Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.05.19. 17:20:28

zsulter írta:Az egész madridban egyedül Kaká-t sajnálom...Szerintem nagyon nem illik ő abba a közegbe....látszik hogy teljesen más a mentalitása, máshogyan gondolkodik...
Sajnálom, hogy nem a Barcába akart igazolni, mi is jobban jártunk volna, most nem kéne balszélső kérdésről és Ibra sorsáról beszélni....emelett ahogy Dani Alves is mondta, az ő játékához a mi csapatunk lenne a tökéletes....Kár, hogy ez már soha nem fog megvalósulni... (csak úgy eszembe jutott az utolsó fordulóban látva milyen képet vágott a lelátón):

http://www.youtube.com/watch?v=PJ-FVsO1Fu4
vicc,de kaka pont h beleillet a madridba a trágya teljesítménnyel. Cr és Higu lógott ki sajnos a sorból
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2010.05.19. 17:14:19

itt jegyzem meg, hogy folyamatos labdakezelési hibákat vétett, lassú volt fizikailag és fejben is.

úgyhogy a sérülésén kívül semmi sajnálatraméltó nincs, focizni kéne, megmutatni miért is kapott aranylabdát, oszt mindenki a lába előtt heverne.

egyébként sztem pont a Barcaba nem illene, neki terület kell, ahol előjöhet a gyorsasága, az álló tili-toli nem az ő világa.
Avatar
zsulter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2005.12.24. 14:50:02

2010.05.19. 17:05:28

Az egész madridban egyedül Kaká-t sajnálom...Szerintem nagyon nem illik ő abba a közegbe....látszik hogy teljesen más a mentalitása, máshogyan gondolkodik...
Sajnálom, hogy nem a Barcába akart igazolni, mi is jobban jártunk volna, most nem kéne balszélső kérdésről és Ibra sorsáról beszélni....emelett ahogy Dani Alves is mondta, az ő játékához a mi csapatunk lenne a tökéletes....Kár, hogy ez már soha nem fog megvalósulni... (csak úgy eszembe jutott az utolsó fordulóban látva milyen képet vágott a lelátón):

http://www.youtube.com/watch?v=PJ-FVsO1Fu4
Kép
Los Equipos de Leyenda: (Ramallets, Olivella, Gracia, Segarra, Tejada, Gensana, Kocsis, Kubala, Czibor, Suarez, Eu. Martínez. El entrenador era: Helenio Herrera)
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.05.19. 16:54:48

-BlancoMark- írta:
Messi balszél?Very Happy Ez a hónap vicce?Very Happy
Azért írtam így, mert Abidalból nem igazán nézem ki, hogy nagy segítséget nyújtson a támadásokba.
De akkor is, ott van Iniesta, illetve nyilván Villa is besegít. Abi meg nem olyan rossz, mint gondolod, na meg _Maxwell sem
Avatar
-BlancoMark-
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2009.03.03. 18:53:02
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.05.19. 16:52:36

Messi balszél?Very Happy Ez a hónap vicce?Very Happy
Azért írtam így, mert Abidalból nem igazán nézem ki, hogy nagy segítséget nyújtson a támadásokba.
madridista...
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.05.19. 16:50:03

S.Agüero írta:
cyrax írta:Hú mekkora feszengés megy a rivális oldalon a Villa-hírre :-) Rendesen vért köpnek :-)
Mi is vért fogunk köpni ha Silva megy oda. :)
Attól még nem lesz náluk jobb a csapat, megint a játékot várják egy új játékostól, miközben nekünk kész alakulatunk van, szóval nem kell vért köpnünk sztem:D
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.05.19. 16:47:42

-BlancoMark- írta:
Szerintem nem jól gondoljátok. Very Happy
Villa ugyanis minden adottsággal rendelkezik ahhoz, hogy eredményesen játszon a bal oldali támadó posztján is. Egy az egyben megver bárkit, gyors, jól lő, jól mozog be a résekbe, a védelem mögé. Meggyőződésem, hogy ezáltal Ibra is sokkal jobb lesz.
Talán az lenne a legmegfelelőbb, ha Villa és Ibra együtt nyomná elől, mivel egy gyors, és egy izom támadó tökéletesen kiegészítené egymást szvsz.

