Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.05.21. 19:14:46

Nos friss eredmény: Sturm Graz-Salzburg 2:0

Janko tehát nem szerzett gólt.Már csak egy forduló van a bajnokságból szóval valószínüleg 1 vagy 2 gólnál többet már nem fog szerezni egy meccs alatt(reméljük :D )
Hétvégén ha játszik Eto'o egy duplával könnyen eldönthetné az Aranycipő sorsát,bár még Forlán veszélyes lehet.
Nos én azt gondolom Eto'o döntse el maga hogy játszani szeretne-e hétvégén avagy sem.Elvégre kizárólag ő tudja felmérni mennyire is fáradt el.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.05.21. 09:26:49

Egy kis friss információ az Aranycipővel kapcsolatban:

Spanyolország:
Samuel Eto'o 29 gól * 2 = 58 gól
Diego Forlán 28 gól * 2 = 56 gól
David Villa 25 gól * 2 = 50 gól

Olaszország:
Marco Di Vaio 23 gól * 2 = 46 gól
Zlatan Ibrahimovic 22 gól * 2 = 44 gól
Diego Milito 20 gól * 2 = 40 gól

Anglia:
Nicolas Anelka 18 gól * 2 = 36 gól
Cristiano Ronaldo 18 gól * 2 = 36 gól
Steven Gerrard 16 gól * 2 = 32 gól

Franciaország:
André-Pierre Gignac 22 gól * 2 = 44 gól
Guillaume Hoarau 17 gól * 2 = 34 gól
Karim Benzema 16 gól * 2 = 32 gól

Tehát nagyon élesedik a verseny. Az olaszok és az angolok bele se tudnak szólni, nem beszélve a franciákról. Am a legnagyobb meglepetés az osztrák bajnokságban játszó Marc Janko. Ott csak 1,5-ös a szorző a gólokra, de mégis ő vezet a versenyben a maga 39 góljával ami 1,5-el megszorozva 58,5 gól. Még beleszólhat a versenybe a Bundesliga 2 éllovasa is Grafite a maga 26 * 2 = 52 góljával, és csapattársa Edin Dzeko a maga 25 * 2 = 50 góljával.

Az élmezőny:
Marc Janko (Red Bull Salzburg) 58,5 gól
Samuel Eto'o (Barcelona) 58 gól
Diego Forlán 56 gól
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.05.20. 21:57:23

Sanama írta:Tamással értek egyet.
Nem igaz,hogy élete legjobb idényét játsza,de ti csesztetitek :)
Mindenki tudja,hogy rosszul játszik az elmúlt 3-4hétben,de attól,hogy sokan már hoznának helyére új embert,vagy nem játszatnák a BL döntőn, nem lesz jobb és nem fogja belőni a ziccereket.

Persze,mikor lövöldözte a gólokat,mindenki nyalta falta,hogy igy Samu meg ugy. Most meg futás tőle? Nem inkább bíztatni kellene?
Hányszor hozott már 3pontot Samu gólja a csapatnak? Nem 1x.
Inkább hálásak lennénk neki,hogy ennyi gólnál jár.

Tudjátok mit?!
Nyerje meg FORLAN a góllövőlistát... Mivel lesz előrébb? Nyer valamit a csapatával? NEM

Akárhogy fogjátok szidni,csak neki lesz rosszabb,mert tisztában van ezekkel az elvárásokkal,és próbál megfelelni,de emiatt egyre nagyobb rajta a teher. És nem gyertek azzal,hogy teher alatt is kell tudni teljesíteni :)
Anno Ronaldinho kritikus idejében nem ezt mondták az emberek,és Eto'o közel sincs ahhoz a szinthez :)
Szerintem ebben az évben még nem volt tartós hullámvölgyben,hát ez most van,el kell fogadni.
Alves is sz*r volt az elmúlt 2-3hétben,most talált magára....
Messi sem villogott a kupadöntő előtti hetekben,mégsem akarják eladni a fórumozók :p

Azt hiszem Eto nehezen viseli a terhet. Etonál nem az van, hogy pár meccsen nincs formában. Pihenni fog és meglátjátok jól fog játszani.
Tudom, hogy mindenki a BL miatt aggódik, de muszáj a csapatban bíznunk.

