Cesc Fábregas

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.05.22. 19:59:54

Persze hogy csak az arca, ezért is imádom Cunciánót ő olyan kis helyes :)

Én elfogadom érvként amit mondasz, hogy nem a helyén játszik, van benne igazság, de azért mégsem a védelem közepén meg klasszikus 9-esként kell bizonyítania ott ahol még a labda sem gömbölyű.
Én felvállaltam, hogy elfogult vagyok vele szemben így nyilván sokkal inkább a negatív dolgok maradnak meg bennem.

Nem szeretem, van vele bajom bőven, de ahogy már régebben is írtam nem adnám el mindenáron.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.22. 19:50:49

Nálam az "érinthetetlen"csoportba lenne. Egyértelmű, hogy meg kell kapnia a karmesteri pálcát, osztom azokat a véleményeket, amelyek szerint posztján játszva nem okozott csalódást, és az egyik legjobb volt.
Ha eladjuk, újabb gondot generálunk magunknak.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.05.22. 19:38:21

Nálam személy szerint ő testesíti meg mindazt ami szúrja a szememet a csapat hozzáállásában, az unott arca, 0 akaraterő és küzdeni akarás, esküszöm még másokra is rossz hatással van
Ezt most hogy, mert unott arca van!? :D :D Tehát arcra kell értékelni a teljesítményt?

Gondolom az nem hajtás és küzdés, hogy pl. a Real ellen 75. perc alatt futott 10km-et, meg hogy folyamatosan robotol a mezőnyben.
Mert ez a legnagyobb baj vele, hogy nem játszik a saját posztján. Be van dobva egy vízhordó posztra Xavi és Iniesta mellé, még jó, hogy nem tündököl.

De nem tudom, hogy nem veszitek észre, hogy amikor normálisan a posztján játszik, akkor az egyik legjobb. Ez kb. ősszel ment, amikor Xavit pihentette Tata, tavasszal meg az, amit korábban leírtam.
De még tavasszal is adott olyan labdákat, hogy csak néztem.
Ráadásul még így is ő adta a legtöbb gólpasszt, ha jól emlékszem, szóval továbbra sem értem a kritizálást.

Meg kéne érteni nála, hogy ő nem csatár, és nem is egy Keita-szerű vízhordó játékos. Ameddig nem kapja meg Xavi helyét, addig ennél többet nem fogunk tőle látni.
És esetleg az edzőt elővenni, (vagy edzőket), hogy egy ilyen játékos miért nem a posztján játszik?!

Nagyon remélem, hogy nem adják el. Ha eladják, akkor csak gratulálni tudok.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.05.22. 19:04:55

Csak azért emeltem ki, mert már többször láttam ezt érvként Fabregas neve mellett...

Jelenleg talán a csapat legmegosztóbb figurája a szurkolók körében, és ami érdekes, hogy kint a stadionban is hamar elfogyott a türelem vele szemben és nagyon gyorsan kikezdték, sokkal hamarabb mint más játékosokat szoktak.

Nálam személy szerint ő testesíti meg mindazt ami szúrja a szememet a csapat hozzáállásában, az unott arca, 0 akaraterő és küzdeni akarás, esküszöm még másokra is rossz hatással van, pl. Piqué. Valahogy az az érzésem, hogy ő hozta az öltözőbe ezt a nyegle, trendi teszek mindenre milliomos vagyok hozzáállást. (persze nem mindent az ő nyakába akarok varrni)
És valahogy napról napra egyre inkább elhiszem azt a pletykát, vagy belső infót, kinek hogy tetszik, hogy Pep az első éve után ki akarta rakni Piquével együtt a csapatból, mert rontotta az öltözői "morált".
De azt is tudom, hogy elfogult vagyok vele szemben (á dehogy :D ) és ezért nem fikázom úton útfélen, bár talán jót még nem is írtam róla..., pedig ha akar akkor tényleg a csapat hasznára tud lenni.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.05.22. 18:14:34

