Gerard Deulofeu

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.03.27. 12:49:25

salas9 írta:Lehet, hogy csak nekem furcsa, de mióta januárban szóba került, hogy a Barca már nyáron visszahozná őket, azóta oldalvonalon kívülre kerültek... Ősszel (főképp Denis) elég sokat játszottak, de január óta meg
nem hiszem, hogy ez lenne az oka. denis alapból két évre került kölcsönbe, deulofeu viszont csak egyre, szóval ő mindenképpen visszatér. ha hasznosabbnak érezné őket emery, mint a többieket, hogy jobb eredményeket érjenek el tuti őket játszatná. a legszomorúbb, hogy kézenfekvő lenne utóbbi helye és beépítése fokozatosan pedro helyett, de most már azt is simán eltudom képzelni, hogy ~8 millió körül eladjuk a nyáron.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2015.03.27. 08:24:33

Petr írta:Nem értem, hogy miért jobbszélső. Balról nem lenne egyszerűbb ezeket meghúzni? A mellőzését én sem értem csakúgy, mint Denis esetében.
Lehet, hogy csak nekem furcsa, de mióta januárban szóba került, hogy a Barca már nyáron visszahozná őket, azóta oldalvonalon kívülre kerültek... Ősszel (főképp Denis) elég sokat játszottak, de január óta meg :roll:
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.03.26. 23:31:42

shutterisland írta:amikor bizalmat kapott, többnyire meghálálta, vagy jól játszott, vagy gólt-gólpasszt adott, sajnálom, hogy ez van most vele, és kissé érthetetlen is az alapján, ahogy tolta sevillában.

egyébként rúgott egyet a norvégok elleni u21-es-es meccsen.
a sebességgel azért továbbra sincsenek problémák. :)
Nem értem, hogy miért jobbszélső. Balról nem lenne egyszerűbb ezeket meghúzni? A mellőzését én sem értem csakúgy, mint Denis esetében.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2015.03.26. 23:06:03

amikor bizalmat kapott, többnyire meghálálta, vagy jól játszott, vagy gólt-gólpasszt adott, sajnálom, hogy ez van most vele, és kissé érthetetlen is az alapján, ahogy tolta sevillában.

egyébként rúgott egyet a norvégok elleni u21-es-es meccsen.
a sebességgel azért továbbra sincsenek problémák. :)
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2015.03.21. 23:11:30

Petr írta:Deulofeu isn't part of Sevilla's match squad for the 5th time in the last 7 games. He stayed on the bench in the other 2 games. [via weloba]

Kezd nagyon ciki lenni a helyzete, nem fogja beváltani a hozzá fűzött reményeket.
hogyhogy? Hiszen o sokkal jobb, mint Pedro. Ezt nem hiszem el... Egy barca szintu jatekos, es nem fer be a Sevilla kezdobe? Ezek vakok...




terneszetesen ironizalok. Milyen hozza fuzott remenyekrol beszelsz? Eddig egyszer nem lattam, h olyat mutatott volna ami egy masik, az o posztjan levo jatekos ne tudna mutatni. Hype az egesz gyerek...
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.03.21. 23:01:31

Deulofeu isn't part of Sevilla's match squad for the 5th time in the last 7 games. He stayed on the bench in the other 2 games. [via weloba]

Kezd nagyon ciki lenni a helyzete, nem fogja beváltani a hozzá fűzött reményeket.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.01.25. 23:09:35

Petr írta:Ma nagyon gyengén játszott, többet vártam tőle. Tudom, jobbszélső, de szívesebben nézném a bal oldalon, nem lenne ennyire egydimenziós.
Pedig ma ő volt a Sevilla legjobbja. Persze az észrevehető , hogy fejben nincs még ott teljesen , viszont voltak szép labdái , védekezni is visszajárt , szerintem nem volt rossz. Kellenek neki a percek nagyon.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.01.25. 22:51:13

Ma nagyon gyengén játszott, többet vártam tőle. Tudom, jobbszélső, de szívesebben nézném a bal oldalon, nem lenne ennyire egydimenziós.

szerk.: Csak a második félidőt láttam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Petr 2015.01.26. 00:01:43-kor.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2015.01.19. 13:07:56

jól passzol egyébként, csak nem szeret. :mrgreen:
nyilván ragadt rá egy kis ilyen jellegű skill is a la masiában, még ha nem is ebből él. :)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.19. 12:51:35

shutterisland írta:bárcsak megélném, hogy jövőre vele rotálják az msn-t...
Nagyon kíváncsi leszek a sorsára, belenéztem pár Sevilla meccsbe már, csinál szép dolgokat, de tényleg nem akkora ász, sokszor inkább a biztonsági megoldásokat választja, gondolom nem mer próbálkozni annyira, mert bent akar maradni, csak így meg nem tesz hozzá annyit a támadójátékhoz, mint kéne. De aztán meg van pár olyan villanása, mint ez a gólpassz is, amin meg tisztán látszik, hogy baromi tehetséges a srác..

