Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.07.16. 12:54:32

Évről évre mindig nagy divat szidni a Laporta féle vezetőséget, hogy milyen hozzá nem értök, hogy lehet így bánni egy játékossal, milyen töketlenek az igazolásoknál, szerződéshosszabbításoknál és isten tudja még minél. Pedig csak azt kéne megnézni milyen eredményeket tud felmutatni a csapat mióta ezek a hozzá nem értő barmok ülnek odafent.

Eto'o-ról és a körülötte kialakult helyzetről már többször leírtam a véleményemet így most nem teszem meg megint. Ott volt a lehetősége hogy maradhasson elé tették a hosszabbítást, válaszra sem méltatták.
Nem tudom mi lesz így Vele. Nagyon úgy néz ki senkinek sem kell idén majd a padozás elgondolkodtatja a jövőjéről kapcsolatban. Mikor ingyen igazolhatóvá válik nyilván sok klub fog kapni a lehetőségen talán még a hiper szuper fizuját is megkapja. Remélem majd mikor felszáll a köd a fejében belátja, hogy neki sem így kellet volna hozzáállni a klubhoz.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.07.16. 12:48:41

Nagyon csúnya a vége a dolognak. Persze mi nem tudhatjuk meg soha hogy valójában ki a ludas.. Netalán eto'o kér sokat, vagy a klub üldözi? De Laporta hányszor nyilatkozta hogy bírja őt. Egyszerűen csúnya vége van a dolgoknak. Csak FORLÁNTÓL ments meg minket urunk...
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.07.16. 12:33:36

albicelesteX írta:http://www.elmundodeportivo.es/gen/2009 ... -etoo.html

Szerintem ez méltatlan Eto'o-val szemben!nem ezt érdemelné Én még mindig ezt mondom és ezt is fogom!Gudjhonsennel,Hlebbel jobban bánnak akik semmit sem tettek a csapatért! :? :(
Hadd kérdezzek valamit: te most Eto'o drukker vagy elsősorban, vagy Barca drukker?
Mert szerintem az első eset miatt nem veszed észre, hogy:
Eto'oék még mindig nem válaszoltak a Barca szerződéshosszabbítási ajánlatára!!! Abszolút nem csoda, hogy a Barca nem akarja látni a keretben addig, amíg nem mond igent nekik, vagy nem megy el máshova. Egy okos klubvezetés így cselekszik, teljesen logikus, és vitán felüli.

Asys írta: Most Eto'o-nál ugyanez a helyzet, bezzeg ilyenkor senki se háborog, hogy bizony a kameruni is lejjebb adhatna a fizetési igényeiből!
A szavazás állása szerintem magáért beszél :) Lehet, hogy hangosabbak az Eto'ot-védő hozzászólások, de a szavazás szerint azok vannak többségben, akik nem elégedettek Eto'oék hozzáállásával.

De amúgy ez már tényleg vicces, hogy lassan odajutunk, hogy egy helyettesíthető középcsatár (játékunkból adódik) miatt páran a klubot is ócsárolni kezdik.
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2009.07.16. 12:26:57

Hát nem tudom szerintem enm nagyon fogjuk megérteni hogy mi történik itt amig nem mondják el ténylegesen hogy miért van ez, számmora érthetetlen hogy eladjuk a világ jelenleg legjobb középcsatárát. Ezentúl viszont abban bízok hogy megér Laportáéknak Villa 50 millát mert ha nem akkor szerintem nem lesz olyan aki normálisan potolni tudná.

szerk.: Asys Eto'o pontosan tudja hogy nem fogja megkapni amit akar és azt is értelmetlennek látom hogy kifizessenek neki annyit de attól még a klubnak törekednie kéne egy ilyen értékes játékos megtartásáért. Eto'o viszont észrevehetné hogy ennyiért senkinek nem kell.
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.07.16. 12:25:08

Azt nem értem, hogy Victor esetében szinte mindenki, fel volt háborodva, hogy hogy képzeli, hogy ekkora fizetést akar kapni... küldjük el... jöjjön Moyá vagy Asenjo vagy vmi nevenincs vagy rosszabb esetben fizessünk 20-30 millákat ilyen Cech-ekért meg Reina-ért! S, hogy mekkora fajankó ez a Valdés...semmit se tett le az asztalra a kopasz stb!

