Álmok színháza avagy Barça Igazolások 2006 Nyár

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2006.02.22. 11:14:19

egyertelmu h jojjon. lesz neki hely.

1. goleros
2. ballal/jobbal jól lő
3. jo a fejjateka
4. rendkivul gyors
5. jol cselez
6. nagyon jol lát a pályán
7. védekezni is tud ha arrol van szo


ilyen jatekos nem férne be a csapatba? :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.02.22. 10:32:02

Elleinte elleneztem Henryt, aztán ugyvoltam vele, mind1 h jon-e, de most már én is azt szeretném ha jonne, mert az ilyen zsugások pont a Bracába valok.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.02.22. 09:21:32

anri kell és kész.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Kenny
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 477
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:39:16
Tartózkodási hely: bp

2006.02.22. 08:48:32

Morminho írta:Most olvasgattam a hsz-eket, nem reagáltam egyikre se, de hát azért volt egy pár amikkel nem értettem egyet.

1. Nem kell ide Henry! Megy el Larsson ez igaz, de jön vissza Saviola, így most ugyanott leszünk mint most vagyunk. És most hiányzik nekünk csatár? Nem! Elmegy egy kiöregedőfélben lévő klasszis csatár, és jön helyette egy nagy tehetség, akiből csak ki kéne hozni azt a nagy tehetséget, és ezt a Barcában sztem simán elérheti. Nem kölcsönadogatni kell hanem itthagyni és hagyni érvényesülni.

2. Teljesen fölösleges itt felállásokat írkálni, ha jön Henry ha nem, Rijkaard nem fogja feladni a jelnlegi taktikáját, ő sem hülye azért annyira. Ugye, h szól a közhely? Győztes csapaton ne változtass, és nem is fog, ha van Henry ha nincs Henry.

3. Abban van vmi, h a Barcának nem a védelme hanem a védekezése gyenge, hiszen sztem Marguez és Puyol bent van a vilég legjobb 20 védőjében. Nem is középen van az igazi baj, henem a széleken ahol kiöregedő játékosok vannak. Belleti egyszerűen őrült :D Annyira bírom a pokerarcát, komolyan mondom mint egy sorozatgyilkos :D Néha azértésszel is játszhatna... Viszont itt felmerül a kérdés, h kit vegyünk arra a posztra?

4. Ne hogymá'. Minek ide Ronaldo? Nem kellenek ide a reál levetett dagdék kiörgedő focistája, főleg, vmilyen szinten ő is áruló!

Ne legyen már Laporta is Perez, ne legyen már a Barca reál!

Szerintem :wink:
Jól megmondtad wazze:D
Teljesen igazad van!
De nem örülnék ha Henry Madridban kötne ki :twisted:
gyiko
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2004.10.11. 10:58:15

2006.02.22. 08:45:59

A mezek eladásából visszajönne 30%??? - hát lehet, de épp ez az, én nem szeretném, hogy olyan legyen a csapat, mint a Real, azért vásárolunk játékost, mert megéri - persze lehet vele kaszírozni, de sokkal jobban lehet a BL-győzelemmel és akkor nem hazudtolja meg magát a gárda, mert inkább a hiányposztokra kellene igazolni, csapatot építeni, a tutira beváló játékosokat megtalálni és nem reklámarcokat szerződtetni, akik vagy be tudnak épülni, vagy be tudnak épülni mások kárára - én ezt nagyon nem szeretném :cry:
Barcelooooooooooooooooooooooooona
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2006.02.22. 00:32:21

Henry nekem kell! 8) De szépen csinálta a Real ellen.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2006.02.21. 21:02:57

Most olvasgattam a hsz-eket, nem reagáltam egyikre se, de hát azért volt egy pár amikkel nem értettem egyet.

1. Nem kell ide Henry! Megy el Larsson ez igaz, de jön vissza Saviola, így most ugyanott leszünk mint most vagyunk. És most hiányzik nekünk csatár? Nem! Elmegy egy kiöregedőfélben lévő klasszis csatár, és jön helyette egy nagy tehetség, akiből csak ki kéne hozni azt a nagy tehetséget, és ezt a Barcában sztem simán elérheti. Nem kölcsönadogatni kell hanem itthagyni és hagyni érvényesülni.

