Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
bszilard10
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2007.09.19. 23:51:36

2010.06.02. 12:35:55

Aki igazi klasszis csatar az egybol mutat is valamit ( lasd Torres mikor annak idejen a Liverpoolba igazolt). Ibra sosem fogja megtanulni ezt a gyors egypasszos tiki-takat, es raadasul lassu es kampos is. Egyetlen dolog amit vilagklasszis szinten csinal az a labdafedezes. Elhiszem h rugott golt az Almeria meg Xerex szintu csapatoknak de az igazan fontos meccseken 0 volt egesz karrierje soran (kivetel iden elso el classico meg odavago Arsenal,de ott is az elso felidoben kihagyott 3 ziccert)Rajott erre Pep is, nem hiaba jatszatta Bojant az utolso meccseken es nem hiaba vettuk meg Villat is.
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2010.06.02. 12:35:01

lui1698 írta:
Rivaldinho írta:Asszisztok nem jelentenek sokat...
Xavi is elég hulladék a maga 20-30 asszisztjával évente... :lol:
Nem azt mondtam, hanem azt hogy önmagában nem jelent sokat... Ott van Milner... Adott idén 14 gólpasszt a Premiere Legueba, csapata, "csak" 6. lett.. Én csak azt mondom, hogy nem mindegy hol adod tömegesen a gólpasszokat.. egy Barcelonában vagy egy német középszarban :?
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.06.02. 12:19:50

De egy teljesen más futball kultúrába jött,ráadásul a csapat is egész mást játszik,azt hiszed,hogy olyan [auto_cenzúra] könnyű beletanulni egy más játékba? Komolyan mondom nem értem az ilyen hozzállást. De tudod mit,adjuk el,sőt,ha Villa is csak 20 gólt rúg az idényben akkor őt is adjuk el,meg mehet Messi is ha nem dönti meg az idei 47-et :?

Ez bszilard10 hsz-ére ment,csak közbe irtak :wink:
startland
Jugador del Barça
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2009.12.22. 15:20:39

2010.06.02. 12:19:17

bszilard10 írta:En nem ertem mi ez a sok szoveg , h adjunk meg egy eselyt Ibranak ,meg a masodik szezonja jobb lesz vagy ehhez hasonloak. Varjunk mar egy kicsit, a klub tortenetenek legnagyobb igazolasa volt, allitolag a vilag legjobb csatara es ehhez kepest mit mutatott? O nem egy fiatal tehetseg, akinek kell meg par ev ,h beerjen.
Nemis,ő egy új játékos,akinek be kell illeszkedni a csapatba.Ha összehasonlítod Henry első és második szezonját nagy különbséget fogsz találni.Én ebben bízom.És egyébként az első meccseken Ibra jónéhányszor vitte a csapatot előre...nem kéne még leírni.
bszilard10
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2007.09.19. 23:51:36

2010.06.02. 12:12:25

En nem ertem mi ez a sok szoveg , h adjunk meg egy eselyt Ibranak ,meg a masodik szezonja jobb lesz vagy ehhez hasonloak. Varjunk mar egy kicsit, a klub tortenetenek legnagyobb igazolasa volt, allitolag a vilag legjobb csatara es ehhez kepest mit mutatott? O nem egy fiatal tehetseg, akinek kell meg par ev ,h beerjen. Megkapta az eselyet a szezon ket legfontosabb meccsein az Inter ellen a bl elodontoben es osszesen 10szer nem ert labdaba a ket meccsen, csak a hajat igazitotta meg kopkodott. Ha meg maradni fog iden is akkor szerintem az lesz h az elso 5-10 meccsen kezdo lesz ,megint lassitani fogja majd a jatekot es szep lassan kikerul a kezdo csapatbol, jovore meg orulni fogunk ha valaki 20 milat ad erte
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.06.02. 12:02:46

Rivaldinho írta:Asszisztok nem jelentenek sokat...
Xavi is elég hulladék a maga 20-30 asszisztjával évente... :lol:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2010.06.02. 11:59:13

Asszisztok nem jelentenek sokat... Ott van az az Ibra, akit sokan kritizálnak, ő a spanyol bajnokságban lőtt 12-14 gólt (nem tudom) és körülbelül ugyanennyi asszisztot adott!.. Ez még Özilnél is jobb teljesítmény.. Szóval, a gólpasszoktól nem kell elájulni sztem... Aztán az is lehet, hogy 2 csatárral játszunk, mögöttük Messivel... és akkor így nézhetne ki :
------------V.V--------------
-Alves--Pique-Puyol--Abi.-
------Cesc/Touré/Busi----
------Xavi---------Ini------
------------Messi-----------
-----Villa-----------Ibra----
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.06.02. 11:51:59