Messi balszél, a jobb oldalt meg Alves játszaná be teljesen, mögöttük meg Xavi osztogatna. Let's dance! :lol:

Iniestával meg igazából így Villa érkezésével nem tudom mit kezdjek.
:)
Messi balszél?:D Ez a hónap vicce?:D Egy-egy meccset talán,de az ő játékstílusából a jobbszél és a közép jön, az fekszik neki igazán, még, ha zseniként biztos ott is jó lenne, de mégis sokkal gyengébb, mint a másik oldalon vagy középen. Idén hány 16-oson kívüli gólt rúgott jobbról befelé húzva, bal lábbal csavarva? Szerintem 10 felett.... Ezek a gólok nem kellenek jövőre? Csak mert balszélről ilyet nem lehet, ha csak meg nem tanul Quresmasan külsőzni:D Szóval félre az utópiákkal. Baloldalt Villa (természetesen többet lenne középen, gólra törően, de tavaly Henry is így játszott), jobboldalt vagy árnyékékként Messi, középen Ibra/Bojan kettős közül valamelyik. A baloldalt pedig bejátsszák a szélsőhátvédeink, Abidal és Maxwell is, nem beszélve Iniestaról, aki középről is ki szokott sokszor húzódni.
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2010.05.19. 16:33:44

Hát igen a nagyképű, lekezelő stílus adott
már ne haragudj, de mire gondolsz?
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.05.19. 16:24:23

és mi lesz a mutogatássa, hogy bezzeg Madrid költi a pénzt, tök égő? :lol:
ebből látszik, hogy a Barca-nak és a szurkoloinak is bejön a vegyük meg kilóra elv, amit évekig "elitéltek" mert a Madrid csinálta..
.Nos, szerintem az az égő, hogy bár az utóbbi éveket összesítve a Madrid kb 2x annyi pénzt költött mint mi, mégse sikerült erősebbé válniuk.
Nálunk is volt sok kidobott pénz, de mindamellett sikerült összehozni egy jó csapatot, míg a Real középpályája egy szemét a védelemmel együtt, legalábbis ahhoz képest, mennyibe kerültek.
Nálunk voltak rossz védőigazolások, de Pique, Maxwell, Alves mind nagyon beváltak pl.
Sok mind2 oldalon a kidobott pénz, de nálnuk azért a transzferek fel kb jól sikerül.
A Fifa egy szégyen
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2010.05.19. 16:22:41

Rivaldo11 írta: Még egyszer, és utoljára:
Ti nem egy-egy sztárt igazoltatok nagy összegért.
Ti vettetek egy új csapatot, kompletten. Perez odatette, hogy "tessék, mától ők a Real Madrid. A mi fiaink, igazi madridisták"Ez volt undorító.
Meg ne próbáljátok már összehasonlítani a mi utunkkal, mert behalok...Nálunk adott egy SAJÁT NEVELÉSEKBŐL álló mag. E köré érkeznek kész játékosok-valóban nem olcsón. De ha nem bánjátok, nem Torghelléket veszünk támadóposztra.
Csak a lényeget felejtetted ki minden szavad igazsága mellett: még így is lefőttek. BL-ben, kupában, bajnokságban.

Az sem vígasz, hogy 96 pontot szereztek. Kit érdekel egy üres zseb mellett?

