Pedro Rodríguez

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.04.11. 13:39:13

csababarca írta: talán azért nagyobb a türelem felé, mert Sáncheznél egy jóval szerényebb képességű játékos,minden tekintetben.
Sáncheztől mindenki többet várna,mert jobb annál amit itt mutat, Pedroban viszont nincs több ennél.
Ez ígyvan.Jóval szerényebb képességű,már-már annyival szerényebb,hogy helye se lenne itt.(bár kezdőbe tuti nem,max egy kiegészítő embernek!de az nagyon max) De ha nincs benne ennél több akkor mit szerencsétlenkedünk vele ennyit? Már-már mondhatni egy ilyen játékkal betonkezdő nálunk! :shock: :? Ha eddig nem jött ki belőle annyi mint kéne, akkor ezután meg végképp nem fog!

Sáncheztől én is többet vártam/várok,mert tény,hogy ennél tényleg sokkal többet tud,de azért azt is figyelembe kell venni,hogy amíg ő másfél éve van ebben a rendszerben,addig Pedro gyerekkora óta(vagy nem tudom,hogy pontosan mióta van a Barcában,de gondolom kiskora óta) Szóval neki pedig ezért kéne több türelem,mert remélem megmutassa ő itt, hogy mire képes!De ha teljesen azt nem is,a játékrendszer miatt,akkor legalább a tavalyi formáját visszanyerné!
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.04.11. 13:26:47

Alexis9Sánchez írta:Amit itt már leírtam,Pedro felé szerintem sokkal nagyobb a türelem,mint Alexis felé! Azért mert saját nevelés gondolom én.(vagy csak jobban nyal "valagat"?? :roll: :lol: ) De nálam már elfogyott felé a türelem akkor is!! :evil:
talán azért nagyobb a türelem felé, mert Sáncheznél egy jóval szerényebb képességű játékos,minden tekintetben.
Sáncheztől mindenki többet várna,mert jobb annál amit itt mutat, Pedroban viszont nincs több ennél.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.04.11. 13:19:31

barca2010 írta:Hogy miért Pedro van a kezdőben, azt én nem tudom megmondani neked. Én csak annyit tudok, hogy mindegy ki van a kezdőben, én nagyon szurkolok nekik. De hidd el, hogy nem véletlen játszik Pedro. Mint írtam, nálunk jóval többet hozzá értők (Pep, VDB, Tito) is játszatják.
Az tuti,hogy jobban értenek hozzá,meg sokkal többet látnak is ugye! De azt akkor is a vak is látja,hogy Pedro nagyon régóta csak futkározik fel-le más semmi.
Nekem meg nem mind1,hogy kivan a kezdőben! :D Legalább is addig nem amig ekkora különbség van köztük!Amit itt már leírtam,Pedro felé szerintem sokkal nagyobb a türelem,mint Alexis felé! Azért mert saját nevelés gondolom én.(vagy csak jobban nyal "valagat"?? :roll: :lol: ) De nálam már elfogyott felé a türelem akkor is!! :evil:
barca2010 írta: Talán ha egy kicsit önzőbb és vagányabb lenne Alex, és többet mutatna magából. Nem kell mindig Messinek passzolni, pláne akkor nem amikor már átment rajta a támadás. Nekem ez a véleményem.
Ezt most úgy írod mintha Pedro mindig meghúzná a váratlant és az 1vs1 királya lenne! :D Még ígyis többet mutat ő akkor is magából mint Pedro. Pedro-nak meg kevesebbet kéne Xavinak meg Iniestának vissza passzolni! De tényleg hadjuk ezt mostmár! :D Te így látod,én így! Valamiben egyezik a véleményünk,valamiben nem! :wink:
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
kajtarp
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009.07.17. 22:57:09

2013.04.11. 13:16:38

szerintem ez a forma édes kevés amit pedro mutat. se a mostani se az előző szezonbeli teljesítménye nem közelíti meg az első két évében mutatott játékát.

A válogatottban meg mégis villog. talán a barca játéka túlságosan Messi-re épül. lehet ezért jobb neki a válogatottban.

de ugyanez igaz Villa-ra is sajnos. Már bőven volt ideje a sérülése után arra, hogy összeszedje magát. Mégis csak sajnos elvétve játszik jó meccseket, inkább az jellemző rá, hogy eltűnik egy idő után és mintha a pályán se lenne.

Alexis pedig milyen jó volt tavaly, idén meg...

