Premiership / The FA Cup

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2009.09.06. 12:53:17

LG! ha jól tudom Messi is hazai játékosnak számít,mivel saját nevelés! :wink:
de ettől függetlenül én sem tartom jó ötletnek ezt a 6+5öt...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.09.06. 11:19:56

sjd írta:
Azt mondják, h a 6+5 csomó külföldi játékostól veszi el a kitörés lehetőségét
Ha már ilyen karitatív szelleműek, azért azt gondolják végig, h ki hordja a mezét az Unicef feliratot és ki egy milliárdos arab légitársaság nevét...
A 6+5s szabály baromság, ez minden racionális embernek be kell látni. Itt most sokatoknak nagy arca van, mert nálunk most sok a hazai játékos, de attól még az összes többi élcsapatnak gondjai lennének vele. Sőt ha belegondolunk a mi alap kezdő tizenegyünkre, abban sincs hat hazai játékos, Valdes, Pique, Puyol, Xavi, Iniesta. :roll:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.09.05. 18:37:26

kanty írta:Eduardo eltiltása szerintem se jogos szerintem. Ennyivel minden bajnoki forduló után tucatjával lehetne eltiltani a játékosokat. :roll:
Amig ő kapott 3 mecset( ha jól tudom :oops: ) addig a Standard jatékosa, aki szanaszét törte ellenfele lábát az kapott 8 fordulót :roll: :roll:


:wink:
Arról nem is beszélve, aki Eduardo lábát törte szét (Wenger is ezt mondta)

a dolog aprrpóján, megtaláltam a youtubeon a lábtörését lassítva (anno a skysports ugye nem volt hajlandó leadni), ezen a vidin van 1:47nél: http://www.youtube.com/watch?v=xmhMGe2KvKs
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.09.05. 18:25:48

Én ezzel a videobiróval nem értek egyet. Ha lenne akkor is úgyanennyi vita lenne, plusz még melléje a játék is vesztene varázsából.
A fociba sokkal bonyolultabb, mint pl a teniszben. A teniszben a challenge nagyon jól működik és segiti, mind a játékosok, mind a birók dolgát.

Amig EMBEREK lesznek addig lesznek HIBÁK is. Ahogy a a játékos hibázhat úgy a biró is.
. Tudom, h ezzel sokan nem értenek egyet, de ez csak az én véleményem.
Addig úgyse lesz változás a videobiró ügyben amig nem tud valaki olyan egy épkézláb ötlettel elő állni.

Eduardo eltiltása szerintem se jogos szerintem. Ennyivel minden bajnoki forduló után tucatjával lehetne eltiltani a játékosokat. :roll:
Amig ő kapott 3 mecset( ha jól tudom :oops: ) addig a Standard jatékosa, aki szanaszét törte ellenfele lábát az kapott 8 fordulót :roll: :roll:


:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.09.05. 18:10:00

Mikaos írta:
Kalap1988 írta:Van abban igazság,amit írsz, még akkor is, ha én maradi vagyok ilyen tekintetben és azt hiszem ez elvenné a focivarázsát. Viszont van egy kérdésem: Lesnél, hogy gondolod?:) Mindenki álljon meg dermedten,amig megnézik és, ha les volt,akkor kifelé szabadrúgás, ha meg nem akkor továbbmegy a játék?:) Azért ez nem életszerű.
Igen, a lesnél macerásabb a helyzet, nekem is eszembe jutott, mikor írtam. Mert ha gól és már előtte (vagy közben) belesípolnak, majd végül még is megadják a gólt, akkor a védekező csapat azzal reagálhat, hogy a síp miatt nem figyeltek, stb. Ebben az esetben tényleg nem nagyon lehet (vagy akár: lehetetlen is) ezt megoldani. De ezért vannak nagy koponyák, akiket fizetnek ezért, hogy találjanak ki valamit :) Ne csak az legyen, hogy ülnek a helyükön, és még 2 éppen munkanélküli bírót felküldenek a pályára, hogy legyen még több ember, akit lehet hülyézni :)
A gólvonalra viszont tökéletes lenne a videóbíró, és 100%-os.
Tulajdonképpen ezt is meg lehetne oldani úgy,mint az NFL-ben.Ha nem méteres lesről van szó,hanem vitatott a dolog,akkor továbbengedik a játékot,megvárják,h mi lesz belőle és utólag visszanézik,ha gól.Sárga zászlót dobnának a partjelzők :D
Bár ez sem kivitelezhető mindig,mert ha továbbmegy,de nem gól,viszont a labda visszakerül a támadó csapathoz a kipattanó után és tulajdonképpen jogtalanul folytatják a játékot,akkor elég cinkes sokkal később -ugye mikor áll a játék- visszanézve ítélni.
Szal elég bonyolult lenne ez a videóbírós bugi,mert ahol alkalmazzák,ott azért nincs a vitatott eset után még akár percekig játék,mire visszanézhető a dolog.Az NFL-ben is pár mp egy játék,teniszben is könnyebb eldönteni.
És ezen felül még szó sem esett a vele járó anyagi dolgokkal,h telekamerázzák úgy a pályát,h minden látható legyen.Persze,h a nagyobb meccseken igen,de azért nem minden derbit közvetít 50 kamera...