2. Teljesen fölösleges itt felállásokat írkálni, ha jön Henry ha nem, Rijkaard nem fogja feladni a jelnlegi taktikáját, ő sem hülye azért annyira. Ugye, h szól a közhely? Győztes csapaton ne változtass, és nem is fog, ha van Henry ha nincs Henry.

3. Abban van vmi, h a Barcának nem a védelme hanem a védekezése gyenge, hiszen sztem Marguez és Puyol bent van a vilég legjobb 20 védőjében. Nem is középen van az igazi baj, henem a széleken ahol kiöregedő játékosok vannak. Belleti egyszerűen őrült :D Annyira bírom a pokerarcát, komolyan mondom mint egy sorozatgyilkos :D Néha azértésszel is játszhatna... Viszont itt felmerül a kérdés, h kit vegyünk arra a posztra?

4. Ne hogymá'. Minek ide Ronaldo? Nem kellenek ide a reál levetett dagdék kiörgedő focistája, főleg, vmilyen szinten ő is áruló!

Ne legyen már Laporta is Perez, ne legyen már a Barca reál!

Szerintem :wink:
"Nekünk nem az számit,hogy mi kik vagyunk...Hanem hogy játsszunk szenvedéllyel... És nem az számit, hogy mi van a mezünk hátulján, hanem az, hogy mi van a mez elején... Ami a mez elején van név sokkal fontosabb, mint ami a hátulján van..."
machine
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2005.08.01. 19:21:24

2006.02.21. 19:35:42

és ez lenne!


......................................Valdes...............................................

.........Puyol.........Gallas...........Marques.................Gio....


...........................Xavi.............Deco...........................

...........Messi..................Henry.............Ronaldinho...

....................................Etoó.......................
(Ronaldo)

:shock: :P :twisted: :wink: :!: :!: :!:
PUYOL SZETCSINAL MINDENKIT-HE-
machine
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2005.08.01. 19:21:24

2006.02.21. 19:29:07

én ugy értettem, hogy csak ez a 3 csatár kell s a több Ezq-Maxi mehet attol még lehet védöt is igazolni tök mindegy mennyibe kerül ugy is behozza az árát.kb50-60 milka lenne a költség! ha jönne Henry-Ron. már
1-2 hét alatt csak a mezekböl és reklámbol visszajönne kb.30 %!!!
PUYOL SZETCSINAL MINDENKIT-HE-
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2006.02.21. 18:27:32

machine írta:csak egy DREAM!!!
Barca megnyeri a bajnokságot és a BL-t.
A nyáron a Brazilok a VB-t.
Kerül amibe kerül kell az Henry!
A Ronaldo se lenne rossz főleg a vb után egy olyan csapat alakulna
Etoó-Henry-Ronaldo uralhatnánk évekig Europát-Világot.
Csak ez a három csatár kellene a többi mehet!a Ronaldo meg ott fejezhetné be ahol igazán befutott és jol ment a szekér!
Az elejével egyetértek!az igazolásoktól kezdve pedig sztem már megbocsáss de igen csak hüleség remélem emléxel mér lett olyan a real mint amilyen egy védő el egy csatár a helyére márpedig ha Eto'o Henry Ronaldo lenne csatársorban akkor ugyebár játszania kell Ronaldinhonak és Deconak (+Messinek is) és az már megüti a felelőtlenség szintjét szerintem lehet h sokat rugnánk de hogy mennyit kapnánk abba bele sem merek gondolni lehet h csak egy Dream de azért nekem nem ez az álmom persze hozzáteszem támadófoci szempntjából kiváló lenne de egy kiváló CSAPAT kell nem pedig egy csapatrész
machine
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2005.08.01. 19:21:24

