Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.06.02. 15:46:43

Zsoma írta: Keirisson - €14M
Csigrinszkij - €25M
Henrique - €10M (8+2)
Caceres - €16.5M
Hleb - €17M

Txikit és a megfigyelőket úgy b@sznám ki az ablakon hogy a lába nem éri a földet.

Csiga sajnos Pep hibája és nem Txikié, a többi meg... :evil: :?
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2010.06.02. 15:42:58

Dave87 írta:Rajtunk kívül egy csapat sem áldozna Csigrinszkijért 10 millió körüli összeget. Szerintem azt már most elfelejthetjük, hogy akármilyen nagyobb transzferbe (pl. Cesc vagy Torres) bevonjuk őt, nem hiszem, hogy meggyőzött volna bárkit is.

Azért az elmúlt években tényleg volt pár bukó igazolásunk. :?
Keirisson - €14M
Csigrinszkij - €25M
Henrique - €10M (8+2)
Caceres - €16.5M
Hleb - €17M

Cirka €83M-t dobtunk ki az ablakon felelslegesen az elmúlt 2 évben, és ebbe még nincs beleszámolva Ibrahimovic vételára (mert ő sem ér annyit és soha nem is fog, mint amennyiért vettük). Txikit és a megfigyelőket úgy b@sznám ki az ablakon hogy a lába nem éri a földet.
Erősen emlékeztet azokra az időkre, mikor Rochemback-okat meg Geovannikat igazoltunk €20M-€25Mért...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.06.02. 15:35:14

Csak hát egy baj, hogy Robbenre 1% esélyünk sincs. Jó a Bayernnél és ha jól tudom nem rég hosszabbított, de ez nem tuti.
duncan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2009.12.18. 01:10:11

2010.06.02. 15:27:57

Ez a Fabregas ügy vagy a VB után vagy már a VB előtt fog lezajlani, de abban egyre biztosabb vagyok,hogy ezen a nyáron valahogy idehozzuk. A Barca,akarja,Pep akarja,Fabregas akarja, az Anrsenalnál pedig Wenger pedig az utódját is megtalálta Gourcuff személyében (elmundon volt cikk). Én személy szerint örülnék,ha Csigát le tudnánk passzolni az üzlet keretében, felőlem mehetne Hleb is. Cáceres meg úgysem fog visszatérni,mert nem kell Pepnek,ő meg úgysem gondolja meg magát,mert ahhoz túl konok.Nagyobb játékosok is elmentek már emiatt,el is fognak valószínűleg még mások is.
Másrészt viszont a ma feldobott Robben-téma nekem nagyon is tetszene.
Ha egy Robben-stílusú csatár lenne a bal oldalunkon,akkor Messire kevesebb ember jutna a védelmekből,mert Villa leköt kettőt,akkor Robben(Robery,Robinho,stb.) bal oldali játékosunk is kettő embert kötne le, Messi is kettőt,ezt pedig nem bírnák a spanyol csapatok,főleg,h a középpályánkra is oda kell figyelniük. Pedro nagyon jó játékos,de rá egy embernél több sosem kellett,mert neki nem a cselezés az erőssége, egy-egy-ben nem az igazi,nem is tartottak tőle az ellenfél csapatok,főleg a BL-ben (néhányszor ráfáztak,de azok inkább jól helyezett távolabbi lövések voltak). Ibra pedig így kiszorulna a kezdőből,ami nem baj,mert idén is általában 1 ember elég volt rá a lassúsága miatt. Azt pedig elég nevetségesnek tartanám,ah Ibra miatt szorulna Villa a szélre,vagy taktikai felállást változtatnánk,hogy mindketten pályán legyenek. Nem Ibrához kellene a Barcának igazodni,hanem fordítva,de fordítva sosem lesz az igazi,mert erre Ibra nem képes.
Másrészt Robben már bizonyított Spanyolországban, nem lenne zsákbamacska és egy Robben-Villa-Messi csatársorban jobban benne lenne az a villámgyors indításos játék,amivel triplázni tudtunk. Bár egyelőre tényleg elég kicsi az esély,hogy megszerezzük,de remélem vagy őt,vagy valaki más hasonló kaliberű játékost tudunk szerezni. Mata szerintem is Pedroval egyenértékű,de Pedro legalább saját nevelés.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.06.02. 15:20:02

koboz írta:szerintem csigát el kéne passzolni... nagyon nagy á[auto_cenzúra]ás volt...
Guardiola nagyon jó mester, de amit 2009 nyarán tett, az rá[auto_cenzúra]ás... nem volt érzéke az igazoláshoz!
Ha rám hallgatna, ezeket igazolná (a meglévő idei igazolásokkal együtt):
1.Yayát megtartja, és meghosszabbítja
2. Villa
3. Fabregas
4. Kolo Touré
5. Didier Drogba

