Európai Játékospiac; Ellenfeleink Játékosai

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.08.12. 23:09:27

http://www.goal.com/en-us/news/3296/bra ... ver-neymar
Valaki megmondaná, hogy mi is itt a lényeg?
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.12. 17:58:26

nem tudok semmi hivatalosat,csak a goal.com lehozta
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.08.12. 17:35:27

ahelyett,hogy megvette volna a real idén 20milla körül,megmondom mi lesz.
A chelseaben az első meccsein lő pár gólt,sokat rugdossák és lesznek kisebb sérülései,majd jön valaki, aki megpepézi. ott a srác összetörik egy jó 8-9hónapra. a real kapva kap az alkalmon és elhozza "alacsony áron" kb 35milláért,ami a volt vételár másfélszerese. felépül a csóka és lesz egy maradandó sérülése,mint kakának és mehet a kukába. ezzel jellemeztem az angol ligát,a real igazolásait és az emberi hülyeséget(brazilként angliában játszani).
ja,am sok sikert neki. gansora is kíváncsi lennék európában
Ez sajnos teljesen helytálló :lol: :?
Ganso-ra én is kíváncsi lennék. De nem a szigetországban...
Amúgy daffy vagy akárki más, egyáltalán igaz hogy Neymar a Chelsea-be megy? Mert még mindig képtelen vagyok elhinni hogy egy 18 v. 19 éves srác ilyen felelőtlen döntést hoz. #-o ](*,)
Brian 20

2010.08.12. 17:24:52

Robcsyy írta:
Zokneenho írta:
looka írta: Sheva volt próbajátékon a Fradinál is, ha minden igaz, még pályafutása elején. Elzavarták a "hozzáértők", mondván tehetségtelen... :lol:
Neki is egy rossz átigazolás tett be, mint sokaknak. Nem neki való volt az angol liga tempója, utána meg már a Milanban sem találta a helyét.
Na de sebaj, a Dinamoban megint csilloghat, jó helyen van Ő most.
Nyiregyháza az a Fradi :wink:
és már ezerszer elmondták, hogy sosem volt itt :wink:
többek közt maga Sheva is...

ÉN úgy tudom, hogy volt itt Nyíregyházán 14 évesen, de nem próbajátékon ,hanem valami ifi mérkőzés keretein belül
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2010.08.12. 17:16:24

Remélem szombatig eladják :D
Visca El Barca
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.08.12. 17:11:56

bence-barca írta:http://stopli.hu/1/index.php?option=com ... &Itemid=82
Örülnék neki, de nem tudom az oldal milyen hitelességgel bír :?
Niang valószínű megy és Ben Arfa sem biztos, h marad :(
Goal.com is lehozta ezt. Nem hiszem hogy nagy előrelépés lenne ez Fabiano számára, ha megy egyáltalán.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.12. 17:00:20

http://stopli.hu/1/index.php?option=com ... &Itemid=82
Örülnék neki, de nem tudom az oldal milyen hitelességgel bír :?
Niang valószínű megy és Ben Arfa sem biztos, h marad :(
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.12. 16:47:23

bali 15 írta:
nagyon remélem h ez nem igaz
Pont most akartam beilleszteni. Jó hogy nem voltam rest visszaolvasni :D
De a hír eléggé friss. És hihető is. És ha jól tudom a Goal.com nincsen tilólistán. Amúgy a hír: Neymar :arrow: Chelsea.
Eléggé abszurd de nagy rá az esély hogy igaz. Cafatokban fogják hazahozni a gyereket :?
ahelyett,hogy megvette volna a real idén 20milla körül,megmondom mi lesz.
A chelseaben az első meccsein lő pár gólt,sokat rugdossák és lesznek kisebb sérülései,majd jön valaki, aki megpepézi. ott a srác összetörik egy jó 8-9hónapra. a real kapva kap az alkalmon és elhozza "alacsony áron" kb 35milláért,ami a volt vételár másfélszerese. felépül a csóka és lesz egy maradandó sérülése,mint kakának és mehet a kukába. ezzel jellemeztem az angol ligát,a real igazolásait és az emberi hülyeséget(brazilként angliában játszani).
ja,am sok sikert neki. gansora is kíváncsi lennék európában
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2010.08.12. 16:45:29

