Yaya Touré

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2010.05.14. 11:27:20

Isten éltessen Touré :!:

Remélem maradsz öreg...
Barça,Barça,Baaarça!!!
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2010.05.14. 11:16:12

Szerintem is kell ide Touré de korántsem pótolhatatlan! Szinte egész évben Busquets játszott helyette és elég jól megoldotta. Bánnám ha Touré elmenne de szerintem nem ennyire drasztikus a helyzet. :wink:
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.05.14. 02:38:44

Isten éltessen, Yaya! Remélem maradsz a Barcában, szükség van rád.
"And my heart will leave you never."
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.05.13. 23:47:32

Boldogat Szikla!Legyen még sok örömöd Barcelona színekben!!! :wink: És halljuk még mi is "az elefánt dübörgést"!!!Isten éltessen!
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.05.13. 23:45:40

Boldogat Yaya!

nem szabad egyszerűen eladni, igazuk van Fecoéknak, nem kapott FOLYAMATOSAN annyi lehetőséget, hogy Sergiot fölé helyezzük.
Előző szezonban láthattuk mit tud, és azért idei kevesebb lehetőségeinél se vallott szégyent.

szerencsére Busquets is jó szintet hoz, de vele kapcsolatban (lehet,h csak még) mindig ott van bennem a félsz.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.13. 23:42:51

Itt istenítik páran és még a szülinapjáról is megfeledkeznek, hát szép mondhatom. :twisted:

Boldog születésnapot Touré! Még 2-3 Barcás évet kívánok neked, még legalább 10 címet Barca mezben. :twisted:
Avatar
Kardi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2008.06.20. 13:34:51
Tartózkodási hely: Baranya megye, Pécs

2010.05.13. 23:27:48

Isten éltesse Yaya Toure-t születésnapja 27. évfordulóján! :wink:
Kép
.:El Barça es Mes Que un Club!:.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.05.13. 15:58:33

Azt hiszem, zsulter és Fecoo teljes mértékben rávilágított a lényegre. Hasonlóan érzem én is, mint ők. Maradjon Touré, és játszon, Busi meg maradjon egyelőre kiegészítő ember :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
zsulter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2005.12.24. 14:50:02

2010.05.13. 15:53:37

Fecooo írta:...
Fecoo, szerintem jól összefoglaltad a lényeget....én is hasonlóan gondolom...
Touré egy pótolhatatlan kincs a Barca számára....ha ő a pályán van ezerszer jobban működik a védekezésünk, sokkal kisebb teher hárul a hátsó alakzatra....Elnézést a Busquets fanoktól, de amikor ő játszik Vkp-t elég nagy átjáróház a középpályánk, ami nagy meccseken rendre meg is látszódott egész idényben.Sokat kell tanulnia még a srácnak....

Példának említeniém az Őszi klasszikust (de az Inter elleni kinti meccsen is látszott hogy jöttek át rajtunk), 60 percet volt a pályán Busi (kiállították) a madrid nem egy komoly helyzetet tudott kialakítani addig...a kiállítás után bejött Yaya és hiába voltunk 10 emberrel, egyáltalán nem lehetett érezni, annyira hatékonyan oldotta meg a feladatát....Egyszerűen minőségi különbséget jelent mindenkivel szemben ezen a poszton a csapatból...

Fontos meccseken meg nem őt játszatni, nem is tudom minek nevezzem ezt a döntést....butaságnak, vagy makacsságnak???
A mai napig nem tudom Pep kinek akar ezzel bizonyítani....magának, vagy a világnak, hogy ő is tud tehetséget találni és a csapatba építeni, mert azért valljuk be, eléggé erőltetettnek tűnik nekem Busquets folytonos játszatása....Jó játékos, de Touré a jelen egyértelműen, 27 éves nagyon tapasztalt, tökéletes fizikummal és játékintelligenciával....Busquets egy tehetség, és még rengeteget kell tanulnia, mert az látszik a játékintelligenciája még roppant hiányos, sokszor fogalma nincs mi ezen a poszton a legfontosabb feladat...

Azért azt leszögezném, hogy mindkettőre szükségünk van, de Pepnél sokkal jobban kellene ezt a lehetőséget kihasználnunk, hogy két ilyen jó játékosunk van arra a posztra....mert jelenleg Pep is olyan edző, mint amilyen játékos Busquets...tapasztalatlan, sokszor rossz döntéseket hozó, makacs, erőlködő szakember benyomását kelti...