A plusz 2 bíró,akik néznék a gólvonalat,még mindig csak megközelítőleg lenne pontos.Vegyünk egy felső lécről levágódó lövést.Legtöbbször a teljes terjedelmen van a vita,és ezt ugyanúgy töredék mp alatt kell megállapítaniuk.Addig rendben,h közelebb lennének,de van,h gyorsabb az esemény,mint a szem.Meg amúgy is,azért olyan kirívóan sok ilyen esetről nem hallani,h megérje állni a plusz két spori fizuját,azért,h egy szezonban kábé kétszer legyenek "használva".

Jah,és ha továbbra is lesz erről szó még,akkor át kellene vinni máshova,mert így szétOFFoljuk a topicot... :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.09.05. 16:15:57

Kalap1988 írta:Van abban igazság,amit írsz, még akkor is, ha én maradi vagyok ilyen tekintetben és azt hiszem ez elvenné a focivarázsát. Viszont van egy kérdésem: Lesnél, hogy gondolod?:) Mindenki álljon meg dermedten,amig megnézik és, ha les volt,akkor kifelé szabadrúgás, ha meg nem akkor továbbmegy a játék?:) Azért ez nem életszerű.
Igen, a lesnél macerásabb a helyzet, nekem is eszembe jutott, mikor írtam. Mert ha gól és már előtte (vagy közben) belesípolnak, majd végül még is megadják a gólt, akkor a védekező csapat azzal reagálhat, hogy a síp miatt nem figyeltek, stb. Ebben az esetben tényleg nem nagyon lehet (vagy akár: lehetetlen is) ezt megoldani. De ezért vannak nagy koponyák, akiket fizetnek ezért, hogy találjanak ki valamit :) Ne csak az legyen, hogy ülnek a helyükön, és még 2 éppen munkanélküli bírót felküldenek a pályára, hogy legyen még több ember, akit lehet hülyézni :)
A gólvonalra viszont tökéletes lenne a videóbíró, és 100%-os.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2009.09.05. 15:20:19

Sziasztok!
Ha lenne rám 5-10percetek és futball rajongók vagytok, kérlek kattintsatok a linkre és töltsétek ki a kérdőívemet. Nagyon sokat segítene a szakdolgozatom megírásában! Köszönöm szépen!
http://www.surveymonkey.com/s.aspx?sm=C ... vh7g_3d_3d
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2009.09.05. 15:15:10

Mikaos írta:A probléma az, hogy a FIFA nem a videóbírót akarja bevezetni, hanem még 2 bírót akar 1-1 kapu mögé helyezni. Ezzel nekem az a problémám, hogy szintén emberekről van szó, akik tévedhetnek, akiket le lehet fizetni, akiknek valamihez húz a szívük, stb. A másik problémám az, hogy ez kissé úgy hangzik: a munkanélküli bírók is kapjanak munkát, vegyék fel a fizetésüket.