Kellene még egy jó csatár, hogy feltüzelje őket és harc legyen a csapatba kerülésért. mert így sajnos bármilyen gyengén játszanak, jó eséllyel ugyanúgy kezdők maradnak és ez nagyon nem jó így.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kajtarp 2013.04.11. 13:20:55-kor.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.04.11. 13:09:19

én elég sokat szidom szegény srácot, de hangsúlyoznám, hogy nem a képességei hanem a játékfelfogása miatt! képtelen vagyok megérteni és nem bosszankodni azon a rengeteg vissza passzon! tudom, mert tény: a Barcában mindenki csinálja, de Pedró egy csatár!! posztjáról teszi ezt ráadásul feltűnően sokszor. azt is tudom, hogy attól retteg, hogy egy előre mozgásnál esetleg labdát veszít, de könyörgöm akkor oldják meg mások? menjen előre csak Messi és Iniesta? lehet hogy ez így van kitalálva de nekem Pedro ennyivel sajnos kevesebb mint ami lehetne. minden más jó tulajdonságát elismerem, látom, de azt hogy nem támad többet sajnálom.
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.11. 12:43:31

Alexis9Sánchez írta:
barca2010 írta:Én nem mondtam, hogy értek hozzá, azért említettem a három uriembert. Egyébként a nevedből ítélve Sanchez rajongó lehetsz. Csak hogy tudd én is szeretem és drukkolok a Chileinek, lehet, hogy jobban, mint bárki. Jelen pillanatban ilyen meccsen nem lehet ez a két ember egyszerre a pályán, mert nem olyan a taktika. Pedrot sem azért védem, mert világklasszis, hanem azért, mert minden tőle telhetőt megtesz a csapatért, ugyanúgy ahogy Alexis is. Sajnos nem lehet 11 Messivel kimenni, és milyen furcsa de jelen pillanatban, mind Alex és Pedro is zongoracipelő ebben a csapatban. Ez a csapat így lett kitalálva.
Nem vagyok nagy Sánchez fan,csak szimpatikus játékos plusz drukkolok neki!Meg amikor regisztráltam kellett valamilyen név :D jobb nem jutott akkor eszembe épp!
De akkor.....az odáig oké,hogy sok meccsen nem lehetnek egyszerre a pályán,de miért mindig Pedro van ott a kezdőben?Csak a mondhatni "tét nélküli" meccseken kezd Sánchez.Vagy ha van sérült,és ez a nevetséges benne,hogy egy ilyen ember miatt ül folyamatosan mostmár a padon!És itt nem Sánchez-t akarom védeni,mert ő sincsen élete formájában,de még akkor is sokkal jobb mint Pedro most,és mégis ő ül a padon. Nálam is Pedro kb 2-3hónapja a legellenszenvesebb ember lett a csapatban,de olyan szinten,mint még soha senki nem volt a Barcában.
Azt tudom én is,hogy nem lehet 11 Messivel kimenni,meg hogy hasonló a kettőjük szerepköre,de addig amig Alexis csinál is valamit benne(jó gólokat nem igen rúg,abban javulhatna tényleg),addig Pedro legtöbbször semmit!!!!!
Hogy miért Pedro van a kezdőben, azt én nem tudom megmondani neked. Én csak annyit tudok, hogy mindegy ki van a kezdőben, én nagyon szurkolok nekik. De hidd el, hogy nem véletlen játszik Pedro. Mint írtam, nálunk jóval többet hozzá értők (Pep, VDB, Tito) is játszatják. Talán ha egy kicsit önzőbb és vagányabb lenne Alex, és többet mutatna magából. Nem kell mindig Messinek passzolni, pláne akkor nem amikor már átment rajta a támadás. Nekem ez a véleményem.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.04.11. 12:30:05