Az meg hogy a Fabregas üzlet része legyen...hát 10-szer inkább Touré, mint Fabregas....Galamb írása meg inkább megmosolyogtató, mint komolyan veendő...(bocsi, de ez a véleményem...peace). Yaya szerintem ugyanazt a jó, stabil játékot nyújtotta, mint tavaly, csak Pep ott hátráltatta ahol csak tudta le- meg becserélgetésekkel és a teljes bizalom hiányával....kiváncsi lennék, hány meccset játszott idén végig, vagy hányszor kapott 2-3 meccset egymás után, hogy belelendüljön...szerintem jó, ha szeptemberben talán...ahogy Fecoo is mondta, így nem lehet tökéletes formát futni, ennek ellenére Touré még így is remekül megoldotta a feladatát, amikor játszott és nem lennék meglepve, ha fele annyi gólt sem kaptunk volna akkor, amikor ő pályán volt ..erről ennyit...
Kép
Los Equipos de Leyenda: (Ramallets, Olivella, Gracia, Segarra, Tejada, Gensana, Kocsis, Kubala, Czibor, Suarez, Eu. Martínez. El entrenador era: Helenio Herrera)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.05.13. 15:48:38

Minden szavaddal egyet értek Fecooo!
:wink:
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.05.13. 15:23:59

galamb írta:Nekem is tetszik Yaya játéka és szeretném ha maradna. De el kell ismernünk, hogy ez az éve nem volt túl fényes. Azzal magyarázni a gyengébb teljesítményt hogy Pep mást favorizált helyette, szerintem gyerekes dolog. Bár voltak jó meccsei, messze nem volt a csapatban olyan meghatározó ember, mint tavaly. Hogy el kellene-e adni? Nem tudom. Én is azok táborába tartozom, aki nehezen tud megválni a régi, hűséges, jól teljesítő játékosoktól. De elismerem, hogy időnként szükség van egy kis "vérátömlesztésre", egy kis változásra. Persze rosszul is elsülhetnek a dolgok, de mindenben van egy kis rizikó. Szerintem az idény végén 3-4 játékos megy, és kb. ugyanannyi jön.
A Yaya Fabregas csere szerintem nem leírandó, hanem meggondolandó.
Ne is haragudj...
lehet, h az elfogultság (is) beszél belőlem, de árulja már el nekem vki, hogy hogyan lehet ilyet kijelenteni teljesen átgondoltan? Ha egyszer szinte sose kapta meg a megfelelő bizonyítási lehetőséget, mi alapján lehet azt mondani, h Sergi jobb? csak azért, mert ő többet volt a pályán? ez alapján nyugodtan mondhatnánk azt is, h Zlatan jobb évet produkált, mint Bojan, pedig azért " a kicsi" utóbbi időben nyújtott teljesítményével jogosan "feltételeztetheti" (de hülye szó :D ) velünk, h több játéklehetőség esetén még jobb lehetett volna... (remélem érthető a párhuzam...)
Touré alig volt meccs, amit végigjátszhatott, és még olyankor is lecserélte őt Pep, amikor jó meccse volt... amikor viszont megkapta a 90 percet (NAGYON kevés alkalommal volt ilyen...), akkor viszont érezhető volt a jelenléte, két legutóbbi ilyen bajnoki meccsén az Eurobarca szerint is a meccs embere volt, az Inter ellen azért volt halványabb, mert KH volt, mégis többet tudta segíteni a támadásokat, mint akár Sergi, akár Keita...
Nekem az a bajom, h ő volt az idény során az a játékos, aki akár jól, akár gyengébben teljesített, mindig a csere sorsára jutott, míg a preferált páros bármelyik tagjának igazi szerencsétlenség módjára kellett focizni, mire Pep lekapta őket a pályáról, ez pedig minden profit "megviselne" egy idő után (valszeg ő is észrevette, h ő akármit csinál, szinte állandóan levette őt a Mester a pályáról, így nem csoda, h egy idő után már számított rá, h 50-60 percnél nem kap többet és ez akaratlanul is kihathat a teljesítményére...)
nem csak a kapusposzthoz szükséges a bizalom... ha egy ilyen sokoldalú játékos nem érzi a bizalmat, nem is tud maximálisan koncentrálni, pedig ő valóban egy Jolly Jokerünk...
a menedzsere egy hülye barom(mint szinte az összes parazita...), de el kell ismerni, h valóban olyan játékosról beszélünk, akit sztem bármelyik csapat örömmel látna a keretében(kivéve talán a Chelsea Essien miatt), így jogosan fenyegetőzhet... Pep a kezébe adott egy ütőkártyát a mellőzésével... (ahogy vki alattam már találóan fogalmazott...)
mindenesetre Yaya Touré nagyon profin viselkedett a szezon során és nem elégedetlenkedett, ezért számomra még inkább elismerést érdemel!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.05.13. 13:53:11

