Gerardo Martino

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szerinted jó döntés volt 'Tata' kiválasztása

A szavazás 2013.08.22. 13:14:28-kor befejeződött.

Igen
75
86%
Nem
12
14%
 
Szavazatok száma: 87
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.02.23. 17:09:13

tudjuk már pontosan h miért zavarták el a padtól?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.02.23. 16:34:42

Leon írta:Tata isten volt a Mancity ellen most meg már mehet is,nem?
Nem rajta múlott ez a bajnoki hanem a fáradt/...rok bele mentalitású katalánokon. :(
Egy az egyben. dehát a többség nem így gondolkozik. Ha egy Neymar-Messi-Pedro-Alexis fogat még helyzetet se tud kialakítani én nem neki rónám fel.
Nem volt igazán rossz elképzelés a Song-Busquets-Ini középpálya. Veszélyesek a baszkok, Busi pedig rendelkezik olyan játékintelligenciával, hogy olyan "Xavisan" megtartsa a labdát és azt osztogassa, viszont Song kritikán aluli játéka miatt vkp posztba kényszerült, amit nagyon megsínylett az előrejátékünk, a támadóink így nem kaptak elég támogatást a középpályáról.
Egy kicsit hamarabb meg lehetett volna húzni a Song-cesc cserét, de persze utólag okos az ember és mint kiderült az se sokat lendített a játékon.
Forca Barca!!!!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.02.23. 00:08:53

Tata isten volt a Mancity ellen most meg már mehet is,nem?
Nem rajta múlott ez a bajnoki hanem a fáradt/...rok bele mentalitású katalánokon. :(
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.02.22. 23:55:17

BarcasKrisz írta:Néhány játékosról a véleményem:

Valdes: örülök, hogy megy, mentálisan gyenge, nincs helye itt.
Pinto: mentálisan és technikailag is nagyon ott van a szeren, nálam már évek óta Ő lenne a kezdőkapus

Alves: nincs helyette jobb, de talán azért mégiscsak meg kéne már próbálni megkeresni az ő utódját is.
Montoya: gyenge, nálam nem Alves méltó utódja.
Bartra: ő az, akit el tudnék képzelni hosszú éveken át középső védőként.
Piqué: MURVA GYENGE! Fejben nincs ott, nem koncentrál és lassú. El kéne vele a jövőjéről beszélgetni.
Puyol: fájni fog a hiánya.
Adriano: nagyon szeretem, még egy pár évig elnézném, ő megérdemli, hogy akár a pályafutása végéig kerettag legyen.
Busi: dekoncentrált, ráférne a pad.
Song: el kéne adni, helyette is kéne hozni valakit.
Iniesta: küzd, hajt, a hozzáállása a régi.
Xavi: ikon, de ő sem fiatal már, helyette is hozni kéne valakit (Rafinha-t vissza) és szoktatni kéne a padhoz. Szerintem ezt Ő is érzi már.
Fabregas: Benne látom azt, hogy akar és talán ráébredt, hogy - ha a Barca-ban akar focizni - tényleg több kell.
Messi: Ő a világ legjobbja, de adott esetben én őt is padoztatnám, ha mentálisan fáradt.
Pedro és Alexis: két szívember, feltétlenül helyük van a csapatban - minden erényükkel-hibájukkal együtt. Akik helyettük - szerintem - szóba jöhetnének (gondolok itt Falcao-ra és Suarez-re) nem jobbak náluk egy jottányit sem.
Sergi Roberto: jó kis középpályás, de semmi extra, nem Xavi-utód. Kiegészítő embernek elmehet.
Tello: ugyanaz, mint Roberto, csak szélsőben.
Cuenca: ne jöjjön vissza.
Alba: maradjon, bár sokat hibázott már idén, de én ezt abban látom, hogy Ő is tiszta ideg a csapat játéka miatt.
Neymar: vele nagyot fogtunk.
Mascherano: szeretem, de sajna neki is jót tenne már a levegőváltozás.