Érdekes nagyon a helyzete, én is örülnék igazából, ha visszajönne jövőre, de van egy olyan megérzésem, hogy nem fog.. :?
Alcantara írta:Ez azért nem egy átlagos gólpassz volt, egész egyszerűen zseniális megmozdulás volt 3 ember között. A múltkor itt Rafinha átadása be lett linkelve, miközben 5 méteres körzetben ember nem volt, na a te embered nyakán hárman lógtak, úgy rakta be a labdát közöttük, hogy oda sem nézett.
Kis gólpassz is gólpassz.. =D>

A Rafinhas videót meg kár volt belinkelnem a múltkor, arra akartam célozni elsősorban csak vele, hogy ha van lehetősége ő megpróbál indítani, de ez senkinek nem jött át úgy látom.. :lol:
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3985
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.01.19. 05:57:55

shutterisland írta:(update : ma is hozzátett egy gólpasszt közben a malaga ellen, bacca elé ő emelte be a lasztit, tehát már 9)
Ez azért nem egy átlagos gólpassz volt, egész egyszerűen zseniális megmozdulás volt 3 ember között. A múltkor itt Rafinha átadása be lett linkelve, miközben 5 méteres körzetben ember nem volt, na a te embered nyakán hárman lógtak, úgy rakta be a labdát közöttük, hogy oda sem nézett. =D>
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2015.01.18. 22:00:26

sajnálom, hogy nem kap elég lehetőséget, pedig rendszeresen él vele.
sajnos még csak 900 perce van a szezon felénél tartva, de már van 3 találata és 8 asszisztja.
(update : ma is hozzátett egy gólpasszt közben a malaga ellen, bacca elé ő emelte be a lasztit, tehát már 9)

bárcsak megélném, hogy jövőre vele rotálják az msn-t...
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.12.04. 09:07:34

Duli tegnapi gólja a Sabadell ellen: https://www.youtube.com/watch?v=SkoLVFivsS4" target="_blank

8 perc kellett neki hozzá.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.11.23. 18:47:57

palesz77 írta:Deulofeu (on loan at Sevilla): "Thanks to the Barça fans for this ovation... It was very emotional! Many thanks and good luck."

Nem is figyeltem, de örülök neki, hogy megtapsolták, reméljük jövőre sokszor hallja majd ezt még.. 8)
shutterisland írta: bírom az ilyeneket.

bejön valaki a második félidőben, a csapatának köze nincs a meccshez, alig van náluk a labda, de semmit se bizonyított.
kíváncsi vagyok, hogy ha mondjuk deulo helyett pedro jön be a sevillába, és pedro helyett deulo jön be a barcába, az mennyivel lett volna más.
Én azt hittem többen fogják fikázni amúgy.. Pedig még csak rosszul se szállt be a meccsbe, kapott kb 5 labdát, és nem emlékszem olyanra, hogy elönzőzte volna, vagy ilyesmi. Sőt, Pedronál még így is többet nyújtott.. :mrgreen:
Amikor lejött Denis Suárez akkor őt is megtapsolták de Deulofeunál sokkal nagyobb volt a taps :)
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.23. 18:42:25

Deulofeu (on loan at Sevilla): "Thanks to the Barça fans for this ovation... It was very emotional! Many thanks and good luck."

Nem is figyeltem, de örülök neki, hogy megtapsolták, reméljük jövőre sokszor hallja majd ezt még.. 8)
shutterisland írta: bírom az ilyeneket.

bejön valaki a második félidőben, a csapatának köze nincs a meccshez, alig van náluk a labda, de semmit se bizonyított.
kíváncsi vagyok, hogy ha mondjuk deulo helyett pedro jön be a sevillába, és pedro helyett deulo jön be a barcába, az mennyivel lett volna más.
Én azt hittem többen fogják fikázni amúgy.. Pedig még csak rosszul se szállt be a meccsbe, kapott kb 5 labdát, és nem emlékszem olyanra, hogy elönzőzte volna, vagy ilyesmi. Sőt, Pedronál még így is többet nyújtott.. :mrgreen:
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.11.23. 06:42:40

Tegnap a Sevillaban Deulo semmit se bizonyított
áthoztam másik topicból.

bírom az ilyeneket.

bejön valaki a második félidőben, a csapatának köze nincs a meccshez, alig van náluk a labda, de semmit se bizonyított.
kíváncsi vagyok, hogy ha mondjuk deulo helyett pedro jön be a sevillába, és pedro helyett deulo jön be a barcába, az mennyivel lett volna más.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.19. 11:01:57

Deulofeu "I know I have to improve in defence and being at Sevilla is a good thing. The coach keeps a close eye on me, I'm learning a lot."

