FC Barcelona 14/15

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány trófeát nyerünk az új szezonban?

1
69
34%
2
42
21%
3
60
30%
Egyet sem
32
16%
 
Szavazatok száma: 203
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.05.04. 00:42:59

Alig van csapategység :) Jó látni az ilyen képeket :) Ilyenkor mindig belegondolok, hogy milyen lehet egy ilyen buli, de mindig arra lyukadok ki hogy pont olyan mint bármelyik másik...attól hogy ők azok akiket milliók bálványként tisztelnek, akik miatt elsírja magát egy felnőtt férfi is, attól még ők is pontosan ugyan olyan emberek mint bármelyik szurkoló :)
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.05.03. 23:30:01

kilibarca írta:Piqué tette közzé nem rég facebookon .Valami olyasmi szöveggel ,hogy ""jól érzi magát a csapattársaival"". Nagyon jó kép , imádom az ilyen képeket és ezen nem csak a katalánok ill spanyolok vannak
És mennyire jóképűek a srácok :lol:
Kép
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2012.05.03. 23:26:33

Piqué tette közzé nem rég facebookon .Valami olyasmi szöveggel ,hogy ""jól érzi magát a csapattársaival"". Nagyon jó kép , imádom az ilyen képeket és ezen nem csak a katalánok ill spanyolok vannak.
Kép

itt a pontos szöveg: "Gaudint d'una gran nit amb els companys d'equip! Disfrutando de una gran noche con los compañeros del equipo!"

szerk.: levproff beelőzött
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kilibarca 2012.05.03. 23:33:18-kor.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.05.03. 23:26:11

Jó azért látni ilyet. Smile Nem mellesleg Messi és Sánchez szinte egymás mellett vannak. Wink
Igen, viszont Messi a bal kezét igazán Alexis vállára tehette volna, szerintem nem jönnek ki egymással... :lol: :lol:
Kép
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2012.05.03. 23:24:39

Pique: Gaudint d'una gran nit amb els companys d'equip! Disfrutando de una gran noche con los compañeros del equipo!

Kép

Jó azért látni ilyet. :) Nem mellesleg Messi és Sánchez szinte egymás mellett vannak. :wink:
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.05.03. 16:41:46

Idén ha minden jól alakul, akkor lesz 4 trófeánk: Spanyol kupa, Spanyol szuperkupa, Európai szuperkupa, Klub VB. Emellett BL elődöntő, és a bajnokságban 2. hely.
Ezekre rátesz egy lapáttal Messi óriási rekorddöntése, és hogy összesen 4 meccsen kaptunk ki eddig és 4 piros lapot.
És még lehetne sorolni a szebbnél szebb eredményeket.
Úgy érzem, hogy ez összesében egy remek szezon! Csak sajnos nem sikerült megvédenünk a BL címet, a bajnokság pedig egyértelműen a Real érdeme.
Kíváncsi vagyok mi lesz a Tito korszakban :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.05.02. 09:27:24

messideco írta:A Barca nem zsoldos csapat, vagy mégis? (hatharom.hu cikk)
Témaindítónak megteszi, majd leírom én is a véleményemet.
Ez szerintem maga mint megfogalmazás, hogy zsoldos nem helyénvaló, hiszen rengeteg a saját nevelésű ember a csapatban!És ezek az emberek a katalán öntudat miatt sem tudom rájuk mondani, hogy zsoldos!
S tudjuk a sztorikat, hogy Valdes is többet akart stb, de szerintem maga az egész statisztikának jó, de nagy következtetéseket nem kell levonni, hogy itt keresnek a legtöbbet a játékosok!
Sikeres a csapat, nőnek ezáltal a prémiumok, s ne felejtsük a világ talán 5 legjobb játékosából nálunk van 3 és Ronaldot be teszem de 5iknek több is lehetne, úgyhogy lehet nálunk van 4, de három biztosan!Ennek azért ára van, s ne felejtsük a klb nem hiába terjeszt az ázsiai és amerikai piac felé, hogy a bevételi forrásokat növelje!
Szóval összegezve nem kell ebbe több dolgot belelátni.