Neymar :arrow: Chelsea.
Ha tényleg odaigazol, akkor szerintem nem dönt jól. Kellenek neki a meccsek, hogy tudjon fejlődni, és a cselszkijben nem lesz alap kezdő, az szinte tuti.
Maradhatna még egy évet a Santosban, vagy a legjobb döntés talán egy európai középcsapat lenne.
Na de tudjuk mire képes rávenni egy-egy játékost néhány jól hangzó szám. :roll:
Csak nehogy a karrierjét törje ketté ezzel a döntéssel, vagy egy kemény becsúszással a lábát valaki a PL-ben, remélem nem így lesz, de elég törékeny srácnak tűnik. :roll:
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.08.12. 16:33:10

nagyon remélem h ez nem igaz
Pont most akartam beilleszteni. Jó hogy nem voltam rest visszaolvasni :D
De a hír eléggé friss. És hihető is. És ha jól tudom a Goal.com nincsen tilólistán. Amúgy a hír: Neymar :arrow: Chelsea.
Eléggé abszurd de nagy rá az esély hogy igaz. Cafatokban fogják hazahozni a gyereket :?
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2010.08.12. 16:30:24

P.U.Y.O.L írta:Amúgy Pierre van Hooijdonk is megér egy misét...
Meg biza'! Zseniállis szabadrúgásokat rúgott! 8) Meg azért becsúszott egy UEFA Kupa is a Feyenoorddal, mondjuk vihette volna többre is...
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.08.12. 16:26:33

zsoltfree írta:...
Itt az "egynyári" csodákról volt szó és azért Ronaldinho egy eredményes és szép karrier után kezdett el "megkopni"! (Egyébkén még most is a Milan legjobbja...)

Akit még nem említettetek, pedig az abszolút befutó, az Davor Suker!!! Amúgy Pierre van Hooijdonk is megér egy misét...
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2010.08.12. 16:13:17

Zokneenho írta:
looka írta:
Tocy írta:és Sevcsenko? Európa top3as csatára volt, aranylabda, milánói "Isten", aztán hajrá Chelsea és egyszerűen elfelejtett focizni...pedig óriási játékos !
Sheva volt próbajátékon a Fradinál is, ha minden igaz, még pályafutása elején. Elzavarták a "hozzáértők", mondván tehetségtelen... :lol:
Neki is egy rossz átigazolás tett be, mint sokaknak. Nem neki való volt az angol liga tempója, utána meg már a Milanban sem találta a helyét.
Na de sebaj, a Dinamoban megint csilloghat, jó helyen van Ő most.
Nyiregyháza az a Fradi :wink:
és már ezerszer elmondták, hogy sosem volt itt :wink:
többek közt maga Sheva is...
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2010.08.12. 15:54:15

zsoltfree írta:Nem azt mondtam hogy rosszak. Ez a villámkarrierről szólt.
Én is a villámkarrierrel kapcsolatban írtam.
Dinho valóban árnyéka önmagának, de már csak azért sem nevezhető villámkarriernek az övé, mert még manapság is ünnepelt sztár, a játéka leromlott ugyan, de ettől még továbbra is a középpontban van, nem tűnt el a süllyesztőben teljesen.
Verónra is igaz ez szvsz. Argentínában mai napig ünnepelt sztár, igaz nem olyan szinten futballozik, mint amilyenen tehette volna a játéktudása alapján, de a karrierje nem fuccsolt azért be teljesen. A közelmúltban pl. az Ő vezérletével nyert Libertadores kupát az Estudiantes.

A holland gólvágókkal pedig egyre óvatosabban kell bánni. Az elmúlt években nagyon visszaesett a liga színvonala, ezért nem mindig kaphatunk árnyalt képet egy-egy játékos tudásával kapcsolatban. Néhol olyan védők futkároznak, akiket még a nagyanyám is megforgatna, kis túlzással.
Az Ajax Huntelaarra játszott, nem volt nehéz dolga a bejezéseknél, mert megcsinálták neki a helyzetet. Láthattuk mire ment, egy spanyol, vagy olasz bajnokságban, ahol nincs annyi ideje dönteni, nincs helye a képzetebb védők között.
Jó néhány olyan játékos került ki a holland ligából, akik megfőttek később.(Alves, Kezman, Huntelaar).
DE én nem cáfolatnak szántam azt, amit Huntelaarral kapcsolatban írtam, mert ő valóban ebbe a kategóriába tartozik, csupán azt fejtettem ki, hogy az én szememben sosem ütötte meg azt a szintet, ami egy patinásabb ligában elegendő lenne.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.12. 15:33:48

Ronaldinho világklasszis még manapság is, és még csak rövidnek sem mondanám a karrierjét. De Őt is elvitte sajna a borzasztó brazil mentalitása.
Dos Santos-ból kiváló játékos lesz idővel, ennek szerintem egyértelmű jeleit mutatja.
Verónnak sem csupán 1-2 jó éve volt, 3x évesen meg ne nagyon várjunk senkitől hatalmas tündöklést.
Huntelaar sosem volt jó játékos, ilyen ügyetlen hollandot én még nem igazán láttam. :roll:
Reyes a legjobb korban van, és benne van a potenciál bőven, az Atleti' egyik húzóembere lesz jövőre, ebben biztos vagyok.[/quote]

Nem azt mondtam hogy rosszak. Ez a villámkarrierről szólt.
A Veron is berobbant a Lazioba, aztán jó pénzért ment a MU-ba. Ott pedig nem az lett belőlle mint várták.

