Luis Enrique

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kit választanál LE utódjának?

Sampaoli
53
56%
Unzue
5
5%
Koeman
10
11%
Blanc
0
0 szavazat
Allegri
9
9%
Tuchel
2
2%
Sarri
1
1%
Eusebio
0
0 szavazat
Óscar Garcia
1
1%
Más
14
15%
 
Szavazatok száma: 95
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2015.01.09. 11:01:10

Otthon eddig sem volt baj. A csapatok 80 százalékát könnyedén verik meg a Camp Nouban. Teszik ezt rutinból és a klasszisukból eredően, nem pedig LE taktikájának köszönhetően. Kivétel 1-2 meccs. A baj idegenben kezdődik, lassan szinte már bárki ellen. (Rijkaard szindróma)
Az is durva, hogy Messi ember emlékezet óta nem lőtt gólt idegenben, ami egyenesen arányos a csapat teljesítményével.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.09. 09:48:07

szekelygyula írta:Nem akarom véden LE-t, de azért az érdekes hozzáállás, hogy ha jó meccset játszik a csapat akkor semmi köze a sikerhez, ha pedig rosszul játszanak, akkor csak ő, vagy leginkább ő a felelős.
Mondjuk ez szerintem azért van, mert akkor játszunk "jól", ha a sztároknak összejönnek elől a megoldásai, a tudatosság ugyanúgy nem volt meg tegnap sem, a középpálya ugyanolyan pocsék volt, mint szokott, ami a taktikai utasítások miatt van - távol helyezkednek egymástól, ahogy messideco is írta Rakitic topicjában -, az meg nem, hogy Suárez úgy fordul el ahogy tegnap, és bever egy gólt..

Általában nem azért nyerünk, mert ő olyan jól összerakta a támadószekciót, hanem mert valaki villan. Konkrétan 3 olyan meccsre emlékszem - PSG, Sevilla, Apoel -, ahol valami újítása miatt jobban ment a játék, és/vagy volt fantázia a csapatban, de azóta se azt láthatjuk azokat a taktikai elemeket. Úgyhogy gondolom ezért van ez a hozzáállás a szurkolók részéről.
Avatar
szekelygyula
Jugador del Barça
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2012.10.05. 14:38:06

2015.01.09. 09:08:11

Samper írta:
palesz77 írta:
Samper írta: Nagyon meg lennétek lepve, ha még ma szerződést bontanának?
Nem, egy 5-0-ás meccs után teljesen logikus lenne a szerződésbontás.. :roll: Nem mintha változott volna ezzel a győzelemmel a helyzete, de milyen indokkal rúgnák ki ma? Túl sok gólt lőtt a csapata?
Köze nem volt a tegnapi csapathoz azon kívül, hogy kihagyta azokat, akiket kihagyott. Ma elő lehet adni a közös megegyezést. Egy kínos ATMA meccs után viszont a kirúgás következhet.
Nem akarom véden LE-t, de azért az érdekes hozzáállás, hogy ha jó meccset játszik a csapat akkor semmi köze a sikerhez, ha pedig rosszul játszanak, akkor csak ő, vagy leginkább ő a felelős.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.01.09. 07:51:37

palesz77 írta:
Samper írta: Nagyon meg lennétek lepve, ha még ma szerződést bontanának?
Nem, egy 5-0-ás meccs után teljesen logikus lenne a szerződésbontás.. :roll: Nem mintha változott volna ezzel a győzelemmel a helyzete, de milyen indokkal rúgnák ki ma? Túl sok gólt lőtt a csapata?
Köze nem volt a tegnapi csapathoz azon kívül, hogy kihagyta azokat, akiket kihagyott. Ma elő lehet adni a közös megegyezést. Egy kínos ATMA meccs után viszont a kirúgás következhet.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.09. 07:34:20

