Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2010.07.28. 19:06:47

Barcaman14 írta:...
Ezzel csak egy hatalmas probléma van: Hleb-re nem számít Pep.
Nem is vitte magával Norvégiába, és valszeg Koreába sem fogja elvinni, mert nem vele képzeli el a kp-t. Innentől kezdve sztem nem nagyon van értelme Hlebbel kapcsolatban filóznunk.

Ha nem jön Cesc, akkor ne igazoljunk senkit, ezzel egyetértek, de ne azért ne igazoljunk, mert nem kell senki, hanem mert rajta kívül nem kell senki.
Ha nem jön akkor remélem Thiago lehetőséget kap, DE nem kell Özil, vagy más kp.
A támadó kp poszt pedig igenis az egyik legnagyobb hiányposztunk jelenleg, ezzel nincs értelme vitatkozni. Ha Keita fog ott rohangálni az nem megoldás, ez tavaly kiderült.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.28. 18:46:09

Barcaman14 írta:
Teljesen egyetértek!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.28. 18:43:41

Először is Fabregas egy zseniális játékos, akinek bármelyik csapatban a kezdőben lenne a helye! Nekünk van egy stabil Busink vkp-ra. Őt helyettesíteni tudja Keita, aki egy rendkívül alázatos, és már számtalanszor láttuk hogy nem egy világklasszis de lehet számítani rá! Középen van egy Xavink aki úgy szint kirobbanthatatlan. Az eltiltásokkal nincs gondja és szerencsére a sérülésekkel sincs az utóbb időben. Mellé van egy Iniestank aki mindenki számára a legnagyobb kérdőjel! És mint tudjuk nem a tudása miatt. :roll: Rendkívül sérülékeny és ez valószínűleg így is fog maradni. Sajnos nála mindig benne lesz a pakliban egy kisebb sérülés. A támadó szekciónk úgy ahogy van tökéletes úgy hogy azt most hagyjuk! :)
Bármibe fogadni mernék hogy Hleb meg tudná oldani Ini szerepét. Még ha hosszabb időre is dőlne ki. Elképesztően nagy bizonyítási vágy van benne, és a tudása megvan! Kölcsön adni értelmetlen, komoly jelentkező nincs érte. Nem értem miért fájna Pepnek ha itt maradni?! :roll: Mellé még fellehetne hozni Tiagot. Az ő játékával már fölösleges várni szerintem. Lazán fellehet hozni a kerethez. Így az alap 3-as mellé amiből 2-nél nem áll fenn komolyabb hiányzásnak a veszélye, még jönne plusz 3 kp a padra. Egy tehetséges fiatal, egy alázatos mindenre képes Keita, és egy elszánt Hleb! :D
Védelem: Itt ugye a két szélső poszt meg van oldva. középen az alap kettős maradna, plusz egy másik hasonló teljesítményre képes játékos Milito. Itt jegyezném meg hogy rendkívül sajnálom Rafa távozását. :? Henrique és Csiga ugyancsak elmentek. Caceressel nem tom mi a szándék?! De ott lenne még Fontás. És aki nekem nagyon tetszett az U19-es eb-n: Bartra! :) De számos tehetséges fiatalunk van még ezenkívül is. (Muniesa stb...)

Félre ne értse senki, én is nagyra tartom Cescet. Világklasszis középpályás, de neki folyamatosan játszania kell és nem arra várni hogy ki fog majd megsérülni meg ki nem! :roll: Plusz 50 milla lenne, ráadásul még Wengerék sem engednek. Túlságosan nyomulni pedig nem kéne. Én személy szerint azt mondom, hogy nincs szükség Fabre-ra (még)!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2010.07.28. 18:36:00

xavi12
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010.05.23. 12:25:22
Tartózkodási hely: Lövéte
Kapcsolat:

