Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2010.08.14. 21:28:20

Ahogy S.Agüero írta, azzal egyet értek. Nálam is a két legnagyobb klub a Barca és a Real. Már csak ha megnézzük azt, hogy mekkora rivalizálás megy a két csapat között és hogy mekkora presztizzsel bír e két klub összecsapása, már az egyedülálló. Mondjuk lehet, hogy azért van ekkora rivalizálás, mert ha egyik nem lenne, akkor a másik egyeduralkodó lenne a ligában, de alapvetően nálam ez a két klub a legnagyobb. Hiába is utálom tiszta szívemből a Real Madridot, elismerem az eredményeit és én is azért szurkolok a Barcának, mert szépen játszanak, de mindez előtt azért, mert olyan politikát folytatnak amilyet, - ezt gondolom nem kell részleteznem.

Ugyanígy elismerem mondjuk az Athletic Bilbaót is, nem sok olyan csapat van, mely, - jelen esetben b.a.s.z.k, - játékosokat alkalmaz és tőlük sem kis teljesítmény, hogy ők a 3. olyan csapat a Barcán és a Realon kívül, amely még nem esett ki sohasem az első osztályból.

Az én értékrendemben hiába ősi rivális a Real Madrid, sokkal többre tartom őket, mint például a Chelsea-t, Arsenalt, Intert, Bayernt és még sorolhatnám...

A jelenlegi politikájuk nem igazán jön be, nem tetszik ez az eszeveszett költekezés, de erről nem tehetnek a szurkolók, ezért az értelmesebb Madrid szurkolókkal nincs is semmi bajom, az pedig, hogy Szezon közben be-be szólogatunk egymásnak, szerintem természetes dolog, e nélkül nem is lenne igazi klubszeretet.

Egyébként az idei igazoláspolitikája a Realnak már azért jobban közelít ahhoz, amit az én gyomrom is bevesz. :twisted:

VB-n egyébként ugyanúgy szorítottam egy Sergio Ramosnak, egy Xabi ALonsónak, vagy egy Iker Casillasnak, mint a Barcának, és a játéokoskon is látszott bizony, hogy nincs közöttük semmiféle konfliktus. Például Xavi is simán elvolt Casillassal, vagy akár Ramos is el vonatozott Villával a repülőn. :D

Szerintem ugyanezt kell tenni a két csapat szurkolóinak is, jóban kell lenni, persze azért lehet egymást ugratni.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2010.08.14. 21:00:19

Nem akarok beleszólni a vitába, de most van kedvem írni, szóval pár dolgot megjegyeznék. :)

1. Azokon a hsz-eken, melyek a Madrid jelenlegi státuszára utalnak, szerintem át kell ugrani. Ezek ugratások, mindenki szereti mondani a haverjainak. Igen, egyszer fent, egyszer lent. Aki ezt tudja, annak szerintem nem is okoz akkor a traumát, ha látja, hogy valaki megjegyzi, hogy most "jajj szegény madrid, nincs trófeájuk".

2. Andris szerintem egyáltalán nem arra értette a bizonyítást, hogy most majd nem kell a srácoknak vért izzadniuk. Egyrészt ez alapelvárás minden profi csapatnál, másrészt arra utalhatott szvsz, hogy amennyiben ez az együttes nem nyer semmit sem az elkövetkezendő évben, akkor sem lehet megkérdőjelezni a kvalitásait. Ezt a tavalyi év mutatta meg, amikor egy mindentvivő' szezon után nyertek egy bajnokságot, és a BL, valamint a Copa del Rey kiesés sem az a fajta volt, amelyen fel kellene akadni. Szerintem így gondolta Andris.

3. Pep rutintalan, és máshogy kezel szituációkat, máshogy dönt, mint egy 10 éve edzősködő tréner. Az eredmények, a játékosok róla mondott szavai, a játékosok teljesítménye, az akarásuk azonban azt mutatják, mentális téren valami elképesztő. Mindenki ott érvényesül, ahol tud, ezzel egyensúlyozván a rosszabb döntéseket. Megmondom őszintén, nekem nem az szúrja a szemem, ha valaki kritizálja, hanem néha az a mód, ahogyan, s az, hogy egy-egy döntése után teljesen tehetségtelen, makacs edzőnek titulálják. Holott ez elképzelés kérdése, és szerintem néha több pozitívumot kellene keresni a döntéseiben, mert úgy érzem, néhányan inkább a szemmel látható negatívumokat emelik ki.
.
Avatar
marci.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.05.12. 15:53:17
Tartózkodási hely: budapest

2010.08.14. 20:46:05

Nem tudom mit röhögsz...


