Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.08.30. 12:38:17

sjd írta:
Messithebest írta:
Matáról nyugodtan tegyél le, Valencia már kiárusította az egész csapatot és ebből pont elég pénz jött össze nekik, szóval most már a BL a cél és nem a kápé
Remélem szóba se kerül már Mata Itt van nekünk Pedro aki ugyanazt tudja (vagy jobbat).

Robinho azért más típusú játékos attraktívabb,látványosabb. Spanyol bajnokságban azért már bizonyított. Ha egy 13-17m€ ellehetne hozni akkor nagyon megérné . De többet nem fizetnék a Citynek. (főleg ha Yaya árához hasonlítjuk)

Más játékosról szerintem kár beszélni annyi idő nincs.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.08.30. 12:29:50

[quote="Messithebest"][/quote]

Matáról nyugodtan tegyél le, Valencia már kiárusította az egész csapatot és ebből pont elég pénz jött össze nekik, szóval most már a BL a cél és nem a kápé
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2010.08.30. 12:26:42

MichaaBee írta:
zsoltman írta:Berlusconi megbolondult Robino-t is megvenné!

Berlusconi e l'idea Robinho
"Vorrei un altro campione"


http://www.gazzetta.it/Calcio/SerieA/Mi ... 5907.shtml
Nem hiszem, hogy bolond lenne. Inkább arról van szó, hogy a bolond barcelonai vezetés olyan olcsón engedte el Ibrát, hogy még lazán van pénz igazolni valakit...
sztem ha mi tennénk ajánlatot Robinho nem kételkedne h a járókeretes öregekhez vagy a vlág jelenleg egyik legjobb csapatához jön :)
am meg kölcsön venni akarják csak mert nincs nekik annyi lééjük h kifizessék Robinho-t meg a fizuja se lenne sok ott Milanba
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.08.30. 12:25:22

Na így az átigazolások vége fele,szerintem vételekben nem csináltunk rossz üzleteket...talán Mascheranoval nem vagyok annyira kibékülve,de végül is az sem annyira rossz. Villa hatalmas vétel,és Adriano is jónak tűnik egyenlőre...(igen csak Maxwell-igazolásnak tűnik :D)
No de az eladások egyszerűen vicc! Touré,Ibra,Hleb,Caceres..... Tourét sem értem minek kellett elkergetni,Ibrát se nagyon....Caceres is megállta volna a helyét a jobb oldalt,ha a dolgok úgy alakulnak....de így nem lesz ez jó.....meg azt sem értettem tegnap a meccsen,hogy miért Abidal kezdett Piqué mellett??Tudtommal van nekünk egy Militonk! Érthetetlen....Remélem Robinho vagy Mata érkezik még holnap vagy akár ma,és akkor talán pótolva vannak a dolgok.....
Az én kezdőm így nézne ki Robinho vagy Mata érkezése esetén:

Kapus:Valdes(Pinto)
Hátvédsor:Alves(Puyol),Puyol(Milito),Pique(Milito),Abidal(Maxwell/Adriano)
Középpálya:Busquets(Mascherano),Xavi(Mascherano/Busquets),Iniesta(Keita/JdS)
Csatársor:Messi(Pedro),Villa(Bojan),Robinho vagy Mata(Jeffren)


Na most szerintem kéne még egy középhátvéd is,és egy jobbhátvéd is....De ezt szerintem már nem orvosoljuk,szóval télen mindenképp kéne...

Szerk.: na látom a Milannak Robinhora is fáj a foga,nos ha ő nem jön akkor Mata mindenképp!!!
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Messithebest 2010.08.30. 12:39:08-kor.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2010.08.30. 12:25:21

MichaaBee írta:Nem hiszem, hogy bolond lenne. Inkább arról van szó, hogy a bolond barcelonai vezetés olyan olcsón engedte el Ibrát, hogy még lazán van pénz igazolni valakit...
Konkrétan ingyen. :) Most szépen akár rá is fordíthatják azt a pénzt Robinhora. Duplanulla. Bravissimo ! :P napersze azért remélem nem, és Robinho ide jön végül...
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.08.30. 12:24:07

