Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2010.08.23. 14:49:09

mrlevy írta: Erdekes modon akkor senki nem hivta "fek"nek amikor az elso fordulokba zsinorba rugta a golokat meg adott jopar golpaszt Messinek.
Erről van szó... Fontos 3 pontokat szerzett nekünk csak a saját góljaival... Madrid, Mallorca elleni idegenbeli! Tudom, hogy ez még egy ilyen csapatban, mint a Barcelona nem feltétlen elég, viszont tényleg az idény elején sorra hozta a gólokat, és osztotta a passzokat! Ibrát valahogy a sérülése törte meg, ezután nehezen tudott formába kerülni... Meglátjuk ebben az idényben mit művel, majd azután lehet törni a pálcát felette ez tuti... egyenlőre várjuk ki mi fog történni 8)
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.08.23. 14:35:42

Az, hogy nem játszott szombaton nem jelent semmi. Az hogy a Milan honlapján irogatnak róla, hogy mindenáron meg akarják szerezni szintén nem jelent semmit. Én bízok idén Ibrában(nem csak azért mert egyik kedvencem). Remélem sok-sok örömet fog nekünk okozni! Amúgy meg ma nyilatkozott az ügynöke is(persze ez sem perdöntő):

Zlatan Ibrahimovic, képviselője Mino Raiola, elmondta, nem érdekli őket az a lépés, hogy a svéd csatár a Milanba igazoljon, megerősítette, hogy Ibra marad a Barcában, mert Guardiola ezt szeretné.

"Nagyon örülünk a Milan érdeklődésének, de marad a jelenlegi klubjában ez 99,9%. Beszéltünk Guardiolával, és elmondta, nem akarja eladni" mondta a Sky Italia-nak.

"Nincs semmi gond, ha a padon kezd. A Barca egy nagy klub, és Zlatan egy játékos, és felveszi a versenyt a csapatba kerülésért" mondta Raiola.
sport.es

Persze várjuk meg még lejár az átigazolási időszak.
Kép
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2010.08.22. 15:39:04

boixosnoisbarca írta:ennyit számít, ha nem játszik a Tokmány!Van mozgás elől, sorra dolgozzák ki a helyzeteket.Ha győzni akarunk ki kell venni a féket a csapatból!!!

Vegulis csak a realt verte el nekunk tavaly egy olyan meccsen ahol rosszul ment az egesz csapatnak es aki erre azt mondja hogy az csak egy meccs az kicsit gondolkozzon el azon mit is jelent BARCA szurkolonak lenni.

Erdekes modon akkor senki nem hivta "fek"nek amikor az elso fordulokba zsinorba rugta a golokat meg adott jopar golpaszt Messinek.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.08.22. 15:13:23

Szerintem nem jelent semmit, hogy nem játszott tegnap.
Viszont így visszagondolva nagyon is örülök, hogy nem játszott. Szépen pörögtek a támadásaink, szép, gördülékeny volt a játék. Egy csöppet sem hiányzott a csapatból.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.22. 13:06:17

Nem hiszem el, hogy itt mindenki egyből azt a következtetést vonja le annyiból, hogy egy meccsen nem játszott, hogy meg akar tőle szabadulni. Az előszezon idején sokat játszott, ráadásul sérülés is befigyelt nála, legalábbis az odavágón + a legutóbbi válogatott meccs közben is elkezdte kicsit húzni a lábát.
Azt, hogy tegnap a kommentátor mit mondott, elnézést a kifejezésért, de csak a h..ék veszik komolyan. "Fél lábbal a realban van szb." Kb a Blikkből tájékozódnak.

Ha eddig nem ment el, nem hiszem, hogy egy héttel az átigazolási időszak vége előtt fog Pep variálni, ráadásul -Rossel nyilatkozata szerint- van még cash igazolásra, szal ha akarnánk egy Mascheranot nem kéne a svédet eladni.
Én mindenképpen elnézném ebben a szezonban, Villa érkezésével ő is profitálhat.
Forca Barca!!!!
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.08.22. 12:57:50

Egy meccsből én nem vonnék le következtetéseket. Voltak neki egyébként is kisebb sérülései a felkészülési időszakban, elképzelhető, hogy egyszerűen nem találta olyan állapotban Guardiola, hogy bevesse. Vagy szimplán nem volt elég meggyőző az edzéseken, végül is tavaly év végén sem volt már fix helye a csapatban, nem garantált a pozíció idén sem, pláne, hogy a konkurencia nem csökkent, hanem inkább nőtt.

