Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.27. 00:04:03

looka írta: Igen, persze csak akkor pont ott leszünk ahol tavaly, nincs baloldalunk. Ergo semmi előrelépés nem történt erősítés címszóval, sőt még gyengültünk is, mert rövidebb a pad.
Tavaly Henry nulla volt,Ibra fél szezoban nulla,így is a rossz szerencse kellett hogy megverjenek minket!Egész szezobnan össz 3szor kaptunk ki,jó 4szer,ugye a Kazan is,node az vicc volt,habár nem nagyobb mint az inter vagy a Sevilla ellen megjegyzem!A padon nagyban használhatalan játékosok ültek,mint sokszor mondtam már,velük ne mlettünk kevesebbek!A fiatalok meg jók,eddig nézve Thiago lehet az ez évi csoda!Aki meg utóbbi években robban az kb. klasszis lett idénre!Semmi képp nem gyengültünk!Amúgy meg fog jönni még vki,Rosell tuti nem bírja ki hogy ne igazoljon vkit,akire a szezon után azt mondhatja,hogy na én megcsináltam! :wink: :D Ha nem jön be akkor meg én megpróbáltam! :D Lehet ez egy bomba tehetség:Neymar,vagy kétes játékos,pl Robinho,vagy klasszis mint Torres!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 23:57:09

BlauGranaGroc írta:
Rivaldo11 írta:Ibra max. e két játékossal pótolható, vagy méginkább: e két játékos valamelyikének érkezése esetén várhatnánk többet a támadótriótól, mint jelenleg.
Ibrat már pótoltuk Villaval
Henry helyett kell valaki, de szerintem Jeffren bőven tud annyit, mint Titi az előző szezonban(1264perc: 4gól/1gólpassz)

tudtommal Forlan már csapatot váltott, de egyébként se értem miért akar mindenki Villaból szélsőt csinálni
Tán azért, mert kumma jól nyomja balról befelé. A Valenciában is sokszor csinálta, hogy kihúzódva vette át a zsugát, és a vb-n is egész tűrhetően nyomta...
Eredetileg pedig nem Ibra helyett érkezett, hanem mellé. Úgyhogy nagyon remélem, hogy ha megy Ibra, valaki jön előre.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.26. 23:56:18

robag írta:A Ködösítés a pénz miatt megy. Ez nem személyes ügy, hanem üzlet.
Nyilvánvaló, hogy a Barca el akarja adni, különben nem hallgatnának meg ajánlatokat érte.
De ki fizetne érte x milliót, ha azzal indítana a klub, hogy nem is kell, és az edző sem számít rá, majd kiáll a játékos és azt mondja: egy percet sem akarok maradni.
Ha el akarom adni az autómat én sem azzal indítok a vevőnek hogy [auto_cenzúra] vezetni és amúgyis sokat fogyaszt!!
Ha ez a világ az erkölcsről és őszínteségről szólna, szegény kapitalizmust már rég eltemettük volna! :wink:
Ne legyünk már ennyire naivak, fiatalok.

Amúgy a tegnapi meccsen nagyon tetszett ismét Thiago játéka, vele a kreativ kp posztot ki is lőném, Ini akkor tud bal oldalon játszani, és Villa mehet középre, plusz még Bojan is tarsolyban, aki VÉGRE idén megkaphatja a megérdemelt játékperceit.
Én speciel nem drága pénzért vett világsztárokat akarok látni a csapatunkban, hanem a mi kutyánk kölykeit.
Egyet értek.És ne feledjük Pesrot,aki mindkét oldalon jó!De azért biztosabb lenne,ha jönne vki még előre.Be kell hogy valljam én nem bízok Bojanban,túl ingadózo a telejesítménye!Én nem is bajnokságban féltem,oda bőven jó,nade a blben azért kevés,megeszik a komolyabb védelmek!No persze ha nincsenek sérülések,akkor úgyis behengerlünk mindenkit!Ini balon meg továbbra sem szimpatikus,persze ott is jó,node az az igazi game ha ő Xavival középen osztogat!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
barca1615
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.12.22. 07:50:05

2010.08.26. 23:55:14

BlauGranaGroc írta:
Rivaldo11 írta:Ibra max. e két játékossal pótolható, vagy méginkább: e két játékos valamelyikének érkezése esetén várhatnánk többet a támadótriótól, mint jelenleg.
Ibrat már pótoltuk Villaval
Henry helyett kell valaki, de szerintem Jeffren bőven tud annyit, mint Titi az előző szezonban(1264perc: 4gól/1gólpassz)
barca1615 írta: Villa-Forlán-Messi
tudtommal Forlan már csapatot váltott, de egyébként se értem miért akar mindenki Villaból szélsőt csinálni