Drogbát kellett volna tavaly is... vagy Drogba helyett Kalou

Kolo Touré?Középső védő?Puyol vagy Piqué helyére áruld már el.
Drogba?Most hogy van egy Villánk és még itt van Ibra is.Fölösleges pénzkidobás lenne mind a 2 ráadásul a vezetőségnek meg sem fordul a fejében ilyesmi.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2010.06.02. 15:17:19

Rajtunk kívül egy csapat sem áldozna Csigrinszkijért 10 millió körüli összeget. Szerintem azt már most elfelejthetjük, hogy akármilyen nagyobb transzferbe (pl. Cesc vagy Torres) bevonjuk őt, nem hiszem, hogy meggyőzött volna bárkit is.

Azért az elmúlt években tényleg volt pár bukó igazolásunk. :?
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.06.02. 15:15:40

kolo tourét meg drogbát mi a tökömnek? :shock:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
koboz
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010.05.19. 20:40:08

2010.06.02. 15:14:13

szerintem csigát el kéne passzolni... nagyon nagy átbaszás volt...
Guardiola nagyon jó mester, de amit 2009 nyarán tett, az rábaszás... nem volt érzéke az igazoláshoz!
Ha rám hallgatna, ezeket igazolná (a meglévő idei igazolásokkal együtt):
1.Yayát megtartja, és meghosszabbítja
2. Villa
3. Fabregas
4. Kolo Touré
5. Didier Drogba

Drogbát kellett volna tavaly is... vagy Drogba helyett Kalou
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.06.02. 15:13:15

csigrinszkij valós ára jelenleg 6-8 M euró körül mozog...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.06.02. 15:04:27

Ronaldinho&Barca írta:Egy-két oldal azt írja, hogy Csigát is bevonnák az üzletbe Fabregasért, ami nem lenne egy rossz húzás.

Cacerest pedig vissza kell hozni, középen és szélen is jól védekezik, jó lenne jövőre.
elképzelem ahogy adunk 30-35milkát meg egy Csiga bigát, végülis kijönne a 60milliós kért ár :roll:
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2010.06.02. 14:59:29

Barca_10 írta: Viszont lehet hogy hülyeség,de én Maxwellt odaadnám és Cácerest visszahívnám,ugyanis mind a két szélen és középen is jól teljesít.Mondjuk Maxwell szerintem nem kéne Wengernek,de egy próbát megérne pl. 40 millió+Maxwell.
Cáceres sorsa a saját és a Juve kezében van elsősorban. Ha a Juventus a továbbiakban is igényt tart rá akkor opciójuk van és a Barca már nem tud beleszólni a transzferbe. Ugyanakkor azt hiszem, amikor opciót adtunk a Juvenek akkor már Barcelonai oldalról el lett döntve, hogy a továbbiakban nem tartunk rá igényt.
Maxwell idén bizonyította, hogy tökéletes kiegészítő ember, akire szorult helyzetben szinte bármilyen feladatot rá lehet bízni és aki ezt a helyzetet teljes mértékben el is fogadja. Legalábbis semmi nem mutatja az ellenkezőjét.
Ezért szerintem Maxwellt eladni vagy bevenni egy üzletbe butaság lenne.
Nem mellesleg szerintem jobb is mint Cáceres.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.06.02. 14:40:42

davidvillabest írta:Izgatotttan várom mi lesz az ügylet vége! Vajon fog e oan gyorsan és könnyen menni mint villáé :P?
Nem hinném.Maximum úgy,ha a Barca pénz mellé ad egy játékost is,de vajon kit?Hleb maradni akar,Tourét Pep nem akarja eladni/küldeni,Bojan meg se fordul a fejükben.

Viszont lehet hogy hülyeség,de én Maxwellt odaadnám és Cácerest visszahívnám,ugyanis mind a két szélen és középen is jól teljesít.Mondjuk Maxwell szerintem nem kéne Wengernek,de egy próbát megérne pl. 40 millió+Maxwell.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2010.06.02. 14:39:11

davidvillabest írta:Izgatotttan várom mi lesz az ügylet vége! Vajon fog e oan gyorsan és könnyen menni mint villáé :P?
Hát olyan könnyen és gyorsan már nem tud menni, húzódik az ügy már egy ideje.
Kíváncsian várom mi fog történni, amikor olyan híreket kaptunk, hogy az ágyúsok még tárgyalni sem hajlandóak, akkor azt hittem, hogy indén ez a transzfer már nem fog létrejönni. Most újra mutatkozik esély rá. Az ukrán bevonása sem rossz ötlet, de akkor Marquezt meg kell tartani - ennek én örülnék is, annak ellenére, hogy nincs már csúcsformában a mexikói.
visca el barca írta:csigáról elmondta pep, hogy hosszútávon számít rá és nem eladó
Szerintem ha ezen múlik Cesc leigazolása, akkor ennek ellenére elengedné Pep.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Guardiola 2010.06.02. 14:42:13-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.06.02. 14:37:53

csigáról elmondta pep, hogy hosszútávon számít rá és nem eladó
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davidvillabest
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2010.05.12. 18:08:45
Tartózkodási hely: Várpalota

