Serie A / Coppa Italia

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2009.05.10. 22:37:45

Fecooo írta:hopika, az inter X-elt hazai pályán a Chievo ellen, pedig sokan már ünnepelni akartak...
a Roma-nak ha jól számolok már matematikai esélye sincs a 4. helyre :(

remélem a Barca nem lesz olyan amatőr, mint JM csapata...
mert lehet, h sokan lehurrognak, de JM-mel gyengébb az Inter, mint Mancio-val volt...
Messze nem hazai pálya volt,de így is elég vérszegény.De a kedvünkért a Milan is xelt a púposokkal,szóval mindne maradt a régiben. :P
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.05.10. 17:12:40

Varatrix írta:Nem mintha valaha is szerettem volna az Intert, egy lapon van a Madriddal és londoni klubokkal (kivéve Tottenham).

De!
Manchini egy iszonyat szimpatikus edző volt, és hiba volt elengedni.
Indokolatlan volt, a bajnokság sajnos így is meg van, Bl-be meg úgy sem mennek semmire.

2vel egyetértek, a 3.-kal csak részben ;)

nekem a manchester-i csapatokkal van bajom inkább, nem a londoniakkal...

egyébként egyetértek, Mancini legalább megpróbált focit játszatni, nem csak a jm-féle nézhetetlen robotfocit nyomatta...
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.05.10. 17:05:48

Nem mintha valaha is szerettem volna az Intert, egy lapon van a Madriddal és londoni klubokkal (kivéve Tottenham).

De!
Manchini egy iszonyat szimpatikus edző volt, és hiba volt elengedni.
Indokolatlan volt, a bajnokság sajnos így is meg van, Bl-be meg úgy sem mennek semmire.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.05.10. 17:02:20

hopika, az inter X-elt hazai pályán a Chievo ellen, pedig sokan már ünnepelni akartak...
a Roma-nak ha jól számolok már matematikai esélye sincs a 4. helyre :(

remélem a Barca nem lesz olyan amatőr, mint JM csapata...
mert lehet, h sokan lehurrognak, de JM-mel gyengébb az Inter, mint Mancio-val volt...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21302
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.05.04. 20:14:47

Ezek után remélem Zlatannak nincs maradása. Mehet a Madridba BL-t nyerni....csak nehogy megint nyolcaddöntő legyen abból :lol:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.05.04. 18:58:48

Benga írta:http://nst.blog.hu/2009/05/04/60_eve_ha ... sz_futball
Ezt mindenkinek érdemes.
engem a mu tragédiája is sokkolt, de ha lehet ilyet mondni, ez mégjobban... itt lenullázódott az egész brigád.. :(

és ami a legkeményebb, h nagyon kevés híja volt annak, h legyen még egy magyar áldozat:
egy hozzászóló írta:...Most olvasom, hogy Kubalát hívta Egri-Erbstein imondván, hogy meg tudná győzni a Toro-vezetőket, hogy kell nekik.

Kubala maga mondta :,,Azért nem mentem el Portugáliába, mert megtudtam lehet, hogy akkorra érkezik meg Udinébe a fiam és a feleségem... Nekik köszönhetem az életem, mert a Torino gépe Superga fölött lezuhant.
asszem nem kell részleteznem, h mi lett volna, ha a Laszi is ott utazik a gépen. egy korszak kimaradt volna a barca életéből nou campostúl, mindenestűl....


a szimpatikus inter, kiemelkedően szimpatikus, egyben rendkívűl "ösztönös" zsenijéről is egy kicsi...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Benga
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.02.07. 12:37:36

2009.05.04. 17:18:40

Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.05.04. 12:44:02

http://www.nemzetisport.hu/olaszfoci/vi ... 34440.html?
hát ez marha jó. habár nem szeretem nagyon Mourinhot, de ez hatalmas :D ne hittem volna, hogy ilyen aktív edzéseken
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.05.03. 18:03:13

Na a Milan egy első ránézésre nehéz meccset hozott 0-2-re, Juve pedig csak döntetlent játszott. Jó lenne ha meglenne a 2. hely :!:
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21302
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.04.28. 21:07:13

