Bajnoki Mérkőzések 10-11

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mit vársz az új idénytől?

Könnyed címvédés
67
13%
Kiélezett versenyfutás, tavalyi eredménnyel
362
72%
Real Madrid bajnoki címet
40
8%
Európa Liga szereplés
4
1%
Biztos bennmaradás
29
6%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.02.12. 23:30:09

Sok mindent leírtatok, s pl Mikaossal teljesen egyet értek!
Az eredmény még önmagában nem is rossz, mert ha ideig óráig (Realnak sem lesz könnyű dolga) 8 ponttal vezetjük a tabellát!
Érezhető volt a fásultság a csapat fontos tagjainál!
A mai kissé gyengébb játékot remélhetőleg kijavítják a fiúk, s Londonban ismét működni fog minden!Arsenal ellen is egy ilyen eredmény tökéletes lenne, de reménykedhetünk egy sokkalta jobb és eredményesebb játékban!Azért a mai sem volt teljesen kiábrándító!
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.02.12. 23:06:56

Ha rúgtunk volna még egy gólt akkor az ilyen igazi Madridos győzelem lett volna. :lol:
Kövi bajnokin jövőhétvégén fogadjuk a Bilbaot.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2011.02.12. 23:04:33

Az utolsó 7 perc közelítette meg azt a szintet, ami elvárható tőlünk. De ez kevésnek bizonyult most - bár így is közel jártunk a 3 ponthoz.

Dekoncentráltság és lassúság. Szinte könyörögni kellett 1-1 játékosnak, hogy vegye már észre az üresben ácsorgó (!) csapattársát, állandóan később mentek a passzok.

Gijon előtt egyébként le a kalappal, két arcukat mutatták meg hitelesen és jól is alkalmazva azon taktikákat: erre még nagy csapat is ritkán képes.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.12. 22:53:28

No már nem azért mondom Urak, de akik az 5-0áknál sírtak, azok azért sírtak, mert 20 percek után fölöslegessé vált a jó játék, és ennek megfelelően nem is koncentráltak már annyira a játékosok.

Ez a mostani ehhez képest annyival változott, hogy egyáltalán nem volt jó játék, sőt az első 20 perc nemhogy jó, hanem a legrosszabb volt.

Én személy szerint is élvezni akarom a játékot minél tovább, és ehhez nem elengedhetetlen elem a végeredmény miatti izgulás. Sőt, általában ilyenkor jóval görcsösebb a játék.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.02.12. 22:50:18

[quote="S.Agüero"]Rég láttam ilyen rossz Barcát a pályán, de kell ez is.
Amúgy ja, csak Iniestát és Militot nem tippeltem meg jól. :D
Fejemet rátettem volna, h ez x lesz.


áhh...tehettél volna tippmixet...
legközelebb ha ilyen érzéseid vannak írd meg pü be :lol:
Abi & Tito
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.02.12. 22:45:21

Rég láttam ilyen rossz Barcát a pályán, de kell ez is.
Amúgy ja, csak Iniestát és Militot nem tippeltem meg jól. :D
Fejemet rátettem volna, h ez x lesz.
Megmondtam én ezt a meccs előtt is, h nem nyerünk.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2260
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.12. 22:40:54

kennyke04 írta:fogadjunk azok fogják legjobban húzni a csapatot, akik eddig sírtak, az 5:0meccsek után, h unalmasnak tartják ezt a "gépiesen tökéletes" játékot :lol: én személy szerint piszkosul jól szórakoztam :) legalább felbátorodnak ismét az ellen oldal kollégai, lesz min vitázni :)
Pontosan, végre egy izgalmas meccs. Nagyon rég volt már ilyen. :)

Viszont, azért legalább kikaphattunk volna. :D Komolyan, ha a Pep-team kikapott, akkor a következő meccsét fölényesen nyerte. :)


De hogy kicsit azért a hibákról beszéljek, amik szerintem a vereséghez vezettek:

Először is a góljuk: a kosárban jól ismert elzárást tökéletesen alkalmazta, csak nem ment vele ember: odarohant, hogy majd szerelje az ellenkező irányba futó támadót, de ahhoz túl távol, hogy ez ténylegesen megtörténhessen. Ezért aztán Piqué nem tudott továbbfutni, pedig ilyenkor szokott jönni a jól megszokott nagyon pontos becsúszás. Ehelyett azonban Milito feltartotta, aki meg képtelen volt olyan gyorsan megfordulni, hogy ne legyen ekkora területe a csatárnak. És gól...

