Luis Enrique

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kit választanál LE utódjának?

Sampaoli
53
56%
Unzue
5
5%
Koeman
10
11%
Blanc
0
0 szavazat
Allegri
9
9%
Tuchel
2
2%
Sarri
1
1%
Eusebio
0
0 szavazat
Óscar Garcia
1
1%
Más
14
15%
 
Szavazatok száma: 95
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 829
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2015.01.12. 11:59:29

Egy isten ez az ember :)) igy mar nem fog lécelni a szezon végéig
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.01.12. 11:35:58

LE nyilatkozott: tudja,ha veszít a csapat, akkor kiújul ellene a lincshangulat. Hát koncentráljon a győzelemre és ne a saját egojára. És ne húzzon olyanokat, amiről nem tudja meggyőzni a játékosait. Ilyen egyszerű ez a bajnoki év. Aztán meg vezetőségválasztás lesz - az már egy másik történet.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2015.01.12. 00:18:37

Nem írtam ennyi hsz-t összesen a múltévben, mint a mai napon, de most van miről írnom :D
Ma nagyon tetszett nekem Enrique, nem a kezdő 11 miatt, nem is a taktia miatt, sokkal inkább az oldalvonalnál nyújtott "teljesítménye" miatt. Amikor a 3. durva Atleti belépés után erősen gesztikulálni kezdett, és ordibált a bíróra, libabőrös lettem :D Dettó ugyanilyen érzés volt az Atma 11-es gólja után, amikor 2-3 kézzel ( :mrgreen: ) mutogatott a többieknek, hogy menjenek feljebb. Sajnálom is, meg nem is. :?
Kép
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2015.01.11. 23:59:54

palesz77 írta: 2: az Atletico az első félidőben fele akkora nyomás alá helyezett minket, mint a másodikban, így fickándozhattak a srácok elől..
Ezt mindenki máshogy ítéli meg. Én úgy láttam, hogy az első félidőben hatalmas tempót diktáltunk, a vendégek nem is tudtak ezzel mit kezdeni. Törvényszerű volt, hogy a második játékrészben visszább veszünk, egyrészt nem is lehet végig ennyire pörögni, másrészt az eredmény sem indokolta. A hentesek a kapura így is 0 veszélyt jelentettek.
LE-t nem dicsérem, nyilván semmi köze sem volt a meccshez, szerintem az eredményt sem tudja. Azért az érdekes, hogy ha nem jó eredmény születik akkor minden az ő hibája, ha diadal van akkor meg semmit se tett érte. Biztos így van, de talán nem ez a realitás.
* Annak külön örültem, hogy az ellenfél félelmetes fejjátéka abszolút nem érvényesült pl. szögleteknél. Jól megbeszélték egymás közt a fiúk, mert edzésen tuti nem gyakorolták.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.11. 23:30:49

danianevem írta:Az edzőkérdés egyelőre elnapolva, bár már olvastam olyat is, hogy függetlenül a mai teljesítménytől holnap lemond...
Mondjuk ő szerintem így járna a legjobban, a "csúcson" hagyná így abba. Jöhet majd a savazás ezért most, nem érdekel, de ez a meccs azért lett olyan amilyen, mert
1: az MSN a szezonban először a nevéhez méltóan működött
2: az Atletico az első félidőben fele akkora nyomás alá helyezett minket, mint a másodikban, így fickándozhattak a srácok elől..

De semmi olyat nem tett - motiváción kívül - ma sem, amivel 5-ből 4-szer megvernénk ezt az Atleticot.. Én a kupában félek, hogy összekerülünk velük, mert ott meg simán benne van, hogy ők kapnak el minket, mert Neymar nem fog ki ilyen jó napot, vagy Leo épp kedvtelen stbstb. És félre ne értsetek, én látom a jó dolgait - Messi motivált, Messi miatt nem szorult ki Suárez a szélre, csapatvédekezés -, de a támadásainkat úgy tudnám jellemezni, hogy minden meccsen 19-re lapot húz. Vagy bejön ez az "MSN megoldja", vagy nem. Ma láthatóan nagyon bejött - az első félidőben legalábbis -, de január közepén ennél már előrébb kéne tartani azért..

