Bajnoki Mérkőzések 10-11

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mit vársz az új idénytől?

Könnyed címvédés
67
13%
Kiélezett versenyfutás, tavalyi eredménnyel
362
72%
Real Madrid bajnoki címet
40
8%
Európa Liga szereplés
4
1%
Biztos bennmaradás
29
6%
 
Szavazatok száma: 502
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.04.03. 09:19:06

szkeptikus06 írta:
Kalap1988 írta: Én is még csak az x-nél írtam ezt, de egyébként a reál kispadja semmivel sem jobb, mint a miénk. Sőt, egy-két kezdő emberük rosszabb, mint a mi kispadunk. Ezért nem érzem jogosnak a dolgot. A mi pontvesztésünk benne van, de az övék is legalább ennyire, sőt.
A védősort illetően nem erősebbek,de a tkp-t és a csatársort illetően a kispad tekintetében még mindig bővebb náluk a merítési lehetőség,mint nálunk. nem mindegy,hogy 20 vagy 24 játékosod van egy 3 frontos csatában. Bojannál és Jeffrennél egyébiránt szinte mindegyik reálos támadó jobb,talán Adebayor van velük egyenlő szinten.
Hát szerintem csak számszakilag vannak többen. Itt be is fejeződött a történetük. Mi akkor is szoktunk nyerni ( ha gyengébb játékkal is), ha nem a legerősebb kezdőnk van, ráadásul a cserepad s ugyanazt játssza, mint mi, szerintem ezek róluk nem elmondhatóak.
tibor1158
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.10.27. 11:37:22

2011.04.03. 09:05:00

szerintem jövőhéten az Almeria ellen sok kulcsjátékos pihenni fog. főleg azok akiknek 4 sárgája van. nagyon örülök a tegnapi győzelemnek. szerintem azért Valdes is sokat hozzátett a 3 ponthoz.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.04.03. 08:53:08

Szenvedős. hajtós meccs volt, de a fiúk nagyszerűen küzdöttek, ennek eredménye pedig a megérdemelt három pont. :)

A Villarreal jó kis csapat, veszélyesek voltak végig, de szerencsére Valdesnek tegnap is jó napja volt, volt egy-két elképesztő bravúrja.

A csapatból most nagyon senkit sem lehet kiemelni, most az egységen volt a hangsúly. Senki sem parádézott, de mindenki hozott egy elég erős szintet. 8 pont az előny, ez azt jelenti, h a bajnoki meccseken, persze, amelyik olyan lehet pihentetni pár kulcsjátékost. A madridi klasszikus is fontos, de pl én odaadnám a kupa győzelemért. :)
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.04.03. 08:13:15

Meccset sajnos nem láttam, de ahogy olvasom Thiago jól játszott, aminek örülök. Mint ahogy Piqué góljának is. Kellett neki, mostanában elég sokat volt megtalálva.

Bajnokságot innentől csak mi bukhatjuk el. Hátralevő meccseken csak Madridban tudom elképzelni, hogy pontot/pontokat veszítsünk.
Illetve azt is nehezen hiszem, hogy a Madrid ne veszítsen pontokat még a további meccsein. Elég húzós hónap lesz nekik.

Szóval akár az is belefér, hogy bl-re tartalékoljunk, már az Almeria ellen.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Barcafan9
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2009.05.05. 20:34:08

2011.04.03. 08:12:11

Campeones? :lol: :lol: :twisted:
Kép
Avatar
hölör
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:42:45
Tartózkodási hely: Váchartyán

2011.04.03. 07:46:03

Tegnap után sokat nőtt az esélyünk a bajnoki címre. Ha nem kapunk ki 6-0-ra madridban, amire azért kevés esélyt látok, akkor két vereség és egy döntetlen elég a bajnoki címhez (még akkor is ha minden meccset megnyer a madrid). Persze ez nem azt jelenti, hogy nem kell komolyan venni, de nagyon meglepődnék ha a maradék 8 meccsből ez elúszna.
A meneküléssel az a baj, hogy az éned mindig veled marad.
barcafan1988
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2009.05.03. 01:50:15
Tartózkodási hely: Kecskemét