Kalap1988 írta:
Mikaos írta:Özil
Hát cserének és a jövő reménységének jó lenne az biztos. Talán jobb, mint Mata. Csak ne adjunk ki érte nagy pénzt (nem azért,mert érdekel,h mennyit költ a klub, ők tudják,h mennyit lehet), mert Pedronak és Bojannak is kell lehetőség, mint csereember. Valószínűnek tartom,h marad Ibra és akkor 98%, hogy Villa lesz a balszélső. Simán jó oda. ...
Egyébként a posztokat illetően kicsit rugalmatlanok vagytok, persze egy-egy játékos tényleg csak mondjuk egy poszton tud játszani, de azért a zseni edzők főként az utóbbi időkben megmutatták nekünk, hogy miként lehet egy jó játékost akár 3-4-5 poszton is játszatni.
Villával kapcsolatban igyekszem rugalmasnak lenni, csak hát nehéz okosnak lenni a jövőre nézve. 50-50% az esély, ez mindig egy kockázat, amikor egy idősebb játékosnak "be akarnak tanítani" egy olyan posztot, ahol még életében nem játszott, vagy csak nagyon ritkán. Csupán szkeptikus vagyok ebben.

Özil: természetesen az ára vélhetően fel fog menni a VB után: tehát vagy most kéne megszerezni (és akkor kicsit zsákbamacska...bár mondom, 30 assist 1 évben nem lehet annyira az :) ), vagy VB után árának a többszöröséért lehet már csak vetélytársak szorításában.
Attika 25 írta:Özil nem középső (irányitó) középpályás?Mert ha igen akkor oda Cesc-et akarjuk,mig Mata a szélre menne,szóval egyiket a másik helyett nem tudnánk.Vagy Özil is szélső? Ha szélső akkor nem szóltam :) Egyébként ő is óriási tehetség,s tuti,hogy nagy játékos lesz,akár ő is szóba kerülhet :wink:
Mivel nem sokszor láttam Özil-t, ezért csak abból a pár meccsből tudok kiindulni: 3-szor láttam középen, és 2-szer jobb szélen :) Hivatalosan inkább irányító középpályás - szóval az is lehet, hogy Cesc alternatívájaként bukkant fel, és nem Henry kapcsán került szóba?...
messi70
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2009.08.31. 18:56:30

2010.06.02. 11:37:47

szerintem nem kene senkit igazolni esetleg fabregast de annyi
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.06.02. 11:31:53

Mikaos írta:Tudom, hogy most inkább Mata a fő téma 2:1 arányban Özillel szemben (mármint ami az újságcikkek arányát illeti). De én még mindig nem tudok napirendre térni afölött, hogy Özil 46 meccsből 30 gólpasszt adott. Úgy értem: ez nem lehet véletlen. És 21 éves a srác. Illetve már kifejezte többször is, hogy a Barcelonában szeretne játszani.
Bár nem láttam sokszor, de én valahogy még "látatlanban" is ő rá szavaznék Mata-val szemben is. Állítólag már 4 nagycsapat érdeklődik iránta.
Özil nem középső (irányitó) középpályás?Mert ha igen akkor oda Cesc-et akarjuk,mig Mata a szélre menne,szóval egyiket a másik helyett nem tudnánk.Vagy Özil is szélső? Ha szélső akkor nem szóltam :) Egyébként ő is óriási tehetség,s tuti,hogy nagy játékos lesz,akár ő is szóba kerülhet :wink:
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.06.02. 11:29:58