Most Eto'o-nál ugyanez a helyzet, bezzeg ilyenkor senki se háborog, hogy bizony a kameruni is lejjebb adhatna a fizetési igényeiből!
+ nem tudjuk pontosan mi folyik a háttérben! De a vezetőség az már egyből népművészeti cserépedény persze!

Itt jópáran nem is Barcelona, hanem Samu szurkolók! :roll:
Senkit se kell szidni, de ne is emeljünk senkit piedesztára, ha lehet, mert ezek profi labdarúgók s nem holmi nebántsvirágok!
:idea:
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.07.16. 12:19:47

De jó lenne most beszélgetni Eto'oval meg a vezetőséggel....

Nagyon sajnálom azért Eto'o-t mert mindig is kedveltem.Egyéniség és ezt senki nem veheti el tőle.Meg azt se,h egy nagyszerű játékos.

Kár,nagy kár,h ilyen vége van a dolognak...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
fcbarcelonazsombi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2006.11.21. 14:24:50
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy

2009.07.16. 12:17:52

Nem értem én az egészet mi folyik itt?? Miért kell megszabadulni Eto’otól?
Valami komoly balhé lehet közte és Pep közt de, hogy mi azt mi soah nem fogjuk megtudni. Már a múlt nyáron is csak azért maradt, mert nem kellet egy klubnak sem, az csak mese volt, hogy jó hozzáállás miatt maradt.
Nem ezt érdemli szerintem Samu. :roll:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.16. 12:15:18

westerngom írta:
Kralo írta:"A döntés, hogy Eto’o nem folytatja a keretben, egyre inkább biztosnak tűnik, és ezt igazolja az is, hogy a klub még arra a döntésre is hajlandó lenne, hogy Diego Forlánt igazolja le helyette."

:shock:

Ez valami vicc? :evil:
- Igen! bennem is ez vetődött fel először! A hsz.-eket olvasgatva látom nem csak én értetlenkedek. Teljesen érthetetlen ez a fajta viselkedés a klub részéről, még jó, hogy nem kísérik mindjárt kivégző osztag elé.....
Nemcsak te. Részemről nem az az igazi baj hogy megválunk tőle (bár amiatt is fáj a szívem), hanem ahogy azt a vezetőség teszi. Nem méltó búcsú egy ilyen játékostól aki 5 év óta ennyit tett a csapatért.
Forca Barca!!!!
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2009.07.16. 12:09:51

Kralo írta:"A döntés, hogy Eto’o nem folytatja a keretben, egyre inkább biztosnak tűnik, és ezt igazolja az is, hogy a klub még arra a döntésre is hajlandó lenne, hogy Diego Forlánt igazolja le helyette."

:shock:

Ez valami vicc? :evil:
- Igen! bennem is ez vetődött fel először! A hsz.-eket olvasgatva látom nem csak én értetlenkedek. Teljesen érthetetlen ez a fajta viselkedés a klub részéről, még jó, hogy nem kísérik mindjárt kivégző osztag elé.....
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2009.07.16. 12:03:42

Azért sajnálom hogy így fogják elküldeni Eto'ot.. Remélem talál magának 1 olyan klubbot ahol megkapja azt amire vágyik és szeretni fogják majd. Ha a Villa ügy összejön nincs probléma. De én szerettem Eto'ot. jó csatár sok gólt lőtt de 5 éve itt van. Gondolom kéne már 1 kis frissítés. :roll:
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2009.07.16. 11:59:43

"A döntés, hogy Eto’o nem folytatja a keretben, egyre inkább biztosnak tűnik, és ezt igazolja az is, hogy a klub még arra a döntésre is hajlandó lenne, hogy Diego Forlánt igazolja le helyette."