Dinho pedig lehet hogy jó, de egy ilyen Milanban is alig bír kitűnni. A régi dinho, aki minden féle szívbaj nélkül kicselezett 4 embert aztán beverte, lendületből bárkit lehagyott....a Classicon majdnem a félpályáról meginulva a bal szélről kétszer is végigvitte a kapuig. Tehát ő is berobbant, most meg egy elég gyenge Milanban is vagy megmarad vagy nem. A labdái és a labdakezelése még megvan, de az a mosolygós, megalázok mindenkit játék már nincs benne SAJNOS.
Huntelaar pedig nem kevés gólt vert és aztán jött egy klubba, ahol csak vergődött. Előtte a holland gólvágókból mindig világhírű csatárok lettek azért figyeltek rájuk.
Reyest pedig az Arsenal vettem meg nem kis lóvéért, aztán azóta csak Eal kölcsönbe, aztán Atletico... ő sem rossz, de nem ezt várja az ember egy olyan játékostól akit az Arsenal 30x milláért megvesz egy másik bajnokságból és szinte tiniként....
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2010.08.12. 15:31:00

FtcSikiHun írta:Maxi López, az egyik kedvencem volt :) Nálunk sem volt valami nagy karrierje, de a játék nekem tetszett. Azóta már ő is Brazíliában kóborol. :?
Kóborolt, télen a Cataniába igazolt. Jól is játszott, 17 meccsen lőtt 11 gólt.
barca99 írta:Az mennyire gáz, hogy Silva nics benevezve az EL-csoportkörre? :lol: Emelett Mancini nem számol Bellamy-val (pedig ha valaki jól nyomta ott, az pont ő), de Robinho és Santa Cruz ott van a 25-ös listán.

Squad: Given, Hart, Taylor; Boateng, K. Toure, Lescott, Kolarov, Richards, Zabaleta, Bridge, Logan; A. Johnson, Barry, De Jong, Y. Toure, Kompany, M. Johnson, Vieira, Wright-Phillips; Adebayor, Robinho, Santa Cruz, Tevez.
+ Ireland sincs benevezve. Bellamy tényleg jól tolta, de Manciniék inkább kölcsönadják (valószinűleg) a Celticnek.

Robinho-val végül mi lesz? Marad a ManCitynél vagy kölcsönadják?
messideco írta:Kezman tényleg...De még ott van most kapásból Milan Baros, Djibril Cissé is.
Djibril Cissé nagy kedvencem, hatalmas forma :) Nagyobb karriert is befuthatott volna, de sajnos 2x is eltörték a lábát. Amúgy a Panában nem volt rossz szezonja, 45/29.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.08.12. 15:27:27

nagyon remélem h ez nem igaz
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.08.12. 15:24:17

Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
MaraSalvatrucha
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009.06.24. 17:59:09

2010.08.12. 15:21:46

Afonso Alves, ha esetleg még emlékeztek rá. Neki is volt egy brutális éve a Heerenveen-nél, aztán a Boro megvette jópénzért 1 szezonra, most meg már az araboknál kergeti a lasztit..
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2010.08.12. 15:21:12

Zokneenho írta:Nyiregyháza az a Fradi
Pardon... :oops: Rosszul emlékeztem. A lényegen nem változtat, már akkor is gyengék voltak a megfigyelői a legtöbb magyar klubnak. Mára pedig oda jutottunk, h 3. vonalas afrikai spílerekkel vagyunk tele. Ki tudja, lehet most zavarták el próbajátékról a következő Sheva-t. :roll:
zsoltfree írta:Hleb, Huntelar, Mendieta, Veron, Riquelme, Saviola, Dos Santos, Maxi Lopez, Ronaldinho (sajnos), Reyes....
Ronaldinho világklasszis még manapság is, és még csak rövidnek sem mondanám a karrierjét. De Őt is elvitte sajna a borzasztó brazil mentalitása.
Dos Santos-ból kiváló játékos lesz idővel, ennek szerintem egyértelmű jeleit mutatja.
Verónnak sem csupán 1-2 jó éve volt, 3x évesen meg ne nagyon várjunk senkitől hatalmas tündöklést.
Huntelaar sosem volt jó játékos, ilyen ügyetlen hollandot én még nem igazán láttam. :roll:
Reyes a legjobb korban van, és benne van a potenciál bőven, az Atleti' egyik húzóembere lesz jövőre, ebben biztos vagyok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára looka 2010.08.12. 15:22:49-kor.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.12. 15:13:35

