Kérdések, észrevételek a FÓRUMMAL kapcsolatban

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Ötletelés a fórum átalakításához:

Cali vázlata:
4
80%
https://docs.google.com/document/d/17Z- ... 9ctPs/edit" target="_blank
1
20%
Ehhez lehet ötleteket írni még ide a topicba, amik aztán összegezve lesznek.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 5
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.02.03. 20:56:37

Valdes topic meddig lesz zárva? Megakarom dicsérni.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.31. 08:17:40

miihii írta:Most kaptam az infót, h állítólag ma elég sokan nem tudtak bejelentkezni, egyelőre nem tudom mi okból kifolyólag. Ezért sem volt nyitva az Élő sem, mert nem engedte be még a testületet sem a rendszer :D Én meg dolgoztam, uh jól lemaradtam az egészről :P

Naszóval, bocsesz aki nem tudott belépni :oops:
Nem baj, vicces volt.
"Error in obtaining userdata" blabla
utána meg vagy tíz soron keresztül informatikai halandzsa. :lol:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.01.30. 23:27:25

Tud furcsa dolgokat művelni az oldal az tuti. Ha meg nincs új ötlete, akkor visszatér a jó öreg criticalerror :D

Annyi érdekes tünetet produkál, h azt még Dr House sem tudná megfejteni :D

Reméljük mielőbb megoldódnak a fennakadások és akadálymentesíteni tudjuk a fórumozást.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.01.30. 23:17:55

visca el barca írta:
miihii írta:Most kaptam az infót, h állítólag ma elég sokan nem tudtak bejelentkezni, egyelőre nem tudom mi okból kifolyólag. Ezért sem volt nyitva az Élő sem, mert nem engedte be még a testületet sem a rendszer :D Én meg dolgoztam, uh jól lemaradtam az egészről :P

Naszóval, bocsesz aki nem tudott belépni :oops:
hihetetlen h hónapok óta ez megy... :? sokszor nem enged be, és nem csak akkor mikor tulterhelt a rendszer...
Nem akarok károgni, de azért ez méltatlan az oldalhoz, ha már úgy van reklámozva, hogy Magyarország legnagyobb FC Barcelona oldala.
Ráadásul már megy egy ideje az egész.

ui:Természetesen tudom, hogy nem kötelező hasznánli a fórumot, csak ha már évek óta itt vagyok, gondoltam, minden rosszindulatot mellőzve, azért ezt megjegyzem.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2013.01.30. 23:36:58-kor.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.01.30. 23:15:55

Én pü-t nem tudtam küldeni, kiírta, hogy ilyen felhasználó nem létezik... :roll: :lol:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.01.30. 23:11:40

miihii írta:Most kaptam az infót, h állítólag ma elég sokan nem tudtak bejelentkezni, egyelőre nem tudom mi okból kifolyólag. Ezért sem volt nyitva az Élő sem, mert nem engedte be még a testületet sem a rendszer :D Én meg dolgoztam, uh jól lemaradtam az egészről :P

Naszóval, bocsesz aki nem tudott belépni :oops:
hihetetlen h hónapok óta ez megy... :? sokszor nem enged be, és nem csak akkor mikor tulterhelt a rendszer...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.01.30. 22:59:47

Most kaptam az infót, h állítólag ma elég sokan nem tudtak bejelentkezni, egyelőre nem tudom mi okból kifolyólag. Ezért sem volt nyitva az Élő sem, mert nem engedte be még a testületet sem a rendszer :D Én meg dolgoztam, uh jól lemaradtam az egészről :P

Naszóval, bocsesz aki nem tudott belépni :oops:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.01.29. 22:14:19

messideco írta:Ez így jó szerintem, csak egyeseknek semmi sem tetszik :wink:
Nem semmi nem tetszik,de ezt azért én már elég durván a másik végletnek érzem :D ( azért egy ilyen kifejezést súlyos káromkodásnak Ítélni,mint amit én leírtam,az nem biztos,hogy teljesen jó dolog (mindamellett,hogy elfogadom,hisz ez a szabály) csak ugye,egy ilyen kifejezés miatt törölve lett egy 15-20 soros hozzászólás,aminek úgy gondolom,hogy nagyobb volt az értéke/mondandója,mint az utána következő sportgézás linknek (ami tiltott oldalas) vagy nem megbántva azt,aki ugyanazt a linket benyomta mint én csak éppen mindenféle saját véleményezés nélkül,egy érdekes szó kíséretében! Úgy érzem ilyen esetekben azért a mérlegelés lenne a jó megoldás,ha az egész hszben ez az egy kifejezés a sérelmezhető dolog,akkor lehet kevesebb embernek böki a csőrét,mint a hiteltelen oldalak linkelgetése,és a saját véleményt nélkülöző,sima linkes/url-es hsz.-ek ...
Nehéz mindenkinek megfelelni én ezt elhiszem :) sőt nem is lehet,nem is kell,de ez a Drigo által leírt kifejezés szerintem bőven belefér a fórum életébe!
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.01.29. 20:54:27

Drigo írta:A Villas dolgot nem értem. Onnan egy angol nyelvű hsz-t töröltem csak. Azért más lesz a felelős.