:shock:

Ez valami vicc? :evil:
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.07.16. 11:55:38

ez nem fair Samu-val szemben, ha tényleg így van! r10-zel megtették, mert alibizett egy évet, Samu annyit dolgozott, mint állat egész évben!
nagyot csalódnék a vezetőségben, ha így történne meg a szakítás... persze ez kétirányú dolog, de létezik, h Samu ennyire magára haragította Pep-et és a vezetőséget a BL-döntő után??? én már nem értek semmit...
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.07.16. 11:26:24

http://www.elmundodeportivo.es/gen/2009 ... -etoo.html

Szerintem ez méltatlan Eto'o-val szemben!nem ezt érdemelné Én még mindig ezt mondom és ezt is fogom!Gudjhonsennel,Hlebbel jobban bánnak akik semmit sem tettek a csapatért! :? :(
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.16. 08:48:47

Ez nem fog megtörténni. Nekik nincs annyi pénzük :roll:. Szerintem azok után, hogy ismét senkinek sem kell megint maradni fog. Ezt nem bánom, de ez az egymás utáni két évben történő viaskodás biztos nem tesz jót a csapategységnek. :cry:
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.07.15. 21:40:30

a végén még az lesz, hogy kiköt egy Newcastle szerű játékostemetőben és az lesz a vége.
bár nagyon remélem, hogy nem így történik, sőt azt is remélem, hogy marad itt.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.15. 21:31:22

Azért Samunak romlanak az esélyei. Élete szerződésére vár, de nem kapja meg senkitől sem, ez szinte biztos, mert a Milán nem ad neki sok pénzt, mert nincs jól anyagilag, akkor meg maradna a Barca, de az nem fizet, szerintem jogosan. Azért nagyon jó játékos, nagyon sok erőssége van, amiket főleg a fontos meccseken mutat mindig. Ezen kívül nem hinném, hogy motiválatlan lenne, ha csak 2, vagy 3 évvel hosszabbítanánk vele, kicsit több pénzért. Nem úgy tűnt nekem, hogy el tudna punyulni. Így ha hosszabbítunk, akkor még sokáig erős kp-nk lenne!
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.07.15. 15:47:41

Xavinho írta:
vkinga írta:Azt gondolom, hogy a szerződést most fogja csak elolvasni, mert nyaralni volt, vagy ő maga már el is utasítota? Hétfőn nyilatkozni is fog. Tisztábban fogunk látni. Igazából nem lehet azt sem tudni, hpogy tényleg magasabb fizetsért kér. Villára meg Eto'o mellett szüksége lesz a csapatnak, mert 6 kupáért játszunk, és több, mint 60 meccsünk lesz. Ki bírja azt a rengeteg meccset? Kell a nagyon jó csatár, mert mindenki minket akar majd elverni. A vérfrissítés is kell, mert az is segít a motíváció fenntartásában.
Ezzel egyetértek. Eto'o nyilatkozata után tisztább lehet a kép. Laporta ugye már többször is megszólalt és Eto' mellett volt.
Kell a hosszú kispad,ez teljesen igaz,minőségi cserék kellenek. Bár én akkor inkább Villa helyett bal szélre igazolnék nagyobb nevet és Keirrison-t itt tartanám.
Talán a brazil srác bejönne, megnéznék pár meccset vele. Kíváncsi lennék rá, hogy hogyan működne az Henry - Keirrison - Messi 3-as.