2006.02.21. 18:23:00

csak egy DREAM!!!
Barca megnyeri a bajnokságot és a BL-t.
A nyáron a Brazilok a VB-t.
Kerül amibe kerül kell az Henry!
A Ronaldo se lenne rossz főleg a vb után egy olyan csapat alakulna
Etoó-Henry-Ronaldo uralhatnánk évekig Europát-Világot.
Csak ez a három csatár kellene a többi mehet!a Ronaldo meg ott fejezhetné be ahol igazán befutott és jol ment a szekér!
PUYOL SZETCSINAL MINDENKIT-HE-
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2006.02.21. 18:02:56

kralo írta:de nagyon is rossz lenne! nem kell ide egy olyan motiválatalan játékos mint ő! ha csatárra pénzt költünk csakis Henry.
Szerintem ronaldo nem motivalatlan, hanem kedvtelen ami azert ket kulon dolog !!!
kedvtelen ket indokbol 1 h [auto_cenzúra] a madrid !!nezd mikor osszel ment nekik es luxemburger volt az edzo h lovoldozte a golokat(a serulese elott amit az atletico ellen szedett ossze)utana tobbet a madridnak se ment...most kezd de nem errol van szo..., a masik szerintem a kozonseg miatt van !!!
Szerintem Ronnie olyan passzokat adna neki h lenne kedve jatszani, sot jol is jatszana...Es szerintem riijkard le is tudna fogyasztani valamint formaba tudna hozni..
De lehet h csak azert aradozok ennyit rola, mert nekem orok kedvencem....
en szivesen latnam... szerintem ebben a barcaban ujjja tudna szuletni... de ez csak alom... :(
Tiziano Crudeli fan :!:
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2006.02.21. 17:46:47

de nagyon is rossz lenne! nem kell ide egy olyan motiválatalan játékos mint ő! ha csatárra pénzt költünk csakis Henry.
machine
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2005.08.01. 19:21:24

2006.02.21. 17:20:22

Na mit xolnátok ha nyáron megszerválnánk a Ronaldot, ugyanis azt olvastam ha a szurkolok tovább basztatják akkor eligazol!!!!
asszem nem lenne rossz ugye! :wink:
PUYOL SZETCSINAL MINDENKIT-HE-
Avatar
weres01
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2005.06.14. 15:50:31

2006.02.21. 17:15:35

A. Ferdinand jön a West Hamtől v mi va'? Nagyon nagyon jó lenne a Gallas is kéne mert Marqéz már bizonyította h. ha nincs mellette Puyol nem sokat ér :( . És a mi jó spanyolunkra is néha rá fér a pihi!!!
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.02.21. 15:12:18

BANDIKA írta:Biztos jön Gallas??Most jár le a szerzödése? :roll:
Semmi hír nem szól erről, csak nyáron volt róla szó. :roll: :D
Gee777
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:11:44

2006.02.21. 15:12:16

Szerintem Puyol tul jo ahhoz hogy visszategyuk szelre.Oda teljesen jo mas is.
Bar nekem is tetszik a
Gallas Puyol Marq Syl
Deco Xavi
Messi Roni
Henry Eto

Bar kicsit tamado, de egy miset meger.
Avatar
BANDIKA
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2005.01.21. 02:22:24
Tartózkodási hely: Békés

2006.02.21. 15:09:34

Biztos jön Gallas??Most jár le a szerzödése? :roll:
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.02.21. 12:47:15