Mikaos írta:Tudom, hogy most inkább Mata a fő téma 2:1 arányban Özillel szemben (mármint ami az újságcikkek arányát illeti). De én még mindig nem tudok napirendre térni afölött, hogy Özil 46 meccsből 30 gólpasszt adott. Úgy értem: ez nem lehet véletlen. És 21 éves a srác. Illetve már kifejezte többször is, hogy a Barcelonában szeretne játszani.
Bár nem láttam sokszor, de én valahogy még "látatlanban" is ő rá szavaznék Mata-val szemben is. Állítólag már 4 nagycsapat érdeklődik iránta.
Hát cserének és a jövő reménységének jó lenne az biztos. Talán jobb, mint Mata. Csak ne adjunk ki érte nagy pénzt (nem azért,mert érdekel,h mennyit költ a klub, ők tudják,h mennyit lehet), mert Pedronak és Bojannak is kell lehetőség, mint csereember. Valószínűnek tartom,h marad Ibra és akkor 98%, hogy Villa lesz a balszélső. Simán jó oda. A mi taktikánkban a balszélső nem vonal szélső. Sztem ti sokszor a szélső középpályásra gondoltok, mikor kétségbe vonjátok, hogy jó e ő oda. Ezzel szemben nálunk már jó rég nincs olyan poszt. Ronnie szabadon játszott teljesen, mert zseni volt, úgy, mint most Messi, viszont aztán _Henry vagy akár előtte Larssont és Giulyt is említhetném, sosem szélsőt játszottak. Pedro sem idén. Ők a 16-os sarkától indulnak kb és befelé mozognak (helycsere a középcsatárral, váltások stb), cseleznek, ezért van az, hogy nálunk ált a balszélső jobblábas, míg a jobbszélső ballábas (persze nem mindig, de ne higgyétek,h ez véletlen, a taktikánk része). Ezért lenne oda tökéletes Villa. Ráadásul, ha Ibrával összeszoknának, akkor nagyon meglehetne keverni az ellenfeleket a helycserékkel. Erre Pedro kevésbé képes, mert középcsatár poszton még nem használható (ezért volt jó Henry is, Eto'o, hol jobbra, hol balra húzódott ki, míg ők Messivel befelé, mélységből mozogtak és a védők háta mögé kerültek üresbe(jött is a Xavi labda:D, idén ez picit hiányzott, ezt várom Villától).de Villa tökéletes. Ráadásul nem passzol rosszul és gyors is. Szóval tökéletes a bal szélre. Annyit pedig nem kell beadnia, hogy gond legyen belőle, hogy nem ballábas. Azt a mennyiséget jobbal is be kell tudni viszonylag jól adni ezen a szinten.
Egyébként a posztokat illetően kicsit rugalmatlanok vagytok, persze egy-egy játékos tényleg csak mondjuk egy poszton tud játszani, de azért a zseni edzők főként az utóbbi időkben megmutatták nekünk, hogy miként lehet egy jó játékost akár 3-4-5 poszton is játszatni. Napestig lehetne sorolni a példákat. Szóval kicsit rugalmasabban és óvatosabban kezeljük. Én azt gondolom, hogy Villában is pl akkora potenciál van, hogy lehet jobb szezont fog futni balszélsőként, mint középcsatárként eddig, mert óriási motiváció lesz számára és jó taktikával ott is kihozhatjuk belőle a maximumot. Tud ő alkalmazkodni bőven. Nem egylábas és egydimenziós gondolkodású ember.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Kalap1988 2010.06.02. 11:36:33-kor.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.06.02. 11:28:12

robag írta:
Jobbhátvéd: Dani adott, megpróbálnám Cáceres-t befaragni

Középpálya: Xavi-Ini-Cesc ( a világ legkreatívabb középpályája ), nagyon sok meccsen egykapuzunk, ilyenkor simán elférnének mindhárman egymás mellett, vkp nélkül, továbbá olyan tehetségek várnak a helyekre mint Thiago vagy Dos Santos


Csatársor: Ibra, Villa, Messi, Jeffren, Pedro, Bojan. Minek ide még támadó? Ini is játszhat bal oldali támadót, és akkor még Gai-t nem is említettem. remélem Pep az idén felhozza a csapatba, én szép jövőt jósolok neki.

szóval: hagyjuk már abba a vásárlást, és foglalkozzunk a saját neveléseinkkel. Még akár Fabregas-t is elhagyhatjuk, legalább több lehetőség jut Thiagonak és JDos Santosnak!
Akkor nézzük,először is Cáceres-el állitolag nem számol a vezetőség,szóval mi hiába próbálnánk befaragni,ha Pep-nek nem kell.

Amikor egy kapuzunk akkor pont kell vkp,mert még Yaya-val vagy Busi-val is hányszor volt,hogy egy kontra elszaladt,s gólt kaptunk (emlékezz,Malaga ellen itthon,végig támadtuk a meccset,nagy nehezen vezetést szereztünk,aztán a 83. percben jött egy kósza kontra s egyenlitettek,végül nyertünk,de az nem ide tartozik),mi lenne ha még vkp sem lenne? Ami meg dos Santos-t illeti ,neki ha jól tudom hónap végén lejár a szerződése (jól tudom?),ugyhogy egyenlőre még azt kellene meghosszabitani... Iniesta meg ne legyen bal támadó,neki Xavi mellett a helye.

