Victor Valdés

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.24. 21:16:35

Deus írta:
Jó tudom, valdes top5 kapusok közé tartozik, de ő is csak ember...
Nem azért, de közel sincs a Top5-höz :wink: és ezt nem bántásból akarom írni.
Casillas, Hart, Lloris, Cech, Akinfeev, Szeczny, Neuer, Buffon, Diego Alves is jobb nála.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2012.08.24. 20:49:35

- reméltem, hogy lenyugszom, mire írásnak adom a fejem, de ez akkor is répaság volt Valdestől, arról nem is beszélve, hogy már nem az első eset.
Az meg csak olaj a tűzre, hogy okosba meg is van magyarázva......
Ja persze ember ő is, meg top5, de ez a répaság egy egyszerű mezőnybevágással elkerülhető lett volna, vagy csak úgy parasztosan kirúgni csőrrel a stadionból, de le állni cselezni egy technikás csatárral, na ugyan már!
Na mind 1, remélem jövő héten felszántjuk a Bernabeut.......
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.08.24. 20:32:43

Azért vannak még sok kapushibák, tehát nem csak valdes csinálja.

videó: http://www.youtube.com/watch?v=AgYXDcmX-t4


Jó tudom, valdes top5 kapusok közé tartozik, de ő is csak ember...
KépKép
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.08.24. 20:28:34

Simán elképzelhető hogy valóban egy szót sem beszéltek a hibáról , feleslegesnek érzem én is. Tisztában van ezzel a hibával Victor bátyánk is 100%-ig. Semmi szükség Captain Obvious-ra.

Vannak kapusok, akiket ezek ellenére is a legjobbaknak tartanak, meg vannak akiknek ezekkel bizonyítják a középszerűségét.
Ezt meg nagyon adom.
Avatar
elbandi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008.06.22. 20:52:33
Tartózkodási hely: itt-ott

2012.08.24. 20:20:23

Kluivertinho írta:Mennyi hibát szeretnél még tőle látni? Tavaly, főleg a bajnokság vége felé rengeteg bizonytalanságot mutatott, most folytatja. Őszintén, nem érdekel a Szuperkupa, most még jó figyelmeztetés ez a potya. Valdes sosem volt klasszis kapus, nem is lesz, ezen nincs mit vitatkozni. Vannak bravúrjai, de nagy [auto_cenzúra]ázalékkal teljesít. Egy világklasszissal a kapuban tényleg szinte verhetetlenek lennénk, de már beletörődtem, ő ott ragadt. Egyébként kedvelem, csak nem ide való, még akkor sem, ha rengeteg kupát nyertünk vele a kapuban.
Mert aztán tényleg k. sokat szokott hibázni :lol:
Mondj már egy kapus aki nem hibázik ha ennyire otthon vagy témában.
Akkor mostantól majd számold majd hány pont ment el rajta a szezonba,fröcsögjön most itt mindenki annak sok értelme van :wink:
Mivel egy átlagos bajnoki meccsen 2-3-nál többet nem lőnek kapura,ezért ha itt lenne Casillas,Hart(vagy nem is tudom te kit hiszel klasszis kapusnak)ő se védene többet mivel 2-3 kapura lövést Pinto is elbír.
És ha szerinted nem voltak bravúros védesei akkor meg legközelebb nyomd be a tv-t.

De legalább ezzel a potyával most kicsit beindította a topikját.
Hattrick:Manchester.City.
Barcelona és City mindörökre...:)
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.08.24. 18:47:44

Az elpato.com információi szerint a tegnapi meccs után a vezetőség felvette a kapcsolatot a Lyonnal, hogy megszerezzék Hugo Llorist.Úgy néz ki tehát, hogy nem Song volt az utolsó nyári szerzeménye a Barca-nak,még rgy hete van a csapatnak, hogy megegyezzenek a transzferről. :D

