David Villa

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.12.12. 12:35:37

Nem értem a vezetőséget és Titot. Villa felépült. Nálam alap kezdő lenne, ha pedig pihentetni kéne akkor ott van Tello.
Nálam a támadó szekció egyértelműen Villa-Messi-Pedro/Alexis hármas lenne.

Méltánytalanul kevés percet kap Villa. Szomorú lennék, ha egy ekkora játékosban rejlő potenciált nem tudtunk volna kihasználni az itt tartózkodása alatt.
Avatar
Zsazsa Jr
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2012.02.28. 11:01:47

2012.12.10. 17:43:05

Léfe írta:Az a statisztika biztosan az egész pályafutására érvényes. Meg kellene nézni az itteni meccseire is. Fix, hogy rémitően gyenge lenne. El kellene adni amig lehet. Nem produkál semmit. Gól ellen be van oltva.
egész pályafutására?!Már megbocsáss, de az idei 10 bajnokin 5 gól, 1 gólpassz azért elég jó...hol van ehhez képest Alexis, Pedro, v Tello?Sehol, de szted nem produkál semmit...mellesleg a cikkben az áll, h a legtöbb kapura lövéséből, neki születik a legtöbb gól :wink:
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2012.12.10. 17:07:20

Az a statisztika biztosan az egész pályafutására érvényes. Meg kellene nézni az itteni meccseire is. Fix, hogy rémitően gyenge lenne. El kellene adni amig lehet. Nem produkál semmit. Gól ellen be van oltva.
Fecó
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2012.12.07. 11:43:30

ne bohóckodjunk már! pont a napokban láttam egy cikket a csatárok hatékonyságáról európában. villa vezetett, mivel a lövéseinek 70%-ból gól született. Na meg is találtam az oldalt:
http://www.talksport.co.uk/magazine/fea ... 85240?p=10
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.07. 10:27:50

Lionel85 írta:Khm... Puyol és Pinto mellett ő volt a rangidős. Mivel nincs formában, szerintem a minimum elvárás az, hogy ha már végre a saját posztján játszhat, akkor jobban odateszi magát.Megértem, hogy a csapat teljesítménye rányomja a bélyegét a játékosra, de könyörgöm, ha a kapu előtt van és kapura kell lőni, akkor milyen ráhatást várunk a többiektől? Ha a kapuval szemben állsz, akkor te magad döntöd el hogyan lövöd kapura a labdát. Nem tudom megszámolni hányszor kellett volna befejeznie az akciót Villának, de mindannyiszor rendre rosszul döntött. És ez akkor is igaz, mikor az alapjátékosok játszanak és jól megy a csapatnak. Villa akkor is 5 zicceréből 3-szor a kapusba veri a labdát.
Én még mindig ott tartok, hogy a jó játék nem úgy megy, hogy akarom és megy. Azon vitatkozhatunk, hogy az akarás mennyire volt meg benne (sztem azért akarni akart), de a helyzetkihasználás nem motiváció kérdése még mindig.
Az meg kicsit vicces, hogy nem ez az első eset, hogy ilyen szinten játszó focistákról 1-2-3 meccs alapján akarja valaki bebizonyítani, hogy igazából nem is tudnak focizni. (Alexisről pl. nemrégiben meglepve tudtam meg, hogy alapvető technikai hiányosságai vannak, mert nem tudott valamelyik meccsen egy labdát átvenni.) Villa a spanyol bajnokság egyik legeredményesebb góllövője, meglepődnék, ha ez úgy jött volna össze, hogy 5 ziccerből csak 2-t lő be egész életében. (Ráadásul ennek az aktualitását sem értem, mert sztem rendre 20 percekre beállva, 1-2 helyzetből lőtte meg a góljait, míg pl. Messitől az utóbbi hetekben nem egy olyat láttam, hogy tiszta lövőhelyzetből cselezte el magát)

