A Reváns: Barça vs Chelsea

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hogyan alakul a Chelsea elleni eredmény?

A szavazás 2006.03.03. 14:16:30-kor befejeződött.

Sima Barcelona továbbjutás
48
21%
A tavalyihoz hasonló izgalmak, de Barça továbbjutással
162
70%
Szoros küzdelemben a Chelsea megy tovább
13
6%
Sima Chelsea siker
8
3%
 
Szavazatok száma: 231
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2005.12.20. 15:15:53

azért nem kéne a cselzit ennyire lenézni! nem szimpatikus csapat, utálom, de azért letettek vmit az asztalra ezzel az antifocival. tavasszal a barca szebb és szórakoztatóbb játékot játszott, de a cselzi eredményesebbet és a focit gólra játszák... szóval morinnyó mindent meg fog tenni, h ők jussanak tovább. összerakták ezt a cselzit, rengeteg pénzük van és elvárás az, hogy európa legjobbja legyen. a pár évvel ezelőtti reál egyeduralmát akarják! ha a cselzi kiesik a 16-ban, akkor az messze van ettől az álomtól, így murinnyó útja lehet, hogy ki lenne adva... így fel fogják szántani a pályát ha kell. de a barca erre rámegy úthengerrel és belegyömöszöli a gyepbe a cselzit!!! kb. ilyen lesz a szinvonal és egyetlen vérrel kiizzadott gól fog dönteni! sztem londonban 1-1, itthon meg 2-1 és ezzel megyünk párizsba!!! 8)
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2005.12.20. 14:48:55

HAnonymus írta:Szerintem vissza lehetne venni az arcunkból (leginkább az újonnan regisztrált egykét hozzászólásos emberek) és összetenni a két kezünket ha egy baromi nagy csatában egy hajszállal jobbak leszünk...
pontosan így van!

akár idegenben lőtt góllal is, csak menjünk tovább. :roll:
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2005.12.20. 14:38:35

Szerintem vissza lehetne venni az arcunkból (leginkább az újonnan regisztrált egykét hozzászólásos emberek) és összetenni a két kezünket ha egy baromi nagy csatában egy hajszállal jobbak leszünk...
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2005.12.20. 14:31:06

Legyen összesítésben 3-2 a Barcának!ezzel én nagyon meg lennék elégedve.Szerintem(bár utálom) csapatként egyre jobb a Chelsea(lásd Arsenal ellen),bár megnézném őket Lampard nélkül.Idegenben min. 1 gól kell ! 8)
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2005.12.20. 14:01:26

:twisted: NA szoval csak röviden:erre a mecsre ki kéne jutni a NOU CAMP-ba mert ott egy nagy allázás lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!a barca összesitve : 8-2 arányba nyer!!!!!!! ez már tuti már látom! "Ha" tovább megyünk akko miénk a TRÓN !!!!!megvot a real jöhet a cselzi+murinyo :twisted:
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2005.12.20. 13:37:33

Nekem az a véleményem, hogy k...ra kibasztak a barcával, de a cselszkivel még jobban. Még nem tudják mi vár rájuk: káosz, anarchia és hatalmas bukfenc. A továbbjutás után Mourinnyó nyakára tekeredik a sálja és belefullad román olajába. lampard térden állva könyörög majd Laportának, hogy vásárolja meg, mert szégyellne tovább játszani a vert angol, bocsi internacionalista seregben. A cselszki pályát lerombolják, bevetik burgonyával, és a maradék cselszki-játékosok könnyeiket törülgetve görnyedezve kapálgatják. Közben arról ábrándoznak: bárcsak meg se születtek volna, vagy ha igen inkább mentek volna kertésznek vagy buszsofőrnek. Komolyra fordítva a szót: jobbak vagyunk, Angliában meg kell erősíteni a védelmet és a középpályát, Lampardot kikell kapcsolni, és legalább 1 de inkább 2 gólt rúgni kell. Továbjutásunkra 51%ot adok, de nagyon keserves lesz. Ha továbbmegyünk, miénk a BL. Hajrá barca, Hajrá Ronnie! varga tamás :!:
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6156
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2005.12.20. 13:27:28