2010.07.28. 17:36:54

A klub anyagi helyzetét haggyátok már , nem a ti bajotok. Azt értem hogy evvel az átigazolások száma és nagysága nem nő de vannak emberek akik majd ezt megoldják!(nem csak a mezszponzor kérdés, más is van-) -kulönben a játékosoknak csak annyi dolguk lenne hogy megint megnyerjenek mindent és az tuti hogy + bevétel lenne :):):):) na mind1 és kulönben a MU A Chelsea a City mind 500millkánál több adósággal rendelkezik még sincs veluk se semmi ban, akk meg velunk vagyis a Barcával mé lenne? ha akkora lenne a problem akk mezszponzort is inkább erőltetnek szentem .... de lehet hogy tévedek !?
SZILIandBARCA
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2010.07.28. 17:00:23

Csoppy írta:Ez nem ilyen egyszerű. Az általam leírt játékosok kiegészítők, ezt le is írtam akkor. Fabre egyetlen játékos, nem hiányposztra, drágán (bár saját árához mérten reálisan) kerülne hozzánk, ráadásul nincs garancia arra, hogy 20-25 meccsnél többen tudna játszani. Nem a transzfert torpedózom, csak az alternatívák szerintem egy cseppet jobbak.
Nos, ez pontosan ilyen egyszerű. :)
A Barcelona jelenlegi kerete tökéletes 2 posztot leszámítva.
Az egyik a vkp.
A másik a kreatív kp, aki egyáltalán nem mind1, h milyen minőségű játékot képes nyújtani, mert láthattuk nem egy meccsen, h ebben a csapatban az irányítónak van az egyik, ha nem a legfontosabb szerepe. Nem pótolhatjuk Xavit, vagy Iniesta-t másodkategóriás játékosokkal, mert egyszerűen nem elég.
Nem értem, hogy sikerült betöltött posztnak titulálni a támadó kp posztját, s hiányposztnak a jhv posztját. Most igazoltunk oda az ég szerelmére. Rádásul leírtál 2 játékost, akik jhv-ek ( Borre és Wiel), de minek??

Ha nem igazoljuk le Fabregast, akkor ne igazoljunk senkit arra a posztra, azért mert egyszerűn fölösleges "B" tervként érkező játékost hozni, majd jövőre ismét Cesc-t hajkurászni.
Azt meg nevetségesnek találom őszintén szólva, hogy ha nem jön Cesc, akkor már ugyan szórjuk el azt az 50 millát, hagy jöjjön még 2 vkp, 2 jhv meg egy kreatív kp, aki csak "B" terv. Semmi értelme nem lenne. :roll:
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2010.07.28. 16:56:25

Véleményem szerint nem kell ezt a pénzügyi gondot túlspirázni. Egyrészt azért, mert az összes európai élcsapat anyagi gondokkal küszködik, mégis működik. Nem is képzelhető el egy ilyen nagy klub működése banki hitelek nélkül. Másrészt az éves egyenleg számításának több módja is van. Lehet kihagynak egy-két tételt, és teljesen más eredmények születnek - de ezt már egy korábbi hozzászólásban leírták.
Harmadrészt az új elnökség szakít a korábbi Barca politikával - ami ugye igen sikeres volt -, és előre magyarázzák a bizonyítványt, hogy ezzel megelőzzék az esetleges nagy igazolások elmaradása esetén a negatív hangokat. Gondolom ők is sikeresek akarnak lenni, de nem szeretnének nagyon nagy áron játékosokat igazolni.

Laporta jó vezető volt, kár őt bántani. Maradtak volna el az elmúlt évek sikerei és inkább mutogattunk volna a világra, hogy bár mi nem nyerünk semmit, de nincs is tartozásunk??!! Tiszta Arsenal. :) Szerintem Pep érkezése óta szaladtunk el az igazolások terén. Rijkard ha jól emlékszem nem nagyon vett 30-40 millios játékosokat. Mikor jött Pep, akkor gödörben volt a csapat. Pénzt kellett pumpálni bele, hogy ismét sikeresek lehessünk. Sikerült. Csak nekem az hiányzott, hogy mi nem tárgyalni mentünk egy játékosért, hanem elmentünk megvenni, és amennyit kértek, mi azt ki is fizettük. És lehet itt jönni Perezzel meg minden hülyeséggel, de ilyen drága igazolásokat nem szabad csinálni. Emellett ha csak azokat veszem, akikért milliókat fizettünk, de alig láttuk, nem láttunk és soha nem is fogjuk Barca mezben látni játékosokért közel 100 milliót fizettünk ki. Tehát az elhibázott igazolásokért Laporta, Trixi és pep együttesen felelősök.
Avatar
Csoppy
Barça B
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2006.10.18. 16:56:41
Tartózkodási hely: London