Nem értem miért temeti már majdnem mindenki Pepet miközben még el sem ment Touré. :roll:
Attól, hogy még ezt nyilatkozta Seluk nem biztos, hogy távozik is Yaya. :wink:
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2010.05.13. 12:11:40

Titinho írta:
galamb írta:Nekem is tetszik Yaya játéka és szeretném ha maradna. De el kell ismernünk, hogy ez az éve nem volt túl fényes. Azzal magyarázni a gyengébb teljesítményt hogy Pep mást favorizált helyette, szerintem gyerekes dolog. Bár voltak jó meccsei, messze nem volt a csapatban olyan meghatározó ember, mint tavaly. Hogy el kellene-e adni? Nem tudom. Én is azok táborába tartozom, aki nehezen tud megválni a régi, hűséges, jól teljesítő játékosoktól. De elismerem, hogy időnként szükség van egy kis "vérátömlesztésre", egy kis változásra. Persze rosszul is elsülhetnek a dolgok, de mindenben van egy kis rizikó. Szerintem az idény végén 3-4 játékos megy, és kb. ugyanannyi jön.
A Yaya Fabregas csere szerintem nem leírandó, hanem meggondolandó.
Ez a lényeg!
Azt tényleg be kell vallania mindenkinek, hogy Touré nem játszott olyan szinten mint tette azt a tavalyi évben. Most az utolsó 2 hónapban találkozhattunk az igazi Touréval amikor lehetőséget kapott (gondolok itt a Stuttgart elleni visszavágótól kezdve), de előtte közel sem nyújtott világklasszis szintet.

Ettől függetlenül én is mérhetetlenül szomorú leszek, ha elhagy minket, bízom benne, hogy Peppel meg tudják beszélni a dolgot a jövő héten és rendeződik a helyzete a klubnál.

Én csak és kizárólag Touré szavára adok, ennek a baromarcú ügynökének azt sem hiszem el amit kérdez. Méghogy pénz miatt nem játszik? Pff...ilyen gyökérnek azért ne nézze már Pepet. Touré megmondta, a bajnokság végén fog dönteni és nagyon bízom benne, hogy maradni fog, mert ennek a csapatnak még szüksége van rá!

HA viszont mégis a távozás mellett dönt (és ha igazak az Arsenalos hírek), akkor biztos, hogy a Cesc ügyletbe kerül bele.
Szerintem voltak kiemelkedő meccsei, 1-2-n a mezőny egyik legjobbja volt, ami Busquetsről nem mondható el. Ettől függetlenül nem az ő hiányán ment el egyik sorozat sem, szóval ha elmegy, azt nem sportszakmai okokból fogok elsősorban bánni. Ne feledjük, h Busquets még simán lehet egy nagy játékos, mivel az ő posztján 25-26 évesen érik be egy játékos. Szerintem Touré helyére mindenképp hozunk majd valakit. Amúgy Cesc érkezése azért lenne jó, mert a két ász középpályásunk közül az egyik kiesése nem okozna akkora gondot. Villa pedig elég nagy fogás lenne szerintem, egy 4-3-1-2-es felállásben feltalálná magát (Messi az árnyékék).
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2010.05.13. 11:42:26

galamb írta:Nekem is tetszik Yaya játéka és szeretném ha maradna. De el kell ismernünk, hogy ez az éve nem volt túl fényes. Azzal magyarázni a gyengébb teljesítményt hogy Pep mást favorizált helyette, szerintem gyerekes dolog. Bár voltak jó meccsei, messze nem volt a csapatban olyan meghatározó ember, mint tavaly. Hogy el kellene-e adni? Nem tudom. Én is azok táborába tartozom, aki nehezen tud megválni a régi, hűséges, jól teljesítő játékosoktól. De elismerem, hogy időnként szükség van egy kis "vérátömlesztésre", egy kis változásra. Persze rosszul is elsülhetnek a dolgok, de mindenben van egy kis rizikó. Szerintem az idény végén 3-4 játékos megy, és kb. ugyanannyi jön.
A Yaya Fabregas csere szerintem nem leírandó, hanem meggondolandó.
Ez a lényeg!
Azt tényleg be kell vallania mindenkinek, hogy Touré nem játszott olyan szinten mint tette azt a tavalyi évben. Most az utolsó 2 hónapban találkozhattunk az igazi Touréval amikor lehetőséget kapott (gondolok itt a Stuttgart elleni visszavágótól kezdve), de előtte közel sem nyújtott világklasszis szintet.