a szezon elején még én is mondtam, hogy jobb lenne a 4-4-2, de most az a véleményem, hogy mindenképp a 4-3-3 a használható megoldás. Ha 4-4-2-t játszanánk 2 klasszikus vkp. kéne és két szélen 2 támadó kp. Sem Xavi, sem Deco nem klasszkus vkp és nem klasszikus szélső támadó kp!!! Így ez a 3 középső középpályás az egyetlen megoldás arra, hogy deco-xavi egyszerre játszon.
elől pedig a két szélső támadó ugyanolyan gólveszélyes, mint ha 2 középcsatárunk lenne!
szal sztem ha henry jön, akkor ő mindenképp jobb szélre, messi helyére érkezik, (persze sokat cserélnének pozíciót eto'o-val, ronaldinhoval) de messi egy minőségi csere lehetne. giulynak ekkor nincs helye! és ha eto'o nem játszhatna, akkor henry középre és messi henry helyén.
van bommelt meg elküldeném, mert sztem nem vált be. itt a lehetősség xavi helyett, de iniesta még így is jobb! gallas sztem fog jönni, mert nem akar a cselziben maradni és akkor puyol télleg kimehetne szélre, vagy akár gallas is. vegyük meg még juninhot és akkor így nézhetnénk ki:

valdes

puyol-gallas-marquez-sylvinho

juninho-xavi-deco

henry-eto'o-ronaldinho
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.02.20. 22:17:21

cruyff írta:Fernando! Lehet, hogy meglepetésként ér, de Puyol "klasszikus" jobbhátvéd, csak később erőszakolták be középre, mert nem volt kit oda tenni!
Mellesleg az év védoje lett akoriban :roll: A válogatottban is tolja ott néha, nem is rosszul. De sajna mi rakhatjuk ki oda, mert akkor kozéppen szétkapnának mint maci a málnást. :roll:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.02.20. 22:14:44

BANDIKA írta:Szerintem Henry és Eto'o frankón ráérezne egymásra!Kell mögéjük egy lendületes támadó és szervezö(Ronaldinho)!+Kp-ra Deco,Edmilson,Motta!Messit meg keverni-kavarni!Hátul pedig Puyol,Gallas,Marqez,Syl!+ a többi csere lehetöség!De ilyen támadókkal kell 2 védekezö kp!(szerintem) :wink:
Megfeletkeztél Xavirol :wink:
Avatar
BANDIKA
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2005.01.21. 02:22:24
Tartózkodási hely: Békés

2006.02.20. 20:34:49

Szerintem Henry és Eto'o frankón ráérezne egymásra!Kell mögéjük egy lendületes támadó és szervezö(Ronaldinho)!+Kp-ra Deco,Edmilson,Motta!Messit meg keverni-kavarni!Hátul pedig Puyol,Gallas,Marqez,Syl!+ a többi csere lehetöség!De ilyen támadókkal kell 2 védekezö kp!(szerintem) :wink:
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2006.02.20. 20:26:37

cruyff írta:Fernando! Lehet, hogy meglepetésként ér, de Puyol "klasszikus" jobbhátvéd, csak később erőszakolták be középre, mert nem volt kit oda tenni!
O volt a legjobb, ez nem kerdes :D
Tiziano Crudeli fan :!:
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2006.02.20. 20:00:13

Fernando! Lehet, hogy meglepetésként ér, de Puyol "klasszikus" jobbhátvéd, csak később erőszakolták be középre, mert nem volt kit oda tenni!
VISCA EL BARCA!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2006.02.20. 19:30:59

Deco01 írta:Üdv! én is azon gondolkoztam h ha jön Henry akkor át kellene térni a 4-4-2-re! Mégpedig a következö felállásban:

--------------------------------------Valdes----------------------------------------
-----------------------------------(Jorquera)--------------------------------------

-----Puyol------------Gallas--------------------Marquez-------------Chivu------
---(Belletti)---------(Rodri)--------------------(Oleguer)------------(Gio)-------

----------------------V.Bommel-----------------Xavi------------------------------
----------------------(Edmilson)---------------(Motta)----------------------------
--------Messi---------------------------------------------------Ronaldinho--------
-------(Giuly)---------------------------------------------------(Deco)------------
------------------------------------------------------------------(Iniesta)----------

-----------------------Eto'o----------------------Henry----------------------------
---------------------(Maxi)---------------------(Ezquerro)
Deco nem lehetne pados. Neki jáccania kell sztem. Méghozzá Bommel helyén. Jah és Puyolt sem tolnám ki szélre, már akkor vegyünk egy klasszikus jobb védőt
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Lezárt