2010.07.28. 16:19:16

Chino írta:
Csoppy írta: Nem a transzfert torpedózom, csak az alternatívák szerintem egy cseppet jobbak.
Ezzel kikre célzol. Özil, Khedira stb.?
Újra megpróbálom.
Nem célozgatok senkire, egyszerűen 50 millát másokra is el lehet költeni.
bocs az offért.
Oleguer az Afc Ajax játékosa= Van isten!!!

BASS IN YOUR FACE!!!!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7486
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.28. 15:56:13

Csoppy írta: Nem a transzfert torpedózom, csak az alternatívák szerintem egy cseppet jobbak.
Ezzel kikre célzol. Özil, Khedira stb.?
Forca Barca!!!!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.07.28. 15:53:23

Ezt a jobbhatved dolgot en teljesen nem ertem.
Van der Gempa meg mitom en...
Nyilvan azert jott Adriano, hogy ne 2 balhatvedet tudjuk rotalni hanem 3-mat.
Dani meg fusson egesz szezonba megint.
Guardiola mar tudja, hogy a jelenlegi keretbol ki fog Alves helyen jatszani cserekent.
Nem lesz erkezo jobb bekk posztra ezt itt es most garantalom.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Csoppy
Barça B
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2006.10.18. 16:56:41
Tartózkodási hely: London

2010.07.28. 15:49:33

mitomenfcb írta:sziasztok.!!!
En szemely szerint azt mondom, hogy egy ilyen elnokrol vagy jot kell mondani, vagy inkabb semmit.
hát ez. Félreértés ne essék elég kritikus vagyok Rosellel szemben, Laportához ellentétesen állok, a legnagyobb tiszteletemet és szeretetemmel bír, aki az elmúlt 10 év legjobb klubvezetőjeként tartok számon (del Nido mellett), de hogy vagy jót, vagy semmit, azért az elég meleg.
Capon írta:Igazolások terén vagy jön Fabi és vele van meg a keret vagy nem és nélküle is versenyképesek vagyunk. Ha nincs ló jó a szamár is hozzáállás nekem nem tetszik. Vagy őt vegyük meg vagy akkor senkit. A csapat többi része meg szerintem készen van. Nem látom szükségét más játékost is leigazolni.
Ez nem ilyen egyszerű. Az általam leírt játékosok kiegészítők, ezt le is írtam akkor. Fabre egyetlen játékos, nem hiányposztra, drágán (bár saját árához mérten reálisan) kerülne hozzánk, ráadásul nincs garancia arra, hogy 20-25 meccsnél többen tudna játszani. Nem a transzfert torpedózom, csak az alternatívák szerintem egy cseppet jobbak.

A játékosok egyébként személyes hülyeségeim, ha mást favorizál bárki, nyugodtan lehet másokat írni a helyükre, egész egyszerűen azt mondom, hogy sokkal de sokkal értelmesebben, a csapat szempontjából hasznosabbra is lehetne azt az 50 millát költeni, mint Fabregasra.
Oleguer az Afc Ajax játékosa= Van isten!!!

BASS IN YOUR FACE!!!!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7486
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.28. 15:46:55

Szélsőhátvédek nem értem miért olyan szükségesek. Adriano-t akkor nem értem miért igazoltuk. Rendben, univerzális játékos, de pont ezért tudná ellátni Dani feladatát. Szal ilyen van der Wiel-eket meg hasonlókat hagyjuk már. Van 2 ember aki szükséges lehet és hiányposztra érkezne, ha őket nem sikerül leigazolni akkor csak azért vegyünk playákat, hogy elköltsük azt az 50 millát?
Ha Cesc nem jön nem hiszem, hogy Özil lenne a megoldás. Thiago és Dos Santos kívülről fújják a Barca játékát, amikor pályára küldte őket Pep sztem bebizonyították, hogy megvan bennük a potenciál ahhoz, hogy megragadjanak a felnőtt csapatban és nagy játékosok lehessenek. Sztem az első évben simán hoznák azt a szintet amit a "német". Ráadásul ha már a zsákbamacskákról és a pénzkidobásról beszélünk, nem kellene kétszer ugyanabba a pocsolyába lépni...