Ugye tio ezt most nem gondoljátok komolyan,hogy ez a Barca képes olyan "játékra",mint a pool!? :roll: :evil: A saját játékunkat kell játszani,és akkor nem lehet gond.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2005.12.20. 13:08:44

igen, nagyon sokat számítana az idegenben lőtt gól, de sztem még jobban számítana, h ne kapjunk és ne kelljen hátrányból indulni, mert akkor a cselzi játszhatja azt amit akar. ha viszont nekik kell gólt lőni vszínű támadgatni fognak és akkor a Nou Campban nyerünk!!
meg kell nézni a pool bl csoportmeccsét a cselzivel és abból lehet tanulni, hogy ne kapjon a csapat gólt. azt meg hogy kell lőni, majd a Barca oktatja! :) (egyébként már a betisnek is sikerült, és most hanyadikok???)
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2005.12.20. 13:02:20

ha már idegenben egy gólt rúgunk netalán 2őt akkor már meglehet a továbbjutás de ott bármi is lesz az eredmény az itthonis meccs lefújásáig odakell figyelni.
Brian 20

2005.12.20. 12:09:40

Amugy tényleg annyi lenne a lényeg hogy idegenben ne kapjunk gólt egyet se és löni se muszáj amugy a bl ben is volt egy 0:0 meccs ez meg egy bl meccs lesz:)
ha nem kapunk gólt az elsö meccsen és legalább egyet rúgunk sima továbjutás igazábol a hangsuly azoon van hogy rugni kell idegenben még egy gol is sokat ér
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2005.12.20. 09:45:39

tegnap 2-1 re "vertük" a cselzit! -ennél rosszabb eredmény ne legyen 8)
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2005.12.20. 08:51:23

nem azt mondtam, h 0-0-ra kell játszani, hanem, h Londonban nem kéne kockáztatni és mindenáron ott eldönteni a továbbjutást. a lényeg, h ne kapjunk gólt, nagyon labdabiztosak legyünk, ha lehet lőjünk gólt, de ha nem megy, akkor a 0-0 sem rossz, mert a Nou Campban úgyis alázunk 100 ezer ember előtt!!!
inkább legyen 0-0, mint hogy beleszaladjunk a cselzi késébe. ők úgyis hagyni fognak támadni és ha elkapja a srácokat a hév, megint lesz belőle 2-3 kontra gól mint tavasszal és akkor nehéz lesz a visszavágó...
mint a kézilabdában. körbeállják a kaput, aztán egy eladott labdával már át is szaladnak a középpályán és a védők csak néznek maguk mögé... na ebbe nem szabad beleszaladni!!!
alföldi zoltán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2005.11.07. 00:41:15
Tartózkodási hely: Mohács

2005.12.19. 16:49:20

Egyszerüen lealázzuk őket. Mi nem egy szabálytalan góllal fogunk tovább jutni. Biztos vagyok a győzelmünkben. FORCA BARCA :D
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2005.12.19. 16:44:42

Én nagyon le egyszerüsíteném az egészet! Azt gondolom, hogy egész egyszerűen nem tud majd annyira rossz eredményt elérni a csapat Londonban, amit ne tudna kijavítani, vagy TOVÁBB JAVÍTANI hazai pályán!!! :wink:
"Més Cuen un Club"
bebjack
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:29:24
Tartózkodási hely: Budapest

2005.12.19. 16:24:50

Sztem nem taktikázta túl inkább naiv volt Rijkaard és a csapat is. Másrészt tavaly kevésbé volt masszív a védelmünk a sok sérülés miatt, még kisebb csapatok ellen sem tudtunk mindig hatékonyan eredményt tartani. Emiatt egy kicsit kényszerpályán voltunk, ezért szaladtunk bele a késbe. :?
Idén teljesen más lesz a helyzet, remélhetőleg nem lesz több sérültünk, és azért láthatóan higgadtabbak vagyunk, és én úgy látom Frank is tanult a hibákból.