Capon írta:
pep71 írta:Menjen Fabregas persze...Fontosabb, hogy egy szélső marajdon, mint egy olyan ember, aki képes lehet átvenni a karmesteri szerepet. Fabregas eladásából nagy pénzre ne számítsunk, ha megtörténik, mert az Arsenalnak van rá visszavásárlási opciója amiben 24 millió font körüli összeg szerepel( ha jól rémlik, de akörül mozog az ár, ez biztos) és szvsz az Arsenal tuti élni fog vele, ha elengedné a klub és ebből a pénzből nem hiszem, hogy tudunk jobb játékost hozni helyette. Megjegyezve, hogy idén magasan ő volt a legjobb kpályása a Barcának...
Csak a kiemelt részre reagálva, elég nagy baj. Mert ez nem annyira Fabregas dicsérete [-X mint inkább a komplett kp szegénységi bizonyítványa :!:
Nem vitatom, de a többség mégis őt akarja elküldeni...mintha minden meccs rajta ment volna el...
mindig ő van megtalálva a csapatból elsőként, nem is csodálnám, ha eligazolna, mert a nézők is mindig kifütyülik...
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.05.22. 18:09:44

pep71 írta:Menjen Fabregas persze...Fontosabb, hogy egy szélső marajdon, mint egy olyan ember, aki képes lehet átvenni a karmesteri szerepet. Fabregas eladásából nagy pénzre ne számítsunk, ha megtörténik, mert az Arsenalnak van rá visszavásárlási opciója amiben 24 millió font körüli összeg szerepel( ha jól rémlik, de akörül mozog az ár, ez biztos) és szvsz az Arsenal tuti élni fog vele, ha elengedné a klub és ebből a pénzből nem hiszem, hogy tudunk jobb játékost hozni helyette. Megjegyezve, hogy idén magasan ő volt a legjobb kpályása a Barcának...
Csak a kiemelt részre reagálva, elég nagy baj. Mert ez nem annyira Fabregas dicsérete [-X mint inkább a komplett kp szegénységi bizonyítványa :!:
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2014.05.21. 11:47:06

Leon írta:50-60ért el lehetne passzolni,alatta nem. Ebből a zsetonból már csak találnak a piacon egy olyan kp-t aki tud konstans jó teljesítményt nyújtani és nem csak össze-vissza. :)
Én nem hiszem hogy el kéne adni! sőt! Meg ha el is adnánk, nem kapnánk annyi pénzt érte! Azért mert ha jól emlékszem( javítsatok ki ha tévedek) volt egy záradék a vásárlásakor, hogy visszavételi opciója van az Arsenalnak rá! Tehát ha eladjuk, őket értesíteni kell egyből! Innentől kezdve, mindegy hogy pl. a United mit kínál érte, ha Wenger igényt tart rá! Ezen kívül volt valamikor egy olyan nyilatkozata is, hogy ő ha a Barcelonán kívül más klubot kéne választania, csak is a Londoni piros-fehérekhez írna alá! szóval nem tudom hogy lesz ez...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.06. 19:49:36

Leon írta:Pirlo! :mrgreen:
Egyébként Vidalról pletykálnak aki jó lehetne, a Juve meg amúgy is akarja Alexist... :roll:
Vidal szerintem teljesen felesleges lenne, egyaltalan nem a mi emberunk es nem is az a posztja.
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.06. 19:39:54

Barcaman1993 írta:
etooka9 írta:Es mindenzt ugy, hogy szinte felszezonos jatekos volt. Tavasszal 0.
A másik 2 játékos őszéről mit tudsz elmondani? Menjenek mindhárman, Fifában vannak fejlődőképes játékosok, hozzuk őket. Mindenki olyan szépen eladná Cesc-t, de egy nevet nem tud senki sem befirkantani. Várom a listát, vagy legalább 1 nevet!
Pirlo! :mrgreen:
Egyébként Vidalról pletykálnak aki jó lehetne, a Juve meg amúgy is akarja Alexist... :roll:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.06. 19:32:50

Barcaman1993 írta:A másik 2 játékos őszéről mit tudsz elmondani? Menjenek mindhárman, Fifában vannak fejlődőképes játékosok, hozzuk őket. Mindenki olyan szépen eladná Cesc-t, de egy nevet nem tud senki sem befirkantani. Várom a listát, vagy legalább 1 nevet!
Bocsi, de en nem azt mondtam, hogy adjuk el, hanem arra irtam, hogy csak osszel volt ertekelheto a teljesitmenye es milenne, ha ezt tavasszal is tudna produkalni. Akkor egyertelmuen meglenne oldva Xavi potlasa.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára etooka9 2014.05.06. 19:49:04-kor.
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.05.06. 19:27:29

etooka9 írta:Es mindenzt ugy, hogy szinte felszezonos jatekos volt. Tavasszal 0.
A másik 2 játékos őszéről mit tudsz elmondani? Menjenek mindhárman, Fifában vannak fejlődőképes játékosok, hozzuk őket. Mindenki olyan szépen eladná Cesc-t, de egy nevet nem tud senki sem befirkantani. Várom a listát, vagy legalább 1 nevet!
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.06. 19:20:57