2011.04.03. 07:25:45

Más is hallotta h a meccs közben a gólunk után már Cabronoztak a szurkolók! :) Mennyire bunkó már h 8 meccsel a vége előtt már rázendítenek! :D Nyolc meccs a végéig, nyolc az előny, most minden PONT nyolc! :) Bár nekem 8 ha Nektek is! :D
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.04.03. 06:46:32

Nagyon örülök a győzelemnek! NAGYON! 8 pont! 8) Annak viszont nem hogy Busquets és Valdes nem lesz az Almeria ellen. Bár inkább ellenük, mint a Real ellen. Szóval szép volt, most már mehetünk a 11 pontért :lol:

Szerk.: Most olvasom hogy Messinek 4 sárgája van. Nagyon remélem hogy nem lesz eszetlen, vagy akkor ne is játszon inkább, biztos, ami biztos alapon.
Real ellen játszania kell.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.04.03. 03:08:59

Mégegy meccs, amit csak részben sikerült ülve megnéznem.
Enyhén szólva tömör rangadószag terjengett a lakásban, kicsit puskaporral vegyítve.
Nem volt a félig tartalékos gárdának egyszerű dolga, de végülis hozták ezt a rendkívülien értékes győzelmet is.
Alvest és Masceranot osztották szépen, annyit nem volt nálunk a bogyó, mint a lentebb lévők ellen, de mintha az idegenbeli Valencia elleni meccs feszültségét éltem volna át!
Ha az ilyen ki-ki-meccsekből így jövünk ki ezek után is, akkor megéri ugrálni az izgalomtól és vérvörös fejjel, tűzforró homlokkal tördelni a kezemet.
Tetejébe a Madrid kikapott az ultraszívós Gijóntól, így egyelőre Hawai van!
Valdés pedig megint akkorát védett annál az ultraközeli bombánál, hogy azóta hatvanszor kiugrott a szívem és vissza!
Lassan így kardiológiába dőlök...!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.04.03. 02:04:56

Sajnos nem láttam a meccset, csak egy hosszabb összefoglalót néztem meg a meccsről, de le a kalappal, hogy egy ilyen kezdővel hoztuk a meccset.

Aki nem látta vagy csak szeretné még egyszer megnézni a meccset: Sport2, 11:15.

(Bajnokcsapat? :) )
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
giefLove
Jugador del Barça
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2008.09.13. 21:44:38

2011.04.03. 02:02:35

a lényegen nem változtat, mert "de ettől függetlenül" sincsen ha, ahogyan azt leírtad. kár, hogy nem te vagy az edző, biztos jobban csinálnád mint pep. de ez már az irónia határait súrolja. mivel nem látsz bele a klub mindennapi életébe, fogalmad sincs róla, hogy melyik játékos mit kér az edzőtől, milyen állapotban van, és mennyire komoly az esetleges sérülése. ezekből kiindulva, nem szidni kéne őket, hanem örülni annak hogy nem mi vagyunk 8 ponttal lemaradva..
szkeptikus06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2010.07.19. 01:17:37

2011.04.03. 01:55:15

giefLove írta:szkeptikus06: te írtad, hogy a fociban nincsen ha. egy sorral később pedig azt, hogy kettőt vághattak VOLNA. most magadat cáfolod vagy én látom rosszul?


nemzetközi fordulók után mindig tompábban játszunk, rettentő fontos 3 pontot szereztünk, kit érdekel, hogy nem 5-tel nyertünk?
Szemüveg!
Én azt írtam,hogy tudom,hogy nincsen ha, de ettől még nem feltétlenül volt ebben az esetben jó hozzáállás ,hogy nehéz meccsen küldjünk fel gyenge csapatot,mert jó a döntetlen is. Pláne nem ilyen esetben,amikor elszakadhatunk a reáltól. De ezt hosszabban is leírtam lent.
Avatar
giefLove
Jugador del Barça
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2008.09.13. 21:44:38

