Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.30. 20:08:23

Zsoltu92 írta:Én C.Ronaldo helyében gondolkodás nélkül nemet mondtam volna, hogy megkapjam a 7-es mezszámot. Majd ha annyit letesz az asztalra legalább, mint Raúl, de ez nem fog megtörténni... Gusztustalan. (úgy ahogy a 9-es mezszámot elfogadta...)
Mascherano meg nem lesz akkora játékos mint Cruyff, mégis elkérte a 14est.
Ezzel azt akarom mondani, h ebbe ne kössünk bele letett már annyit az asztalra, h legyen annyi respektje, h megkapja a 7-est. Nem kell mindig belekötni... :)
Zsoltu92
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.02.06. 15:12:43

2010.08.30. 20:04:58

Én C.Ronaldo helyében gondolkodás nélkül nemet mondtam volna, hogy megkapjam a 7-es mezszámot. Majd ha annyit letesz az asztalra legalább, mint Raúl, de ez nem fog megtörténni... Gusztustalan. (úgy ahogy a 9-es mezszámot elfogadta...)
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.08.30. 19:53:49

Ne kezdjük már megint.
Egyértelmű, hogy CR soha nem lesz akkora játékos, mint Ronaldo volt, de Leo se. Abból az emberből egy volt. Kész.
Ettől Roncika elérhet ezt-azt a Real-lal. (pl. a zuhanyzóban a szappant) :)
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.08.30. 19:48:45

Barcaádám írta:ugye nem csak nekem undorító látni Ronikát Raúl mezében? :? :?
Nekem már Ronaldo 9-es mezében is az volt. Ha odab.szta volna a neve elé a C. -t, mint ahogy a portugál válogatottban is használja, akkor egyből más lett volna a leányzó fekvése. Azért Cé még korántsem akkora játékos, mint amilyen volt Ronaldo. És azt se lehet mondani hogy Roni csak epizód szereplő volt a Real-nál...Akkor mit mondjunk Raúl-ról......Raúl maga a Real Madrid. A 7-es mezt viselni a Madridnál innentől kezdve sztem csak olyan nagyképű gyökerek lesznek képesek, mint amilyen CR... :evil:
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.08.30. 19:35:16

daffy írta:
Barcaádám írta:ugye nem csak nekem undorító látni Ronikát Raúl mezében? :? :?
melyik mezben nem lenne undorító? :roll:
Mondasz valamit :D
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.30. 19:31:32

Barcaádám írta:ugye nem csak nekem undorító látni Ronikát Raúl mezében? :? :?
melyik mezben nem lenne undorító? :roll:
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.08.30. 19:16:03

Charlie írta:3 hétre kidőlt ronaldo. Nem játszik az első BL meccsen sem.
C.
Ez nem jó hír. Lesz mire fognia Mourinhonak az esetleges gyengébb játékot...
Hihetetlen, hogy mennyien sérülnek le a Madridban. Az Arsenallal közös lehet az edzéstervük. :wink:
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.08.30. 19:13:35

3 hétre kidőlt ronaldo. Nem játszik az első BL meccsen sem.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2010.08.30. 19:12:21

ugye nem csak nekem undorító látni Ronikát Raúl mezében? :? :?
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.08.30. 18:10:03

ElBartimaeus írta:Szerintem nem volt ez annyira szörnyű kezdés a részükről. Nem sikerült nyerniük, de a meccs egyes részeiben egész nagy nyomást tudtak gyakorolni az ellenfélre, volt néhány szép támadásuk. Lehet belőle valami, ha moréna munkássága beérik egy kicsit. De addig is szép számmal fognak pontokat hullajtani, ami meghatározza majd az idény végkimenetelét szerintem. A védelmük viszont tényleg gyatrának tűnik, de ez nem újdonság. :twisted:
Az amit nyújtottak rettenetesen kevés és a Pellegrini-féle csapatot meg sem közelítette. (de hát 2 évet egy edző sem érdemel meg hála az égnek...) Az első meccsükből tény és való, hogy azért messze menő következtetéseket nem lehet és nem is kell levonni, viszont az azért látszik, hogy nem ott tartanak jelenleg, ahol talán tervezték. (és nem az eredmény, hanem a mutatott játék a mérvadó) Korábban már írták és én is remélem, hogy a szezon elején ki tudunk építeni egy megnyugtató előnyt.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.30. 12:33:07

