Yaya Touré

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.12.23. 15:44:19

Aki szerint Busquets nem felel meg a szintnek, annak ajánlom, hogy nézze meg a 2011-es BL döntőt. Eszméletlen nagyot játszott. És ez csak egy példa volt a sokból. Tökéletesen beleillik a gépezetbe, szerintem top5 vkp, és kétségtelenül benne van a Barca DNS. A jelleme az más kérdés, én elnézem neki a színészkedést és egyéb dolgokat, mert mindezt a csapatért csinálja. Nem adnám neki a Fair Play díjat, de ő egy egyéniség, ezt el kell fogadni. Az egyéniségek pedig általában megosztják az embereket.

Én mindezt úgy mondom, hogy imádtam Yayát, amíg nálunk játszott, talán benne volt a top3 barca játékosban nálam, de ha megint dönteni kéne, hogy ő vagy Busquets, nem haboznék. A katalán tökéletesen beleillik ebbe a Barcába, jobban, mint bármelyik másik játékos a posztján. Lehet, hogy van nála jobb klasszikus értelemben vett vkp, de amire ennél a klubnál szükség van, azt ő tudja a legjobban. hiszen erre lett "kinevelve"
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.12.23. 14:46:09

Azzal én is egyetértek, hogy a viselkedése nem szimpatikus, nekem sem az. De többször leírtam már, én nem tudnék senkit se utálni a szeretett csapatomból, ez nekem valahogy idegen dolog. Kritikát kaphat, az alap, de utálni egy játékost a csapatomból, nem menne. De még csak nem kedvelni is távoli nekem. Persze ha egy Pepét hoznának ide... :D
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.12.23. 14:40:37

ab1daL írta:Még ha sz*rul játszana Busi, megérteném hogy kapja az ívet, de így.. :shock:
Játszhat jól, de attól még nem lesz szimpatikus játékos az embereknek. Itt most nem a teljesítményét szidták. Többek között én sem nagyon szeretem, konkrétan ő az egyetlen a keretből, akit nem kedvelek. Bár én nem feltétlenül Touré miatt, valahol indokolt vt Pep döntése, ő látja jobban a dolgokat. Én magát, mint ember nem nagyon tartom nagyra. De ezt már off.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.12.23. 14:36:56

Még ha sz*rul játszana Busi, megérteném hogy kapja az ívet, de így.. :shock:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.12.23. 14:34:05

Hát én Busquetset fogom utálni egész életem során, ez biztos. Szerintem még sokan így vannak ezzel. Touré top5 vkp volt ittléte során, talán most is az. Mascherano szintén. És itt van ez a **** akit protezsál Guardiola...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.12.23. 13:52:00

Látom újra téma Yaya elmenetele...
Sokan elfelejtik,hogy ő ment el,mert nem fogadta el a padot Busi mögött.
Egyáltalán nem értek egyet abban hogy Touré jobb! Sőőt!
Az egy nagyon összetett poszt, Busi néha középhátvédet játszik,mikor 3 védős rendszerben játszunk!Eszméletlen mennyiségű labdát szerez és azokat szinte hiba nélkül továbbítja!Azért gondolja egy két ember,hogy nem olyan jó mert kevesebbet van támadásban,sokkal többet védekezik,mint a többi középpályásunk!Fel sem tűnik,ő az aki csendben teszi a dolgát! Ha nyerünk mi marad meg az emberekben? Az hogy Messi megint átemelte a kapust,meg az hogy Ini milyen kötényt adott,Alves mennyit robotolt,meg Puyol micsda császár,Valdes mekkorát védett. Természetesen ezek mind mind igazak,csak néha már sajnálom,mert nagyon le van nézve a srác. Persze ő sem tökéletes,mert sokat szimulál,ezt nem tagadom,de az érdemeit akkor se kéne kissebbíteni. Ha ő nem lenne, sokkal jobban átmennének a középpályánkon.

Yaya,Busquets kérdésre át térve. Szerintem teljesen jól csináltuk. Körübellül egyenlő játék erőt képeztek,de azért a spanyol,még is csak itt nevelkedett,bele ivódott a 'gránárvöröskékvér'.
Nem értelek titeket...hiányoljátok a Mes que un club felfogást,de mikor egy saját nevelésű srácról és egy igazolt játékosról van szó,akkor Touré mellett döntötök. Akkor most döntsétek el... mert ez így sehogy nem illik össze.
Ne értsetek félre,én nekem is hiányzik,de dönteni kellett,és szerintem jól döntöttünk!
Nem vállalta el a másod hegedűs posztot,amit Masch igen! És TÖKÉLETESen játszik!