2011.04.03. 01:50:07

szkeptikus06: te írtad, hogy a fociban nincsen ha. egy sorral később pedig azt, hogy kettőt vághattak VOLNA. most magadat cáfolod vagy én látom rosszul?


nemzetközi fordulók után mindig tompábban játszunk, rettentő fontos 3 pontot szereztünk, kit érdekel, hogy nem 5-tel nyertünk?
szkeptikus06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2010.07.19. 01:17:37

2011.04.03. 01:44:44

herlius írta:Megvan a 3 pont, nem értem mi a problémád. Szerinted ez a meccs könnyebb lett volna bármivel is, ha egy bombakezdővel állunk fel? Szerintem egyáltalán nem, sőt, kockáztattuk volna a még nem teljesen egészséges játékosok épségét, a válogatottból visszatérők pedig pont a frissesség hiánya miatt nem tudtak volna konstansan jó teljesítményt nyújtani. Egy nagyon nehéz BL meccs előtt pedig teljesen fölösleges lett volna ma komoly kockázatokat vállalni, főleg a Real-meccs eredményének ismeretében. Guardiola szvsz ma zseniálisan taktikázott. Az elmúlt hetekkel ellentétben most nem a meccs elejét nyomtuk meg, hanem a második félidőt. Gyors szélsőjátékkal megfuttatuk a védelmüket, középül pedig a megerősített középpályássor leütközte őket. Az első félidő a Villareal kulcsembereinek kifárasztásáról szólt, a második félidőben pedig jöhetett a tompább Messi, aki bár semmi látványosat nem csinált, mégis egyértelműen feljavult a csapat támadójátéka. Hogy mégsem egy ilyen akcióból született gól, az már szerencse kérdése is. Ahogyan az is szerencse kérdése volt, hogy nem kaptunk gólt a 2-3 Villareal ziccerből, akik pedig mellesleg a második félidőben szinte pályán sem voltak. Komolyan nem értem mi a gondod egy ilyen rendkívűl fontos győzelem után, főleg annak tudatában, hogy milyen állapotban van a csapat. Hogy voltak gyengébb teljesítmények? Borzasztó! Szerintem a Villarealban is volt bőven. Ez márcsak így van egy olyan játékban, ahol 22 ember van a pályán. De hogy egy győzelem után mi értelme van ennek a hőbörgésnek, azt végképp nem értem.
Megvan a 3 pont ez teljesen oké, és értem,hogy nincs a fociban "Ha",de a Villareal az első félidőben 2-őt simán vághatott volna,csak a szerencsénk és a top kapusunk gátolta meg ebben. Végül jól alakultak a dolgok,de nem hinném,hogy jó dolog "feladni" egy meccset,csak mert a rivális kikapott. Ez egy esély volt,amit kihasznált a csapat,habár úgymond a döntetlenért ment a Villareal otthonába. Ezt egyáltalán nem tartom jó hozzáállásnak,mert ezzel a 8 ponttal,amit hangsúlyozom szerencsével sikerült begyűjteni szinte eldöntöttük a bajnokságot és a könnyebb meccseken így pihenhetnek a nagyágyúk (ha ne mis egyszerre,de egyenként). Csak abba nem gondol bele senki,hogy ha ma kikapunk,akkor sokkal nagyobb lett volna a teher a Bernabeuban és kevésbé tudtunk volna a kupára,BL-re koncentrálni. Tudom,hogy nem lehet elvárás a 3 kupa,de jó lenne minél többet begyűjteni,ehhez pedig pihenni is kell a kulcsembereknek néha,ami ezzel a 8 pontos előnnyel most megvalósulhat,míg a reál,ha akar valamit 120%-ot kell nyújtson és ez nem kicsi előny,amit majdnem kiengedtünk a kezünk közül. Azt ,hogy mit jelent,ha Messi pályán van jól láthattad a második féidőben. Ennyit jelent,ha az alapcsapatból többen is a pályán vannak és nem a "Barca-B" játszik.
Egyébként pedig az a hsz,amiből a vita kiindult még az első félidő után íródott.