Persze tudom, örök elégedetlenek vagyunk meg miegymás, részben jogos is, de ez a meccs most csak meghosszabbította az állását szerintem pár héttel, de a tudása ettől még taktikailag szerintem nem elegendő a kispadunkra.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.01.11. 23:00:09

Taktikai újításokkal nem próbálkozott, de ha Simeone már "istenkirály" státuszt érdemel a motiválóképessége miatt, akkor bizony Enrique bőven rászolgált ma a dicséretre ezen a téren. A meccs nagy részében az egész csapat kellően fel tudott pörögni, a koncentrációval sem volt különösebb probléma, pedig ez simán visszaüthetett volna, főleg a pontrúgásoknál.

Az edzőkérdés egyelőre elnapolva, bár már olvastam olyat is, hogy függetlenül a mai teljesítménytől holnap lemond...
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3549
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.01.11. 20:19:08

Pachenko írta:http://www.foci-live.hu/bulvar/heynckes ... ca-padjara
Kellett itt az öreget emlegetni. :lol: [-X
Hát mondjuk nem lenne hülyeség ha jönne és Xavi vagy Puyol lenne a másodedző mellette így kiképezné a saját utódját is egyuton.
Kép
Avatar
Pachenko
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2015.01.11. 11:08:19

2015.01.11. 19:54:18

http://www.foci-live.hu/bulvar/heynckes ... ca-padjara" target="_blank
Kellett itt az öreget emlegetni. :lol: [-X
Ibra: ,,Amikor elhagytam a Barcelonát, akkor is tudtam, hogy a világ legjobbját hagyom el, de mindenkinek így volt jobb"
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2015.01.11. 16:00:04

Messa írta:
visca el barca írta:én biztos h meggyőzném vmelyik aggastyánt, hogy jöjjön ide rendet rakni. hitzfeld, vagy heynckes. ők ráadásul szabadok is.
Ez most elgondolkodtatott... Perpillanat egyikőjüket sem tudom elképzelni a padon, de meg tudnék barátkozni velük. Főleg ha kicsit fiatalabbak lennének. Nem tudom pl hogy Messi Hitzfeldnél is el merné-e játszani ezt a "kirúgatlak a ..be" dolgot.
Már miért ne tudná, Lucho-t sem azé fenyíti mert olyan kis visszahúzódó a pali. Mindkét edző nagy név, de egyik sem tett le semmit Barcelonában... az emberek 99%-a Messi-t támogatná.
Ha hinni lehet a pletykáknak Messi-nek nagyobb a befolyása, mint egy elnöknek...akkor meg?

Az, hogy ez jó vagy nem jó azt mindenki döntse el maga... hogy ekkora befolyásra tett szert nem véletlen...a Barcelona valaha volt legjobb játékosa...
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Avatar
Messi2015
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2015.01.11. 13:38:02

2015.01.11. 15:31:45

Messa írta:
visca el barca írta:én biztos h meggyőzném vmelyik aggastyánt, hogy jöjjön ide rendet rakni. hitzfeld, vagy heynckes. ők ráadásul szabadok is.
Ez most elgondolkodtatott... Perpillanat egyikőjüket sem tudom elképzelni a padon, de meg tudnék barátkozni velük. Főleg ha kicsit fiatalabbak lennének. Nem tudom pl hogy Messi Hitzfeldnél is el merné-e játszani ezt a "kirúgatlak a ..be" dolgot.
Miért kinél játszotta el Messi a "kirúgatlak a ...be" dolgot?
"Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt." Simeone
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3800
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2015.01.11. 15:04:13

visca el barca írta:én biztos h meggyőzném vmelyik aggastyánt, hogy jöjjön ide rendet rakni. hitzfeld, vagy heynckes. ők ráadásul szabadok is.
Ez most elgondolkodtatott... Perpillanat egyikőjüket sem tudom elképzelni a padon, de meg tudnék barátkozni velük. Főleg ha kicsit fiatalabbak lennének. Nem tudom pl hogy Messi Hitzfeldnél is el merné-e játszani ezt a "kirúgatlak a ..be" dolgot.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Messi2015
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2015.01.11. 13:38:02

2015.01.11. 14:45:11

„Lemondok, ha a játékosaim már nem követnek, most azonban nem ez a helyzet. Erősebbnek és jobb kedvűnek érzem magam napról napra, ez azért lehet, mert szeretem, ha történnek az események körülöttem. Mindenhez hozzá lehet szokni.”

