Cesc Fábregas

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
kleno04
Capitá del Barça
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:50:42
Tartózkodási hely: Kisharsány, Barcelona
Kapcsolat:

2012.04.24. 20:36:49

Firefox írta:
kleno04 írta:sérült talán Cesc hogy még a kispadon sincs ha jó látom???
Nézd meg jobban, Cesc kezdő :lol: :lol:
jáááááj most nézem hogy elnéztem XD
hehe
MES QUE UN CLUB!!!
CSAK A BARCA!!!
Hattrick: FC_KlenoBarca04 (1648107)
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.04.24. 20:25:18

kleno04 írta:sérült talán Cesc hogy még a kispadon sincs ha jó látom???
Nézd meg jobban, Cesc kezdő :lol: :lol:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
kleno04
Capitá del Barça
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:50:42
Tartózkodási hely: Kisharsány, Barcelona
Kapcsolat:

2012.04.24. 20:23:34

sérült talán Cesc hogy még a kispadon sincs ha jó látom???
MES QUE UN CLUB!!!
CSAK A BARCA!!!
Hattrick: FC_KlenoBarca04 (1648107)
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2012.04.24. 04:25:29

[quote="SuperMessi"]Cesc Fábregas 15 góllal, és 18 gólpasszal áll eddig ebben a szezonban. Ez jobb mint Xavi eddigi legjobbja, ami ebben a szezonban van(tehát ő is jobb lett az érkezésével). Igencsak erősödtünk vele. Gyengébb periódusa van ez tény, én is fogtam a fejem, de azért álljunk már meg egy szóra...Az hogy így ki tudunk borulni egy idegenbeli egy gólos vereségen a BL odavágóján, az azt jelzi hogy mennyire szerencsések is vagyunk évek óta. Több következetességet emberek...[/quote]

Amatőr tippjeim nekem is lehetnek. Xavit tólnám be éknek, Cesc angol fociját játszaná a középpályán, Messi meg hol itt, hol ott tűnne fel, megőrjítve az angolokat.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.04.24. 03:50:02

ne parázzatok már, személyes garanciát vállalok érte.

két feltétel :

1. legalább egy gól vagy gólpassz az elkövetkezendő két fontos meccs közül legalább az egyiken.

2. gólpontot nem ér el, de mind a két meccsen az egyik legjobb játékosunk lesz.

ha a kettő közül egyik sem teljesül, akkor egy modi vágjon ki véglegesre.
de tényleg, ezt most teljesen komolyan mondom, vállalom.

ennyire biztos vagyok benne.
hát már az első meccsen érvényét vesztette, mivel kemény 10 percet kapott csak csereként.
de ha pep nem variált volna telloval, bejött volna :D

amúgy a chelsea ellen ott lesz a klasszis teljesítmény, believe me.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.04.19. 01:42:00

Bob_Marley írta: Kérdés valóban megtudjuk oldani, hogy Iniesta-Xavi kettős mellett beszorítsuk Fabregast is (s akkor Messi is elől ott van plusszban)?!Mint írtam költői a kérdés, s csak az idény végezetével lehet erre biztosan válaszolni, hogy hol is tart nálunk Fabregas, s az is biztos, hogy a következő évben már könnyebb dolga lesz, de az ő szerepének megtalálása azért nem egyszerű!
Persze elkényszerítőzik ő mindenkivel, de sokszor elszívja egymás elől a levegőt ez az Iniesta-Xavi-Cesc trió!Legalábbis mostanában!
Igaz, hogy nem lőtte be a helyzeteit, de szerintem sem volt rossz.

Én inkább az Iniesta, Fab, Messi hármasnál érzem, hogy elszívják egymás elől a levegőt. Chelsea ellen is megfigyelhető volt, hogy Messi sokszor a félpályáig visszajött labdáért, majd onnan osztogatott, így viszont Fabregas szerepe teljesen felesleges volt, csak zavarták egymást.