Senna viszont nagyon jó ötlet, remélem tényleg itt köt majd ki.

A hátvédsor pedig még tényleg a jövő zenéje. Az előszezonban kiderül, hogy elég-e Fontás vagy kell-e egy igazolás. Oda sztem vmi fiatal játékos kellene, akire lehet építeni, mert Militos és Puyi sem mai gyerek. Max 2-3 jó év lehet bennük ha reálisan nézzük a dolgokat.
Forca Barca!!!!
P-e-d-r-o
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010.06.06. 07:02:47

2010.07.28. 15:44:40

Srácok egy dolgot nemértek,nálatok miért jött elő megint ez a jobhátvéd kérdés?Adrano érkezésével mególdoodott,vagy mégsem?
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.07.28. 15:37:56

Csoppy írta:
mitomenfcb írta:sziasztok.!!!
Eloszor is nem tudom miert fikazatok a Laporta vezetoseget.
Laporta azt igazolt akit akart, mert olyan Barcelonat hozott ossze, amely a vilag legjobb csapata lett, sot a tortenelemben nem volt meg ilyen jo csapatta a katalanoknak.
Masodszor ha vissza emlekeztek Laporta amikor elnok lett, a Barcelona totalis csodben volt, s o volt aki kihuzta a bajbol.
En szemely szerint azt mondom, hogy egy ilyen elnokrol vagy jot kell mondani, vagy inkabb semmit.
Nem vagy te egy kicsit elvakult? :D :wink:
Csoppy mond meg hogy mi nem állja meg mitomenfcb hozzászólásában a helyét.

Igazolások terén vagy jön Fabi és vele van meg a keret vagy nem és nélküle is versenyképesek vagyunk. Ha nincs ló jó a szamár is hozzáállás nekem nem tetszik. Vagy őt vegyük meg vagy akkor senkit. A csapat többi része meg szerintem készen van. Nem látom szükségét más játékost is leigazolni.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.07.28. 15:37:42

Csoppy írta:Nem vagy te egy kicsit elvakult? :D :wink:
Szerintem helytallo.
Egyatalan nem erdemli meg, hogy rosszat mondjanak rola.
Komoly szerepet vallalt mindenidok legjobb Barcelonajanak felepiteseben.
Az anyagi helyzet meg rendbe fog jonni, szerintem kicsit tul van dramatizalva a dolog.
Egy ekkora klub nem megy csodbe.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Csoppy
Barça B
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2006.10.18. 16:56:41
Tartózkodási hely: London

2010.07.28. 15:30:07

mitomenfcb írta:sziasztok.!!!
Eloszor is nem tudom miert fikazatok a Laporta vezetoseget.
Laporta azt igazolt akit akart, mert olyan Barcelonat hozott ossze, amely a vilag legjobb csapata lett, sot a tortenelemben nem volt meg ilyen jo csapatta a katalanoknak.
Masodszor ha vissza emlekeztek Laporta amikor elnok lett, a Barcelona totalis csodben volt, s o volt aki kihuzta a bajbol.
En szemely szerint azt mondom, hogy egy ilyen elnokrol vagy jot kell mondani, vagy inkabb semmit.
Nem vagy te egy kicsit elvakult? :D :wink:
Oleguer az Afc Ajax játékosa= Van isten!!!