Másik dolog a jelwaz által írt,említett Real 'B'. Ezt nem értem.Kérlek fejtsd ki,ugyanis hogy jut eszedbe egyáltalán ilyen?
A Reál madrid mindig is azért volt a legjobb,mert összevásárolta a legjobbakat,csak azok most nálunk vannak és nem mennek oda.
A reál vásárol,mi meg csapatot építünk.Hisz volt olyan meccs mikor 11 ből 10 saját nevelésű játékos volt.

Az ellenhangoknak pedig: Jött ugye a Qatar f. és az unszinpatikus dolgok.
Nos,ezek mind mind kellenek ahhoz hogy a klub sikeres legyen,hogy kupákat,címeket nyerjünk! De bezzeg,ha nem nyernénk semmit 2 évig pénz hiánya miatt,és társai,akkor meg menne a rohadt nyávogásotok,sírnátok mint **** mert ez a *** Messi nem lőtte be ...

Teljesen igaza van egy két Madridista drukkernek,undorító egy két barca szurkoló.Őket úgy hívják divatdrukker amiben Jelwaznak igazat adok!

De senkinek sincs joga,ezt mondani itt bárkire,mert nincs alapja. Képzeljétek én is 15 vagyok ! és? 8 éves korom óta,barca mezben focizok minden 2. nap, mikor kiestünk a Getafe ellen a kupában 5-1 előny ről 2 órán keresztül sírtam. De mikor 3-2 nél Messi berúgta a 3. at...na és még sorolhatnám.
Azért mert még valaki fiatal,lehet ízig vérig barca drukker. Nem kell kétségbe vonni,és felesleges,ez senkinek nem esik jól.
Majd 4-5 év múlva úgyis kiderül, ki igazi barca drukker.

De én azt tudom,ha a barca 2. osztályú csapat lenne akkor is nekik szurkolnék. Olyan 4-5-6 évet ajándékozott nekem ez a csapat,amit SOHA nem felejtek.

Elnézést a végére kicsit eltértem a témától.

Kösz,ha elolvastad.
Abi & Tito
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.12.23. 13:12:48

Yaya lett az év afrikai labdarúgója! :) Remélem még láthatjuk Barca mezben.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.11.12. 09:33:42

Régi sztori,tényleg felesleges ezen vitatkozni. Mondom én,aki az első adandó alkalommal hoznám vissza az elefántot,és tenném ki Busit a kezdőből.
De csak a szimpátia miatt 80%ban,mostmár azért Busi is felvette szintet,nem lóg ki,stabilan teljesít.
Emlékszem amikor elkezdte Pep játszatni,mindig attól féltem,hogy mikor fogja kiugratni az ellenfelet ziccerben...rengeteg labdát elszórt minden meccsen Busi, de szerencsére ezt túlnőtte,és mostmár mondhatni egyáltalán nem jellemző rá.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.11.11. 21:26:08

jelwaz írta:
dak900 írta:Én is sajnálom Yayat, de azért hülyeségeket nem kéne írni... :shock: Egy biztos: Yaya nagyobb culé volt, mint Te... :lol: Remélem több ilyen hsz-t nem kell olvasnom!!! :roll:
Igenis cenzor király, culék culéja! Anyád eredeti foglalkozása: na mit gondolsz? Milyen bálna fszán vagy te pattanás, hogy megmondod ki a culé?

Köpök rátok, akik vakon, kupák csillogásától szedülve osztjátok az észt! Yaya-val nem lenne ellenfél, mindig mindent megnyernénk? A fenét. Nem kell mindig nyerni. És főleg nem minden áron. Győzni sok féle képen lehet, a miénk tisztességes volt.

Hol a csában voltatok, mikor partiban sem voltunk az első 8 helyért, hanem valami 15 helyen bohóckodtunk? Hol voltatok, amikor a galaktikus madrid mindig mindenhol minket alázott, amikor a Classicon az 1-1-nek örültünk, mint majom a farkának? Hol voltatok Messi és Ronaldinho előtt?