Én azt a megoldást támogatnám, hogy -csak és kizárólag- szabályos/szabálytalan gól, les/nem les gól, átment-e a labda a vonalon/nem ment át esetekben lehetne alkalmazni a videóbírót. Mint a challenge-t, már csomó sportban jelen van ez a -szerintem- nagyon hasznos megoldás. És hogy ne legyen percenként reklamálás, simán meg lehetne oldani, hogy egy csapat mondjuk 2 challenge-t használhat fel egy meccsen. És egy nagyon vitatott esetnél (ahogy említettem: csak gólnál) elő lehetne szedni a videóbírót, és 1 percnél nem lenne hosszabb a művelet a végső ítélethozatallal együtt. (Pláne, ha hozzáveszem, hogy a heves reklamálások miatt amúgy is elmegy 1 perc!!!, akkor az az 1 perc legalább hasznosan teljen el).
Mindenképpen csökkenne a lehetősége a bundáknak, vagy a meccseket eldöntő rossz ítéleteknek, amelyek évekre, évtizedekre benne maradhatnak az emberekben, és felesleges feszültséget termelnek. Gondolok itt mondjuk főleg BL, vagy VB-döntőkre.

(Utólag meg nagyon helyes, hogy kielemzik a műeséseket, meg az arconvágásokat, mert ezeket meg kell büntetni. A problémám az, hogy amit Eduardo csinált, az hetente 1-1 ligában megtörténik, és mondjuk konkrétan CR7-et hetente el kellett volna akkor tiltani :) Ha viszont ez a szabály él, akkor alkalmazzák is bátran, de ne csak 1 csapatnál! )
Van abban igazság,amit írsz, még akkor is, ha én maradi vagyok ilyen tekintetben és azt hiszem ez elvenné a focivarázsát. Viszont van egy kérdésem: Lesnél, hogy gondolod?:) Mindenki álljon meg dermedten,amig megnézik és, ha les volt,akkor kifelé szabadrúgás, ha meg nem akkor továbbmegy a játék?:) Azért ez nem életszerű.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.09.05. 15:14:53

Hozzá kell tennem, hogy a 2 bíró nem azért van, h többet lássanak, ők kifejezetten azt figyelik h átment-e a gólvonalon a labda

Egyébként teljesen egyetértek veletek

két dolgot tennék hozzá:

Azt mondják, h a 6+5 csomó külföldi játékostól veszi el a kitörés lehetőségét
Ha már ilyen karitatív szelleműek, azért azt gondolják végig, h ki hordja a mezét az Unicef feliratot és ki egy milliárdos arab légitársaság nevét...

Az meg csak röhej h a chelsea-barca bunda után egy fél oldallal a kommentekben azt elemzik, h Rooney mekkora műesést mutatott be ellenük
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.09.05. 14:47:34

A probléma az, hogy a FIFA nem a videóbírót akarja bevezetni, hanem még 2 bírót akar 1-1 kapu mögé helyezni. Ezzel nekem az a problémám, hogy szintén emberekről van szó, akik tévedhetnek, akiket le lehet fizetni, akiknek valamihez húz a szívük, stb. A másik problémám az, hogy ez kissé úgy hangzik: a munkanélküli bírók is kapjanak munkát, vegyék fel a fizetésüket.

Én azt a megoldást támogatnám, hogy -csak és kizárólag- szabályos/szabálytalan gól, les/nem les gól, átment-e a labda a vonalon/nem ment át esetekben lehetne alkalmazni a videóbírót. Mint a challenge-t, már csomó sportban jelen van ez a -szerintem- nagyon hasznos megoldás. És hogy ne legyen percenként reklamálás, simán meg lehetne oldani, hogy egy csapat mondjuk 2 challenge-t használhat fel egy meccsen. És egy nagyon vitatott esetnél (ahogy említettem: csak gólnál) elő lehetne szedni a videóbírót, és 1 percnél nem lenne hosszabb a művelet a végső ítélethozatallal együtt. (Pláne, ha hozzáveszem, hogy a heves reklamálások miatt amúgy is elmegy 1 perc!!!, akkor az az 1 perc legalább hasznosan teljen el).
Mindenképpen csökkenne a lehetősége a bundáknak, vagy a meccseket eldöntő rossz ítéleteknek, amelyek évekre, évtizedekre benne maradhatnak az emberekben, és felesleges feszültséget termelnek. Gondolok itt mondjuk főleg BL, vagy VB-döntőkre.