Samper írta: Nagyon meg lennétek lepve, ha még ma szerződést bontanának?
Nem, egy 5-0-ás meccs után teljesen logikus lenne a szerződésbontás.. :roll: Nem mintha változott volna ezzel a győzelemmel a helyzete, de milyen indokkal rúgnák ki ma? Túl sok gólt lőtt a csapata?
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.01.09. 04:59:04

visca el barca írta:én biztos h meggyőzném vmelyik aggastyánt, hogy jöjjön ide rendet rakni. hitzfeld, vagy heynckes. ők ráadásul szabadok is.
Nagyon meg lennétek lepve, ha még ma szerződést bontanának?
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2015.01.08. 23:28:43

visca el barca írta:én biztos h meggyőzném vmelyik aggastyánt, hogy jöjjön ide rendet rakni. hitzfeld, vagy heynckes. ők ráadásul szabadok is.
Én pont rájuk gondoltam. :wink: Sztem tökéletes lenne mindkettő, elmagyaráznák néhányuknak, h mi újság. :mrgreen: :twisted:
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.08. 20:24:04

én biztos h meggyőzném vmelyik aggastyánt, hogy jöjjön ide rendet rakni. hitzfeld, vagy heynckes. ők ráadásul szabadok is.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
rivaldo90
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2010.05.17. 17:14:05

2015.01.08. 20:08:32

Egy lista az elmúlt 20 év BL győztes edzőiről:

1994 ITA Fabio Capello ITA Milan
1995 NED Louis van Gaal NED Ajax
1996 ITA Marcello Lippi ITA Juventus
1997 GER Ottmar Hitzfeld GER Borussia Dortmund
1998 GER Jupp Heynckes ESP Real Madrid
1999 SCO Alex Ferguson ENG Manchester United
2000 ESP Vicente del Bosque ESP Real Madrid
2001 GER Ottmar Hitzfeld GER Bayern Munich
2002 ESP Vicente del Bosque ESP Real Madrid
2003 ITA Carlo Ancelotti ITA Milan
2004 POR José Mourinho POR Porto
2005 ESP Rafael Benítez ENG Liverpool
2006 NED Frank Rijkaard ESP Barcelona
2007 ITA Carlo Ancelotti ITA Milan
2008 SCO Alex Ferguson ENG Manchester United
2009 ESP Josep Guardiola ESP Barcelona
2010 POR José Mourinho ITA Internazionale
2011 ESP Josep Guardiola ESP Barcelona
2012 ITA Roberto Di Matteo ENG Chelsea
2013 GER Jupp Heynckes GER Bayern Munich
2014 ITA Carlo Ancelotti ESP Real Madrid

Néhányan visszavonultak, néhányan szövetségi kapitányok lettek, a többi meg...
Jelen pillanatban szerintem a 3 legjobb csapat a Real, Chelsea, Bayern. Milyen meglepő az edzőik neve többször is szerepel a listában.
Most már el lehetne felejteni ezt a gondolatmenetet, hogy az edző jól illeszkedik a barca közegbe, más országból érkező vagy más futballkultúrájú edzővel is lehet nyerni.
Miért őt választottuk? Nagyon nagyon megbukott a Rómával (miután elment szárnyal a csapat), a Celtából meg csinált egy középcsapatot. Ehhez a történethez még annyit, hogy a Celtának nagyon sok vitás esete volt abban a szezonban. A Marca összeszámolta kb. + 14 pontot jelentett a bírók tévedése.
Ezek után a kinevezése egy ilyen nagymúltú, eredményes csapathoz kinevezni, mint a Barca egyszerűnn vicc. Szerintem ez kb. olyan mintha a Ferrari az F1-es csapatához felvenne mérnöknek egy embert, aki a gimiben tanult egy kis fizikát.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.01.08. 18:41:36

Gareth Tello írta:
Normandia írta:"Nagyon jó a kapcsolatom a játékosokkal, és kifejezetten pozitív irányt látok a csapat fejlődésében."

Na tessék, akkor minden OK. =D>
Nem sok olyan esetet láttam még, ahol egy belső válság közepette az edző lelkesen tudósította az újságírókat minden kis rezdülésről, minden újabb ellentétről... Teljesen hétköznapi dolog, hogy ilyen helyzetekben úgy nyilatkoznak az edzők, mint most Enrique. Nyilván mindenki tudja, hogy a fele sem igaz annak, amit mond, de ettől még nem kell nyilvánosan válságról beszélnie a trénernek.

