Bajnoki Mérkőzések 10-11

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mit vársz az új idénytől?

Könnyed címvédés
67
13%
Kiélezett versenyfutás, tavalyi eredménnyel
362
72%
Real Madrid bajnoki címet
40
8%
Európa Liga szereplés
4
1%
Biztos bennmaradás
29
6%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.03.05. 18:28:29

S.Agüero írta:
Initom írta:
Eddig 1 meccsen kívül minden meccset közvetített a sport1 és a sport 2 !
Arra gondolt(gondolom én), h neki csak S1-e van és sokszor az S2 közvetíti ami neki nincs így neten nézi.
Az érdekes!
Olyan csomag nincs is szerintem :D
Abi & Tito
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.03.05. 18:27:12

Initom írta:
Logan10 írta:Miért van az hogy a meccseinket úgy 5 meccsenként adja a Sport1????
Eddig 1 meccsen kívül minden meccset közvetített a sport1 és a sport 2 !
Arra gondolt(gondolom én), h neki csak S1-e van és sokszor az S2 közvetíti ami neki nincs így neten nézi.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.03.05. 18:25:19

Logan10 írta:Miért van az hogy a meccseinket úgy 5 meccsenként adja a Sport1????
Eddig 1 meccsen kívül minden meccset közvetített a sport1 és a sport 2 !
Abi & Tito
Avatar
Logan10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2010.08.26. 08:55:17
Tartózkodási hely: a számítógép előtt...

2011.03.05. 18:23:41

Miért van az hogy a meccseinket úgy 5 meccsenként adja a Sport1????
Csak a Barça
BarcaFANFAN
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2011.01.21. 19:04:37

2011.03.05. 18:10:43

fanbarca írta:A mai meccs irtó könnyűnek ígérkezik → nehézkes lehet belőle.

Én nagyon remélem mindenesetre, hogy nem lesznek nagyképűek (nem is szoktak) és behozzuk a meccset. Én ma már vissza is tenném Valdést, és a védelembe meg feltétlenül Militot, mivel megtörténhet, hogy szükség lesz rá szerdán, s nem árt ha játszik, sőt. Abidal pihenjen, játszon Adriano v. Maxwell. A középpályára visszatenném Xavit, és Iniesta helyett Afellayt játszatnám. Amit még fontosnak tartom, Messi kezdjen, kell neki a folyamatos önbizalom, ilyen téren is melegítsen az Arsenalra. Pedro pihenne, Bojan játszana. Szóval a kezdőm :

Valdés__Alves-Piqué-Milito-Maxwell/Adriano__Busi-Xavi-Afellay__Villa-Messi-Bojan
Szerintem jobb lenne, ha ma még Pinto védene, és Valdés kedden 100%osan kezdene az Arsenal ellen
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2166
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2011.03.05. 17:29:12

A mai meccs irtó könnyűnek ígérkezik → nehézkes lehet belőle.

Én nagyon remélem mindenesetre, hogy nem lesznek nagyképűek (nem is szoktak) és behozzuk a meccset. Én ma már vissza is tenném Valdést, és a védelembe meg feltétlenül Militot, mivel megtörténhet, hogy szükség lesz rá szerdán, s nem árt ha játszik, sőt. Abidal pihenjen, játszon Adriano v. Maxwell. A középpályára visszatenném Xavit, és Iniesta helyett Afellayt játszatnám. Amit még fontosnak tartom, Messi kezdjen, kell neki a folyamatos önbizalom, ilyen téren is melegítsen az Arsenalra. Pedro pihenne, Bojan játszana. Szóval a kezdőm :

Valdés__Alves-Piqué-Milito-Maxwell/Adriano__Busi-Xavi-Afellay__Villa-Messi-Bojan
més que un club
Galen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2011.01.15. 14:26:06

2011.03.05. 17:23:31

annak nagyon örülök, hogy jobban van, de annak kevésbé, hogy egyből le is ül a padra..

pihenhetne legalább még ma, összeszedhetné magát meg a gondolatait, mert bár sokan másképp vélik, az Arsenal elleni meccs nagyon nagyon nehéz lesz...
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.03.05. 17:18:05