(Utólag meg nagyon helyes, hogy kielemzik a műeséseket, meg az arconvágásokat, mert ezeket meg kell büntetni. A problémám az, hogy amit Eduardo csinált, az hetente 1-1 ligában megtörténik, és mondjuk konkrétan CR7-et hetente el kellett volna akkor tiltani :) Ha viszont ez a szabály él, akkor alkalmazzák is bátran, de ne csak 1 csapatnál! )
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.05. 14:20:54

Varga Tamás írta:A videó-visszajátszás is vicc. Hiszen mindent nem láthat a bíró, tévedhet is, vagy állhat háttal a megtorlást igénylő jelenetnek. Ha nem veszi észre, egy sunyi könyökös, megtaposás, köpés és hasonlók maradjanak megtorlatlanok? A leshelyzet téves megítélése pedig emberi gyarlóság, partjelzői tévedés. Bosszantó, de nem égbekiáltó.
A videó-visszajátszás ötletét támogatom, mert azzal mindent lehet látni, és pontosan. Erre vonatkozóan nem véletlenül van 4 bíró, Tamás ráadásul mind a 4 bíró egy telefonhálózaton, vagy nem is tudom min beszélhet egymással, tehát az szinte ki van zárva, hogy ne vegyen észre valamit a bíró, esetleg ne fújja le. :)
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8700
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.09.05. 14:15:36

" Minden évben milliókat költünk az akadémiára, de mi értelme annak,hogy pénz ölünk bele, ha a legjobbjaink 16 évesen eligazolnak?"

Ebben igaza van a Lens-nek.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.09.05. 13:59:10

A 6+5-ös szabály Herr Blatter rögeszméje amúgy.

A Chelsea-Barca meccsről leírtak pedig tényleg a vicc kategóriájába tartoznak, ahogy Csabi is írta. Azon a meccsen egy, azaz 1! tizenegyest nézett el a norvég. Arról miért nem ír a kedves Arsenal-drukker, hogy az első meccsen a Barcának elfelejtett büntetőt adni a német. Meg vajon a német Stark játékveztető sporttárs miért nem állította ki Ballack-ot? Tán csak nem azért, mert ő is fricc?...

A fiatalok profi szerződtetésére vonatkozó szabály nem 18, hanem 17 éves korhatárt ír elő.

A videó-visszajátszás is vicc. Hiszen mindent nem láthat a bíró, tévedhet is, vagy állhat háttal a megtorlást igénylő jelenetnek. Ha nem veszi észre, egy sunyi könyökös, megtaposás, köpés és hasonlók maradjanak megtorlatlanok? A leshelyzet téves megítélése pedig emberi gyarlóság, partjelzői tévedés. Bosszantó, de nem égbekiáltó.

Az érintett csapatok mindig másképpen látják a dolgokat.

Amúgy pedig szomorú, hogy az Arsenal magyarországi oldalán ilyen silány, tárgyi hibák garmadájától hemzsegő írás megjelenhetett. No,de ez legyen az ő bajuk. Nekem égne az arcom, ha Nálunk ilyen tákolmány kikerülne a főoldalra, vagy akár csak a honlapra is.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2009.09.05. 13:31:54

"ez csak egy őrült téveszméje"

Nekem ez a mondat az írás legigazabb része...

Ilyet bármelyik bajnokság szimpatizánsa tudna írni...
Chelsea-Barca?...ezt már kitárgyaltuk...vicc...

Meg mi az hogy les címén meg nem adott gólokat utólag meg kéne adni ilyen alapon? egy gól sokkal jobban befolyásol egy meccset...

És persze hogy ezt egy Arsenal szurker írta,és ő ellenzi a 6+5ös szabályt...elgondolkodtató :wink:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.09.05. 12:57:11

Varatrix írta:http://www.fc-arsenal.hu/blogolvas/75,i ... volt-.html

Elgondolkodtató.
Ugyanakkor kis része paranoid is.
Mindenesetre nagyon érdekes.
Hát igen, a Chelsea-Barca után már lehetett összeesküvés elméletekről hallani, de nem hiszem, h sok alapja lenne.
Nem hinném, h direkt utaznának az angolokra, de nyilvánvaló, h Platininak sok hülyesége van és volt.
A fiatal játékosokról: Meg lehet a Lenset is érteni, igazuk van. Bár nem megoldás, h tizenyolc év fölött lehessen csak egy fiatal játékost leigazolni, de akkor kelljen a fiatalokért is tisztességes árat fizetni, h megérje a kluboknak, akik kinevelték őket.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.09.05. 11:41:44

http://www.fc-arsenal.hu/blogolvas/75,i ... volt-.html

Elgondolkodtató.
Ugyanakkor kis része paranoid is.
Mindenesetre nagyon érdekes.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2009.09.05. 09:24:40

