Pedro Rodríguez

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.05.09. 22:46:48

Sanama írta: LE nem csípi vagy mi?
Inkább nem mer lehozni senkit az MSN-ből. Már pár meccse negyedik embernek áll be Pedro, nem pedig a támadóhármas egyikének helyére.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.05.09. 22:43:36

Leon írta:Gyorsan 5éves szerződést neki! :mrgreen:

Egyébként parádés gól volt. 8)
Egyébként konkrétan tényleg nem értem, hogy miért játszik ennyire keveset. LE nem csípi vagy mi?

Konkrétan az elmúlt 10-12 meccsen (kivételektől eltekintve), simán jöhetett volna 30percre mindig Neymar vagy Suarez helyett.

Bár, így szerintem távozik a nyáron, csak akkor bajban lesz a csapat, ha az MSN-t megtalálják a sérülések.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.05.09. 20:11:00

Gyorsan 5éves szerződést neki! :mrgreen:

Egyébként parádés gól volt. 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.05.09. 20:01:02

Tud Ő ilyet is :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=f3VGUkqNtV8" target="_blank
Kép
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2015.05.09. 19:57:45

Nagyon örülök, hogy gólt rúgott, ráadásul nem is akármilyet! Biztos megihlette Piqué... :D
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.09. 19:56:50

Járt neki ez a gól, már csak a példás hozzáállásáért is, ahogy a szerepét viseli. Nem mellesleg nagyon kellett is.
Ha jól emlékszem, egyszer a spanyolok edzésén lőtt hasonló gólt egyébként.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2015.05.09. 19:57:46-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.05.09. 19:53:01

Megérdemelte lélekemelőnek ezt a gólt!
A Fifa egy szégyen
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2015.05.09. 19:51:19

ilyen az ablak-zsiráfban sincsen. :mrgreen:
gyönyörű volt, nem tudom, volt e valaha ennyire brazilos mozdulata. =D>
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.09. 19:42:42

Van még kérdés gyerekek? :mrgreen: =D>
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.04.22. 15:57:40

Én sem igazán értem mi lett vele. Azon kevesek közé tartozik akik alulmúlják a tavalyi teljesítményüket. Természetesen sokat hozzájárul, hogy epizodísta, de ez akkor is iszonyatosan kevés. Tegnap 20 perc alatt, ha labdához ért olykor az is rosszul sült el. Kb. mint a Valencia ellen. Egy mozdulatát lehet kiemelni, amikor a meccs végén szép mozdulattal letette Messinek, már ha az szándékos volt.
Ennek ellenére én még mindig amellett vagyok, hogy egy évig még szükségünk van rá, ha nem az ő, hanem a csapat érdekét nézzük.
Forca Barca!!!!
MR. TROMORT777

2015.04.22. 00:23:54

Nagyon remélem, hogy eligazol. Imádom a srácot, és szerintem 4. embernek jó, de az Ő érdekében remélem eligazol. Új csapat, új légkör, új remények, ennél messze több van benne. Anno mit letudott művelni... Nem hiszem, hogy eltűnt volna, csak nincs magánál. Menjen bárhová, szerintem meg fogja állni a helyét. Egyszerűen egy tiszta lap kell neki.
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2015.04.22. 00:17:31

Szerencsétlen srác mintha mostanra teljesen kiégett volna. 4 napon belül másodszor kap 20-30 percet a pályán, de semmi érdemit nem tud már hozzátenni a játékhoz. Eleve úgy néz ki, mintha Messi és Neymar észre se vennék hogy ott van a pályán, simán elviszik mellette a lasztit, ha meg mégis hozzá kerül, megpróbál meghúzni valami olyan váratlant, amit a társak meg nem értenek meg. Messi már vissza se megy a szélre, ha őt behozzák, és Pedrito marad középen, pedig ott látszólag semmi keresnivalója sincsen, szélen legalább védekezésbe be tud segíteni, de középen ezen a téren se tud sokmindent hozzátenni a játékhoz.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.04.19. 16:39:56

S.Agüero írta:
Összesen 10 gól, 7 gólpassz, 1800 játékperc alatt több, mint korrekt.
Több mint a fele a kupában volt ebből szerintem.
5 gól a kupában és annyi.
A Fifa egy szégyen
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.04.19. 16:11:17

Összesen 10 gól, 7 gólpassz, 1800 játékperc alatt több, mint korrekt.
Több mint a fele a kupában volt ebből szerintem.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.04.18. 15:05:09

Kubla9 írta:valahol olvastam hogy megegyezett az interrel,erről tudtok valamit? Mondjuk lássuk be az MSN mellett nincs reális esélye a kezdőbe kerülni.
A dolog annyiból indult, hogy valamelyik lap (mundo v sport) lehozott egy cikket egy esetleges Pedro-Kovacic cseréről. Semmi konkrétum nincs ezügyben. Amúgy meg Pedro azért magasabb szint sztem, mint az Inter. :wink: Láthatjuk, hogy Sanchez mit művel Angliában, miközben nálunk nem is vált annyira be.
A Fifa egy szégyen
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2015.04.18. 13:21:04

valahol olvastam hogy megegyezett az interrel,erről tudtok valamit? Mondjuk lássuk be az MSN mellett nincs reális esélye a kezdőbe kerülni.
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2015.04.18. 12:20:25