Elmondanád hova ment?:O Mert én erről semmit nem olvastam.. Maradt a helyén.. Villából meg azért csinálnánk balszélsőt mert a vb-n megmutatta mit tud.. És nincs potenciálisan egy klasszis balszélsőnk:)
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2010.08.26. 23:50:40

BlauGranaGroc írta:Ibrat már pótoltuk Villaval
Henry helyett kell valaki, de szerintem Jeffren bőven tud annyit, mint Titi az előző szezonban(1264perc: 4gól/1gólpassz)
Igen, persze csak akkor pont ott leszünk ahol tavaly, nincs baloldalunk. Ergo semmi előrelépés nem történt erősítés címszóval, sőt még gyengültünk is, mert rövidebb a pad. Robinhot kellene elhozni egy last-minute ajánlattal, ha Ibra megy, mert kell helyette valaki! Legalább a csatársorunk ne legyen karcsú, ha már a kp. az!
robag
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2007.02.13. 08:27:53
Tartózkodási hely: a penge élén

2010.08.26. 23:50:33

A Ködösítés a pénz miatt megy. Ez nem személyes ügy, hanem üzlet.
Nyilvánvaló, hogy a Barca el akarja adni, különben nem hallgatnának meg ajánlatokat érte.
De ki fizetne érte x milliót, ha azzal indítana a klub, hogy nem is kell, és az edző sem számít rá, majd kiáll a játékos és azt mondja: egy percet sem akarok maradni.
Ha el akarom adni az autómat én sem azzal indítok a vevőnek hogy [auto_cenzúra] vezetni és amúgyis sokat fogyaszt!!
Ha ez a világ az erkölcsről és őszínteségről szólna, szegény kapitalizmust már rég eltemettük volna! :wink:
Ne legyünk már ennyire naivak, fiatalok.

Amúgy a tegnapi meccsen nagyon tetszett ismét Thiago játéka, vele a kreativ kp posztot ki is lőném, Ini akkor tud bal oldalon játszani, és Villa mehet középre, plusz még Bojan is tarsolyban, aki VÉGRE idén megkaphatja a megérdemelt játékperceit.
Én speciel nem drága pénzért vett világsztárokat akarok látni a csapatunkban, hanem a mi kutyánk kölykeit.
".. Te csak játszod az istent, de nem lehetsz az, mert isten mindenkit szeret, nem igaz?!.."
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.26. 23:49:41

barca1615 írta: Villa-Forlán-Messi

igaz Forlán koros de jó áron megszerezhetőnek 2évre alternatívánál több is lehetne:)
No tényleg,nem is lenne hülyeség!Node Európai szuper kupa döntő holnap az Inter ellen,ha pályára lép,szintén nem lehet blben!Szal sztem nem jó annyira...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2010.08.26. 23:46:38

Rivaldo11 írta:Ibra max. e két játékossal pótolható, vagy méginkább: e két játékos valamelyikének érkezése esetén várhatnánk többet a támadótriótól, mint jelenleg.
Ibrat már pótoltuk Villaval
Henry helyett kell valaki, de szerintem Jeffren bőven tud annyit, mint Titi az előző szezonban(1264perc: 4gól/1gólpassz)
barca1615 írta: Villa-Forlán-Messi
tudtommal Forlan már csapatot váltott, de egyébként se értem miért akar mindenki Villaból szélsőt csinálni
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
barca1615
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.12.22. 07:50:05

2010.08.26. 23:43:16

Rivaldo11 írta:Már írtam...Két verziót tartok előrelépésnek a jelenlegi támadószekciónkkal szemben:
1: Villa-Torres-Messi
2: Pato-Villa-Messi
Persze vannak még nagyon jó játékosok, pl. Agüero is az valóban, sőt, még Robinho is rámcáfolhat, de én úgy érzem, Ibra max. e két játékossal pótolható, vagy méginkább: e két játékos valamelyikének érkezése esetén várhatnánk többet a támadótriótól, mint jelenleg.