szerk.: ja igen, azt még elfelejtettem,hogy a kemény BL-párharc kapcsán szerintem semmivel sem lesz nehezebb dolgunk,mint ma. Egyáltalán nem lenézve az ukránokat mondom,hogy jó sorsolásunk volt,mert ennél csak nehezebb ellenfelet kaphattunk volna.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2011.04.03. 00:38:51

szkeptikus06 írta:
herlius írta: Ember, te figyelted, hogy ki ellen játszik a csapat? A Villareal ellen idegenben tartalékos összeállítással mégis milyen játékra számítottál? Azt hitted, hogy majd egy laza ötöst hintenek ma is a srácok? Hatalmas eredmény volt ez a mai, és igen, ilyen játékkal kellett ezt a meccset megnyerni. Gyanítom, hogy Pep elsősorban az 1 pontért jött ma ide, ezért is volt ma sokkal deffenzívebb a játékunk. Nagyon okosan, taktikusan felépített meccs volt, egy remek góllal. A fikázásnak szvsz most egyáltalán nincs helye.
Igen,figyeltem ki ellen játszunk és pont ezért dühített fel ennyire. Ha jövő héten állunk fel így megértem,de pont ide kellett volna a lehető legjobbat hozni. Sok a sérült oké, de ne pont most pihentessünk már,amikor elhúzhatunk a reáltól. 8 pont az 8 pont. Ez az előny nem csak nagy,hanem lélektanilag is nagyon fontos. Ezért volt a mai győzelem hihetetlen nagy jelentőségű. El lehet képzelni hogy mit gondolnak most a reál játékosai és hogy ezek után a legkeményebben nyerhető sorozat lesz számukra a bajnokság. Egyszerűen azért,mert szinte semmi esélyük,ezt csakis a Barcelona szúrhatja mostmár el. Nem hittem abban,hogy 5öst hintünk,csak abban,hogy jól játszunk,ami az első félidőben legkevésbé sem volt elmondható, a másodikban inkább.
Affelay szerintem nem volt olyan jó,mint azt sokan leírtátok.Az egy dolog,hogy valaki fut,de ha már hajt,akkor ésszel,ne vaktában bombázza be a labdákat középre és ne próbáljon 4 emberen átmenni,ha passzolhatna is helyette.

Gabesz képzeld el,hogy ameddig nem trágárkodok, jogom van leírni a véleményem,hihetetlen,hogy mibe bele nem tudsz kötni. Írd le,hogy szerinted hogy van,mint más normális fórumozó.
Megvan a 3 pont, nem értem mi a problémád. Szerinted ez a meccs könnyebb lett volna bármivel is, ha egy bombakezdővel állunk fel? Szerintem egyáltalán nem, sőt, kockáztattuk volna a még nem teljesen egészséges játékosok épségét, a válogatottból visszatérők pedig pont a frissesség hiánya miatt nem tudtak volna konstansan jó teljesítményt nyújtani. Egy nagyon nehéz BL meccs előtt pedig teljesen fölösleges lett volna ma komoly kockázatokat vállalni, főleg a Real-meccs eredményének ismeretében. Guardiola szvsz ma zseniálisan taktikázott. Az elmúlt hetekkel ellentétben most nem a meccs elejét nyomtuk meg, hanem a második félidőt. Gyors szélsőjátékkal megfuttatuk a védelmüket, középül pedig a megerősített középpályássor leütközte őket. Az első félidő a Villareal kulcsembereinek kifárasztásáról szólt, a második félidőben pedig jöhetett a tompább Messi, aki bár semmi látványosat nem csinált, mégis egyértelműen feljavult a csapat támadójátéka. Hogy mégsem egy ilyen akcióból született gól, az már szerencse kérdése is. Ahogyan az is szerencse kérdése volt, hogy nem kaptunk gólt a 2-3 Villareal ziccerből, akik pedig mellesleg a második félidőben szinte pályán sem voltak. Komolyan nem értem mi a gondod egy ilyen rendkívűl fontos győzelem után, főleg annak tudatában, hogy milyen állapotban van a csapat. Hogy voltak gyengébb teljesítmények? Borzasztó! Szerintem a Villarealban is volt bőven. Ez márcsak így van egy olyan játékban, ahol 22 ember van a pályán. De hogy egy győzelem után mi értelme van ennek a hőbörgésnek, azt végképp nem értem.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.04.03. 00:37:11