De lehet Fabregas-t előrébb játszatni, fog pár jó meccset hozni, de hosszabb távon csak Xavi helyén fog folyamatosan klasszis teljesítményt nyújtani.

(És mindezt úgy írom, hogy a fórumon szerintem én vagyok a legnagyobb Fab rajongó.)
shutterisland írta: ha a kettő közül egyik sem teljesül, akkor egy modi vágjon ki véglegesre.
de tényleg, ezt most teljesen komolyan mondom, vállalom.
Ezt feljegyeztük! :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.04.19. 01:34:15

ne parázzatok már, személyes garanciát vállalok érte.

két feltétel :

1. legalább egy gól vagy gólpassz az elkövetkezendő két fontos meccs közül legalább az egyiken.

2. gólpontot nem ér el, de mind a két meccsen az egyik legjobb játékosunk lesz.

ha a kettő közül egyik sem teljesül, akkor egy modi vágjon ki véglegesre.
de tényleg, ezt most teljesen komolyan mondom, vállalom.

ennyire biztos vagyok benne.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.19. 01:20:06

Game90 írta: Ez igaz, nem tudom, hogy mi történhetett vele :?

Arsenal-ban ő volt a csapat esze, CM/AM-típusú játékos, aki összeszedte a labdákat, majd elosztogatta, az összes támadásban benne volt, szabadon játszhatott, itt meg csak egy a sok közül, szerintem teljesen más szerepköre van, mint a Senal-ban, ami nem mindig fekszik neki. Egyszerűen nem tudja ugyanazt a játékot játszani, amikor Iniesta és Xavi is a pályán van + ez a "középcsatár" pozíció sem való neki. Meg néha azt érzem, hogy nem is tudja, hogy pontosan hol kéne helyezkednie Iniesta és Messi mellett.

De már a szezon előtt is mondtam, hogy én idén nem várok tőle sokat, majd csak jövőre.
Költő kérdést teszek majd fel :D
Már mielőtt idehoztuk benne volt a pakliban, hogy nehezen találjuk meg Fabregas helyét!
Nem hiába a válogatottban is általában ő volt a kimaradó!Az Inietsa-Xavi meg sérthetetlen kettős volt!
A szezon elején jöttek a gólok, jó játék (én mondjuk ma nem éreztem, hogy kilógott volna) úgy tűnt Pep beépítette!
De mostanában voltak értéjkelhetetlen meccsei, amit leírtál, hogy más szerepkör nem talája a helyét stb!
Kérdés valóban megtudjuk oldani, hogy Iniesta-Xavi kettős mellett beszorítsuk Fabregast is (s akkor Messi is elől ott van plusszban)?!Mint írtam költői a kérdés, s csak az idény végezetével lehet erre biztosan válaszolni, hogy hol is tart nálunk Fabregas, s az is biztos, hogy a következő évben már könnyebb dolga lesz, de az ő szerepének megtalálása azért nem egyszerű!
Persze elkényszerítőzik ő mindenkivel, de sokszor elszívja egymás elől a levegőt ez az Iniesta-Xavi-Cesc trió!Legalábbis mostanában!

Ez nem kritika, s a szezon elején meg a füléről a félpályáról is bepattant volna a labda, s nem szabad elfeljteni, de mostanában ő eléggé keresi magát!És hangsúlyozom ma (tegnap :D) nem éreztem, hogy rosszul játszott volna!
Kép
Kép
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.04.19. 01:13:42

majd figyeljétek meg, hogy lesznek még fontos momentumai idén, a visszavágó vagy clasicó közül legalább az egyiken isten lesz.