Ez csak simán csúny beszéd.. :D
csakamadrid
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.14. 20:37:45

a másik,amit nem szabad elfelejteni: egy,az eddigiektől teljesen eltérő szisztémát kell felvennie a csapatnak és az utolsó szuszig küzdeni. ez eddig nem volt. volt 3 meccs,a csapat mind3at behúzta,igaz csak a mou-s focival,de mikor vert a real utoljára nagy csapatot? évekkel ezelőtt,most a bayern megvolt,még ha csak edzőmeccs is. :wink:
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.08.14. 19:05:53

marci. írta:
Ráadásul ez a flegma stilus
marci. írta:azelőtt meg ti produkáltatok egy zsák sz@rral egyenlő teljesitményt
:lol: :lol:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.08.14. 19:04:33

Nálam simán a Barca és a Real a 2 legnagyobb klub a világon. Bár mostanában nem(Real), de amúgy ez a 2 csapat szvsz a legtechnikásabb az összes közül.
Bárki bármit mond ez így van.
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.14. 18:22:41

Én azért maradnék a Barca mellett ha lehet,de kétségtelen hogy a Real is legalább akkora -nagy csapat mint mi!

Ez a két egyesület időtlen-idők óta "kerülgeti" egymást ahogy valaki mondta is már korábban"egyszer fent,egyszer lent".

Szerintem korántsem az a lényeg,éppen ki a jobb,inkább a nézetbeli különbségek.
Részemről a Barca ebben fényévekkel okosabban gondolkodik,de ez csak az én magán véleményem.

Hajrá Barca!
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.14. 17:55:16

Andris írta:Nem olvasok vissza, de elhiszem. :)
Mindenesetre akárhogy is vélekedsz lentebb, ha aztán azt írod bármire bárhogyan, h a játék képe nem, csak a kupák, az azért furcsa,na.

Én sosem próbálom a csapatomat felmenteni semmi alól. Nem örülök ha valami nem jön össze, de többnyire nem is szakadok össze tőle. Sose volt ilyen jó ez a csapat a történelem során, élvezem a játékukat többnyire, hosszú évek óta, még sikeresek is bőven, ennek az évezrednek tulajdonképpen a legsikeresebbjei, és példamutatóan szépen játszanak.
Sokan talán nem emlékeznek rá hogy milyen is volt ez a csapat például 8-9 éve, én igen. Kicsi voltam még, és emlékszem még sírtam is néhányszor a tv előtt. Ahhoz képest ha most nemsikerül a BL címvédés? Hát elhiheted, a lehető legőszintébben úgy vagyok vele 1-2 nap múltán, hogy na bumm. (attól függetlenül persze, hogy nem örülök, keresem a hibákat, le is írom a véleményem, stbstb.)

zsoltifree, tényleg fogd vissza egy kicsit.
őszinte leszek,nekem is élvezet nézni általában a barca játékát,pedig nem drukkolok nekik.

zsoltifree! gyönyörű hsz,nem akarok nagyon kötekedni,de te vagy az első,aki ennyire lekezelően és ostobán reagált egy abszolút nem kötekedő észrevételre. a többit nem írom le,képzeld hozzá... =D> :roll:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.14. 17:47:23

Nem olvasok vissza, de elhiszem. :)
Mindenesetre akárhogy is vélekedsz lentebb, ha aztán azt írod bármire bárhogyan, h a játék képe nem, csak a kupák, az azért furcsa,na.