Mindenesetre meggyőződésem, hogy fog lehetőséget kapni, az is, hogy jóval többet fog tudni mutatni, mint tavaly.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.08.22. 12:57:14

Érdekes lehet, de Tőle várom a legnagyobb alakítást. Tavaly nem volt a balon olyan emberünk, aki Messihez hasonlóan két embert is lekötött volna. Most van. Nem tudom elképzelni, hogy Ibra ne használná ki ezt.
Jó esélyt látok arra, hogy egy teljes évet produkáljon olyan szinten, ahogyan a tavalyi őszt lenyomta. Azzal azt hiszem, mindenki elégedett lenne.
Szerintem is. Képletesen szólva ő lehet az idei legjobb igazolásunk. :D
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.08.22. 12:51:32

azt mondjátok,h a VB-győzteseket akarta felvonultatni Pep,azért mellőzi Pep...erre mondom én,h akkor a 3. cserének nem Adrianot hozza be,hanem Ibrát,ha számolna vele az idényben...
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.08.22. 12:50:22

boixosnoisbarca írta:ennyit számít, ha nem játszik a Tokmány!Van mozgás elől, sorra dolgozzák ki a helyzeteket.Ha győzni akarunk ki kell venni a féket a csapatból!!!
bár egy picit finomabban, de nekem is ez a véleményem. hiaba makacs ember guardiola, ő is be fogja azt látni h nem idevaló. jövőre biztos vagyok benne h el fog menni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
boixosnoisbarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2008.05.26. 22:09:22

2010.08.22. 12:47:21

ennyit számít, ha nem játszik a Tokmány!Van mozgás elől, sorra dolgozzák ki a helyzeteket.Ha győzni akarunk ki kell venni a féket a csapatból!!!
Biggie.Smalls
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.08.22. 12:14:35

2010.08.22. 12:45:11

Ha Pep nem kezdi el mellőzni zlatant..naon jo éve lehet végig ott volt a felkészülésnél..és fantasztikus képességu jatékos naon jo éve lehet ha lehetőséget kaphat...Naon nézném már Villa-Ibra-MEssi 3ast egyszere a pályán...talán tul szárnyalhatja az Henry-Eto-Messi 3ast..
Visca el BARCA Visca el Catalunya!
Real Madrid-Fc Barcelona (2-6)
nahjolvan
Barça B
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2010.01.22. 21:48:39

2010.08.22. 12:44:05

érted vígan feljövök fórumra..benézek ebbe a topicba és kiakadok szó szerint,ami itt folyik néha :evil: 1: a h*lye kommentátor a sajtóhírekből gondolja h el akarjuk adni Ibrát..ez akkora hülyeség,amikor el lett mondva h nem megy sehova!!! 2: mi az h nem élvezi Pep bizalmát??azért mert tegnap nem jáccott??és akkor mivan??ebből nem kéne következtetéseket levonni!!!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.22. 12:35:20

Rivaldo11 írta:Érdekes lehet, de Tőle várom a legnagyobb alakítást. Tavaly nem volt a balon olyan emberünk, aki Messihez hasonlóan két embert is lekötött volna. Most van. Nem tudom elképzelni, hogy Ibra ne használná ki ezt.
Jó esélyt látok arra, hogy egy teljes évet produkáljon olyan szinten, ahogyan a tavalyi őszt lenyomta. Azzal azt hiszem, mindenki elégedett lenne.
Egyet értek!Tavaly az is volt a baj,hogy nem volt bal oldalunk,plusz sérült is volt a szezon második felében,nem tudott visszalendülni,de idén vahogy másképp mozog,én is pozitív vagyok vele kapcsolatban!Nem lesz egyszerű visszaszereznie Pep bizalmát,viszont ha egy Ibra szintű játékos küzdd,hogy bentragadjon a kezdőben,az nekük csak jó lehet! :wink:
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.22. 12:29:13

Érdekes lehet, de Tőle várom a legnagyobb alakítást. Tavaly nem volt a balon olyan emberünk, aki Messihez hasonlóan két embert is lekötött volna. Most van. Nem tudom elképzelni, hogy Ibra ne használná ki ezt.
Jó esélyt látok arra, hogy egy teljes évet produkáljon olyan szinten, ahogyan a tavalyi őszt lenyomta. Azzal azt hiszem, mindenki elégedett lenne.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2010.08.22. 12:24:04

Nagyon remélem, hogy túl van fújva ez az Ibra sztory, amit tegnap a kommentátor nyomott...
Miért akarná eladni a csapat Ibrát? :?
Annyira azért nincs sok igazi középcsatárunk, hogy el lehessen adni.