Villa-Forlán-Messi

igaz Forlán koros de jó áron megszerezhetőnek 2évre alternatívánál több is lehetne:)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 23:41:40

Már írtam...Két verziót tartok előrelépésnek a jelenlegi támadószekciónkkal szemben:
1: Villa-Torres-Messi
2: Pato-Villa-Messi
Persze vannak még nagyon jó játékosok, pl. Agüero is az valóban, sőt, még Robinho is rámcáfolhat, de én úgy érzem, Ibra max. e két játékossal pótolható, vagy méginkább: e két játékos valamelyikének érkezése esetén várhatnánk többet a támadótriótól, mint jelenleg.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.26. 23:38:32

ferninho írta:
múgy meg,ha eladjuk 40ért,már nyertünk rajta!

1.Eto'o ingyen ment volna el értéke ezért nulla!
2.A fizuját nem kellett kifizetni,mondjuk odadtuk ibrának,ezért=0
3.Mezekből,meg reklámokból nem kis pénz csorgott be...
istenem, nehogy elkezdjétek megint....
tavaly is ott jártunk már, hogy 10 milláért lett igazából vásárolva Ibra, így ki lett számolva...
és még mi voltunk egyeseknél a hül.yék, mert nem tudunk számolni :lol:

amúgy Eto'o mezt biztos senki se vett volna.....
Jajjj neeeeeee már bánom,hogy megint fölhoztam!Megint jönnek az okoskodások azoknál,akik nem látják a fától az erdőt!Ezen most mit nem lehet érteni!? :shock:
Eto'o=0,mert lejárt volna a szerződése
Ibra=-46
ha lemegy Ibra
+40,akkor 6 misit buktunk!
Ez száraz matek!

Amúgy meg szted milyek mezből fogy több,Eto'o-éból,amiből mindekinek van már otthon 3,vagy az új sztárigazolás,labdazsonglőr zseni Ibráéból!

Ez olyan mint hogy Raul vagy a 87 misis CR mez ment tavaly több?
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
barca1615
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.12.22. 07:50:05

2010.08.26. 23:35:46

ferninho írta:
múgy meg,ha eladjuk 40ért,már nyertünk rajta!

1.Eto'o ingyen ment volna el értéke ezért nulla!
2.A fizuját nem kellett kifizetni,mondjuk odadtuk ibrának,ezért=0
3.Mezekből,meg reklámokból nem kis pénz csorgott be...
istenem, nehogy elkezdjétek megint....
tavaly is ott jártunk már, hogy 10 milláért lett igazából vásárolva Ibra, így ki lett számolva...
és még mi voltunk egyeseknél a hül.yék, mert nem tudunk számolni :lol:

amúgy Eto'o mezt biztos senki se vett volna.....

Ezek a végkifejlettségei a dolgoknak már. Az ügy annyira kivan vesézve, porcikázva, hogy egyszerűen már semmi újat nem lehet mutatni(mondani). Hiszen mégis:D Elkezdődnek a számolgatások a variálások, a vacilálások.. Az egyenesbe is görbét keressünk.. Megmagyarázzuk, hogy van egyenes kanyar.. Az unatkozás felsőfoka megy
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.26. 23:32:54

barca1615 írta:
Gali írta:
Rivaldo11 írta:Ahogy olvasom, sokan nem igazán látják, hogy mit vesztünk, ha elmegy Ibra. Nem csak a középcsatár távozik, de elúszik vele Villa bal oldali támadójátéka is, ami az egyik fő ütőkártya lehetett volna... Azt meg sem említem, hogy ha Bojan és Jeffren marad a két alternatíva előre, az karcsú lesz...
Tehát ha távozik Ibra mindenképp kell egy csatár. Ha azt nézzük, hogy Eto'o sansztalan ugye, Villa a miénk, Ibra most megy, akkor marad két jelölt, akiben van fantázia, és hozza/hozhatja a szintet: Pato, vagy Torres. Pár év múlva vélhetően ide het írni majd Neymart is, de neki még idő kell. Jelenleg e két játékoson kívül nem látok megfelelő lehetőséget.
Még van egy lehetőség. Villa középre és Robinho balszélre. Ehhez, azonban Pepnek át kellene gondolnia a dolgokat. Nem sok ideje van.

Ja de a bomlasztás miatt nem igazolta le Robinhot, mert bízik a keretbe. bla bla bla..

Ibrát akkor most minek üldözi el?:O Bomlaszt vagy mi? Annyira idegesítő, hogy ez hihetetlen..

