Luis Enrique

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kit választanál LE utódjának?

Sampaoli
53
56%
Unzue
5
5%
Koeman
10
11%
Blanc
0
0 szavazat
Allegri
9
9%
Tuchel
2
2%
Sarri
1
1%
Eusebio
0
0 szavazat
Óscar Garcia
1
1%
Más
14
15%
 
Szavazatok száma: 95
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.04. 12:24:32

Én valahogy értem Enrique logikáját, eléggé darálós volt ez a Real Madrid, érthető szerintem hogy Ardát küldte be, legalábbis ha bevállt volna.Csak sajnos nem vállt be, mert jelenleg idegen testként mozog. Azonban megvan a technikai tudása ahhoz hogy beválljon, mégha hosszabb idő kell neki, azért mégis fél évig nem játszott csak 1-2 meccset és teljesen más közeg.

Robi remek volt az első találkozón, de ez a Real sokszor úgy darált hogy az Atleti sárgulhatott az irigységtől olykor. Szóval lehet Robinak se ment volna nagyon akkor.(Akkor meg Ardát követeltük volna :lol: )
Bár amúgy lehet jobb lett volna lekapni egy játékost az MSN-ből, bár elvileg 4-4-2-re álltunk be a meccs végén.

Ez van, a Real Madridnak sokkal fontosabb volt ez a meccs, mi meg fáradtak voltunk fejben,fizikailag is, és kicsit balszerencsések.

Tényleg valaki jól leírta, ennek a Realnak van egy meccsen egy jó 15 perce, ha azt átvészeli az ember akkor nyert ügye van.Első 60 percben lényegében egykapuzás volt...
Cserébe mi pont a legjobb periódusukban kínáltuk tálcán a lehetőséget, és éltek is vele.

Őszíntén szólva a meccset elnézve mindent elképzeltem volna, csak azt nem hogy pont ez a Real Madrid fog nyerni az utolsó percekben pláne emberelőnyben
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2016.04.04. 12:11:50

visca el barca írta:
Alcantara írta:Az SR csere is egy olyan fikció, ami vagy igaz vagy nem. mindig az a jó csere utólag, aki nem jött be, ha kikap egy csapat.
ez azért nem igaz. még a hülye, hozzá nem értő laikusok (pl. én) is látják, hogy SR sokkal többet adni JELENLEG a csapatnak mint a török.
Gondolod, hogy az volt az oka, amiért LE nem cserélte be, mert ő még ennyire sem ért hozzá, mint ti páran a fórumon? :lol: ..akár ez is benne van.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.04. 12:03:12

Alcantara írta:Az SR csere is egy olyan fikció, ami vagy igaz vagy nem. mindig az a jó csere utólag, aki nem jött be, ha kikap egy csapat.
ez azért nem igaz. még a hülye, hozzá nem értő laikusok (pl. én) is látják, hogy SR sokkal többet adni JELENLEG a csapatnak mint a török.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2016.04.04. 11:45:45

Yokozuna írta:Két meccs óta teljesen meg van zavarodva. Nem tudom miért takarja el a száját, nehogy leolvassa valaki a zseniális taktikáját? Inkább tüzelné fel teli torokkal az enervált támadókat.

A következő miatt linkeltem a fentit be:

Nem az a baj, hogy nem lehet (miért ne lehetne, ez egy fórum) kritikát megfogalmazni LE felé, hanem az ilyen tartamú, semmitmondó kritikák.

Tavalyi évben is eltakarta a száját, nem tüzelte jobban a csapatot, mégis végigvertük Európát.
Akkor nem volt gond a stílusa, most viszont ezzel van megtalálva?
Azért ez ne legyen már értelmes, jogosan megfogalmazható kritika!
Ezen kívül is volt ,aki igen átesett a ló túloldalára.

Balinhonak igaza van, egyesek itt személyes sértésnek veszik, ha kikapunk, főleg, hogy a Real merészelt minket megverni. Mit ad isten éppen 39 meccs után.
Az a felvetés, hogy ne játszanak az MSN tagjai és ne vegyenek fel pénzt aznapra érte, hát gondolom viccnek lett Írva, mert ez nem kicsit gyerekes.