Hozzáteszem tudom, hogy nem egyszerű kivitelezni, s pl minket jelenleg sújtana is a dolog, plusz a nagy tradicionális klubok foggal körömmel ragaszkodnak a jelenlegi kivételezettségükhöz, de egy fizetési sapkát nagyon be kellene vezetni, mert kicsit kezdünk átesni a paci túloldalára, s rengeteg klub el van adósodva, s egyszer a focigazdasági világában is beüt a krach.
Kép
Kép
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.05.02. 09:11:14

A Barca nem zsoldos csapat, vagy mégis? (hatharom.hu cikk)
Témaindítónak megteszi, majd leírom én is a véleményemet.
"And my heart will leave you never."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.29. 14:54:48

sjd írta:
Nem Ede72 írta:Thiago jó játékos, de rettenetesen flegma tud lenni néha, ha készülne statisztika, hogy idén kinek a rossz passzából kontrázta le bennünket a legtöbbször simán benne lenne az első kettőben...
Ezzel most sikerült nagyon mellélőnöd, mivel Thiagonak vannak az egész ligában a legjobb passzolási statisztikái (asszem 92.8%). Egyébként az tény, hogy inkább kritikus helyzetekben adja el a labdát, mint mondjuk Xavi, de közel sincs arról szó, hogy "simán benne lenne az első kettőben"
Ez megint csak 1 szám... Gondolj bele, nála az a 8% vesztés sokkal többet jelent mint másnál 25%. Nem mind1, hogy 1000 labda megy át rajta, abból 80at elad, abból rúgnak 70kontragólt, vagy pedig 40ből más elad 10et és lőnek belőle 9kontragólt.
Persze most én a másik szélsőséges megközelítést írtam le, de gondolj bele.

De ebben benne van az is,hogy csak az adhat el akinél van :) Annyit akartam ezzel mondani,hogy az a 92% pontosság azért nem minden. És én is azt vettem nála észre,hogy gyakran fontos szituban adja el vagy flegmázik. De ezt majd kinövi.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.29. 14:48:05

recrea írta:Leigazoljuk Chuck Norrist, és azokat is megnyerjük. :mrgreen:

Így, h két (egyesek három) BL-t nyert ez a csapat, azt mondom, többre hivatott. Kell még nekik BL-t nyerni, annyira lóg a levegőben. De most komolyan gyerekek, ez a Chelsea...még mindig nem hiszem el.
Nem azt mondom, ez a Drogba-féle brigád nem érdemli meg a kupát, mert igenis megérdemlik (bár pont nem az idei évben), na de azért nehogy már...

Jövőre sem látok nehezebb mezőnyt, Real adott lesz, MU szokásos, Che sajna mindig sz.pó nekünk, esetleg Juve...kifújt.
Azért ebben ne legyünk olyan biztosak. Egyrészt jó lenne, ha legalább ezt a szintet tudnánk tartani... Ha nem akkor nem lesz semmi. A Realt én is biztosra veszem és a Juvét is. De mellettük ott lesz ugye az említett Chelsea, amelyik csapat akármennyire is ..., csak sikerül mindig betliznünk ellenük. A Mu-t meglátjuk, viszont a Cityt is idevenném, ha erre a csapatra még rápakolnak 1 lapáttal, akár döntőig is mehetnének. Aztán a Bayern szintén ott lesz és a Milan ugyanúgy kérdőjel. Nem lesz ez olyan egyértelmű. Sőt még Arsenalt sem írnám le, de végső győzelemre nem érzem őket jónak, de erősek lesznek.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.04.29. 14:42:13

Kash írta:Én úgy gondolom, hogy jövőre ismét megnyerünk mindent, kivéve az EU szuperkupát és a Klub vb-t, ám a 3 fő kupából 3-at begyüjtünk, én hiszem!!!