Kerestem pár megoldást Very Happy : Capel, Elia, Young (Huszti elhozható a Zenitből Very Happy , csodálom, hogy idén Ribéry szóba se került...)
Ezek közül csak Elijaban látok potenciált.
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2010.08.30. 12:23:52

most olvastam eg sportoldalon h a Milan Robinho-t akarja.Kölcsön venni !!! :cry: de sztem a City nem akarja kölcsön adni most kéne rástartolni és 20-30 millás ajánlattal és a miénk is lenne nem számítanak rá úgyhogy mindenképp ide hozhatnánk ha a vezetőség és Pep is akarja.Mert őt lehetne a legkönnyebben megszerezni és tehetséges jó játékos is aki rettentő fürge elképesztő cselei vannak. Ha ő nem akkor még Mata de ő neccesebb lenne és ne fosszuk meg a Valenciát még 1 játékostól :lol:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.08.30. 12:23:14

zsoltman írta:Berlusconi megbolondult Robino-t is megvenné!

Berlusconi e l'idea Robinho
"Vorrei un altro campione"


http://www.gazzetta.it/Calcio/SerieA/Mi ... 5907.shtml
Nem hiszem, hogy bolond lenne. Inkább arról van szó, hogy a bolond barcelonai vezetés olyan olcsón engedte el Ibrát, hogy még lazán van pénz igazolni valakit...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2010.08.30. 12:19:21

Kérdés, hogy Maxwell megy-e Ibra után a Milanba. Eléggé össze vannak nőve ők ketten, de én örülnék ha maradna, nagyon jól játszik a srác.

Robinhot be lehetne vállalni, nem lenne túl drága, ha nem jön be, max lehúz a padon egy évet, aztán megy kölcsönbe valahova :D
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2010.08.30. 12:18:02

Berlusconi megbolondult Robino-t is megvenné!

Berlusconi e l'idea Robinho
"Vorrei un altro campione"


http://www.gazzetta.it/Calcio/SerieA/Mi ... 5907.shtml
robag
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2007.02.13. 08:27:53
Tartózkodási hely: a penge élén

2010.08.30. 12:17:40

fcbarca10 írta:

Akár hogyan nézem...ez a keret nagyon szűk:
mindenképpen kell egy balszélső: legjobb megoldás Dzsudzsák lenne...és ezt most nem viccnek szántam.

Kerestem pár megoldást :D : Capel, Elia, Young (Huszti elhozható a Zenitből :D , csodálom, hogy idén Ribéry szóba se került...)
Pedig elég vicces!
Dzsudzsák Balázs? :lol:
Már jobb is napom, pedig elég rosszul indult!
Capelek, Eliák, Youngok vannak az Athleticben is, szerintem..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára robag 2010.08.30. 12:18:49-kor.
".. Te csak játszod az istent, de nem lehetsz az, mert isten mindenkit szeret, nem igaz?!.."
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.08.30. 12:12:13

Robinho, Mata, mind2 jó lenne. Valahogy most inkább hajtanék a brazilra, mert először is nem akarom h tovább gyengüljön a Vale, azonkívül olcsóbb is és ez lenne az utolsó esélye a bizonyításra. A személyiségével vannak gondok, de a Realnál és a MC nél is ő volt a csapat vezére, megtehette h hisztizzen, itt ellenben tényleg csak egy lenne a sok közül, annyira meg nem vészes eset mint Ibra volt.Továbbá a Vale nem akar több játékost eladni, kétlem h lenne idő velük tárgyalni. A City ellenben legalább kölcsönbe mindenképp meg akar Robinhotól szabadulni.

Mindenesetre ha bármelyiküket elhoznánk 20 milláért(kb) akkor elégedett leszek az átigazolási szezonnal, jelenleg azonban még nem vagyok!
A Fifa egy szégyen
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.30. 12:11:18

Robinho tényleg nagy erősítés lenne és nem hiszem hogy túl sokáig kellene a transzfert húzni és 20 alatt is mozdítható lenne szvsz. A Man City nem küzd anyagi gondokkal, így is bő a keretük ráadásul Mancini nem igazán számol a brazillal és kölcsönadni se nagyon tudják. Ha valakit hát Robinhot el lehet hozni egy nap alatt és ha Rosellék kicsit bekeményítenek 18-19-ért hozható lenne.