Messit meg lehet békén hagyni, mert igazából a Villareal is a Recre elleni meccsen volt gyenge. Nem teljesít rosszul. Első hosszú szezonja, rengeteg meccsel.

Messi a kupadöntő előtti hetekben nem teljesített jól?

Valencia ellen gólt lőtt, a szabadrúgásából lett a Valencia számára a baj. A Valencia játékosai is favágók. Real elleni meccs? Getafe ellen is jól játszott. Sajnáltam a bíró miatt. A chelsea meccsen sem volt olyan rossz. Ott féltette a lábát.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.20. 21:12:54

Cooltiszo írta:Úgy tűnik sikerült nagyjából konszenzusra jutni a témában.
Természetesen nincs helye haragnak a két (három...) nézőpont képviselői között, ugyanazt a klubot szeretjük, másképp, de valószínűleg közel ugyanannyira. Eto'o tripla bl döntőben és közösen fogunk örülni, ezt garantálhatom :) Ezt alá is írhatjuk nem ? :P

Haverokkal fogjuk nézni egy szabadtéri kis helyen kivetítőn! Most elképzeltem, hogy Eto'o a 60. perc környékén 0-0-nál egy szenzációs passz után kirúgja a felső sarkot! Én felordítok és futok 2-3 kört a létesítmény körül és ordibálom, hogy ETO'O! ETO'O! Hát így legyen. Bár kicsit korábban is jöhetne a gól, csak akkor kisebb lenne a gólörömöm :D

Am bízok benne, hogy a fog ő gólt lőni a döntőben. :)
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2009.05.19. 22:41:44

Úgy tűnik sikerült nagyjából konszenzusra jutni a témában.
Természetesen nincs helye haragnak a két (három...) nézőpont képviselői között, ugyanazt a klubot szeretjük, másképp, de valószínűleg közel ugyanannyira. Eto'o tripla bl döntőben és közösen fogunk örülni, ezt garantálhatom :) Ezt alá is írhatjuk nem ? :P
MR. TROMORT777

2009.05.19. 22:30:59

mindorokke_barca:

Elismerem, h Eto-nak nagyon nem megy már kb 5 meccs óta, de azért néhányan a sokak közül túlzásba viszik ezt a témát, persze egyetértek azokkal, akik őt negatív kritikával illetik, DE sokan elfelejtették, h ebben az évben h teljesített
El kell ismerni, h most gyatrán teljesít, és nagy a kontraszt a szezon első feléhez képest
és én egyáltalán nem azt mondom, h nem lehet szidni őt, csak nekem a nem megfelelő hangokkal van gondom
az meg h ki kellene a helyére kérdés meg szvsz 5 rossz meccs után ne, kéne h egyáltalán felmerüljön...
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.05.19. 18:11:40

Hmmm. Én sem mondtam, hogy el akarnám adni. Az mondtam még a mostani vita legelején, hogy elengedném.(nem ugyanaz.) Természetesen csak akkor, ha ez a csapat javát szolgálja.(Ezzel azért szerintem mindenki így van. Ha tudnátok biztosra, hogy jobb lenne a csapat valaki mással, nyilván ti sem marasztalnátok, maximum személyes szimpátiából.) Ennek a megítélésében megvannak a felelős emberek a klubon belül, Ők el fogják dönteni, hogy mi a jó a csapatnak. Nekem teljesen mindegy, hogy marad vagy megy, még ha eddig más is jött le a hsz-eimből.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.05.19. 18:00:40

Varga Tamás írta:
Kedves Miki, Cool és Mihu!