Én elhiszem egyébként,hogy erre kérik,meg hogy ebből volt már, hogy gólt rúgtunk,de azért mérlegelni kell szerintem,nem mindegy mikor csinálja ezt,ha 30 méterre van tőle az ellenfél játékosa meg nem ilyen szorult helyzetben kapja a labdát,illetve 3-1-nél ezt gondolkodás meg támadás tiki taka nélkül ki kellett volna vágni a fenébe.Tavaly is kapott ilyen olyan potyákat,remélem idén ez volt az első meg az utolsó,ha nem akkor tényleg jobb lenne ha menne a levesbe.Messi meg,hogy ziccert rontott és nem ő van most lehordva mindenféle pancsernek...lehet elfogult vagyok,de ez akkor is nagyobb blama,mint hogy kihagyta akkor a kihagyhatatlant...de a közhely is ezt támasztja alá..ez a kapusok átka. :)
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2012.08.24. 17:35:31

Nem védeni akarom Valdest, nagy hülyeség volt amit csinált - Pinto szokott ilyen hibákat csinálni a felkészülési meccseken nem ő egy El Classicon - de azért mégis.. Messi előtte egy olyan helyzetet hagyott ki, amit neki illett volna belőnie. Onnan megindult a Real és rögtön gól. Ugyan akkorát hibázott Leo kb, csak mivel ő csatár ezért csak legyintünk és azt mondjuk, hogy "á, segáz, majd a következőt belövi", míg Victornál most megy a sárdobálás.. Ha belövi 4-1, és nyugodtan mehetünk a visszavágóra. Szóval csak azt akarom mondani, hogy ne csináljunk úgy mintha egyedül Valdes hibázott volna óriásit a meccsen, csak hát ugye a posztja miatt őnála a leglátványosabb egy-egy hiba..

Amúgy látom csak én röhögtem hangosan amikor bement a gól. Az ilyenen komolyan felhúzni se tudom magam olyan röhelyes jelenet.. :lol: Lehet hogy ezen megy el a szuperkupa - bár megnyertük az első meccset - , de én azt mondom inkább most csinálja ezt mint a Bl döntőben..
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.08.24. 17:22:20

Erxy írta:
mess2009 írta:hát igen....Tito ebben(is) utánozza Guardiolát, a legnagyobb baromságra is rá mondja, hogy semmi nem történt! mi az hogy ezt kérik tőle?! amit pedig csinálnia kell(pontos kidobások, kirúgások) az nem egy különleges elvárás. ezzel együtt nem kellene keresztre feszíteni, de a hibára se mondjuk , hogy az egy erény!.
egyébként, volt azért itt még két momentum, ha már menteni akarjuk! Adriano hazaadásaa nem volt indokolt, a csatár fellökte Valdest akár le is fújhatta volna a bíró.
Gondolkodjunk már egy kicsit.. Meg fogja kapni a magáét Váldes, efelől ne legyen kétség. De ezt nem a médián keresztül kell intézni, hanem az öltözőn belül, szemtől-szembe. Így fair.
Persze hogy elbeszélgetnek vele, elemzik mit kellett volna csinálni stb.
Profi klubnál ne elemeznék a hibákat pfff.
A média pedig kapott egy sablon maszlag szöveget, ment a parasztvakítás, hogy ááá nem is beszéltünk erről az esetről mert annyira nem is történt semmi.
Ahogy Erxy mondja nem a médiában kell ezekről beszélni hanem az öltözőben.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2012.08.24. 17:20:20

Talán nem hibázott nagyobbat, mint amikor

- a védő pontatlanul ad haza és az ellenfél csatára elcsipi
- egy védő elpasszolja magát a tizenhatoson belül
- van aki nem tulzottan szorongatott helyzetből öngolt rug
- pontatlan hazaadásból gol születik,mert a kapus nem tudja megfogni
Fecó
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2012.08.24. 17:16:23