BASS IN YOUR FACE!!!!!!
Avatar
Csoppy
Barça B
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2006.10.18. 16:56:41
Tartózkodási hely: London

2010.07.28. 15:29:20

Kissge87 írta: Jobbhátvéd cserének ott van egyenlőre Cáseres! Az akkor minek, meg ugye középhátvádkánt is becserélhető!!!
Khedira ára meg azért annyi mert kell a "jó reál margitnak"!!!
Meg mondom, hogy engem személy szerint a VB-s teljesítménye egyáltalán nem győzött meg!!! Meg egy VB az csak egy dolog! Anno volt pár ilyen "nagy játékos" a VB-n! (pl.: El Hadji Diouf (a Liverpool be is fürdött vele), meg Cannavaro is arra kapott aranylabdát, azóta nem nagyon volt jó meccse, ment is az arabokhoz, oda talán még befér)
Én még mindig ott vagyok, hogy akkor inkább Banega, Ő mégiscsak 2-3 éve a spanyol bajnokságban játszik, meg nem is egy ügyetlen srác!
Egyrészről cácéréssel nem számol Pep, ezért keresünk cserejobbhátvédet, másrészről a transfermarkton többé kevésbe reálisak az árak, Khedira pedig NEM azért van ennyire taksálva, mert a margit vinné. Fabre pölö 55 rajta, és nem azért mert érdeklődünk iránta, egyszerűen jelenleg ennyi a piaci értéke.
Oleguer az Afc Ajax játékosa= Van isten!!!

BASS IN YOUR FACE!!!!!!
mitomenfcb
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009.08.26. 15:52:32

2010.07.28. 15:07:42

sziasztok.!!!
Eloszor is nem tudom miert fikazatok a Laporta vezetoseget.
Laporta azt igazolt akit akart, mert olyan Barcelonat hozott ossze, amely a vilag legjobb csapata lett, sot a tortenelemben nem volt meg ilyen jo csapatta a katalanoknak.
Masodszor ha vissza emlekeztek Laporta amikor elnok lett, a Barcelona totalis csodben volt, s o volt aki kihuzta a bajbol.
En szemely szerint azt mondom, hogy egy ilyen elnokrol vagy jot kell mondani, vagy inkabb semmit.
Kissge87
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2006.12.11. 15:48:09

2010.07.28. 14:57:55

Csoppy írta:
Nemes egyszerűséggel a közöttük lévő 45 millió euró miatt. Özillel szerződést kötnék 2011től.

De kíváncsi vagyok, te mire költenéd el az 50 millát?

Vanden Borre 4-5 milláért abszolute nem sok, jobbhátvéd cserének tökéletes, eztán még fejlődhet is, Van der Wiel szerintem nem szorul magyarázatra, a transfermarkt 20 körülire taksálja Khedirát, ami nálam nem a játéktudás hiányát jelenti.
Jobbhátvéd cserének ott van egyenlőre Cáseres! Az akkor minek, meg ugye középhátvádkánt is becserélhető!!!
Khedira ára meg azért annyi mert kell a "jó reál margitnak"!!!
Meg mondom, hogy engem személy szerint a VB-s teljesítménye egyáltalán nem győzött meg!!! Meg egy VB az csak egy dolog! Anno volt pár ilyen "nagy játékos" a VB-n! (pl.: El Hadji Diouf (a Liverpool be is fürdött vele), meg Cannavaro is arra kapott aranylabdát, azóta nem nagyon volt jó meccse, ment is az arabokhoz, oda talán még befér)
Én még mindig ott vagyok, hogy akkor inkább Banega, Ő mégiscsak 2-3 éve a spanyol bajnokságban játszik, meg nem is egy ügyetlen srác!
Avatar
Csoppy
Barça B
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2006.10.18. 16:56:41
Tartózkodási hely: London

2010.07.28. 14:42:34

Kissge87 írta:Először is üdv mindenkinek!

Egy kicsit "vitatkoznék" veled "Csoppy"!
Minek ide az Özil "gyerek"! Oké, tudom hogy tehetséges fiatal játékos láttam én is, de Ő is ugyan úgy padra jönne, mint Fabregas, ha sikerül leigazolni! Apropó Fabregas! Én azzal amit írtál nem igazán értek együtt, mert nem hiszem, hogy annyira sokat koptatná a padot! Most gondolj bele, hogy 3 meccsből 2-t játszana csak végig a Xavi-Ini páros bármelyik tagja! Elég hosszú lesz idén is a szezon, szóval rá fog férni a középpályánkra a pihenés, az esetleges sérülésekről még nem is beszélve!