Én sosem próbálom a csapatomat felmenteni semmi alól. Nem örülök ha valami nem jön össze, de többnyire nem is szakadok össze tőle. Sose volt ilyen jó ez a csapat a történelem során, élvezem a játékukat többnyire, hosszú évek óta, még sikeresek is bőven, ennek az évezrednek tulajdonképpen a legsikeresebbjei, és példamutatóan szépen játszanak.
Sokan talán nem emlékeznek rá hogy milyen is volt ez a csapat például 8-9 éve, én igen. Kicsi voltam még, és emlékszem még sírtam is néhányszor a tv előtt. Ahhoz képest ha most nemsikerül a BL címvédés? Hát elhiheted, a lehető legőszintébben úgy vagyok vele 1-2 nap múltán, hogy na bumm. (attól függetlenül persze, hogy nem örülök, keresem a hibákat, le is írom a véleményem, stbstb.)

zsoltifree, tényleg fogd vissza egy kicsit.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.08.14. 17:45:52

zsoltfree írta:Most remélem jössz valami magasröptű dumával hogy te nem olvasol ilyeneket, mert hogy te kint élsz Barcelonába már 120 éve és csak helyi megbízható újságokat olvasol spanyolul.
Mit fogsz ezért kapni jelwaz-tól... :twisted:

Nekem alapvetően a hsz-eddel kapcsolatban kettős érzésem van, egyrészt igazad van, mert tolmácsból is lehet edző, másrészt azért nem véletlen h nem ismeretlen neveket ültetnek a kispadokra
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.08.14. 17:44:46

utolsó hsz-em, mert nem kívánok sokat offolni: szabadzsolt, a pofátlanság netovábbja, amit művelsz... :evil:
mit képzelsz te magadról, h így beszélsz a normálisan írogató emberekkel???
visszább az agarakkal, vagy hamarosan kiérdemelsz egy BANánt a ...(szóval oda...)
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.14. 17:41:59

csababarca írta:
zsoltfree írta:
Vajon miért mondják azt hogy Magyarországon 10 millió edző él. Rengeteg hibával dolgozik, meg sokat kell még tanulnia, illetve le kell győzni e a makacsságát. Te ki a fene vagy? Elég erős kijelentés lenne ez a világon bárkinek a szájából, mert edzőként eddig makulátlan és játékosként is a legjobbak közt volt. AZ a helyzet hogy te vagy nagyon csúnyán eltévedve. Például amikor elkezdte játszani a teljesen ismeretlen Sergit akkor szerintem senki nem helyeselt, de jó pár húzása van még ilyen. Valami eszméletlen mekkora arcod van.

:lol:

Már bocs, és te ki vagy hogy ilyeneket beszélj?
Csak elmondtam,hogy Pep se hibátlan.
Nem tudom ezzel mi a baj,semmi nagyképűt nem írtam.
Az lett volna nagyképű,ha elkezdem mondani,hogy mit kéne helyesen csinálnia,de nem teszem,mert nem vagyok edző.
Pontosan ezt írtad pedig. Senki sem hibátlan ez tény. Te viszont konkrétan leírtad hogy még fejlődnie kell, elhagyni a makacsságát.... Ez mi ha nem az hogy mit kellene tennie?
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.14. 17:36:41

Andris! kérlek olvass vissza,ha úgy gondolod,hogy egy átlag madridistaként gondolkozom. a madridot nem dícsérem,mert nincs rá okom. a negyed osztályú kiesés szintén nem egy jóleső dolog. a hsz-em lényege az,hogy még nektek is van feljebb. a szép játékról írt mondataiddal egyetértek,amivel nem azt sajnos nem tudom érthetően kifejezni.
szintén azt tanácsolom,hogy olvass vissza és meglátod hogy miket írtam a szép játék iránti vágyaimról. itt most nem a madridhoz akartam hasonlítani a csapatod,hanem általános véleményt próbáltam pártatlanul formálni. ezt sikerült úgy látom félreértened és a kupa kudarcnál kiforgatnod a szavaim.
meglepődnék,ha nem tartaná fontosnak a csapat a szuperkupát,hisz mégis csak egy trófea abból a 6ból,amire mindenki oly büszke. azért írtam h nem tűnt őszintének,mert részemről úgy látszott,mintha csak azért írtad volna h nem fontos,h mentsd magad az esetleges kudarctól(ami meglepő lenne még a veszélyesen tartalékos csapattól is). sajnálom ha nem így van,de így értelmeztem
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.14. 17:27:45

daffy írta:
Andris írta: Nekünk pedig nincs szükségünk arra, hogy bármit is megmutassunk, ugyanaz a csapat jóformán, ami zsinórban kétszer bajnokságot nyert, 09es BLt, 2010es VBt. Most akár ki is kaphatnak 8-0ra, még akkor is ha végül nem tartalékos együttessel megyünk fel.
csak én érzem h ebben valami nem tiszta és őszinte? :roll:

"Nekünk pedig nincs szükségünk arra, hogy bármit is megmutassunk, "
kérlek...jelenleg egy tavalyi bajnokság van a zsebetekben a mérvadó trófeák közül(liga,kupa,bl/el),ami azt jelenti,hogy az inter,at madrid,bayern mind többre vitte. a játék képe nem számít,hisz a kupáért megy a harc.(a játék képét arra értem,hogy nem az alapján rangsorolnak és nem azért marad fenn egy csapat neve). igen is van mit bizonyítanotok,hisz minden évben meg kéne védenetek a címeket,ha annyira megérdemlitek...
tényleg úgy érzem h páran el vannak szállva,de idén már nem volt miért.
Melyik része nem tiszta és őszinte? :roll:
Persze nem örülnék, ha kikapnának ma, de végképp nemtörténne semmi.
De most komolyan. Mi szükség volna rá h bizonyítsanak? Európai pontrekorddal nyertek tavaly címvédve bajnokságot. BLt még a világon egy csapatnak se sikerül egymásután kétszer megnyerni. A kupa meg úgylátom csak most számít komoly trófeának, amikor az ember csapata kikap egy negyedosztályú csapattól irtózatos ocsmány mód, akkor természetesen nem. :roll:

Máskülönben pedig mi az, hogy a játék képe nem számít? Nyerhetett akármit az Atletico, a Bayern, vagy az Inter, mégis ma is az emberek 99%a a Barcelonát és a játékát tartja világelsőnek, mérvadónak, követendő példának.
Arról nem is beszélve, hogy nekem személyszerint majdhogynem az számít jobban, nem pedig az eredmény. Egy látványos, harcos, sok támadást magába foglaló 1-0, ami pengeélen táncol az utolsó percekben, nekem 10szer nagyobb öröm, mint egy 4 helyzetből 4-0 meccs. Tudom hogy a szép játék élménye a madridisták körében nem adatott meg az elmúlt évtizedben túl sokszor, de nálunk ez szempont tudott maradni, mert eredményeket is hozott magával.

Úgy írsz és gondolkodsz mint egy átlagos madridista, és nincs ezzel gond, csak elfelejtetted, hogy most nem a te igényeidről folyik a szó. "Csak a kupák számítanak, mert azokért megy a harc". ne röhögtesd már ki magad.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.14. 17:26:14

zsoltfree! nem akarok vitázni,de ha nincs mibe belekötni pepnél és teljesen tökéletes,akkor miért nem nyerte meg a kupát és a bl-t is? mindenkinél van min javítani. ha nem látod a hibáit,de rajtad kívül mindenki igen,a hiba az ön készülékében van. senki sem tökéletes,pep sem. nem akarom sorolni őket,mert tényleg nincs okom kritizálni,hisz többet ért el,mint én,de nem vagyok vak.

looka! hidd el,keresztbe lecidáznám magam,ha a madrid úgy játszana,mint a barca. de nem erről van szó,hanem arról h nem a szép játék teszi a hírnevet,kupákat(lásd: arsenal).élmény nézni a barca focit,de ha valaki randa focival többet nyer,el kell ismerni. elvégre a csapatok kupákért szállnak harcba és nem a "vizuális orgazmusért":) . tudom h a foci kicsit összetettebb,de érted...