Nem hinném egyébként, hogy Lucho megérné a szezon végét, pláne, ha nem sikerül elvernünk az Atléticót. Bár igazából sokat nem számít most, a lényeg, hogy előrehozott választások lesznek.
Mondatának nem is az a része a különleges,hanem a második része. Érdekelne a pozitív fejlődés bővebb kifejtése. Valamit nem veszek észre.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.08. 18:28:21

Rixmond írta:Vagy dacból szétszedi még azt is ami eddig megvolt.....
Egy ex-Barca csapatkapitány azért ilyet nem tenne szerintem..
Rixmond
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2013.08.24. 20:25:50

2015.01.08. 18:18:12

Capon írta:A nyárra kiírt elnökválasztással az ő sorsa is megpecsételődik és ezt már fél évre előre tudja.
Így hogy tudja nincsen ideje hátha húz valami értelmeset a kalapjából és kicsit elrugaszkodik az eddigi elképzelésétől és tökösebb lesz.

Vagy dacból szétszedi még azt is ami eddig megvolt.....
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.08. 18:06:09

Normandia írta:"Nagyon jó a kapcsolatom a játékosokkal, és kifejezetten pozitív irányt látok a csapat fejlődésében."

Na tessék, akkor minden OK. =D>
Nem sok olyan esetet láttam még, ahol egy belső válság közepette az edző lelkesen tudósította az újságírókat minden kis rezdülésről, minden újabb ellentétről... Teljesen hétköznapi dolog, hogy ilyen helyzetekben úgy nyilatkoznak az edzők, mint most Enrique. Nyilván mindenki tudja, hogy a fele sem igaz annak, amit mond, de ettől még nem kell nyilvánosan válságról beszélnie a trénernek.

Nem hinném egyébként, hogy Lucho megérné a szezon végét, pláne, ha nem sikerül elvernünk az Atléticót. Bár igazából sokat nem számít most, a lényeg, hogy előrehozott választások lesznek.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.01.08. 17:46:19

"Nagyon jó a kapcsolatom a játékosokkal, és kifejezetten pozitív irányt látok a csapat fejlődésében."

Na tessék, akkor minden OK. =D>
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.01.07. 19:05:05

A nyárra kiírt elnökválasztással az ő sorsa is megpecsételődik és ezt már fél évre előre tudja.
Így hogy tudja nincsen ideje hátha húz valami értelmeset a kalapjából és kicsit elrugaszkodik az eddigi elképzelésétől és tökösebb lesz.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7492
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.07. 18:50:52

SuperMessi írta:Hétfőn egy edzés volt, amin gyomorrontás miatt nem jelent meg Messi, amit kedden egyéni edzéssel pótolt, amikorra egyébként nem is volt edzés kiírva. A hírek szerint Messi leüvöltötte Luis Enrique fejét az öltözőben, miután ő meggyanúsította azzal hogy nem is volt semmi baja, csak elmismásolta az edzést. Ezek után LE szankcionálni akarta Leot, amiről Xavi, Iniesta, és Busquets beszélte le, annak érdekében hogy ne romoljon tovább a levegő.

Ezeket a híreket iszonyúan bírom. :D
Nem azért, de ezt hogyan lehet komolyan venni. A takarító leskelődött a kulcslyukon aztán leadta a drótot a sajtónak? Amúgy nem is tudom ez hol volt így leírva.
Az amit tudni lehet, hogy Messi nem jelent meg a nyílt edzésen gyomorrontásra hivatkozva, ezt hivatalosnak tekintették, aztán elnézést kért mindenkitől, hogy nem volt ott és nem láthatták.
Ennyi amit biztosan lehet tudni. A többi csak spekuláció, az meg hogy ilyen relatíve részletesen leírják hogy mi történt az öltözőben egyszerűen komolytalan.
Nem azt állítom, hogy nem történhetett meg, de pontosan ilyenkor szoktak jönni ezek a dolgok a médiában, mikor gebasz van a klubnál. Zubi, Puyol, Bartomeu, LE becsúszott vereség, és már tálcán kínálják magukat az összeesküvés-elméletek. Kb. mint átigazolási időszakban. Ha azt is komolyan lehetzett volna venni már kb. 100 fős keretünk lenne.
Forca Barca!!!!
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2015.01.07. 13:20:36