Az SR csere is egy olyan fikció, ami vagy igaz vagy nem. mindig az a jó csere utólag, aki nem jött be, ha kikap egy csapat.
Nem mondom, hogy nem jó játékos mára, de azért olyan nagyon nagy csodát nem kell tőle sem várni. Az is lehet, hogy aki ezt írja, annak igaza lett volna. Nyilván megvan az oka, miért nem ő játszott, ezt viszont utólag nem fogjuk megtudni.

Rövid a kispadunk ez teljesen igaz, Matyi kiesése után, hátra nem lehet biztonsággal cserélni, hogy Masch feljebb léphessen. A két padozó belső védő egyike sem életbiztosítás. Arról nem is szólva, hogy egy agyonhajszolt Jordi Alba van a baloson, akit egy ilyen ellenfél ellen nem lehet lecserélni egy belassult Adrianóra.
Az előre cserékről nem is beszélve, nem véletlen akartunk csatárt télen.
Egyszerűen nincs minőségi támadónk, aki topcsapat ellen bevethető lenne.

Az igazán nagy baj akkor jönne, ha valamelyik lesérülne vagy ne adj isten a szintén agyonhajszolt Rakitic lenne egy sérülés áldozata.

Tavaly a Madrid éppen ennek a vékony padnak lett az áldozata, ha jól emlékszem, elszállt Modric középről a legfontosabb szakaszban, de lehet tévedek.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2197
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.04.04. 11:35:48

Az a nagy baja a mai Barcanak, hogy a kezdőn kívül nem igazán van cserejáték, aki színt vihetne a játékba.

Támadó sorba, nem hiszem, hogy Munír többet adott volna, mint Suarez vagy Neymar. Amúgy Messi nem játszott rosszul.

Középpályára Iniesta meg Rakitic helyett, jöhetett volna Roberto, de más nem igazán van aki alkalmas lenne a segítségre és ő is idén robbant be.
Turanban lehet, hogy bízott szerintem. Amúgy nem rossz játékos a török, csak idő kell neki, hogy megtalálja a helyét. Az Atleticoban húzóember volt

Védekezés. szintén, bár ott legalább középre van ember.

Ez nem L.E. hibája. Ilyen jelenleg a Barca nyáron Ezért kell előre egy ember. Középpályán megleszünk meg hátra se ártana valaki.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2016.04.04. 11:20:11

Balinho írta: Na jó, itt azért inkább arról volt szól, hogy jó pár fórumozó kolléga igencsak túlreagálta a dolgokat, sőt egyenesen szégyenteljesnek nevezi, hogy egy vitán nélkül a vitán felül Európa öt legjobb csapatának egyike meg mert minket verni hazai pályán.

Azon lehet vitatkozni, hogy hibás volt-e Rakitic cseréje, mert miközben azért igencsak a seggén vette a levegőt a dalmát, Arda továbbra sem jó igazán semmiben a középpályán, sem támadásban, sem védekezésben nem tesz hozzá semmi különlegeset.

Ettől függetlenül tényleg egyes emberek a saját személyük elleni inzultusnak veszik, ha a csapatnak egy-egy meccsen nem úgy megy, ne adj Isten néha még ki is merészel kapni...
Én az elégedetlenek táborát gyarapítom, viszont nem az a probléma, hogy kikaptunk. Egy Real ellen, legyenek akármilyen formában nem szégyen kikapni, még hazai pályán sem. Nekünk igazából a presztízsen kívül tétje sem volt. De igenis lehessen már elégedetlenekdni a mutatott játék miatt, és nem 15 évvel ezelőtt vagyunk.

Igenis szégyenteljes volt az MSN nem akarása, ha nem akarnak játszani, nem akarnak küzdeni, semmi gond, akkor jelezzék a klub felé, hogy ezen a héten nem játszunk, és nyilván akkor a fizura sem tartanak igényt, mert hát a semmire miért is járna... :)

Az aggaszt engem, hogy ha egy Real Madrid ellen képesek erre, hogy nagyban belesz*rnak az egészbe, akkor ott már az edző is ludas, és igen, ez nagy részben LE hibája.