Leon írta:Ez elméletben jól hangzik, csak kivitelezni képtelenség. Sokan elfelejtik, hogy ő lőtte a legtöbb gólt és adta a legtöbb gólpasszt a középpályásaink közül. Xavi és Ini mennyit is?
Es mindenzt ugy, hogy szinte felszezonos jatekos volt. Tavasszal 0.
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.05.06. 19:16:34

Leon írta:50-60ért el lehetne passzolni,alatta nem. Ebből a zsetonból már csak találnak a piacon egy olyan kp-t aki tud konstans jó teljesítményt nyújtani és nem csak össze-vissza. :)
Ez elméletben jól hangzik, csak kivitelezni képtelenség. Sokan elfelejtik, hogy ő lőtte a legtöbb gólt és adta a legtöbb gólpasszt a középpályásaink közül. Xavi és Ini mennyit is? Nem hinném, hogy találnánk hozzá hasonlóan jó játékost. Kell ő ide nem is kérdés, csak 1-2 ember nagyon könnyen felejt. Azért azt még tegyük hozzá, hogy akik eladnák, azok kit hoznának? Gündogan kiesett, Pjanics meg jó játékos, de nagyon nagy kérdőjel Fabregashoz képest...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.06. 19:11:08

50-60ért el lehetne passzolni,alatta nem. Ebből a zsetonból már csak találnak a piacon egy olyan kp-t aki tud konstans jó teljesítményt nyújtani és nem csak össze-vissza. :)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.06. 12:24:34

Nem lehetnek annyira ostobak, hogy eladjak. Egyszeruen annyira nem.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.04. 17:46:38

Varatrix írta:Az elejéről lemaradtam, de alapvetően nem nagyon olvastam hogy el akarnánk adni. Ilyen pletyka szinten halottam hogy Arsenal, Mu.

Sport géza lehozta, hogy megy vagy mi a sírás oka?
a vezető katalán sportlap hozta le főhírként. vmivel el kell adni a lapot.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.05.04. 17:17:53

Az elejéről lemaradtam, de alapvetően nem nagyon olvastam hogy el akarnánk adni. Ilyen pletyka szinten halottam hogy Arsenal, Mu.

Sport géza lehozta, hogy megy vagy mi a sírás oka?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.05.04. 16:35:41

Subinho írta:Cesc-t nem eladni kell,hanem Ini melé tenni fixen a kp-ra, Xavi kárára, aki a cseréje lenne kettejüknek. De inkább eladják, mert Xavi még érez magában +5 szezont. Xavit nagyon szeretem, de 34 évesen ne akarjon a fiatalok helyett állandóan játszani!!!
Olyan edző kell, aki meg tudja mondani, hogy kell-e neki alapemberként Fabre, és aki előre kiköti, hogy helyre teheti Xavit is. De szükség esetén még Messit is.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.04. 15:21:12

Cesc-t nem eladni kell,hanem Ini melé tenni fixen a kp-ra, Xavi kárára, aki a cseréje lenne kettejüknek. De inkább eladják, mert Xavi még érez magában +5 szezont. Xavit nagyon szeretem, de 34 évesen ne akarjon a fiatalok helyett állandóan játszani!!!
tucsoki
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014.02.28. 12:27:01

2014.05.04. 15:12:41

LG írta: Nem becsülik itt meg? :lol: Anno ő a könnyebb utat választotta, nem maradt itt kivárni a sorát, elment az Arsenalba ingyen. Megszívta, mert úgy alakultak a dolgok, hogy esélye sem volt címekre, ezért elkezdett visszafelé kuncsorogni. Nagy cirkusz után segget csinálva magunkból visszahoztuk egy csomó pénzért, többek közt annak a Thiagonak a nyakára, aki vele szemben türelmesen várta a lehetőséget, nem csoda, hogy utóbbi hamarosan besokallt emiatt. Neki itt vmi nagyon komolyat kellett volna virítania, hogy meghálálja ezt a hatalmas áldozatot a klub részéről. Ehhez képest mi történt? Zsinórban harmadik tavaszi szezonját és végigalibizte. Mit érdemel, ha nem füttyöt? A tékozló fiú visszatért tékozolni.
Ha eligazol, és összekerülünk a csapatával a BL-ben még egy disznófej is sanszos lehet neki.
Fabregas elég sokáig tűrte a Barcelona játékosok/vezetők "gyere haza" nyilatkozatait, presszióit, azt, hogy a Spanyol válogatott ünneplésén katalán mezt húztak rá, és még lehetne sorolni. Egy percet sem "kuncsorgott", sőt, ha nem lett volna a részetekről az éveken át tartó nyomás, akkor nem vagyok benne biztos hogy elhagyja az Arsenal-t.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.05.04. 15:08:05

