Gerardo Martino

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szerinted jó döntés volt 'Tata' kiválasztása

A szavazás 2013.08.22. 13:14:28-kor befejeződött.

Igen
75
86%
Nem
12
14%
 
Szavazatok száma: 87
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.03.12. 19:36:47

Nem tudom eldönteni mivel járna jól a csapat, ha maradna vagy menne, de ha megy ki felelne meg?!

Ismerve a vezetőséget maradni fog. Ha mégsem akkor megoldják házon belül úgymond, és akkor Luis Enrique vagy Boer jöhetne szóba.

Talán ideje lenne már hozni egy külsőst, de ötletem nincs ki felelne meg.

Mindenesetre nem a legjobb időzítés, tuti cáfolják hamarosan.
petyka55
Jugador del Barça
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2012.11.05. 14:44:29

2014.03.12. 19:34:21

bence-barca írta:
visca el barca írta:de boertól én is rettegek

ha tényleg elmegy, akkor egyértelmű h egy heynckes, bielsa féle öeg róka kell, nem pedig egy martino féle noname, vagy egy LE...
De Boer, Le tényleg rossz választás lenne. Azért is tartanék tőlük, mert mivel ebben a rendszerben nőttek fel tovább vinnék a Pep-Tito vonalat, ami ugye már utolsó években sem vt nagy fegyvertény.

Mostanság akik fel lettek kapva Klopp és Simeone. Róluk mik a vélemények?

Én igazán nem tudom kit látnék szívesen, de gondoltam rákérdezek nektek mik a vélemények róluk.
Szerintem Simeone semmiképp nem hagyná ott az AtMa-t, most, hogy szinte olyan csapatot csinált belőle, mint amilyen játékos volt ő (rúg,csíp,harap,fegyelmezett):D Egyébként én nagyon bírom, temperamentumos meg minden, de valahogy nem tudom itt elképzelni.

Kloppot annál inkább, talán (kicsivel) visszafogottabb mint Simeone, de szerintem valamivel mégis jobb edző, én neki amúgy nagyon örülnék. Ráadásul ez a mostanság (bár számomra érthetetlen módon) sokat használt motivátor szerepkör is megvan benne, mindemellett igen karizmatikus.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.12. 19:28:27

visca el barca írta:de boertól én is rettegek

ha tényleg elmegy, akkor egyértelmű h egy heynckes, bielsa féle öeg róka kell, nem pedig egy martino féle noname, vagy egy LE...
De Boer, Le tényleg rossz választás lenne. Azért is tartanék tőlük, mert mivel ebben a rendszerben nőttek fel tovább vinnék a Pep-Tito vonalat, ami ugye már utolsó években sem vt nagy fegyvertény.

Mostanság akik fel lettek kapva Klopp és Simeone. Róluk mik a vélemények?

Én igazán nem tudom kit látnék szívesen, de gondoltam rákérdezek nektek mik a vélemények róluk.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.03.12. 18:59:02

mvik írta:üdv. Puyi a szezon végén vonuljon vissza, gyorsan menjen el edzőképző suliba (arra az 1 szezonra még jó lesz Martino) utána meg jöjjön Puyi edzőnek, belőle kinézem hogy leordítaná a laza hozzáállású emberkék fejét. :D :P
Közben meg a csapat darabokra esik. Ha meg nem és összekapja őket Martino, akkor meg fölösleges ide Puyol. Teljesen értelmetlen az egész.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2014.03.12. 18:52:51

üdv. Puyi a szezon végén vonuljon vissza, gyorsan menjen el edzőképző suliba (arra az 1 szezonra még jó lesz Martino) utána meg jöjjön Puyi edzőnek, belőle kinézem hogy leordítaná a laza hozzáállású emberkék fejét. :D :P
mvik
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2014.03.12. 18:26:17

Alcantara írta: A Messi résszel viszont jó ideje egyetértek, elszaladt a ló vele. Nem sírnám tele a zsebkendőt, ha egy extra összegért elvinnék. Az állandó fizetési igényei, boldogságának keresése már egy ideje elég idegesítő. Be kellene állnia a sorba a többi sztárral együtt és küzdeni.
Nem akarnék túlságosan gonoszkodni, de nagyon nem is kell ezen erőlködni, még egy ilyen szezon, mint amilyet most fut és hipp-hopp kiesik a "bármit megtehetek, mert én vagyok a világ legjobbja"
szerepből, azon egyszerű oknál fogva, mert nem ő lesz. De még csak második se. Legalábbis amit idén (tudom, tudom, sérülésestől, mindenestől) láttunk tőle, az sehol nincs a top3-hoz.