De alapvetően még mindig arról vitatkozunk, hogy most jól v rosszul játszott-e a Benfica ellen (illetve jól v rosszul játszik általában), miközben én csak azt tartom röhejesnek, hogy ennek kapcsán máris Torresre akarja itt valaki elcserélni.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.12.07. 09:52:25

sjd írta:
Lionel85 írta: Sjd! Ha egykapuzott a Benfica, akkor Villa miért nem becsülte meg azon kevés támadások egyikét, amikor felért a kapu elé a csapat? Miért választott rendre rossz megoldást? Hiszen ő is tudta, ezúttal nem úgy megy a szekér, ahogy menni szokott a szokásos játékosokkal.
Magyarul ha rosszul megy az egész csapatnak, akkor neki meg direkt jobban kéne tudni játszania? Ez valószínűnek tűnik nagyon... Ráadásul az sem úgy megy, hogy akarja, és akkor jól megy a foci. (Ha focizol / fociztál valaha is egyesületben, akkor nagyon jól tudod, hogy a csapat teljesítménye mekkora hatással tud lenni a tiedre)
Ilyen alapon elég sok meccsen, elég sok játékosunk lehetne számon kérhető. Xavit se zavartuk el, amikor mondjuk tavaly a Chelsea ellen nem lógott ki felfelé a csapatból. Pedig igazán adhatott volna 2-3 gólpasszt, mert látta, hogy rosszul megy a szekér...

De akármennyire is rosszul, vagy jól játszott, ettől még mindig nevetséges, hogy végre megtalálta a góllövő cipőjét, aztán van egy ilyen sörmeccs, ahol nem rúg gólt, és máris Torresért kiált valaki.
Khm... Puyol és Pinto mellett ő volt a rangidős. Mivel nincs formában, szerintem a minimum elvárás az, hogy ha már végre a saját posztján játszhat, akkor jobban odateszi magát. Megértem, hogy a csapat teljesítménye rányomja a bélyegét a játékosra, de könyörgöm, ha a kapu előtt van és kapura kell lőni, akkor milyen ráhatást várunk a többiektől? Ha a kapuval szemben állsz, akkor te magad döntöd el hogyan lövöd kapura a labdát. Nem tudom megszámolni hányszor kellett volna befejeznie az akciót Villának, de mindannyiszor rendre rosszul döntött. És ez akkor is igaz, mikor az alapjátékosok játszanak és jól megy a csapatnak. Villa akkor is 5 zicceréből 3-szor a kapusba veri a labdát.
Kép
Kép
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.06. 22:01:58

Lionel85 írta: Sjd! Ha egykapuzott a Benfica, akkor Villa miért nem becsülte meg azon kevés támadások egyikét, amikor felért a kapu elé a csapat? Miért választott rendre rossz megoldást? Hiszen ő is tudta, ezúttal nem úgy megy a szekér, ahogy menni szokott a szokásos játékosokkal.
Magyarul ha rosszul megy az egész csapatnak, akkor neki meg direkt jobban kéne tudni játszania? Ez valószínűnek tűnik nagyon... Ráadásul az sem úgy megy, hogy akarja, és akkor jól megy a foci. (Ha focizol / fociztál valaha is egyesületben, akkor nagyon jól tudod, hogy a csapat teljesítménye mekkora hatással tud lenni a tiedre)
Ilyen alapon elég sok meccsen, elég sok játékosunk lehetne számon kérhető. Xavit se zavartuk el, amikor mondjuk tavaly a Chelsea ellen nem lógott ki felfelé a csapatból. Pedig igazán adhatott volna 2-3 gólpasszt, mert látta, hogy rosszul megy a szekér...

De akármennyire is rosszul, vagy jól játszott, ettől még mindig nevetséges, hogy végre megtalálta a góllövő cipőjét, aztán van egy ilyen sörmeccs, ahol nem rúg gólt, és máris Torresért kiált valaki.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.12.06. 18:04:17

Engem sem győz meg Villa. Nem is tudom hol írtam róla, hogy mi azért igazoltuk, mert a Valenciában ontotta a gólokat. Csakhogy ez a Villa nem a Valenciás Villa. Ott rá épült a támadójáték, itt Messire. Itt csak edpizódista, amit szemmel láthatóan nem tud hozni világklasszis szinten. Voltak, vannak, lesznek jó meccsei, pillanatai, de egy bajnokságon át kimagaslót nem tud hozni. Az Alavés ellen is kicsit erőtlen volt, de lőtt két gólt. Most még annyi se jött össze neki. Szinte csak rossz megoldásai voltak.