Puyol05 írta:elég bő ar Arsenal kerete... :shock:
http://www.fc-arsenal.hu/hirek/2404,meg ... keret.html
de most ez hogy is van? annyi saját nevelést nevezhetsz, amennyit csak akarsz? :roll: nem igazán értem...
Hát az A-listán 25 embert lehet nevezni,amibe 4 saját nevelés kell legyen minimum illetve összesen 8 az országban nevelkedett,ha nem tévedek.A B-listára pedig annyi embert nevezhetnek amennyit akarnak,annyi a lényeg,h ott csak 21 éven aluliakat nevezhetnek.De igazából a B-listának nincs akkora jelentősége,mert ide akár a meccs előtti napon is lehet nevezni embert.
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2009.09.05. 09:05:06

elég bő ar Arsenal kerete... :shock:
http://www.fc-arsenal.hu/hirek/2404,meg ... keret.html
de most ez hogy is van? annyi saját nevelést nevezhetsz, amennyit csak akarsz? :roll: nem igazán értem...
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2009.09.04. 22:36:08

Sir Alex Ferguson valószínűleg legutóbbi nyilatkozatával sem lopja be magát az Arsenal menedzsere, Arsene Wenger szívébe. A Manchester United skót trénere ugyanis úgy nyilatkozott, hogy egyetért az UEFA döntésével az „ágyúsok" támadója, Eduardo eltiltásával kapcsolatban.

Mint ismert, a horvát csatár az Arsenal Celtic elleni Bajnokok Ligája selejtezőjén színészkedett, amiért az európai szövetség két BL-meccsről eltiltotta a játékost. Wenger és a londoni klub felháborodottan vette tudomásul az ítéletet, és fellebbezett ellene.

SAF:„Egyetértek abban, hogy valamit tenni kellett a hasonló esetek elkerülése érdekében - mondta Ferguson egy nyoni UEFA kongresszuson, amelyen Arsene Wenger is részt vett.

Pff..Pont ő pofázik?Ez szégyen...erre nem tudok mint mondani..szánalmas.
Én a helyébe szépen csöndbe maradtam volna..bár most neki már mindegy de ez akkor is szánalmas.. :evil:
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
BraunA
Jugador del Barça
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2009.06.17. 18:51:11
Tartózkodási hely: magamon kívül, mint mindíg

2009.09.04. 21:54:34

kanty írta:http://www.youtube.com/watch?v=4mheQeWt ... =rec-HM-r2

Ez mekkora :lol: :lol:
Gerrardot megszivatta rendesen a kis srác 8) :lol:
Ez tényleg nagy! 8)
ilyet 2 éve egy Vác Győr meccsen láttam, csak akkor a Bajzát Peti csinálta a sporival... az is komoly volt... :D
Barca més que un club
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2009.09.04. 21:39:08

kanty írta:http://www.youtube.com/watch?v=4mheQeWt ... =rec-HM-r2

Ez mekkora :lol: :lol:
Gerrardot megszivatta rendesen a kis srác 8) :lol:
Ha jobban megnézed a videót, láccik hogy Terry sunnyog, meg vigyorog, mielőtt a kissrác megcsinálná, szeritem 100 hogy ő mondta a gyereknek...:D
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.09.04. 21:26:02

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... l-1994012/

Szimpatikus nyilatkozat.
Sok sikert a továbbiakban is!!!!
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
youkos
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2008.07.26. 17:30:22

2009.09.04. 17:37:50

youkos
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2008.07.26. 17:30:22

2009.09.04. 17:32:38

Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.09.04. 17:11:41

http://www.youtube.com/watch?v=4mheQeWt ... =rec-HM-r2

Ez mekkora :lol: :lol:
Gerrardot megszivatta rendesen a kis srác 8) :lol:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Lezárt