splinter írta:Ne értsetek félre én az egyik legnagyobb rajongója vagyok Leo- nak. De sajnos az a tény, hogy ha az elmúlt időszakokat nézzük, ha bármilyen 'öltözői atrocitás' volt a Barcánál, az eddig, kivétel nélkül Leo-val volt kapcsolatos. Ez meg volt Pep- nél, Tito-nál, Martinonál és most Enruiqe-nél is.
És mi volt minden egyes cicafight eredménye? Na mi? Mindenki az aktuális edző fejét követelte tálcán....
Így van ez most is. Enruiqe próbál szembe menni a közakarattal, mert Ő is látja, hogy Messimalista a csapat jelenleg. Próbálgatja a legjobb felállást, taktikákat változtat. Az, hogy 1-0 lett, ne kenje már rá mindenki, könyörgöm! Nem ő mondta Suareznek, Neymar-nak, és Leo-nak a 16-oson belül, az utolsó pillanatokban, hogy - á ne lődd még el [auto_cenzúra], inkább csinálj még egy csellót előtte...
Az, hogy Pedro, és Munir a szezon eleji remek rajt után inkább a B-keretbe esett vissza, nem ő az oka... és nem tudom, hogy ki vagy mi lehet az...vagy, hogy mivel lehetne megoldani...Őket már pénzzel sem lehet motiválni...
Munir....Annó ha ifisként, behívott a 'nagycsapat' edzője egy-egy mérkőzésre, cserének, nem tudom, hogy ti hogy voltatok vele, de ha játéklehetőséget kaptam, kaptunk, a belünket is kihajtottuk. (ezért példaértékű Sandro hozzáállása)Pedig nem kaptunk Fabudi Q-7-est, meg több millió ójrót... Max este egy kisheinekent a discoban :D
Semmi gond a felállás tesztelésével.. úgy október közepéig.. eddig ahány meccs annyi kezdő/felállás ez azért 1 Barcánál nonszensz és ez nem kiismerhetetlenség.. hanem töketlenkedés.. LE nem való a Barca padjára.. Mehet vissza a Celtához kipróbálni a 800. felállást is engem nem érdekel, de ne itt tegye mert már egyenesen szúrja a szemem amit ez az ember csinál.. Meccs közben ránézel az arcára és süt róla, hogy fingja nincs mi történik, ezzel van itt a legnagyobb baj, szava pedig egy olyan edzőnek lehet akit tisztelnek is a játékosok. Na ezt LE el is felejtheti ezzel a "kiismerhetetlen" förmedvénnyel mert a gond az hogy maguknak a játékosoknak is kiismerhetetlen amit LE szeretne, meg ne is haragudj de, hogy lehet úgy edzésen gyakorolni, hogy kb fingjuk nincs ki fog játszani a köv meccsen, mert ő felsége aznap hirdet keretet. Nekem ennyi a gondom ezzel a buta emberrel.. köszöntem.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2015.01.07. 12:29:37

Szerintem Messi kifakadása - ha egyáltalán tényleg volt ilyen - az nem csak az ő véleményének való hangadás volt. Szerintem gyűltek a bajok, és ő mondta ki azt, amit más nem mert. De komolyan ki állna igazából LE mellett? Alves, aki hiába várja a hosszabbítást? Montoya, aki hiába várja, hogy rendszeresen játszhasson? Doulas, aki örül, hogy itt lehet? Piqué, aki többet van padon, mint pályán? Bartra, aki sokkal több játékpercet, csapatbekerülést remélt? Alba, aki a fontos meccseken mindig padon ült? Adriano, aki alig játszott, holott ő lehetne a legjobb megoldás jobb oldalra? Xavi, akit eleinte totál jegeltek? Busi, akit vagy kétszer le mert cserélni? Ini, akinek nem találja a helyét a csapatban? Rafinha, akit jól ismer, mégsem játszat? Rakitic, aki az edző kérésére jött, de többnyire padon ül mostanság, a fontos meccseken meg rendszeresen? Pedro, aki tudja, hogy csak kiegészítő lehet? Neymar, Messi, akiket azért büntetett, mert meghosszabbította a szabadságukat?

