Javier Mascherano

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.02.10. 11:29:49

Barcaman14 írta:
Game90 írta:A Mester:
Javier Mascherano Tackles
Az az alázat amivel beépült ebbe a csapatba, és ami azóta is jellemzi megsüvegelendő! A legkellemesebb meglepetés számomra az utóbbi évek igazolásai közül!
Guardiola két ok miatt tette a védelembe. Alapvetően ugye szűrő középpályás Mascherano, ám olyan képességei vannak (amit akár ebben a videóban is láthattunk), amik arra sarkallták Pepet, hogy a védelemben is lehet rá számítani. Ezek a becsúszásai, szerelései, megelőző szerelései mind azt mutatják, nagyszerűen érzi a játékot. Tisztán játszik, mióta eljött Angliából. Az egyik legszimpatikusabb játékos. Igazi vízhordó. A másik ok, az pedig a kényszerűség volt anno, mikor először védőt játszott. Viszont remekül megoldotta akkor a feladatait, és megoldja azóta is. Sőt, fejlődött, a kezdeti egy-két bizonytalanság után ma már szinte hibamentesen hozza le a meccseket a védelemben.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2012.02.10. 11:22:38

Game90 írta:A Mester:
Javier Mascherano Tackles
Tanári, ahogyan a becsúszásokat végrehajtja. Ugyanolyan csupa szív játékot tud nyújtani hátul, mint Puyol.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.02.10. 11:16:13

Game90 írta:A Mester:
Javier Mascherano Tackles
Az az alázat amivel beépült ebbe a csapatba, és ami azóta is jellemzi megsüvegelendő! A legkellemesebb meglepetés számomra az utóbbi évek igazolásai közül!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.02.09. 21:11:38

A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.01.19. 10:39:34

Én is ezt akartam írni. Ismét végigpadozott egy Clasicot :(
"And my heart will leave you never."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.01.19. 01:31:35

kicsit sajnalom szegenyt h mostanaban nem játszik, pedig mesteri mikor a pályán van...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.01.05. 16:03:17

Tagnapi meccsen valamelyik megmozdulása után valahogy jobban odafigyeltem a játékára és komolyan mondom hátborzongatóan hasonlított Puyira.
Én Mas-ra nem középső védőként számítok, de ha esetleg ezen a poszton megragadna kicsit több tapasztalatot szerezne ott, akkor már kevésbé izgulnék mikor Puyi visszavonul.
Egyre jobban tetszik a játéka és olyan határozottan vitát nem tűrően tud oda lépni ahogy Puyi teszi.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2012.01.04. 20:13:08

Mikaos írta:Ha százalékban lehetne megmutatni egy egyszerű újságíró által kiadott előzetes felállást a valódival összemérve, akkor nagyjából 35%-os megegyezésről beszélhetnénk (Valdes-t, illetve kupameccseken Pinto-t, aztán Messi-t és Xavi-t ugye mindig sikerül eltalálni).
Valójában semmi különbség nincs a Marca és pl. az itteni felhasználók kezdőcsapat tippjei között.

Ettől függetlenül, ha mégsem játszik Masche, akkor sem kéne már megint áldozatról beszélni :) Hagyjuk már ezt a badarságot.
Mindenki tudja jól, hogy Puyol és Piqué az első számú középhátvédeink, és Busquets az első számú vkp. Ezt Masche is tudja, nyilatkozza szinte állandó jelleggel.
hát ez az:busi szerintem gyengébb játékos csak pep liblingje!
de tegyük fel ő jobb,keita is előtte van...?
Gyurinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2008.07.18. 11:06:00
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.04. 15:54:29

tudomka958 írta:nem tetszik nekem,hogy még egy ilyen kupameccsen sem kap lehetőséget(ha igaz az az előzetes összeállítás)!
nem hiszem,hogy a világ egyik legjobb védekező középpályását néha nem lehetne az eredeti posztján játszatni!azok után amit eddig letett az asztalra tartok tőle,hogy egy idő után megunja a védelembe beugrós szerepet...
egyébként is mi az ,hogy megunja a beugrós szerepet?! - örüljön ,hogy itt van egy világverő csapatban ahol mindent megnyerhet - és nyer is kb., úgyh az a minimum ,hogy becsülettel teszi a dolgát. Én abszolút meg vagyok elégedve vele egyébként, de télleg nem kell itt áldozatról vagy akármi ilyesmiről beszélni , ő mikor idejött ezt tudhatta ,hogy egy kész csapatba jön - ezt vállalta, innentől kezdve meg túl sok szava nem lehet - szerintem.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.01.04. 15:35:17

Ha százalékban lehetne megmutatni egy egyszerű újságíró által kiadott előzetes felállást a valódival összemérve, akkor nagyjából 35%-os megegyezésről beszélhetnénk (Valdes-t, illetve kupameccseken Pinto-t, aztán Messi-t és Xavi-t ugye mindig sikerül eltalálni).
Valójában semmi különbség nincs a Marca és pl. az itteni felhasználók kezdőcsapat tippjei között.