Barcaman1993 írta:Mourinhot csak akkor fogják elküldeni, ha nagyon bukdácsol a Madrid (gondolok itt a folyamatos pontvesztésekre). Más esetben tuti nem. Az a különbség közte és a többi edző közt (talán Van Gall és Ferguson ilyen még), hogy őt csak úgy nem lehet elküldeni. Olyan érzésem van vele, mint a Dr. House-zal :D . Inkább ő dirigál és nem a főnöke. Csak nagyon durva esetben tudják elküldeni őt az fix.

hétfő, 08:29 - A Real Madrid hivatalos honlapján közölte, hogy Ronaldo megsérült a jobb bokáján, amit ma fognak kivizsgálni a klub orvosai.

Remélem pár meccsre kidől :D . A csapata messze legjobbja, tegnap egyedül talán ő játszott jól a Reálból.

Tegnap félidőben Xavi le lett cserélve. Nem tudja vki, hogy miért? Egyszerűen megsérült, vagy elfáradt :D ? A másik vki nem tudja Masche mai programját?
Az első részével egyetértek. Ami nekem furcsa, hogy azt mondja első szezonban nem vár kupát mégis istenítik. Nem hiszem, ha Pelle így kezdte volna meddig maradhatott volna. Ha pedig "véletlenül" becsúszna akár egy királykupa ő lenne a megváltó, a király, az Isten. Az emberek pedig benyalják, szal jól bebiztosította magát.

A második résszel viszont vitatkoznék. Én is rühellem Cr-t. Az MU-ban is, a válogatottban és a madridban egyaránt. Ennek ellenére nem kívánok sérülést neki. Könnyebb lenne nekünk nélküle, de egy focistának azért ilyet ne kívánjunk bárki is legyen az.

Annak örülök hogy Puyol és Xavi sérülése nem súlyos. Nem lett volna üdítő ha első meccsünkön 2 kulcsjátékos kidől mikor 3 fronton kell helytállnunk.
Forca Barca!!!!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.08.30. 12:25:34

Lionel85 írta:Jól van, a Madrid lőtte a tippmixemet. :twisted: Pedig mind a Shakhtar, mind a Milan, mind a Barça hozta a mecccseit, csak a Real nem. Kössz fiúk, rátok se fogadok többet. Ennyire jószívű voltam és nem éltetek vele. :D
Nem tudom, hogy mennyit tettél rájuk, de szerintem simán megérte. :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
-BlancoMark-
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2009.03.03. 18:53:02
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.08.30. 12:20:15

hétfő, 08:29 - A Real Madrid hivatalos honlapján közölte, hogy Ronaldo megsérült a jobb bokáján, amit ma fognak kivizsgálni a klub orvosai.

Remélem pár meccsre kidől Very Happy .
Köszike, neked is hasonlóakat kívánok. :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára -BlancoMark- 2010.08.30. 12:33:55-kor.
madridista...
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2010.08.30. 10:49:20

nahjolvan írta:ahogy a honlapon levő szövegből kivettem nincs komolyabb bajuk!se Puyinak se Xavinak!
Ha jol ertettem nevezve vannak mindketten a spanyol valogatott meccseire.
Both Puyol and Xavi have been named in the Spain squad. “I am sure the doctors there will be careful with them both,” Guardiola added.
itt olvastam
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.08.30. 10:38:32

Lionel85 írta:Jól van, a Madrid lőtte a tippmixemet. :twisted: Pedig mind a Shakhtar, mind a Milan, mind a Barça hozta a mecccseit, csak a Real nem. Kössz fiúk, rátok se fogadok többet. Ennyire jószívű voltam és nem éltetek vele. :D
első tippmixem Milan, Arsenal, Barca hendikep, Real hendikep volt, minden jött, mindössze az hibádzott, hogy a Barca csak 2-1re nyert :cry:
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.08.30. 10:29:11

Jól van, a Madrid lőtte a tippmixemet. :twisted: Pedig mind a Shakhtar, mind a Milan, mind a Barça hozta a mecccseit, csak a Real nem. Kössz fiúk, rátok se fogadok többet. Ennyire jószívű voltam és nem éltetek vele. :D
Kép
Kép
Kép
nahjolvan
Barça B
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2010.01.22. 21:48:39