barca2010 írta:Én nem mondtam, hogy értek hozzá, azért említettem a három uriembert. Egyébként a nevedből ítélve Sanchez rajongó lehetsz. Csak hogy tudd én is szeretem és drukkolok a Chileinek, lehet, hogy jobban, mint bárki. Jelen pillanatban ilyen meccsen nem lehet ez a két ember egyszerre a pályán, mert nem olyan a taktika. Pedrot sem azért védem, mert világklasszis, hanem azért, mert minden tőle telhetőt megtesz a csapatért, ugyanúgy ahogy Alexis is. Sajnos nem lehet 11 Messivel kimenni, és milyen furcsa de jelen pillanatban, mind Alex és Pedro is zongoracipelő ebben a csapatban. Ez a csapat így lett kitalálva.
Nem vagyok nagy Sánchez fan,csak szimpatikus játékos plusz drukkolok neki!Meg amikor regisztráltam kellett valamilyen név :D jobb nem jutott akkor eszembe épp!
De akkor.....az odáig oké,hogy sok meccsen nem lehetnek egyszerre a pályán,de miért mindig Pedro van ott a kezdőben?Csak a mondhatni "tét nélküli" meccseken kezd Sánchez.Vagy ha van sérült,és ez a nevetséges benne,hogy egy ilyen ember miatt ül folyamatosan mostmár a padon!És itt nem Sánchez-t akarom védeni,mert ő sincsen élete formájában,de még akkor is sokkal jobb mint Pedro most,és mégis ő ül a padon. Nálam is Pedro kb 2-3hónapja a legellenszenvesebb ember lett a csapatban,de olyan szinten,mint még soha senki nem volt a Barcában.
Azt tudom én is,hogy nem lehet 11 Messivel kimenni,meg hogy hasonló a kettőjük szerepköre,de addig amig Alexis csinál is valamit benne(jó gólokat nem igen rúg,abban javulhatna tényleg),addig Pedro legtöbbször semmit!!!!!
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.11. 11:57:09

Alexis9Sánchez írta:
barca2010 írta:
Szerintem te a cseh 2-t nézted cimbora. 0 volt? Nézd már meg, hogy mennyi címe van az embernek, és mennyi fontos gólt rúgott klub és válogatott szinten egyaránt. Valszeg Pep, VDB, Tito is mind vakok a focihoz, te viszont nagyon értesz hozzá. Szánalmas!
Ugyanannyira értek hozzá mint te.Én csak kívülről látom a dolgokat,ugyanugy ahogy te is!Én meg 0nak látom az embert,sokszor mintha pályán se lenne,bújócskázik,folyton csak visszapasszol,cselezni szerintem 1 kezemen megszámolnám hogy hányszor láttam,lefutni megint senkit nem tud(pedig ő gyors!!!) :lol: Kit érdekel,hogy mennyi címe van?Világbajnoki meg Európabajnoki címhez aztán de sok érdeme volt,majdnem hogy 0.Csak ott volt a keretbe!De ezen lehetne veszekedni! :)

Az meg, hogy mi a szánalmas azon megint lehetne!Mert szerintem inkább az a szánalmas ahogy te reagáltál! :wink:
Én nem mondtam, hogy értek hozzá, azért említettem a három uriembert. Egyébként a nevedből ítélve Sanchez rajongó lehetsz. Csak hogy tudd én is szeretem és drukkolok a Chileinek, lehet, hogy jobban, mint bárki. Jelen pillanatban ilyen meccsen nem lehet ez a két ember egyszerre a pályán, mert nem olyan a taktika. Pedrot sem azért védem, mert világklasszis, hanem azért, mert minden tőle telhetőt megtesz a csapatért, ugyanúgy ahogy Alexis is. Sajnos nem lehet 11 Messivel kimenni, és milyen furcsa de jelen pillanatban, mind Alex és Pedro is zongoracipelő ebben a csapatban. Ez a csapat így lett kitalálva.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.11. 11:23:56

Stalkyard írta: Tökéletesen leírtad, ugyanezt gondolom 100%-ig. Számomra a legidegesítőbb jelenség Senor Mandiner a klub háza táján immár jó ideje. Mert komolyan annyit tesz hozzá a játékhoz, mint a grundon a betonfal. Ha arra jársz, rárúgod a labdát, az meg visszapattan. És ez megy két szezon óta.
Senor Mandiner! Megnevettettél, köszönöm! Talán kicsit erős, de nagyon találó. Mostanában nincsen topformában Pedrito, de azért beverte keményen! :-)
Stalkyard írta: Az meg nevetséges, hogy állandóan a mezőnymunkájával pedáloztok, és hogy nem számít, ha nem lő gólt, mert ellensúlyozza a védekezés, összjáték bla-bla. Akkor ezek az emberek miért is ostorozzák folyvást Alexist? Nézzétek meg az ő mezőnymunkáját, hogy hogyan védekezik, mennyiszer elmozog, mennyi helyzetet teremt. De nála érdekes módon ezek nem számítanak, csak az, hogy nem lő gólt. Kettős mérce, valaki?
Aki azzal érvel, hogy Pedro milyen mezőnymunkát nyom le, az nézze meg, hogy Sánchez milyen intenzitással védekezik, támad le, mozog el.