Samper írta:Senkiben fel sem vetődne Pedro elküldése, ha jövőre is vállalná a kispadot.
Ne haragudj, de ez elég abszurd kijelentés, hogy vállalja a padot...miért? Miért ne küzdhetne a kezdőért? Alapból hülyeségnek tartom az olyan kifejezéseket, hogy padra jó lesz meg hasonló...vagy netán Neymar rosszabb formájának idején 10 ember játszottunk volna vagy mi?
Ebben a csapatban Messinek van bérelt helye...többet nem engedhetünk meg.
Az meg pláne érdekes vele kapcsolatban, hogy olyan képességű játékosokhoz mérjük mint Sandro vagy Munir...vagy minden évben kitermelünk vkit az ifiből és egyből szupersztár?
Bojan, Jeffrén, Cuenca, Tello, Deulofeu...remélem nem hagytam ki senkit.
Egyenlőre nem látom, miben különbözik Dongou, Adama, Munir, Sandro...
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.04.18. 11:41:13

Senkiben fel sem vetődne Pedro elküldése, ha jövőre is vállalná a kispadot. Csak nem hülye, hogy vállalja. Elküldés szaga csak Montoya és Döglesz megalázó mellőzésének van.
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2015.04.18. 08:30:50

Igazad van, Bob. Sajnos sokan csak neznek, de nem latnak. Velemenyem szerint az ilyen dolgokat eszrevevo emberek azok akikkel lehet erdemben a futballrol beszelni, mert talan van is valami fogalma rola, h mi ez a jatek.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.04.17. 21:05:24

Utóbbi időben még kevesebbet játszik, szerintem érthető, hogy menni akar. Első hármasból meg mindenki nyűglődik, meg nyafog hogy nem akarok lejönni stb, így patthelyzet van. Én nagyon sajnálnám, mert speciel én szeretem őt. Meg se szólal csinálja alázatosan a dolgát. Tőle nem lát olyat az ember, hogy hisztizik a padon, benne lenne bármilyen újságban, mutogatna. Sőt emlékszem pl tavalyról egy videóban, mikor ültek a buszon a játékosok és Pedro volt talán a legidegesebb, hogy nem jött össze a csapatnak pedig nem is játszott. Na az ilyen szívű emberekre mondom azt mindig, hogy bárhol szükség van rájuk egy csapatban.

Nem olyan tehetséges mint a társai, és? Rengeteg melót beletett azért, hogy idáig jusson, s a pályán is ezt mutatja, hogy megy mint a gép. Én imádom az ilyen típusú embereket, munkával jutott érte ezt el és ezt többre tartom bármilyen tehetségnél. Érthető, hogy nem jut neki hely, jól megy az első hármasnak, viszont ő meg nem akar a padon megrohadni. Akármennyire is írjuk tűri a padot, mert még egyszer sem fakadt ki, de legbelül biztos hogy fáj a szíve, hogy nem lehet a pályán. Internek örülnék, mert Olaszországban ők a kedvenc csapatom, s a válogatottnál is számítanak Pedrora, de ahhoz többet kell játszania. A legjobb tényleg az lenne neki, hogy eligazolhasson csak hát a bökkenő, hogy mi meg nem tudjuk igazán pótolni....Akármennyire írjuk, hogy Sandro-Munir stb, nem lehet még rájuk bízni ilyen feladatokat szerintem. Még ha csak csereszerepről is van szó, de ott van Munir, hogy megtört a nyomás alatt, visszakerült a közegébe rögtön feljavult. Sandro nekem tökösebbnek tűnik, de még őt se érzem készen a feladatra. Deulofeut meg még inkább nem tudom hova rakni, számomra a játéka és a hozzáállása is nagyon idegen. Szóval sajnos úgy érzem a két "közellenség" (Pedro-Alves) ügye nagyon komoly problémákat fog ám felvetni a jövőben. Ne így legyen, meg lehet mondani fél évet ki kell bírni, de veb írta múltkor jól, hogy papíron azt mondjuk áááá Pedrot könnyű pótolni, aztán ott vagyunk öt nevet nem tudunk összeszedni.....Le van ő becsülve, nem is látványos játékos, de attól még rohadt fontos kis láncszem volt régen is és biztos vagyok benne az öltözőben, a tréningeken most is.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.04.17. 20:45:35

noname írta:
Ha már valakit le akarunk húzni, akkor egyezzünk ki Alvesben. Pedro legalább szimpatikus még ha rosszul is megy neki. Alvesnek a feje alapján 5 évet adnék a sitten. :mrgreen:
Őt nem lehet mert pótolhtatlan és nem is igazolhatunk télig és amúgy sokkal jobb mint Montoya és Adriano,nem tudtad? :mrgreen:

Pedrót meg el kell még viselni 1.5 hónapig,ha az utóbbi években sikerült akkor ez a 6 hét már sétagalopp lesz. :twisted:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2015.04.17. 20:44:08

noname írta:
Amúgy tényleg nem értem miért ennyire közellenség Pedro egyesek számára. Idén kimondottan jó cserének bizonyult. Összesen 10 gól, 7 gólpassz, 1800 játékperc alatt több, mint korrekt. Az, hogy Munir vagy Sandro képes lenne-e erre...Sandro más poszt, Munirt viszont még felzabálnák reggelire egy keményebb meccsen. Pedronál jobb cserének nem lesz.