Jó látni, hogy nem besértődött a kölcsönadástól, hanem úgy tűnik tényleg arra használja, hogy fejlődjön, és jobb játékos legyen. Reménykedek benne, hogy jövőre visszatér, és átveszi Pedro helyét, ebben a főleg a támadók képességére építő játékban még jobban passzolna szerintem, mint az előző évek Barcajába - sajnálom is kicsit, hogy nem maradt..
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.11.09. 22:26:39

Shutter, te meg hogyhogy hsz színt váltottál?
tab-ról mentem fel, sikerült is a standard lila helyett egy élénk rózsaszínt kiválasztani.

lényeg, jövőre csapatni kell itt, aztán ha nem válik be, akkor valóban nincs értelme itt erőltetni, majd máshol kiteljesedik.
csak kapja már meg az esélyt egy egész szezonra...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7459
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.11.09. 21:52:22

palesz77 írta:
Gali írta:A Deu-Sandro páros jobban tetszene.
Nekem is amúgy, kár, hogy nem ő maradt fent. Pár fokkal érettebbnek érzem, inkább lenne hasznára jelenleg az első csapatnak, mint Munir.
Én is sajnálom, hogy nem ő maradt fent, de inkább azért mert így Munir nagyon keveset játszik/fog játszani. Sandro nekem kicsit ilyen színtelen-szagtalan játékos, semmilyen pluszt nem érzek benne, és sajnos ezt a B-ben is "bizonyítja".

De, hogy ne legyen off.
Tényleg jól küldi Gerard a Sevillaban, ami erre a szezonra nagyon jó csapattá alakult, külön öröm, hogy ebben két fiatal játékosunknak is nagy érdeme van.
Azonban még sokat kell Deu-nak dolgozni. Az egyensúlyt még nem igazán találja. Én nem nevezném önzőnek, egyszerűen sokszor túlvállalja magát, ha ezen tud finomítani és kicsit érettebb lesz nagy játékos lehet. Viszont kíváncsi leszek, hogy jövőre hol is lesz.
Forca Barca!!!!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.11.09. 21:20:50

Én is örülök neki, hogy ilyen jól küldi, a Sevilla nem kis klub azért. A legjobb helyen van Emery mellett, aki a liga egyik legjobb edzője, és nem fél egy ilyen fiatalembert használni. Jövőre tárt karokkal várjuk vissza!
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.09. 21:09:02

Gali írta:A Deu-Sandro páros jobban tetszene.
Nekem is amúgy, kár, hogy nem ő maradt fent. Pár fokkal érettebbnek érzem, inkább lenne hasznára jelenleg az első csapatnak, mint Munir.

Deut meg én már nyáron is megtartottam volna, főleg, hogy meccsről meccsre javult, és az utolsó felkészülési meccsen - Helsinki ellen - már egyáltalán nem lehetett rá panasz, kb 90%-ban jó megoldást választott, visszazárt ha kellett - néha kicsit késve, de beleszokhatott volna -, nem vállalta túl magát, de hozta a szokásos veszélyes játékát emellett.. Magyarán legalább 5-ször többre mentünk vele támadásban, mint Pedroval.

Sajnálom, hogy Lucho rajta próbált meg példát statuálni, de lehet - sőt, szinte biztos - jót tesz neki ez a Sevillai kaland. Csak aztán az aktuális edző számoljon is majd vele jövőre - aki lehet nem Lucho lesz, bár bízom benne, hogy de.

Shutter, te meg hogyhogy hsz színt váltottál? :D
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.11.09. 20:53:26

shutterisland írta:
remélem, hogy jövőre az msn mögött a deu-munir duò áll majd.
A Deu-Sandro páros jobban tetszene.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.11.09. 17:33:41

lassan, ahogy làtom, kezdi a többsèg èrezni, hogy mièrt is kardoskodok mellette.
sokszor hibàzik, van, hogy önző, de tàmadja a kaput, vállalkozik, gyors, technikás, inkább nézném az ő intenzív stílusát a hibafaktor ellenére is, mint pedro szürke alibijét.
ráadásul még csak 20 éves, ennél bőven jobb, rutinosabb lehet még.
remélem, hogy jövőre az msn mögött a deu-munir duò áll majd.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.11.09. 15:53:40

palesz77 írta:Na itt a mai meccs hőtérképe.

Itt meg a gólpassza. Megmondom őszintén, én nagyon sajnálom, hogy nem maradt a csapatnál, de remélhetőleg ez a kölcsön jót tesz neki, és jövőre "hazatér" átvenni Pedro helyét. Na meg azt is, hogy utána sok hasonlóval kápráztat el minket majd.. :D
Mennyivel lazábban csinálja meg a bicikli cselt, mint CR, ráadásul nemcsak egy helyben topog vele.
Amennyiben Emerynek sikerül Deu hozzáállásán és védőmunkáján/mezőnymunkáján javítani, akkor nem kétséges, hogy a Barcaban a helye. Egy kettő (Deu-Pedro) az egyben lenne az igazi.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.09. 14:59:33

Na itt a mai meccs hőtérképe.

Itt meg a gólpassza. Megmondom őszintén, én nagyon sajnálom, hogy nem maradt a csapatnál, de remélhetőleg ez a kölcsön jót tesz neki, és jövőre "hazatér" átvenni Pedro helyét. Na meg azt is, hogy utána sok hasonlóval kápráztat el minket majd.. :D
Lezárt