Semmi probléma, Lucho erősebb, mint valaha. Nyerünk az AtMa ellen és minden szép lesz. =D>
"Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt." Simeone
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.01.10. 15:57:29

whitecule írta:Kár volt már kinevezni is szegényt, hogyha most már küldenék is el... Martino-effektus. Egyébként nekem szimpatikus, invenciózus, látszik, hogy akar változtatni, reformálni, csak néha túlzásba viszi.
Nem fair, amit kap manapság a sajtótól, azért annyira nem borzalmas szerintem, mint ahogyan beállítják. Viszont ha tényleg elveszítette már most az oltozőt, akkor sok jóra nem kell számítani már tőle.
Kulcsmondat:" Ha pedig úgy fogom majd érezni, hogy a játékosaim nem állnak mellettem, akkor felállok."
Avatar
whitecule
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.01.05. 22:17:49
Kapcsolat:

2015.01.10. 12:12:42

Kár volt már kinevezni is szegényt, hogyha most már küldenék is el... Martino-effektus. Egyébként nekem szimpatikus, invenciózus, látszik, hogy akar változtatni, reformálni, csak néha túlzásba viszi.
Nem fair, amit kap manapság a sajtótól, azért annyira nem borzalmas szerintem, mint ahogyan beállítják. Viszont ha tényleg elveszítette már most az oltozőt, akkor sok jóra nem kell számítani már tőle.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.01.10. 11:00:14

Ha lenne egy kis agya akkor nem lenne nehéz dolga. De mivel fél év után sem fogta fel,hogy a hatszázhuszonötödik új felállás nem félelemet hanem röhögőgörcsöt hoz az ellenfélre,pláne majd az Atleticora, így tényleg nehéz lesz.
Ha a mester valami csoda folytán megvilágosul és visszanézi az idei 1-2 jó meccsünket (pl PSG elleni 3-1) és tanul belőle akkor még jó is lehet.
Egyszóval ha megcsapjuk idehaza Európa egyik ha nem a legerősebb/legkellemetlenebb csapatát akkor L.E. mennybe megy ha nem akkor hétfő reggel mehet majd a katalán munkaügyi hivatalba sorszámot tépni...
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.01.10. 09:22:52

Nehéz lecke lesz LE-nek a csapatkijelölés és a taktikamegadás az Atletico ellen. Ha olyan váratlant húz, ami nem tetszik a hangadóknak, kitörhet a gyalázat az öltözőben.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.01.09. 21:09:27

Erxy írta:LATEST: TV3 says Bartomeu spoke with Messi last night and gave him his full support. He is supposedly now looking for a new manager.
De akkor minek, mi értelme az ellentettjét nyilatkozni? :roll:
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.01.09. 20:41:09

Samper írta:
visca el barca írta:én egy dologban vagyok biztos. kettőben.

1, bárki is jön ide, megkötik a kezét. követni kell a hagyományokat (kint biztos erre izgulnak fel) és 4-3-3-at kell játszatni. Ergo semmi új nem lesz bevezetve, mert ebben a formációban csak így lehet játszani. Max. az emberek lesznek cserélgetve.

2. pellegrini, benitez féle kutyaütők nem kellenek ide. én nem akarok minden új lúzer edzőnél reménykedni, majd csalódni. akkor inkább maradjon LE.
Ha a napokban lesz váltás és neves edző jönne, akkor nem lennék biztos abban, hogy megkötnék a kezét a játékrendszerrel - éppen elég megkötés a transferban és az elnökválasztás. De éppen ezért nem hiszem, hogy neves, aktív korú edző jönne. Ha Messi azt mondta B-nak, hogy vagy ő, vagy én, akkor valami szükségmegoldást fognak találni. Ha nem volt ilyen ultimátum, akkor a nyakunkon marad LE.
Nem fogják kirúgni LE-t nyárnál előbb ebbe szinte biztos vagyok.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.01.09. 20:37:25

visca el barca írta:én egy dologban vagyok biztos. kettőben.

