Pedro Rodríguez

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.09.22. 00:19:06

Én sem értem, hogy ő mit keres a csapatban még mindig. Jó-jó elviseli a padot, de akkor is. Elképesztő, hogy az első két évéhez képest mennyit esett vissza. Emlékszem én még a távoli bombagóljaira, tekeréseire, cseleire... de hogy ez mostanra hová lett... Jobb döntés lett volna Deulofeu-t megtartani.... :roll:
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.09.22. 00:06:23

Írhatnám azt,hogy Pedro egy Alves 2.0 vagy Alves egy Pedro 2.0 de tök mindegy,borzadály mind a kettő.
Alves legalább jövőre lelép,de Pedro innen a büdös életben nem tűnik el.Még az unokáink is az ő szerencsétlenkedéseit nézhetik majd itt a Barcában! :evil:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.09.21. 23:40:21

Sanama írta:Oke. :)
Mert te megvoltál elégedve a mai produkciójával, és szerinted többet nyújtott, mint amennyit egy Sandro-Munir páros bármikor eddig idén?
fz9999
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.01.18. 20:28:25
Tartózkodási hely: Bp

2014.09.21. 23:39:48

palesz77 írta:
Sanama írta:sosem a fergeteges jateka miatt raktak be, hanem a goljai es a munkabirasa miatt, ma volt mindketto, nem ertem a kritikat.
Jó, hát végülis Alves meg azért játszik, hogy segítse a támadásokat, rúgtunk 5 gólt, nem kaptunk egyet se, jól játszott akkor ő is..

Pedro nekem ebben a LE féle csapatban végképp "létszám felettivé vált", mert eddig legalább azzal kitűnt, hogy rengeteget melózott mezőnyben, de így, hogy mindenki hozzáteszi a részét a védekezéshez, így még ez a tulajdonsága is szinte okafogyottá vált. A kapura meg konkrétan semmi veszélyt nem jelent - igen, még így is azt mondom, hogy gólt lőtt -, magától nem tudom mikor alakított ki utoljára helyzetet, de én már az idejére sem emlékszem, viszont rengeteg olyanra igen, hogy helyzetbe kerülhetett volna, ha képes lett volna levenni a labdát, de az rendre nem megy neki..

És amúgy érdekes, hogy Munir és Sandro ugyanakkora intenzitással végzik a dolgukat a mezőnyben, de ők rendre helyzetbe tudnak kerülni - még ha nem is értékesítik annyira jó arányban őket. Semmivel nem lennénk hátrébb, ha mostantól Pedrito egy percet nem játszana, és a két ifi közül meg az egyik kezdene, aztán a másik bejönne 30 perccel a vége előtt, és ezt felváltva csinálnánk meccsről meccsre - csak mert így 90 percig mehet a robotolás, nem fáradnak annyira el..
Teljesen egyetértek minden szóval! És hozzátenném, hogy kb 40millios világbajnokról beszélünk akitől az lenne az elvárás, hogyha nála van a labda, akkor várja az ember, hogy valami történni fog, valami minimális esélyt arra, hogy átjátszik 1 embert, vagy ad egy jó labdát...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.09.21. 23:38:50

A kapura meg konkrétan semmi veszélyt nem jelent - igen, még így is azt mondom, hogy gólt lőtt
Oke. :)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.09.21. 23:20:54

Sanama írta:sosem a fergeteges jateka miatt raktak be, hanem a goljai es a munkabirasa miatt, ma volt mindketto, nem ertem a kritikat.
Jó, hát végülis Alves meg azért játszik, hogy segítse a támadásokat, rúgtunk 5 gólt, nem kaptunk egyet se, jól játszott akkor ő is..

Pedro nekem ebben a LE féle csapatban végképp "létszám felettivé vált", mert eddig legalább azzal kitűnt, hogy rengeteget melózott mezőnyben, de így, hogy mindenki hozzáteszi a részét a védekezéshez, így még ez a tulajdonsága is szinte okafogyottá vált. A kapura meg konkrétan semmi veszélyt nem jelent - igen, még így is azt mondom, hogy gólt lőtt -, magától nem tudom mikor alakított ki utoljára helyzetet, de én már az idejére sem emlékszem, viszont rengeteg olyanra igen, hogy helyzetbe kerülhetett volna, ha képes lett volna levenni a labdát, de az rendre nem megy neki..