MQuC írta:Ibrahimovic eligazol a szezon végén. (szvsz)
Santon tényelg nagy tehetség, nagyon bírom. Én is aig várom már, hogy Valamit nyerjenek már, mert jó-jó az olasz bajnokság, de legalább egy kupa vagy BL bejöhetne már :?
Kupa sztem nem lehetetlen cél. Bl az húzósabb... már akkor is örülnék, ha nem esnénk ki az első komolyabb csapatnál, mert mostanában az van.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.04.28. 20:01:24

nálam mostmár egy percig sem kérdés, h az inter nyeri a bajnokságot.
egyszerűen a nagynevű csapatok közül náluk van meg minden, ami a címvédéshez kell. az anyagi forrásaik vastagok és rendezettek, a játékoskeretük olyan bivaly, h két, közel azonos szintű brigádot el tudnának indítani a bajnokságban, az edzőjük sem egy nyeretlen kétéves. és ha mindezek kevesek lennének, akkor jön a bírói kar :P :P :P :P
(tudom, h utáljátok ezt, de csak az ASRrel kapcsolatos meccseken is többször előfordult már enyhén szólva vitatható ítélet ami az internek kedvezett, és ez csak egy párosítás...).
rajtuk kívűl a milannál generációváltás zajlik, hiába vannak ott csúcsszuper játékosok is, de az kevés az első helyhez, a púposoknál egyelőre még nehezen hordozzák el azt, h - eddig legalábbis - általában csak magukra számíthatnak, nem nyomja őket senki, ez pedig szintén karcsú a tabella elejéhez, az ASR pedig rendkívűl rapszódikusan teljesít, ráadásul ott még az anyagi lehetőségek sem olyanok, h minden helyre két azonos képességű, jó zsugást tartsanak. ez pláne olyankor jön ki, mint a mostani időszak, amikor sokan fél lábbal játszanak, mert ha nem vállalnák, akkor jöhetnének a tizenéves primaverás gyerekek....
rajtuk kívűl sztem nincs olyan brigád, akik érdemben bele tudnának szólni a bajnokság végkimenetelébe.

az interre visszatérve, balotellit én egy pillanat alatt bekrnám vmi negyedosztályú csapatba egy évre kölcsönbe, úgy, h még eligazolni se tudjon. azt hiszem, utána az ott lejátszott szántóföldes bugik után, amikor minden meccs kihívás lenne neki, h a 90 perc után a saját lábán megy le a pályáról, vagy hordágyon viszik, lehet, h elgondolkodna azon, h érdemes-e arcoskodnia az internél, vagy örül inkább annak, h luk van a seggén és szelel, plusz még egy olyan kaliberű csapatnál bizonyíthat, mint a milanoiak.

mindez a serie a-ban elég, h nemzetközi szinten miért olyan vékony a történet, azt nem tudom. így visszagondolva talán lehet, h a mancio is kevés volt ahhoz, h nagyot alakítsanak, murinnyónál pedig csak egyszer volt karácsony, a porto óta sehol semmi...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.04.28. 13:14:54

A Milan-nál nem azt kell nézni, hogy befogja-e az Intert hanem hogy meg tudják-e őrizni a 2. helyüket. Amilyen gyengén játszottak idén is ez a 2. hely óriási eredmény lenne.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.27. 21:12:10

Ibrahimovic eligazol a szezon végén. (szvsz)
Santon tényelg nagy tehetség, nagyon bírom. Én is aig várom már, hogy Valamit nyerjenek már, mert jó-jó az olasz bajnokság, de legalább egy kupa vagy BL bejöhetne már :?
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21302
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.04.27. 20:57:16

Sajnos igaza van Boixos-nak. :cry: Az Interben rengeteg a gyökér. Eleve Mourinho az edző. Én ugy voltam vele a szezon előtt, h ok, nem szimpatikus, de nagy edző, és ha talán vele alkothat vmi nagyot a csapat. De nem ez lett, sőt, gyengébbek lettünk mint Mancinivel. Ezek után örülnék, ha szezon után lelépne.
Balloteli: Remélem benő a feje lágya, visszavesz az arcából, és akkor nagy játékos lehet. Ha nem igy lesz, könnyen ugy járhat mint Adriano.
A másik fiatal tehetséggel, Santonnal viszont nincs semmi baj. Őt nagyon meg kell becsülnie az Internek.
Ibra: Nagy zsugás, de egy féreg. Én nem bánnám, ha lelépne. El kéne adni a Man. Citynek, és az ő árából lehetne venni normális játékosokat, akik nem bomlasztják a csapategységet, de tudnak focizni. Pl. Diego Militoval sztem meg is lenne oldva Ibra pótlása, gólokban még fölül is múlna. Aztán Motta iránt is érdeklődünk, ő is jöhetne. Mancini + Quaresma szintén mehetnének Isten hirével, helyettük jöhetnének kreativ kp-ok.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2009.04.27. 16:28:41