Ami a csatársort illeti,ha figyelmesen olvasnád végig a dolgokat akkor látnád,hogy senki nem akar támadót venni ha marad Ibra,csak akkor ha megy. Gai meg éppen angliába készül,nem sikerült megállapodni vele,apja meg már angliában tárgyal,szóval lehet szép jövője,csak jó eséllyel nem nálunk.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.06.02. 11:16:18

Tudom, hogy most inkább Mata a fő téma 2:1 arányban Özillel szemben (mármint ami az újságcikkek arányát illeti). De én még mindig nem tudok napirendre térni afölött, hogy Özil 46 meccsből 30 gólpasszt adott. Úgy értem: ez nem lehet véletlen. És 21 éves a srác. Illetve már kifejezte többször is, hogy a Barcelonában szeretne játszani.
Bár nem láttam sokszor, de én valahogy még "látatlanban" is ő rá szavaznék Mata-val szemben is. Állítólag már 4 nagycsapat érdeklődik iránta.
robag
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2007.02.13. 08:27:53
Tartózkodási hely: a penge élén

2010.06.02. 11:14:54

Nem gondolom, hogy Cesc-en kívül bárkit is meg kellene vennünk. Rá szükség lenne talán, de a többi posztra nem vásárolnék, kitölteném saját nevelésekkel és a már meglévő emberekkel.
Posztonként:

Balhátvéd: megoldva, lehet mondani két klasszisunk is van.

Középső védők: Puyol, Piqué adott, Milito feltámadt, Csiga maradhatna, tud ő ennél többet is, Henrique-t adjuk el, és ( nagyon fájó szívvel ) Rafa-t is, csak azért mert sok nagy csapatban alap kezdő lehetne még évekig.

Jobbhátvéd: Dani adott, megpróbálnám Cáceres-t befaragni, megérne egy próbát. Esetleg az Athletic-ből valakivel elkezdeni a szezont, jó pár meccsen kaphatna lehetőséget a bajnokságban kiscsapatok ellen ( félidőket, ha vezetünk pl, nem sokat kockáztatnánk )

Középpálya: Xavi-Ini-Cesc ( a világ legkreatívabb középpályája ), nagyon sok meccsen egykapuzunk, ilyenkor simán elférnének mindhárman egymás mellett, vkp nélkül, továbbá olyan tehetségek várnak a helyekre mint Thiago vagy Dos Santos
Yaya: imádom, de ha menni akar, megfogom érteni, bárhol máshol stabil kezdő
Busi: Egyre jobb, minden évben legyen egy ilyen újoncunk
Keita: sokszor nem tudom megfejteni a játékát, de robotol az biztos, én kevesebbet játszatnám.

Csatársor: Ibra, Villa, Messi, Jeffren, Pedro, Bojan. Minek ide még támadó? Ini is játszhat bal oldali támadót, és akkor még Gai-t nem is említettem. remélem Pep az idén felhozza a csapatba, én szép jövőt jósolok neki.

szóval: hagyjuk már abba a vásárlást, és foglalkozzunk a saját neveléseinkkel. Még akár Fabregas-t is elhagyhatjuk, legalább több lehetőség jut Thiagonak és JDos Santosnak!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára robag 2010.06.02. 11:17:30-kor.
".. Te csak játszod az istent, de nem lehetsz az, mert isten mindenkit szeret, nem igaz?!.."
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.06.02. 11:10:06

Mikaos írta:...hanem azért, mert egy ilyen játékost szerintem bűn "elpazarolni" a balszélre.
Állítólag a világ legjobb csapata vagyunk. Megtehetjük. 8)
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.06.02. 11:08:58

Sanama írta:A szélső "kérdés"(mert még nincs,Ibra itt van.) kicsit fura szerintem
A helyzet,hogy milyen szélső van a piacon,aki vérbeli szélső,mint Ronaldinho volt?
Az a poén, hogy Ronaldinho nem is számítható vérbeli szélsőnek, mert a klasszikus szélső az adott oldalnak megfelelő lábát használja (bal oldalon bal láb, jobb oldalon jobb láb), Roni meg ugye jobblábasként vitézkedett a bal oldalon, gyakorlatilag nem is tudott igazi szélsőjátékot produkálni. Az utolsó, aktívan játszatott szélsőjátékosunk Giuly volt egyébként.
Sanama írta:De egyszerűen nincs, amilyen meg lenne,olyat Villa is tud alkotni.És ott lenne Pedro is,Bojan is.
Nekem vannak kétségeim afelől, hogy Villa megfelelő lenne balszélre. Bocsánat...nem is Villa miatt vannak kétségeim, hanem azért, mert egy ilyen játékost szerintem bűn "elpazarolni" a balszélre.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Mikaos 2010.06.02. 11:12:35-kor.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.06.02. 11:03:57

messideco írta:
Fernando írta:Csigrinszkij
Tudtam, hogy Pep számol vele. Talán jobbnak érzi, ha a kezei alatt fejlődik. Kiváncsi vagyok, mi lesz Henriquevel.