És amúgy érdekes, hogy Munir és Sandro ugyanakkora intenzitással végzik a dolgukat a mezőnyben, de ők rendre helyzetbe tudnak kerülni - még ha nem is értékesítik annyira jó arányban őket. Semmivel nem lennénk hátrébb, ha mostantól Pedrito egy percet nem játszana, és a két ifi közül meg az egyik kezdene, aztán a másik bejönne 30 perccel a vége előtt, és ezt felváltva csinálnánk meccsről meccsre - csak mert így 90 percig mehet a robotolás, nem fáradnak annyira el..
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.09.21. 23:18:40

hasznosnak biztos hasznos még most is a csapatnak, de ettől függetlenül végtelen idegesít, amikor játszik, és ahogy játszik

legutoljára keita volt ilyen nálam. adott egy kis izmot, egy kis magasságot a csapatba, de széttudtam volna verni a monitort, amikor iniesta posztján játszott és szabályosan megakadályozta, hogy támadjunk valaha is.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
fz9999
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.01.18. 20:28:25
Tartózkodási hely: Bp

2014.09.21. 23:08:37

Én nem akarom védeni az álláspontom, én is nagyon kedvelem őt és csodáltam régebben...

Aki úgy látja, hogy Pedro hasznára van a csapatnak, hogy sok olyan megoldása van, ami előre viszi a Barcát az adott meccsen...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.09.21. 23:06:18

palesz77 írta:
Sanama írta:Nem jol latom hogy golt lott ma?!
Dede, fergetegesen is játszott, a 19 éves Sandro 20 perc alatt porig alázta kb..
sosem a fergeteges jateka miatt raktak be, hanem a goljai es a munkabirasa miatt, ma volt mindketto, nem ertem a kritikat.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.09.21. 23:06:07

Sanama írta:
fz9999 írta:Ezt mindenki látja, kivéve az aktuális Barca edzőt!

Ez megy 2 éve, van egy emberünk aki SEMMIT nem tud SOHA hozzátenni a mérkőzésekhez, még a kötelezőt is csak épphogy.
Nem jol latom hogy golt lott ma?!

Pf , üres kapura , úgy , hogy kb. ki van szolgálva ? 1 fokozati szint választja el Torrestől , Pedro legalább belövi az üres kapuba. Tavaly Alexissel lőttek majdnem ugyanannyi gólt , meg nézheted mind a két ember góljait , Ég és Föld!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.09.21. 22:54:50

Sanama írta:Nem jol latom hogy golt lott ma?!
Dede, fergetegesen is játszott, a 19 éves Sandro 20 perc alatt porig alázta kb..
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.09.21. 22:51:31

fz9999 írta:Ezt mindenki látja, kivéve az aktuális Barca edzőt!

Ez megy 2 éve, van egy emberünk aki SEMMIT nem tud SOHA hozzátenni a mérkőzésekhez, még a kötelezőt is csak épphogy.
Nem jol latom hogy golt lott ma?!
fz9999
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.01.18. 20:28:25
Tartózkodási hely: Bp

2014.09.21. 22:47:03

Ezt mindenki látja, kivéve az aktuális Barca edzőt!

Ez megy 2 éve, van egy emberünk aki SEMMIT nem tud SOHA hozzátenni a mérkőzésekhez, még a kötelezőt is csak épphogy.

Ki és miért tartja itt... ?!?!

Ezt nyugodtan átkopizhatom Dani Alves topikjába talán még nyomatékosabban!
divadka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2006.02.24. 10:45:39

2014.09.21. 22:17:17

Ez a teljesítmény nagyon kevés.....
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.09.21. 22:01:32

Ismét nem csinál semmit, de ezt beírhatjuk előre minden mérkőzés előtt, aztán az az 1-2 meccse, ahol jó, még a meglepetés erejével is hathat. Valaki vegye már meg, vagy vigyék vissza a B-be, netán a harmadosztályba. Bűn rossz a csávó, kilóg, mint a kutya nyelve...
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2014.09.15. 20:14:12