A Barca vs. Real topichoz:
"kaka van a palacsintában"
Nálam ez káromkodás.


Ha szigor van az a baj, ha nincs, az a baj.
Okés,értem,nem gondoltam,hogy már ez is annak számít :D nem tudtam,hogy káromkodásnál hol húzódnak a határok,gondoltam mivel az autocenzura sem húzza ki,ezért nem számít annak,látom tévedtem.
Nincs ezzel baj,csak nem voltam ezekszerint tisztában a játékszabályokkal!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.01.29. 20:26:31

Ez így jó szerintem, csak egyeseknek semmi sem tetszik :wink:
"And my heart will leave you never."
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2013.01.29. 20:23:02

A Villas dolgot nem értem. Onnan egy angol nyelvű hsz-t töröltem csak. Azért más lesz a felelős.

A Barca vs. Real topichoz:
"kaka van a palacsintában"
Nálam ez káromkodás.


Ha szigor van az a baj, ha nincs, az a baj.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.01.29. 18:07:47

Köszi Drigo!

Más: Valaki nem tudja véletlen,hogy mi ez az új rendszer??
Reggel kezdődött azzal,hogy a Villa topicból törölték azt,hogy 3szoros apuka lett,pedig nem tiltólistás oldalról linkelték be a dolgot,és még szöveget is fűztek hozzá,csúnya szó nélkül!
Délután pedig én raktam be,egy szintén nem tiltólistás oldalról egy cikket,miszerint Casillasné mit nyilatkozott,indoklást/saját véleményt is fűztem hozzá,nem volt káromkodás a szövegben mégis törlésre került...nem sértésből mondom,de ez a túlzott szigor jelentősen ront a fórumozás élményén,hogy ha szabályba ütközést sem csinálunk,akkor is törlésre kerülhetnek a hozzászólásaink.és minden szöveget 36szor kell átolvasnunk !
Persze én a sötét fejemmel nem mentettem le elküldés előtt,így a panaszom nyilván nem számít majd(mert nem is gondoltam,hogy bármilyen szempontból aggályos lehet a hsz.em),de legalább a jövőben azokat is lementem,amiben látszólag semmi szabályba ütköző nincs!
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2013.01.26. 17:59:55

mess2009 írta:EZEKET mintegy összefoglaló néven nevezitek stílus/tartalom hibának ami
Gondoltam, hogy valami hasonló félreértés lehet, csak nem akartam, szádba adni a szavakat, meg azt is elképzelhetőnek tartottam, hogy nem voltam elég figyelmes, ezért kérdeztem rá újra.
Mezner írta:...
Nálunk kb minden tervben van és folyamatban :D

Sajnos eléggé kacifántos az oldal kódolása (a programozóink ezt mondják, én nem értek hozzá), talán rémlik, hogy próbálkoztunk egy fórum frissítéssel, láthatod, mekkora eredménnyel. Mivel, ahogy mondtam, nem sok közöm van a programozáshoz, ezért csak azt tudom mondani, amennyi infóval mi is rendelkezünk, mégpedig, hogy amit lehet javítanak és fejlesztenek, csak sajnos vannak olyan folyamatok, amelyeknek több lépését is előre meg kell szervezni, mielőtt cselekednek. Ez pedig azért megy olyan lassan, mert egy esetleges új honlap létrehozásakor, ezek mind felesleges munkának bizonyulnának, és így tényleg szinte csak a szabadidő szabadidejében foglalkoznak vele a srácok. De részeredményeik vannak, sajnos többet én sem tudok.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.01.26. 14:52:48

Drigo írta:
mess2009 írta:látszólag frappáns a válasz de: amire hivatkozola stílus/tartalom megjegyzésemnél az már külön!!tiltva van, erre egyébként én is utaltam.
a "felhívás keringőre" a feljelentésre, árulkodásra...stb való felhívásra utalt..
a többire inkább kihagyom...mint ahogy a további észrevételeket is.
Akkor mégis mire érted a "a stílus/tartalom -ra vonatkozó "keménykedés""-t?
igaz, nem akartam már reagálni de a kérdésedre mégegyszer elolvastam a korábban vitatott rész és úgy tűnik nem voltam elég figyelmes, elnézést!
az első bek. ben ugyanis részletezve van hogy miért jár törlés, majd a másodikban EZEKET mintegy összefoglaló néven nevezitek stílus/tartalom hibának ami - ha így van - teljesen rendjén való. amire én utaltam az úgy általában a valakinek a stílusa ellen irányuló kifogásolást kédőjelezte volna meg mondjuk ha nem káromkodik, politizál....stb csak éppen valakinek nem tetszik a stílusa.
mégegyszer: elnézést.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2013.01.26. 14:03:38

a sanchez topikban véletlenül 3x lett egy hsz egymás után elküldve
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.01.25. 19:45:53