De most komolyan...szerintem a keretből Bravo, Matyi, Masc, jelenleg Xavi, Busi, Munir és Suarez lehet kb elégedett a helyzetével. Nyilván ez nagyon ki van sarkítva, de én úgy gondolom, hogy több emberben nagyobb itt a sértettség, mint Messiben, csak azok akik szólhatnának, azoknak nincs bajuk a helyükkel, szerepükkel...
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2015.01.07. 11:19:21

Hétfőn egy edzés volt, amin gyomorrontás miatt nem jelent meg Messi, amit kedden egyéni edzéssel pótolt, amikorra egyébként nem is volt edzés kiírva. A hírek szerint Messi leüvöltötte Luis Enrique fejét az öltözőben, miután ő meggyanúsította azzal hogy nem is volt semmi baja, csak elmismásolta az edzést. Ezek után LE szankcionálni akarta Leot, amiről Xavi, Iniesta, és Busquets beszélte le, annak érdekében hogy ne romoljon tovább a levegő.

Na már most ha Messi nem jelent meg a hétfői edzésen, kedden pedig szabadnap volt, akkor mikor ordította le Leo LE-t az öltözőben, ahol aztán a csapatkapitányok tettek rendet? Netán mégis elment Messi az edzésre, csak a pályára ne futott ki? Esetleg a csapat szabadnapján egyszerre volt az edzőkomplexumban az edző és 4 játékos? Enyhén szólva ellentmondásosak a hírek. De lehet h rosszul tudom, és hétfőn este is volt egy edzés, amin már megjelent Leo. Mindenesetre, szerintem osztani kell a beszivárgó híreket, minimum 2-vel...
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4522
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.01.07. 10:47:26

Most csak LE és Messi kapcsolatát tekintve, leszámítva hogy kb. soha nem látott mélyrepülésben a klub, és mind ezt szezon közben kirobbantani... gratulációm. A foci első szabálya, hogy az öltözőben és a pálya mellől is az edző dirigál, tekintélye kell legyen a játékosokkal szemben, vagy bukásra ítéltetett, nincs kecmec. Messinek kutya kötelesgége követni az edző intelmeit mert ugyan olyan játékos mint bármelyik másik társa. nem degrodálhat ha padról kezd, vagy lecserélik. Bizonyos kereteken belül kiskirálykodjon csak, ismétlem bizonyos kereteken belül. Viszont ez olyan Kobe Bryant és a Lakers viszonya kb., világ egyik legjobb labdarúgója, rengeteget kapott a klubtól és szerintem kellően vissza is adta ezeket címekben, a jelenkori Barca edzőjének, ahogy azt a cikkírók is írták még szezon kezdetén, a siker kulcsa - Messi szerepét megtalálni a pályán. Ez úgy tűnik nem sikerült, innentől kezdve halálra van ítélve a szezon, ismét. Mellékesen egyetértek Messi sérelmeivel, mert nem mond baromságot, viszont nem így kéne tálalni, szerintem Le van olyan intelligens hogy képes párbeszédre. Messiből viszont a foci iránti őszinte rajongás hiányzik nagyon, már jó pár éve, az az edző aki ezt ki tudja húzni belőle, újra verhetetlen játékos lesz.