2010.08.30. 10:23:37

ahogy a honlapon levő szövegből kivettem nincs komolyabb bajuk!se Puyinak se Xavinak!
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.08.30. 10:12:54

Tegnap félidőben Xavi le lett cserélve. Nem tudja vki, hogy miért? Egyszerűen megsérült, vagy elfáradt Very Happy ? A másik vki nem tudja Masche mai programját?
Asszem hogy ma fogják bemutatni Mascheranot.
A csapat honlapján pedig ezt találtam Xavival kapcsolatban

"Xavi began the game but he felt some pain in his Achilles tendon and was withdrawn during the game to be replaced by Pedro. The switch was just precautionary."

A lényeg az hogy fájlalta az Achillesét.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.08.30. 10:02:01

Mourinhot csak akkor fogják elküldeni, ha nagyon bukdácsol a Madrid (gondolok itt a folyamatos pontvesztésekre). Más esetben tuti nem. Az a különbség közte és a többi edző közt (talán Van Gall és Ferguson ilyen még), hogy őt csak úgy nem lehet elküldeni. Olyan érzésem van vele, mint a Dr. House-zal :D . Inkább ő dirigál és nem a főnöke. Csak nagyon durva esetben tudják elküldeni őt az fix.

hétfő, 08:29 - A Real Madrid hivatalos honlapján közölte, hogy Ronaldo megsérült a jobb bokáján, amit ma fognak kivizsgálni a klub orvosai.

Remélem pár meccsre kidől :D . A csapata messze legjobbja, tegnap egyedül talán ő játszott jól a Reálból.

Tegnap félidőben Xavi le lett cserélve. Nem tudja vki, hogy miért? Egyszerűen megsérült, vagy elfáradt :D ? A másik vki nem tudja Masche mai programját?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.08.30. 09:56:50

Capon írta:Én nem hiszem, hogy leváltanák egykönnyen. Marha nagy eredménykényszerben vannak Madridban. Ha a Levante ellen 85percig védekezve 2 kontrával nyerik meg a meccset akkor is örülni fognak. Ennyi játékos, edző, Euro 100milliók után tök mindegy lesz nekik, hogy hogy, csak nyerjenek végre valamit. Szerintem nagyon sokáig szemet fognak hunyni az okádék játék felett amíg úgy érzik végre van esélyük címeket nyerni.
Ebben igazad van de nem lehet biztosra tudni. Hogy érdekli-e őket hogy szép focival nyerik a bajnokságot vagy "csúnya" játékkal.
Szerintem ezt az évet biztosan lehúzza itt Mourinho mert nem azért vitték oda Madridba hogy 1 hónap után leváltsák. Jó edző sajátos taktikával és személyiséggel.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.08.30. 09:46:17

noname írta:Azzal kezdtem volna h VdV, M. Diarra és Granero/Gago :arrow: pápá.
Granero kell, mert a BL-be 4 saját nevelésű játékost kell nevezni (főleg most gáz Raul meg Guti nélkül)
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.08.30. 09:33:56

Én nem hiszem, hogy leváltanák egykönnyen. Marha nagy eredménykényszerben vannak Madridban. Ha a Levante ellen 85percig védekezve 2 kontrával nyerik meg a meccset akkor is örülni fognak. Ennyi játékos, edző, Euro 100milliók után tök mindegy lesz nekik, hogy hogy, csak nyerjenek végre valamit. Szerintem nagyon sokáig szemet fognak hunyni az okádék játék felett amíg úgy érzik végre van esélyük címeket nyerni.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.08.30. 09:17:25