Romeut visszahoznám, Bagnack-ot fokozatosan építeném be.
Azért azt se lehet csinálni, mint a Real, hogy mindne évben 150 millió euroért bevásárolni
de pl Modric vagy Isco jó fogás lenne itt is
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2014.02.22. 23:22:56

hupsz ezt nem is ebbe a topikba akartam írni :)
mvik
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2014.02.22. 23:21:41

üdv. hát ez a mai meccs siralmas volt. nem is beszélek róla mert csak még jobban felidegesítem magam. ez a mai középpálya egy nagy rakás gőzölgő sz..kupac volt, Song ma hihetetlenül gyenge volt. a védelemnél meg továbbra is tartom azt h egyszerre ne játsszon Alves-Alba vagy a Montoya-Adriano kettős mert az előbbiek túlságosan támadó felfogásúak és nem érnek vissza a másik kettős meg kicsit védekezőbb de nem olyan technikás, ezért mondom én azt h játsszon együtt Alves-Adriano és Montoya-Alba kettős mert így egészítenék ki egymást szerintem. nyáron én elhoznám ezt az Inigo Martinez gyereket a védelembe, mert szerintem ide nem feltétlenül kéne sztár igazolás hanem elég lenne egy nagyon tehetséges fiatal védő aki képes fejlődni és benne van az akarás h küzdjön, hajtson azért h címeket nyerjen a csapattal. számomra Mascherano a nagy kérdés mert egyértelműen nem középhátvédnek való mert túl alacsony, vagy vissza kéne tenni szűrőnek vagy el kéne adni mert hátvédnek nem jó. ha esetleg eladás lenne belőle akkor kéne igazolni még egy belső védőt. a középpálya Rafinhaval kiegészülve szerintem jó lesz. viszont a csatár sorba kéne egy magas középcsatár (Larson típusú idősebbre gondolok aki tűri a padozást, de mégis ha beáll akkor plusz taktikai lehetőségeket nyújt), mert jelenleg sz@rt se érünk azzal hogy beívelgetünk meg körbe passzolgatunk amikor az ellenfél 10 emberrel tömörül a saját 16-osán. olyasmi csatárra gondolok mint pl. Torres (ezzel nem azt akarom mondani h őt hozzuk el) aki elég technikás és össze tud passzolni Messivel vagy a többiekkel, de ha kell akkor beadásokra is jól érkezik és képes lefejelni a védőjét. a másik amit egyszerűen nem tudok felfogni h miért nem lőnek ezek a balf@szok messziről (kivétel Adriano), amikor az ellenfél bent tömörül, rá kéne végre venni őket mert ez így nem járja h csak a tili-toli megy jobbra-balra úgy ahogy ma is és sz@rt se érnek el vele, nem azt mondom h állandó jelleggel csinálják, de azért meccsenkét 3-4 alkalommal azért meg lehetne próbálni. szóval én ilyesmi változásokat várnék mert, ha nem változtatnak akkor nekik harangoztak.
mvik
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2014.02.22. 22:34:25

Néhány játékosról a véleményem:

Valdes: örülök, hogy megy, mentálisan gyenge, nincs helye itt.
Pinto: mentálisan és technikailag is nagyon ott van a szeren, nálam már évek óta Ő lenne a kezdőkapus