Az igaz, hogy nem tudunk echte antifocit játszani (nem is kell, az nem a Barca lenne), de türelmesebb, higgadtabb játékra lesz szükség. Ennek kedvez az is, hogy Londonban lesz az első meccs, tavaly ez is a cselzi malmára hajtotta a vizet. A lényeg az, hogy nem szabad lerohanni őket mint múltkor, ha minimális hibaszázalékkal játszunk, nem lehet baj, elöl úgyis megvillan majd 1X-1X a Messi-Eto'o-Dinho szuperhármas 8)
K.Bálint
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2004.11.21. 18:23:45
Tartózkodási hely: Budapest

2005.12.19. 15:12:42

A Cselszkijjnek a játéka tényleg az, hogy öli a focit, ahol csak lehet. Én nagyon remélem, hogy Rijkaard nem taktikázza túl a meccset. Nekem tavaly is ez volt egy kicsit az érzésem. Szal ha úgy játszunk, mint most és tényleg odafigyelünk akkor sztem nem lehet gond. Persze nyilván Mourinho és a Cselszkijj be fog vetni mindent ( sportszerűtlen eszközöket is) ,hogy megfékezze a Barcát. De ez nem fog sikerülni és megnézhetjük milyen fejet vág, akkor a "portugál zseni" mikor a csapata kiesik a BL-ből. Forca Barca!
Forca Barca!
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2005.12.19. 14:30:18

Így van, védekező felfogásban játszani csak akkor tud egy csapat, ha úgy van felépítve, olyan játékosokkal rendelkezik. Mi nem ilyenek vagyunk, a szép játék, a labdabirtoklás, a gólra törekedés a vérében van a csapatnak, úgyhogy szerintem is a saját játékát játsza majd a csapat, mert úgy eredményesebb!
Előre a TITOlusokért!
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.12.19. 14:02:37

Remélem ezt a 0-0-t nem gondoltad komolyan :lol:

A csapatunk soha nem fog 0-0-ra játszani a biztos. Mi általában úgy védekezünk, hogy sokat támadunk:))

Ebben az évben is csak egyszer volt 0-0-ánk, az 1. fordulóban az Alaves ellen mikor rúgtunk 3 kapufát és kihagytunk 4 100%-os ziccert...
Szoa már ne haragudj de 0-0-t kivánni ettől a csapattól szinte lehetetlen. Asszem ezért is szeretjük sokan ezt a csapit!!! Egyértelműen a győzelemre fogunk játszani, semmivel nem fogunk többet védekezni mint eddig...

FORCA BARCA!!!!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2005.12.19. 13:12:45

sztem a cselzi még az olasz antifocit is felülmúlja. 10 emberből 6-7 védekezik, rombolják a játékot és ha szereznek egy eladott lasztit akkor gyors kontra 3-4 emberrel és legtöbbször gól. angliában ez nem megy, ezért beszpja sok csapat. ezt játszották ellenünk tavaly, amikor az 1. félidőben 3-at kaptunk. semmi helyzet, 0 játék, rombolás, 3 gyors kontra=3 gól! ennyi!
nagyon nehéz lesz gólt lőni a felállt védelmükkel szemben, de ami a legfontosabb nem szabad elveszíteni a lasztit a középpályán, mert abból általában a cselzinél gól van. szóval a 3 kp.-nak nagyon labdabiztosnak kell lennie!!! semmi felesleges, kockázatos passz! és a védők nem mászkálnak a kp-n, meg nem maradnak elől. az első meccsen kockáztatás nélkül végig kéne játszani a meccset, akár 0-0 -val, aztán a Nou Campban úgyis lövünk gólt és akkor már nem működik a catanaccio, mert a cselzinek 2-t kell lőni és akkor megszórhatjuk őket, mert kijönnek a fedezékükből!!!
nagyon szeretném már látni a faxfej morinnyó beképzelt arcán a kétségbeesést!!! ő is tudja, ettől a csapattól minimum elvárás, h döntőig mennek...
lehet, h jó edző ez a pali és beférne a top20-ba, de korántsem a világ legjobbja! vannak még páran előtte. pl.: capello, lippi, ancelotti, wenger, pareira, scolari, del bosque, benitez, le guen, hulier és persze REIKARD!!!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2005.12.19. 13:10:18

deffent írta:Szevaszok.

Megmondom a tutit. Ha nem szerzünk gólt a cselszki stadionjában, akkor valószínű, hogy kiesünk. Még akkor is, ha 0-0 az első meccs.

Emlékezzetek vissza a tavaszi BL meccsekre. Ha nem küldik ki a Drogbát itthon 0-1-nél, akkor szerintem nem nyerünk itthon. A kinti meccsen 0-3-nál mázlink volt, amikor kezezésért 11-est kaptunk.