Ettől függetlenül én is mérhetetlenül szomorú leszek, ha elhagy minket, bízom benne, hogy Peppel meg tudják beszélni a dolgot a jövő héten és rendeződik a helyzete a klubnál.

Én csak és kizárólag Touré szavára adok, ennek a baromarcú ügynökének azt sem hiszem el amit kérdez. Méghogy pénz miatt nem játszik? Pff...ilyen gyökérnek azért ne nézze már Pepet. Touré megmondta, a bajnokság végén fog dönteni és nagyon bízom benne, hogy maradni fog, mert ennek a csapatnak még szüksége van rá!

HA viszont mégis a távozás mellett dönt (és ha igazak az Arsenalos hírek), akkor biztos, hogy a Cesc ügyletbe kerül bele.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.05.13. 11:40:13

zsoltfree írta:Te miről beszélsz? Melyik meccsen volt halvány amin játszott?
Megfordítom a kérdést: melyik meccsen volt igazán jó? - Sajnos kevés meccsen.
Ugyanakkor védelmében persze fel kell hozni a kevés meccs-lehetőséget, de nem léphetünk át azon a tényen, hogy amikor játszott, akkor csak ritkán találta régi önmagát. Ez összesen 4-5 meccs volt sajnos.

Számomra is érthetetlen Touré és Henry ilyen mértékű mellőzése, én is szívesen láttam volna őket a komoly, rutint igénylő meccseken a kezdőkben, de elfogadom Pep döntéseit - mást úgysem tehetek. Ő látja a helyzetet, ő érzi, hogy kik mennyire tartják be az utasításait, kéréseit.

Mindenesetre lesz min izgulni a következő hetekben: Villa jön? Ibra marad-megy? Touré marad-megy? Henry marad-megy?
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.13. 10:51:29

galamb írta:Nekem is tetszik Yaya játéka és szeretném ha maradna. De el kell ismernünk, hogy ez az éve nem volt túl fényes. Azzal magyarázni a gyengébb teljesítményt hogy Pep mást favorizált helyette, szerintem gyerekes dolog. Bár voltak jó meccsei, messze nem volt a csapatban olyan meghatározó ember, mint tavaly. Hogy el kellene-e adni? Nem tudom. Én is azok táborába tartozom, aki nehezen tud megválni a régi, hűséges, jól teljesítő játékosoktól. De elismerem, hogy időnként szükség van egy kis "vérátömlesztésre", egy kis változásra. Persze rosszul is elsülhetnek a dolgok, de mindenben van egy kis rizikó. Szerintem az idény végén 3-4 játékos megy, és kb. ugyanannyi jön.
A Yaya Fabregas csere szerintem nem leírandó, hanem meggondolandó.
Te miről beszélsz? Melyik meccsen volt halvány amin játszott? Ha talán volt is ilyen, akkor mindenkinek volt! A Sergitől jobb teljesítményt hozott és a Keitától HA játszott. Nem vagyok edző, nagyon nem, de a hülye is látta, hogy meccsen jó. Edzésen ennyire rossz lenne azt nem tudom, de csodálkoznék rajta. Bár örülnék ha valahogy kommunikálnák hogy Toure, és pl Henry miért lett ennyire mellőzve és mondjuk a Keita és Sergi miért játszik ennyit. Kb mindig hablatyoltak hogy fontos tagja a csapatnak blabla, de vagy a játékos vagy az edző, vagy a nagypofájú managere elmondhatná hogy miért nem játszik....és nem ilyen prémiummal dobálózni egy 6 kupás Barcánál...
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.13. 10:41:31

Én csak két dologban reménykedem: Hogy nem megy el, és hogy majd játszik úgy ahogyan szerettük. Ez a 60% szerintem baromság. Nem hiszem, hogy a barcánál majd pont a Toure prémiumán fognak spórolni. Érthetetlen hogy miért lett elhanyagolva. Bár a barom managere nem nagyon segíti a pályafutását, inkább azt hogy 2-3 évente más klubhoz igazoljon, amiért megkapja a lóvéját. Őt én beállítanám egy Toure szabadrúgáshoz a sorfalba. Sajnos már nem kezdő, bár szerintem beférne, és őt nagyon sajnálnám ha elmenne. Nekem még mindig ő a Barca BIZTOS szűrője. Még ha egy Fabregas ügybe is bevennénk, akkor is hiányozna. Ha tényleg elmenne, akkor egy olyan klubbot válasszon, ahol csapatépítés folyik, és trófeákért harcolhat (nem az örök igéret Arsenal, vagy Roma, esetleg ilyen Real szerű csapathoz). Egy City, Chelsea, Inter, Juve (nem hiszem hogy még 1 ilyen [auto_cenzúra] évük lesz) ezeknek örülnék.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2010.05.13. 10:38:32