Az a baj,hogy nincs a helyén.Rendkívül tehetséges,de úgy el van telve magától,mintha már letett volna valamit az asztalra.Nagyképűen játszik,sokat színészkedik,s ellenszenvesen viselkedik,valamint alattomos.Boixosnak igaza lehet ezzel a gyökérmágnessel kapcsolatban,mert végre van egy tehetséges fiatalja az Internek,s az is egy gyök. :roll:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
socio66

2009.04.27. 14:42:49

Egyébként Balotellit miért utálják még az Inter-szurkolók is?
Láttam már hogy a San Siróban kifütyülték,de ebben én le vagyok maradva..
Annyit tudok róla,hogy hihetetlenül nagy tehetség,meg hogy az önbizalma a helyén van..de mi a szurkolók baja vele?
Benga
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.02.07. 12:37:36

2009.04.27. 14:32:41

Balotelli. Engem valamiért pár magyar fiatal focistára emlékeztet, annyi különbséggel, hogy ő tud focizni. A viselkedése szerintem visszataszító bármennyire is jó játékos. Ja és óriási rutinnal dobálja magát. A játékát viszont élmény nézni.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2009.04.27. 14:28:14

fir3bird írta:én is így gondolom. a Milan nem lesz képes behozni ezt a 7 pontot. az Inter meg nem fogja elajándékozni a bajnoki címet. meg lesz nekik. (megint :( )
Utolsó 5 meccs:
Milan: Catania, Juventus, Udinese, Roma, Fiorentina.
Inter: Lazio, Chievo, Siena, Cagliari, Atalanta.

Milannak nincs is könnyű sorsolása, ők bőven fognak még pontokat veszíteni. Inter még növelni is fogja az előnyét.
Saviola írta:...
Egyetértek :wink:
Kb. a két Roma elleni meccs (4-0, 3-3) tetszett, a többi egy nagy szr volt. A szr játékhoz: a középpályán nincsen egy kreatív ember sem, így meg nem lehet szép játékot várni. Q vagy Mancini tudott volna egy kis színt vinni a játékba, de ők meg nem válltak be... Aztán kb. Maicon-ra van építve a támadójáték :)

Ibra sztem nem fog elmenni, ennyi pénzt sehol sem kapna (12 milla/év), max. a ManCity-ben, de ő nem olyan hülye, mint Robinho...

Adriano az egyik kedvenc játékosom volt az Interből, de most sikerült egy kicsit megutáltatnia magát. Moratti szinte az apja volt, több éven keresztül ápolgatta őt, még akkor sem küldte el, amikor piásan ment edzésre meg az egész hétvégét átbulizta. Közben meg kapta a fizut... Most meg csak úgy fogja magát és kijelenti, hogy ő átmenetileg visszavonul...hát szép :?

Savi! Balotelliről mi a véleményed? :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.04.27. 13:28:33

Saviola írta:
LG írta: Ez igaz, viszont akkor ki erdemelne meg :?: Mert a tobbi nagy csapat sem jobb semmivel.
Így van,fogalmam sincs. :oops:
Ezért írtam párszor,h mekkora tré az olasz bajnokság,és foci, immáron nem egy éve már...