érzem. a regisztrációmat felteszem rá.
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2012.04.19. 01:11:56

Cesc Fábregas 15 góllal, és 18 gólpasszal áll eddig ebben a szezonban. Ez jobb mint Xavi eddigi legjobbja, ami ebben a szezonban van(tehát ő is jobb lett az érkezésével). Igencsak erősödtünk vele. Gyengébb periódusa van ez tény, én is fogtam a fejem, de azért álljunk már meg egy szóra...Az hogy így ki tudunk borulni egy idegenbeli egy gólos vereségen a BL odavágóján, az azt jelzi hogy mennyire szerencsések is vagyunk évek óta. Több következetességet emberek...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.04.19. 00:57:57

Mihu írta: Ettől függetlenül meccsek óta azt érzem, hogy Fabregas csak lassítja a játékunkat. Kerékkötője a csapatnak. Nem jól vesz részt az összjátékokban, nem érzi őket, lassú és körülményes. Nagyon kevés jó passza van. Hónapok óta nem találja a formáját. Nem értem miért nem Thiago-t favorizálja Pep. Ő legalább felmeri vállalni a cseleket, rendkívül labdabiztos. Neki van kreativitás és sebesség a játékában.
Ez igaz, nem tudom, hogy mi történhetett vele :?

Arsenal-ban ő volt a csapat esze, CM/AM-típusú játékos, aki összeszedte a labdákat, majd elosztogatta, az összes támadásban benne volt, szabadon játszhatott, itt meg csak egy a sok közül, szerintem teljesen más szerepköre van, mint a Senal-ban, ami nem mindig fekszik neki. Egyszerűen nem tudja ugyanazt a játékot játszani, amikor Iniesta és Xavi is a pályán van + ez a "középcsatár" pozíció sem való neki. Meg néha azt érzem, hogy nem is tudja, hogy pontosan hol kéne helyezkednie Iniesta és Messi mellett. Ja, és ez nem csak a mai meccs miatt fogalmazódott meg bennem.

De már a szezon előtt is mondtam, hogy én idén nem várok tőle sokat, majd csak jövőre. Szóval hiába van neki egy gyengébb periódusa, még így is az elvárásaimon felül teljesít.
shutterisland írta:majd figyeljétek meg, hogy lesznek még fontos momentumai idén, a visszavágó vagy clasicó közül legalább az egyiken isten lesz.
+1!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2012.04.19. 01:21:01-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.04.19. 00:44:08

Mihu írta:
Game90 írta:Ettől függetlenül meccsek óta azt érzem, hogy Fabregas csak lassítja a játékunkat. Kerékkötője a csapatnak. Nem jól vesz részt az összjátékokban, nem érzi őket, lassú és körülményes. Nagyon kevés jó passza van. Hónapok óta nem találja a formáját. Nem értem miért nem Thiago-t favorizálja Pep. Ő legalább felmeri vállalni a cseleket, rendkívül labdabiztos. Neki van kreativitás és sebesség a játékában.
Én is így láttam. Borzasztóan statikusnak tűnt helyenként a mozgása, sokszor nem találta a társakat, az a fajta dinamika, ami a középpályánkat jellemzi, ma totálisan hiányzott belőle. Egyszerűen túl lassúnak tűnt fejben a gyors összjátékoknál, többször is gyors kombinációk akadtak el rajta. Nem értem mi történt vele, de teljesen megzuhant a teljesítménye és sajnos ez a csapat góltermésében is alaposan megmutatkozik.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.04.19. 00:18:33

Game90 írta:Miért vagytok meglepődve a helyzetkihasználásán? Arsenal-ból jött... :)

De érdekes, csak ő és Busquets van savazva, miközben Sánchez is kihagyott 2 helyzetet ill. Adriano kritikán aluli volt ma.
Plusz Mascherano óriásit hibázott a gólnál, mert Drogba helyett elindult Puyolt fogni középen, miközben ott az égegyadta világon senki sem érkezett, csak a hatalmas üres tér tátongott...ahelyett hogy ottmaradt volna Drogbával mikor meglátta hogy Puyol behúzódik középre, zárni a passzsávot, elindult a kapitánnyal...óriási védelmi hiba volt...