Anno Wéber Gabi mondta egy forma1-es közvetítés során, irtó jó példa volt, megragadta a sportember emberi fejlődését. AMikor bekerülsz jelen esetben a nagycsapatba, őszintén örülsz minden lehetőségnek, meccsnek, ha kupát nyersz a legboldogabb vagy. Utána tapasztaltabb leszel, elveszel a körülmények, a pénz a szponzorok, bulvárban, vissza esik a teljesítményed. Majd amikor érzed hogy idősödsz a sporthoz, újra vissza tér az a szeretet, amit még anno 17-19 évesen éreztél, amikor megkaptad a várva várt lehetőséget. Remélem Leonak nem kell ennyit várni erre. Neknünk pedig egy igazi edzőre. Jó edző LE, de egy középcsapatnak, itt van kezdő 11, Barca nem egy celta, ahol ezzel motiválják a játékosokat.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2015.01.07. 10:29:08

Ne értsetek félre én az egyik legnagyobb rajongója vagyok Leo- nak. De sajnos az a tény, hogy ha az elmúlt időszakokat nézzük, ha bármilyen 'öltözői atrocitás' volt a Barcánál, az eddig, kivétel nélkül Leo-val volt kapcsolatos. Ez meg volt Pep- nél, Tito-nál, Martinonál és most Enruiqe-nél is.
És mi volt minden egyes cicafight eredménye? Na mi? Mindenki az aktuális edző fejét követelte tálcán....
Így van ez most is. Enruiqe próbál szembe menni a közakarattal, mert Ő is látja, hogy Messimalista a csapat jelenleg. Próbálgatja a legjobb felállást, taktikákat változtat. Az, hogy 1-0 lett, ne kenje már rá mindenki, könyörgöm! Nem ő mondta Suareznek, Neymar-nak, és Leo-nak a 16-oson belül, az utolsó pillanatokban, hogy - á ne lődd még el [auto_cenzúra], inkább csinálj még egy csellót előtte...
Az, hogy Pedro, és Munir a szezon eleji remek rajt után inkább a B-keretbe esett vissza, nem ő az oka... és nem tudom, hogy ki vagy mi lehet az...vagy, hogy mivel lehetne megoldani...Őket már pénzzel sem lehet motiválni...
Munir....Annó ha ifisként, behívott a 'nagycsapat' edzője egy-egy mérkőzésre, cserének, nem tudom, hogy ti hogy voltatok vele, de ha játéklehetőséget kaptam, kaptunk, a belünket is kihajtottuk. (ezért példaértékű Sandro hozzáállása)Pedig nem kaptunk Fabudi Q-7-est, meg több millió ójrót... Max este egy kisheinekent a discoban :D
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.01.07. 10:10:42

Na azt most azért szerintem letisztázhatjuk, ha az a kérdés, hogy Messi vagy LE. marad szerintem nem kell sokat gondolkodni rajta. Nélküle nem volnánk sehol. Ő az aki mindig azt a pluszt beleteszi amit hoz a csapat háza tájára valamit. LE egyszreűen képőtelen nélküle összerakni a csapatot.

Amúgy eszembe jutott mégegy név akit még nem sütöttek el. Landrup.
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.01.07. 08:34:39

márpedig (szerintem) Messi ügy van! (Stoichkovtól szabadon...) nézzük a klub oldaláról:
termeli is de hozza is a pénzt, kérdés hogy mi a tendencia?! mikor vált át tartós mínuszba?
ebből adódóan, eladni és mikor, vagy megtartani és meddig?
mi a teljesítményromlás valódi oka? lehet e konszolidálni és újra a csúcsra járatni? (LE?!)
Messsi oldaláról: pénz?, életvitel? új kihívások?
nagyjából ez a három eldöntendő kérdés állhat előtte. az első kettő szerintem a csúcson pörög nála és még vannak is lehetőségei a mostani helyén is. a döntő a harmadik lehet!
csakhogy: az új kihívás kockázattal is jár! viszont nekünk választ is adna több ma eldönthetetlen kérdésre, eljutott e a képességei határára? képes e egy más közegben megújulni, fejlődni?, mekkora szerepe volt a visszaesésében a környezetének?
az "ügy" komplex, sok minden motiválhatja a további történéseket aktuálisan nyilván a klubvezetés válságmenedzselése.
LE.szerepe ebben? egy a sok közül....
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.01.07. 07:25:53