Alves: nincs helyette jobb, de talán azért mégiscsak meg kéne már próbálni megkeresni az ő utódját is.
Montoya: gyenge, nálam nem Alves méltó utódja.
Bartra: ő az, akit el tudnék képzelni hosszú éveken át középső védőként.
Piqué: MURVA GYENGE! Fejben nincs ott, nem koncentrál és lassú. El kéne vele a jövőjéről beszélgetni.
Puyol: fájni fog a hiánya.
Adriano: nagyon szeretem, még egy pár évig elnézném, ő megérdemli, hogy akár a pályafutása végéig kerettag legyen.
Busi: dekoncentrált, ráférne a pad.
Song: el kéne adni, helyette is kéne hozni valakit.
Iniesta: küzd, hajt, a hozzáállása a régi.
Xavi: ikon, de ő sem fiatal már, helyette is hozni kéne valakit (Rafinha-t vissza) és szoktatni kéne a padhoz. Szerintem ezt Ő is érzi már.
Fabregas: Benne látom azt, hogy akar és talán ráébredt, hogy - ha a Barca-ban akar focizni - tényleg több kell.
Messi: Ő a világ legjobbja, de adott esetben én őt is padoztatnám, ha mentálisan fáradt.
Pedro és Alexis: két szívember, feltétlenül helyük van a csapatban - minden erényükkel-hibájukkal együtt. Akik helyettük - szerintem - szóba jöhetnének (gondolok itt Falcao-ra és Suarez-re) nem jobbak náluk egy jottányit sem.
Sergi Roberto: jó kis középpályás, de semmi extra, nem Xavi-utód. Kiegészítő embernek elmehet.
Tello: ugyanaz, mint Roberto, csak szélsőben.
Cuenca: ne jöjjön vissza.
Alba: maradjon, bár sokat hibázott már idén, de én ezt abban látom, hogy Ő is tiszta ideg a csapat játéka miatt.
Neymar: vele nagyot fogtunk.
Mascherano: szeretem, de sajna neki is jót tenne már a levegőváltozás.

Romeut visszahoznám, Bagnack-ot fokozatosan építeném be.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.02.22. 22:33:45

el is mondta a mérkőzés utáni nyilatkozatban, hogy nem készült fel jól a meccsre, ugyanazt akarta amit a kupában, de nem jött be, 1-1nél lehet cserélnie kellett volna (eimenis, na lehet mégis igazad van), az ellenfél jobb volt, megérdemlik a győzelmet. csak a lényeget röviden kiszedtem.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2014.02.22. 22:22:28

Andris írta: szerk: ja ha már, akkor -> Piqué védelmére kelnék, mert az elmúlt nagyonsok meccsen ő szerintem abszolút példamutató volt. a mait meg remélem elfeledteti vele az asszony...
szerintem túlságosan Piqué van megtalálva. Ha valaki elég mazoista nézze vissza a meccset. Hogy a védelemnél maradjunk gyengébb volt nála Bartra és Montoya, a gyengeségük nem volt annyira látványosan bakizós, de kevesebbet tettek hozzá a meccshez.
Ha a teljes keretet nézem ( akkor gyengébb volt nála: Bartra, Montoya, Song, Pedro. Busi és Adriano kb. ugyanazon a szinten játszott mint ő. )
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.02.22. 22:21:05

Andris írta:Oké, hogy Piquének [auto_cenzúra]
szerk: ja ha már, akkor -> Piqué védelmére kelnék, mert az elmúlt nagyonsok meccsen ő szerintem abszolút példamutató volt. a mait meg remélem elfeledteti vele az asszony...
Ez a legnagyobb baj vele. A nagy meccsekre felszívja magát, és jól játszik, mint pl. City vagy ATMA. Amúgy meg egy 0.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.22. 22:15:04

Oké, hogy Piquének [auto_cenzúra] napja volt, meg hogy még 1-2 játékosnak nem ment ma, de ilyen kb minden meccsen van, ha ez indokolna akár csak részben is egy vereséget, már nagyon sokadszorra kapnánk ki. Megjegyzem lassan már tényleg sokadszorra kapunk ki, főleg a mezőny viszonylatában.

Azt hiszem megérett a fejemben a gondolatmennyiség egy kisesszére az egész játékrendszerünkkel és mentalitásunkkal kapcsolatban. Persze azt majd még átkell ereszteni az Iván szűrőn :P

szerk: ja ha már, akkor -> Piqué védelmére kelnék, mert az elmúlt nagyonsok meccsen ő szerintem abszolút példamutató volt. a mait meg remélem elfeledteti vele az asszony...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2014.02.22. 22:08:07

Sanama írta:Kicist megvédeném. A MU-nál is ez megy, hogy ha nyer a csapat, akkor milyen jók a játékosok, ha kikapnak, akkor milyen sz.r az edző.
Azért nem Tata a hibás, hogy Pique egy kabaré, hogy Busquets bő hónapja értékelhetetlen, és hogy nem futnak a játékosok. Pedro harciasabb volt védekezésben, mint Piqué...
Abban nem tudom, hogy mennyire volt benne, hogy télen nem hoztunk középső védőt, de mindenesetre ez ma látszott igazán, hogy nagy hiba volt nem megtenni.