Innentől kezdve a két csapat útjáról folyó vita értelmét veszítette, mert 2 éve annyit sem nyertek, mint a Fradi, aki legalább egy második ligás trófeát fel tud mutatni.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
-BlancoMark-
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2009.03.03. 18:53:02
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.05.19. 16:20:25

Szerintem nem jól gondoljátok. Very Happy
Villa ugyanis minden adottsággal rendelkezik ahhoz, hogy eredményesen játszon a bal oldali támadó posztján is. Egy az egyben megver bárkit, gyors, jól lő, jól mozog be a résekbe, a védelem mögé. Meggyőződésem, hogy ezáltal Ibra is sokkal jobb lesz.
Talán az lenne a legmegfelelőbb, ha Villa és Ibra együtt nyomná elől, mivel egy gyors, és egy izom támadó tökéletesen kiegészítené egymást szvsz.

Messi balszél, a jobb oldalt meg Alves játszaná be teljesen, mögöttük meg Xavi osztogatna. Let's dance! :lol:

Iniestával meg igazából így Villa érkezésével nem tudom mit kezdjek.
:)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.19. 16:11:38

Bányász írta:daffy!

Igen,bocs valóban nem Te írtad hanem zsuni.Bocs. :)
Villa nem rossz játékos, viszont csak akkor tekinthető minőségi igazolásnak, ha Ibra helyett fog játszani, és nem mellette a bal szélen.
Ezt pedig hasonlóan gondolom én is.
Szerintem nem jól gondoljátok. :D
Villa ugyanis minden adottsággal rendelkezik ahhoz, hogy eredményesen játszon a bal oldali támadó posztján is. Egy az egyben megver bárkit, gyors, jól lő, jól mozog be a résekbe, a védelem mögé. Meggyőződésem, hogy ezáltal Ibra is sokkal jobb lesz.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.05.19. 16:08:30

-BlancoMark- írta:
Raúl és Xabi Alonso nem a Real nevelése!
Csak akkor tekintenéd Raúlt saját nevelésnek ha két hónapos korától kezdve a Real játékosa lenne, vagy mi? :)

Villa nem rossz játékos, viszont csak akkor tekinthető minőségi igazolásnak, ha Ibra helyett fog játszani, és nem mellette a bal szélen.
Nem akarok nagy hülyeséget mondani, de Raúl nem Atl.Madrid nevelés? Vagy még volt valami klub az Atlético előtt?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.05.19. 16:08:30

daffy!

Igen,bocs valóban nem Te írtad hanem zsuni.Bocs. :)
Villa nem rossz játékos, viszont csak akkor tekinthető minőségi igazolásnak, ha Ibra helyett fog játszani, és nem mellette a bal szélen.
Ezt pedig hasonlóan gondolom én is.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.19. 16:08:23

zsuni írta:
Azért Perez remélem ír majd még Laportának egy nagyon szép köszönő levelet.Tavaly ugye azt a baromságot kellett szajkózniuk, h senki se beszél a triplázó Barcelonáról ( Laughing ) a madridi igazolások miatt.

Idén biztos, h senkinek se lesz eszébe a Real ismételt leszerepelése, az igazolásaink miatt.
és mi lesz a mutogatássa, hogy bezzeg Madrid költi a pénzt, tök égő? :lol:
ebből látszik, hogy a Barca-nak és a szurkoloinak is bejön a vegyük meg kilóra elv, amit évekig "elitéltek" mert a Madrid csinálta..
Még egyszer, és utoljára:
Ti nem egy-egy sztárt igazoltatok nagy összegért.
Ti vettetek egy új csapatot, kompletten. Perez odatette, hogy "tessék, mától ők a Real Madrid. A mi fiaink, igazi madridisták"Ez volt undorító.
Meg ne próbáljátok már összehasonlítani a mi utunkkal, mert behalok...Nálunk adott egy SAJÁT NEVELÉSEKBŐL álló mag. E köré érkeznek kész játékosok-valóban nem olcsón. De ha nem bánjátok, nem Torghelléket veszünk támadóposztra.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
-BlancoMark-
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2009.03.03. 18:53:02
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.05.19. 16:02:58