Jól láttam, hogy az 52. percben KEITA ment le? :shock: :twisted:
(már előre idegesítettem magam amikor megláttam Messit az oldalvonal mellett, hogy Pep most le fogja kapni Thiagot.... :D )
Egyébként Thiago nálam MoM, de szinte mindenkit ki lehetne emelni, valamint külön öröm, hogy néha már egész jól pörgött a játék
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.04.03. 00:22:40

CAMPEÓNES!!!!! 8)
Összes rangadó letudva, úgy hogy mostantól két vereség és egy X is belefér.
Mourinhonak is egészen Madrid-ig kellett menni hogy elbukja a rekordját :mrgreen:
A klasszikus után teljesen összeroppantak fejben a nagy pedagógus Zsozé hónapok alatt nem tudta fejben összerakni a csapatot.
Sorsolásunk a béelben egészen könnyű a tavaly meg a tavalyelőttihez képest.
Mostmár oda kell koncentrálni ill most jött el az a pont amikor fel lehet pörgetni a padozókat is.
Thiagoban kb. 10x több tehetség van, mint Cescben valaha is volt
Kicsit több annál :)
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.03. 00:21:04

Nem akarom elkiabálni, de a bajnokság megvan. Ezekután csak a csapat ronthatja el.
Thiago egyszerűen zseniális, Ronni magasságokig emelkedhet, ha nem szalad el vele a ló.
Masce nagyon odatette magát, ma is.
A két sárga. Az edző nem szolt be, hogy csinálják. Talán ennyivel okasabbak a játékosaink.
Pár negatívum.
Alves. Egyszerüen nem értem, hogy miért nem lövi el. Két hete bejött. Ma háromszor is eltotojázta.
Habár a gólt szögletből szereztük, de nagyon sokszor, nem csak ma, szöglet után kontráznak le minket és majdnem gólt kapunk.
szkeptikus06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2010.07.19. 01:17:37

2011.04.03. 00:18:05

herlius írta: Ember, te figyelted, hogy ki ellen játszik a csapat? A Villareal ellen idegenben tartalékos összeállítással mégis milyen játékra számítottál? Azt hitted, hogy majd egy laza ötöst hintenek ma is a srácok? Hatalmas eredmény volt ez a mai, és igen, ilyen játékkal kellett ezt a meccset megnyerni. Gyanítom, hogy Pep elsősorban az 1 pontért jött ma ide, ezért is volt ma sokkal deffenzívebb a játékunk. Nagyon okosan, taktikusan felépített meccs volt, egy remek góllal. A fikázásnak szvsz most egyáltalán nincs helye.
Igen,figyeltem ki ellen játszunk és pont ezért dühített fel ennyire. Ha jövő héten állunk fel így megértem,de pont ide kellett volna a lehető legjobbat hozni. Sok a sérült oké, de ne pont most pihentessünk már,amikor elhúzhatunk a reáltól. 8 pont az 8 pont. Ez az előny nem csak nagy,hanem lélektanilag is nagyon fontos. Ezért volt a mai győzelem hihetetlen nagy jelentőségű. El lehet képzelni hogy mit gondolnak most a reál játékosai és hogy ezek után a legkeményebben nyerhető sorozat lesz számukra a bajnokság. Egyszerűen azért,mert szinte semmi esélyük,ezt csakis a Barcelona szúrhatja mostmár el. Nem hittem abban,hogy 5öst hintünk,csak abban,hogy jól játszunk,ami az első félidőben legkevésbé sem volt elmondható, a másodikban inkább.
Affelay szerintem nem volt olyan jó,mint azt sokan leírtátok.Az egy dolog,hogy valaki fut,de ha már hajt,akkor ésszel,ne vaktában bombázza be a labdákat középre és ne próbáljon 4 emberen átmenni,ha passzolhatna is helyette.
Thiago az első félidőben szerintem egy megmozduláson kívül nem sokat csinált, a második félidőben sem volt sokkal jobb. Pár szép megmozdulása volt,de elég sokszor vitte bele fölöslegesen az ellenfélbe a labdát. Nem mondtam,hogy nem lesz kiemelkedő játékos,de még nem az,csak a tehetsége van meg hozzá,mint Bojannak. A következő 3-4 év dönti el,hogy mi lesz belőle.