Ha már valakit le akarunk húzni, akkor egyezzünk ki Alvesben. Pedro legalább szimpatikus még ha rosszul is megy neki. Alvesnek a feje alapján 5 évet adnék a sitten. :mrgreen:

A klubnál se hiszem h hülyék. Deulofeuban a fene se fog bízni miután már a 4-5. edzőnek nem kell, Munir és Sandro még nem bizonyítottak eleget. Ki marad? Max azt tudnám elképzelni, hogy úgy adjuk el, hogy egy évig még itt marad kölcsönbe.
ez igy van, ahogy irod. Sajnos az elso mondatra az idezetben a valasz, h divat szidni. Valamelyik nagytudasu elkezdte, aztan a tobbi birka folytatja.
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2015.04.17. 20:42:30

Leon írta:Te meg vegyél vissza a személyeskedésből mert könnyen a kispadon találod magad! Amúgy is midenkinek tele van itt veled a férfiassága... :roll:
Amig Messit,Busit vagy Neymart lehet itt cikizni vagy szidni hadd engdejem már meg magamnak,hogy egy olyan játékost kritizáljak aki évek óta szinte semmit nem tesz hozzá a csapat sikerességéhez. Szép volt jó volt amit x éve csinált de amúltból nem lehet megélni.
Miután a sokadik cselezési kisérlete,esetleg kapu felé irányuló lövése is sikertelen és az idióta vigyorral az arcán mutogat...én a falra tudnék mászni tőle.
most megijesztettel... Aztan a masik, h nem nagyon erdekel h kinek mije van tele velem, nem ez hatarozza meg az identitasomat es a napom sikeresseget;-) nem nepszerusiteni akarom magamat, hanem objektiven ertekelni.

De te meg kis sulis reven valszeg itt talalod meg az oromodet h valaki +1-et ir a hozzaszolasod ala. Kis nethuszar:-)
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3549
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.04.17. 20:35:38

Szidhatjuk őt itt ezer évig, 100 szónak is egy a vége valószínűleg el fog menni. Az ok tök egyszerű. Még fiatal padon ülni. Amit lehet megold abban a minimál játékidőben amit pályán tölt, de ő is tudja, hogy ebbe a trióba nem fog beférni. Nem rosssz játékos ő, fontos pillanatokban fontos góljai voltak, sokat köszönhetünk neki, de vele is úgyanaz a helyzet mint Xavival csak itt nem a kora az oka hanem a konkurencia. Szép volt jó volt, ennyi. De az is tény az ő posztja a leghálátlanabb a csapatban. 3 olyan játékos vam előtte alik bárhol a világon kezdők lennének.

Duliban meg akármekkora potenciált is lát mindenki nagyon nem jelent jót, hogy már 2x kölcsön volt adva és megint nem játszik. LE-nek pedig tavaly nyáron nem kellett. Hamarabb visszahozatja Tellot mintő pályára kerül azt hiszem.

Adama pedig nem csatár. Ő szélős és nagyon egy oldalas. Mondjuk annak zseniális de nem csatár. És egy iylen fiatal játékost padoztatni, nehogy feljődjön?

Munir ugyanaz az eset. Eléggé meg leszünk lőve ezzel a csere támadó posztal.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Feast4 2015.04.17. 20:43:29-kor.
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.04.17. 20:15:24

Ha Pedro tudná micsoda harcok dúlnak itt miatta. :twisted:

Amúgy tényleg nem értem miért ennyire közellenség Pedro egyesek számára. Idén kimondottan jó cserének bizonyult. Összesen 10 gól, 7 gólpassz, 1800 játékperc alatt több, mint korrekt. Az, hogy Munir vagy Sandro képes lenne-e erre...Sandro más poszt, Munirt viszont még felzabálnák reggelire egy keményebb meccsen. Pedronál jobb cserének nem lesz.

Ha már valakit le akarunk húzni, akkor egyezzünk ki Alvesben. Pedro legalább szimpatikus még ha rosszul is megy neki. Alvesnek a feje alapján 5 évet adnék a sitten. :mrgreen:

A klubnál se hiszem h hülyék. Deulofeuban a fene se fog bízni miután már a 4-5. edzőnek nem kell, Munir és Sandro még nem bizonyítottak eleget. Ki marad? Max azt tudnám elképzelni, hogy úgy adjuk el, hogy egy évig még itt marad kölcsönbe.
A Fifa egy szégyen
Lezárt