Hajrá Barcelona!!!
Leigazoljuk Chuck Norrist, és azokat is megnyerjük. :mrgreen:

Így, h két (egyesek három) BL-t nyert ez a csapat, azt mondom, többre hivatott. Kell még nekik BL-t nyerni, annyira lóg a levegőben. De most komolyan gyerekek, ez a Chelsea...még mindig nem hiszem el.
Nem azt mondom, ez a Drogba-féle brigád nem érdemli meg a kupát, mert igenis megérdemlik (bár pont nem az idei évben), na de azért nehogy már...

Jövőre sem látok nehezebb mezőnyt, Real adott lesz, MU szokásos, Che sajna mindig sz.pó nekünk, esetleg Juve...kifújt.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.04.29. 14:19:06

Ennyit fűznék hozzá:

Kép
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.04.25. 15:41:36

Én úgy gondolom, hogy jövőre ismét megnyerünk mindent, kivéve az EU szuperkupát és a Klub vb-t, ám a 3 fő kupából 3-at begyüjtünk, én hiszem!!!

Hajrá Barcelona!!!
Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2012.04.25. 15:29:08

Nehéz kérdés, hogy mit tenne jobbat? Guardiola maradása, vagy távozása. Az biztos, hogy ehhez a csapathoz Pep a legmegfelelőbb, és itt nem beszélhetünk arról, mint Rijkaard idején, nincs fekete bárányozás, meg semmi. Lesz ami lesz, Pep a legjobb döntés hozza majd a klub számára, ez biztos, és ha kell akkor új edzővel fogunk új korszakot alkotni. Minden esetre én nagyon kedvelem Guardiolát, szóval ha marad örülök neki, de ha nem, az élet megy tovább.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.04.25. 15:21:33

Nem Ede72 írta:Thiago jó játékos, de rettenetesen flegma tud lenni néha, ha készülne statisztika, hogy idén kinek a rossz passzából kontrázta le bennünket a legtöbbször simán benne lenne az első kettőben...
Ezzel most sikerült nagyon mellélőnöd, mivel Thiagonak vannak az egész ligában a legjobb passzolási statisztikái (asszem 92.8%). Egyébként az tény, hogy inkább kritikus helyzetekben adja el a labdát, mint mondjuk Xavi, de közel sincs arról szó, hogy "simán benne lenne az első kettőben"
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2012.04.25. 14:51:35

Én akkor is azt mondom, hogy Thiago és Roni között, azért van némi különbség....Thiago jó játékos, de rettenetesen flegma tud lenni néha, ha készülne statisztika, hogy idén kinek a rossz passzából kontrázta le bennünket a legtöbbször simán benne lenne az első kettőben...

Villa, nem rossz csatár sőt, de a válogatottban is van mellette valaki, Torres vagy Llorente, valahogy nem érzem őt ideális megoldásnak az igazi befejező csatárnak. Ugyanúgy Alexis sem igazi 9-es típusú játékos, márpedig az ilyen jól védekező, ennyire betömörülő csapatok ellen, végre lenne valami veszély a beadásainkból.
arról nem is beszélve, hogy Llorente, egy az egyben a mi védőinket is megmajmolta párszor, lábbal is ügyes, fejjel nagyon jó és végre nem 160cm alacsony és több mint 60 kiló....
Az hogy minőségi játékosok vannak a padon,az csak olyan helyen lehet gond,ahol gyenge kezű az edző...a madrid és Mourinho ezt simán megoldotta, és ennek köszönhetően nem voltak bajban, amikor Dimaria vagy Özil sérült volt.
Jött Kaka, és jól focizott.
Gondolj bele, nálunk micsoda baj lett belőle, hogy az egyedüli valamire való csatárunk fél éve sérült...óriási hibának gondolom, hogy nem vettek valakit télen...elfáradt a csapat fejben,de főleg fizikálisan.
Ebből adódik az olyan eszement felállás, amit a madrid ellen kitalált Guardiola....
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.04.25. 14:26:59