Áldom az eget, hogy ő az edzőnk, jelenleg nem is járhatnánk jobban mással, de nem hibátlan, ahogy senki sem az, és igenis lehessen felé is negatív kritikát megfogalmazni.

Kedden lehet javítani (szvsz fogunk is..).
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.04.04. 11:01:32

Gólt már akkor sem rúgtunk volna, hogy ha egy pl.: Pedrot cserélünk be, mert társa nem lett volna.
Recreanak igaza van, itt az 1-1 bőven jó eredmény lett volna, és nem előre kellett volna még menni.
A kevesebb néha több.

Cserék közül így a lehető legrosszabb opciót választotta.
Ott volt Roberto vagy akár behozhatott volna egy védőt, és Mascheranot feltólta volna a Kp-ra.
Na ő biztos visszafutott volna a Real játékosával. Turan nem tud futni, erre rájöhetett volna már.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2016.04.04. 10:50:48

LG írta:
Egyesek a "csodabarcán" szocializálódnak, úgy 15 évvel ezelőtt kellett volna látni milyen célokért küzdött néha a csapat.
Értem, szóval akkor nyugodtam hibázhat bárki a csapatból, mert 15 évvel ezelőtt nem voltunk ennyire eredményesek. :D (Teszem hozzá, hogy egy sokkal erősebb bajnokságban, és sokkal erősebb európai mezőnyben, mint a mostani, mert igen, én is átéltem azokat az időket. Attól függetlenül a szombati produkciót gáznak tartom, és LE volt talán benne a legnagyobb ludas. Ahogy a játékosokban nem láttam a győzni akarást, úgy benne sem, 1 nyomorult cserére futotta. :roll:

Ettől persze összességében bőven elégedett vagyok a munkájával, ez nem is lehet kérdés, de lehessen már szóvá tenni, ha vki úgy véli, hogy hibázott, anélkül, hogy fel legyen hozva, ez a bezzeg 15 évvel ezelőtt szöveg. #-o
Na jó, itt azért inkább arról volt szól, hogy jó pár fórumozó kolléga igencsak túlreagálta a dolgokat, sőt egyenesen szégyenteljesnek nevezi, hogy egy vitán nélkül a vitán felül Európa öt legjobb csapatának egyike meg mert minket verni hazai pályán.

Azon lehet vitatkozni, hogy hibás volt-e Rakitic cseréje, mert miközben azért igencsak a seggén vette a levegőt a dalmát, Arda továbbra sem jó igazán semmiben a középpályán, sem támadásban, sem védekezésben nem tesz hozzá semmi különlegeset.

Ettől függetlenül tényleg egyes emberek a saját személyük elleni inzultusnak veszik, ha a csapatnak egy-egy meccsen nem úgy megy, ne adj Isten néha még ki is merészel kapni...
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.04.04. 09:56:35

Cseri írta:LE szerintem nem hibázott a cserével a meccsen,ilyenkor derül ki,hogy rövid a pad,nincs olyan játékos aki csereként lendíteni vagy formálni tud a játékunkon, éppen ezért meglátásom szerint SR-el és a 0km-s Rafinhaval sem lettünk volna beljebb,ilyen meccseken hiányzik nagyon Xavi.
1-0-ás eredménynél, de még 1-1-nél sem lendíteni kellett volna a csapaton, hanem az eredményt megtartani, ahogy már annyiszor csináltuk az idényben, volt ugye, h kevesebb sikerrel. Labdatartásra, védekezésre SR tökéletes lett volna, elöl kb észre se lehetett volna venni a cserét. Ebben a szituban tényleg ordított ez a megoldás.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2016.04.04. 09:26:39

LE szerintem nem hibázott a cserével a meccsen,ilyenkor derül ki,hogy rövid a pad,nincs olyan játékos aki csereként lendíteni vagy formálni tud a játékunkon, éppen ezért meglátásom szerint SR-el és a 0km-s Rafinhaval sem lettünk volna beljebb,ilyen meccseken hiányzik nagyon Xavi.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.04. 09:21:17

