Alexis Sánchez

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.03.31. 12:06:36

Csbal írta: Csak halkan jegyzem meg, hogy csak a hülye nem látja h nálunk nem az a cél hogy a szélsők lőjék a gólokat...
ezzel nem értek egyet,de ettől függetlenül az cél lenne,hogy a 100as ziccereket belövöldözgesse,mondjuk 30%al...hétvégén is mindent kihagyott,pedig vészkapus állt a kapuban...


Nekem nincs nagy bajom Alexissel,elfér nálunk, de sokszor olyan érzésem van amikor labdához ér,hogy vagy tojáslabdával játszik,ezért nem tudja kezelni,vagy tűzlabda ami hozzá kerül és fél tőle...egyszerűen totál bizonytalan a labdakezelése.
Nah mindegy, azért ebben a szezonban jobban teljesít mint tavaly, ha csak minden 4. ziccerét betenné,már kétszer ennyi gólja is lehetne.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.03.31. 09:39:53

mess2009 írta:hank1ee nek:

honnan is lőtte Ibra az álom gólját? mintha jobb szélről tette volna... amúgy a kérdést nem nagyon értem, a felsorolt játékosok viszont egytől egyig jellemzően gólvágók akik alkalmasint bejátszák az egész támadó területet.
Ez most ugye nem komoly? Ne járasd már le magad ilyenekkel [-o<

Csak halkan jegyzem meg, hogy csak a hülye nem látja h nálunk nem az a cél hogy a szélsők lőjék a gólokat...
mess2009 írta: csbal nak:

egyetértek, veled nem érdemes és nem is lehet vitatkozni, ahhoz előzetesen le kellene írni legalább egy értelmes mondatot...
Én értelmes mondatokat írtam le, így csak azt tudom gondolni h magadban kételkedsz, de nem kell, nagy baromságokat írtál.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.03.31. 09:27:41

Csak megfordítottam az elképzelést. A te elvárásod Alexissel kapcsolatban a kapura törés és góllövés elsősorban, miközben ő sosem volt gólvágó, az Udineseben sem, de Costa vagy az általam felsoroltak bármelyike ebben erős, ők középcsatárok. Viszont ők sokkal gyengébbek lennének a szélen, gondolok itt a középre tett labdákra, a szélen való rövid passzos összjátékokra és a védekezésre, ami a Barcelonában alapvető elvárás ezen a poszton.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.03.31. 08:51:27

csabi23 nak:

én itt ebben a topikban egy játékos képességeiről, hatékonyságáról netán hiányosságairól írtam és nem a csapat hadrendjéről, taktikájáról.bár néhányan itt kétségbe vonják, pontosan tudom mit csinál Sanchez a pályán, mit nyújt védekezésben, hol játszik és hány gólt lőtt.amit a hiányosságaiként említek az éppen nem védekezés közben ?! hanem támadójáték - támadásvezetés közben történik vagy éppen nem történik vele úgy ahogy történhetne, ha gólratörőbben, koncentráltabban játszana a kapu előtt. én speciel nem félnék attól - ha a chílei fejlődésének ez lenne az ára, hogy kevesebbet védekezzen, legalább nem Alves rohangálna fent az ő helyén (ha már ugye szélső?!) és szórná a vakvilágba a "beadásait".


hank1ee nek:

honnan is lőtte Ibra az álom gólját? mintha jobb szélről tette volna... amúgy a kérdést nem nagyon értem, a felsorolt játékosok viszont egytől egyig jellemzően gólvágók akik alkalmasint bejátszák az egész támadó területet.

csbal nak:

egyetértek, veled nem érdemes és nem is lehet vitatkozni, ahhoz előzetesen le kellene írni legalább egy értelmes mondatot...
Avatar
csaby23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2009.06.16. 15:20:36
Tartózkodási hely: Schalchen, Oberösterreich, Ausztria

2014.03.30. 22:47:28

mess2009 írta:
Chino írta:
mess2009 írta:a chílei korlátai éppenséggel akkor láthatóak jól, ha pl. Costával hasonlítjuk össze
Nem akarok személyeskedni, de ennél nagyobb ostobaságot rég olvastam. Ennyi erővel Iniestát is összehasonlíthatnád Costaval, nem lenne nagyobb a különbség. A mai fociban talán Costa testesíti meg legjobban a középcsatár fogalmát. Az rendben van, hogy Messi, Neymar, Alexis és DC posztját ha megnézned a wikin, az van írva, hogy csatár, de a szerepkörük kanyarba sincs egymással.