Sjd! Ha egykapuzott a Benfica, akkor Villa miért nem becsülte meg azon kevés támadások egyikét, amikor felért a kapu elé a csapat? Miért választott rendre rossz megoldást? Hiszen ő is tudta, ezúttal nem úgy megy a szekér, ahogy menni szokott a szokásos játékosokkal. Akkor nem úgy kellett volna gondolkodni, hogy basszus legalább egy ziccert komolyan meg kéne oldani és lehetőség szerint kaput találni? Ja, mert az se jött össze neki.

De nem ebből az egy meccsből akarok kiindulni, volt neki már sok. Elismerem az érdemeit, gólok a Real elleni 5-0-nál, gólok egy Espanyol elleni fiesztán és egy marha nagy gól a MU ellen a BL-döntőben. Viszont rengeteg sok hibája van, ami csak azért nem kapott nagyobb publicitást soha, mert a társak mindig megoldották helyette. De tegnap nem volt ki megoldja helyette. Ezért is volt szembetűnő a sok hibája!

A bizalmat örökké nem lehet kiérdemelni, egy idő után sok lesz ez és jönni fog helyette más. Amúgy is, ha az általam nem várt Neymar jön és Alexis is elkapja a fonalat, hol lesz hely Villának? Ráadásul Tello is a balszélen szeret játszani és pl. a Benfica ellen is ezerszer aktívabb volt.
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.06. 17:55:56

atek írta:merész ötlet, de ha egyáltalán nem, vagy kevés pénzünkbe kerülne, akkor üthetnénk egy bizniszt a kékekkel torres - villa ügyben, hátha...
790 játékperc
8 gól
2 gólpassz
79 percenként van benne közvetlenül egy gólban, emellett a mezőnyben is jó, ahogy Varatrix is írta.
Lehet, hogy nem a tegnapi volt élete meccse, sokszor futott lesre, de összességében a legjobb támadónk idén. (Nyilván Messit kivéve.)
Torres? A Barça B-be talán beférne. (Labdaszedőnek.)
evikem97
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2011.02.21. 17:25:58

2012.12.06. 17:52:55

atek írta:ezekkel tisztában vagyok, de szerintem valami akkor sem okés vele a sérülése óta, és nem csak a mai meccsre gondolok.
egyébként torrest sem csípem, de valamiért megnézném itt, persze szigorúan csak fillérekért.

alexis játéka meg nagyon tetszik, így gólok nélkül is erősebbnek érzem mint villat (nyílván ez most hülyén hangzik, hiszen mindkettőnek a góllövés a dolga és ebben villa valamivel jobban áll) példaértékű munkát végez és a barca focit is érzi, de az is igaz hogy a gólok hiánya miatt mostanra görcsössé vált.

mindegy, ez csak a személyes véleményem, aminek azért adtam hangot, mert villa ma (is) nagyon gyenge volt:)
Ma (is) ? Szerintem éppen inkább csak ma.vagyis tegnap. Tény,hogy csereként jobban teljesít,de nem kéne elvenni az érdemeit. Ha úgy nézzük,hogy komolyabb meccseken kap 30 percet,akkor elég jól teljesít mivel majdnem mindig vág egy gólt vagy ad egy gólpasszt. Lötyögős meccseken pedig a fiatalok kapnak főleg szerepet,nem pedig Iniestáék,így elég sokszor játszótárs nélkül marad.( A fiatalok érdemeit sem szeretném elvenni,ezt hangsúlyoztam többször is. )
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.12.06. 15:40:53

atek írta:merész ötlet, de ha egyáltalán nem, vagy kevés pénzünkbe kerülne, akkor üthetnénk egy bizniszt a kékekkel torres - villa ügyben, hátha...
Torres :roll: ? Villa jelenleg gyenge? Ugyanarról a sportról beszélünk? Villa teljesen jó játékot hoz. A góljai száma jelenleg kifogásolhatatlan. Mezőnyben is remekül játszik. Ráadásul szerintem az idei évnek pont ez a nagy pozitívuma hogy nincs standard támadó hármas. Messi állandó, de a mellette szereplő két név meccsről meccsre más. Bárkit neveznek a keretbe én nem aggódok, mindegyiknek más-más erényeik vannak. A támadók közül szerintem Alexis teljesítménye kifogásolható, de én még mindíg bízok benne.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2012.12.06. 15:05:42