Belátom, tévedtem, és hibáztam. Nem Ti voltatok ebben az élenjárók, csupán az "ideg" dolgozott bennem.
Egyszerűen irritált sok fórumer vélemény-nyilvánítása. Csak nem a megfelelő személyeket illettem negatív véleménnyel.
Bocsánat, és igyekezni fogok, hogy továbbra is a fórum szabályait szem előtt tartva véleményezzem a hsz-ket.
Pont. :wink:
Nem történt semmi :wink: Hidd el hogy engem is ugyan úgy irritál mikor azt látom hogy egyesek már neveket sorakoztatnak fel, akikkel lehetne pótolni. Épp azért voltam nyáron kimondhatatlanul mérges Guardiola-ra, mert egyszerűen nem látom azt a játékost, aki ennyire beleillene a játékunkba, mint Samu. Én azt szeretném hogy ha visszavonulásáig itt maradna, mert amióta ide jött, a kedvenc játékosom. Egyszerűen csak az zavar, hogy hátravan még az idény (számomra mindenképpen) legfontosabb meccse, és ilyen a helyzetkihasználása az utóbbi meccseken. Ha lenne egy meccsen 1 vagy 2 ziccere, akkor sztem nem idegesítene ennyire, de hogy 4-5-ből egyet tud berúgni az azért felidegesít. De ez csak azért van, mert még mondom, hátra van számomra az idény legfontosabb meccse és kimondhatatlanul szeretném ha meg tudnánk nyerni a BL-t.
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2009.05.19. 17:58:37

Kritizálni mindig lehet. Az a kérdés, h jogos-e. Most sztem nem jogos, mert eddig bejöttek neki ezek a lövések, ez a játék, mostanában nem. Fejben nincs ott, pihennie kéne, akkor bemennének a lövései. Ez egyébként sztm szerencse kérdése is. Samu akkor is a világ egyik legjobbja, nem szabad az elmúlt 2 havi formája miatt eladni. Rengeteget tett ő már a klubbért.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.05.19. 17:51:13

ozsimiki írta:Épp ez az,hogy mi nem akarjuk eladni, legalábbis akiket Tamás említett :wink: és nem dobáljuk ízléstelen kritikákkal, csak szeretnénk ha jobban koncentrálna, ahogy te is. sőt még bízunk is benne, ahogy eddig is, a bizalom,és a formahanyatlás megjegyzése hol ellentétes? sehol.

ne vegyen egy kalap alá minket azokkal, akik nem kezdetnék egy Bl döntőn,vagy el akarják passzolni,mert ilyenről egyik hszünkben sem írtunk.
Kedves Miki, Cool és Mihu!

Belátom, tévedtem, és hibáztam. Nem Ti voltatok ebben az élenjárók, csupán az "ideg" dolgozott bennem.
Egyszerűen irritált sok fórumer vélemény-nyilvánítása. Csak nem a megfelelő személyeket illettem negatív véleménnyel.
Bocsánat, és igyekezni fogok, hogy továbbra is a fórum szabályait szem előtt tartva véleményezzem a hsz-ket.
Pont. :wink:
Kép
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.05.19. 17:42:07

Akik az eladását forszírozzák, elfelejtik, hogy ez nem a manager... Ez nem az a játék, ahol ha van pár rosszabb meccse, és nem lő annyi gólt, amennyit Te elvársz tőle, rögtön dobod is, mert még akkor lehet belőle profitot csinálni.

Ez a való világ, itt emberek vannak, nem gépek... És ezt nagyon nehezen értik meg páran - tisztelet a sok kivételnek, mert van. Ha egy gól nélküli idénye lenne, de látnám, hogy hajt, akkor sem akarnám eladni. Előbb vagy utóbb, de jönnek majd a gólok. Most meg páran itt mondják, hogy adjuk el, mert volt 5 gólképtelen meccse... Te Úr Isten, most mi lesz...