Amúgy meg, ha a büntetőket nem számítjuk összesen 4 góllal van előrébb mint Alexis (Cr szintén), akik nem a fő gólfellelős a csapatban.
valóban te nem szoktál személyeskedni....?! akkora baromságot én azért soha nem tudnék leírni, hogy ha ..."Iniestát is összehasonlíthadnád Costával, nem lenne nagyobb a különbség....." ha valóban összehasonlítanám (és miért ne?) akkor a különbséget bizony zongorázni lehetne Ini javára! na, de nem is erről szólt itt igazából a polémia. a mai fociban a támadó alakzatokon belül a posztoknak nincs már annyira meghatározó szerepe, a klasszis támadók bármelyik poszton erősek, mert jól képzettek, vagy jók az adottságaik és a helyüket ennek megfelelően állandóan változtatják is! nálam tehát a TÁMADÓ (hármas, kettős, vagy éppen alakzat) esetében a gólerősség az egyetlen összehasonlításra alkalmas mérce. márpedig ha pályán van Messi(és mostmár Neymar)mellett Pedro és/vagy Alexis akkor egy támadó helyét foglalják el tehát a góllövés ha úgy tetszik itt a végtermék. mivel a kioktató kötekedés nálad fontosabb, elsikkadt az az apróság, hogy én nem degradáltam a chíleit csak ara a hiányosságára mutattam rá, hogy a befejező szituációkban, a gólra törésben , alkalmasint a helyzetkihasználásban kellene javulnia. az összehasonlítás Costával aki éppen ebben erős (szerintem) csak ezért történt. ( aki amúgy legalább annyit tör be szélről, mint ahányszor Sanchez próbálkozik nálunk középen!)
Szoval a tamadokat egy kalap ala veszed,olyan cimen hogy a legfontosabb,kvazi egyetlen feladatuk a gollöves..Tudod miert butasag ez?Van az a (valoszinüleg a vilag minden futballöltözöjeben minimum egyszer elsütött ) sablonszöveg,miszerint a csapatvedekezes legelöl kezdödik.Ez igy is van,kar rajta vitatkozni.Na mar most,vegyünk alapul egy olyan tamadoharmast hogy Neymar-Messi-Alexis.Ennek a trionak az elsö ketharmada is rendre kiveszi a reszet a csapatvedekezesböl,de hogy közel sem olyan hatekonyan es akkora elszantsaggal mint a kis chilei gumimaci,az 100%.Lehet itt hozni azt hogy "ha kit erdekel?csatar,rugjon golt,az a dolga".Igen,az is.De megkockaztatom hogy ha esetleg bedobnank harmadik tamadonak egy olyan jatekost aki kvalitasai alapjan sokkal golerzekenyebb mint Sancho,de vedekezesben mondjuk "csak" annyit hoz mint Messi vagy Neymar,a kapott goljaink szama felelmetesen nagyobb lenne.Kerdem en,megerne?
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.03.30. 22:06:13

mess2009 írta: valóban te nem szoktál személyeskedni....?! akkora baromságot én azért soha nem tudnék leírni, hogy ha ..."Iniestát is összehasonlíthadnád Costával, nem lenne nagyobb a különbség....." ha valóban összehasonlítanám (és miért ne?) akkor a különbséget bizony zongorázni lehetne Ini javára! na, de nem is erről szólt itt igazából a polémia. a mai fociban a támadó alakzatokon belül a posztoknak nincs már annyira meghatározó szerepe, a klasszis támadók bármelyik poszton erősek, mert jól képzettek, vagy jók az adottságaik és a helyüket ennek megfelelően állandóan változtatják is! nálam tehát a TÁMADÓ (hármas, kettős, vagy éppen alakzat) esetében a gólerősség az egyetlen összehasonlításra alkalmas mérce. márpedig ha pályán van Messi(és mostmár Neymar)mellett Pedro és/vagy Alexis akkor egy támadó helyét foglalják el tehát a góllövés ha úgy tetszik itt a végtermék. mivel a kioktató kötekedés nálad fontosabb, elsikkadt az az apróság, hogy én nem degradáltam a chíleit csak ara a hiányosságára mutattam rá, hogy a befejező szituációkban, a gólra törésben , alkalmasint a helyzetkihasználásban kellene javulnia. az összehasonlítás Costával aki éppen ebben erős (szerintem) csak ezért történt. ( aki amúgy legalább annyit tör be szélről, mint ahányszor Sanchez próbálkozik nálunk középen!)
Pinyő, Te vagy az? Mert ekkora baromságot csak a jelenlegi szöv.kap. tudna ideböffenteni.