Szóval attól félek, ha nincs kiállítás és nincs nagy hiba, ezek úgyis találnak egy gólt, aztán beállnak bekkelni és kontrázni. Az pedig nagyon tudják. A tavaszi BL visszavágón is kontrából lőtték az elsőt, miközben elvileg nekik kellet volna támadni az 1-2 után.

Rohadt nehéz lesz, ha továbbjutunk innen, akkor tényleg irány a döntő.
Deffent! -azért hozzátartozik a dologhoz, hogy a cselszkijnek tavaly, majdnem 100%-os volt a helyzetkihasználása.
szinte minden bejött nekik! és, ha ennyire tényszerűek vagyunk, akkor megállapíthatjuk azt is, hogy a 4. gól szabálytalan volt.

Rijkaardon nagyon sok fog múlni!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2005.12.19. 13:03:24

amúgy én tisztelem Várhidit a tudása miatt (bár igaz, hogy a gyakorlatban nem nagyon ment neki :roll: ), de azzal nem tudok 1etérteni, amit tegnap mondott, miszerint Murinnyó taktikailag megverte Wengert.
Murinnyó csapata ugyanazt játssza már tavaly óta és ez a csapat nem is tudna ezzel a középpályával más focit játszani.
ebben a nagy Murinnyó-bűvöletben én nem hiszek! -aki mögött olyan ember áll, aki képes kiadni egy Wright-Phillipsért 20 millió fontot (tegnap még csak nevezve sem volt :!: ) stb..., az ne papoljon az edzői képességéről.
semmi újat, semmi szépet nem lehet látni a cselszkij játékában Murinnyó hadbaállítása óta.
egy végtelenül egyszerű és pórias focit játszanak, igaz, azt tökéletesen!
Avatar
deffent
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2005.07.14. 14:37:04
Tartózkodási hely: Budapest

2005.12.19. 13:00:00

Szevaszok.

Megmondom a tutit. Ha nem szerzünk gólt a cselszki stadionjában, akkor valószínű, hogy kiesünk. Még akkor is, ha 0-0 az első meccs.

Emlékezzetek vissza a tavaszi BL meccsekre. Ha nem küldik ki a Drogbát itthon 0-1-nél, akkor szerintem nem nyerünk itthon. A kinti meccsen 0-3-nál mázlink volt, amikor kezezésért 11-est kaptunk.

Szóval attól félek, ha nincs kiállítás és nincs nagy hiba, ezek úgyis találnak egy gólt, aztán beállnak bekkelni és kontrázni. Az pedig nagyon tudják. A tavaszi BL visszavágón is kontrából lőtték az elsőt, miközben elvileg nekik kellet volna támadni az 1-2 után.

Rohadt nehéz lesz, ha továbbjutunk innen, akkor tényleg irány a döntő.
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2005.12.19. 12:51:33

:twisted:

Tavaly ki8kaptunk a Bernabeuban 4:2-re a Realtól, és hasonlóan Londonban a cselszkitől, idén nyertünk 3:0-ra a Bernabeuban és hasonlóan .... 8)

Viccet félretéve, én ezért drukkoltam, hogy összejöjjön a meccs, bár biztos, h nehéz lesz. Annál undorítóbb kiesést, mint amiben tavaly részünk volt :evil: , nehéz elképzelni, szeretném látni Mourinho arcát, ahogy leballag a kiesésük után a pályáról...

Szerintem Mourinho szokás szerint nem fog meglepit kitalálni a meccsre, határtalanul bízik a szokásos taktikájában, viszont Frankienél félek tőle, hogy majd valami extra dolgot akar majd kitalálni, ahelyett, hogy hagyná a megszokott csapatot...
Szerintem a Barcánál nyilatkozatszünetet kéne elrendelni a meccsig, hogy ne pörgessék túl magukat a srácok, és ne tudja felhúzni őket az a portugál patkány..
hamandeggs
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2005.11.22. 16:52:51

2005.12.19. 12:46:27

Vito írta:nem kell foglalkozni hamendeggs-szel.

valamelyőtök írta, hogy Várhidi mennyire éltette a cselzit. - én nem lepődök meg rajta, mert ő köztudottan csodálója z olasz catanacciónak(Juve, Milan). namost ehhez képest néha télleg szemet-gyönyörködtető játékot nyújt a cselzi. :?
Vito!
Te miért gondolod magad olyan iszonyat különlegesnek?
Lezárt