Én sem látom Ozsi, Cooltiszo illetve Mihu hsz-eiben azt, hogy el akarják adni. Tulajdonképpen nem is tudom, min vitatkoztok, ugyanis mind ugyanazt mondjátok: Maradjon Samu. Azzal a különbséggel, hogy Tamás szerint nem kell kritizálni 5 gyengébb teljesítmény után sem, míg Ozsiék szerint ekkor már lehet.
.
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.19. 17:38:57

Samu jóformán szólva, túl van játszatva. Bár fizikailag lehet nem annyira, mentálisan biztos. :roll:
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.05.19. 17:27:04

Épp ez az,hogy mi nem akarjuk eladni, legalábbis akiket Tamás említett :wink: és nem dobáljuk ízléstelen kritikákkal, csak szeretnénk ha jobban koncentrálna, ahogy te is. sőt még bízunk is benne, ahogy eddig is, a bizalom,és a formahanyatlás megjegyzése hol ellentétes? sehol.

ne vegyen egy kalap alá minket azokkal, akik nem kezdetnék egy Bl döntőn,vagy el akarják passzolni,mert ilyenről egyik hszünkben sem írtunk.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.05.19. 17:20:59

Tamással értek egyet.
Nem igaz,hogy élete legjobb idényét játsza,de ti csesztetitek :)
Mindenki tudja,hogy rosszul játszik az elmúlt 3-4hétben,de attól,hogy sokan már hoznának helyére új embert,vagy nem játszatnák a BL döntőn, nem lesz jobb és nem fogja belőni a ziccereket.

Persze,mikor lövöldözte a gólokat,mindenki nyalta falta,hogy igy Samu meg ugy. Most meg futás tőle? Nem inkább bíztatni kellene?
Hányszor hozott már 3pontot Samu gólja a csapatnak? Nem 1x.
Inkább hálásak lennénk neki,hogy ennyi gólnál jár.

Tudjátok mit?!
Nyerje meg FORLAN a góllövőlistát... Mivel lesz előrébb? Nyer valamit a csapatával? NEM

Akárhogy fogjátok szidni,csak neki lesz rosszabb,mert tisztában van ezekkel az elvárásokkal,és próbál megfelelni,de emiatt egyre nagyobb rajta a teher. És nem gyertek azzal,hogy teher alatt is kell tudni teljesíteni :)
Anno Ronaldinho kritikus idejében nem ezt mondták az emberek,és Eto'o közel sincs ahhoz a szinthez :)
Szerintem ebben az évben még nem volt tartós hullámvölgyben,hát ez most van,el kell fogadni.
Alves is sz*r volt az elmúlt 2-3hétben,most talált magára....
Messi sem villogott a kupadöntő előtti hetekben,mégsem akarják eladni a fórumozók :p
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.05.19. 17:12:38

Varga Tamás írta:leggólerősebb csatárát egyes fórumerek érdemtelenül és oktalanul támadják.
mégsem követelték a fejét ilyen permanensen.
És akkor is azt tudom mondani: meggyőzni eddig nem sikerült engem.
Ez a véleményem.
1. utóbbi időben nem adott okot rá,hogy megjegyezzük páran, hogy nem koncentrál eléggé,és ezáltal elszórakozik jó pár helyzetet?

Továbbra is azt írom,hogy idézd tőlem,akár cooltiszotól,akár Mihutól ha már minket említesz, hogy hol követeltük a fejét ilyen permanensen? sehol, de várom az idézeted.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.05.19. 17:07:23

Továbbra sem értem az emberek egy részének hozzáállását, még akkor sem ha ozsi vagy más kitörölte a hsz-et, ami témába vágott, ami a topik rendeltetésszerű használatával egybecsengett.
Nem tudom, mi ebben a jó, mi ebben az élvezet, hogy az utóbbi évtizedek legkiegyensúlyozottabb, legjobb, leggólerősebb csatárát egyes fórumerek érdemtelenül és oktalanul támadják.
Cooltiszo és a többiek észérveket várnak azoktól, akik Samut védik, vagy mellette állnak. Én is ugyanezt szeretném már látni. Az ugyanis nem észsérv, hogy volt 5-6 gyengébb meccse, ezeken kihagyott helyzeteket. Ilyesmi már sok csatárral előfordult a világtörténelemben, mégsem követelték a fejét ilyen permanensen.
És akkor is azt tudom mondani: meggyőzni eddig nem sikerült engem.
Ez a véleményem.
Kép
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.05.19. 17:02:03