Pedrótól nagy dobbantásokat naivitás már várni. Évezredek óta játszik a klubnál, és a legtermékenyebb bajnoki szezonjában jutott 15 gólig. Ő mindig is a másodlagos-harmadlagos gólszerző vonalban marad, láttuk már tőle, amit tud, a jelenlegi körülmények között pedig erősen a padhoz köti a jövő. Lehet, hogy neki jó lesz így is, egy Barcelonában cserecsatárnak lenni nem egy utolsó dolog, még ha Munir is megelőzi a sorban. Nem hiszem, hogy megérné neki eligazolni, őt nem az erős keret köti gúzsba - hogy máshol aztán nagyon kibontakozhatna -, sokkal inkább haszonélvezője annak, hogy gyártotta helyette más a gólokat, de a csapattal együtt az ő ázsiója is növekedett, pedig csak a spanyolok között van nála több jobb támadó (mégis beválogatták még az 5 gólos szezonja után is). Én a helyében biztos nem váltanék, de hogy ő egy "biztos pont" lenne, az elég erős túlzás.
"I may be wrong, but I doubt it."

(Charles Barkley)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.09.15. 19:39:57

barcafacan írta: Pedro nagy vesztese a transferbannak. Ha lenne rá télen vevő, úgyse adják oda, mert a Barca nem kaphat játékosért pénzt. Mire lejár a transferban, addigra meg úgy kiszorul a csapatból, hogy senkinek nem kell majd. Mégiscsak ki kéne próbálni jobbfutóban Alves helyett.
Ugyan vannak/voltak pletykák a távozásával kapcsolatban (pl. http://www.foci-live.hu/bulvar/pedro-uj ... -liverpool" target="_blank), de amíg Munir vagy más nem lesz meghatározó ember (itt nem a kezdőtagságra gondolok) addig 100%, hogy nem fog lécelni, ami szakmailag részben a klub érdeke is.
Egy dolog szólhat a távozása mellett. Ha LE tényleg többet, vagy legalább annyit fogja játszatni Munirt, mint őt, arra rámehet a válogatottban betöltött szerepe, sőt akár a válogatottsága is. Ezt nem biztos, hogy megreszkírozza.
Ezzel azonban Muniron hatalmas nyomás lesz. Ő lesz az elsőszámú és majdhogy' egyetlen cseréje a Neymar-Messi-Suarez triónak. Ehhez fejben nagyon ott kell lenni, nem biztos hogy el fogja bírni.
Nagy rizikó lenne Pedro távozása, amiből akár nagyon jól is kijöhetünk, de rosszul is. Ő legalább egy biztos pont, még ha nem is egy klasszis, de tapasztalt, tudni mit lehet várni tőle. A másik megoldás Deulofeu visszatérése lehet, ha Pedrito mégis dobbant és Munir nem fogja elbírni azt a szerepet.
Forca Barca!!!!
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.09.15. 18:11:29

gerus993 írta:
gránit írta:Gyenge teljesítményt nyújtott ma is, nem sok sót fog megenni ebben a támadósorban. Addig kellene csipkednie magát, amíg nincs se Neymar, se Suarez, de ma is jól megmutatta... Adta magát az assziszt lehetősége Rakitic-nek, ott tátongott a remek passzsáv, ő meg csetlett-botlott tovább...
Teljesen igazad van, és nagyon undorom volt már a sok visszapassza miatt, viszont azon ma teljesen meglepődtem, hogy ellőtte messziről :D én a barcában a jövőben ilyen csatárként tudom elképzelni, hogy kiugratják,kihasználják a gyorsaságát és durr...de akkor is csak szigorúan csereként :D és a szélen nem szeretném látni,mert iszonyú gyengén cselez.
Pedro nagy vesztese a transferbannak. Ha lenne rá télen vevő, úgyse adják oda, mert a Barca nem kaphat játékosért pénzt. Mire lejár a transferban, addigra meg úgy kiszorul a csapatból, hogy senkinek nem kell majd. Mégiscsak ki kéne próbálni jobbfutóban Alves helyett.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2014.08.27. 19:41:28