Nem is érdemes vitatkozni ilyen véleményekkel... Nincs különbség a szélső támadók meg a középső támadók között.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.03.30. 21:24:52

mess2009 írta:a mai fociban a támadó alakzatokon belül a posztoknak nincs már annyira meghatározó szerepe, a klasszis támadók bármelyik poszton erősek
Robert Lewandowski, Zlatan Ibrahimovic, Karim Benzema, Alvaro Negredo, Robin van Persie. Betennéd őket bármelyik pozícióba? :roll:
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.03.30. 21:15:35

Chino írta:
mess2009 írta:a chílei korlátai éppenséggel akkor láthatóak jól, ha pl. Costával hasonlítjuk össze
Nem akarok személyeskedni, de ennél nagyobb ostobaságot rég olvastam. Ennyi erővel Iniestát is összehasonlíthatnád Costaval, nem lenne nagyobb a különbség. A mai fociban talán Costa testesíti meg legjobban a középcsatár fogalmát. Az rendben van, hogy Messi, Neymar, Alexis és DC posztját ha megnézned a wikin, az van írva, hogy csatár, de a szerepkörük kanyarba sincs egymással.

Amúgy meg, ha a büntetőket nem számítjuk összesen 4 góllal van előrébb mint Alexis (Cr szintén), akik nem a fő gólfellelős a csapatban.
valóban te nem szoktál személyeskedni....?! akkora baromságot én azért soha nem tudnék leírni, hogy ha ..."Iniestát is összehasonlíthadnád Costával, nem lenne nagyobb a különbség....." ha valóban összehasonlítanám (és miért ne?) akkor a különbséget bizony zongorázni lehetne Ini javára! na, de nem is erről szólt itt igazából a polémia. a mai fociban a támadó alakzatokon belül a posztoknak nincs már annyira meghatározó szerepe, a klasszis támadók bármelyik poszton erősek, mert jól képzettek, vagy jók az adottságaik és a helyüket ennek megfelelően állandóan változtatják is! nálam tehát a TÁMADÓ (hármas, kettős, vagy éppen alakzat) esetében a gólerősség az egyetlen összehasonlításra alkalmas mérce. márpedig ha pályán van Messi(és mostmár Neymar)mellett Pedro és/vagy Alexis akkor egy támadó helyét foglalják el tehát a góllövés ha úgy tetszik itt a végtermék. mivel a kioktató kötekedés nálad fontosabb, elsikkadt az az apróság, hogy én nem degradáltam a chíleit csak ara a hiányosságára mutattam rá, hogy a befejező szituációkban, a gólra törésben , alkalmasint a helyzetkihasználásban kellene javulnia. az összehasonlítás Costával aki éppen ebben erős (szerintem) csak ezért történt. ( aki amúgy legalább annyit tör be szélről, mint ahányszor Sanchez próbálkozik nálunk középen!)
balintbarca
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013.12.22. 16:21:59

2014.03.30. 20:19:07

Én sokkal jobban bírom Alexist és Pedrot Naymarnál. Küzdenek, hajtanak, ellentétben Neymarral akit folyamatosan megelőznek védekezés 0. De ha irtatok h gollövés kell Neymar 100%os ziccerekbol meccsenként 2-3at kihagy.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.03.30. 20:17:07

mess2009 írta:a chílei korlátai éppenséggel akkor láthatóak jól, ha pl. Costával hasonlítjuk össze: a futó gyorsasága, fizikai ereje, kondija egál, még talán a cselező készséggel sincs nagy baj, de onnan aztán ég és föld! Costa a góllövésre van kihegyezve, mindegy, hogy a középvonalon áll, vagy az ötös sarkán minden helyzetből a kapura tart!!! Sanchez pedig mintha nem is TUDNÁ ?! hogy a góllövés a cél.( felrohan, jó esetben meg is veri a védőjét az alapvonal közelében, aztán mint aki jól végezte a dolgát visszagurít valakinek.....) na és ugye egy lábas ami egy olyan poszton eleve hátrány, de legalább az jó lenne......az igazsághoz tartozik persze, hogy ezzel nincs egyedül, Pedro cca. ugyanazt műveli.( a kettőből egy kicsit sok egy csapatban!)