Ettől függetlenül meccsek óta azt érzem, hogy Fabregas csak lassítja a játékunkat. Kerékkötője a csapatnak. Nem jól vesz részt az összjátékokban, nem érzi őket, lassú és körülményes. Nagyon kevés jó passza van. Hónapok óta nem találja a formáját. Nem értem miért nem Thiago-t favorizálja Pep. Ő legalább felmeri vállalni a cseleket, rendkívül labdabiztos. Neki van kreativitás és sebesség a játékában.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.04.19. 00:05:25

Miért vagytok meglepődve a helyzetkihasználásán? Arsenal-ból jött... :)

De érdekes, csak ő és Busquets van savazva, miközben Sánchez is kihagyott 2 helyzetet ill. Adriano kritikán aluli volt ma.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.04.18. 23:52:12

Már van egy Torresünk is... Nyugodtan jöhetnek a mindentkihagyófabregas viccek.
KépKép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.18. 23:49:14

Cesc teljesen ellőtte év elején a kapu előtti patronokat. :roll:

szerintem bőven kijön neki az átlag meccsenkénti 1 üreskapus elcseszett ziccer.

hihetetlen..

szerk: miket olvasok itt lentebb.. szerintem nem csak egy ziccere volt. és volt olyan is ahol egy ember sem állt közte és a 3 méterre lévő kapu(s) között.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.18. 23:22:32

Mindenki savazza Fabre-t, de Dani is irtó gyenge volt..
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2012.04.18. 23:17:24

Replay írta:E félévi teljesitményére a maival feltette a pontot az i-re.

Hihetetlen, hogyan tudott megragadni a kezdőben.
Szerintem is borzasztó gyenge volt, és nem csak a kihagyott helyzeteire értem. Lassította a támadásokat, leginkább tényleg ő lógott ki a csapatból. Egyedül az indokolta a kezdőtagságát, hogy Londonban volt a meccs, de ezt nézve, ez inkább hátrány volt.

Remélem a klasszikusra meglesz a fejmosás.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.18. 23:13:40

en a torres szindromat arra ertettem,hogy amugy szerintem nem log ki a csapatbol,es vannak megmozdulasai amik baromi jok. pl ahogy lovohelyzetbe kerult, vagy alexisnek a passz. egyszeruen golt nem tud loni mar 4honapja
Sándor_is
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012.01.13. 00:02:11

2012.04.18. 23:09:51

mes írta:Az az emeles Alexisnek, amit a kapu melle guritott senkinek nem jut eszebe ienkor?
De, az szép volt.

Bár mondjuk, hogyha s..gbe rúgja kétszer a labdát az első félidőben, akkor már 2-0 ide, és nem kell ezen merengeni.
Xavi e Messi
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2010.11.29. 17:03:12

2012.04.18. 23:00:33

herlius írta: Szétvetett az ideg a mai produkcióját látva.
Az jó! Szerintem nem játszott rosszul, sőt. Jól játszott a csapat, az hogy nem mentek be a helyzetek...láttátok a tegnapi meccset? 120%-kal jobbak voltunk a tegnapi Realnál.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 830
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2012.04.18. 22:59:53

Az az emeles Alexisnek, amit a kapu melle guritott senkinek nem jut eszebe ienkor?
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.04.18. 22:56:28

Valaki tudja, hogy a téli szünet óta hány gólt rúgott? Az ominózus Pep-féle nyakleves óta szemlátomást el van átkozva. Nem tudom mi lett vele, de az őszi húzóemberből a legnagyobb kerékkötőnk lett. Szétvetett az ideg a mai produkcióját látva.
Gyurinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2008.07.18. 11:06:00
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.18. 22:49:27

levproff írta:
MessiBarca10 írta:Megint egy 100%osat kihagyott üres kapura...pihenhetne a clasicon-.-
Csak 3-man áltak előtte, de tényleg. :x
Ma mindenki gyenge volt helyzetkihasználásba..nem kell ráfogni. :wink:
De sajnos rá kell fogni mert sok akció nála ért véget, nevetséges volt miket hagyott ki nem igaz ,hogy te nem fogtad a fejedet ,hogy "ez mi?"
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.18. 22:47:17

Torres-szindróma.
Lezárt