Idén eszméletlen higgadt, s pontosan játszott eddig, szerintem hatalmas formában lesz ő is. :)
Kép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.08.22. 12:00:56

currahee írta:elég érdekes meglátások vannak...
én személy szerint sajnálom h tegnap nem játszhatott, de valszeg ahogy ezt már vki írta előttem azért volt mert Guardiola a világbajnokokat akarta a közönség által ünnepeltetni a Nou Camp idei első meccsén.
Bojan nem volt világbajnok, szóval helyette nyugodtan kezdhetett volna Ibra.

Nekem egyre furcsább ez az egész ügy. Az ügynök sem véletlenül hadonászik jobbra-balra, s nyilatkozgat baromságokat. Van valami feszültség a levegőben.

Tegnap Villa megmutatta, hogy mi az elvárás a Barca focijában: az állandó mozgás. Ez Ibrából hiányzik, s mindig is hiányozni fog: de nem azért, mert béna, hanem azért, mert közel 2 méteres magassággal, s ilyen izomzattal, amivel ő rendelkezik, nem lehet "szöcske" módjára ugrándozni.
Nagyon örültem Ibrának, amikor tavaly leigazoltuk, de Villa érkeztével és egyben Messi középen történő játszatásával már nem igazán látom a csapatban a helyét.
De azért bízom benne, hogy Pep kitalál valamit (ha egyáltalán akar valamit kitalálni...)
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2010.08.22. 11:48:51

elég érdekes meglátások vannak...

én személy szerint sajnálom h tegnap nem játszhatott, de valszeg ahogy ezt már vki írta előttem azért volt mert Guardiola a világbajnokokat akarta a közönség által ünnepeltetni a Nou Camp idei első meccsén.

mindenesetre sztem Ibrahimovics megérdemelte volna a játéklehetőséget, mert sztem az előszezon-felkészülés alatt ő volt talán a legmeggyőzőbb abból a szempontból h igenis változtatni akar az előző idény végi helyzetén, formáján, a csapatbeli helyzetén; és azzal ahogy végigcsinálta a felkészülést látszott rajta h ezért mindent meg fog tenni h bebizonyíts ki is ő és h mit is tud.
ezzel csak akkor lesz baj h Guardiola elkezdi a mellőzését, mert akkor visszavetheti az egészet amit talán a nyáron a saját fejében letisztázott Zlatan. nincs szükség ilyen dedós módszerekre, remélem ezt Pep is tudja...

igen az is érdekes dolog volt már tavaly is h amikor viszonylag jól játszott akkor lehozta meccs közben, mikor nem ment neki akkor fennhagyta végig Guardiola. és ez ismét bekövetkezett a szuperkupa első meccsén; ill. most sem kapott lehetőséget mikor egyértelmű a javulása, fejlődése a csapatban...
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.22. 11:41:32

Ibra helyzete valóban elég érdekes jelen állás szerint. Nem hiszem hogy Pep elengedne még egy játékost a keretből az utolsó héten. A tegnapi mellőzésnek meg ehhez semmi köze szerintem!

Viszont Ibra barátunknak fel kell kötnie a gatyát ha jobb szezont akar mint a tavalyi. Mert a Villa-Messi kettős szerintem egy könnyen nem lesz kirobbantható a kezdőből, max ha pihentetik őket. Bojan egyelőre nem kezdte jól a szezont, de mint tudjuk ő képes bele lendülni. És ott van egy immár klasszissá érett Pedro! Egyébként nem akarom piszkálni Ibrát de az tény hogy a támadó sorunk sokkal lazább, gördülékenyebb nélküle. Jó előszezont produkált és vannak biztató jelek, ez nem vitás, de ezt már számtalanszor leírták: A mi támadósorunk Pep idején a mozgékonyságról, fürgeségről volt híres. (meg persze sok másról is :) ) Na most 6-ból 5 csatárunk ennek eleget tesz, még ha nem is megy a játék annyira nekik.
Én viszont Ibranal ezt továbbra is hiányolom. :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2010.08.22. 11:38:54

m az vicces hamikor pocsékul játszott akkor, majdnem végigjátszotta a meccset amikor javul akkor meg ne kap lehetőséget :lol: az tipikus Guardiola szindroma.
azulgranado
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010.06.16. 07:55:16
Tartózkodási hely: szigetvár

