Gabriel Milito

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2011.04.10. 09:19:02

kristop írta:
Capon írta:Hát ez az. Mit kellet volna csinálnia osztódni?
lefulelni egy olyan passzt, amit meg ugy is majdnem elert, hogy teljesen fogalmatlanul helyezkedett. akkor mennybe ment volna. ennel egyertelmubb szerintetek lehetett volna az, hogy befogja oda passzolni a tamado? erre o meg fut elore hogy felvegye a labdas embert, a passzsav nem erdekli. (nehogy lefusson szegeny kek tamado az alapvonalra, vagy kiszoritott szogbol kelljen lonie, nee, az nekunk nem jo)
szóval te azt akartad, hogy ne a labdas emberre fusson hanem az érkezőre?
mindegy mert akkor a labdas ember adott volna gólt-ha érted mire akarok célozni ...szerintem jól helyezkedett, de ez a gól kllett is a mecssnek,hogy felébredjenek a fiúk..
Kép
ggbuffon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:23:36

2011.04.10. 00:19:42

Azonkívül h Milito formájára a kritika felettébb jogos a szezonját illetően,a lendületből 2 az 1 elleni szituáció meg nem oldani tudását ne varjátok már a nyakába ugyan..ennyire ne legyetek már fogalmatlanok. Pique elkalandozott, a helyén érkező gyerek meg beverte.

Egyébként meg Pique váltakozó formája is megérne egy misét, de az már másik topic
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.04.09. 23:40:01

Capon írta:Hát ez az. Mit kellet volna csinálnia osztódni?
lefulelni egy olyan passzt, amit meg ugy is majdnem elert, hogy teljesen fogalmatlanul helyezkedett. akkor mennybe ment volna. ennel egyertelmubb szerintetek lehetett volna az, hogy befogja oda passzolni a tamado? erre o meg fut elore hogy felvegye a labdas embert, a passzsav nem erdekli. (nehogy lefusson szegeny kek tamado az alapvonalra, vagy kiszoritott szogbol kelljen lonie, nee, az nekunk nem jo)

mindegy, tenyleg nem a szemelyevel van bajom, a serulese elott, meg amikor visszatert pazar volt, de csak ezert ne eroltessuk ami ennyire latvanyosan nem megy.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.04.09. 22:36:25

Ő hibázott, avagy sem, teljesen mind1. A hosszú sérülése utáni visszatérő formáját nem tudja hozni, ez az év, ritka gyenge. Én már télen se dőltem volna kardba, ha elmegy, mert akkor Fontás lett volna az utódja, de ha később nem is, nyáron megtörténik a "csere". Sokat elmond, hogy a sport.es-en (mint ahogy mindig) lehetett szavazni a mai kezdőre, Fontást játszatták volna a szurkolók. Én szeretem Militot, és nagyon boldog lennék, ha régi formájában futballozna, de sajnos most ez a realitás.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.04.09. 22:29:14

Rewolution5 írta:
kristop írta:sajnalom mar szegenyt, de egyszeruen akarhanyszor kezdo mindig osszehoz nekunk egy golt.

nem rosszból, de ő nemigen tehetett a gólról...Piqué hol kalandozik stb... Mili csak zárta a szöget, sokmindent nemlehetett tenni szvsz
Hát ez az. Mit kellet volna csinálnia osztódni?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2011.04.09. 22:23:26

kristop írta:sajnalom mar szegenyt, de egyszeruen akarhanyszor kezdo mindig osszehoz nekunk egy golt.

nem rosszból, de ő nemigen tehetett a gólról...Piqué hol kalandozik stb... Mili csak zárta a szöget, sokmindent nemlehetett tenni szvsz
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.04.09. 22:21:45

kristop írta:sajnalom mar szegenyt, de egyszeruen akarhanyszor kezdo mindig osszehoz nekunk egy golt. komolyan mondom a tamadasnal mar csapkodtam, hogy HOGY HELYEZKEDSZ? mit akart ezzel levedeni? aztan ugyanezert a teljesen egyertelmu passzt nem tudta lefulelni. igen, ketto az egy szitu volt, de annyira amatoron csinalta az almeria, hogy ezt egy kozepes vedo megoldotta volna. tenyleg sajnalom, de nem veletlen, hogy busi jatszik helyette, meg elotte abidal, meg a szertaros, meg az se hogy ot kaptak le egybol amikor baj lett.