mess2009 írta:hát igen....Tito ebben(is) utánozza Guardiolát, a legnagyobb baromságra is rá mondja, hogy semmi nem történt! mi az hogy ezt kérik tőle?! amit pedig csinálnia kell(pontos kidobások, kirúgások) az nem egy különleges elvárás. ezzel együtt nem kellene keresztre feszíteni, de a hibára se mondjuk , hogy az egy erény!.
egyébként, volt azért itt még két momentum, ha már menteni akarjuk! Adriano hazaadásaa nem volt indokolt, a csatár fellökte Valdest akár le is fújhatta volna a bíró.
Gondolkodjunk már egy kicsit.. Meg fogja kapni a magáét Váldes, efelől ne legyen kétség. De ezt nem a médián keresztül kell intézni, hanem az öltözőn belül, szemtől-szembe. Így fair.
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2012.08.24. 17:15:39

Tegnap levenni sem tudta a nem túl erős passzt, majd megpróbált cselt csinálni, de olyan idióta módon, hogy teljesen belesült.Lett volna ideje a rossz átvétel után is elrúgni, de ő meg akarta mutatni... Sikerült sokadjára!
Totoka
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2008.07.07. 22:44:08

2012.08.24. 17:10:32

Taibi írta:Bár pontos adatokat nem tudok írni, de biztos vagyok benne, hogy jópár olyan gólt szereztünk az elmúlt néhány évben, ami annak volt köszönhető, hogy Valdes nem vaktában előrevágja a labdát (aztán vagy barcáshoz kerül vagy nem), hanem egy okos passzal támadásépítést indít.
Most hibázott, tény, ettől függetlenül ezt kell csinálnia továbbra is szerintem, mégha rizikós is néha.
A kapus első számú feladata h ne kapjon gólt a csapat! Az teljesen rendben van, ha amikor úgy van nála a labda, h nincs senki a közelben, akkor okosan megjátsza, sőt nagyon hasznos is. De tegnap úgy kapta a labdát. h Di Maria lendületből jött rá... Ilyenkor alap h felnyomja félpályára... Szerintem Sergio-ék 10 mp alatt összeszedték volna még akkor is, ha realosnak megy a passza... Nem tartom rossz kapusnak, de tegnap hülye volt
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2012.08.24. 17:09:39

csababarca írta:
Tobias88 írta:Lehet szídni Valdest, de én egy kapust sem tudok mondani, akinek csak harmad annyiszor kell beleérnie lábbal egy mérkőzésen mint neki. Biztos vagyok benne hogy Casillas is hasonló bakikat vétene, ha ennyiszer kéne játékba avatkoznia

:roll:

persze.
ne magyarázzuk már meg,hogy mit művelt.erre nincs mentség,ez nem olyan volt,hogy melléütött egy labdának,vagy alászaladt,bármi.
Rossz döntést hozott,nem először,nem másodszor,és sajnos nem is utoljára.
Persze szépszép,hogy lábbal kell emberhez tenni a labdát,de van az a szitu amikor nem lehet megoldani máshogy,akkor nem kell erőltetni,mert csak belesül.
Igen, de ez nem az a szitu volt, ezt meg lehetett oldani lábbal, csak rosszul kezelte le, szerintem ez annyira látható....
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.08.24. 17:09:39

gy írta:Gyerekek, megvan a megoldás... Tito: "Ezt kérjük Victortól." Lehet annyi az egész, hogy azt kéne kérni Victortól, hogy "ne legyéé hülye!". Ès akkor nem lenne, mit gondoltok? :lol:
hát igen....Tito ebben(is) utánozza Guardiolát, a legnagyobb baromságra is rá mondja, hogy semmi nem történt! mi az hogy ezt kérik tőle?! amit pedig csinálnia kell(pontos kidobások, kirúgások) az nem egy különleges elvárás. ezzel együtt nem kellene keresztre feszíteni, de a hibára se mondjuk , hogy az egy erény!.
egyébként, volt azért itt még két momentum, ha már menteni akarjuk! Adriano hazaadásaa nem volt indokolt, a csatár fellökte Valdest akár le is fújhatta volna a bíró.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.08.24. 16:19:28