Mért nem tudnak kiállni és elmondani.. Guardiola: Nem számolok Zlatannal...

Ibra: Elhagyom a barcát, tévedtem mikor ide igazoltam vagy valami nem tom... Nézet eltéréseink vannak..

NEm... Helyette megyeget itt a huza-vona... Nem megyek maradok.. Megyek mégse maradok... Hihetetlen..
Mint írtam pár sorral lejebb Torresnél,lehet az a hercehúrca megy,erről szól a sztori,majd elválik!Ha igaz is nehogy két szék közül a 6kupába üljünk,ugyanis nem kell aggódni,Leo majd bever 60-at!Persze vicc,vagy mégsem? :D :D :D
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.08.26. 23:32:18

múgy meg,ha eladjuk 40ért,már nyertünk rajta!

1.Eto'o ingyen ment volna el értéke ezért nulla!
2.A fizuját nem kellett kifizetni,mondjuk odadtuk ibrának,ezért=0
3.Mezekből,meg reklámokból nem kis pénz csorgott be...
istenem, nehogy elkezdjétek megint....
tavaly is ott jártunk már, hogy 10 milláért lett igazából vásárolva Ibra, így ki lett számolva...
és még mi voltunk egyeseknél a hül.yék, mert nem tudunk számolni :lol:

amúgy Eto'o mezt biztos senki se vett volna.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2010.08.26. 23:33:14-kor.
madridista
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2010.08.26. 23:32:10

Rivaldo11 írta:Nem a létszámmal van baj. 5 csatár elegendő is lehetne, ám Nekem innen kilóg Jeffren, és Bojan sem hoz állandó formát. Ráadásul mindössze két játékos lenne bevethető a középcsatár poszton.
Ha mondjuk Jeffren helyett lenne valaki (akár Pato) már nem mondanám kevésnek a támadósorunkat.
3 támadóval játszunk
bal: Ini, Bojan, Villa, Jeffren(neki ez a legjobb posztja) - de akár Max és Keita is tud ott játszani, asszem mind a 2re volt már példa
jobb: Messi, Pedro - Jeffren, Bojan és Alves is megoldja
közép: Villa, Bojan, Messi - Pedro is kiváló befejező

jah és hogyan lenne Jeffrenéknek állandó formájuk, ha alig játszanak? kb. játszott összesen vagy 200percet a szezonban, de lehet még annyi se
Bojan meg jobb stattal(1045perc: 8gól/3gólpassz) rendelkezik ibranal
fcb77 írta:Teljesen egyetértek! 40 millióért elengedni egy Ibra szintű csatárt egy óriási baklövés, főleg, hogy mi 46+Eto'o-ért vettük.
attól, hogy mi kbszott drágán megvettük Ibrat még nem ér annyit
a 40m nagyon jó ár, mivel még annyit se ér
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára BlauGranaGroc 2010.08.26. 23:43:22-kor.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 23:31:20

Igen, ez is lehetőség. Mondjuk az árulkodó, hogy állitólag Pepnek nem kellett, és hogy -szintén állitólag-a játékosok sem repestek az örömtől a hír hallatán, mikor úgy volt, hogy esetleg idejön...
Robinhoban én nem hiszek, persze ez nem jelenti azt, hogy nem járhatnánk jól vele. Igazából csak annyi a megjegyzésem vele kapcsolatban, hogy ha jön valaki, akkor az olyan játékos legyen, aki egyértelműen jobb, több, mint a mai Pedro. Magyarul: Pedro csak igazi klasszis miatt padozzon.
Robinhoról ezt nem tudom elmondani már.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.26. 23:29:14

csababarca írta: Nem másodlagos,hogy ha marad Ibra,akkor nem röhögteti ki magát a klub,hogy egy évre vett egy Ibrát 40+Eto'o-ért.
Amúgy meg,ha eladjuk 40ért,már nyertünk rajta!

1.Eto'o ingyen ment volna el értéke ezért nulla!
2.A fizuját nem kellett kifizetni,mondjuk odadtuk ibrának,ezért=0
3.Mezekből,meg reklámokból nem kis pénz csorgott be...
Szal pénzben pluszban vagyunk,erkölcsileg hát erősen minuszos,dehát nem jött be ez benne van!Hogy kéne e még lehetőséget adni?Ki tudja?Senki.Ha elmegy nem is fogjuk megtudni,mert ha jó is lesz a milannál,az abszolót nem garancia,hogy it is ment volna neki,nomeg hogy ment volna a csapatnak vele!