Még ezt megelőzően a kemény letámadásuk ellen Busquets sokkal de sokkal jobb játékos az argentinnél, aki nem képes egy testcsellel kettő védőt lerázni, aki nem veszi fel olyan jól a területet és aki nem passzol olyan pontosan és gyorsan. Meg is látszott, amint felkerült a labda a csatárokhoz jöttek a szép megoldások, csak nem nagyon jutott el odáig, mert nem volt meg a megfelelő játék(os) hátul. Még ehhez is kapcsolódik, de a támadásokhoz is:
Maxwell roppant gyengén játszik. Lassú, pontatlan, rossz megoldásokat választ, elpattannak a labdák. Valamit nagyon gyorsan kéne változtatni, mert Abidal egyszerre nem tud belső és szélső védőt is játszani. És mert ilyen gyenge volt, ezért az egyik szélünk ki is esett a játékból. (A második félidőben, amikor eltűnt jobbról Affelay, már volt rendes játékunk onnan, Alves jól játszott.)

Affelay szinte semmit sem mozgott, ami meg lezárta az első félidőben a másik szélt is. Maradt tehát a közép, ahol egy jó 100 négyzetméteren volt 10 hazai és legalább 4 vendég. Egy kis pálya fele az 400 négyzetméter, ahol 10 ember szokott lenni és akkor is egész zsúfolt tud már lenni.

Ezen kívül a kapusuk is ragyogott mai meccsen...


A játék amúgy biztató, voltak igen szép akciók, csak ki kell szedni a problémás elemeket a gépből. :)
Avatar
Skeraj
Jugador del Barça
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2009.03.02. 20:32:41
Tartózkodási hely: Bonnyapuszta

2011.02.12. 22:37:37

LM10 írta:
ozsimiki írta:Bevallom nem olvastam vissza, mert nem akarok olyan hszbe ütközni,amitől kinyílna az a bizonyos bicska :D (persze lehet nem is volt olyan)

Szóval: nincs tragédia, válogatott meccsek után rendre gyengébben megy, egy olyan helyszínen pláne ahol amúgy sem szokott könnyű dolgunk lenni.

16! győztes meccs után nem nyertünk, úgy érzem aki komolyabban lehúzza most a csapatot, az tehet egy szívességet.

Szóval várható volt már egy pontvesztés, úgy érzem belefért bőven.

FORCA BARCAAA!!!

szerk: amit a bíró csalt a 90.percnél azon visszont néztem egy nagyot, majd valaki magyarázza el,h miért kapott ott szabadrúgást a Gijon.
Mindennel egyetértek Ozsi! Nincs miért vészjóslónak lenni. Az Arsenalra kell most már koncentrálni, az egy teljesen más meccs lesz.
Adom mind a kettőt hszt! És ha már élhetek egy hasonlattal ez kb olyan mint hogy : A Boston-Lakers meccsen mondta Török Péter (nagyon bírom az öreget, minden statot tud 50évre visszamenőleg) szóval ahogy mondta a nagy meccseket meg kell nyerni pl Boston is megverte az Orlandot aztán kikapott a Charlotte-tól mert erre senki fog emlékezni mert azt is tudni lehet h a Barca 10/9 szer elveri a Sportingot az az egy most volt. De Az Arsenal ellen 1000% h a régi BARCÁT láthatjuk.

S.
Kép

"Ahhoz hogy alkoss hogy ne keljen szenvedned
Úgy feküdj le, hogy legyen miért felkelned" by Anomim Mc
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.02.12. 22:34:01

hady írta:...örüljünk az x-nek. A mai meccsben a vereség is benne volt. Nem lehet mindíg nyerni."Baj van"-t akkor mondhatunk ha szerdán nem nyerünk....

Csodálkoznék ha az Espanyol holnap nem feküdne le a margitnak.