Pep azért nem semmi. Szerintem pihennie kéne biztos ami biztos. Nem életbevágóan fontos a mai szerepvállalása a kispadon, de szívesen látjuk! :D
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.03.05. 16:26:13

http://barcanoticias.blog.hu/2011/03/05 ... ou_campban


ez a helyzet :?Mégsem Tito fog vezényelni.
Mindenesetre remélem hogy Puyol felépül az Arsenal elleni mérkőzésre :?

mert ha nem akkor komoly gondjaink lesznek,hisz Pique eltiltott lesz!
Abi & Tito
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.03.05. 14:32:06

Affelay szvsz. nem lesz kezdő, de viszont én is úgy vélem, hogy Messi csere lesz...
"And my heart will leave you never."
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2011.03.05. 14:30:48

nagyatyesz írta:Én így kezdenék ma:

Pinto/Valdes - Adriano, Pique, Milito, Maxwell - Masc, Xavi (Tiago 45'), Keita- Affelay, Villa (Bojan 60'), Pedro (Messi 60')

Iniestának, Businak ma pihenőt adnék, mivel pihennek legalább keddig. Masc, Adriano és Affelay pedig csak játszanak.
Tetszik. Az se baj ha nem nyerünk. Annyi megjegyzés hogy jó lenne Puyolt becserélni, mert nem lenne jó ha pont a BLben térne vissza. Pár percet kaphatna.
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.03.05. 14:29:38

az én kezdőm: Pinto- Adriano-Piqué-Milito-Maxwell-Affelay-Busquets-Xavi-Villa-Pedro-Messi

cserék: Messi le Bojan be, Iniesta le Keita be, Piqué le Puyol be.
Jó lenne nyerni nem számít mennyivel, de ha Real akkor 5-0 :lol:
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2011.03.05. 14:17:57

Én így kezdenék ma:

Pinto/Valdes - Adriano, Pique, Milito, Maxwell - Masc, Xavi (Tiago 45'), Keita- Affelay, Villa (Bojan 60'), Pedro (Messi 60')

Iniestának, Businak ma pihenőt adnék, mivel pihennek legalább keddig. Masc, Adriano és Affelay pedig csak játszanak.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.03.05. 12:16:54

Lionel85 írta:Barcaman14, szerintem nem lesz Afellay középpályás, amióta itt játszik, mindig a szélen ténykedett. Valószínű, hogy oda is vették, ha középső középpályás kell, azt nyáron intézi Zubi.
Igaz, szerintem is kizárt hogy középen kezd. De én azért megnézném! :D A gyorsaságát ugyan kevésbé tudja kamatoztatni mint a szélen, de jól ellátná Ini szerepkörét. Elvégre a PSV-ben is inkább a pálya középen szervezte a játékot. Persze tudom hogy a kettőt nem lehet összehasonlítani, de itt is menne neki szvsz. Meg inkább ő kezdjen ma mint Keita, mert szükség lesz a kreatív középpályára. A másik megoldás Thiago lenne, de az ő játékára van legkevesebb esély.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2011.03.05. 12:16:49

A marca szerinti kezdő: Pinto - Alves, Piqué, Abidal, Maxwell - Xavi, Busquets, Iniesta - Pedro, Messi, Villa

Nagyon tudom remélni hogy nem így lesz. Abidalra egyértelműen ráfér a pihi, hónapok óta minden meccset végigjátszik, Ini teljesen le van harcolva ő is pihenhetne,valamint az egyik szélsőbekk is, Adriano úgyis jó formában van.
60.percben pedig állástól függetlenül Xavi, Messi le. (és nem érdekel mennyire a pályán akar maradni, a mostanában kihagyott helyzetei egyértelműen a feleslegesen páláyn töltött perceknek köszönhetőek, és az így csökkenő koncentrációjának)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.03.05. 12:05:28

Barcaman14, szerintem nem lesz Afellay középpályás, amióta itt játszik, mindig a szélen ténykedett. Valószínű, hogy oda is vették, ha középső középpályás kell, azt nyáron intézi Zubi.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.03.05. 11:50:08

A Zaragoza már most aláírná az 1 pontot, és ezzel mindent elmondtam. Az elejétől a végéig kizárólag a védekezésre fognak koncnetrálni, legalábbis sztem. Nehéz dolgunk lesz, de ha az első 15-20 percben megszerezzük a vezetést, akkor zsebben a meccs.