Hát elmehettek a büdös... Legyen 1 vagy 2 idény nagy égés, hogy a magatokfajtát minél távolabb lehessen tudni a Blaugranától. Akik miatt klub olyan útra lépett, ami ugyanaz, mint a Real Madrid. Alig várom, hogy Manchester City drukkerként lásssalak viszont titeket, ahogy a BL forduló után pattogtok, hogy hú, de lealáztatok minket. Akiki mindent meg tudnak magyarázni, akik mindenkit elküldenének, mert nem Barca szint, akik mindenkit leigazolnának.

Hol voltatok mikor Pepet kinevezték? Pep vagy Mourinho oldalán? Jaja, ti Pepet preferáltátok volna.... Kamu! Amit Mourinho most csinál, ugyanazt csinálta korábban is, csak most bssza a csőrötöket, mert neketek kell elszenvedni. De ezt a görényt 90% + támogatta. Mert az mindegy volt mit képvisel, ő volt a sztár, a legnagyobb, és gondolkodás nélkül akartátok...

Aki meg azt hiszi, hogy Yaya miatt van ez, az hülye. Csak egy része a dolognak. Mindennek megvan a maga módja, őt csúnyán küldték el, ahogy másokat is. Nem ezt érdemelték.

Mégha egyet is értek nagyrészt Veled akkor is azt kell mondanom,h próbálj meg kevésbé ingerült lenni. :)
B.

khhmmm...jelwaz,ha megkérlek,kifejted nekem bővebben hogy miért is lettünk mi Real B???Hol vásárolunk minden nyáron 5-6 embert nem kevés pénzért?Hol cserélgetjük az edzőket orrba-szájba???Mikor mutatunk olyan odnorító viselkedést mint a margitisták???
nem értelek...egyébként Real B már csak azért sem lehetünk,mert jobbak vagyunk mint ők,szal akkor nehogymár mi legyünk a "B" csapat. :D
Ja és azt megosztanám veled,hogy itt az oldalon nem lennének kevesebben 1-2 sikertelenebb év után sem,mert aki divat drukker,az nem jut el idáig,az megmarad annál hogy egy-egy fontos meccs után mindenki orra alá dörgölje hogy "szeretett" csapata nyert. :!:
Egyébként én még csak 16 éves vagyok,és csak 2006 óta vagyok Barca szurkoló,de nyugodt szívvel kimerem jelenteni,hogy vagyok akkora fanatikus mint te,és véleményem szerint ahhoz pedig nincs jogod,hogy le 'divtszurkolózz" itt akárkit is,mert nemtudhatod hogy ő mennyire is igazi szurkoló,vagy mennyire nem az. :!:
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.11.11. 20:11:43

Ejj jelwaz jólmegaszontad.
Felesleges ezt a témát felhozni mindig, mert Yaya elment, Busi van helyette. Értetlenkedünk eleget Pep döntései miatt. Nem kell felhozni még a régebbi hülyeségeket is.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.11.11. 17:50:13

Meridiane írta: Touré ha marad a kupát végig tolta volna és ha jobb mint Busi, akkor bizony Busi padozott volna... Ebben nem kételkedek!
Mert pl. Mascherano példája is ezt bizonyítja? :? :roll:
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.11.11. 17:21:59

Én kedveltem Tourét és rühellem Busquetset, de Guardiola döntését még így is jónak tartom. A csapat nem gyengült (sőt talán ellenkezőleg), viszont pénz állt a házhoz és egy padot nem tűrő játékos lelépett. Az, hogy Touré nagyobb culé lenne, mint Busquets röhejesen megalapozatlannak tartom, marad egy tökre szubjektív érv: Touré valóban szerethetőbb figura. Ebből a szempontból pedig Guardiola döntését nem lehet megvétózni.