Anno olvastam (valamelyik topicban talán) hogy tervbe van véve egy fórum frissítés,mert már eléggé elavult.
Engem pl.az zavar,hogy nem lehet dátumra,vagy oldalra visszakeresni a topicokban (értsd: ha mondjuk el akarom olvasni,hogy mi volt a hangulat mondjuk a 2-6-os classicon,akkor egyesével kell visszalapozni az oldalakat,ami kb. lehetetlen küldetés)
Ilyen szempontból a madridista fóruma pl. jóval az EB előtt jár.
Ebben terveztek valami változást a jövőben?
Előre is köszi a választ. Nem kritizálni akarom ezzel a ti munkátokat,csak megjegyeztem egy olyan dolgot,ami számomra,és gondolom még másoknak is szúrja a szemét,és idegesíti.
Ha lehet jobb,akkor miért ne törekedjen az ember rá!!!
Vagy ha nem,akkor mi az oka ennek?
Pénz kérdése ez? esetleg időhiány? vagy technikailag nem megy?
Mert már kb. 1 éve olvastam ezt,és azóta semmi változás!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.24. 22:18:31

Slither írta: Ott a Donate gomb, ha elég pénz összejön, elköltöztetjük az oldalt egy jó hosting szerverre. :wink:
Na akkor majd dobok 1-2 ezret mert ez nem állapot.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.01.24. 22:16:09

Bob_Marley írta:Tudom-tudom nem egyszerű a dolog, meg most sokan is vannak gondolom az oldalon de már kora délután is egyre többször jött elő a critical error, valamit nem lehetne esetleg mégis csinálni ezzel, ha kell regeljünk újra, de nagyon haldoklik az oldal, percek telnek el és még csak tölt megnyitott lapoknál, becritical errorozik stb.
Ott a Donate gomb, ha elég pénz összejön, elköltöztetjük az oldalt egy jó hosting szerverre. :wink:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.24. 22:13:38

Tudom-tudom nem egyszerű a dolog, meg most sokan is vannak gondolom az oldalon de már kora délután is egyre többször jött elő a critical error, valamit nem lehetne esetleg mégis csinálni ezzel, ha kell regeljünk újra, de nagyon haldoklik az oldal, percek telnek el és még csak tölt megnyitott lapoknál, becritical errorozik stb.
Kép
Kép
Kép
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2013.01.24. 09:15:00

mess2009 írta:látszólag frappáns a válasz de: amire hivatkozola stílus/tartalom megjegyzésemnél az már külön!!tiltva van, erre egyébként én is utaltam.
a "felhívás keringőre" a feljelentésre, árulkodásra...stb való felhívásra utalt..
a többire inkább kihagyom...mint ahogy a további észrevételeket is.
Akkor mégis mire érted a "a stílus/tartalom -ra vonatkozó "keménykedés""-t?
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.01.24. 08:25:13

sjd írta:
Drigo írta:Annak ellenére, hogy nem sikerült eltalálni a topicot, azért válaszolnék.
Viszont akkor légyszi a megfelelő topikban lévő dolgokra is reagálj :wink: :)
látszólag frappáns a válasz de: amire hivatkozola stílus/tartalom megjegyzésemnél az már külön!!tiltva van, erre egyébként én is utaltam.
a "felhívás keringőre" a feljelentésre, árulkodásra...stb való felhívásra utalt..
a többire inkább kihagyom...mint ahogy a további észrevételeket is.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.01.23. 14:08:51

Drigo írta:Annak ellenére, hogy nem sikerült eltalálni a topicot, azért válaszolnék.
Viszont akkor légyszi a megfelelő topikban lévő dolgokra is reagálj :wink: :)
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2013.01.23. 13:51:55

Annak ellenére, hogy nem sikerült eltalálni a topicot, azért válaszolnék.

Szeretnék fontossági sorrendben haladni, de nem tudom, hol kezdjem.

Úgyhogy inkább szépen sorban.

- Stílus/tartalom:
Először is: nem tudom, hogy mi számít Neked ebből keménykedésnek. De, ha valaki olyan stílusos, hogy csak káromkodni és/vagy csak emotikonokat bír rakni és/vagy egyszerűen csak annyira képes, hogy a másikat gyalázza, annak az tényleg annyira sajátja, hogy kár pazarolnia, tartsa meg egészében magának.