Amúgy meg ha marad Ibra és nem jön be,vagy nem játszatják,akkor röhögtetjük ki magunkat,mert 12misiért a padot nyomja!Akkor még mindíg jobb ha vmi pénz csinálunk belőle!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
barca1615
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.12.22. 07:50:05

2010.08.26. 23:28:36

Gali írta:
Rivaldo11 írta:Ahogy olvasom, sokan nem igazán látják, hogy mit vesztünk, ha elmegy Ibra. Nem csak a középcsatár távozik, de elúszik vele Villa bal oldali támadójátéka is, ami az egyik fő ütőkártya lehetett volna... Azt meg sem említem, hogy ha Bojan és Jeffren marad a két alternatíva előre, az karcsú lesz...
Tehát ha távozik Ibra mindenképp kell egy csatár. Ha azt nézzük, hogy Eto'o sansztalan ugye, Villa a miénk, Ibra most megy, akkor marad két jelölt, akiben van fantázia, és hozza/hozhatja a szintet: Pato, vagy Torres. Pár év múlva vélhetően ide het írni majd Neymart is, de neki még idő kell. Jelenleg e két játékoson kívül nem látok megfelelő lehetőséget.
Még van egy lehetőség. Villa középre és Robinho balszélre. Ehhez, azonban Pepnek át kellene gondolnia a dolgokat. Nem sok ideje van.

Ja de a bomlasztás miatt nem igazolta le Robinhot, mert bízik a keretbe. bla bla bla..

Ibrát akkor most minek üldözi el?:O Bomlaszt vagy mi? Annyira idegesítő, hogy ez hihetetlen..

Mért nem tudnak kiállni és elmondani.. Guardiola: Nem számolok Zlatannal...

Ibra: Elhagyom a barcát, tévedtem mikor ide igazoltam vagy valami nem tom... Nézet eltéréseink vannak..

NEm... Helyette megyeget itt a huza-vona... Nem megyek maradok.. Megyek mégse maradok... Hihetetlen..
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.08.26. 23:27:03

Ráadásul mindössze két játékos lenne bevethető a középcsatár poszton.
Én itt 3-ig tudok számolni.
Villa, Bojan, Messi
Gondolom Te Messi-t nem számoltad oda, pedig többet játszik már Ő ott mostanában, mint a jobb oldalon. :roll: :wink: :)
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2010.08.26. 23:24:04

Rivaldo11 írta:Ahogy olvasom, sokan nem igazán látják, hogy mit vesztünk, ha elmegy Ibra. Nem csak a középcsatár távozik, de elúszik vele Villa bal oldali támadójátéka is, ami az egyik fő ütőkártya lehetett volna... Azt meg sem említem, hogy ha Bojan és Jeffren marad a két alternatíva előre, az karcsú lesz...
Tehát ha távozik Ibra mindenképp kell egy csatár. Ha azt nézzük, hogy Eto'o sansztalan ugye, Villa a miénk, Ibra most megy, akkor marad két jelölt, akiben van fantázia, és hozza/hozhatja a szintet: Pato, vagy Torres. Pár év múlva vélhetően ide het írni majd Neymart is, de neki még idő kell. Jelenleg e két játékoson kívül nem látok megfelelő lehetőséget.
Még van egy lehetőség. Villa középre és Robinho balszélre. Ehhez, azonban Pepnek át kellene gondolnia a dolgokat. Nem sok ideje van.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
fcb77
Barça B
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.06.10. 09:21:50
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 23:23:48

barca1615 írta:Az elmúlt években olyan hülyeségeket csinálunk, hogy az valami hihetetlen...

A sok felesleges igazolás.. A játékosok elkergetése... Most meg Ibra eltávolítása... Nem tudom mivan mostanság... Már mi se tudjuk mit akarunk csinálni, meg kit akarunk megvenni..
Teljesen egyetértek! 40 millióért elengedni egy Ibra szintű csatárt egy óriási baklövés, főleg, hogy mi 46+Eto'o-ért vettük. Az ügynöke szerint egyébként Ibra 24 órán belül eldönti, hogy megy-e vagy sem. Én már csak abban bízok, hogy a maradás mellett dönt és csak azért is bebizonyítja, hogy mekkora játékos is ő!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 23:20:43