Nem Ede72 írta:Csak röviden összegezném a véleményem a szezonról....
Előre bocsájtom, hogy sokakkal ellentétbe,n ősidők óta Barca szurkoló vagyok, én már a Stoickov, Romário féle csapatot is imádtam, a Rivaldo féle csapatról nem is beszélve.
Emiatt csak irigyelni tudlak, ami reményt ad, hogy 20 év múlva majd én is elmondhatom ugyanezt azoknak, akik akkor kezdik.
Nem Ede72 írta: Míg a Madridban, egy Benzema, Kaka ül a kispadon, nálunk az előbb elmített fiatalok, azért ez különbség...
Én azért azt sem tartom egészségesnek, hogy a padon világklasszis, aranylabdás játékos(ok) üljenek. Igenis kellenek a fiatalok, csak mondjuk nem ilyen jelentőségű meccseken.
Nem Ede72 írta:Hiányzik belőlük a kreativitás, az egy-egy elleni cselek felvállalása. A három fiatal közül én egyedül Thiagoban látok reményt arra,hogy igazi klasszis focista váljék belőle, bár neki is le kellene vetkőznie a rá jellemző flegmaságot.
Bizony, Thiago egy cselgép. Én kifejezetten szeretem azt az eleganciát, amit te flegmaságnak nevezel. Különbözőek vagyunk, mindenki máshogy látja. Ronaldinhót szerintem ezért szerették és szeretik annyian.
Nem Ede72 írta:Mindenképpen egy befejező csatár,aki fejelni is tud és beillene a rövid passzos játékba, és végre egy az egyben le tudna valakit cselezni. Villa erre alkalmatlan.
A fejeseken kívül szerintem simán meg tudná oldani ő is, de azzal, hogy kivezényli balra, elveszi tőle ezt a lehetőséget. Ahogyan Afellaynak, úgy neki is nagyon nehéz dolga van bizonyítani úgy, hogy nem azon a poszton játszanak, ahol megszokták. Valamint hova tennék Villát, ha jönne Llorente, vagy akárki?
Nem Ede72 írta:Ja és természetesen egy jó bal hátvéd aki üzemszerűen érkezik a bal oldalon, mint Alves, mert így jelenleg nagyon egy oldalas a csapat.
Egyoldalas valóban, de néha ez is sok. Számos helyzetben elölragad a brazil, és mögötte ott a baj.
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2012.04.25. 14:14:18

Csak röviden összegezném a véleményem a szezonról....
Előre bocsájtom, hogy sokakkal ellentétbe,n ősidők óta Barca szurkoló vagyok, én már a Stoickov, Romário féle csapatot is imádtam, a Rivaldo féle csapatról nem is beszélve. de...
Ez az év abszolúte megmutatta a csapat legnagyobb hibáját. rövid a kispad
Ez pedig véleményem szerint a vezetőség és Guardiola hibája is egyben.
A fiatalok (Tello, Cuenca, Thiago) nem rossz focisták, de a hajam szála az égnek állt, amikor a Madrid ellen ezek a fiatalok kezdtek. Meg is lett az eredménye.
Míg a Madridban, egy Benzema, Kaka ül a kispadon, nálunk az előbb elmített fiatalok, azért ez különbség...
A tegnapi meccsen is tökéletesen látszott, hogy sem Cuenca sem Tello nem bírt semmit kezdeni a fáradt hátvédek ellen sem, azon túl, hogy mindketten lefelé cseleztek az alapvonalig, és próbáltak beívelni labdákat a 166 cm es csatárainknak.
Hiányzik belőlük a kreativitás, az egy-egy elleni cselek felvállalása.
a három fiatal közül én egyedül Thiagoban látok reményt arra,hogy igazi klasszis focista váljék belőle, bár neki is le kellene vetkőznie a rá jellemző flegmaságot.
Megoldás?
Mindenképpen egy befejező csatár,aki fejelni is tud és beillene a rövid passzos játékba, és végre egy az egyben le tudna valakit cselezni. Villa erre alkalmatlan.
Én Llorentében látom a megoldást, és még egy jól cselező bal szélső kellene (talán Neymar) mert Iniesta is szenved ebben a pozícióban, valódi tudását a középpályán tudná kamatoztatni.
Kell egy jó középhátvéd, pl Tiago Silva,mert a tegnapi gól is Busi rossz helyezkedése miatt kaptuk, mert ő vkp és nemközéphátvéd. Ja és természetesen egy jó bal hátvéd aki üzemszerűen érkezik a bal oldalon, mint Alves, mert így jelenleg nagyon egy oldalas a csapat.
És egész nyáron gyakoroltatnám a srácokkal a távoli lövésket,és Messivel a tizenegyeseket..... :oops:
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.25. 13:45:36