noname írta:
Mourinho: "Jól védekeztünk, a második félidőben pedig öt-hat lehetőségünk is volt a gólszerzésre. Nincs sok időnk, de ez a csapat még mindig nincs kész, további fejlődésre van szükség. Most azt szeretném, ha jól teljesítenénk védekezésben, és lőnénk egy gólt. Győzni akarok a következő meccsen.
Nah ezért látok jó esélyt Mou bukására!
A védekezéssel foglalkozik, nem pedig a támadással.Ezek ellen a kiscsapatok ellen nem védekezni kell és arra játszan h lőjön egy gólt. Nem az angol vagy portugál bajnokságban van! Van kb 3 csapat, ami ellen védekezni is kell(Vale, Sevilla, Atma, esetleg Villarreal), a többinek neki kell esni és szétszedni őket. Tavavyl emiatt tartották velünk az iramot. Nekünk egy szervezett, egységes csapatunk volt, elnyomtuk az ellenfeleket, felőröltük őket, míg a Real támadott és ha gólokat is kaptak, de a kalsszisoknak nagy szabadságuk volt, összehozták a gólokat. Hosszútávon lehet jó amit Mou csinál, de a madridi közönség és sajtó türelmetlen. Mire megszervezi a védelmét, megeshet h már el is bukta a bajnokságot!
Mellesleg a jelenlegi védelem, fogalmazzunk gy h nem túl szervezhető. Marcelo és Ramos a 2 szélen nem egy életbiztosítás, egyikük se tud védekezni.Carvalho úgy tűnt jó lesz, de kéne mellé társ, márpedig Albiol, Pepe és Garay egyik se nagy szám.
Még ha meg is nyerik a bajnokságot úgy hogy védekezéssel és 1-2 gólos győzelemmel akkor is leváltják mert a Madridiak a jó támadó focit szeretik.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.08.30. 08:40:49

Mourinho: "Jól védekeztünk, a második félidőben pedig öt-hat lehetőségünk is volt a gólszerzésre. Nincs sok időnk, de ez a csapat még mindig nincs kész, további fejlődésre van szükség. Most azt szeretném, ha jól teljesítenénk védekezésben, és lőnénk egy gólt. Győzni akarok a következő meccsen.
Nah ezért látok jó esélyt Mou bukására!
A védekezéssel foglalkozik, nem pedig a támadással.Ezek ellen a kiscsapatok ellen nem védekezni kell és arra játszan h lőjön egy gólt. Nem az angol vagy portugál bajnokságban van! Van kb 3 csapat, ami ellen védekezni is kell(Vale, Sevilla, Atma, esetleg Villarreal), a többinek neki kell esni és szétszedni őket. Tavavyl emiatt tartották velünk az iramot. Nekünk egy szervezett, egységes csapatunk volt, elnyomtuk az ellenfeleket, felőröltük őket, míg a Real támadott és ha gólokat is kaptak, de a kalsszisoknak nagy szabadságuk volt, összehozták a gólokat. Hosszútávon lehet jó amit Mou csinál, de a madridi közönség és sajtó türelmetlen. Mire megszervezi a védelmét, megeshet h már el is bukta a bajnokságot!
Mellesleg a jelenlegi védelem, fogalmazzunk gy h nem túl szervezhető. Marcelo és Ramos a 2 szélen nem egy életbiztosítás, egyikük se tud védekezni.Carvalho úgy tűnt jó lesz, de kéne mellé társ, márpedig Albiol, Pepe és Garay egyik se nagy szám.
A Fifa egy szégyen
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.08.30. 08:05:06

Barcaman1993 írta:Tegnap volt alkalmam megnézni mindkét meccset (Espanyol-Getafe, Osasuna-Almería :D ), na jó a viccet félretéve a Madridot meg minket. A sajátunkat nem is akarom kommentálni, mert az eredmény magáért beszél. Viszont valami szöget ütött tegnap a fejembe a Madrid meccs folyamán. Ha Özil meg Khedira nem fér be a kezdőbe, akkor mikor Kaká és társai felépülnek, akkor mi lesz pl. velük? Mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy túl sok dudás van egy csárdában, főleg a kp poszton. Erről mi a véleményetek?
Ugyanmár! Mou tudja mit csinál!
Biztos okkal van (Gago, Diarra1, Diarra2, Xabi Alonso, Khedira,Granero) 6 védekező középpályása, miközbe max 2en játszhatnak és (Kaka, Canales, Özil, VdV) 4 irányítója, miközbe itt max 2en fognak játszani. :lol:
Továbbra is rejtély számomra h miért nem adtak el néhány játékost. Azzal kezdtem volna h VdV, M. Diarra és Granero/Gago :arrow: pápá.
Mou elfelejti h itt nem veszik komolyan a kupát és nincs ligakupa. :lol:
Lesznek még érdekességek náluk, hiszen Canalesnek, Özilnek, Khedirának állandó játék kéne h jk legyenenek.
A Fifa egy szégyen
Lezárt