(a legrosszabb, hogy a clasicon valoszinuleg kezd masch miatt)
TE MELYIK MECCSET NÉZTED? 2 az 1-ben vitték rá és ha jól tudom ő se lát a háta mögé. Azért megnéztem volna, hogy ezt Piqué, vagy akárki más, hogy védekezi le. A büntető előtt meg ő indított, az nagyon szép volt. Milito tényleg nem való ide, de ezen a meccsen semmi baj nem volt a játékával :!:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.04.09. 22:18:40

sajnalom mar szegenyt, de egyszeruen akarhanyszor kezdo mindig osszehoz nekunk egy golt. komolyan mondom a tamadasnal mar csapkodtam, hogy HOGY HELYEZKEDSZ? mit akart ezzel levedeni? aztan ugyanezert a teljesen egyertelmu passzt nem tudta lefulelni. igen, ketto az egy szitu volt, de annyira amatoron csinalta az almeria, hogy ezt egy kozepes vedo megoldotta volna. tenyleg sajnalom, de nem veletlen, hogy busi jatszik helyette, meg elotte abidal, meg a szertaros, meg az se hogy ot kaptak le egybol amikor baj lett.

(a legrosszabb, hogy a clasicon valoszinuleg kezd masch miatt)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.03.20. 10:12:23

Samy, Batistával már letárgyalták a helyzetet és a kapitány biztosította arról, így is, úgy is ott lesz a Copán. Ettől nem kell félni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.03.20. 10:08:13

Mindenki szídja szegényt! pedig nem kellene! ő menni akart de Pep nem engedte el(elengedte de mégis maradásra bírta)! ezért felesleges volt! így nem fog tudni játszani a Copa America-n! és az hogy nincs élete fomájában az csak azért van, mert annyi lehetőséget kap mint az itt fórumozók! kis túlzással! nekem szimpatikus,főleg mert hatalmas Madrid ellenes! emlékezzünk vissza hogy a 07-08-as szezonban azért sokat köszönhettünk annak hogy ő a pályán volt! csak akkor meg a csapatnak nem ment annyira! sajnos... sajnos a sérülései is elég gyakran jöttek elő
Szóval nem csak a jelenjét kell értékelni és agyatlanul elmondani hogy ő takarodjon,meg semmire való, hanem vissza kell nézni a jobb szezonjait is, még ha nem is volt sok!!
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2011.03.01. 22:35:38

- Gabinak mennie kellett volna, mert egyértelmű volt akkor is és most is, hogy nincs bizalom Pep részéről! Nyáron menni fog nem kétség, legalább pár címmel talán gazdagodik a kispadon, bár ő játszani szeretett volna....
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.02.26. 18:51:20

Hát azért én a Betis meccset is beleszámolnám, ugyanis véleményem szerint egy profi játékosnak, aki a csapatba kerülésért harcol igenis hoznia kell egy lefutott párosítás második meccsén is a formáját. De legalábbis nem összehozni egy gólt középhátvéd létére...

És azóta is folyamatos labilitást jelent a jelenléte, azokban a pár percekben is. Érdekes Bojant mindenki fikázza, pedig ő sem kap több lehetőséget, Militot meg követeljük a csapatba? Pedig ha az utóbbi hónapok teljesítményét nézzük, akkor inkább emlékeztet egy harmadvonalú játékosra, mint egy világklasszis védőre, rossz helyezkedésekkel, eladott labdákkal.

És ismét kiemelném: másfél éves kihagyása után szinte azonnal klasszis formát mutatott. Én őszintén szólva nem hiszem, hogy ő az a fajta, akinek rendszeresen játszania kell, hogy felpörögjön.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2011.02.26. 18:42:58

d írta:
torrestoni írta:Az pedig, hogy ilyen formában van, nem tudom, de talán épp annak is köszönhető, hogy Pep egyszerűen nem foglalkozik vele, s nem játszik.
Másfél éves kihagyása után jobban játszott, mint mostanában. Nem kapott igazán sok lehetőséget, de kapott. Finoman kifejezve sem élt vele.
Aha, értem. Ne számítsuk bele a Betis elleni meccset, az ugyanis egyszerűen nem mérvadó.

Ezen kívül, 11 meccs, ~180 perc, 16 min/meccs. Ez alatt mégis hogy a búbánatba lehet élni a mivel? :D
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.02.26. 18:41:08

torrestoni írta:Az pedig, hogy ilyen formában van, nem tudom, de talán épp annak is köszönhető, hogy Pep egyszerűen nem foglalkozik vele, s nem játszik.
Másfél éves kihagyása után jobban játszott, mint mostanában. Nem kapott igazán sok lehetőséget, de kapott. Finoman kifejezve sem élt vele.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2011.02.26. 18:39:02

LM10 írta:Nemtudom, de én jobban elnézem Busquetset hátul, mint Gabyt ebben a formában. Rögeszméjé vállt az embereknek szidni azokat, akik középső védőt játszanak, és nem Puyol-Piqué-Militonak hívják. Abidalt is sokan szidták, hogy úristen de tré, közben jól megoldotta a feladatát, mostanság pedig klasszis. Busquets ugyan ez szvsz.
Én meg nem. :D

Sok mindent lehet mondani Busquetsre, de hogy univerzális, azt nem. Neki a védelem előtt a helye, nem máshol. És lehet, hogy jobban kedveled, de ettől még összehasonlíthatatlan a védőmunkája egy jobb formában lévő Militóval.