Eto'o hétfőn remélem, rendet tesz. Ahogy mondod a bal szélre kellene valaki, mert Henry 2011 után nem lesz.
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.07.15. 15:40:40

vkinga írta:Azt gondolom, hogy a szerződést most fogja csak elolvasni, mert nyaralni volt, vagy ő maga már el is utasítota? Hétfőn nyilatkozni is fog. Tisztábban fogunk látni. Igazából nem lehet azt sem tudni, hpogy tényleg magasabb fizetsért kér. Villára meg Eto'o mellett szüksége lesz a csapatnak, mert 6 kupáért játszunk, és több, mint 60 meccsünk lesz. Ki bírja azt a rengeteg meccset? Kell a nagyon jó csatár, mert mindenki minket akar majd elverni. A vérfrissítés is kell, mert az is segít a motíváció fenntartásában.
Ezzel egyetértek. Eto'o nyilatkozata után tisztább lehet a kép. Laporta ugye már többször is megszólalt és Eto' mellett volt.
Kell a hosszú kispad,ez teljesen igaz,minőségi cserék kellenek. Bár én akkor inkább Villa helyett bal szélre igazolnék nagyobb nevet és Keirrison-t itt tartanám.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.07.15. 15:38:48

Mikaos írta: De amúgy azt nem értem, hogy miért kell védeni Samu-t?! Úgy értem, az Eto'o-t kritizáló vélemények Eto'o-val foglalkoznak, míg az Eto'o-t védő vélemények pedig azokkal a fórumozókkal, akik Eto'o-t kritizálják. Ez valahol nem normális jelenség. Kicsit übermensch jelleget ad az egésznek, mármint a hangnem.

Varga Tamás!
Egyébként Laporta legalább annyira érintett ebben a kérdésben, mint az általad felvázolt 3 ember, és ő már nyilatkozott. Meg azért Eto'o ügynöke is, ő sem egy harmadrangú figura (persze szigorúan ebben a tekintetben!!!). De amúgy való igaz, hogy ki kell várni a véleményét a többieknek is, mindenesetre az eddigiek nem sok jót mutatnak (lásd: a pimasz ügynök, meg Laporta szópárbaja a médiában).
Én nem tartom a hangnememet übermensch-nek, és nem gondolnám, hogy igazad van. Ugyanis, én is/mi is, akik védjük/támogatjuk/kiállunk Samu mellett a kamerunival foglalkozunk. De csak olyanokat tudnánk írni, amit mindenki tud/ismer/látott.

Laporta - elnök, akinek véleménye van, de ő maga is mondta, hogy ez a dolog, az általam említett 3 emberre tartozik/vonatkozik.
Samu ügynöke - ismerjük az ügynököket, sokfélét nyilatkoznak, szerte a sajtóban.

Majd látjuk. :wink:
Kép
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.07.15. 15:31:13

Azt gondolom, hogy a szerződést most fogja csak elolvasni, mert nyaralni volt, vagy ő maga már el is utasítota? Hétfőn nyilatkozni is fog. Tisztábban fogunk látni. Igazából nem lehet azt sem tudni, hpogy tényleg magasabb fizetsért kér. Villára meg Eto'o mellett szüksége lesz a csapatnak, mert 6 kupáért játszunk, és több, mint 60 meccsünk lesz. Ki bírja azt a rengeteg meccset? Kell a nagyon jó csatár, mert mindenki minket akar majd elverni. A vérfrissítés is kell, mert az is segít a motíváció fenntartásában.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.07.15. 15:21:20

ALEXDP írta:Plusz borítékolható,hogy ha Samu megy,Villa jön,és lesz mondjuk kb ugyanannyi gólja,akkor minden antiSamuista itt veri majd magát,hogy naugye...
Viszont ha Villa nem lő kb ugyanannyi gólt, akkor minden antiVillaista itt veri majd, magát, hogy na ugye... :wink:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2009.07.15. 15:19:03

Plusz borítékolható,hogy ha Samu megy,Villa jön,és lesz mondjuk kb ugyanannyi gólja,akkor minden antiSamuista itt veri majd magát,hogy naugye...

