Luis Enrique

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kit választanál LE utódjának?

Sampaoli
53
56%
Unzue
5
5%
Koeman
10
11%
Blanc
0
0 szavazat
Allegri
9
9%
Tuchel
2
2%
Sarri
1
1%
Eusebio
0
0 szavazat
Óscar Garcia
1
1%
Más
14
15%
 
Szavazatok száma: 95
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.01.23. 17:00:53

noname írta:Félidei feladatok:
- új füvet lefektetni
- új cipőt adni mindenkire
- mindenkinek egy nagy pofon
- nyilvánosan felszólalni az elmeroggyant délutáni meccsek ellen
Az ellenfélnek is ugyanúgy délután van... :)

Hagyjuk már az ilyen kifogásokat, profi focisták.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.01.23. 16:58:20

Félidei feladatok:
- új füvet lefektetni
- új cipőt adni mindenkire
- mindenkinek egy nagy pofon
- nyilvánosan felszólalni az elmeroggyant délutáni meccsek ellen
A Fifa egy szégyen
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7466
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.01.19. 16:35:55

palesz77 írta:
recrea írta:Nem tudom, nem láttam még szélsőhátvédet ellentétes oldalon játszani. Bár a balost is feltűnően jól használja SR.
Lahm sokat volt pedig emlékeim szerint a válogatottban baloson. SR-nek amúgy nagy előnye a "normális" hátvédekkel szemben, hogy technikailag sokkal képzettebb - Marcelo félékre nyilván nem igaz -, bizonyította már, hogy mindegy hol játszik, megoldja kicsibe a dolgokat. Én nem félteném baloson sem, és kifejezetten örülnék is, hogy ismét hátvédet játszik, ott szerettem eddig a legjobban.
Én is jobban szeretném látni SR-t jh-ként, de nem tudom LE mennyire vállalná be. Balhátvédként inkább csak kipróbálta, abból nem vonnék le semmilyen következtetést. Játszott ott egy fél órát egy kipukkant, ember -és több gólos hátrányban lévő ellenféllel szemben. Ez nem fokmérő, mondjuk lehet, hogy azért küldte be mert edzésen már próbálgatta, de sok pénzt tennék rá, hogy ha Matyi egészséges, SR közelébe se kerül a bh poszthoz.
Jh-ként szerintem nem nagyon fog már játszani. Vidal szerintem elég jól nyomta ott, látszik, hogy az az igazi pozíciója, Alvest meg ugye kell játszatni. Arra viszont kíváncsi lennék, hogy ha Grimaldo még itt lenne, felhívná-e Lucho.

Ez a Zubi nyilatkozat nagyon tetszett, leginkább amit Lucho-ról mondott. Én is szóról-szóra így érzem.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.01.19. 15:35:28

recrea írta:Nem tudom, nem láttam még szélsőhátvédet ellentétes oldalon játszani. Bár a balost is feltűnően jól használja SR.
Lahm sokat volt pedig emlékeim szerint a válogatottban baloson. SR-nek amúgy nagy előnye a "normális" hátvédekkel szemben, hogy technikailag sokkal képzettebb - Marcelo félékre nyilván nem igaz -, bizonyította már, hogy mindegy hol játszik, megoldja kicsibe a dolgokat. Én nem félteném baloson sem, és kifejezetten örülnék is, hogy ismét hátvédet játszik, ott szerettem eddig a legjobban.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.01.19. 15:20:39

nzxtpo írta:Ha továbbra is bizonyít SR baloson, akkor végre lesz egy normális alternatívánk Alba helyett is.
Nem tudom, nem láttam még szélsőhátvédet ellentétes oldalon játszani. Bár a balost is feltűnően jól használja SR.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.01.19. 15:09:48

palesz77 írta: Rafinha mondjuk jó esetben kb a válogatott szünetre tér majd vissza, nem nagyon fog ő segíteni a rotáláson szerintem. Viszont tényleg ezért is kellettek nagyon Vidalék, lesz majd forgatva bőven a csapat, ha még Nolito is jön, akkor meg főleg. Mondjuk én remélem, hogy Samper is kap majd néhány kisebb meccsen lehetőséget, tényleg eszméletlen sűrű a menetrend, még indokolt is lenne - főleg hogy SR remélhetőleg balhátvédet is játszik majd mostantól.
Ha továbbmegyünk az Arsenal ellen, akkor folytatódik a heti két meccses adag.