( most látom a vv4-ben a c-t juttatták tovább...na ez Magyarország

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( )
Ha statisztikat nezzuk,akkor szerdan nem nyerunk,Peppel eddig egy kieseses Bl meccset se nyertunk
meg.Lyon,Bayern,Chelsea,Stuttgart,Arsenal,Inter: 1-1,1-1,1-1,1-1,2-2,3-1
Lefekudni nem fog az Espanyol,unalmas mar ez a szoveg + a "margit" is.
Holnap a Real nyomas alatt fog jatszani,nincs is a legjobb formaban,eros az ellenfel,tehat en bizakodok,csak egy jo Espanyol kell.
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2011.02.12. 22:30:16

mess2009 írta:szerintem a hibák:
Maxwell hetek óta gyenge, hiba volt bent hagyni. a Messi-Villa-Pedro hármast nem volt indokolt megbontani, Militó szintén gyenge volt az utóbbi időben, akár neki is adhatjuk a gólunkat, ő érte is kár volt.
ezek persze az utólag könnyű kategóriák, de az, hogy a betömörülő védelmek kiszúrnak velünk sajnos már szinte típus hibánk.
Azért én egyáltalán nem így látom!!! Ez most nem típushiba volt, hanem egyszerű dekoncentráltság!!! Sajnos az első 15 percet nem láttam, de ami utána követezett az egyértelmű volt!!! A passzok pontossága nagyon gyenge volt és ez úgy messi-re is értendő, mint maxwell-re és vagy milito-ra!!! Az egész csapaton látszott, csak az oka a kérdéses, bár szerintem egyálltalán nem lett volna ilyen a meccs, ha a 16. percben nincs a gojon részéről gól(erzt úgy állítom, hogy nem láttam a gól előtti 15 percet, de szerintem ott a gijon nagyon letámadott, és birtokolta a labdát legalább 50%-ban)

A lényeg, hogy az akarat megvolt, az elszántság is, csak nem volt elég kapuralövés, bár az nem is könnyű 8-11 védekező, betömörülő játékossal szemben. A világ nem dőlt össze, és szerdán a barca majdnem biztosan jól fog játszani!

Üdv: Szab

Szerk: A gijon otthonában, és nem csak ott, hanem hazaiban is nehéz játszani, mert nagyon jól játszanak!!! Le a kalappal előttük, és nem csak a mostani eredméyn, és játék miatt, hanem az elmúlt, és elkövetkezendő meccsekről is beszélek.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.02.12. 22:28:00

ozsimiki írta:Bevallom nem olvastam vissza, mert nem akarok olyan hszbe ütközni,amitől kinyílna az a bizonyos bicska :D (persze lehet nem is volt olyan)

Szóval: nincs tragédia, válogatott meccsek után rendre gyengébben megy, egy olyan helyszínen pláne ahol amúgy sem szokott könnyű dolgunk lenni.

16! győztes meccs után nem nyertünk, úgy érzem aki komolyabban lehúzza most a csapatot, az tehet egy szívességet.

Szóval várható volt már egy pontvesztés, úgy érzem belefért bőven.

FORCA BARCAAA!!!

szerk: amit a bíró csalt a 90.percnél azon visszont néztem egy nagyot, majd valaki magyarázza el,h miért kapott ott szabadrúgást a Gijon.
Mindennel egyetértek Ozsi! Nincs miért vészjóslónak lenni. Az Arsenalra kell most már koncentrálni, az egy teljesen más meccs lesz.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.02.12. 22:27:19

hady írta:...örüljünk az x-nek. A mai meccsben a vereség is benne volt. Nem lehet mindíg nyerni."Baj van"-t akkor mondhatunk ha szerdán nem nyerünk....

Csodálkoznék ha az Espanyol holnap nem feküdne le a margitnak.

( most látom a vv4-ben a c-t juttatták tovább...na ez Magyarország

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( )
Tudod mi magyarország?
hogy azt a hülyeséget nézed...
bocs az offért inkább gyere az offtopicba ...

ON:
Grat a Gojon(csapatnak)...a szurkolók...
Abi & Tito
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.02.12. 22:23:16

...örüljünk az x-nek. A mai meccsben a vereség is benne volt. Nem lehet mindíg nyerni."Baj van"-t akkor mondhatunk ha szerdán nem nyerünk....

Csodálkoznék ha az Espanyol holnap nem feküdne le a margitnak.