Tatanak mennie kell. Nem azért, mert ő a bűnbak, szó sincs róla. Tény, hogy nem ilyen szintre való edző, de ami még nagyobb baj, hogy nem hiszem, hogy oda mer vágni az asztalra. Ebből a barcából belátható időn belül viszont csak akkor lesz megint legenda, ha valaki nagyon rendet tesz, kivágja akiket ki kell, leülteti akiket le kell, megveteti akiket meg kell.

Reménykedek egy kiesésben ma este (de fáj ezt leírni), így eredmény nélkül zárhatjuk ezt a felemás, rossz szezont (senki sem hiszi, hogy kupadöntőben elverjük a realt, ugye? akkor jó.) Nagyon, de nagyon fáj ilyeneket leírni, de változás kell. Gyökeres.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.12. 17:59:20

de boertól én is rettegek, francnak sem kellenek ide a noname hollandok... vmelyik nap néztem az oranje kezdőjét, alig ismerek belőle vkit (persze lehet, hogy ez azén szegénységi bizonyítványom)

ha tényleg elmegy, akkor egyértelmű h egy heynckes, bielsa féle öeg róka kell, nem pedig egy martino féle noname, vagy egy LE...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.03.12. 17:55:41

abszolút nem arról van szó, h az öreg elbozott volna valamit, ami egyébként sem pörög már a csúcson, csak egyszerűen látványosan szrnak a fejére és nem igazán látni, h hogyan akarja kezelni ezt a szitut. ilyenkor pedig új edzőt szoktak hozni.
mondjuk itt annyival bonyolultabb a szitu, h valószínüleg nemcsak új edzőt, hanem egy új félcsapatot, új elnököt és új fűtőt is hoznak majd.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.03.12. 17:50:09

http://barcanoticias.blog.hu/2014/03/12 ... rikaturaja" target="_blank

Egy ilyen karikatúra után azért helyre lehetne az újságírókat is tenni valamilyen formában.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.03.12. 17:34:44

Mondjuk nem tudom milyen leejtőről beszélnek/beszéltek. (Mármint úgy van beállítva a dolog, hogy Martino most tönkreteszi azt ami az elmúlt 10évben fel lett építve.)

Évek óta a tavasz eleje nagyon gyengén megy. Válogatott meccsek után évek óta cumizunk. Ez most miért akkora hatalmas meglepetés?

A csapat ott van a kupadöntőben, BL 8közé jutásnál jól áll, bajnokságra bőven van még esély.... Jól elbszta ezt Martino.

Bár megértem. Valakit kell találni, mert Messit és társait nem szabad szidni, így hát Martino a hibás. Kicsit MU érzésem van. Ha a játékosok lélektelenül és gyengén játszanak, akkor szidjuk az edőt.

Btw, Pep utolsó évében mit nyert a csapat? Kupát, azt hiszem. Akkor volt szó leejtőről? Nem hiszem.

Aztán ha meg ma esetleg lőnek a Citynek egy 3-4est, akkor megint el lesznek páran szállva a csapattól, meg jönnek majd a cikkek, hogy Messi az Isten, CR who, stb.
Dos Santos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2006.11.18. 06:11:05
Tartózkodási hely: Híd alatt

2014.03.12. 17:32:13

Mondjuk nem csodálnám,ha Martino megpattanna Barcelonából.Biztos,hogy nem a kialakult helyzettől ment el a kedve,hanem a közeg csinálja ki az idegrendszerét.Pont ma olvastam Valdes nyilatkozatát,amibe azt mondja,hogy egy év bcn-ba olyan mint máshol kettő.Anno Pep is folyamatosan erre panaszkodott.Kicsit lehetne rugalmasabb legalább a katalán média és a szurkolók, a csapat felé.Persze,nem kell minden 'mit is' ? lenyelni,lehet kritizálni is,de ez a folyamatos sírás,nyafogás nem segít.Még mindig van esély mindhárom trófeára.Igen, tudom hogy nem lesz meg mindegyik,de legalább bízzatok benne.Vigyetek bele a dolgokba egy kis pozitivitást srácok!
A legnagyobb probléma az, amikor a hülyeség akaraterővel párosul.
A vélemény olyan, mint a segglyuk.Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.03.12. 17:20:16

akkor csodálkoztam volna, ha a szezon után marad.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.03.12. 16:55:03

visca el barca írta:mondjuk láthatólag tul nőtt egy kicsit a klubon... van abban igazság amit irtak...

Igen, sajnos ez így van. Tesóm kinn volt a City elleni odavágón, és mondta, hogy egész meccsen sétált, amikor a labda nem nála volt és egyértelműen azt látta rajta hogy nagyképű lett.