Arra viszont kíváncsi leszek hogy Hlebért mennyit kaphatunk. Szvsz a legjobb megoldás az lenne ha az összes kölcsönjátékost eladnánk -még akkor is ha áron alul- mert belőlük nem lesz soha barca-játékos.

Hosszú lesz még ez a másfél nap. :lol: :lol:
Forca Barca!!!!
Avatar
fcbarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2006.12.11. 17:17:59

2010.08.30. 12:00:56

Június végén folyamatosan arról szóltak a hírek, hogy Ibrahimovic távozása esetén Mata érkezhet, akivel már "meg is állapodtak".
Sport.es tegnapi hármasa ugye Robinho, Mata és Suárez volt.

Mivel az Ajaxban már pályára lépett a Kijev elleni BL meccsen, ezért az uruguayi érkezésére nincs esély.
Robinho számomra a legjobb megoldás lenne (végre egy igazi balszélső).
De a helyzet az, hogy a Realnál kialakult nagyképűségét és brazilhoz méltó, hisztis viselkedését nem tudná egyhamar elhagyni...csakúgy mint Ibra sem tudta megtenni ezt (ugye az Internél aprócskát övé volt a világ).
Tehát nem marad más megoldás: Mata...tehetséges játékos, viszont a Valencia anyagi gondjai realizálódni látszanak és nem nagyon adnák el...főleg nem egy málagai győzelem után...

Akár hogyan nézem...ez a keret nagyon szűk:
mindenképpen kell egy balszélső: legjobb megoldás Dzsudzsák lenne...és ezt most nem viccnek szántam.

Kerestem pár megoldást :D : Capel, Elia, Young (Huszti elhozható a Zenitből :D , csodálom, hogy idén Ribéry szóba se került...)
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.30. 11:29:46

Az elmundo szerint van a Barcának úgymondd bekészítve egy támadó játékosa,ha Pep azt mondja,hogy jöhet akkor elhozzuk!Szerintem Roninho lesz,de igazából én vmi meglepin sem csodálkoznék! :wink:
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.08.30. 11:28:50

http://barcanoticias.blog.hu/2010/08/30 ... ore2258286

A SPORT is lehozta a hírt. Nem tudom mennyire fog neki bejönni a portugál bajnokság. Remélem végleg megveszik majd.

Ha igazolnánk egy támadót még holnapig, akkor tiszta lelkiismerettel mondanám: Megfelel a keretünk.

Valószínű ha jön valaki, akkor nagy bomba fog robbanni, hisz nem is cikkeznek a lapok senkiről nagyon.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.08.30. 10:16:55

Srácok ez az árigazolási szezon szigorúan Aug 31-ig éjfélig tart. Vagy még van pár plusz nap?
Mert akkor Robinhot gyorsan meg kell rohamozni.
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.30. 09:52:04

Én is örülnék a Robinho variációnak, de úgy látom, hogy Pep semmiféle sztáralűrt produkáló játékost nem tűr meg a keretben! Szerintem a kis brazil beállna a sorba! Pep sem zárta ki új játékos jövetelét, szerintem Ő is érzi, hogy vékony lehet a támadó alakzat!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8700
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.08.29. 23:16:38

pityi írta:Robinho jó húzás lenne de szerintem rövid az idő.
Ezzel én is így vagyok. Csak azt nem tudom, hogy hová tette a City azt a fölös tizen valahány emberét? Annyian nem igazoltak el, vagy de? Robinho-t 20-ból meg lehet úszni...

Egyébként picit nem vagyok képbe Hleb helyzetével. Vele most mi van? Itt van még nálunk, vagy nem olvastam valamit? Mert 2 nap múlva lejár az igazolási határidő és bízok benne, hogy a "nyakunkon marad". :wink:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Xavi_Messi
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009.09.04. 16:07:55
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.08.29. 23:14:05

Én szívem szerint Torresnek örülnék a legjobban (sajnos kevés rá az esély :? ) Bár lehet Rossel már mindent elintézett a kis kedvencének és szépen csöndben már megállapodtak :lol: :lol: (elég lesz az álmodozásokból mára.. :P )

Egy biztos előre még kéne valaki,mert ez így kevés lesz... :?
Més que un Club||||
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.08.29. 20:56:35

9Dave írta:Messi képet kérek szépen.