Buffon tavaly pontba kerülő hibája: https://www.youtube.com/watch?v=abXZWXADd8c

Ennek ellenére is a világ egyik, ha nem a legjobbjának tartják. De ha jól emlékszem Casillasnak is volt már hasonló odapasszolós bakija. Vannak kapusok, akiket ezek ellenére is a legjobbaknak tartanak, meg vannak akiknek ezekkel bizonyítják a középszerűségét. :)

Persze én is haragudtam/haragszom rá, de ezt le kell nyelni, ez benne van a játékunkban. Nem ő az első játékos, aki már az átvétel előtt a passzon gondolkozik, aztán nem tudja átvenni a labdát. Csak nyilván nála a leggázabb, főleg, ha aztán rossz döntéseket hoz. :)
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2012.08.24. 14:45:32

Bár pontos adatokat nem tudok írni, de biztos vagyok benne, hogy jópár olyan gólt szereztünk az elmúlt néhány évben, ami annak volt köszönhető, hogy Valdes nem vaktában előrevágja a labdát (aztán vagy barcáshoz kerül vagy nem), hanem egy okos passzal támadásépítést indít.
Most hibázott, tény, ettől függetlenül ezt kell csinálnia továbbra is szerintem, mégha rizikós is néha.
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4522
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2012.08.24. 14:45:05

Jó viccesen felfogni, de ez egy kupa sorsa, ahogy a BL, bajnokság pedig más tészta, mindenek felett áll. Egy kapus meg ne cselezzen a kapu előtt, azt majd egy Messi vagy Iniesta megteszi helyette elöl, fejben változtatnia kell, nem a kiscsapatok ellen kell bravúrokat bemutatni, hanem a nagy rangadókon, ahol 1 gól győzelmet érhet, mert mindenki arra fog emlékezni x év után.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.24. 14:37:44

Nem vettétek észre, hogy ezt megmondják neki, hogy ne rugdossa előre a labdát? Gondolom nem véletlenül csinálja hátul a passzait. Az meg, h rossz lábbal. Egy Xavi is veszi át rosszul a labdát, csak ha ő ezt megteszi, annyi lesz belőle, hogy labdavesztés, és nem gól. Nyugodjatok meg, ha Casillasnak is megmondanák, hogy egyik labdát se rúgja előre, és passzolnia kelljen mindig, ő is hibázna 1-2x egy évben...

Nehogy az legyen már a végén, h Valdesen ment el az összes BL. :lol:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.08.24. 14:35:08

Tobias88 írta:Lehet szídni Valdest, de én egy kapust sem tudok mondani, akinek csak harmad annyiszor kell beleérnie lábbal egy mérkőzésen mint neki. Biztos vagyok benne hogy Casillas is hasonló bakikat vétene, ha ennyiszer kéne játékba avatkoznia

:roll:

persze.
ne magyarázzuk már meg,hogy mit művelt.erre nincs mentség,ez nem olyan volt,hogy melléütött egy labdának,vagy alászaladt,bármi.
Rossz döntést hozott,nem először,nem másodszor,és sajnos nem is utoljára.
Persze szépszép,hogy lábbal kell emberhez tenni a labdát,de van az a szitu amikor nem lehet megoldani máshogy,akkor nem kell erőltetni,mert csak belesül.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.08.24. 14:34:13

azért azt figyelembe kell venni, mikor más kapusokhoz hasonlítgatjuk, hogy milyen csapat van előtte, és hogy milyen szinten nyomatják a csapatszintű védekezést,stb.
egy sevillában vagy atletico madridban 3-4x ennyi dolga lenne, de még a cityben vagy bayernben is legalább 2x ennyi.
persze néha előfordul, hogy ez visszaüt, és a semmiből jön egy nagy helyzet az ellenféltől, de alap esetben valdes az egyik legkevésbé foglalkoztatott kapus.
lehet, hogy kevésbé jó lábbal neuer,hart,lloris, vagy akárki, de hogy valdes lenne iker mögött a világ második legjobb kapusa, az szerintem még barcásként is egyértelmű hülyeség.
ha jó formában van, esetleg top 10.