2010.08.22. 11:15:14

Nekem teljesen más a véleményem ,a probléma az igazolási összeggel és a fizetésével van.
Tavaly ő érte fizette a Barca történetének legnagyobb leigazolási összegét :ami azt jelenti,hogy olyan játékost igazoltunk akiről meg se kellene kérdőjelezni pl. nem találja a formáját ,nem illik a játék rendszerbe,és most idén az előszezonba” látni lehet az igyekezetét,fejlődését, és mint,ha jobban akarna focizni”.Egy sztártól ez nagyon kevés és nem erről kellene beszélni.
Hasonló összegért igazolták Hisztiánót,fele ennyiért Robbent,Sneijdert, Tevez akik hozzá tettek a csapatuk fejlődéséhez,vezetéséhez,de Ibránál erről se beszélhetünk.Nem volt mérkőzés amelyiken egyértelműen ő vitte volna a hátán a csapatot.A második félévben egy cselt nem tudott véghezvinni.
Kérdezem én a tegnapi mérkőzésről hiányzott valakinek,vagy döcögöt nélküle a szekér,a pályán művészek voltak akik odatették magukat,hajtottak és csodálatosabbnál csodálatosabb mutatvánnyal szórakoztatták a közönséget.A negatív jelzők(labda eladás,lelketlenség,gyorsaság,labdatartási nehézségek,üresbe futás) megbocsáthatók,egy fiatal fejlődésben levő csatárra (Bojan,Pedro ,Jefrén) akiknek még nem kiforrott a játéka,de ő elvileg nem ez a szint vagy még is?Igen. Számomra Ibrától ugyan az várható a pályán mint ezektől fiataloktól ,csak hát a fizujuk ég és föld.
Egy kicsit túllett értékelve az igazolási összeg és a fizuja is rendesen.Ez az a pont ami szemet szúr mindenkinek ,és szerintem csapaton belül is feszültséget okoz vagy okozhat, ha így hagyja a vezetőség.Tehát nem az a gond,hogy ki lenne jobb nála vagy adjunk még egy újabb évet,mert a statisztikák ugyebár azt igérik,hogy énnél sokkal jobb lesz,ha nem a valós értékével.
(szivatás,nem kapott lehetőséget tegnap,hülyéskedett a kommentátor)
nahjolvan
Barça B
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2010.01.22. 21:48:39

2010.08.22. 09:46:26

hát ja elég vicces h néhányan már megint kezdik az Ibra dolgot...azért mert tegnap hülyeségeket beszélt a kommentátor h nem kívánatos személy Barcelonában????haggyad már.. :) Ibra marad és kész..ez már el lett mondva nem egyszer..csak sajnos a sajtó nyomja a hülyeséget..ennyi!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.22. 09:24:16

Én nemtudom mit spekuláltok itt, van olyan hogy egy játékos nem lép pályára néha. Tegnap a spanyol támadó szekciónkat vonultatta fel Pep, ugyanis most először voltak a Camp Nouban a VB győzelem óta.

Arról nem is beszélve hogy a múltkor Ibra kis sérüléssel jött le, és hétközben is hagyott ki edzést megfázás miatt.
Szerintem ha néztétek őt kupaátadás közben, akkor különben se merül fel bennetek hogy ő itt most mellőzve érezte magát, kicsit is.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2010.08.22. 09:20:44

Én igenis szivatásnak éreztem, hogy tegnap semmi lehetőségat nem kapott. Folytatodik a tavaj évvégi mellőzés. Csak nem ilyen módon kellene. Mondják meg neki, hogy nem számolnak vele, már ha igy van.
Nem egy nyeretlen 2 évesről van szó. Pep direkt azért hagyta ki, hogy érezze -nem kivánatos a Bercában.
Fecó
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2167
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2010.08.22. 08:56:54

Tényleg , nagyon jó lenne , ha maradna, szerintem benne van az az akarat, és inteligencia, ami a sikerhez kell, tényleg egyre többet tesz a győzelemért és ez értékelhető. Szerintem maradjon, s majd, ha kb. 2 év múlva elmegy, akkor már lesz ki helyettesítse, Bojan, aki akkorra már eléggé beérik ...

Szerk: A wikipediánál beírták Ibrát a Milanba, kölcsönbe, mi ez?
més que un club
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2010.08.22. 07:49:27

Remélem a tegnapi mellőzése nem Toure effektkus lesz. Nagyon ígéretes volt eddig az előszezonban, nem hiszem hogy egy ilyen kailberű játékos nem kap második esélyt. :? Nem lenne szabad elengedni, főleg ha Bojan nem kapja össze magát. Jeffren nem az a szint egyenlőre, és még sérülések is jöhetnek. :roll: Szóval: nagyon remélem hogy marad!!!
Lezárt