Ha továbbra is bizonyít SR baloson, akkor végre lesz egy normális alternatívánk Alba helyett is.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.01.19. 14:59:29

palesz77 írta:
nzxtpo írta:Ezért jó, hogy megérkezett Arda és Vidal, illetve vissza fog még térni Rafinha, lesz itt lehetőség rendesen a bizonyításra.
Rafinha mondjuk jó esetben kb a válogatott szünetre tér majd vissza, nem nagyon fog ő segíteni a rotáláson szerintem. Viszont tényleg ezért is kellettek nagyon Vidalék, lesz majd forgatva bőven a csapat, ha még Nolito is jön, akkor meg főleg. Mondjuk én remélem, hogy Samper is kap majd néhány kisebb meccsen lehetőséget, tényleg eszméletlen sűrű a menetrend, még indokolt is lenne - főleg hogy SR remélhetőleg balhátvédet is játszik majd mostantól.
Balhátvédként Lucho egyszer kipróbálta Camarát.Nem vallot szégyent.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.01.19. 14:47:18

nzxtpo írta:Ezért jó, hogy megérkezett Arda és Vidal, illetve vissza fog még térni Rafinha, lesz itt lehetőség rendesen a bizonyításra.
Rafinha mondjuk jó esetben kb a válogatott szünetre tér majd vissza, nem nagyon fog ő segíteni a rotáláson szerintem. Viszont tényleg ezért is kellettek nagyon Vidalék, lesz majd forgatva bőven a csapat, ha még Nolito is jön, akkor meg főleg. Mondjuk én remélem, hogy Samper is kap majd néhány kisebb meccsen lehetőséget, tényleg eszméletlen sűrű a menetrend, még indokolt is lenne - főleg hogy SR remélhetőleg balhátvédet is játszik majd mostantól.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.01.19. 13:25:53

Érdekes megnézni, hogy a válogatott szünetig (márc 21.) egyszer lesz olyan, hogy két meccs között egy hét különbség lesz, ha továbbjutunk a kupában. Nagyon nagy feladat elé van állítva Lucho, úgy kell gazdálkodnia a percekkel, hogy:
-ne legyen sértődés
-frissek legyenek a lábak
-formába lendüljenek a szezon döntő szakaszára a játékosok.
Ezért jó, hogy megérkezett Arda és Vidal, illetve vissza fog még térni Rafinha, lesz itt lehetőség rendesen a bizonyításra.
menetrend

A mai sajtótájékoztatójának csak a végét csíptem el, ott kérdezték pl. Robi sok poszton bevethetőségéről is.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2189
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.01.13. 20:38:37

Nero. írta:Ide szokás szerint megint nem ír senki, pedig még Guardiolának sincs olyan sok "Év edzője" díja. Gratulálok a mesternek! Hatalmas munkát végzett. Teljesen megreformálta ezt a Barcát, és talán erősebbbek vagyunk mint amilyenek voltunk 4-5 éve.
Remélem a média a nehéz időszakokban sem fog majd foglalkozni vele, és sokáig itt marad. [-o<
Nagyon szép évet futott, és az a legviccesebb az egészben, hogy tavaly nagyjából ilyenkor, már mindenki a fejét akarta, aztán maradt és tette a dolgát...ha akkor megy, lehet ott tartanánk, ahol most a Real Benitezzel, vagy akkor Zidane nálunk lenne a kispadon...
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.01.13. 20:14:21

Eddig nagyon tetszik, ahogy az "új" igazolásokkal bánik. Arda képességeire első sorban a középpályán van szükségünk, miközben Vidalra szélső támadóként is érdemes számítani. Munir és Sandro gyenge játéka mellett kimondottan nagy érték lehet egy gyors szélső. Örülök h
1. meri játszatni az új játékosokat
2. azokon a posztokon játszatja őket, ahol szükség van rájuk.

Sokan voltak, akik attól tartottak például, hogy Arda csak támadó-csere lesz és nem a kp-ra jön. Hasonlóan volt némi aggodalom h Vidal keveset játszik majd.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Mascherano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015.01.02. 12:09:02
Tartózkodási hely: Kecskemét

2016.01.11. 22:55:33

Gratula neki;Unzuenek es az egesz stabnak teljesen megerdemelte a dijat LE
Més que un club !
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.01.11. 21:56:07

Ide szokás szerint megint nem ír senki, pedig még Guardiolának sincs olyan sok "Év edzője" díja. Gratulálok a mesternek! Hatalmas munkát végzett. Teljesen megreformálta ezt a Barcát, és talán erősebbbek vagyunk mint amilyenek voltunk 4-5 éve.
Remélem a média a nehéz időszakokban sem fog majd foglalkozni vele, és sokáig itt marad. [-o<
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.01.09. 17:21:15

Szerintem már a látvány érdekében is játszik ez a kezdő. A létező legagresszívebb/leggyorsabb kezdő játszik. Meg is látszik a meccsen. Utoljára tavaly szezon végén, amikor mindenki csúcsformában volt játszott ennyire látványosan a csapat.
A Fifa egy szégyen
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.01.01. 16:26:18