Sajna ezzel is egyetértek, akármennyire is szimpatikus Pedro, a védekezését nem lehet összehasonlítani Alexisével.
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.04.11. 11:18:55

Egyszerűen nem értem, hogy tegnap miért ő kezdett, mikor most van 2 viszonylag jó formában lévő szélsőnk, Alexis és Tello személyében. Játékban megint dupla0 volt. Majdnem annyi labdát szórt el gyermeteg helyzetekben mint Alves a túloldalon, ebből kaptuk a gólt is. Lőtt egy fontos gólt, de ettől nálam Busi és Alves után ő volt tegnap a leggyengébb láncszem.
Kép
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2013.04.11. 11:05:11

"Pedro: "PSG's goal came from a mistake I made,"

"Pedro scores his 14th goal for Barcelona in the Champions League, equaling Ronaldinho"

C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.04.11. 10:29:03

barca2010 írta:
Szerintem te a cseh 2-t nézted cimbora. 0 volt? Nézd már meg, hogy mennyi címe van az embernek, és mennyi fontos gólt rúgott klub és válogatott szinten egyaránt. Valszeg Pep, VDB, Tito is mind vakok a focihoz, te viszont nagyon értesz hozzá. Szánalmas!
Ugyanannyira értek hozzá mint te.Én csak kívülről látom a dolgokat,ugyanugy ahogy te is!Én meg 0nak látom az embert,sokszor mintha pályán se lenne,bújócskázik,folyton csak visszapasszol,cselezni szerintem 1 kezemen megszámolnám hogy hányszor láttam,lefutni megint senkit nem tud(pedig ő gyors!!!) :lol: Kit érdekel,hogy mennyi címe van?Világbajnoki meg Európabajnoki címhez aztán de sok érdeme volt,majdnem hogy 0.Csak ott volt a keretbe!De ezen lehetne veszekedni! :)

Az meg, hogy mi a szánalmas azon megint lehetne!Mert szerintem inkább az a szánalmas ahogy te reagáltál! :wink:
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.04.11. 10:09:27

Pedro sosem a látványos játékáról volt híres. Teszi a dolgát, lehajtott fejjel dolgozik, izeg-mozog, részt vesz a passzjátékban...de a kockázatos lépéseket a "nagyokra": Messi-re, Iniesta-ra, Xavi-ra hagyja.
És amikor helyzetbe kerül, akkor bevágja kegyetlenül. Ezért érdemes számolni vele. Még akkor is, ha az idei szezonban nem teljesen megy neki - a Barca-ban, mert a spanyol válogatottban hozza a szokásos formáját. Nem lehet mindig Messi-re bízni a góllövést.
Azt kell mondjam, hogy Messi-t kivéve csatáraink nagyjából egyenértékű játékosok: taktikailag különböznek, illetve más-más erősségeik-gyengéik vannak, de nem tudnék kiemelni senkit sem a másik rovására általános értelemben.
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.11. 10:00:13

Alexis9Sánchez írta:
barca2010 írta:Most hol vannak a Pedro fikázók??? Ilyenkor legalább annyit, hogy igen, most fontos gólt rúgott, és gürizett, mint egy állat! Le a kalappal előtte, és várjunk még egy picit azzal az eladással ha lehet. A csapat szerves része ez tegnap tisztán látszott!!!
Itt vagyok! :D Engem nem érdekel, hogy tegnap milyen fontos gólt rúgott(persze örülök a gólnak nyilván),de azt leszámítva megint egy nagy 0 volt,és többet nem is akarok rá írni,mert kitiltanának fórumról :lol:
Szerintem te a cseh 2-t nézted cimbora. 0 volt? Nézd már meg, hogy mennyi címe van az embernek, és mennyi fontos gólt rúgott klub és válogatott szinten egyaránt. Valszeg Pep, VDB, Tito is mind vakok a focihoz, te viszont nagyon értesz hozzá. Szánalmas!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.04.11. 09:50:37

barca2010 írta:Most hol vannak a Pedro fikázók??? Ilyenkor legalább annyit, hogy igen, most fontos gólt rúgott, és gürizett, mint egy állat! Le a kalappal előtte, és várjunk még egy picit azzal az eladással ha lehet. A csapat szerves része ez tegnap tisztán látszott!!!
Itt vagyok! :D Engem nem érdekel, hogy tegnap milyen fontos gólt rúgott(persze örülök a gólnak nyilván),de azt leszámítva megint egy nagy 0 volt,és többet nem is akarok rá írni,mert kitiltanának fórumról :lol:
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2013.04.11. 09:31:35

A góljánál apának csak ennyit mondtam: ezért nagy támadó ő. Egész meccsen gyakorlatilag semmi veszélyt jelent az ellenfél kapujára (jó első félidőben volt lövése ami Sirigurol kijött, majd külsös lövése rögtön utána), azt van egy helyzete, azt meg könyörtelenül beveri. Le a kalappal előtte.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.11. 08:59:16