Bob_Marley írta:Én nem kötekedni akarok, de az intelligencia hányados az nem %ban kifejezendő :D
Illetve én megint végigolvasgattam a nagy híroldalakat, de nem írnak csalásról meg színész Barcelonáról!
Az hogy mit gondolnak az ellenfél szurkoló :roll: Továbbra sem az ellenfél szurkolói miatt játszunk hanem saját magunkért!
Soha nem értem miért kell ezeket felhozni, hogy jaj istenem kaptunk egy 11est a Milan ellen, mit fognak majd rólunk gondolni....
Na de ez off, meg nem is ellened irányult, csak pont te írtad le megint!
A hányadost az egyik tanárom mondta suliban, onnan jött :) Am meg az ellenfél szurkolóira értettem, hogy még így is mocskolódnak, hogy kiestünk. Persze ez természetes, most mindenki minket utál, meg fog is, mert a legjobbaknak nem csak a (divat)szurkolóik, hanem az ellenségek is megszaporodnak.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.25. 13:15:23

idén milyen alapozása volt a csapatnak??? köv. szezonra jobb lesz, már mondták, így a legjobb formában lévő, tavalyi barcát láthatjuk és az alapozáson már ott lesz most cesc, alexis és villa is visszatér!!! köv. szezonban erősebbek leszünk!!!!!
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.25. 13:04:18

Szeretem ezt a csapatot, és ez a tegnapi nappal semmit sem változott. Százan és százan fognak biztos írni a meccsről, de nagy taktikai igazságokat, a betonvédelmi önigazolásokat levonni sztem felesleges. Mégegyszer ekkora büdösnagy szerencséje egyenes kiesésben csapatnak ellenünk nem lesz, legalábbis amíg a jelenlegi generáció nálunk van, márpedig velünk lesz még évekig: korszakvégről és generációváltás szükségességéről írni éppen ezért botorság. Természetesen 1-2 helyen kell majd frissíteni, az öregedő alkatrészeket szép lassan tehermentesíteni, de nincs kétségem afelől, hogy az elkövetkezendő években és ugyanúgy dominálni fogunk mindenkit a játékunkkal, ahogy tettük azt az elmúlt 4 évben (és előtte még kettőben).

És ebben az évben is mennyi szép gól volt, s öröm, mennyi mindenre tudunk mosolyogva visszaemlékezni:

- a Madrid kétmeccses szuperkupa verése
- a Madrid kétmeccses királyi kupa verése
- az 1-3 a bajnokságban[azért a Real ellen idén is messze pozitív a mérlegünk :)]
- a drámai meccsek az Ibra-vezette Milan ellen,
- a Leverkusen elleni történelmi Messi ötös és csapat hetes
- az új fiatalok (Tello Cuenca Montoya) sokszor szívmelengető játéka
- Fabregas álomkezdése és Messivel való összhangja
- Puyol kőkemény fejesei,
- Alexis érkezése és harcossága
- Messi számolatlan mesterhármasa
- a Világkupa döntő simázása
stb.

szép év volt ez is, csak most nem annyira jöttek a címek (igaz, már van 3 kisebb, plusz remélhetőleg lesz egy 4. is). Jövőre javítunk, csak pihenjenek egy jót a srácok!