Zsazsa Jr írta:Sztem azért annyira nem kritikus a helyzet, hiszen egy ilyen hosszú sérülés után 18 meccsen elért 7 gól és 2 gólpassz, azért egyáltalán nem vészes.
Idehoznál egy Torrest, aki az elmúlt 90!!! meccsén rúgott 19 gólt?!Még viccnek is rossz :lol:
Sőt épp ellenkezőleg ez inkább jó statisztika! Amúgy 8 gólja van :D na de nem ez a lényeg ha nem is világszínvonalon játszik David de mindenképpen hasznos tagja a csapatnak és nem mellesleg a csapat 2. legeredményessebb
játékosa.Ha így folytatja ez az idénye lehet a legjobb Barcás éve. Torres pedig tényleg csak rossz vicc! :lol: Ezeken a meccseken nem lehet szvsz semmi komolyat levonni ilyenkor sokszor az az érzésem nincs játszótársa.
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
Zsazsa Jr
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2012.02.28. 11:01:47

2012.12.06. 14:35:02

Sztem azért annyira nem kritikus a helyzet, hiszen egy ilyen hosszú sérülés után 18 meccsen elért 7 gól és 2 gólpassz, azért egyáltalán nem vészes.
Idehoznál egy Torrest, aki az elmúlt 90!!! meccsén rúgott 19 gólt?!Még viccnek is rossz :lol:
Avatar
atek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2007.07.01. 22:04:00
Tartózkodási hely: Budapest/Százhalombatta
Kapcsolat:

2012.12.06. 00:17:38

ezekkel tisztában vagyok, de szerintem valami akkor sem okés vele a sérülése óta, és nem csak a mai meccsre gondolok.
egyébként torrest sem csípem, de valamiért megnézném itt, persze szigorúan csak fillérekért.

alexis játéka meg nagyon tetszik, így gólok nélkül is erősebbnek érzem mint villat (nyílván ez most hülyén hangzik, hiszen mindkettőnek a góllövés a dolga és ebben villa valamivel jobban áll) példaértékű munkát végez és a barca focit is érzi, de az is igaz hogy a gólok hiánya miatt mostanra görcsössé vált.

mindegy, ez csak a személyes véleményem, aminek azért adtam hangot, mert villa ma (is) nagyon gyenge volt:)
different day, same wasted!
live fast, skate faster!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.05. 23:51:26

atek írta:szerintem itt már nem terem neki babér, én megválnék tőle addig, amíg jó pénzért el lehet passzolni, mondjuk egy chelseanek.

merész ötlet, de ha egyáltalán nem, vagy kevés pénzünkbe kerülne, akkor üthetnénk egy bizniszt a kékekkel torres - villa ügyben, hátha...
:D :D :D :D
Azzal ugye egyébként tisztában vagy, hogy idáig durván 90 perc játékára jutott egy gól? Ezzel ugye nagyon kilóg lefelé az olyan gólvágók sorából, mint pl. Pedro, Alexis vagy Tello.
De szinte biztos vagyok benne, hogy a rendre hónapokon keresztül gólképtelen Torres kapásból túlszárnyalja :D
Ja bocs, el is felejtettem a fő érvet, nem került helyzetbe egy olyan meccsen, ahol kb. egykapuzott velünk a Benfica....
Avatar
atek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2007.07.01. 22:04:00
Tartózkodási hely: Budapest/Százhalombatta
Kapcsolat:

2012.12.05. 23:40:52

elképesztő mennyire nem mozog együtt a csapattal. igaz hogy sohasem kedveltem és előbb veszem észre a rossz játékát, mint a jót, de az amit mostanában produkál rém gyenge. mintha a többiek is érezték volna hogy nem megy neki, ezért a végén már úgy tűnt mintha direkt nem is keresnék őt a labdákkal.

szerintem itt már nem terem neki babér, én megválnék tőle addig, amíg jó pénzért el lehet passzolni, mondjuk egy chelseanek.

merész ötlet, de ha egyáltalán nem, vagy kevés pénzünkbe kerülne, akkor üthetnénk egy bizniszt a kékekkel torres - villa ügyben, hátha...
different day, same wasted!
live fast, skate faster!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.03. 18:26:26