MR. TROMORT777:
köztudott, h Eto szezon végére elfárad

Örülök, hogy ezt ennyivel te le is zárod. Szerintem a probléma, hogy ez a fáradtság elsősorban mentális, nem fizikai. Ez meg kapcsolatban áll a motivációval is. Tovább inkább nem folytatom.
nekem személy szerint nem azzal van bajom, h most kritizálják Eto-t...
h ha lehet kicsit vegyenek vissza, és próbáljanak megérvelni, ne csak az legyen, h: Eto'o mekkora egy ****
A fogalmakat azért ne keverjük. A kritizálás érdemtelen minősítést jelent. Szerinted akinek nem tetszik Eto'o utóbbi pár hónapban mutatott játéka az a valóságtól elrugaszkodottan vakon nyilatkozik? Szerinted azok a vélemények amelyek rossznak minősítik a mostani teljesítményét minden tekintetben alaptalanok? Szerinted Eto'o most jól játszik? Szerinted ugyanazt a szintet képviseli mint a szezon első felében? Ha nem, akkor miért ne lehetne negatív véleményünknek hangot adni? Annál nagyobb hibát elkövetni nem lehet, ha valaki elhiszi, hogy fejlődni tovább nem lehet vagy nem is kell. Ha pedig valaki a fejlődést Eto'o lecserélésében látja többek között, akkor mondhassa el, anélkül, hogy lehü.lyézzék.
MR. TROMORT777

2009.05.19. 16:23:16

OvaMind írta:
CFirpo3 írta:Ha nem vesszük/veszik észre a hibákat, akkor megint oda jutunk, ahol az elmúlt 2 évben voltunk. Nem szabad ezek mellett elmenni, hanem meg kell próbálni javítani rajtuk. Mi nem sokat tehetünk ennek érdekében, de Eto'oék edzésen igen.
Nagyon sokat köszönhetünk neki, nem csak ebben a szezonban, de azt nem merném kijelenteni, hogy más csatárral nem lennénk ugyan itt. Samunak a világ talán legjobb játékosai adogatják meccsről-meccsre a jó lasztikat, jól ki van szolgálva és sok ziccerbe kerül.
Nem mondom, hogy el kell adni, de nem lenne jó, hogyha őneki is innentől kezdve csak lefelé ívelne a karrierje.
Osztom. Nem szabad a hibák mellett elmenni, 2006 után is talán az volt a gond, hogy midnenki túlságosan beleszeretett a játékosokba. Utólag persze jobban jártunk volna, ha eladjuk Dinhót 100-150 millió euróért... (Deco még szerintem király volt 2007-ben) Itt is ez a helyzet... ha nem Adebayorokkal vagy Forlánokkal, hanem minőségi, valódi klasszisokkal pótolhatjuk Eto'o-t akkor érdemes eladni.

Sérülékeny játékos (ez egy mákos idénye ebből a szempontból), sok pénzt adnának érte, és nem fiatal. Henryt pedig azért adnám el, mert ha megnyerjük a BL-t, neki már nem lesz nagy motivációja + öreg lesz már...
most tudnánk érte nagyot kaszálni, és 9 millió eurós fizetés sok egy veteránnak.