DE: függetlenül attól, hogy ki mit gondol még mindig nevetségesnek tartom, hogy ezen a baromságon agonizálunk. Touré elment, el kell fogadni, kész passz.
Meridiane
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2009.08.18. 20:59:40

2011.11.11. 17:16:46

Capon írta:
Ronaldinho&Barca írta:Lerágott.. lerágott.. de igaz sajnos. Ha valaki higgadtan vissza gondol, átgondolja a dolgokat, akkori történéseket, akkor nincs mit vacillálni ezen. Buszkecc katalán vér, felmenői is nyomtak még a latba.
Ezzel akkor sem tudtam és most sem tudok egyet érteni.
Ha azt mondanád, hogy azért kapott talán túlontúl nagy bizalmat mert saját nevelés, akkor azt mondanám igazad van, és talán ez érthető és logikus indok is, de csak a származásával meg az apjával magyarázni szamárság. Főleg ilyen magas szinten. Ennyi erővel a bőrszínére is lehetne fogni mert köztudott hogy Pep rasszista :)
Tényleg nem értem én ezt az egészet!
Én nagy Touré fan voltam és vagyok, mert tényleg jó a srác, de egy olyan Busi szorította ki, aki mellesleg nem sokkal később világbajnok lett és elég meghatározóan sokat játszva a VB-n...

Busiban Pep akkor meglátta a lehetőséget amikor egy nem gyenge Touré játszott mellette és a VB-n nyújtott teljesítményével és hogy bajnok is lett... szóval jó-jó Touré és nagy a szíve, de nem egy senki szorította kispadra...

Pep anno nyilatkozta, hogy senkinek nem ígérhet több játékpercet... Ez az edzéseket nyújtott teljesítmény és a forma alapján derül ki...
Touré ha marad a kupát végig tolta volna és ha jobb mint Busi, akkor bizony Busi padozott volna... Ebben nem kételkedek!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.11.11. 17:03:40

Ronaldinho&Barca írta:Lerágott.. lerágott.. de igaz sajnos. Ha valaki higgadtan vissza gondol, átgondolja a dolgokat, akkori történéseket, akkor nincs mit vacillálni ezen. Buszkecc katalán vér, felmenői is nyomtak még a latba.
Ezzel akkor sem tudtam és most sem tudok egyet érteni.
Ha azt mondanád, hogy azért kapott talán túlontúl nagy bizalmat mert saját nevelés, akkor azt mondanám igazad van, és talán ez érthető és logikus indok is, de csak a származásával meg az apjával magyarázni szamárság. Főleg ilyen magas szinten. Ennyi erővel a bőrszínére is lehetne fogni mert köztudott hogy Pep rasszista :)
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4525
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.11.11. 16:51:45

Lerágott.. lerágott.. de igaz sajnos. Ha valaki higgadtan vissza gondol, átgondolja a dolgokat, akkori történéseket, akkor nincs mit vacillálni ezen. Buszkecc katalán vér, felmenői is nyomtak még a latba.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.11.11. 16:42:28

Tényleg nagyon lerágott csont már ez és megmondom őszintén (remélem nem sértek meg senkit), de már émelygek a Touré után picsogóktól, egyszerűen hihetetlen, hogy másfél év alatt sem sikerült feldolgozni a távozását és egy ilyen hülyeség ilyen indulatokat tud kavarni. Lépjünk túl ezen!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.11.11. 15:51:12

jelwaz írta:
Fecooo írta:az eneso régi sebeket akar felszakítani...

nem fűzök hozzá kommentárt, lerágott csont...
Nem kell felszakítani, nálam nem forr be ez a seb. Yaya nagy culé volt, még a mostani keretben is az egyik legnagyobb culé lenne. Ja, és jobb, mint Busi, Mascherano. Nem színészkedik, férfiasan játszik. Én várom már , hogy legyen egy blama évünk, kopjon a drukker társaság is (mert az valami szégyenteljes), Pep is elhúzzon, Rosell is tűnjön el meg a Quatar Foundation felirat is. Ez nem Barca, hanem Real B. Azért még mindig ők a saját műfajuk királyai, de zárkózunk fel. Ez nem az a Barca.
Én sem akarom, hogy továbbmenjen egy csúnya vita, ezért kérem, hogy ha válaszolsz, akkor ne az előző stílusban tedd meg, mert nem adok rá okot. Köszönöm! Szóval: A Quatar Foundationt felhozhatod, de egyébként mennyivel volt Barcelonább a Barcelona, amikor a Rijkaard-éra végén kb 3-ad annyi saját nevelés volt a kezdőben, mint most? Emlékszel erre a kezdőre? ( persze, hogy igen, tehát költői): VV-Zambrotta-Puyol-Milito-Abidal-Toure-Xavi-Iniesta-Messi-Eto'o-Ronaldinho ( plusz a kispadon ült még rengeteg nem saját nevelés és itt volt Henry, aki sokat játszott). Félreértés ne essék, nincs gondom egyik játékossal sem, mindegyiket szeretem és tisztelem,de ez egy sokkal inkább Real B, mint a mai.... Milito,Toure,és Ronaldinho vagy Eto'o ( attól függ Petikét hova tesszük) "helyét" a kezdőben saját nevelés tölti be. Azaz egész pontosan 3 emberrel több, plusz ott a kispad, ahol még nagyobb a dominancia. Ez alapján ez sokkalta Barcább Barca, mint ma pusztán a futballcsapat tekintetében. A Quatar-i dologért pedig nem kellene sírni, szerintem voltak és vannak ettől mocskosabb háttérügyletek is, amiről nem tudunk ( Laporta sem tűnt sosem egy szentnek, még akkor is, ha számomra is szimpatikusabb, mint Rosell). Ennyit akartam, nem értem ezt a haragot...
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.11.11. 15:48:57