Nem gyanús még mindig, hogy Costa klasszikus középcsatár, Pedro és Alexis pedig szélső? A csatár fogalma nem a gólszagot jelzi, nem is értem miért ezt hozod fel egyfolytában. Hasonlítsad össze egy másik klasszikus szélsővel, akkor beszélhetünk az elmaradásokról mind Pedro, mind Alexis esetében. Sok sikert.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7497
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.30. 19:58:52

mess2009 írta:a chílei korlátai éppenséggel akkor láthatóak jól, ha pl. Costával hasonlítjuk össze
Nem akarok személyeskedni, de ennél nagyobb ostobaságot rég olvastam. Ennyi erővel Iniestát is összehasonlíthatnád Costaval, nem lenne nagyobb a különbség. A mai fociban talán Costa testesíti meg legjobban a középcsatár fogalmát. Az rendben van, hogy Messi, Neymar, Alexis és DC posztját ha megnézned a wikin, az van írva, hogy csatár, de a szerepkörük kanyarba sincs egymással.

Amúgy meg, ha a büntetőket nem számítjuk összesen 4 góllal van előrébb mint Alexis (Cr szintén), akik nem a fő gólfellelős a csapatban.
Forca Barca!!!!
Avatar
thiagoalcantara
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2012.07.31. 15:23:35
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

2014.03.30. 09:27:28

mess2009 írta:a chílei korlátai éppenséggel akkor láthatóak jól, ha pl. Costával hasonlítjuk össze: a futó gyorsasága, fizikai ereje, kondija egál, még talán a cselező készséggel sincs nagy baj, de onnan aztán ég és föld! Costa a góllövésre van kihegyezve, mindegy, hogy a középvonalon áll, vagy az ötös sarkán minden helyzetből a kapura tart!!! Sanchez pedig mintha nem is TUDNÁ ?! hogy a góllövés a cél.( felrohan, jó esetben meg is veri a védőjét az alapvonal közelében, aztán mint aki jól végezte a dolgát visszagurít valakinek.....) na és ugye egy lábas ami egy olyan poszton eleve hátrány, de legalább az jó lenne......az igazsághoz tartozik persze, hogy ezzel nincs egyedül, Pedro cca. ugyanazt műveli.( a kettőből egy kicsit sok egy csapatban!)
Ember, te miről beszélsz? Ezt az egészet úgy mondod, mintha Sánchez középcsatár lenne, de közlöm, nem az, hanem szélső, és szerintem egy szélső dolga legtöbbször az lenne, hogy elviszi alapvonalig, és mint aki jól végezte dolgát, visszagurít valakinek.
A góllövés is egyértelmű cél, de Neymar is mit hagyott ki?! Az ő ziccerét bezzeg mindenki elfelejti, mert hogy Neymar mennyivel hasznosabb.
Sánchez is hasznos, csak amiatt, hogy mennyi fut és küzd. A góllövés, ami idén ráadásul egész jól megy neki, meg bónusz.
Ez nevetséges, hogy bármit csinál, rögtön jön, hogy így, meg úgy csinálta rosszul. Néha a köd ami előttetek van eltűnhetne, és észrevehetnétek, hogy mekkora hülyeséget hordotok itt össze!

Meg Costával összehasonlítani... erre szerintem nem kell kitérni, mert butaság úgy ahogy van!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.03.30. 08:41:58

Nem sokat játszott időben, de azért ahhoz eleget, hogy meginduljon a vita róla!
Hozta a brusztolós, labdatartós/szerzős játékát.
Gondolom ezért is küldték be az előnynél.