Egyesek a "csodabarcán" szocializálódnak, úgy 15 évvel ezelőtt kellett volna látni milyen célokért küzdött néha a csapat.
Értem, szóval akkor nyugodtam hibázhat bárki a csapatból, mert 15 évvel ezelőtt nem voltunk ennyire eredményesek. :D (Teszem hozzá, hogy egy sokkal erősebb bajnokságban, és sokkal erősebb európai mezőnyben, mint a mostani, mert igen, én is átéltem azokat az időket. Attól függetlenül a szombati produkciót gáznak tartom, és LE volt talán benne a legnagyobb ludas. Ahogy a játékosokban nem láttam a győzni akarást, úgy benne sem, 1 nyomorult cserére futotta. :roll:

Ettől persze összességében bőven elégedett vagyok a munkájával, ez nem is lehet kérdés, de lehessen már szóvá tenni, ha vki úgy véli, hogy hibázott, anélkül, hogy fel legyen hozva, ez a bezzeg 15 évvel ezelőtt szöveg. #-o
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.04.04. 09:11:55

visca el barca írta: egyébként sztem nem azzal volt a baj h ivánt lehozta, hanem azzal, hogy a teljesen fogalmatlan törököt küldte be.
Egyrészt igen.SR is bőven hozzá tett volna ennyit.Másrészt azt se értem miért nem cserélt még.Nem állt fel rosszul a legerősebb csapatot küldte de amikor elkezdtünk fáradni ők meg feljönni nem értem miért nem cserélt.
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.04.04. 08:40:29

Oké, h Rakitic le, bár érdekesnek találom, h mindig ő fárad el, és kétlem, h a kondijával van gond, esetleg a többiek is melózhatnának annyit, akkor nem esne szét a horvát. Arda bejött, mondhatni szokásos, oké, bár nem találja a helyét.

Teljesen logikus lett volna, hovatovább ordított, h a vezető vagy az egyenlítő gól után MSN-ből valaki le, SR be. És még fejtörést sem okozott volna, h kit, mert büdös gyenge volt mindhárom, szóval csukott szemmel ki kellett volna az egyiket emelni (sztem Suarezt) és lehozni. Nem is értem, emberhátrányban hozták ránk egyfolytában az utolsó x percben, mina túrót nézett a csávó?

Szerk: ja, páran már leírtátok előttem, én is csak nézek, de nem látok.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.03. 12:39:27

Alcantara írta:Egyesek a "csodabarcán" szocializálódnak, úgy 15 évvel ezelőtt kellett volna látni milyen célokért küzdött néha a csapat.
igen, sajnos a mostani tízen-huszonévesek ilyen szempontból ezüstkanállal a szájukban születtek, és ha anyuka a napi szarvasgomba-homár-kaviár trio helyett egyszer tökfőzeléket rak az asztalra, olyan szinten képesek picsogni h az valami félelmetes....

egyébként sztem nem azzal volt a baj h ivánt lehozta, hanem azzal, hogy a teljesen fogalmatlan törököt küldte be.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.03. 10:29:14

Drámázni én sem drámázok, ezt múltkor is írtam, hiszen a bizonyítványosztás nem a tegnapi múlott vagy egy másik meccsen, de a döntései megkérdőjelezhetők. Nem is feltétlen Rakitic lecserélése az valóban érezhető bolt, hogy mikor fent volt is kezdett szétesni a dolog és elfáradt a horvát, de jöhetett volna SR, aki pl Madridban az egyik kulcs volt (hiába volt akkor még más RM volt, edző, taktika stb). De ezek személyi dolgok,ezt utólag könnyű, de amit viszony hiányoltam, hogy nem váltottunk meccs közben. Ennek az LE csapatnak ez volt mindig is az egyik fő erénye, hogy brutál mód megtudta határozni a meccs ritmusát, s ha kellett 5-10 percre visszaállt kontrázni, ha kellett még erősebb letámadást csinált, ha kellett lesre állított stb. Most ez nagyon nem volt meg, s a RM viszont fokozatosan lépett feljebb és mi nem tudtunk erre reagálni. Az első félidő tényleg nem volt még rossz, de a másodikra nem tudtuk se a játékot se a ritmust kontrollálni.
Az utazás miatti fáradtságot, sérüléseket abszolút elfogadom, hogy emiatt volt, nem volt kellő kraft hogy tudjuk a ritmust diktálni. Előzetesen nem hiába volt meg a félsz, hogy a DA játékosok keveset tudnak majd pihenni a selejtezők után. Nincs ezzel se gond, mert mindenkinek ilyen sűrű a program, viszont akkor lépnünk kellett volna. Értem én hogy még így is lehet bepattan Messiről vagy Suarezről stb, de az viszont egyre kevésbé tetszik LE-vel kapcsolatban hogy az Istennek se cserél elölről.