Bányász pedig szépen és látványosan elmaradtak a jó meccsei ahogy múlt az idő.
Emlékszem a gerincsérvével? volt magyarázva a rossz teljesítménye.
Nekem 2 teljesen eltérő emlékem van Touréval kapcsolatban.
Az első hogy mennyire jól tolta és hogy sokan már nem is a posztján játszatták volna mert többet akarták látni a támadásépítésekben (pedig nem ezért hozták Barcelonába).
Aztán a másik későbbi emlékem már az hogy látni sem akarom jó pár hétig a kezdő közelében sem mert annyira elmaradt a korábbi teljesítményétől. Rettentő kiábrándító teljesítményt nyújtott. Mikor a sokak által bírált Busi helyett kezdet sem nyújtott maradandót már.
Ekkorra már mindegy volt hogy ő vagy Busi játszik mindenki csak a szimpátiája alapján döntött és utálkozott sajnos.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2011.11.11. 16:16:07-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2011.11.11. 14:36:07

jelwaz írta:
dak900 írta:Én is sajnálom Yayat, de azért hülyeségeket nem kéne írni... :shock: Egy biztos: Yaya nagyobb culé volt, mint Te... :lol: Remélem több ilyen hsz-t nem kell olvasnom!!! :roll:
Igenis cenzor király, culék culéja! Anyád eredeti foglalkozása: na mit gondolsz? Milyen bálna fszán vagy te pattanás, hogy megmondod ki a culé?

Köpök rátok, akik vakon, kupák csillogásától szedülve osztjátok az észt! Yaya-val nem lenne ellenfél, mindig mindent megnyernénk? A fenét. Nem kell mindig nyerni. És főleg nem minden áron. Győzni sok féle képen lehet, a miénk tisztességes volt.

Hol a csában voltatok, mikor partiban sem voltunk az első 8 helyért, hanem valami 15 helyen bohóckodtunk? Hol voltatok, amikor a galaktikus madrid mindig mindenhol minket alázott, amikor a Classicon az 1-1-nek örültünk, mint majom a farkának? Hol voltatok Messi és Ronaldinho előtt?

Hát elmehettek a büdös... Legyen 1 vagy 2 idény nagy égés, hogy a magatokfajtát minél távolabb lehessen tudni a Blaugranától. Akik miatt klub olyan útra lépett, ami ugyanaz, mint a Real Madrid. Alig várom, hogy Manchester City drukkerként lásssalak viszont titeket, ahogy a BL forduló után pattogtok, hogy hú, de lealáztatok minket. Akiki mindent meg tudnak magyarázni, akik mindenkit elküldenének, mert nem Barca szint, akik mindenkit leigazolnának.

Hol voltatok mikor Pepet kinevezték? Pep vagy Mourinho oldalán? Jaja, ti Pepet preferáltátok volna.... Kamu! Amit Mourinho most csinál, ugyanazt csinálta korábban is, csak most bssza a csőrötöket, mert neketek kell elszenvedni. De ezt a görényt 90% + támogatta. Mert az mindegy volt mit képvisel, ő volt a sztár, a legnagyobb, és gondolkodás nélkül akartátok...