Ettől függetlenül, ha mégsem játszik Masche, akkor sem kéne már megint áldozatról beszélni :) Hagyjuk már ezt a badarságot.
Mindenki tudja jól, hogy Puyol és Piqué az első számú középhátvédeink, és Busquets az első számú vkp. Ezt Masche is tudja, nyilatkozza szinte állandó jelleggel.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.01.04. 15:19:01

Remélem ő már nem lesz Guardiola áldozata...
"And my heart will leave you never."
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2012.01.04. 15:06:17

nem tetszik nekem,hogy még egy ilyen kupameccsen sem kap lehetőséget(ha igaz az az előzetes összeállítás)!
nem hiszem,hogy a világ egyik legjobb védekező középpályását néha nem lehetne az eredeti posztján játszatni!azok után amit eddig letett az asztalra tartok tőle,hogy egy idő után megunja a védelembe beugrós szerepet...
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.12.19. 19:46:57

westerngom írta:- már mint az eredeti/ igazolt posztján védekező középpályásként/ szűrőként, amire eredetileg igazoltuk!
Jelen pillanat ezen a poszton (vkp) messze ő a legkiválóbb és stabilabb játékosunk!
Számomra nem kérdés, hogy vkp. poszton Masch az alap ember a keretben, többek között a mutatott teljesítménye alapján!
Sajnálnám arra tartogatni Busquetsvel és Keitaval szemben, hogy csak a védelemben támadt esetleges lyukat foltozgassam vele......., remélem, hogy Pep is látja és értékeli a teljesítményét!
Minden elismerésem mellett sem alapember ebben a csapatban, kiemelten Busquets még mindig jobb középpályás, mint az argentin. Nem rosszabb védekezésben, de annál jobb összjátékban. A legjobb tartalék a csapatban Mascherano, erőssége a csapatnak így is.
Avatar
Sztilo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.05.18. 21:49:05
Tartózkodási hely: Pápa

2011.12.19. 19:36:30

Lionel85 írta:
messideco írta:Skizofrén. Ez a legjobb szó rá. Szinte mindig őt figyelem, hihetetlen ütemérzéke van, elegánsan képes játszani, ugyanakkor kemény mint a vas. Ő kell nekünk :)
Amikor becserélte Pep, én is valamivel több figyelmet fordítottam rá. Na nem ez volt célom, de két momentuma is volt. Mindkétszer elég laza cselt engedett meg az ellenféllel szemben, egy középső védőtől ez nem mindennapi. Bár tudom, hogy ő nem védő, hanem középpályás, de eddig ebben a csapatban szinte csak védőt játszott. Hajmeresztő volt, de eredményes. Fontos láncszeme csapatunknak. Megnézném a válogatottban is ebben a pozícióban, talán nem kapnának ennyi gólt.
Teljesen osztom a véleményetek nem csak a védelembe nagyon jó, hanem csapatjátékba is hamar belejött.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.12.19. 19:26:03

messideco írta:Skizofrén. Ez a legjobb szó rá. Szinte mindig őt figyelem, hihetetlen ütemérzéke van, elegánsan képes játszani, ugyanakkor kemény mint a vas. Ő kell nekünk :)
Amikor becserélte Pep, én is valamivel több figyelmet fordítottam rá. Na nem ez volt célom, de két momentuma is volt. Mindkétszer elég laza cselt engedett meg az ellenféllel szemben, egy középső védőtől ez nem mindennapi. Bár tudom, hogy ő nem védő, hanem középpályás, de eddig ebben a csapatban szinte csak védőt játszott. Hajmeresztő volt, de eredményes. Fontos láncszeme csapatunknak. Megnézném a válogatottban is ebben a pozícióban, talán nem kapnának ennyi gólt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2011.12.19. 19:21:30