2010.06.02. 14:00:54

Izgatotttan várom mi lesz az ügylet vége! Vajon fog e oan gyorsan és könnyen menni mint villáé :P?
Kép
¡illa, illa Illa, Villa maravilla!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4525
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.06.02. 13:59:23

Egy-két oldal azt írja, hogy Csigát is bevonnák az üzletbe Fabregasért, ami nem lenne egy rossz húzás.

Cacerest pedig vissza kell hozni, középen és szélen is jól védekezik, jó lenne jövőre.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.06.02. 13:55:12

Az azért szép lenne Fabregasnak. Jún 9 bemutatás :D ideutazik gyorsba. vizsgálatok, sajtó, bemutatás. Aztan mehet is lassan D-Afrikába. nem kis felhajtás. ^^ . na de remélem jön 8)
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
robag
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2007.02.13. 08:27:53
Tartózkodási hely: a penge élén

2010.06.02. 13:37:58

[

Akkor nézzük,először is Cáceres-el állitolag nem számol a vezetőség,szóval mi hiába próbálnánk befaragni,ha Pep-nek nem kell.

Amikor egy kapuzunk akkor pont kell vkp,mert még Yaya-val vagy Busi-val is hányszor volt,hogy egy kontra elszaladt,s gólt kaptunk (emlékezz,Malaga ellen itthon,végig támadtuk a meccset,nagy nehezen vezetést szereztünk,aztán a 83. percben jött egy kósza kontra s egyenlitettek,végül nyertünk,de az nem ide tartozik),mi lenne ha még vkp sem lenne? Ami meg dos Santos-t illeti ,neki ha jól tudom hónap végén lejár a szerződése (jól tudom?),ugyhogy egyenlőre még azt kellene meghosszabitani... Iniesta meg ne legyen bal támadó,neki Xavi mellett a helye.

Ami a csatársort illeti,ha figyelmesen olvasnád végig a dolgokat akkor látnád,hogy senki nem akar támadót venni ha marad Ibra,csak akkor ha megy. Gai meg éppen angliába készül,nem sikerült megállapodni vele,apja meg már angliában tárgyal,szóval lehet szép jövője,csak jó eséllyel nem nálunk.[/quote]

Azt nem tudom kivel számol a vezetőség és kivel nem, a véleményemet írtam le.
A kontrajáték ellen teljesen mindegy, hogy a vkp áll a kezdőkörben vagy egy másik középpályás, mert vkp nem az egykapuzáshoz kell, hanem hogy labdát szerezzen és felvegye az ellenfél szervezőit a támadásoknál. A mikor nálunk van a labda és mi járatjuk, benyomjuk az ellent, jobb egy támadó( szervező) kp, aki még a másik kettő mellett ugyanúgy tudja a forintos labdákat osztani, labdabiztos hátsó emberként. Ha meg elveszítjük a lasztit, tök mindegy, mert egyből megy ki valamelyik szélre, vagy a középcsatárnak akivel a két középsővédőnek kell megbirkózni. Szerintem.
Elég figyelmesen olvasom a dolgokat, Matáról, meg Robbenről, meg mittudomén kiről, akiket ti vagy az újságok dobnak fel ilyen-olyan alternatívaként, erre reagálva írtam hogy én megoldanám házon belül. Még ha Ibra elmegy, akkor is.
".. Te csak játszod az istent, de nem lehetsz az, mert isten mindenkit szeret, nem igaz?!.."
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.06.02. 13:28:17

Mikaos írta:Breaking NEWS :D
Ha jól értem a hírt: hivatalosan ajánlatot tettünk Fabregasért :)

http://www.elmundodeportivo.es/gen/2010 ... icial.html
Jól értetted. :)
Közben már a SPORT is lehozta, hogy hivatalosan is megkezdtük a tárgyalásokat az Arsenal-lal.
Joan Oliver sajtótájékoztatón beszélt arról, hogy ajánlatot tettek Cesc-ért, ezt Rafael Yuste is megerősítette.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.06.02. 13:03:54

Bányász írta:Volt idő amikor még én is nagyon örültem volna neki mert a világ egyik legjobbjáról van szó.Ez nem kérdés.