Nálam akkor is igaza van, ha nincs igaza - amíg hozza az eredményeket.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7466
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.01.01. 12:42:06

mess2009 írta:ahogy láthatóvá vált a munkája és főleg az eredménye, úgy változott a véleményem is pozitív irányba ezt illik elismernem.
.
Én kezdetektől bíztam benne, legalábbis az utóbbi időben vele láttam a legnagyobb reményt arra, hogy ismét igazi top csapat legyünk. Vannak hibái még most is, de melyik edzőnek nincsenek.
A legnagyobb érdemének azt tartom, hogy az általam nagyon tisztelt és szeretett Tito és Martino után ő volt az, aki látható reformokat hajtott végre és nem a poszt-Pep munkából élt.
Persze lehet mondani, hogy ott van az MSN így könnyű, nem is kell mást csinálni csak ülni a padon. De, hogy ez működjön át kellett szervezni a csapatot, főleg a kp-t. Nem véletlenül jön kevesebb gól/kulcspassz hátulról és jobb a védekezésünk kontra ellen is. Amellett három ilyen játékost integrálni egy csapatba is borzasztó nehéz feladat. Egyenként szinte minden csapatban ők lennének a number one-ok itt viszont tökéletesen együtt tudnak működni, ez az assistok és gólok számában is megmutatkozik.
Amellett az is örvendetes, hogy egy újabb Barca-ikon vezette fel a világ csúcsára a csapatot.
Forca Barca!!!!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.01.01. 09:59:40

ahogy láthatóvá vált a munkája és főleg az eredménye, úgy változott a véleményem is pozitív irányba ezt illik elismernem.
az elő ítéleteim (ahogy sajna sok más esetben) nem igazolódtak, de mit mondjak: jól esik beismerni, jobb mintha most azt kellene mondanom, ...én megmondtam.
Mathieu: talán ez az egy dolog amiben viszont a kezdetektől mellette álltam, (mármint LE. mellett) és nem osztottam az itteni savazást. ma sem osztom, példa lehet erre akár az utolsó meccse is. mivel ez LE. topic elsősorban azt becsülöm, hogy következetes úgy kezeli ahogy kell ha már ide hozta.
a teljesítménye az persze lehet vita tárgya , mint ahogy az is.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.12.31. 23:13:40

Nagyszerű munkát végzett idén. Egy év alatt egy maga alatt lévő Barcelonát visszavezetett oda, ahova való; a világ tetejére. :) Nagy dicséretet érdemel, nagyon szép munkát végzett. Csak így tovább! =D>

Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.12.20. 11:04:40

noname írta:
Messias2 írta:Nem is ott játszatja.. :mrgreen:
Értsd jól. :P

Amúgy abban is biztos vagyok h támadóposzton jobban járnánk LE-vel mint a 2 jómadárral. :D
Bírtam volna, Real Madrid ellen 0-3-mas vezetésnél, kinéz Lucho a padra, odaszól " Hé' Enrique, most te szállsz be!" , felöltözik oszt ver 2 gólt még, megnyerve a "Jeffren-díjat" is :mrgreen:
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.12.20. 08:30:06

Messias2 írta:
noname írta: Remélem igaz is. Nagyon bírom LE-t, de ahányszor behozta csereként Mathieut, az mindig gólokat eredményezett az ellenfélnek. Remélem megtanulja végre h:
1. Mathieu nem jobbhátvéd
2. Ha pihentetés gyanánt mégis jobb oldalon játszatja, akkor kezdetni kell, mert ő egyszerűen képtelen belerázódni csereként egy meccsbe.
Nem is ott játszatja.. :mrgreen:
Értsd jól. :P

Amúgy abban is biztos vagyok h támadóposzton jobban járnánk LE-vel mint a 2 jómadárral. :D
A Fifa egy szégyen
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.12.20. 01:57:45

Úristen,ez most komoly?!?! :shock: :shock: :shock: :shock:
Ma már 5-ször láttam ezt a vidit, de őszíntén bevallva úgy láttam mintha Neymar lenne az, pláne h ő szokott ilyet csinálni, nade mostmár fény derült a titokra, hatalmas forma :lol: :lol: =D> =D>

Amúgy komolyan, nevezzük a keretbe oszt' nem is kell igazolni Neymarék mögé :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.20. 01:09:02

Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.12.15. 20:11:55

noname írta: Remélem igaz is. Nagyon bírom LE-t, de ahányszor behozta csereként Mathieut, az mindig gólokat eredményezett az ellenfélnek. Remélem megtanulja végre h:
1. Mathieu nem jobbhátvéd
2. Ha pihentetés gyanánt mégis jobb oldalon játszatja, akkor kezdetni kell, mert ő egyszerűen képtelen belerázódni csereként egy meccsbe.
Nem is ott játszatja.. :mrgreen:
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.12.15. 20:10:04

ZBarca írta:Luis Enrique had a sleepless night after the game against Deportivo, as he felt the draw was due to his substitutions when it was 2-0. [md]
Remélem igaz is. Nagyon bírom LE-t, de ahányszor behozta csereként Mathieut, az mindig gólokat eredményezett az ellenfélnek. Remélem megtanulja végre h:
1. Mathieu nem jobbhátévd
2. Ha pihentetés gyanánt mégis jobb oldalon játszatja, akkor kezdetni kell, mert ő egyszerűen képtelen belerázódni csereként egy meccsbe.
A Fifa egy szégyen
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2015.12.15. 19:54:46

palesz77 írta: És ezt a Mundo újságírója honnan tudja? Együtt töltötték el lelkizve az éjszakát? :D
Most képzeld el, ülnek a fotelba nézik vissza a meccset és közben szomorú hangon meséli neki, hogy hol és mit is kellett volna csinálnia azon a meccsen. :D
Lezárt