arról meg kár vitázni h mit csinálnánk hasonló esetben,ugyanis messze van az az idő,mikor a real annyi kupát nyer h nem tudom 1 kezemen megszámolni,de kérlek ne általánosíts,főleg ne úgy,h esély sincs a bekövetkezésre.köszönöm :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2010.08.14. 17:30:16-kor.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2010.08.14. 17:24:39

daffy írta:"Nekünk pedig nincs szükségünk arra, hogy bármit is megmutassunk, "
kérlek...jelenleg egy tavalyi bajnokság van a zsebetekben a mérvadó trófeák közül(liga,kupa,bl/el),ami azt jelenti,hogy az inter,at madrid,bayern mind többre vitte. a játék képe nem számít,hisz a kupáért megy a harc.(a játék képét arra értem,hogy nem az alapján rangsorolnak és nem azért marad fenn egy csapat neve). igen is van mit bizonyítanotok,hisz minden évben meg kéne védenetek a címeket,ha annyira megérdemlitek...
tényleg úgy érzem h páran el vannak szállva,de idén már nem volt miért.
Az eredménykényszer egyértelműen él, nem hiszem, hogy Andris erre értette volna azt, amit leírt. Egy ekkora klubnál minden évben trófeákért kell játszani, így jövőre is. Abban viszont nem értünk egyet, hogy a játék képe kevésbé lenne fontos, hiszen a Barca-ról, Spanyolország élklubjáról beszélünk, ahol az eredmények mellett a játék minősége is rendkívül fontos. Illetve ha nem lehetne a játék minőségével hírnevet kivívni akkor most nem sokan emlékeznének a Cruyff-féle holland válogatottra, vagy az Aranycsapatra.
Arról pedig, hogy a játék képe nem számít csak a címek, hááát... Pont ti madridisták és Capello tudna mesélni erről szvsz... :)

A fellengzős stílusról meg annyit, hogy Ti pontosan így viselkednétek, ha a Real lenne az aktuális világverő csapat, ha magatokba néztek tudjátok, hogy ez így van, és nincs benne semmi kivetnivaló. Az elvakultság az egy másik dolog, az tényleg nem megfelelő hozzáállás. DE elvakultságról általánosságban szerintem nem beszélhetünk, nyilván van egy két fórumer, aki magabiztosabb a kelleténél, de némely esetekben ez a magabiztosság teljesen rendben van, hiszen ez a csapat már bizonyított.
A Real még nem igazán. Szóval rajtatok a sor, persze nem lesz könnyű móka, erre próbálnak néhányan rávilágítani, ki-ki maga stílusában.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.08.14. 17:21:12

mind a játékosokat,mind az elnököt,és nem utolsó sorban az edzőt is.
A játékosokat és az edzővel szerintem semmi baj nincsen.
Legalább is a részemről.
Az elnök viszont rászolgált rá hogy hülyének nézzék. :wink:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.08.14. 17:10:23

zsoltfree írta:
Vajon miért mondják azt hogy Magyarországon 10 millió edző él. Rengeteg hibával dolgozik, meg sokat kell még tanulnia, illetve le kell győzni e a makacsságát. Te ki a fene vagy? Elég erős kijelentés lenne ez a világon bárkinek a szájából, mert edzőként eddig makulátlan és játékosként is a legjobbak közt volt. AZ a helyzet hogy te vagy nagyon csúnyán eltévedve. Például amikor elkezdte játszani a teljesen ismeretlen Sergit akkor szerintem senki nem helyeselt, de jó pár húzása van még ilyen. Valami eszméletlen mekkora arcod van.

:lol:

Már bocs, és te ki vagy hogy ilyeneket beszélj?
Csak elmondtam,hogy Pep se hibátlan.
Nem tudom ezzel mi a baj,semmi nagyképűt nem írtam.
Az lett volna nagyképű,ha elkezdem mondani,hogy mit kéne helyesen csinálnia,de nem teszem,mert nem vagyok edző.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
marci.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.05.12. 15:53:17
Tartózkodási hely: budapest

2010.08.14. 17:08:31

Ez a saját véleményem.Szerintem rengeteg ember el van itt szállva..sz@rba nézik mind a Realt,mind a játékosokat,mind az elnököt,és nem utolsó sorban az edzőt is.De mind1is,néha normálisan lehet vitatkozni(ha mi is partnerek vagyunk..,mert azért nekünk is van..),de többségben oltásokat,lefitymálást kapunk.
csakamadrid
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2010.08.14. 17:06:42