Raúl és Xabi Alonso nem a Real nevelése!
Csak akkor tekintenéd Raúlt saját nevelésnek ha két hónapos korától kezdve a Real játékosa lenne, vagy mi? :)

Villa nem rossz játékos, viszont csak akkor tekinthető minőségi igazolásnak, ha Ibra helyett fog játszani, és nem mellette a bal szélen.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.05.19. 15:06:07

cyrax írta:Hú mekkora feszengés megy a rivális oldalon a Villa-hírre :-) Rendesen vért köpnek :-)
Mi is vért fogunk köpni ha Silva megy oda. :)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.05.19. 15:04:46

Bányász írta:
daffy írta:és mi lesz a mutogatássa, hogy bezzeg Madrid költi a pénzt, tök égő? Laughing
ebből látszik, hogy a Barca-nak és a szurkoloinak is bejön a vegyük meg kilóra elv, amit évekig "elitéltek" mert a Madrid csinálta..
Én a magam részéről annyit mondanék,h engem tavaly sem elsősorban az zavart,h mennyi pénzt költött a Real.És nem azért ítéltem el a dolgot mert sok pénzbe került.Az számomra egy teljesen mellékes dolog.

Egyetlen nyár alatt 7(?) db labdarúgót vetettek a kezdő csapatba.És ez sem elég.Még minimum 3 labdarúgónak érkeznie kell(ezt mondja a többség),h tökéletes legyen a csapat na meg még egy edzőnek mert hátha neki már összejön végre amit akar mindenki.Tehát volt egy darab kapus akivel elégedettek lehettek?Vesztek 10 labdarúgót és megpróbáltok csapatot faragni belőlük...És mindezt képesek vagytok összehasonlítani a Barca politikájával?Hát ez az igazán szomorú.

Két nyár alatt veszünk mondjuk 5 játékost 3-ad annyiért mint a Real(de mondom nem ez a fontos) és valakik szerint ez ugyan az mint ami nálatok folyik?
azt nem én írtam :D
egyébként gratula villához. marha jó vétel volt
cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2010.05.19. 14:39:42

Hú mekkora feszengés megy a rivális oldalon a Villa-hírre :-) Rendesen vért köpnek :-)
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.05.19. 13:07:13

Na Mourinho nyilatkozatában nagy igazságra bukkantam: "Szerintem tökéletesen illene a mentalitásom a Real Madridhoz." Hát igen a nagyképű, lekezelő stílus adott. Szép házasság lesz! :D
Avatar
rivaldo90
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2010.05.17. 17:14:05

2010.05.19. 12:55:49

daffy írta:
rivaldo90 írta:A világon 3-4 világklasszis irányító van és ebből 2 már a barcában van és a 3. is (Cecs) odatart. A real egyik fő gondja, hogy Zidane óta nem volt normális irányító, talán Sneider, akit meg elengedtek. Kaká véleményem szerint nem irányító, őt inkább a támadó kp.-sok közé sorolnám. Gerrard és Lampard nem igazi irányítók, talán még a jó formában lévő Pirlo sorolható ide.
ez szép,de ha azt akarod mondani h vegyünk irányítót,akkor meg is válaszoltad egyből h miért nem fogunk. :)
sneijder botlábú a spanyol ligához,pirlo már a nyugdíjfolyósítással van elfoglalva,a maradék 3 meg nálatok van/lesz. josé mourinho: "Két év kemény munka és nagy sikerek után nehéz lesz elhagyni az Intert. Talán csak akkor tennék így, ha a Real Madrid megkeres." ---> Üdv a klubban José.
Szerintem Sneiderrel nem volt semmi gond, az inter gyengébb képességű csatárait (Pandev v. Milito azért nem a C. Ronaldo szintje) is remekül kiszolgálta. Pirlo meg talán öreg, de Xabi mellett a 2 Diarra, Gago, Guti helyett elfért volna a kp.-án.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.05.19. 12:53:40

daffy írta:és mi lesz a mutogatássa, hogy bezzeg Madrid költi a pénzt, tök égő? Laughing
ebből látszik, hogy a Barca-nak és a szurkoloinak is bejön a vegyük meg kilóra elv, amit évekig "elitéltek" mert a Madrid csinálta..
Én a magam részéről annyit mondanék,h engem tavaly sem elsősorban az zavart,h mennyi pénzt költött a Real.És nem azért ítéltem el a dolgot mert sok pénzbe került.Az számomra egy teljesen mellékes dolog.