Összességében ez most így jött össze, tényleg nem drámai a helyzet, sőt!!!! Viszont a kellő konzekvenciákat le kell szűrni, mert történnek mostanában olyan lépések, amik balul sülnek el, s ezt nem tudom már arra fogni, hogy hát nem jött be az xy csere. De fel a fejjel és menni kell tovább, s LE bizonyította már, hogy összetudja szedni a csapatot.
Kép
Kép
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2016.04.03. 06:02:05

Ott van a főoldalon a nyilatkozata, miért jött le Rakitic.
Nyilván jobban tudja, látja, kit és miért kell lecserélni, mint a fórumozók.
Nem értem miért kell támadni, csak mert ezen a meccsen kikaptunk.
Nekünk nem ez a szezon legfontosabb meccse, ellentétben a Reallal, akik a bajnoki szezont ezzel a győzelemmel tudták csak némiképpen kozmetikázni.
Sokkal fontosabb a keddi meccs és annak a visszavágója, majd ha ott is lejátszanak minket, valamint a hátralevő időben elbukjuk a bajnokságot is, talán akkor lehet némi jogos kritikát az edző felé fogalmazni.

Az enervált támadókról meg annyit, hogy egy másik időzónában játszottak orrvérzésig, a lassan már 5 percenként megrendezendő Copa America selejtezőt. Teljesen érthető a sok utazás miatti gyengébb teljesítmény, ezek az emberek nem gépek.
Ugyanennek a 3 embernek tapsikol a fél világ hétről hétre, lassan 1 éve.

Egyesek a "csodabarcán" szocializálódnak, úgy 15 évvel ezelőtt kellett volna látni milyen célokért küzdött néha a csapat.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.04.03. 05:58:40

LE egy triplázás és egy nagyon jó esélyű ismétlés után megint abba a hewlyzetbe hozta magát, hogy bizonyítania kell. Reméljük, hogy fog is.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2016.04.02. 23:47:46

Két meccs óta teljesen meg van zavarodva. Nem tudom miért takarja el a száját, nehogy leolvassa valaki a zseniális taktikáját? Inkább tüzelné fel teli torokkal az enervált támadókat.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.04.02. 22:54:09

Félreértés ne essék nem azt mondom , hogy mindennek vége és Lucho most azonnal távozzon. Egyszerűen csak elszabta a meccset és kész. Megesik az ilyen.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.04.02. 22:50:05

Nem kell dráma valóban, de ma azért hibázott a cserével. Mármint Rakitic lecserélését teljesen jogosnak érzem, de nem Ardat kellett volna behozni,hanem Robit. Vagy mindkettőt, és Rakitic mellett Neymar le, vagy Lajos.
Főleg,hogy végig látszott rajtunk,hogy meg vagyunk elégedve az 1-1el, én nem lázongtam volna, ha csatárt hozunk le döntetlennél.

Mindegy, majd BL-ben lehet javítani, illetve, ezt a hátralévő 7 meccset le kell hozni, a bajnokságot nem engedhetjük ki.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.04.02. 22:44:58

Jó azért ennyire nem kell drámázni. Az első félidőben telibe lefociztuk őket, a második elején is, aztán Piqué gólja után kiengedtünk. Még mindig sokkal jobb csapat vagyunk mint a Real, majdba BLben visszavágunk nekik.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.04.02. 22:37:11

Ezt nagyon benézte...