Vkp. Senna annyi pénzért egy nagyon jó igazolás lenne, Én személy szerint örülnék neki annyiért! A többiek közül meg én csak a Banega srácot látnám itt szívesen, a többiek nem ütik meg a Barca szintet! A Khedira-ból meg nem tudom, hogy miért csináltak ilyen "nagy játékost"! A VB-n sem láttam én kiemelkedő tudást vagy játékintelligenciát tőle! Én nem tartom egy jó játékosnak! Akkor ennyi erővel hozzuk vissza van Bommel-t! :D
(Na jó a van Bommel csak vicc akart lenni! Nem kell ide ilyen alattomos kis patkány! :) )
Nemes egyszerűséggel a közöttük lévő 45 millió euró miatt. Özillel szerződést kötnék 2011től.

De kíváncsi vagyok, te mire költenéd el az 50 millát?

Vanden Borre 4-5 milláért abszolute nem sok, jobbhátvéd cserének tökéletes, eztán még fejlődhet is, Van der Wiel szerintem nem szorul magyarázatra, a transfermarkt pedig 20 körülire taksálja Khedirát, ami nálam nem a játéktudás hiányát jelenti.
Oleguer az Afc Ajax játékosa= Van isten!!!

BASS IN YOUR FACE!!!!!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.07.28. 14:40:10

bali 15 írta:Nem vagyok nagy economista.
Ez a válság kihat majd a csapat teljesítményére?
Ugye nem kell játékosoktól megválni a törlesztés miatt?
Bár a Barcelona híres csapat van elég bevételi forrása a csapatnak.
Nem így van?
Nem hinném. Rosell majd szépen felemeli a belépő árakat stb.
Meg fogják oldani szerintem.

Itt nem az van,hogy havonta -ban van a klub,hanem annyi hülye igazolás csináltak Laportáék,hogy azért van minusz.
Nem fogunk venni ilyen Henrique,Csiga stb-ket,és kész
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.07.28. 14:34:24

Nem vagyok nagy economista.
Ez a válság kihat majd a csapat teljesítményére?
Ugye nem kell játékosoktól megválni a törlesztés miatt?
Bár a Barcelona híres csapat van elég bevételi forrása a csapatnak.
Nem így van?
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.07.28. 14:16:18

A megnyert kupákért és a gyönyörű játékért pedig egy egész hollandiai tulipánmezőt is oda lehetne ajándékozni.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2010.07.28. 14:13:07

Lionel85 írta:Megelőztél Fernando, én is terveztem egy listát összeállítani a "top"-igazolásokról. Hát igen, ez a névsor magáért beszél, egy csokor virágot küldenék Txikinek és Laportának.
Meg Pepnek. Mondjuk Csigrinszkijért önmagában egy egész virágos bódé is kijárna. :)

Henry-t én sem értem, h miért ingyen engedtük el. Marquez meg ha megy remélem nem játszuk el ismét a "csóró gavallér" szerepét.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.07.28. 14:03:53

Fernando írta:A hülye igazolási politikánk vezetett ide. Olyan játékosokért adtunk ki olyan pénzt...

Keirrison 10... őt még megértem. Lehet belőle vmi az biztos.
Henrique szintén 10. Nah ő fölös volt.
Cáceres 17 kb. Ő is.
Hleb megérte volna, csak nem játszott ott és nem jól ahol és ahogy tette.
Csigrinszkij 25.... nc.
Ibra közel 50... sok, túl sok. Ha idevesszük Eto'o kb 25-30 milliós árát, akkor 75-80.
Nem is lenne baj, ha a marha nagy szolidaritásunk picit alább hagyna és nem engednénk el ingyen vagy 4-5 milliókért mindenkit.
Márquez piaci értéke kb: 10-12, Henryé dettó, de egy 5-öst bőven elkértem volna mindkettőért.
Megelőztél Fernando, én is terveztem egy listát összeállítani a "top"-igazolásokról. Hát igen, ez a névsor magáért beszél, egy csokor virágot küldenék Txikinek és Laportának. :D :-({|=
Kép
Kép
Kép
Lezárt