BlauGranaGroc írta:
Rivaldo11 írta:Ahogy olvasom, sokan nem igazán látják, hogy mit vesztünk, ha elmegy Ibra. Nem csak a középcsatár távozik, de elúszik vele Villa bal oldali támadójátéka is, ami az egyik fő ütőkártya lehetett volna... Azt meg sem említem, hogy ha Bojan és Jeffren marad a két alternatíva előre, az karcsú lesz....
az elmúlt években mennyivel és kikkel voltunk többen elöl?
Nem a létszámmal van baj. 5 csatár elegendő is lehetne, ám Nekem innen kilóg Jeffren, és Bojan sem hoz állandó formát. Ráadásul mindössze két játékos lenne bevethető a középcsatár poszton.
Ha mondjuk Jeffren helyett lenne valaki (akár Pato) már nem mondanám kevésnek a támadósorunkat.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.26. 23:19:55

Rivaldo11 írta:Ahogy olvasom, sokan nem igazán látják, hogy mit vesztünk, ha elmegy Ibra. Nem csak a középcsatár távozik, de elúszik vele Villa bal oldali támadójátéka is...
No igen egyet értek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bestbarca 2010.08.26. 23:21:08-kor.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
barca1615
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.12.22. 07:50:05

2010.08.26. 23:18:55

Az elmúlt években olyan hülyeségeket csinálunk, hogy az valami hihetetlen...

A sok felesleges igazolás.. A játékosok elkergetése... Most meg Ibra eltávolítása... Nem tudom mivan mostanság... Már mi se tudjuk mit akarunk csinálni, meg kit akarunk megvenni..
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.26. 23:18:28

Lehet jó döntés Ibra elküldése,nem tudom,vhogy életidegennek érzem én is sokszor a Barcában,bár én még mindíg a megtartása mellett állnék,ugynais kit lehetne még most igazolni? Amúgy meg most tényleg milyen alternatívák járhatnak a vezetőség fejében?

1.Senki,hát merész,sztem Rosell amúgy is akar vmi nagyot igazolni első évre!Lehet jövőhéten robban a bomba!?

2.Robinhot?Hát ő fixen elhozható,sőt szinte már-már könyörög hogy vigye el vki!Jobb mint a semmi,sőt lehet nagy fogás,de nem tom,azért kétes.És ne feledjük dec.-ben Pep leszavazta,mondván bomlasztó!És akkor meg megint itt van hogy elvileg bomlasztó Ibra megy bomlsztó Robinho jön!?Ha meg szimplán szakmai okok miatt küldik el,akkor me gkérdem én szakmai okok miatt miért nem volt jó Robinho télen,azért elfért volna balon,azt lehetett érezni!

3.Torres?!Már csak azért,mert nyilván Rosell akarja,ezzel is kampányolt,Pep meg nyilván nem bánná,nagy player,no pláne a többi spanyollal egy csapatban!Most már zsé is lenne rá,60-70ért elhozható.Node ennyi idő alatt letárgyalni!?Hacsak nincs vmi már elkezdve.Liverpoolal úgyis tárgyalgatunk,lehet ő is szóba került.

Lehet az a szitu,azért megy az utolsó pillanatos kapkodás,mert a bejelentkezett Ibráért vki,aki tud fizetni,ahova el is menne ő maga is,és így el lehet adni,belőle meg Torrest megvenni!A háttérben meg le van tárgylava a dolog,azt aláír Ibra,másnap meg jön Torees a semmiből,mint Adrianot igazoltuk!Ez elég szép lenne,nekem tetszene,bár ezért ehhez jó adag optimizmus is kell,nem tudom vmiért nekem most van,ilyen perceket élek! :D

Node:
-sérült félig,a szezon meg már itt van!
-Sérülten hogy fog beilleszkedni kérdem én?
-Ha jön Torres Mascherano fixen nem,bár azért ez kisebb baj!Megvehetjük pl vmelyik francia csapatban játszó néger rombolót,nem is lenne hülyeség megjegyzem,olcsóbb,és lehet jobb alternatíva is!
4.Luis Fabianot emlegtték,én is fölhoztam,node beugrott,hogy neki bl sztornó,hát nem tudom azért így lehet nem őt kéne,elkélhet még azért a blben is egy jó csatár plusz
5.Jóban van Rosell a brazilokkal,leht hozza Neymart,ami meg ugye zsákbamacska!
6.??????Pfffff lehetne nevekkel dobálózni!Aguero?...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bestbarca 2010.08.26. 23:21:52-kor.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Lezárt