Egyértelműen a Barca gyengesége, hogy 27 évesen még mindig a jövő embereként kell számon tartani. Világklasszis, pechjére a nyugdíjas Xavi még érez magában tíz szezont. Ha megkapná a bizalmat Fábregas, most nem itt tartana. De nagyon nem...
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.04. 14:27:12

LG írta:
TT írta:remélem elmegy valahova, ahol megbecsülik, mert megérdemli. épp ő lenne az akit ki kellene fütyülni, és az eladásán gondolkodni? megáll az ember esze.

majd a jövőbeli csapatával szembekerülünk a bl-ben szétcsapnak minket a vezényletével, és megint fájhat ennek a felettébb megfontolt vezetőségnek a feje.

+ a szurkolók is irtó módon idegesítőek, már jó 2-3 éve csak ásítozni járnak ki a meccsre, ja meg néha eszükbe jut, hogy alaptalanul ki kell fütyülni valakit
Nem becsülik itt meg? :lol: Anno ő a könnyebb utat választotta, nem maradt itt kivárni a sorát, elment az Arsenalba ingyen. Megszívta, mert úgy alakultak a dolgok, hogy esélye sem volt címekre, ezért elkezdett visszafelé kuncsorogni. Nagy cirkusz után segget csinálva magunkból visszahoztuk egy csomó pénzért, többek közt annak a Thiagonak a nyakára, aki vele szemben türelmesen várta a lehetőséget, nem csoda, hogy utóbbi hamarosan besokallt emiatt. Neki itt vmi nagyon komolyat kellett volna virítania, hogy meghálálja ezt a hatalmas áldozatot a klub részéről. Ehhez képest mi történt? Zsinórban harmadik tavaszi szezonját és végigalibizte. Mit érdemel, ha nem füttyöt? A tékozló fiú visszatért tékozolni.
Ha eligazol, és összekerülünk a csapatával a BL-ben még egy disznófej is sanszos lehet neki.
A könnyebb utat választotta míg Thiago nem? #-o Cesc 16 évesen ment el, még a felnőtt csapat közelében sem volt, azt se tudta hányan és kik lesznek előtte. Kapott egy olyan ajánlatot, ahol sokkal nagyobb eséllyel tud rendszeres játéklehetőséget kapni, kiteljesedni. Hülye lett volna nem elfogadni. A kuncsorgásról meg annyit, hogy inkább a klub kuncsorgott utána (nem rövid ideig), mint ő vissza. És Thiago sem aróól a hű de nagy türelemről volt híres. Bár ott inkább apuci a hunyó.
Ennyi erővel Albat is fütyülhetnék vagy Piquét emiatt.

Inkább annak örüljünk hogy eddig ő nem sokallt be, hogy folyamatosan Xavit kell a kispadról nézegetnie, akinél sokkal többet tudna hozzátenni a játékhoz. Tegnap is az ő beállása hozott dinamikát a csapatba, sokkal pörgősebb lett vele játék. És ez nem először és nem másodszor történik. Jövőre meg kell kapnia a karmesteri pálcát, mert rá lehet építeni a jövő Barca-ját.
Hozzuk ide az alibikirály Özilt 40-50 millióért. Akkor tényleg szájbarúgnám a vezetőséget. Főleg, hogy még ott van Rafinha is, akiben megvan a lehetőség, hogy legalább olyan jó legyen mint a bátyja. És ha az az érv :shock: mellett hogy ballábas, a kis Alcantara is az.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.05.04. 14:04:31

Cesc Fabregas Goals & Assists 2013 - 14 :
http://youtu.be/HP4ADzgjCmA" target="_blank
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.05.04. 13:36:53

Fabregas (La Liga 2013-2014):
- Games: 33
- Mins Played: 2285
- Goals Scored: 8
- Assists: 13
- Key Passes: 39
- Chances Created: 52
- Total Shots: 50
- Tackles Won: 28
- Total Passes: 1971
- Successful Passes: 1709
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2014.05.04. 13:03:46

Szerintem is menjen. Tegnap jól látszott mennyire kilóg a csapatból, még a taktikát sem érti. Beállt és adott 3-4 helyzetre, gólszerzésre irányuló passzt vagy indítást. Hát nem szóltak neki, hogy csak a labdatartásos alibipasszolgatás a nyerő??
Lezárt