Megjegyzem ez már a leges legelső szabályzatban is szerepelt, ami már jóval a regisztrációd előtt megvolt, így nem is értem, miért nem emelted fel a hangod akkor, hiszen nyilván az volt az első dolgod, hogy elolvasd a szabályzatot.

- Árulkodás:
Nem értem, mi a baj azzal, hogy nem tudunk 24/7 online és aktívak lenni, és bár átfutjuk, hogy mi történt, amióta nem voltunk, de sokkal egyszerűbb a dolgunk, ha valami "rendbontás" esetén, felhívják a figyelmünket, hogy itt és itt, ekkor és ekkor valami nem volt okés, nézzetek rá. De szívesen várjuk az adományokat, ha megfelelő mennyiségű pénz összegyűlik ígérem, hogy fizetünk valaki(ke)t azért, hogy 24/7 aktívan jelen legyen(ek) a fórumon, és akkor ezt a passzust is kivesszük a szabályzatból.

- Felhívás keringőre:
Bevallom, fogalmam sincs, hogy ez mire vonatkozik.

- Ha valakinek csak annyi a hozzáfűzni valója, hogy "egyetértek!", akkor bólogasson bőszen a monitor előtt, majd ha jön valaki, aki viszont nem ért egyet, akkor elmagyarázhatja bővebben, hogy miért is kéne mégis egyetértenie.

De köszönjük szépen, hogy elolvastad a szabályzatot, így (lassan) 4 évvel a regisztrációd után már tudod, hogy mihez is kéne alkalmazkodni.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.01.23. 09:04:48

bevallom, talán akkor olvastam fórumszabályzatot amikor regisztráltam, ezért gőzöm sincs,hogy hányszor lettem kitiltva, vagy hogy mikor jön a bünti!
most viszont elolvastam és megosztanám egy két észrevételem: -a stílus/tartalom -ra vonatkozó "keménykedés" valamint a felhívás az "árulkodásra". a véleményformálás stílusa és tartalma(különösen!) egy egy ember(egyén, egyéniség) sajátja, a dolog attól válik érdekessé(vagy érdektelenné) de mindenképpen az illetőé. ezen a téren jót, vagy rosszat kiáltani, egyáltalán minősíteni igencsak szubjektív dolog és ezért lehet diszkriminativ, alkalmasint a pozicióból fakadó diktátum. a "felhívás keringőre" pedig az én szememben egyszerűen gyerekesnek tűnik.(nem értem ide természetesen az egyébként külön szankciókat pl. a káromkodást, politizálást ...stb)
- nem egészen értem, hogy miért tabu azt mondani egy hsz.re, hogy: egyetértek!, énis épp. így látom!, ...stb? így két - három szóban?
-ha valami zavaró lehet egy hszben(nekem, mondjuk) az hogy az illető "csak" magát olvassa és olyasmiket ír amit mások már lerágtak, itt szívesen látnék mondjuk egy egyezményes jelet (és nem többet) ami arra utalna hogy ugyn komám nézd meg már az előzményeket légyszi!
nemtudom szabályosan írtam e? ha nem elnézést!
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2013.01.22. 11:37:58

Köszönjük szépen!
hajnesz írta:Tisztelt moderátorok !
Úgy érzem a Valdés topicban kezd elszabadulni a pokol, bár én nem vettem részt az anyázásban, szinte "rossz olvasni", ahogy a topic átment gyerekes veszekedésekbe, valamint Barca igazolások 2012/2013-ba. Lehet,hogy én vagyok "minden jónak az elrontója", de szerintem ez a helyzet tarthatatlan.
Üdvözlettel:
Andor
Egyúttal ajánlom mindenki, de főleg az előző eszmecserében érdekelteknek, ahogyan ezt is:
Jelenleg is érvényes fórumszabályzat írta:Aki úgy érzi, hogy nem megfelelő stílusú/tartalmú hsz-t talál bármely topicban az kérjük az „Kérdések, észrevételek a FÓRUMMAL kapcsolatban” topicba jelezze ezt a moderátorok felé, hiszen mi sem lehetünk ott mindig mindenhol.
Azzal együtt, hogy szívesen veszünk bármilyen építő jellegű hozzászólást, a fórumszabályzatot nyugodtan lehet követni! Aki nagyon ráér, vagy csak éppen észrevesz valami nem odaillőt, nyugodtan jelezheti itt.
Barcaman14 írta:Ma kezdetét veszi az ANK! Aktuális lenne nyitni egy topicot, esetleg tervbe van véve? :) Eddig legalábbis volt rá igény, de lehet, hogy ezzel egyedül vagyok.
Mehet a Nemzetközi labdarúgásba, mert ahogy látom, túl sok embert nem mozgat meg.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Lezárt