Aki meg azt hiszi, hogy Yaya miatt van ez, az hülye. Csak egy része a dolognak. Mindennek megvan a maga módja, őt csúnyán küldték el, ahogy másokat is. Nem ezt érdemelték.
Köszönöm ezt a kulturált választ... :D Köszönjük az egyetlen igazi culének, hogy megosztotta velünk, mit is jelent igazából barca drukkernek lenni!!! :lol: Te honnan tudod, hogy én Mourinho-t akartam ide edzőnek? :roll: Én a Rijkaard éra utolsó évében lettem barca drukker...azokat az időket nem láttam amiket Te, de attól függetlenül nem lennék SOHA city drukker, mert éppen ök nyernének mindent... :evil: Én is sajnálom Yayat, és lehet, hogy szebben is elküldhették volna...de nem változtathatok a múlton, még akkor sem, ha habzó szájjal káromkodnák itt a fórumon! Mindenki követ el hibát, szerintem Pepnek nem kellett volna Yayat "elüldöznie"! Ettől függetlenül más bajom nem nagyon van peppel...ez végett nem fogom a fejét követelni! :)
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.11.11. 14:23:51

Én nem akarok foglalkozni különösebben a Toure üggyel.Ezerszer lerágott csont ez már(pont ahogy Eto'o de azért Ő is előkerült megint... :) ).Csak olvasgattam és egy valami böki a csőrömet.
Csak egy plusz ember volt a pályán, volt pár szerelése, volt pár fejese, és ennyi.
Biztos azért mert nagy kedvencem de én abszolút nem így emlékszem rá.Azért nem intézném el ennyivel a játékát.Én több remek meccsére emlékszem mint pocsékra.(eleinte csak remekbe szabott meccsei voltak)És azért egy remek meccshez több kell mint pár szerelés meg pár fejes.

Emlékszem esetekre amikor a fél fórum ódákat zengett a játékáról mert egymillió labdát szerzett kb. :)

Na mindegy igazából csak ezt akartam.Engem személyesen bántott,h így lefitymáltad a játékát,h ennyivel elintézted. :)

Egyébként azt hiszem már nem nagyon áll vele kapcsolatban,h Top 5ös VKP mert már több mint egy VKP.És egyébként is védekező középpályás poszton Ő a number one. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2011.11.11. 14:12:14

dak900 írta:Én is sajnálom Yayat, de azért hülyeségeket nem kéne írni... :shock: Egy biztos: Yaya nagyobb culé volt, mint Te... :lol: Remélem több ilyen hsz-t nem kell olvasnom!!! :roll:
Igenis cenzor király, culék culéja! Anyád eredeti foglalkozása: na mit gondolsz? Milyen bálna fszán vagy te pattanás, hogy megmondod ki a culé?

Köpök rátok, akik vakon, kupák csillogásától szedülve osztjátok az észt! Yaya-val nem lenne ellenfél, mindig mindent megnyernénk? A fenét. Nem kell mindig nyerni. És főleg nem minden áron. Győzni sok féle képen lehet, a miénk tisztességes volt.

Hol a csában voltatok, mikor partiban sem voltunk az első 8 helyért, hanem valami 15 helyen bohóckodtunk? Hol voltatok, amikor a galaktikus madrid mindig mindenhol minket alázott, amikor a Classicon az 1-1-nek örültünk, mint majom a farkának? Hol voltatok Messi és Ronaldinho előtt?

Hát elmehettek a büdös... Legyen 1 vagy 2 idény nagy égés, hogy a magatokfajtát minél távolabb lehessen tudni a Blaugranától. Akik miatt klub olyan útra lépett, ami ugyanaz, mint a Real Madrid. Alig várom, hogy Manchester City drukkerként lásssalak viszont titeket, ahogy a BL forduló után pattogtok, hogy hú, de lealáztatok minket. Akiki mindent meg tudnak magyarázni, akik mindenkit elküldenének, mert nem Barca szint, akik mindenkit leigazolnának.

Hol voltatok mikor Pepet kinevezték? Pep vagy Mourinho oldalán? Jaja, ti Pepet preferáltátok volna.... Kamu! Amit Mourinho most csinál, ugyanazt csinálta korábban is, csak most bssza a csőrötöket, mert neketek kell elszenvedni. De ezt a görényt 90% + támogatta. Mert az mindegy volt mit képvisel, ő volt a sztár, a legnagyobb, és gondolkodás nélkül akartátok...