( most látom a vv4-ben a c-t juttatták tovább...na ez Magyarország

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( )
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2011.02.12. 22:21:03

szerintem a hibák:
Maxwell hetek óta gyenge, hiba volt bent hagyni. a Messi-Villa-Pedro hármast nem volt indokolt megbontani, Militó szintén gyenge volt az utóbbi időben, akár neki is adhatjuk a gólunkat, ő érte is kár volt.
ezek persze az utólag könnyű kategóriák, de az, hogy a betömörülő védelmek kiszúrnak velünk sajnos már szinte típus hibánk.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.02.12. 22:20:55

fogadjunk azok fogják legjobban húzni a csapatot, akik eddig sírtak, az 5:0meccsek után, h unalmasnak tartják ezt a "gépiesen tökéletes" játékot :lol: én személy szerint piszkosul jól szórakoztam :) legalább felbátorodnak ismét az ellen oldal kollégai, lesz min vitázni :)
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.02.12. 22:20:51

S.Agüero írta:Holnapi kezdőm:
----------------------------------VV-----------------------------------
-------Alves---------Piqué---------------Abidal---------Maxwell------
-----------------------------Mascherano-------------------------------
------------------------Xavi-------------Keita-------------------------
------------Afellay-------------Messi--------------Villa---------------
Tippem: 0-0 vagy 1-1.
Szokásos válogatott meccs utáni mérkőzést "várok". :roll:
Azért Hajrá! :)
Jovo heti lottoszamok? :D

Milito kivetelevel 100% tipp. :mrgreen: =D> maskor inkabb ne. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Leomessi14 2011.02.12. 22:21:14-kor.
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
rrobbiefcb
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010.12.04. 19:27:34

2011.02.12. 22:20:50

Nem szapulásképpen, csak szubjektív véleményként írom, amit írok...
Én rendre azt látom, hogy a válogatott meccsek után - főleg ami tét nélküli - katasztrofális a játék, a hozzáállás, és úgy globálisan minden. Nyoma sincs annak a lendületnek, összjátéknak amit előző meccsen, meccseken látni.
Ma a Mester felküldött egy fél B csapatot, hogy pihenjenek a többiek, meg mert a Gijón a tabella végén kullog. Aztán amikor látszott a "baj", nem mert (vagy akart) nagyon belenyúlni, azokkal az emberekkel, akiknek a posztján a "másodikok" játszottak. Lehet, hoyg bízott a pályán lévőkben, meg tartalékolmni akart az Arsenal elleni meccsre...
(Én szeretem ezt a csapatot! De tényleg! Nagyon)
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.02.12. 22:20:02

Alberto10 írta:u.i.: a Gijont meg nem ócsárolni kéne, hanem elismerni a teljesítményüket, mert lehet, hogy a történelem legjobb csapatától (úton vannak feléje...)vettek el 2 pontot, és rá is szolgáltak! Le a kalappal!
nekem valahogy nem tetszett ez a rúgjuk előre szisztéma... és remélem ki is esnek :lol:, labdát dugjuk el, dobáljuk a papírokat ezerrel... szánalom
a meccs fénypontja Valdes sárgája volt, és szabadrúgás a Gijonnak...
a csapat meg teljesen impotens volt
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.02.12. 22:17:58

Örülök az 1 pontnak! A játék ma nem volt kiemelkedő sőt jónak sem mondanám, de nem is számítottam egy könnyű meccsre. Nyugodtan cáfoljatok meg mert nem láttam teljes egészében a meccset kb a felét láthattam részletekben, úgy gondolom hogy a Gijón is rászolgált legalább 1 pontra. Megküzdöttek érte. Tehát összességében nézve ha lehet is hiányérzetünk a 2 bukott pont miatt én inkább úgy fogalmaznék, hogy ezt az 1et jobban megérdemeltük mint a 3-at és örülni kell neki!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2011.02.12. 22:23:20-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
P_e-d_r-o
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2010.08.24. 08:21:49