Az sokkal inkább kérdés,h h értenék meg magukat mondjuk Messivel a pályán.Nagyon hasonló a stílusuk és min2en szeretik maguknál tudni a labdát.Én egy passzolósabb,játékosabb zsugást szeretnék baloldalra.

A másik kérdés pedig az,h miként oldaná meg azon a szélén.Mert ugye neki is az a nagy fegyvere,h szélről befelé húzva lő.Az nem kérdés,h baloldalon is sokszor meg tudná verni a védőjét de nem tudom mennyire ízlene neki a kiszolgáló szerepkör.

Persze ha egy rugalmas hármast képzelek el ahol mindenki folytonosan változtatja a helyét akkor az okés lenne de még így se látom,h össze tudna játszani Messivel. :)

Az ára nagyon húzós lenne.A Bayernben ráadásul nem kis király.Nem tudom mennyire szívesen hagyná ott.Viszont szvsz a csapat még nem az igazi.Szóval annak ellenére lehet vonzerő számára a Barca,h most a Bayern menetelt mert ennek ellenére is legalább 4-5 csapatot a Bayern elé tudok tenni.Míg elénk egyenlőre nem igazán lehet senkit.

Az biztos,h bomba lenne a csapat eleje papíron de én vegyes érzésekkel fogadnám a leigazolását.(viszont Matanál bármi van jobb de ez nem új...csak drágább is jóval)
Viszont az "önzőséggel" teljesen egyetértek. Mikor elkezdtem írni a hozzászólásom még ezt is meg akartam említeni, viszont utána elfelejtettem :D
Szóval tényleg lehet, hogy nem lenne elég 1 labda a pályára. Ebből a szempontból már jobb Torres, ha kettő közül kellene választani. Viszont Mata továbbra se az igazi. Eljátszogatna egyébként, csak ezt Pedro is megcsinálja (lehet kicsit gyengébb Pedro egyelőre mezőnyben, viszont gólerősebb, és azért Pedro még csak 1 éve van a felnőtt csapatnál, simán fejlődhet).
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.06.02. 13:00:18

Breaking NEWS :D
Ha jól értem a hírt: hivatalosan ajánlatot tettünk Fabregasért :)

http://www.elmundodeportivo.es/gen/2010 ... icial.html
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.06.02. 12:56:17

Volt idő amikor még én is nagyon örültem volna neki mert a világ egyik legjobbjáról van szó.Ez nem kérdés.

Az sokkal inkább kérdés,h h értenék meg magukat mondjuk Messivel a pályán.Nagyon hasonló a stílusuk és min2en szeretik maguknál tudni a labdát.Én egy passzolósabb,játékosabb zsugást szeretnék baloldalra.

A másik kérdés pedig az,h miként oldaná meg azon a szélén.Mert ugye neki is az a nagy fegyvere,h szélről befelé húzva lő.Az nem kérdés,h baloldalon is sokszor meg tudná verni a védőjét de nem tudom mennyire ízlene neki a kiszolgáló szerepkör.

Persze ha egy rugalmas hármast képzelek el ahol mindenki folytonosan változtatja a helyét akkor az okés lenne de még így se látom,h össze tudna játszani Messivel. :)

Az ára nagyon húzós lenne.A Bayernben ráadásul nem kis király.Nem tudom mennyire szívesen hagyná ott.Viszont szvsz a csapat még nem az igazi.Szóval annak ellenére lehet vonzerő számára a Barca,h most a Bayern menetelt mert ennek ellenére is legalább 4-5 csapatot a Bayern elé tudok tenni.Míg elénk egyenlőre nem igazán lehet senkit.

Az biztos,h bomba lenne a csapat eleje papíron de én vegyes érzésekkel fogadnám a leigazolását.(viszont Matanál bármi van jobb de ez nem új...csak drágább is jóval)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.06.02. 12:53:19

Robben-szép is lenne. Tavaly is mondtam már a nevét mint olyan játékos, aki szerintem jó lenne.
Esély rá sztem gyakorlatilag 0. Most ment a Bayernhez és egyelőre élvezi sztem h átvette Riberytől a helyi hős szerepet. Sokkal nagyobb esélyt látok Riberyre, aki viszont eléggé beleszürkült a Bayernbe. Őt tavaly kellett volna eladják...
A Fifa egy szégyen
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.06.02. 12:40:39

Iszonyatosan szívesen elnézném a bal oldalon. Nálunk még a sérülékenysége se lenne nagy baj, mert így többet tudna fejlődni Pedro és Bojan. Érte vagy Torresért cserélném le Ibrát. Viszont 100% hogy nem fogják elengedni. Előbb adják el a most hosszabbított Riberyt, mint őt. A csapatuk is alakul, pénz se nagyon kell nekik, szal nem igazán látom szemernyi esélyét sem, sajnos.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.06.02. 12:35:57

Kép
Lezárt