Jobbhátvédként valaki nem került szóba?
Állítólag nem számolnak vele.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.06.02. 11:01:57

Cáceres :o :o yeah! Ha nem kell az új edzőnek, remélem Pep visszahozza. Nem lenne rossz jobbhátvédként sem, plusz középen ugye a legerősebb.

Ansaldiról nem tudok sokat, nem nézek orosz focit.
"And my heart will leave you never."
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.06.02. 10:55:16

messideco írta:Jobbhátvédként valaki nem került szóba?
Hát eddig csak a Rubin Kazan játékosa Cristian Ansaldi került egyszer pár mondtad erejéig szóba egyik cikkben. Szóval semmi komoly. Amúgy Cacéresre nem tart igényt az új edző, szóval nem fognak élni opciós jogukkal. Szerintem ő megfelelő helyettese lenne Daninak, de padozni nem fog itt maradni...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.06.02. 10:48:27

Fernando írta:Csigrinszkij
Tudtam, hogy Pep számol vele. Talán jobbnak érzi, ha a kezei alatt fejlődik. Kiváncsi vagyok, mi lesz Henriquevel.

Jobbhátvédként valaki nem került szóba?
"And my heart will leave you never."
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.06.02. 10:46:15

Van a SPORT-on olyan hír, hogy a Real Madrid, a Barcelona, a Liverpool és a Manchester City érdeklődik Mesut Özil iránt. Kíváncsiak a teljesítményére, hogy a VB-n mit tud majd mutatni. 2011-ben jár le a szerződése.

Felmerült olyan lehetőség is, hogy Chygrynskiy az Arsenalhoz kerül kölcsönbe. Valamint megint van cikk Zlatanról is. És írnak Mataról is aki azt mondta, hogy nem hallott a Barcelona érdeklődéséről, kérdezzék az apját(azt hiszem ő az ügynöke).
SPORT.es
Kép
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.06.02. 10:44:06

messideco írta:Robbent teljes egészében ki lehet zárni. Egy ilyen müncheni év után nem fog eljönni. Ibra pedig reményeim szerint is marad. Mata jól jönne, csak hát nagy a bőség ott elől :wink: .
Előre senki nem kell ha marad Ibra. Ha elmegy akkor én is támogatnám Mata-t,mert egyrészt nem túl sok jó bal szélső van jelenleg a foci világában (főleg aki megszerezhető),másrészt meg ő spanyol is,ismeri a válogatottból a fél Barca-t,igy a beilleszkedés sem lenne gond,s még fiatal is,sokat fejlődhet. Másrészt meg azért is lenne ő jó,mert nem sztár,nem kell ide több sztár,ő egy ügyes,dolgos játékos,aki simán leülne a padra is,hogy Pedro is játszhasson. Én jó vételnek tartanám,persze csak reális áron,s csak akkor ha Ibra elmegy.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.06.02. 10:35:54

Giuly sem szélső. Csak a Barcában volt az. Előtte a Monaco irányítója volt vagy középközép. Csak Rijkaard tette ki a jobbszélre, mert gyors.

Szerk.: Friss hírek a Sport.es-ről

Ibrahimovic-ért 35 milliót kínál a City, de a Barca 45 alatt meg sem hallgat senkit.

Írnak Csigrinszkij-ről is, mégpedig azt, hogy nem eladó. Számol vele Pep.

Cikkeznek még Matáról, hogy egyre kintebb Ibra és egyre beljebb Mata. Kitudja.

Csak pletykák egyenlőre.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.06.02. 10:34:23

Robbent teljes egészében ki lehet zárni. Egy ilyen müncheni év után nem fog eljönni. Ibra pedig reményeim szerint is marad. Mata jól jönne, csak hát nagy a bőség ott elől :wink: .
"And my heart will leave you never."
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.06.02. 10:31:04

Nem jól látod a helyzetet,mi nem akarunk senkit azért hozni,hogy Ibra elmenjen,ha elmegy akkor akarunk majd hozni valakit "helyette". De remélem nem megy el,jövőre jobb lesz :wink:
Lezárt