Az a legnagyobb, h a katalánok rendesen kinevetik, mikor csetlik botlik, amikor Rakiticnek is nem passzolt, csak mosolyogva, legyintettek, Pedritoooo. :lol: [-X =D> :mrgreen:
Kép
Avatar
gerus993
Barça B
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2014.07.19. 21:04:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.08.25. 00:00:51

gránit írta:Gyenge teljesítményt nyújtott ma is, nem sok sót fog megenni ebben a támadósorban. Addig kellene csipkednie magát, amíg nincs se Neymar, se Suarez, de ma is jól megmutatta... Adta magát az assziszt lehetősége Rakitic-nek, ott tátongott a remek passzsáv, ő meg csetlett-botlott tovább...
Teljesen igazad van, és nagyon undorom volt már a sok visszapassza miatt, viszont azon ma teljesen meglepődtem, hogy ellőtte messziről :D én a barcában a jövőben ilyen csatárként tudom elképzelni, hogy kiugratják,kihasználják a gyorsaságát és durr...de akkor is csak szigorúan csereként :D és a szélen nem szeretném látni,mert iszonyú gyengén cselez.
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2014.08.24. 23:05:00

Gyenge teljesítményt nyújtott ma is, nem sok sót fog megenni ebben a támadósorban. Addig kellene csipkednie magát, amíg nincs se Neymar, se Suarez, de ma is jól megmutatta... Adta magát az assziszt lehetősége Rakitic-nek, ott tátongott a remek passzsáv, ő meg csetlett-botlott tovább...
"I may be wrong, but I doubt it."

(Charles Barkley)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2014.08.09. 16:33:19

Őszintén szólva eddig a felkészülési meccseken is azt látom, amit egész évben tavaly: szó szerint MINDENKINÉL gyengébb teljesítményt nyújt.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
gerus993
Barça B
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2014.07.19. 21:04:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.08.07. 15:00:17

Sosem voltam nagy rajongója a srácnak, de idén úgy érzem LE megtalálhatja neki azt a feladatot,amit el tud látni alibizés nélkül. A tegnapi meccsen tetszett, ahogy megpróbálták szöktetni és kihasználni a gyorsaságát, és végre láttam tőle távoli lövést is, remélem idén hasznos csereember lesz 8)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.07.03. 14:47:25

zsoltfree írta:Igen. Még a felkészülési meccseket is. Oké jól felelt, és volt egy időszaka amikor fejelte a gólokat rendesen, de legtöbbször alibi passz és ja ennyi. Veszélyesebbek nem lettünk a beállításával.
Egy Keita-féle nagyon régóta hiányzik a csapatból. Mindig biztonságot adott a középpályára, akár "eredménystabilizátorkén" akár olyan emberként aki meg tudta állítani már a támadásokat félpályán.
Ha támadásokban veszélyes volt, az már csak hab a tortán. Mindig is szerettem volna, ha Masch be tudna valami hasonló szerepet tölteni, bár ahogy kinéznek a dolgok van is esély rá.
Gudit+Hlebet azért lehet "féknek" tartani, mert sokan a kezdőbe, stabil embernek gondolták. Ha így nézzük lehet benne valami igazság, de csereembernek tökéletesek voltaak. A saját feladatukat el tudták látni hullámzó teljesítmény nélkül.
Az ilyen Victor Sanchezeket pedig hagyjuk. (mondjuk őt is egy Messiként várták, aztán tudjuk mi lett, ezért kell vigyázni a 18-19 éves fiatalokkal))
Forca Barca!!!!
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.03. 14:43:25

Védekező? Nem az a klasszikus védekező, mert előrébb játszott mint Sergio.

Magyarázni? Kösz, de van az a verzió hogy nem értesz egyet, az ok, és a véleményedet tiszteletben tartom, de azért mert a véleményed más, attól még ne legyen nagyobb arcod, és ne képzeld magad Hiddinknek. Nem az volt a cél? Emlékszem sokszor amikor épp döntetlen volt, vagy hátrányban voltunk, és nem volt semmi jele a gólszerzésnek, jellemzően akkor hozta be Pep... Akkor azért igen is cél volt, hogy veszélyesebbek legyünk. Részemről téma off. Ha te szeretted a játékát akkor az is egy vélemény. Én is bírtam az elején, de a vége felé kb semmit nem adott a csapathoz...
Lezárt
cron