Nagyon boldog 31. születésnapot, David! :)

http://www.fcbarcelona.com/football/fir ... hday-villa
evikem97
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2011.02.21. 17:25:58

2012.12.03. 18:00:08

Isten éltessen Guaje! 8) 31 gólt az idényben! :lol: :lol:
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2012.12.03. 00:12:01

Isten éltesse Davidot!
Csak így tovább gólokban mint eddig.
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.12.01. 17:38:59

mindenki el van tévedve, mert csak két gólpasszt jegyez idén. a celta ellen az a sarkazás jordi albának, meg az alaves elleni passz iniestának. kezdeni viszont nemhiszem, hogy fog, most szerdán játszott először kilencben percet a sérülése óta.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.11.30. 19:51:19

S.Agüero írta:Ki lehet jelenteni, hogy jól tért vissza sérüléséből, nem gondoltam volna, hogy fog ő még jól játszani a Barcában.
Eddigi adatai:
690 perc, 8 gól, 6 assziszt.
85 percenként lő gólt, és 115 percenként ad gólpasszt.
Azaz, ha pályára lép, 50 percenként benne van egy gólban.
Jó kis adatok. :)
Kis kiegészítés: 20 lövés, 8 gól. :)
Ráadásul az Alavés ellen meglőtte 40. gólját Barça-mezben, ezt 92 meccsen sikerült összehoznia. (Wikipédia emellé ír még 10 gólpasszt is, de el vannak tévelyedve szerintem, mivel az idei szezonra nulla asszisztot számolnak neki...)

David Villa - 40 Goals in FC Barcelona
http://www.youtube.com/watch?v=HDvIC9ym ... ture=g-all
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.11.30. 18:59:04

S.Agüero írta:Ki lehet jelenteni, hogy jól tért vissza sérüléséből, nem gondoltam volna, hogy fog ő még jól játszani a Barcában.
Eddigi adatai:
690 perc, 8 gól, 6 assziszt.
85 percenként lő gólt, és 115 percenként ad gólpasszt.
Azaz, ha pályára lép, 50 percenként benne van egy gólban.
Jó kis adatok. :)
Cseréhez képest jó adat főleg úgy, hogy az idény első szakaszában nem volt pályán. Többre nem is lehet számítani, vagy ha jobban teljesít, az kellemes meglepetés kategória. Túlságosan rá építeni nem lehet, hiszen elég szélsőséges formában tud játszani. Emlékezhetünk, hogy amikor folyamatosan kapott lehetőséget, nem nagyon tudott élni vele. El kellene dönteni, hogy gólokat akarunk tőle (akkor csatárnak kell játszatni) vagy a széljátékot erőltetni és kiszolgálni a társakat (akkor balszélsőt). Az nem megy, hogy gólokat várunk el tőle a bal oldalról, hiszen oda futó ember kell, mint Tello vagy technikás játékos, mint Alexis. Villa gyorsasága nem a régi már, a technikájában pedig akadnak bakik. A befejezéseknél a kapusba lőtt labdáitól pedig agyérgörcsöt kapok. Viszont ha nem várunk el tőle túl sokat, még jól is kisülhet belőle, hogy kiegészítő emberként játszhat.
Kép
Kép
Kép
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2012.11.30. 09:46:16

Ne feledkezzünk meg arról, hogy megvan pályafutása 301. gólja is, ami nem akármilyen teljesítmény, és úgy, hogy ezek nagy részét nem a Barca-ban lőtte. Nálam még mindig klasszis csatár, habár itt nálunk nem az eredeti posztján játszik. Csak azért írtam, mert mindenki Messi rekordjairól beszél, és ne halványuljon el mellette ilyen teljesítmény.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2012.11.29. 15:46:34

Jó, hogy visszatér és löni kezdi a gólokat. Azok után, hogy gyakorlatilag eltörte a saját sípcsontját :oops: , jó, hogy ekkora akarás van benne.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.11.29. 12:27:10

Ki lehet jelenteni, hogy jól tért vissza sérüléséből, nem gondoltam volna, hogy fog ő még jól játszani a Barcában.
Eddigi adatai:
690 perc, 8 gól, 6 assziszt.
85 percenként lő gólt, és 115 percenként ad gólpasszt.
Azaz, ha pályára lép, 50 percenként benne van egy gólban.
Jó kis adatok. :)
Lezárt