Véleményem szerint Tata nagyot hibázott, hogy behozta,játéklehetőséget adott neki, mert tudhatta volna, hogy a fórumozók erre harapnak a legjobban. :roll:
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.03.30. 08:34:19

a chílei korlátai éppenséggel akkor láthatóak jól, ha pl. Costával hasonlítjuk össze: a futó gyorsasága, fizikai ereje, kondija egál, még talán a cselező készséggel sincs nagy baj, de onnan aztán ég és föld! Costa a góllövésre van kihegyezve, mindegy, hogy a középvonalon áll, vagy az ötös sarkán minden helyzetből a kapura tart!!! Sanchez pedig mintha nem is TUDNÁ ?! hogy a góllövés a cél.( felrohan, jó esetben meg is veri a védőjét az alapvonal közelében, aztán mint aki jól végezte a dolgát visszagurít valakinek.....) na és ugye egy lábas ami egy olyan poszton eleve hátrány, de legalább az jó lenne......az igazsághoz tartozik persze, hogy ezzel nincs egyedül, Pedro cca. ugyanazt műveli.( a kettőből egy kicsit sok egy csapatban!)
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.03.29. 22:31:24

eimenis1212 írta: bocs, hogy ezt írom Csbal, de nagyon messze jársz az igazságtól. Fényévekre.
Mert? Nem így volt? Ha azt mondod h egy jó labdaátvétel volt,, akkor Te jársz fényévekre az igazságtól, sajnálom.
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2014.03.29. 22:22:35

Csbal írta:
Sanama írta: Ha szerinted az nem az emberen múlik, hogy hogyan veszi le/át a labdát, és azzal hova kerül a labda, akkor ezt itt most fejezzük be.
Ember... te miről beszélsz? a nyakáról, válláról pattant a labda a védő kezére, ami ha nincs ott, megint egy rossz átvétel. De a lényeg h 2 méterről 3 méterrel fölé tudta rúgni és ezzel MOM lett. =D>
bocs, hogy ezt írom Csbal, de nagyon messze jársz az igazságtól. Fényévekre.
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2014.03.29. 22:21:00

Andris írta:Speciel szerintem Sanchez es Neymar egyarant szegyenletes teljesitmenyt nyujtanak befejezes teren, mindkettejuknek haromszor negyszere nnyi golja lehetne. :D
egyetertünk. Viszont itt ki is merült az a lista ahol egy lapon lehet említeni őket.
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.03.29. 21:55:46

Sanama írta: Ha szerinted az nem az emberen múlik, hogy hogyan veszi le/át a labdát, és azzal hova kerül a labda, akkor ezt itt most fejezzük be.
Ember... te miről beszélsz? a nyakáról, válláról pattant a labda a védő kezére, ami ha nincs ott, megint egy rossz átvétel. De a lényeg h 2 méterről 3 méterrel fölé tudta rúgni és ezzel MOM lett. =D>
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.03.29. 21:52:30

Csbal írta:
Sanama írta:...
Az a helyzet h a tizi egyáltalán nem rajta múlott most. Az h merre pattan a labda, az nem rajta múlik. És az sem hogy hogy ívelték neki oda a tizi előtt. Mintha ez az ő érdeme lett volna... Azért egy helyzetet szerencsétlenkedett el a brazil, mert többször nem sikerült helyzetbe kerülnie. Vagy igen? Mert én nem láttam. Nem rúgott gólt, és egy helyzetet elrontott, vagyis ennyi volt a meccsen a produkciója, plusz két elfutás a szélen, de semmi nem lett belőle. jelen pillanatban egy szint a brazil meg a chilei. Egyik sem rosszabb a másiknál, csak Alexis 3szor annyit fut, mint Neymar.
Ha szerinted az nem az emberen múlik, hogy hogyan veszi le/át a labdát, és azzal hova kerül a labda, akkor ezt itt most fejezzük be.
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.03.29. 21:50:19

Sanama írta:Ezt aztán jól megmondtad.
Neymar ma egy ziccert szerencsétlenkedett el, az még mindig kevesebb, mint amennyit Sanchez. Ráadásul megint Neymar hozta össze a szitut, amivel nyert a csapat, erről ennyit. Félreértés ne essék, Neymar is bűn gyenge mostanában, de ennek ellenére vastagon benne van a győzelmekben.

Messi vagy Neymar hiába rontanak ziccert, még mindig csinálnak olyat, amivel eldöntik a meccset. Neymar most is kiharcolt egy tizit, Messi beverte, és róla kiszórták a kapust. Sanchez semmi ilyet nem csinál, és még a helyzeteit se értékesíti, akkor mit emeljek ki nála?