Lehet, hogy ő is úgy gondolta, hogy akiket ő hozott volna, azok valami miatt elérhetetlenek, másban meg nem gondolkodott. Lehet, hogy Piquét ő fogja az első adandó alkalommal kitenni a kezdőből a nyáron, mihelyt alkalma nyílik rá. De most úgy érzem, hogy - nem most, hanem már a télen - nagyot hibázott, hogy nem akart MINDENÁRON középső védőt hozni. Mert Piqué és Busquets is motiválatlan (Busi talán kevésbé), már mindent elértek és jót tenne nekik a pad, meg a versenyhelyzet.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.02.22. 22:03:16

Ez most jókora baki volt Tata-tól. Félő, hogy a bajnokságba került... :(
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.02.22. 22:00:42

Kicist megvédeném. A MU-nál is ez megy, hogy ha nyer a csapat, akkor milyen jók a játékosok, ha kikapnak, akkor milyen sz.r az edző.
Azért nem Tata a hibás, hogy Pique egy kabaré, hogy Busquets bő hónapja értékelhetetlen, és hogy nem futnak a játékosok. Pedro harciasabb volt védekezésben, mint Piqué...

Amiről tehet:
Ez a Song-Busi rendszer már korábban sem működött, nem értem miért itt kellett kipróbálni.
Szünetben kiállították. Ez az ő hibája, innen lélektanilag már nem volt egyszerű, sajnos.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.02.22. 21:54:23

Én már régebben is írtam, hogy a ennek a csapatnak egy sokkal jobb edzőre lenne szüksége, mert amit most produkált a csapat és tavaly az nem méltó ehhez a brigádhoz...
Jöhet ide Neymar meg akárki, ha nincs egy normális edző...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.02.22. 21:52:04

kristop írta:csődöt mondott az elképzelése.
az volt az elképzelése,hogy b-csapattal valamit elérünk. Nem nézett a tabellára,vagy a kupameccseket sem nézte, vak az emberünk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.22. 21:50:56

Annyi ponton támadható a mai produkció és a mai edzői döntések, hogy egyszerűen nincs kedvem végigírni se. Látta mindenki.
100%ig az edző számlájára lehet írni a pontvesztést. (megjegyzem szerintem a szerencsén múlt inkább, hogy nem mondhatjuk el ugyanezt a City elleni eredményről is, de ezt már leírtam meccs után)

3-1től nem néztem tovább, ami nem fordult elő már szerintem 10 éve legalább. Utoljára kiskoromban sértődtem meg ennyire azon amit elénk raktak. És mellesleg nem csak az élvezhetetlen játékról van szó, szinte biztos voltam hogy ebből most nincs fordítás.
Hát ebben a percben kiderült hogy nincs is.

(aki nem látta volna, félidőben 1-1nél is megfogalmaztam az aggályokat)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2014.02.22. 21:50:38

Csodát ő sem tud tenni. Ma pont ugyanazt a lötyögést mutattuk be, mint kedden a City ellenünk. Hogy mi a közös a kettőben? Mindkét csapat nehéz ellenfél ellen játszott pár nappal korábban.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.02.22. 21:46:16

Amekkora bravúr volt tőle a City elleni 0-2. Ez legalább akkora sz*póka. :evil:
Abi & Tito
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2014.02.22. 21:44:15

kristop írta:
eimenis1212 írta: hanem a bajnokság ahol a 3-1 is nulla pont meg az 5-1 is 0 pont? Ahol van 3db 60 pontos csapat és minden pont számít? De látjuk ugye, hogy a nemcserének mi lett az eredménye, szóval a 2-ös csere ennél csak jobb lehetett volna a félidőben....
mert most hogy meglettek a cserék azt látod, hogy ha ugyanezek a cserék a félidőben jönnek akkor minden sokkal jobb lenne? mert én nem. itt nem személyi problémák voltak, hanem amennyire megnyerte a city elleni meccset taktikailag, itt pontosan ugyanannyira csődöt mondott az elképzelése.
felérünk a kapu elé. Helyzeteink vannak. Ez már nagy szó a cserék előtti helyzethez képest ( sajnos)
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.02.22. 21:41:18