csak továbbra is tartom,hogy Samu már a miénk,ő ellentétben Villa-val,már bizonyított is itt,szóval szerintem magasabb fizu,3 éves szerzi,és akkor jár mindenki a legjobban!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.07.15. 15:13:21

Egy kérdés van tul.képpen, hogy: Eto'o-ék miért nem válaszoltak még a szerződéshosszabbításra?
Sokan védik, meg "szegényezik"...de azért azt lássuk be, hogy a klub már megmutatta, hogy mit akar - könyörögjenek is neki, vagy mire vár?
Az ügynöke csak ködösített, semmi konkrétumot nem mondott, hogy akarnak-e hosszabbítani, vagy sem, illetve mennek-e, vagy sem.

De amúgy azt nem értem, hogy miért kell védeni Samu-t?! Úgy értem, az Eto'o-t kritizáló vélemények Eto'o-val foglalkoznak, míg az Eto'o-t védő vélemények pedig azokkal a fórumozókkal, akik Eto'o-t kritizálják. Ez valahol nem normális jelenség. Kicsit übermensch jelleget ad az egésznek, mármint a hangnem.

Varga Tamás!
Egyébként Laporta legalább annyira érintett ebben a kérdésben, mint az általad felvázolt 3 ember, és ő már nyilatkozott. Meg azért Eto'o ügynöke is, ő sem egy harmadrangú figura (persze szigorúan ebben a tekintetben!!!). De amúgy való igaz, hogy ki kell várni a véleményét a többieknek is, mindenesetre az eddigiek nem sok jót mutatnak (lásd: a pimasz ügynök, meg Laporta szópárbaja a médiában).
Avatar
2pac4ever10
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2008.08.14. 17:15:44
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2009.07.15. 15:00:43

geridoss írta:
2pac4ever10 írta:Szerintem meg kéne próbálni azt hogy maradjon. Egy kis fizu emelés most nem azt mondom h 10 millió eurót keressen de egy picit emelhetik. De remélem Samut nem csak a pénz érdekli...nagyot csalódnék benne!
Már miért ne kereshetne 10 millió eurót is akár? Szerintem idén tett annyit a csapatért, hogy kijárjon neki a NEM KIS fizetés emelés... Nem tudom mennyit kér Eto'o, de hogy ennél nem többet, az is biztos... Laportáéknak pedig nem értem a zsugoriságát, Eto'o a világ talán legjobb befejező csatárja, én személy szerint sokkal többre tartom, mint pl: Villa-t, vagy Ibra-t, csak hogy a felmerülő két nevet nézzem...Ha elengedik egy ilyen "apró" kis hülyeség miatt, akkor nagyon nagyot csalódnék bennük. Valdes-nek megadták a fizu emelést... Gondolom nem kell részletezni hogy melyikük szolgálna rá jobban. Remélem itt tudják tartani Samut!

Nem csak idén tett ennyit a csapatért. Minden évben amelyikben játszott lőtt gólt és küzdött. Megértem hogy dühös mivel a vezetőség az ezt megelőző évben is eljátszotta vele ezt. " Nem kell,mehet amerre akar ". De Ő küzdött megmutatta hogy szükség van rá a csapatban. Nem kéne most elengedni. Remélem mihamarabb megoldódnak a tárgyalások és a legjobb döntés születik méghozzá az hogy Eto'o marad a Barcában.
Kép

\ Köszönjük Eto'o || Sok sikert a jövőben /
régész
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.08.07. 16:15:56
Tartózkodási hely: Szeged

2009.07.15. 14:57:23

Üdv mindenkinek, főleg Tamásnak! Én is most jöttem vissza szabiról, és szinte semmi sem történt Etóval. Teljesen egyet értek azzal, amit leírtál, csak én kiegészíteném a Forlános 25 millás hülyeséggel.
Állítólag hétfőn jön vissza Samu. Nem lennék meglepve, ha kicsit nyersen nyilatkozna erről az egész dologról...
Lezárt