1, bárki is jön ide, megkötik a kezét. követni kell a hagyományokat (kint biztos erre izgulnak fel) és 4-3-3-at kell játszatni. Ergo semmi új nem lesz bevezetve, mert ebben a formációban csak így lehet játszani. Max. az emberek lesznek cserélgetve.

2. pellegrini, benitez féle kutyaütők nem kellenek ide. én nem akarok minden új lúzer edzőnél reménykedni, majd csalódni. akkor inkább maradjon LE.
Ha a napokban lesz váltás és neves edző jönne, akkor nem lennék biztos abban, hogy megkötnék a kezét a játékrendszerrel - éppen elég megkötés a transferban és az elnökválasztás. De éppen ezért nem hiszem, hogy neves, aktív korú edző jönne. Ha Messi azt mondta B-nak, hogy vagy ő, vagy én, akkor valami szükségmegoldást fognak találni. Ha nem volt ilyen ultimátum, akkor a nyakunkon marad LE.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.01.09. 20:21:12

LATEST: TV3 says Bartomeu spoke with Messi last night and gave him his full support. He is supposedly now looking for a new manager.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.09. 12:42:29

én egy dologban vagyok biztos. kettőben.

1, bárki is jön ide, megkötik a kezét. követni kell a hagyományokat (kint biztos erre izgulnak fel) és 4-3-3-at kell játszatni. Ergo semmi új nem lesz bevezetve, mert ebben a formációban csak így lehet játszani. Max. az emberek lesznek cserélgetve.

2. pellegrini, benitez féle kutyaütők nem kellenek ide. én nem akarok minden új lúzer edzőnél reménykedni, majd csalódni. akkor inkább maradjon LE.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.09. 12:28:00

visca el barca írta:Sajtóhírek szerint...
Amikor így kezdődik egy hír már mosolygok magamban, főleg, ha az angol lapokból származik. (ha van egyáltalán valahonnan)
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.09. 12:09:11

visca el barca írta:Sajtóhírek szerint a Manchester City menedzsere, Manuel Pellegrini válthatja Luis Enriquét a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő FC Barcelonánál.
:mrgreen:

Ráadásul úgy hírlik, hogy a Barca Txiki Begiristain sportigazgatót és Ferran Soriano ügyvezető igazgatót is a Camp Nouba csábítaná a Citytől. Begiristain 2003 és 2010, míg Soriano 2003 és 2008 között már dolgozott a katalán klubnál, előbbi hét szezonon keresztül játékosként is szolgálta a Barcát, így egyikük számára sem lenne ismeretlen a légkör.
Ezért szeretem az angol sajtót. :mrgreen: Mai hírek még, hogy Messi elmondta a Chelsea-nek és a City-nek, hogy "x millió euróért a tiétek vagyok", illetve Suárezt kölcsön fogjuk adni a Liverpoolnak a szezon végéig. :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.09. 12:01:59

Sajtóhírek szerint a Manchester City menedzsere, Manuel Pellegrini válthatja Luis Enriquét a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő FC Barcelonánál.
:mrgreen:

Ráadásul úgy hírlik, hogy a Barca Txiki Begiristain sportigazgatót és Ferran Soriano ügyvezető igazgatót is a Camp Nouba csábítaná a Citytől. Begiristain 2003 és 2010, míg Soriano 2003 és 2008 között már dolgozott a katalán klubnál, előbbi hét szezonon keresztül játékosként is szolgálta a Barcát, így egyikük számára sem lenne ismeretlen a légkör.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
rivaldo90
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2010.05.17. 17:14:05

2015.01.09. 11:03:21

palesz77 írta:
Samper írta: Nagyon meg lennétek lepve, ha még ma szerződést bontanának?
Nem, egy 5-0-ás meccs után teljesen logikus lenne a szerződésbontás.. :roll: Nem mintha változott volna ezzel a győzelemmel a helyzete, de milyen indokkal rúgnák ki ma? Túl sok gólt lőtt a csapata?
Perez a spanyol bajnokság megnyerése után néhány nappal később már ki is rakta Vicente del Bosque-t. Úgyhogy bármikor megoldható. :D
Lezárt