Ha igaz a dolog, akkor nagyon gáz lenne. :evil:

Amúgy azzal hogy most hétvégén játszik-e vagy sem, nem bizonyosodik be semmi, mert lehet hogy csak azért is játszatni fogják, hogy azt mondhassák hogy csak kitaláció az egész. PR-szempontból elég negatív lenne ha kiderülne, szóval nem fognak kockáztatni és játszani fog Touré. :roll:
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.05.13. 09:58:44

Mint írtam, Touré már túllépte az összes hivatalos meccs 60%-át. Amennyiben csak a bajnokságra vonatkozik az a 60%, és ez valós probléma, akkor az azt jelenti, hogy hétvégén nem fog pályára lépni (ugyanis azzal pont átlépné azt a küszöböt). Ha viszont pályára lép, akkor megdől szépen ez az elmélet is, szóval az ukrán bunkó majd elmehet a sóhivatalba.
Ő mindenesetre hivatalos meccsekről beszélt az interjújában, tehát az első variáció lép érvénybe - a második lehetőség (csak a bajnoki meccsekre vonatkozó 60%) csupán feltételezés. Mindenesetre gyanús lesz, ha nem lép pályára, de akkor sem lesz bizonyító erejű.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.05.13. 09:15:01

Gergo!Lehet, hogy úgy van!De pont nem arról az oldaláról ismertük meg,hogy eltűri,hogy beleszóljanak a dolgába!Itt szerintem nem is erről van szó!Nem akarom elhinni,hogy a vezetőség szólt volna Pep-nek,hogy figyelj csak ne játszon már az egyik legjobb játékos a meccseken 60%-án mert akkor plusz prémium jár neki!Ezt nem akarom elhinni!Itt az ügynök keveri a dolgokat Pep meg azzal hogy nem játszatta,adott a kezébe egy ütőkártyát és ez a patkány meg most ezt ki is használja!Egyébként meg ezért fizetik!Ha nem is Busquets helyett,de Keita helyett bármikor befért volna,mert szerint nálam simán jobb teljesítményre lett volna képes!
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.05.13. 08:45:29

Isten Éltessen Szikla! :) Remélem még hosszú-hosszú ideig fogod büszkén viselni a Barca neves mezét.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
galamb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2010.04.26. 06:38:30

2010.05.13. 08:28:42

Nekem is tetszik Yaya játéka és szeretném ha maradna. De el kell ismernünk, hogy ez az éve nem volt túl fényes. Azzal magyarázni a gyengébb teljesítményt hogy Pep mást favorizált helyette, szerintem gyerekes dolog. Bár voltak jó meccsei, messze nem volt a csapatban olyan meghatározó ember, mint tavaly. Hogy el kellene-e adni? Nem tudom. Én is azok táborába tartozom, aki nehezen tud megválni a régi, hűséges, jól teljesítő játékosoktól. De elismerem, hogy időnként szükség van egy kis "vérátömlesztésre", egy kis változásra. Persze rosszul is elsülhetnek a dolgok, de mindenben van egy kis rizikó. Szerintem az idény végén 3-4 játékos megy, és kb. ugyanannyi jön.
A Yaya Fabregas csere szerintem nem leírandó, hanem meggondolandó.
Avatar
alex27
Jugador del Barça
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2005.02.08. 15:12:06

2010.05.13. 08:18:33

Happy Birthday, Yaya Toure!
Barca - Més que un club!
Avatar
BarcaBerni
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010.03.10. 15:49:33

2010.05.13. 08:10:24

Boldog 27.-et Yaya! Kérlek, maradj!!!
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.05.13. 08:01:45

Ez a Seluk már tavaly nyáron is keverte a szrt. Ezt amúgy nem vágom. MIért van az, hogy szinte a menedzser kapja az igazolásból a legnagyobb lét, sőt még a fizuból meg a prémiumokból is leakaszt nem kis részt.
Jó, őt is fizetni kell, de ez már túlzás.

Amúgy én nem félek, ha 90% esély lenne az eligazolására akkor már Yaya is említette volna. Szerintem szinte biztos h maradni fog.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Lezárt