Az pedig, hogy ilyen formában van, nem tudom, de talán épp annak is köszönhető, hogy Pep egyszerűen nem foglalkozik vele, s nem játszik.

Abidalról pedig ki beszélt? Én most nem, csak a cikkben, épp pozitívan, egyébként mások is rendre elismerően szólnak róla manapság.

Aki pedig nem középhátvéd, az akkor sem lesz az, és nem elég hosszú távon, ha ciki kritizálni valaki szerint. :D Instabilabb a csapat hátul az elmúlt két évhez képest.
Rewolution5 írta:Piqué nem játszhat Arsenal ellen torrstoni :idea: :x
És? :)
Nem értelek, de talán jobb is. 8)
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.02.26. 18:31:48

Nemtudom, de én jobban elnézem Busquetset hátul, mint Gabyt ebben a formában. Rögeszméjé vállt az embereknek szidni azokat, akik középső védőt játszanak, és nem Puyol-Piqué-Militonak hívják. Abidalt is sokan szidták, hogy úristen de tré, közben jól megoldotta a feladatát, mostanság pedig klasszis. Busquets ugyan ez szvsz.
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2011.02.26. 18:26:44

Piqué nem játszhat Arsenal ellen torrstoni :idea: :x
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rewolution5 2011.02.26. 18:35:12-kor.
Kép
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2011.02.26. 18:18:08

Miért maradt Milito?

Jó kérdés, nem sok értelmét látom.

Minden esetre, én most is abban bízom, hogy ma ő és Abidal lesz hátul, sok más opció egyébként sincs. Piquére pedig bőven rá fér a pihenő, azon kívül, hogy most a Mallorca ellen így is, úgy is tartalékos csapat állítható ki, akkor ezt az Arsenal elleni visszavágóra való felkészüléssel kell tölteni!

Militónak pedig vissza kell kerülni a kezdőcsapatba, még ha csak ideiglenesen is. A BL élvezze most a prioritást, s akár lesz Puyí, akár nem, kell egy Gaby a csapatba!
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.02.25. 17:14:26

Kérdés: Ha Pep tavaly a Real elleni 0-2-s győzelemnél Militot berakta a kezdőbe és még 1-2 nehéznek ígérkező meccsre akkor most miért nem meri berakni egy Bilbao ellen?
Ha a Mallorca ellen esetleg Abidal fog játszani akkor megértem. De ha se Piqué nem lesz majd, se Puyi és nem fog játszani akkor én a helyében megköszönném a csapattársaknak a biztatást és Pepnek megmondanám, hogy ezt elcseszted.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.02.22. 18:23:04

Megállná a helyét a PL-ben, ha vissza tudná hozni a sérülések előtti formáját. Akkoriban világklasszis védő volt, a legjobbak közt.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.02.22. 18:19:49

Ha már mindenképp távozik a nyáron nem biztos hogy Anglia a legmegfelelőbb hely a számára. Maradhatna spanyol földön is vagy esetleg még eltudnám képzelni Olasz esetleg Németországt. De sztem a PL nem neki való!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.02.22. 18:12:17

Legyen igaz a hír :) Kijárna Gabynak a folyamatos játék.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Kardi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2008.06.20. 13:34:51
Tartózkodási hely: Baranya megye, Pécs

2011.02.22. 17:36:05

Angol lapértesülések szerint az élvonalbeli Aston Villa labdarúgócsapatának menedzsere, Gérard Houllier a nyáron szerződtetné a Barcelona védőjét, Gabriel Militót.
Kép
.:El Barça es Mes Que un Club!:.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2011.01.20. 15:05:11

barca2010 írta:
menczel írta: Ha valakiről két gólt kapunk, akkor rajta megy el a meccs és kész...
Ne haragudj ember, de egy kicsit el vagy tévedve! Te most a csapatot szapulod? Miért is? Tovább jutottunk nem? Akkor meg? Nem nyertek és nem is úgy álltak hozzá, ez igaz, de kérdem én, Te komolyan azt hitted, hogy itt most fel fogják szántani a pályát!? Nem bántani akarlak, de nem sokat élhettél a futball világában!
5-0 után ki akarja felszántani a pályát? Xaviék is győzni akartak, még így is, de különbség van győzni akarás és győzni akarás között is. Ha még ötöt kaphatsz közte, az nem ugyanolyan győzni akarás, mintha egyetlen egy kapott gól is az életedbe kerülne. Tipikusan annyit adtak ki, amennyi kell. 2-0-nál volt egy kisebb kudarclehetőség, de pár mentés, és aztán igazából sima volt.
.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.01.20. 14:03:07

Sérülései ellenére annyi meccset lehozott tanárian, hogy eddig csak dicsértük, most volt egy kifejezetten rossz meccse. Nem hiszem hogy tragédia történt.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Lezárt