FtcSikiHun írta:
zsoltfree írta:Hleb, Huntelar, Mendieta, Veron, Riquelme, Saviola, Dos Santos, Maxi Lopez, Ronaldinho (sajnos), Reyes....
Ronaldinhot simán kihúznám, dos Santossal együtt.
Dinho, 2 évet volt a PSGnél, és nem volt rossz, és még nálunk is lehúzott 5 évet :wink: Olykor-olykor pedig még simán a Milanból is kitűnik :)

dos Santos, szerintem azért 21 évesen még nem lehet megítélni. Még előtte van minimum 10-15 év.

Saviolát meg nagyon bírtam...szerintem ő is a Relba cseszte el a karrierjét.

Maxi López, az egyik kedvencem volt :) Nálunk sem volt valami nagy karrierje, de a játék nekem tetszett. Azóta már ő is Brazíliában kóborol. :?
Dinho a PSG-ben nem volt rossz, de aranylabdás nálunk volt. 5 évet volt nálunk igen, de az utsó 2 már csak alibi, mint most a Milanban...
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.08.12. 15:08:27

zsoltfree írta:Hleb, Huntelar, Mendieta, Veron, Riquelme, Saviola, Dos Santos, Maxi Lopez, Ronaldinho (sajnos), Reyes....
Ronaldinhot simán kihúznám, dos Santossal együtt.
Dinho, 2 évet volt a PSGnél, és nem volt rossz, és még nálunk is lehúzott 5 évet :wink: Olykor-olykor pedig még simán a Milanból is kitűnik :)

dos Santos, szerintem azért 21 évesen még nem lehet megítélni. Még előtte van minimum 10-15 év.

Saviolát meg nagyon bírtam...szerintem ő is a Relba cseszte el a karrierjét.

Maxi López, az egyik kedvencem volt :) Nálunk sem volt valami nagy karrierje, de a játék nekem tetszett. Azóta már ő is Brazíliában kóborol. :?
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.12. 14:59:29

Hleb, Huntelar, Mendieta, Veron, Riquelme, Saviola, Dos Santos, Maxi Lopez, Ronaldinho (sajnos), Reyes....
Avatar
Zokneenho
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2008.07.24. 21:30:37
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.12. 14:59:28

looka írta:
Tocy írta:és Sevcsenko? Európa top3as csatára volt, aranylabda, milánói "Isten", aztán hajrá Chelsea és egyszerűen elfelejtett focizni...pedig óriási játékos !
Sheva volt próbajátékon a Fradinál is, ha minden igaz, még pályafutása elején. Elzavarták a "hozzáértők", mondván tehetségtelen... :lol:
Neki is egy rossz átigazolás tett be, mint sokaknak. Nem neki való volt az angol liga tempója, utána meg már a Milanban sem találta a helyét.
Na de sebaj, a Dinamoban megint csilloghat, jó helyen van Ő most.
Nyiregyháza az a Fradi :wink:
A Netsoccer 2 egy online, többjátékos online futballjáték,ahol minden játékos(a legtöbb futballjátékkal ellentétben) egyetlen focistát irányít.
Hozd létre saját futballistád, és csatlakozz a Magyar Ns2 társadalomhoz!
Hivatalos honlap: www.netsoccer2.com
Az Ns2 Magyar Community hivatalos honlapja: http://www.netsoccer.lapunk.hu/

Ha kedvet kaptál hozzá,csak töltsd le 1-2perc alatt a játékot,regisztrálj, és játékon belül keresd Zokneenhot,vagy épp a Puskas Football Club nevű csapatot.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.08.12. 14:53:52

looka írta: Sheva volt próbajátékon a Fradinál is, ha minden igaz, még pályafutása elején. Elzavarták a "hozzáértők", mondván tehetségtelen... :lol:
Én úgy tudom h Nyíregyháza vt, de mind1

Egyébként szerintem a listára még nyugodtan felírhatjuk Giovani dos Santost
Lezárt