Kezdő: Valdes-Alves-Pique-Milito-Adriano-Busquets-Xavi-Afellay-Messi-Bojan-Pedro

Militonak ma játszania kéne, de valószínüleg ma is Abidal kezd. Adrinao nagyon meggyőző számomra a baloldalon. Középen Iniestának pihennie kell, Afellayt pedig még nem igazán láttuk az ő szerepkörében. Elől Messi játéka "sajnos" garantált. Mindenesetre bő 1 óra után irány a kispad! Villara is ráfér a pihenő, Bojannak pedig egy önbizalom növelő meccs lehet a mai.

Ráférne már a csapatra egy kiadós győzelem, főleg így az Arsenal előtt! Tippem: 4-0! Messi és Bojan gólokat szeretnék ma este! :D

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.03.05. 10:37:50

Lionel85 írta:Nincs olyan minőségi játékosaik, mint a Valenciának, így nem hiszem, hogy tudnának olyan szoros meccset vívni ellenünk, mint a Denevérek. Aguirre még nem kapta össze rendesen a Zaragozát. Abban biztos vagyok, hogy nyerünk, főleg hazai pályán, de az ellenfelet tisztelni kell és megadni nekik a minimális esélyt is.
Én is így látom, gondolom!
Nyerünk 2-3 góllal (szintén nem lebecsülve a Zaragozát)!Vagy ha "visszaáll a rend" akkor lehet többel is!Ha azt nézzük Real Zaragoza....
Tipp:3:0 Busquets, Villa, Afellay
Őket szeretném, hogy betaláljanak, inkább így pontosítok :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.03.05. 10:32:01

lehet nem állunk fel a rendes kerettel!!
De ez a meccs fontos...! ha esetleg sikerül egy nagyobb gólarányú győzelmet aratni, akkor az az Arsenal ellen kimondottan jó önbizalmi
plusszal futhatunk ki a pályára!!! Remélem a Keddi meccsre hangolódva a Zaragóza ellen próbálgathatják a játékosokat több szerepkörben!!!
vajon Pep húz valami meglepőt?
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.03.05. 10:04:20

Valdés,Alves,Piqué,Abidal,Maxwell,Maschcerano,Xavi,Iniesta-Messi,Villa,Pedro.

Örülök Váldés és Puyol visszatérésének, a BL meccsre kellenek mindenképpen.

Mára könnyed sokgólos meccset várok a fiuktól :wink:
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.03.05. 10:03:48

Hayabusa írta:Azért én egy kicsit tartok a Zaragozától, még akkor is ha néhány kulcsjátékosa hiányozni fog.
Mindig képesek meglepni az ellenfelet és neküknk ez most pont nem hiányzik.
Ha ők is a Valencia taktikáját választják és már elől megakasztják a támadásokat, akkor pokolian nehéz dolgunk lesz, főleg ha a játékmesterek közül néhányan pihennek.
Pep mester sem lesz ott a kispadon, szóval szerintem nehéz lesz, de abban biztos vagyok, hogy nyerünk.
Nincs olyan minőségi játékosaik, mint a Valenciának, így nem hiszem, hogy tudnának olyan szoros meccset vívni ellenünk, mint a Denevérek. Aguirre még nem kapta össze rendesen a Zaragozát. Abban biztos vagyok, hogy nyerünk, főleg hazai pályán, de az ellenfelet tisztelni kell és megadni nekik a minimális esélyt is.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3735
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.03.05. 09:59:54

Az én kezdőm:

Valdes
Adriano, Piqué, Busquets, Maxwell
Iniesta-Mascherano-Keita
Afellay-Messi/Villa-Pedro
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Hayabusa
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.12.01. 10:38:08
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