Sanama írta:Hát kell is hogy legyen élet ebben a topikban évente 3-4x, mert amúgy törölni kéne... Persze mikor bomba formában véd, és pontokat ment a csapatnak, a nagy többség csendben elsuttyog.
sorolj már az elmúlt szezonból olyan meccseket, ahol valdes klasszisa mentett pontot vagy pontokat a csapatnak.
ha jön a lista, megkövetlek.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2012.08.24. 14:21:26

Lehet szídni Valdest, de én egy kapust sem tudok mondani, akinek csak harmad annyiszor kell beleérnie lábbal egy mérkőzésen mint neki. Biztos vagyok benne hogy Casillas is hasonló bakikat vétene, ha ennyiszer kéne játékba avatkoznia
94:39 6 - 1
Avatar
bottlikakos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2008.11.09. 19:07:22
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2012.08.24. 14:12:56

6 méterre volt tőle dimáríjá,de ő véletlenül sem passzolja el mellette a labdát Piquének,vagy mittomén,esetleg kibikázhatta volna a labdát,hanem elkezd cselezgetni.....idióta... :?
Bár semmi kül. bajom sincs Váldessel de ez már nem az első ilyen fsága
Magunkat verjük így meg,mert a reál kb ötször ért labdába a meccsen. :cry:
Kép

2009. MÁJUS 2.:real-BARCA2-6
2009.MÁJUS 13.:Király-kupa döntő,Barcelona-Atletic Blbao4-1
2009.MÁJUS 27.:BAJNOKOK LIGÁJA DÖNTŐ,BARCA-manchester united2-0
2010.NOVEMBER 29.:BARCA-real madrid 5-0!!!
2011.MÁJUS 28.:BL DÖNTŐ:BARCA-m.united 3-1!!!
Avatar
fifaorult
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2007.08.26. 20:47:14
Tartózkodási hely: Körmend

2012.08.24. 13:36:43

VV-nek tényleg ki kellett volna rúgnia a lelátóra a labdát, teljesen érthetetlen, hogy miért nem ezt tette. Bárkivel előfordulhat a dolog, sajnos az Ő esetében azért rossz, mert vele többször is előfordult az ilyesmi. DE sokat is köszönhetünk neki. Di Maria pedig lehet, hogy szabálytalankodott, de ha végiggondoljátok, ennyit mindenki megcsinálna azért, ha igazából odateszi magát, hogy gólt szerezhessen, addig megy a játék, amíg a bíró nem fúj közbe.
"Tőlünk hangos a tér, visszhangzik minden utca"
MTE! 1987*1996*2003
Kép
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2012.08.24. 13:28:00

Valdes most hatalmasat hibázott, efelől semmi kétség, de nem szabad elfelejteni, hányszor mentette már meg a csapatot. MÉRLEGET KELL VONNI, és ez alapján bőven-bőven pozitív a teljesítménye.

És igenis, VV az egyik legtechnikásabb kapus a világon. Más csapatokban játszó kapusoknak nem kell ennyiszer a labdához érniük lábbal, másképp is kell lereagálniuk egy ilyen hátsó adogatást - értsd: kivágják a labdát. Szorult helyzetben egyébként Valdes is el szokta rúgni, érthetetlen, hogy most miért nem tette meg.

Az egészben talán ez a legrosszabb: érthetetlen. Mindenesetre aki el akarja adni, mást akar a helyére igazolni; az pont akkora barom, mint akik anno Xavit és Iniestát tették volna eladólistára.
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2012.08.24. 13:24:38

BritishKnight írta:Azért én valahogy örültem volna ha ezt nem egy El Clasicón lövi el!
Én sem örültem neki,de inkább egy Szuperkupa odavágón lőjje el 3-1es vezetésnél,mint egy BL döntőbe 1-1nél a 89edik percben...
Kép

Titi - The Legend!
Lezárt