Szuszimester írta:
palesz77 írta:
Erxy írta:Cadena Cope reporting, the board has reached Messi, to calm him down cause Lucho will be fired in the coming hours.
Na mondjuk remélem ez a része kamu, mert ez már tényleg nagyon durva lenne.. Nevezzék ki akkor legközelebb Messit játékos-menedzsernek, aztán nem lesznek bajai. És félre ne értsetek, nem azt mondom, hogy ragaszkodjunk Luchohoz, szerintem semmivel nem lennénk jobbak vele a jövőben sem mint most, szóval tőlem aztán mehet - bár utódot se fogunk rendeset találni most -, de azért ne azért rúgjuk már ki, hogy Messi megnyugodjon.. Persze tudom, hogy neki köszönhetünk jelenleg kb mindent, de azért arra emlékezni kéne, hogy Messi van a klubért, és nem fordítva.. :roll:

Úgyhogy remélem ez azért kamu hír..
Nem hiszem, hogy Messi visszaélne a helyzetével. Ő (mondjuk Ronaldinho-val ellentétben) teljesen példamutató sportolói életvitelt folytat. Hihetetlenül (és néha már túlságosan is) szerényen viselkedik. Viszont el kell fogadnia L.E.-nek is, hogy Ő a világ legjobb labdarúgója, eszméletlen eredményei vannak, és KELL, hogy legyen szava. És igen: ha ő játszani akar, akkor játszania kell. Egyszerűen ennyit megérdemel.

Nézzük meg a fő riválist: Roncinak nincs szava? Dehogynem! Éppen ez az: megkapja Ancelottitól a szabadságot! Azt csinál a pályán, amit akar, és látjuk (mert) látni kell, mit teljesít Carlo érkezése óta. Gyakorlatilag folyamatosan szárnyal.

Ez hiányzik Leonak, meg az, hogy annyit kért: legyen mellette versenyképes csapat.

Az LE-t és Messit békíteni akaró trió (Xavi,Iniesta, Busquets) a LE éra indokolatlan kedvezményezettjei. Érthető, hogy a maradásán munkálkodnak. Csodálkoznék, ha sikerrel járnának.
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2015.01.06. 23:54:08

palesz77 írta:
Erxy írta:Cadena Cope reporting, the board has reached Messi, to calm him down cause Lucho will be fired in the coming hours.
Na mondjuk remélem ez a része kamu, mert ez már tényleg nagyon durva lenne.. Nevezzék ki akkor legközelebb Messit játékos-menedzsernek, aztán nem lesznek bajai. És félre ne értsetek, nem azt mondom, hogy ragaszkodjunk Luchohoz, szerintem semmivel nem lennénk jobbak vele a jövőben sem mint most, szóval tőlem aztán mehet - bár utódot se fogunk rendeset találni most -, de azért ne azért rúgjuk már ki, hogy Messi megnyugodjon.. Persze tudom, hogy neki köszönhetünk jelenleg kb mindent, de azért arra emlékezni kéne, hogy Messi van a klubért, és nem fordítva.. :roll:

Úgyhogy remélem ez azért kamu hír..
Nem hiszem, hogy Messi visszaélne a helyzetével. Ő (mondjuk Ronaldinho-val ellentétben) teljesen példamutató sportolói életvitelt folytat. Hihetetlenül (és néha már túlságosan is) szerényen viselkedik. Viszont el kell fogadnia L.E.-nek is, hogy Ő a világ legjobb labdarúgója, eszméletlen eredményei vannak, és KELL, hogy legyen szava. És igen: ha ő játszani akar, akkor játszania kell. Egyszerűen ennyit megérdemel.

Nézzük meg a fő riválist: Roncinak nincs szava? Dehogynem! Éppen ez az: megkapja Ancelottitól a szabadságot! Azt csinál a pályán, amit akar, és látjuk (mert) látni kell, mit teljesít Carlo érkezése óta. Gyakorlatilag folyamatosan szárnyal.

Ez hiányzik Leonak, meg az, hogy annyit kért: legyen mellette versenyképes csapat.
Szuszimester
Lezárt