Egyetlen nyár alatt 7(?) db labdarúgót vetettek a kezdő csapatba.És ez sem elég.Még minimum 3 labdarúgónak érkeznie kell(ezt mondja a többség),h tökéletes legyen a csapat na meg még egy edzőnek mert hátha neki már összejön végre amit akar mindenki.Tehát volt egy darab kapus akivel elégedettek lehettek?Vesztek 10 labdarúgót és megpróbáltok csapatot faragni belőlük...És mindezt képesek vagytok összehasonlítani a Barca politikájával?Hát ez az igazán szomorú.

Két nyár alatt veszünk mondjuk 5 játékost 3-ad annyiért mint a Real(de mondom nem ez a fontos) és valakik szerint ez ugyan az mint ami nálatok folyik?
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.05.19. 12:45:36

rivaldo90 írta:A világon 3-4 világklasszis irányító van és ebből 2 már a barcában van és a 3. is (Cecs) odatart. A real egyik fő gondja, hogy Zidane óta nem volt normális irányító, talán Sneider, akit meg elengedtek. Kaká véleményem szerint nem irányító, őt inkább a támadó kp.-sok közé sorolnám. Gerrard és Lampard nem igazi irányítók, talán még a jó formában lévő Pirlo sorolható ide.
ez szép,de ha azt akarod mondani h vegyünk irányítót,akkor meg is válaszoltad egyből h miért nem fogunk. :)
sneijder botlábú a spanyol ligához,pirlo már a nyugdíjfolyósítással van elfoglalva,a maradék 3 meg nálatok van/lesz. josé mourinho: "Két év kemény munka és nagy sikerek után nehéz lesz elhagyni az Intert. Talán csak akkor tennék így, ha a Real Madrid megkeres." ---> Üdv a klubban José.
Avatar
rivaldo90
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2010.05.17. 17:14:05

2010.05.19. 12:23:59

A világon 3-4 világklasszis irányító van és ebből 2 már a barcában van és a 3. is (Cecs) odatart. A real egyik fő gondja, hogy Zidane óta nem volt normális irányító, talán Sneider, akit meg elengedtek. Kaká véleményem szerint nem irányító, őt inkább a támadó kp.-sok közé sorolnám. Gerrard és Lampard nem igazi irányítók, talán még a jó formában lévő Pirlo sorolható ide.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.05.19. 12:16:28

Valo igaz, hogy az utobbi evtizedig a Realnak azert volt egy aranylag jo utanpotlasa, ahonnan kikerultek a nagycsapatba is joparan. Ha nem is kolyokkoruk ota, de mondjuk 17-18 eves koruk ota ott nevelkedtek, ami egyreszt segithet megtanulni koran a csapat stilusat, segiti a beilleszkedest, plusz motivaciot adhat es meg penzt is sporolhatsz meg veluk. Ami most a Barcaban peldaul tokeletesen latszodik.
Aztan jott a Madridnal a vasarlos korszak kiteljesedese, ami addig [auto_cenzúra] mukodott, amig megvotl a regi mag es ki kellett egesziteni emberekkel. Aztan jott a lealdozo korszak, azota minden ev egy szerencsejatek, lecserelnek 8-10 jatekost, lecserelik az edzot, aztan vagy sikerul jo csapatot osszehozni, vagy nem. Egyszer biztos sikerulni fog, ha okosan csinaljak talan jovore, de az is lehet, hogy nem.
Lezárt