Aki meg azt hiszi, hogy Yaya miatt van ez, az hülye. Csak egy része a dolognak. Mindennek megvan a maga módja, őt csúnyán küldték el, ahogy másokat is. Nem ezt érdemelték.

Mégha egyet is értek nagyrészt Veled akkor is azt kell mondanom,h próbálj meg kevésbé ingerült lenni. :)
B.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2011.11.11. 10:57:37

TOP5-s vkp, de ide nem ez kellett/kell. Ezt nem értik meg sokan. Ehhez a játékhoz ő lassú volt (nem fizikailag!). Vélhetően a csapatok 90%-ában hasznosabb lenne, mint Busquets. De a Barca speciális taktikával játszó csapat, nincs szüksége igazi vkp-ra (bár gondolom, ez nem újdonság).
Csak egy plusz ember volt a pályán, volt pár szerelése, volt pár fejese, és ennyi.
Itt az a cél, hogy a labda minél hamarabb eljusson Xavi-Iniesta-Messi trióhoz, ehhez pedig neki többet kellett volna mozognia. És itt nem a sprintekről beszélek, hanem apró elmozgásokról - Busquets szinte mindig üresen kapja a labdát, a középpályás területet hihetetlen mértékben befutja.
Anno pár hónap után már Busquets-et favorizáltam, minden akkori gyerekes hibája ellenére. Sokkal gyorsabb volt vele a játék: ő ebben a rendszerben nőtt fel, és ez egy olyan előny, amit nagyon kevesen képesek behozni 20-onakárhány évesen, pl. Abidalnak is nagyon sok évbe telt.
Lehet, hogy Touré-nak is sikerült volna, de ő nem fogadta el ezt a rotációs szerepkört. (Abidalnak mondjuk szerencséje volt, mert sem egy komoly Barca junior, sem más igazolás nem hátráltatta)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.11.11. 10:12:11

Így van ahogy shutterisland írta, s sokszor elfelejtődik, hogy Yaya gyengén játszott az utolsó évében mikor pályára lépett!Év elején stabil kezdő volt, majd kikerült mert nem úgy ment a játék, majd Afrika Kupa és utána már csak sértődöttség!Régi fáma de emlékeim szerint ugyanannyit játszott mint Busquets és kicsivel többet mint Keita!Jól forgatta a csapatot Pep, Tourenak meg ez nem tetszett, ha olyan nagy culé lett volna küzdött volna a helyéért!
Az igaz Busquetsnek előnye volt, hogy katalán, s Toure is remek játékos, s inkább a sok jóra kell emlékezni vele kapcsolatban, de bizony van neki árnyoldala is!

Mindenesetre sok sikert neki Angliában!
Kép
Kép
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.11.10. 21:56:12

istenem, nem hiszem el, hogy nem lehet megérteni az egésznek a lényegét.
pep busquetset preferálta (akkor még talán jogtalanul) ez nem tetszett touré-nak...ő nem fogadta el, hogy nem stabil kezdő, lépett.

azóta busquets sokat fejlődött, és a világ jelenlegi legerősebb, leghíresebb középpályája a busquets-xavi-iniesta tengely.
a srác pedig még csak 23, szóval még van hova fejlődnie, főleg az ő posztján.

nagyon jó játékos touré, de ha most kivágnák busquetset, és visszaraknák a sziklát, nem lennénk jobbak.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.11.10. 21:53:05

zola8787 írta: Mi itt csak okoskodunk, hogy mi miatt ment el Touré és Eto'o, minek kellett 1 évre Ibra, stb... de nem láthatunk bele a dolgokba. Azért drukkolok Yaya-nak, a világ legjobb védekező köppályásának (véleményem szerint)
Figyu az biztos, hogy vmi belső oka volt Samu távozásának. Mikor Pep jött már , akkor ki akarta tenni és ugye 1 évre ez meg is történt. Touré eligazolásával nem tudom mi bajotok van? Tény, hogy nagyon jó volt és ma is az, de ő akart menni és nem pénzcsinálásból adtuk el... Ibra meg itt volt 1 évet, nem vált be elment. Ilyen egyszerű az egész. Nem kell ezt túlkomplikálni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Lezárt