Bányász írta:
Puyol és Gerard (Piqué) a kezdő középső védők, és ha ők rendben vannak, játszaniuk kell.
Benne van,h annak ellenére,h ezt mondja nem így gondolja és belül forr mert kimaradt a csapatból amit abszolút meg is értenék mert nem semmi teljesítményt nyújtott mostanában.De szerintem Ő tényleg így gondolja.És ez annyira jó.Hihetetlenül alázatos focista.Szerintem nem is tudjuk micsoda értéke Ő a csapatnak.Nagyon megszerettem és remélem annak ellenére,h Puyol és Pique is egészség még rengeteget fog Ő is focizni és hozza továbbra is a remek formáját.
- már mint az eredeti/ igazolt posztján védekező középpályásként/ szűrőként, amire eredetileg igazoltuk!
Jelen pillanat ezen a poszton (vkp) messze ő a legkiválóbb és stabilabb játékosunk!
Számomra nem kérdés, hogy vkp. poszton Masch az alap ember a keretben, többek között a mutatott teljesítménye alapján!
Sajnálnám arra tartogatni Busquetsvel és Keitaval szemben, hogy csak a védelemben támadt esetleges lyukat foltozgassam vele......., remélem, hogy Pep is látja és értékeli a teljesítményét!
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2011.12.19. 18:40:37

[quote="ab1daL"][i]A caughtoffside.com értesülései szerint Ferguson szeretné megszerezni Mascheranot, 26 millió eurót ajánlanának érte. [/i]

Ne vicceljünk! Ez aprópénz az értékéhez képest!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.12.18. 13:40:42

Skizofrén. Ez a legjobb szó rá. Szinte mindig őt figyelem, hihetetlen ütemérzéke van, elegánsan képes játszani, ugyanakkor kemény mint a vas. Ő kell nekünk :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.12.14. 17:27:57

Bányász írta:
Puyol és Gerard (Piqué) a kezdő középső védők, és ha ők rendben vannak, játszaniuk kell.
Hihetetlenül alázatos focista.Szerintem nem is tudjuk micsoda értéke Ő a csapatnak.Nagyon megszerettem és remélem annak ellenére,h Puyol és Pique is egészség még rengeteget fog Ő is focizni és hozza továbbra is a remek formáját.
Engem az itt eltöltött ideje alatt ez lepett meg a legjobban. Nem gondoltam volna, hogy ennyire alátudja magát rendelni a csapatnak. És volt még 3-4 ilyen nyilatkozata, amiben az volt a lényeg, hogy ha kell akkor padozik, csak a csapatnak legyen jó. És emellett még nagyon jól is játszik. Vamos el Jefecito! :D
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.12.14. 17:10:57

Puyol és Gerard (Piqué) a kezdő középső védők, és ha ők rendben vannak, játszaniuk kell.
Benne van,h annak ellenére,h ezt mondja nem így gondolja és belül forr mert kimaradt a csapatból amit abszolút meg is értenék mert nem semmi teljesítményt nyújtott mostanában.De szerintem Ő tényleg így gondolja.És ez annyira jó.Hihetetlenül alázatos focista.Szerintem nem is tudjuk micsoda értéke Ő a csapatnak.Nagyon megszerettem és remélem annak ellenére,h Puyol és Pique is egészség még rengeteget fog Ő is focizni és hozza továbbra is a remek formáját.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3800
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2011.12.04. 16:28:20

shutterisland írta:nekem az tetszik, hogy áthozta a kemény, hajtós, csupaszív játékát, viszont mégsem hentes, hanem "össze tudta gyúrni a spanyol focival az angolt"..ha értitek.
Pontosan, ugyanezt szeretem benne én is. Tényleg baromi szerethető figura. A közönség is szereti, 1-1 gyönyörű becsúszás után mindig óriási tapsot kap. :)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2011.12.04. 16:15:53

Amíg Pep lesz, Masche is lesz.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.11.30. 00:00:35

El is felejtettem beírni a meccs emberei közé, mert már szokásos amit csinál :lol:
Poolt is nagyon szeretem, s ott is jó volt, de nálunk tényleg igazi kisfőnök a pályán, mindenhol ott van szerel, jó helyre passzol, jól helyezkedik!Vannak gyengébb meccsei rossz helyre kistukkolt zsugái, de Javier nagyon magas szintet hoz általában!Csak dícsérni lehet!
Kép
Kép
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.11.29. 23:22:40

albicelesteX írta:Tanári!!!!!Nekem Ő az egyik legnagyobb kedvencem és számomra az egyik legszerethetőbb játékos.Én nagyon szeretem!!
nekem az tetszik, hogy áthozta a kemény, hajtós, csupaszív játékát, viszont mégsem hentes, hanem "össze tudta gyúrni a spanyol focival az angolt"..ha értitek.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.11.29. 23:20:25

Tanári!!!!!Nekem Ő az egyik legnagyobb kedvencem és számomra az egyik legszerethetőbb játékos.Én nagyon szeretem!!
Kép
Lezárt