2011.03.05. 09:45:32

Azért én egy kicsit tartok a Zaragozától, még akkor is ha néhány kulcsjátékosa hiányozni fog.
Mindig képesek meglepni az ellenfelet és neküknk ez most pont nem hiányzik.
Ha ők is a Valencia taktikáját választják és már elől megakasztják a támadásokat, akkor pokolian nehéz dolgunk lesz, főleg ha a játékmesterek közül néhányan pihennek.
Pep mester sem lesz ott a kispadon, szóval szerintem nehéz lesz, de abban biztos vagyok, hogy nyerünk.
BarcaFANFAN
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2011.01.21. 19:04:37

2011.03.05. 08:43:07

Én kezdőm: Pinto-Alves, Piqué, Milito, Maxwell - Busquets, Thiago, Xavi - Pedro, Messi, Bojan
Tipp: 3-0
Pedro(2), Messi
P_e-d_r-o
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2010.08.24. 08:21:49

2011.03.04. 21:04:42

Nah hát ha már mindenki leirja a kezdőjét a holnapi meccsre,akkor én sem maradhatok ki a jóból :D
---Pinto---
---Alves-Pique-Millito-(Busquets)-Maxwell---
---Mascherano-(Busquets)---
---Xavi-Keita-(Affelay)---
---Pedro-Messi-Bojan-(Affelay)---

A kapuban maradjon csak Pinto,Valdes inkább legyen tutira 100%-os az Arsenal ellen!A védelemben szerintem Alves és Pique játéka egyértelmű,mellettük annak tudatában hogy Tito fogja irányítani a csapatot,szerintem Busi fog játszani,mert a szerdai meccs után is nagyon dicsérte őt Tito,szóval én rá tippelek,de az is meglehet hogy ő Pep-el ellentétben bizalmat fog szavazni Millitonak,aminek személy szerint örülnék!A védelem baloldalán szerintem Abidal pihenni fog,és pihenjen is,mostanában élete formájában van,de minden meccsen játszik,vagy középen,vagy szélen,szóval szerintem pihenjen rá a Bl meccsre!A közzéppályán ha Busi a védelemben lesz,akkor tuti hogy Masch kezd,ha viszont Millito lesz a védő,akkor szerintem Busi kap majd szerepet,mondjuk én legjobban annak örülnék ha Millito játszana a védelemben,Masch pedig a középpályán,és Busi pihenne,de erre kevés az esély!Irányítani szerintem Xavi fog,és kell is neki a játékperc!Mellette én Affelayt játszatnám,és Tito talán rájön hogy neki az is az igazi posztja,de kitudja,szerintem úgyis Keita fog Xavi mellett játszani,de ne legyen igazam!Elöl Pedro szerdán pihent egy félidőt,szerintem ő kezdő lesz,Messit nem merik,és nem is lehet kihagyni,de balszélen Villat mindenképp pihentetném,a helyére Bojant tenném,de csak akkor,hogyha Affelay a középpályán játszik!!!

A meccs szerintem simán a miénk lesz,és szivesen néznék már egy gálameccset,mert nekem nagyon is értékes volt a Valencia 3 pont,sőt a Bilbaoi,és a Mallorcai is,csak amíg nem gurítunk egy sima 4-5-öt,addig nem tudom eldönteni hogy most milyen formában is vagyunk,pedig nagyon szeretném tudni,mert vészesen közeledik a Bl meccs,amit szeretnék úgy nézni,hogy tudom hogy a játékosok a legjobb formájukban vannak!!!A meccsröl még annyit,hogy szerintem az első félidőben vezetni fogunk,2:0-ra,a szünet után egy 10 percel lejön Messi,és egy 15-20 percre bejön Puyol,és esetleg Jeffren,vagy Thiago,ha benntlesz a keretbe!(Amit remélek)Szerintem 4:0-ás sima meccs lesz,Messi duplával,és betalál még Affelay,és Pedro is!!!
Nah nektek mi a véleményetek erröl,pontosabban a holnapi meccsröl :D ?
Visca El Barca!!! :)
Lezárt