Na mindegy, én befejeztem. Remélem nyáron sikerül elpasszolni őt.
Az a helyzet h a tizi egyáltalán nem rajta múlott most. Az h merre pattan a labda, az nem rajta múlik. És az sem hogy hogy ívelték neki oda a tizi előtt. Mintha ez az ő érdeme lett volna... Azért egy helyzetet szerencsétlenkedett el a brazil, mert többször nem sikerült helyzetbe kerülnie. Vagy igen? Mert én nem láttam. Nem rúgott gólt, és egy helyzetet elrontott, vagyis ennyi volt a meccsen a produkciója, plusz két elfutás a szélen, de semmi nem lett belőle. jelen pillanatban egy szint a brazil meg a chilei. Egyik sem rosszabb a másiknál, csak Alexis 3szor annyit fut, mint Neymar.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.29. 20:45:37

Speciel szerintem Sanchez es Neymar egyarant szegyenletes teljesitmenyt nyujtanak befejezes teren, mindkettejuknek haromszor negyszere nnyi golja lehetne. :D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.03.29. 20:37:12

ami viszont tény, hogy európában nem túl sok szélsőnek van annyi gólja és gólpassza, mint neki. akiket helyette emlegetnek azoknak például biztos nincs, de legalább nem is melóznának annyit, de jó lenne :lol:
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2014.03.29. 20:15:55

most látom h ugyanezt már leírták előttem..
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2014.03.29. 20:14:24

gg86 írta:Alexis ha elszúrja a helyzeteket akkor ügyetlen, ha gólt szerez akkor azt csak az üres kapuba kellett begurítani, ha a Real ellen egy szép emelős gólt lő akkor kapushiba, ha esetleg az orrán táncoltatva végigvinné a pályán akkor meg minek nagyképűsködni.

Kettős mérce: az olyan – gondolatban, szóban vagy tettben is megnyilvánuló – döntés, ítélkezés, amikor azonos helyzeteket különbözőképpen, néha ellentétesen ítél meg valaki, többnyire részrehajlás, elfogultság miatt.
azért nagy különbség van aközött, hogy Neymar nem rúgja be a helyzeteit, meg Alexis. Mert Neymarrol embereket állítanak ki, megveri a védőket így létszámfölényes szituk keletkeznek és sorolhatnám... Alexis meg... pl.ma... semmi létszámfölényt kialakító megíramodás, védő lerázása stb. De ahogy a 88 percben azt a ziccert kihagyta annyira tipikus volt... Ahelyett, hogy befelé húzna, és beverné mint egy vérbeli csatár, elkezdi kifelé vinni, és persze, hogy éles szögből már esélye sincs... Persze ma csak 20 percet kapott, de annyira tipikusan alexises volt a teljesítménye. éS félreértés ne essék: nagyon bírom, nagyon jó ember. De össze nem lehet hasonlítani az ő kihagyott helyzeteit Neymaréval. Valóban: a kapu előtt mindkettő kb. ugyanolyan béna, de Neymar azon kívül mindent megcsinál amit egy jó csatárnak meg kell csinálni, Alexis meg védekezik. De mindegy egyelőre legalább gólokat rúg
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.03.29. 20:02:15

Csbal írta:
Sanama írta: egyszer a lábával védett a kapus, egyszer pedig belekapott az átemelésbe
a harmadikra nem emlékszem, de nálam ez akárhogy is számolom kettőből kettő kapura :D
Akkor 2x talált kaput, bocsánat. A harmadik eset amikor Fabregas bal oldalról begurította, de természetesen elszerencsétlenkedte.
Messi hányat szerencsétlenkedett el? Neymar hányat? Messinek nem kapott a kapus bele az emelésébe? Kár hogy nem Te nyomod a helyén, megmutathatnád mennyire penge vagy... nethuszár
Ezt aztán jól megmondtad.
Neymar ma egy ziccert szerencsétlenkedett el, az még mindig kevesebb, mint amennyit Sanchez. Ráadásul megint Neymar hozta össze a szitut, amivel nyert a csapat, erről ennyit. Félreértés ne essék, Neymar is bűn gyenge mostanában, de ennek ellenére vastagon benne van a győzelmekben.

Messi vagy Neymar hiába rontanak ziccert, még mindig csinálnak olyat, amivel eldöntik a meccset. Neymar most is kiharcolt egy tizit, Messi beverte, és róla kiszórták a kapust. Sanchez semmi ilyet nem csinál, és még a helyzeteit se értékesíti, akkor mit emeljek ki nála?

Na mindegy, én befejeztem. Remélem nyáron sikerül elpasszolni őt.
Lezárt