Viszont a potenciál benne van, és a képességei a világ legjobbjává tették, így megértem hogy keresik a kedvét. De biztos van erre megoldás, hogy megfegyelmezzék. Az hogy leültetik a padra, nem megoldás, mert joggal mondja erre, hogy akkor elmegy más csapatba, mivel bárhol szívesen látnának egy ilyen zsenit. Szerintem a társak tudnának a legjobban hatni rá, ha kicsit összefognának Messi ellen úgymond, olyan módon, hogy nem folyton őt keresik a labdával és kicsit éreztetik vele, hogy nélküle is van eredmény. Csak ehhez kellene is eredmény. De edző és management nem hiszem h tudna rá hatni. A fizetése az egekben, nem hiszem h ez motiválja, de szerintem az motiválná ha azt látná h a társai nem nyalják a tomporát minden nyilatkozatban, vagy személyesen.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.03.12. 16:41:31

visca el barca írta:óh wait, nyáron már messit is eladjuk

http://mno.hu/sport/frank-de-boer-valtj" target="_blank ... ad-1215206

A hollandtól mentsen meg a jó isten minket. Nyakunkon maradna Affelay, pluszban jönne Bogarde és Reiziger típus újratöltve.

A Messi résszel viszont jó ideje egyetértek, elszaladt a ló vele. Nem sírnám tele a zsebkendőt, ha egy extra összegért elvinnék. Az állandó fizetési igényei, boldogságának keresése már egy ideje elég idegesítő. Be kellene állnia a sorba a többi sztárral együtt és küzdeni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.12. 16:05:34

csababarca írta:
visca el barca írta:óh wait, nyáron már messit is eladjuk

http://mno.hu/sport/frank-de-boer-valtj" target="_blank ... ad-1215206
Ok. Mehet a citybe, 200M font+Kun,Yaya,Nastatic,Silva pakk. :mrgreen:
mondjuk láthatólag tul nőtt egy kicsit a klubon... van abban igazság amit irtak...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.12. 16:03:21

Szerinte még ma délután lemond, aztán az esti meccsen már Roura fogja irányítani a csapatot, esetleg Xavi játékos-edző lesz. Nyáron meg elhozzuk Mourinhót. 8)
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.03.12. 15:55:34

Sajtóhírek szerint Roura fogja átvenni a csapat irányításában, mert az elnökség szerint a játékosok egytől-egyig tisztelnék és felnéznének rá, illetve bármikor tudna teljes taktikát is váltani :mrgreen:

Ha igaz akkor király, mert már megint nem lesz pénz új játékost venni, mert edző kell, remek :D
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.12. 15:54:12

Már előre látom, hogy fogják jól móresre tanítani a kis Messikét :twisted: Eladják a Citynek, de ezzel párhuzamosan megveszik Aguerot, s akkor majd verheti a falba a fejét az elkényesztetett kis törpe :mrgreen: :twisted: :roll:
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.03.12. 15:52:48

visca el barca írta:óh wait, nyáron már messit is eladjuk

http://mno.hu/sport/frank-de-boer-valtj" target="_blank ... ad-1215206
Ok. Mehet a citybe, 200M font+Kun,Yaya,Nastatic,Silva pakk. :mrgreen:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.12. 15:44:30

óh wait, nyáron már messit is eladjuk

http://mno.hu/sport/frank-de-boer-valtj ... ad-1215206" target="_blank
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.03.12. 15:41:23

Nem értem. Én is nehezen képzelem el, hogy igaz lenne... A bajnokságot a Madrid nyeri szvsz, de a BL-ben még lehet reális esélyünk, amennyiben nem lazsálni mennek ki a pályára :roll: Plusz döntőzünk még a Reallal a kupában, ahol azért szükségünk lesz minden erőnkre. Szóval tényleg húzós lehet ezt ilyenkor bejelenteni. Aztán meg az edzőváltással lehet jól járnánk... De ki jönne? :o
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.12. 15:31:00

én azt furcsállom, h sehol mashol nincs ilyen hir csak az nso-n :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.03.12. 15:28:29

trey88 írta:Nem bírom elképzelni hogy a szezon ezen szakaszán nyögje be hogy feláll. Mármint a kispadról.
Igen ez érdekes lenne, ha a BL meccs előtt ilyenekkel foglalkozna Tata és nem a csapat felkészítésével...
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2014.03.12. 15:07:55

Nem bírom elképzelni hogy a szezon ezen szakaszán nyögje be hogy feláll. Mármint a kispadról.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.03.12. 14:46:12

visca el barca írta:HOPPÁ!

Barca: Martino döntött, a szezon végén távozik - sajtóhír

A Katalán Rádió ma azzal a szenzációs hírrel lepte meg a közvéleményt, hogy a Barcelona labdarúgócsapatának tavaly nyáron szerződtetett vezetőedzője, Gerardo Martino úgy döntött: nem tölti ki a szerződését, és a szezon végén elhagyja a klubot.
Pont most akartam linkelni.

Érdekes, várom a hivatalos megerősítést/cáfolatot.
Lezárt