eimenis1212 írta: hanem a bajnokság ahol a 3-1 is nulla pont meg az 5-1 is 0 pont? Ahol van 3db 60 pontos csapat és minden pont számít? De látjuk ugye, hogy a nemcserének mi lett az eredménye, szóval a 2-ös csere ennél csak jobb lehetett volna a félidőben....
mert most hogy meglettek a cserék azt látod, hogy ha ugyanezek a cserék a félidőben jönnek akkor minden sokkal jobb lenne? mert én nem. itt nem személyi problémák voltak, hanem amennyire megnyerte a city elleni meccset taktikailag, itt pontosan ugyanannyira csődöt mondott az elképzelése.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2014.02.22. 21:31:16

kristop írta:ez a meccs tényleg az ő sara

az egyik legnehezebb idegenbeli ellenfél ellen pont így állunk fel. tudhatta volna, hogy a sociedadhoz nem nyerni járunk és, hogy milyen veszélyesek (hát pont most játszottunk velük két meccset).

mondjuk azért ne túlozzunk, elküldéssel meg ilyenekkel, azért a pozitív oldalon jóval több dolog van, eddig azért nem nagyon hibázott.
eimenis1212 írta:De amikor látja, hogy nem műkődik miért nem cserél 2-öt félidőben és mondjuk még egyet a 60-65 perc körül?
ez nem fifa, meg football manager
hanem a bajnokság ahol a 3-1 is nulla pont meg az 5-1 is 0 pont? Ahol van 3db 60 pontos csapat és minden pont számít? De látjuk ugye, hogy a nemcserének mi lett az eredménye, szóval a 2-ös csere ennél csak jobb lehetett volna a félidőben....
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.02.22. 21:27:31

ez a meccs tényleg az ő sara

az egyik legnehezebb idegenbeli ellenfél ellen pont így állunk fel. tudhatta volna, hogy a sociedadhoz nem nyerni járunk és, hogy milyen veszélyesek (hát pont most játszottunk velük két meccset).

mondjuk azért ne túlozzunk, elküldéssel meg ilyenekkel, azért a pozitív oldalon jóval több dolog van, eddig azért nem nagyon hibázott.
eimenis1212 írta:De amikor látja, hogy nem műkődik miért nem cserél 2-öt félidőben és mondjuk még egyet a 60-65 perc körül?
ez nem fifa, meg football manager
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2014.02.22. 21:26:43

Pavel írta:Nem igaz, hogy eltelt több, mint egy fél szezon és még nem jött rá, hogy mi nem tudunk védekezni.
Azt a hosszabbítást nagyon meggondolnám vele, sőt még a jövő évi edzősködést is.
Nem értem miért kell háborogni, a nagy érdemű Rosellnek nem kellett sem Hiddink sem Klopp sem egy elismert edző.Ha ló nincs szamár is alapon elvagyunk valahogy vele. :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2014.02.22. 21:27:34-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2014.02.22. 21:24:00

Pavel írta:Ez a meccs magasan az övé.
Mire pihentet. Egy hétig nem lesz meccs.
A fa**am teli van ezzel védekező üzemmóddal. Nem igaz, hogy eltelt több, mint egy fél szezon és még nem jött rá, hogy mi nem tudunk védekezni.
Azt a hosszabbítást nagyon meggondolnám vele, sőt még a jövő évi edzősködést is.
ha mindent nyer akkor sem hosszabítanék vele. Sztem nem jól csinálja a dolgokat. Oké. Felküld egy védekező barcát. Lépett valami szokatlant. Elmegy... De amikor látja, hogy nem műkődik miért nem cserél 2-öt félidőben és mondjuk még egyet a 60-65 perc körül?
Lezárt