2011.02.12. 22:17:02

Hát vissza inkább énse olvasgatok,nem akarom felhúzni magam!Szerintem ilyenkor kell leginkább Barca drukkernek lenni,és nem szidni a srácokat,hanem dícsérni őket,hátrányba kerültek viszonylag korán,és egy 11!!!! emberrel bekkelő csapat ellen foggal körömmel küzdöttek,és végül 1 pontot megszereztek,szerintem mindenüket otthagyták a pályán,szal nem érheti őket egy rossz szó sem!!!És még vmi,holnap még lesz egy Espanyol-Real meccs is,szal lehet hogy ezzel az 1 ponttal nem 2-vel csökken,hanem 1-el nő az a bizonyos 7 pont!szal semmi pánik,meglesz a tripla :D :D :D :D
Avatar
shearer09
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2006.03.25. 22:01:41

2011.02.12. 22:14:33

Lehet rosszabbul jatszani, lehet gyengebb nap. Na de hogy jo par jatekos mai teljesitmenye utannis ugyanugy megkapja az X tizezer, szazezer eurojat, na ez a bosszanto.
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2011.02.12. 22:13:57

de legalább blanco feri élvezett egy órán át...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.02.12. 22:13:15

Bevallom nem olvastam vissza, mert nem akarok olyan hszbe ütközni,amitől kinyílna az a bizonyos bicska :D (persze lehet nem is volt olyan)

Szóval: nincs tragédia, válogatott meccsek után rendre gyengébben megy, egy olyan helyszínen pláne ahol amúgy sem szokott könnyű dolgunk lenni.

16! győztes meccs után nem nyertünk, úgy érzem aki komolyabban lehúzza most a csapatot, az tehet egy szívességet.

Szóval várható volt már egy pontvesztés, úgy érzem belefért bőven.

FORCA BARCAAA!!!

szerk: amit a bíró csalt a 90.percnél azon visszont néztem egy nagyot, majd valaki magyarázza el,h miért kapott ott szabadrúgást a Gijon.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Alberto10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 711
Csatlakozott: 2008.03.18. 15:32:51

2011.02.12. 22:11:11

Ismétlem magam, de újra leírom: nem véletlenül tartott 60 évig az a bizonyos 15 meccses győzelmi sorozat. Ez a csúcs Barca beállította, majd megdöntötte ezt a rekordot, de törvényszerű volt, hogy jön egy kisiklás. Eddig is emberfelettit nyújtottak.
Persze most mindenkinek nehéz ezt az x-et megemésztenie, mert eddig a legrosszabb esetben is "csak" 3-0-ra győztünk. És akkor már kritizáltuk a fiúkat. De ez várható volt.
Csak nem túl jó előjel egy a szezon kimenetelét is kulcsfontosságúan befolyásoló BL meccs előtt.
De én úgy gondolom, hogy tavaly is a nagy meccsekre, még a rossz forma kellős közepén is felszívta magát a csapat, és a legjobbját tudta nyújtani. Tavaly is aggodalmasak voltunk a Londoni Arsenal-Barca előtt, és bár 2-2 lett a vége, de talán olyan jól még nem láttam játszani a csapatot, mint ott tették (az utolsó 20 percet leszámítva). Najó a givmifájvon.
Meg lehet, hogy jót is tett nekik ez a döntetlen, hogy kicsit összeszedjék magukat egy ilyen sorsdöntő meccs előtt,mert nem játszottak olyan fényesen az utóbbi pár mérkőzésen.
Na mindenesetre ezt a mai játékot el kell felejteni, a hibákból (sajnos van bőven) tanulni kell, és ki kell javítani őket. És a felfogáson is változtatni kell.
Összegezve: Londonban csúcsformában kell PÖRÖGNI az elsőtől a kilencvenedik percig, mert az Arsenal nem fogja feladni, főleg nem a tavalyi meccs miatt sem.
Visca el Barca!

u.i.: a Gijont meg nem ócsárolni kéne, hanem elismerni a teljesítményüket, mert lehet, hogy a történelem legjobb csapatától (úton vannak feléje...)vettek el 2 pontot, és rá is szolgáltak! Le a kalappal!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Alberto10 2011.02.12. 22:14:26-kor.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.02.12. 22:09:59

Afellay-t mindenki a kezdőbe parancsolta 2 hete!
Most ugyan azok,mondják,hogy nem "ide való".
döntsük el mi van :)


(persze jogosan van kritizálva,de akkor is ...)
Abi & Tito
Lezárt