Óriási hiba volt behozni Rakitic helyére azt az Ardat aki amikor játszott nettó emberhátrányt jelentett. Érthető volt a szándéka , hogy kicsit támadóbbá tegye a középpályát viszont pont ezzel veszítette el a meccset. A csere után nem is volt középpályánk. Ha már valakit beakart hozni akkor azt a Sergi Robertot kellett volna aki hasonló típusú játékos mint a horvát és felszántja a pályát , nem úgy mint Mr.Döner...

A másik hibája az az volt , hogy képtelen volt feltüzelni a csapatot. Egy másik topicban azt írtam , hogy a mi hármasunk sokkal jobban védekezik mint a Realé . Hát ez most nagyon durván nem volt meg. Az MSN elől álldogált míg a BBC fegyelmezetten védekezett a meccs döntő többségében. Nem tartom Zidanet jó edzőnek viszont most eléggé megverte (taktikailag) Luchot.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2016.03.22. 07:00:15

Sajnos rosszak voltak a cserék valóban, DE szükségesek.
1. Piqué Classico előtt kisárgázodik?
2. Tura bűn gyenge volt!
3. Suarez meg... kellett a gól, ezért nem jöhetett le.
A probléma sajnos az, hogy Matyi nagyon rosszul állt be, ahogy Dani is... Ezért voltak rosszak a cserék, azonban sajnos szükségesek!
Ez nem LE hibája, inkább a játékosoké, Turané, Matyié, hogy nem tudtak élni a lehetőséggel...
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.03.22. 05:33:22

LE már a Classicora gondolt, amikor belepiszkált a védelembe. Nem kellett volna. Erre a 3 pontra kellett volna koncentrálni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.03.21. 15:36:50

Samper írta:
Nero. írta:Sajnalom hogy ennyire nem tudja kezelni az MSNt, hogy inkább elkezd a védelemmel variálni, minthogy lehozza az amúgy is gyengébb sárgás Suarezt, akit nyugodtan válthatott volna az egyre jobb Munir. Történelmi eredmények ide vagy oda, nálam Messi mellett a legnagyobb király jelenleg, de nem 10/10es edző...
Ez a mai 2-2 nagyrészt az övé. Múltkor kirohogtuk Sampert de valóban nagymestere a 2-0rol leadott meccseknek.
Tetszik, nem tetszik.LE aktív részese annak, hogy a 2:0 -ra hajlamos ráülni a csapat és ha kiegyenlítenek, nem tud igazán felpörögni. Talán majd hasonló esetben egy egészaséges Rafinha becserélése tud segíteni.
Nem értem miért lenne nagyrészt az övé. A cserék miatt? Suarezt lehozni? A 63. percben már 2:2 volt az állás. Volt benne kockázat, de ha nyerni akartunk volna, akkor nem segített volna Munir. Ha a 75-80. perc körül még 2:0 vagy 2:1 akkor azt mondom, hogy tényleg lehozhatta volna, de gól kellett, akkor meg egy Munir-Suarez csere nem segít rajtunk. Utólag lehet okoskodni, de ha beveri a helyzetét, akkor most LE nagy király lenne. Vagy nem kellett volna Matyit behozni? Ha Piqué kisárgázódik akkor is ő a hülye. Vagy ne Robit kezdesse. Mindenki oda volt meg vissza, hogy végre ő lesz a jh. Ez a játékosokon múlt, nem Luchon, legalábbis túlnyomó részben.

Most nem éreztem, hogy ráültünk volna az eredményre. Nem olyan volt, mint mondjuk a Depor ellen. Nagyon jött a Villarreal és a sok gyenge egyéni teljesítménynek és az átlag alatti csapatjátéknak köszönhetően nem tudtunk semmit kezdeni és két gólt is egyéni hibából kaptunk. Inkább a Villarreal érdeme, hogy nem tudtunk felpörögni, illetve mentálisan nem voltak topon a játékosok. Egyedül Neymar volt az aki próbálkozott és hajtott a gólért.

10/10-es edző nem létezik. De még 10/9-es sem, ha már osztályozunk. Mindegyiknek vannak hibái. Legalábbis nem nagyon tudok olyat mondani, de nem is emlékszem ilyenre.
Forca Barca!!!!
Lezárt