Köszönöm, Barcelona.
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.25. 13:03:54

Bob_Marley írta:Illetve én megint végigolvasgattam a nagy híroldalakat, de nem írnak csalásról meg színész Barcelonáról!
persze, mert nem jutottunk tovább. hülyén hangzik, de ebből az egy szempontbol örülök h kiestünk.

ha tegnap beszenvedtünk volna még egy gólt, mindehol azt kellene olvasnom, hogy kamu kiállítással meg kamu 11-essel mentünk tovább és az egész világ minket tol...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.25. 13:01:08

papek89 írta:Nagyon zavar, hogy ( szinte )minden internetes portálon csaló, színész, törpegnóm katalányoknak hívják a csapatot, meg bíróznak. Sajnálom, hogy sok ember intelligencia hányadosa nem éri el még a 20 %-ot sem, hogy ilyeneket mondjanak, gondoljanak a csapatról. Azt mondom, aki ugyanezt leteszi az asztalra, amit ezek a fiúk az elmúlt 3 évben csináltak, akkor el fogom ismerni, de akkor se süllyedek le, hogy más csapatról ilyet állítsak. A srácoknak itt a motivációs tényező, hogy jövőre újult erővel szálljanak harcba minden trófeáért. És remélem behúzzuk a spanyol kupát. Azért mindig jó kupával végezni a szezont :)
Én nem kötekedni akarok, de az intelligencia hányados az nem %ban kifejezendő :D
Illetve én megint végigolvasgattam a nagy híroldalakat, de nem írnak csalásról meg színész Barcelonáról!
Az hogy mit gondolnak az ellenfél szurkoló :roll: Továbbra sem az ellenfél szurkolói miatt játszunk hanem saját magunkért!
Soha nem értem miért kell ezeket felhozni, hogy jaj istenem kaptunk egy 11est a Milan ellen, mit fognak majd rólunk gondolni....
Na de ez off, meg nem is ellened irányult, csak pont te írtad le megint!

Korszakváltásról meg szerintem sincsen szó, gratulálni kell a Chelseanek, mert jól végezték a feladatukat, s nem is lehet mondani érdemtelenül jutottak tovább!Mi pedig itt az idény év végére összeroppantunk!
Kép
Kép
Kép
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.25. 12:52:36

Nagyon zavar, hogy ( szinte )minden internetes portálon csaló, színész, törpegnóm katalányoknak hívják a csapatot, meg bíróznak. Sajnálom, hogy sok ember intelligencia hányadosa nem éri el még a 20 %-ot sem, hogy ilyeneket mondjanak, gondoljanak a csapatról. Azt mondom, aki ugyanezt leteszi az asztalra, amit ezek a fiúk az elmúlt 3 évben csináltak, akkor el fogom ismerni, de akkor se süllyedek le, hogy más csapatról ilyet állítsak. A srácoknak itt a motivációs tényező, hogy jövőre újult erővel szálljanak harcba minden trófeáért. És remélem behúzzuk a spanyol kupát. Azért mindig jó kupával végezni a szezont :)
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2012.04.25. 12:51:31

Holnap adom le a szakdolgozatomat. 55 oldal. Kb ugyanennyit tudnék írni a tegnapi meccsről, és ugy általában a Barcáról. Csak annyit mondanék hogy már rengeteg olyan élményt adtak számomra ami felejthetetlen , és senkit az ég világon nem hibáztatok. kicsit olyan érzés mikor kiestünk mintha szakítottam volna a barátnőmmel, vagy valami hasonló. de azzal viszont nem értek egyet hogy lezárult volna egy korszak vagy Messi zárná a korszakot ami abszolute nem így vagy. Jövőre kell kisebb frissítés, de a csapat gerince megvan és nehogy már elfelejtsenek futballozni egyik percről a másikra. ugyanúgy megvan a potenciál a csapatban, de most nem jött össze. és ami a LEGFONTOSABB: ez a csapat elérte hogy ha kiesnek valahonnan vagy kikapnak mindenhol a címoldalon van és mindenki erről beszél és mindenki erről posztol a Facebookon, kérdem én miért van ez? mert mindenki tudja mire képesek. és azok is leszünk jövőre is! forever Barca.!
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Lezárt