Kifejezetten tetszett nekem, ahogy kavart bal oldalt. A gólja pedig szép volt. Igazából azt értékelem, hogy Villa nem sajnálta megválni tőle, hanem visszapöcizte Pedronak.
Kép
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.11. 08:56:16

Most hol vannak a Pedro fikázók??? Ilyenkor legalább annyit, hogy igen, most fontos gólt rúgott, és gürizett, mint egy állat! Le a kalappal előtte, és várjunk még egy picit azzal az eladással ha lehet. A csapat szerves része ez tegnap tisztán látszott!!!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.04.04. 16:52:47

Nagyon termékenyek a fiúk, tuti a tavalyi kupagyőzelem után volt attack, s mostanra értek be a petesejtek :mrgreen:
Pedronak is sok boldogságot, kapus-védő-csatár utánpótlás alakul, Xaviéknak is kellene már termelni valami porontyot :D
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.04. 16:37:18

salas9 írta:Ma délelőtt (12:30-kor) megszületett Pedro első gyermeke aki a Bryan Rodriguez Martin nevet kapta :!: Sok egészséget és boldogságot a kicsinek és az anyukának is :wink:
Jó lesz ez a 2012-2013-as generáció: van már kis Piqué, Valdés, Messi, és most már Pedro is! :) (Kihagytam valakit? :D)
Sok boldogságot nekik!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.04.04. 14:08:40

Év végére általában csúcsformában tud pörögni, ez főleg sokat dobhat rajta :) Grat.
"And my heart will leave you never."
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.04.04. 13:26:51

Ma délelőtt (12:30-kor) megszületett Pedro első gyermeke aki a Bryan Rodriguez Martin nevet kapta :!: Sok egészséget és boldogságot a kicsinek és az anyukának is :wink:
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.03.28. 18:00:53

[quote="recrea"][/quote]
Tökéletesen leírtad, ugyanezt gondolom 100%-ig. Számomra a legidegesítőbb jelenség Senor Mandiner a klub háza táján immár jó ideje. Mert komolyan annyit tesz hozzá a játékhoz, mint a grundon a betonfal. Ha arra jársz, rárúgod a labdát, az meg visszapattan. És ez megy két szezon óta.

Az meg nevetséges, hogy állandóan a mezőnymunkájával pedáloztok, és hogy nem számít, ha nem lő gólt, mert ellensúlyozza a védekezés, összjáték bla-bla. Akkor ezek az emberek miért is ostorozzák folyvást Alexist? Nézzétek meg az ő mezőnymunkáját, hogy hogyan védekezik, mennyiszer elmozog, mennyi helyzetet teremt. De nála érdekes módon ezek nem számítanak, csak az, hogy nem lő gólt. Kettős mérce, valaki?
Aki azzal érvel, hogy Pedro milyen mezőnymunkát nyom le, az nézze meg, hogy Sánchez milyen intenzitással védekezik, támad le, mozog el. Ezzel szemben Pedro áll a vonal mellett, a kapu felé még csak nem is néz, szerelni még nem láttam kettőnél többször, és aki éppen arra jár lefutja ( pedig elvileg ő gyors ). Még életében nem vitte el egy védő mellett sem a labdát, egy cselt nem csinált meg.

'De há mezőnymunkás!' ( én meg amúgy sem értek hozzá )
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.28. 17:48:13

barcafan07 írta:Pedro idén egy nagy nulla 10-napig sérült az pont jó legalább Párizsban nem hátráltatja a csapatot mind ahogy az idény 90-százalékában
Ehhez a hsz-hez csak gratulálni tudok. Tényleg messze van a korábbi (tavalyelőttig tartó) formájától, de az hogy hátráltatja a csapatot.
:roll:
Bírom az ilyen hozzászólásokat. Alexis folyamatosan kapta, Cesc detto, még Xavi is. Örülni egy sérülésnek, ráadásul az állítólagos kedvenc csapatod játékosának.
Párizsban amúgy is az eltiltását töltené, így Vigo-ban lehetne pihentetni Villát, ha egészséges lenne.
Forca Barca!!!!
barcafan07
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2010.01.04. 11:07:23
Tartózkodási hely: zalaszentgyorgy

2013.03.28. 17:33:52

Pedro idén egy nagy nulla 10-napig sérült az pont jó legalább Párizsban nem hátráltatja a csapatot mind ahogy az idény 90-százalékában
visca el barca
Lezárt