Inter is nézhetetlen focit produkál,de azért érdemli meg szerintem,mert legkiegyensúlyozottabban hozza ezzel a focival a 3 pontokat, míg riválisok hasonlóan tré focival botlanak bőven.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2009.04.27. 12:46:24

LG írta: Ez igaz, viszont akkor ki erdemelne meg :?: Mert a tobbi nagy csapat sem jobb semmivel.
Így van,fogalmam sincs. :oops:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21302
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.04.27. 12:09:07

Saviola írta:Egyébként hozzáteszem,nem is nagyon érdemeljük meg a bajnoki címet.Olyan színtelen,szagtalan játékot mutatunk,hogy az valami elképesztő
Ez igaz, viszont akkor ki erdemelne meg :?: Mert a tobbi nagy csapat sem jobb semmivel.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.04.27. 11:36:05

Saviola írta:...
=D> =D>

Jövőre azért remélem belehúz a komplett olasz foci, remélhetőleg az angolok kárára. Nekem hiányzik a szín a BL-ből.

Ibra távozására meg nem vennék mérget, addig oké, hogy unja a banánt, de ki az aki horror árat fizet és állja a fizetését? Úgy vélem hasonló lesz, mint az Eto'o ügy, el akarták adni, de senki nem fizette ki az árát.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.04.27. 11:23:16

Saviola írta:Adrianoval felbontották a szerződést.Nem is értem az ilyen embereket.Megvan a lehetősége,hogy azt csinálja,amit szeret,mert van tehetsége,s egy élcsapatban rúgja a bőrt,ráadásul olyan fizetést kap,hogy fél Magyarország elélne belőle (persze ez kis túlzás),erre ő mindent eldob,mert így tartja kedve.Gyökér.
Nagyon sajnálom, amiért így alakult, persze ő a hibás.
A kiemelt mondathoz: nekem úgy tűnt, hogy az nem igazán a futball.
Az csupán megélhetés volt számára, s inkább a féktelen ivászatok, a fényűzés, és a jobbnál jobb nők miatt vállalta csupán a milánói karriert.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2009.04.27. 10:46:04

Egyébként hozzáteszem,nem is nagyon érdemeljük meg a bajnoki címet.Olyan színtelen,szagtalan játékot mutatunk,hogy az valami elképesztő.Egész évben nem tudok olyan meccset mondani,ami után úgy álltam fel (ha láttam),hogy ez ügyes,mozgékony,taktikus játék volt.Szenvedés volt szinte az összes,vagy Ibra döntött,vagy szerencsénk volt.Azt viszont még mindig elutasítom,hogy a bíróknak köszönhetjük ezt a bajnokságot.Volt néhány olyan ítélet,ami minket segített,tény.De nem ezért vagyunk mi az élen.Jelenleg az olasz bajnokságban nincs olyan erős csapat,amelyik ezt a gyenge Intert beérhetné.A Milan öreg,oda frissítés kell a padon is és a játékosállományban is.A Juve szeszélyes,néha jó,néha katasztrófa.A Roma szépen játszik,de nem eredményesen.S ennyi.

Emellett a nemzetközi porodon a teljesítményünk katasztrófa.Évek óta az.Azzal,hogy idehozták murit,semmi nem változott,csak a kupából is kiestünk.Mancinivel legalább az is megvolt.Attól félek,hogy az esetleges bajnoki cím Murinho maradását eredményezi,s jövőre is ez a nulla játék marad. :evil:

Ibra valószínűleg koccol,mert megunta olasz hont,szánalom.Adrianoval felbontották a szerződést.Nem is értem az ilyen embereket.Megvan a lehetősége,hogy azt csinálja,amit szeret,mert van tehetsége,s egy élcsapatban rúgja a bőrt,ráadásul olyan fizetést kap,hogy fél Magyarország elélne belőle (persze ez kis túlzás),erre ő mindent eldob,mert így tartja kedve.Gyökér.

Szóval,egyáltalán nem vagyok elégedett az idei Interrel,de ha megnyerjük a bajnokságot,annak örülni fogok,attól függetlenül,hogy ez az idény nem volt az igaz.

Forza Inter!
,,Azt hitted, hogy mi történt."
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2009.04.27. 00:26:36

ozsimiki írta:Á Savi,az kizárt!

Tavaly a Romát hoztátok kicsit izgalmi állapotba a végére,de meglett, most a milán közeledett picit, de kizártnak tartom,h ne az Inter nyerje ezt a bajnokságot.
én is így gondolom. a Milan nem lesz képes behozni ezt a 7 pontot. az Inter meg nem fogja elajándékozni a bajnoki címet. meg lesz nekik. (megint :( )
Lezárt