Előre is köszönöm!
Nem itt kell kérni. :wink:
A Fifa egy szégyen
Avatar
pityi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007.11.16. 16:08:43

2010.08.29. 20:54:13

Robinho jó húzás lenne de szerintem rövid az idő.
Avatar
9Dave
Capitá del Barça
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2010.08.11. 17:59:54
Tartózkodási hely: Barcelona

2010.08.29. 20:53:02

Mire való ez a topik?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 9Dave 2010.08.29. 20:56:32-kor.
Kép
"Egy passz boldoggá tesz két embert" -Xavi Hernández
Avatar by NEOX. Sig by higany.
D@v3
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2010.08.29. 20:49:48

Kezdtek megbarátkozni a gondolattal, hogy nincs Ibra, de azért egy balszélső nem ártana szerintem, pontosabban Villa kéne ki a bal szélre és akkor középre egy Fernando Torres, de erre idén már aligha van esély.

Mindenesetre azt sem bánnám ha Robinho jönne még holnap, vagy a legnagyobb kívánságom Torres ugye..., de szvsz ez a keret is megfelelő, hiszen a fiatalok játékát is szívesen nézem, csak van egy kettős érzésem, Robinhóval kapcsolatban. Kellene is ide, meg nem is. Torres érkezése viszont egyre inkább szívügyem kezd lenni! Nagy vágyam lenne Nandót a Barcában látni, még Ibra érkezésekor is jobban akartam Torrest, de aztán a svédet is megszerettem, tehát akárki jönne nagy az esély, hogy kedvenc lenne nálam. :)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.29. 17:53:09

Nem tudom, én a támadószekciót nem látom vészesnek. Igaz nem lenne gáz ha jönne Robinho, de akkor passzolhatjuk sztem azt a lehetőséget, hogy Villa a baloson játsszon. Oda akkor lenne már Villán kívül akár 4 játékosunk. Ha így marad minden ez nakár Krkic éve is lehet. Kivéve ha Pep folyamatosan Messit dolgoztatná középen Villa hiányában.
Az igazolások sztem nagyon jól sikerültek. A távozókat nem említem, de azokból is "csak" Ibra és Yaya az igazán veszteség. Adriano remélem bizonyítja, hogy itt a helye, eddig is bíztató volt és ha ilyen ütemben folytatja nagy fogás volt.

Mascherano egy nagy kérdőjel, még nem igazán tudom hova tenni, remélem nem az angol stílusát menti át, ha tud alkalmazkodni a spanyol focihoz nagy vétel lehet. Hogy milyen rendszerben akarja még játszatni Pep csak elméleteim vannak, de attól Isten őrizzen, hogy 2 vkp-val álljunk fel. Egy 4-4-2 nem ilyen formában a halálom lenne. Bár...

Villaról nem nagyon írogatnék, amit eddig csinált már meggyőzött, hogy itt a helye.

Sőt, én Maxwellt is új igazolásnak tartom. Amit eddig mutatott az nagyon ütött. Lehet, hogy túlzok, de én inkább őt látnám a kezdőben, annak ellenére hogy tudom mire képes Abidal jó formában.

Ibrával kapcsolatban pedig nem tudom miért csak Pepet kell elővenni egyeseknek és elküldeni a k...va anyjába. Ibra és Raiola is ugyanannyira ludas sztem, sőt a viselkedésével pedig saját magát minősíti. Nem is szeretném többször Barca mezben látni.

Összegezve én az érkezőkkel meg vagyok elégedve, Thiago-nak pedig nagyon szurkolok. A tehetsége és a tudása megvan ahhoz, hogy jövőre halkabbak legyenek a hangok Fabregas felé. A jövő egyik legnagyobb reménységének tartom. Talán ma is láthatjuk játszani.
Új embert én csak akkor látnék szívesen ha csapatba érkezne, nem kölcsönadni egyből mert eddig csak szívtunk ezzel. Szerintem így jó ez a csapat, minden fronton a legnagyobb esélyesek között vagyunk.
Forca Barca!!!!
Lezárt