Gabesz képzeld el,hogy ameddig nem trágárkodok, jogom van leírni a véleményem,hihetetlen,hogy mibe bele nem tudsz kötni. Írd le,hogy szerinted hogy van,mint más normális fórumozó. A második mondat BlauGrana-ra is vonatkozik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szkeptikus06 2011.04.03. 00:23:22-kor.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.03. 00:14:37

BlauGranaGroc írta:
mire vitte?
jah, hogy már elköltözött aputól, anyutól?

Thiagoban kb. 10x több tehetség van, mint Cescben valaha is volt
azon túl,hogy statisztikailag nagy király,világbajnok,stabil alapembere az egyik legszebb focit játszó csapatnak,stb. és a szakértőitek 50 millióért veszik majd vissza nyáron,semmi extrát nem nyújt :)
mit szeretnél ennél többet? repülni tényleg nem tud,de másban jó
szerk: és itt nem thiago tehetsége a kérdés,mielőtt félreérted,hanem az,hogy ha cesc nem olyan jó,akkor miért kell nektek? thiagot is rá lehetne tanítani arra a posztra talán.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2011.04.03. 00:26:15-kor.
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2011.04.03. 00:09:16

daffy írta:fabregas fiatal és sokra vitte
mire vitte?
jah, hogy már elköltözött aputól, anyutól?

Thiagoban kb. 10x több tehetség van, mint Cescben valaha is volt
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
FCB.Gabesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2011.01.27. 19:19:12

2011.04.03. 00:05:48

daffy írta:
KenZo írta:Minek ide nekünk Fabregas, amikor van egy ilyen Thiago-nk!?!
há' mer más a posztja és a feladata. thiago fiatal és sokra viheti,fabregas fiatal és sokra vitte
és még viheti.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.04.03. 00:05:28

daffy írta:
Fecooo írta:most muszáj volt ennyire hülyén besárgulnia mindenkinek? lehetett volna elegánsabban is... :roll:
eddig nem volt rám jellemző a beszólás,de most kivételt kell tennem. ezután a sárga lapos manőver után sokaknak magukba lehet nézni és elgondolkodni azon,hogy mit kapott a madrid ebben az esetben

nem kell itt szítani a feszkót, pontosan tudjuk, hogy most mi voltunk etikátlanok, (írtam is lejjebb) illetve rondán oldottuk meg, a meccs legvégén...Ozsi
maradjunk annyiban,hogy értem :wink:
Nekem ugyanaz a véleményem, mint amikor a madrid csinálta. :wink:
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.03. 00:04:44

KenZo írta:Minek ide nekünk Fabregas, amikor van egy ilyen Thiago-nk!?!
há' mer más a posztja és a feladata. thiago fiatal és sokra viheti,fabregas fiatal és sokra vitte
KenZo
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.01.06. 23:31:04

2011.04.03. 00:03:25

Minek ide nekünk Fabregas, amikor van egy ilyen Thiago-nk!?!
Lezárt