Igaz. Kitudja meddig tart még ez a jó széria, nem tudni. Visszont biztos hogy nem örökké. A Madrid is fog még bajnokásgot nyerni ez biztos. Ugy hogy nekük se lesz az kellemes . Akik már több éve esetleg több évtizede barca fanatikusok ők pontosan tudják.
Visca El Barca
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.08.14. 17:05:33

marci. írta:
Osztom.Ráadásul ez a flegma stilus..ki ha nem én. (általánosságban elmondható itt,tagadhatatlan.)
sztem le lehetne állni... már megint ott tartasz, h itt mindenki nagyképű cserépedény... majd talán akkor mondhatod ezt, ha valóban "általánosságban" is helytálló lesz! ez azonban még messze nincs így ITT! ( madridistán a megmondóemberek borzalmasan lenézik a barcásokat... ne kelljen sorolnom, kikről van szó...)

szabadzsolt szintén megválogathatná a szavait... :?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.08.14. 17:12:16-kor.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.14. 17:03:54

csababarca írta:
daffy írta: tényleg úgy érzem h páran el vannak szállva,de idén már nem volt miért.

Ebben egyet értek valamelyest. Néhányan álomvilágban élnek,nem is kicsit. Ugyanez igaz a Peppel kapcsolatos megnyilvánulásokra is. A 08/09es idény óta bármit csinálhat,megy a helyeslés,meg hogy ő tudja,mert ő a nagy Pep. Ez tévedés,rengeteg hibával dolgozik,még nagyon sokat kell tanulnia. Illetve le kéne ráznia magáról a makacsságát.
Vajon miért mondják azt hogy Magyarországon 10 millió edző él. Rengeteg hibával dolgozik, meg sokat kell még tanulnia, illetve le kell győzni e a makacsságát. Te ki a fene vagy? Elég erős kijelentés lenne ez a világon bárkinek a szájából, mert edzőként eddig makulátlan és játékosként is a legjobbak közt volt. AZ a helyzet hogy te vagy nagyon csúnyán eltévedve. Például amikor elkezdte játszani a teljesen ismeretlen Sergit akkor szerintem senki nem helyeselt, de jó pár húzása van még ilyen. Valami eszméletlen mekkora arcod van.
Avatar
marci.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.05.12. 15:53:17
Tartózkodási hely: budapest

2010.08.14. 17:00:26

tényleg úgy érzem h páran el vannak szállva,de idén már nem volt miért.
Osztom.Ráadásul ez a flegma stilus..ki ha nem én. (általánosságban elmondható itt,tagadhatatlan.)

Most nektek aranykorszak,azelőtt meg ti produkáltatok egy zsák sz@rral egyenlő teljesitmény.Egyszer fent ,egyszer lent.
csakamadrid
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.08.14. 16:57:19

daffy írta: tényleg úgy érzem h páran el vannak szállva,de idén már nem volt miért.

Ebben egyet értek valamelyest. Néhányan álomvilágban élnek,nem is kicsit. Ugyanez igaz a Peppel kapcsolatos megnyilvánulásokra is. A 08/09es idény óta bármit csinálhat,megy a helyeslés,meg hogy ő tudja,mert ő a nagy Pep. Ez tévedés,rengeteg hibával dolgozik,még nagyon sokat kell tanulnia. Illetve le kéne ráznia magáról a makacsságát.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.14. 16:50:10

Andris írta: Nekünk pedig nincs szükségünk arra, hogy bármit is megmutassunk, ugyanaz a csapat jóformán, ami zsinórban kétszer bajnokságot nyert, 09es BLt, 2010es VBt. Most akár ki is kaphatnak 8-0ra, még akkor is ha végül nem tartalékos együttessel megyünk fel.
csak én érzem h ebben valami nem tiszta és őszinte? :roll:

"Nekünk pedig nincs szükségünk arra, hogy bármit is megmutassunk, "
kérlek...jelenleg egy tavalyi bajnokság van a zsebetekben a mérvadó trófeák közül(liga,kupa,bl/el),ami azt jelenti,hogy az inter,at madrid,bayern mind többre vitte. a játék képe nem számít,hisz a kupáért megy a harc.(a játék képét arra értem,hogy nem az alapján rangsorolnak és nem azért marad fenn egy csapat neve). igen is van mit bizonyítanotok,hisz minden évben meg kéne védenetek a címeket,ha annyira megérdemlitek...
tényleg úgy érzem h páran el vannak szállva,de idén már nem volt miért.
Lezárt