Mindkét játékost tisztelem, de szerintem jövőre nem fogunk itt tartani, ha nem lesznek változtatások. Én úgy érzem, hogy mindkét játékosnak ez az utolsó nagy idénye.
Te komolyan eladnád a mesteri tridenténkből Eto-t, és Henry-t?
Őket ismerjük, tudjuk h mire képesek, és amit tudnak az fantasztikus, ez nem vitás, ezért is kérdezem én, h ugyan ki a francot kéne megvenni a helyükre
hozni 2 támadót elég lutri lenne, hisz Hleb-ről is mindenki azt gondolta, h milyen jó lesz, erre tessék nem tudott beilleszkedni....
Eto, és Herny már számtalanszor bizonyított, és az köz tudott, h Eto szezon végére elfárad, de ugy hiszem egy olyan fontos meccsre mint a bl döntő fel tud pörögni, mindenesetre majd kiderül... én bízok benne
a vitába meg beleavatkozva, nekem személy szerint nem azzal van bajom, h most kritizálják Eto-t, hanem azzal ahogy teszik EGYESEK(kiemelem ezt a szót, mert van aki símán érvelő kritikával mond véleményt, és ez korrekt), de sajnos elég sokan csak dobálznak a sok hülyeséggel, h Eto így meg úgy menjen el, és csak írnak mindent össze-vissza a másik véleményével nem törődve
ezeknek üzenem, h ha lehet kicsit vegyenek vissza, és próbáljanak megérvelni, ne csak az legyen, h: Eto'o mekkora egy ****
Nekem ez a véleményem és kész, ezért lehet szeretni, és nem szeretni, és egy fórumnak olyanak kell lennie, ahol az emberek kifejtik a véleményeiket, és meghalgatják a másikat
Szerintem lassan arra a pontra jutunk, h észreveszik egyesek, h na azért nem kéne tulzásokba esni, és szerintem a bl döntő után minden visszatér a régi kerékvágásba, és a kritikákat felfogja váltani a gratuláció
vagyis remélem...
Avatar
Riquelme10
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009.05.18. 19:41:16

2009.05.19. 15:57:40

Ne vitatkozzatok, személyeskedjetek!
Örüljetek, hogy a csodacsapat simán elbírja, hogy Eto mindent kihagy.
Sokat tett ... ,de komolyabb meccsen, amikor fontos lett volna mindent kihagyott. Mostanában.

Egyébként ennyi helyzetből lehet hogy Bojan 40 gólt lőtt volna vagy Gudi 42, de ezt sosem tudjuk meg.

Azt nem értem hogy G7 mért nem játszik 1 percet se mint Támadó(csatár), ami az eredeti posztja.(volt olyan, hogy inkább Busquetset tolta fel G-a, pedig ő is a pályán volt)???
"Ők nem a DreamTeam2, hanem a BestTeam(1)."

Csukás Róbert
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.05.19. 14:48:12

Cooltiszo írta:Sokan teljesen félreértik itt a dolgokat, tisztelet a kivételnek. Ajánlom mindenkinek, hogy olvassa ele Miki, Mihu, Bányász, vagy az én hosszabb véleményemet, mert itt teljesen két különböző dologról van szó. Olvasott szövegértés feladat, hogy úgy fogalmazzak :P
Még egyszer elmondom, hogy azzal, hogy itt sírnak egyesek, hogy milyen hálátlanok vagyunk és a többi, nem megyünk semmire. Érveket kérek Eto'o jó játékára, mert ez február vége óta nincs. Ez nem utolsó két meccs. Az előző hozzászólásomban statokat is hoztam, de a legnagyobb hiba nem a statokban van, hanem a mutatott játékban. Jelenleg én konkrétan nem tőle várom, hogyha nem is megy a csapatnak majd ő segít ezen. Lehet hogy az ő gólja lesz az ami segít, volt ilyen, de ezekből sok volt ajtó ablak ziccerbe hozott eset, amiből sokat ki is hagyott.
Ennyi :wink:

Tamás!

Jöhetsz sablonokkal,h mindenki mindig téged bánt,de ha ekkora butaságot írsz, akkor jogosan :D idézz tőlem, vagy mihutól olyan részt, amiben el akarjuk küldeni,és nem tiszteljük,és megengedhetetlen stílusban írunk róla. segítek nem tudsz. ne keverj minket össze azokkal,akik már túl akarnak adni, tudj különbséget tenni kritika,és kritika között. gyenge próbálkozás volt részedről, és egyértelmű h csak személyem miatt. most se sikerült, nem buzdítalak további próbálkozásra, mert nem jösz jól ki belőle legtöbbször.

az pedig örömteli, hogy túlképp mindenki más látja hogy spec Mihu,én, Cooltiszo, Bányász mit és miért is írtunk, és hogy bízunk Samuban továbbra is.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2009.05.19. 13:28:25

miihii írta:
a 4. pontot meg végképp nem értem.Reméled,h nem betegednek bele :?: Azt meg aztán végképp nem írták,h el kellene pattintani a playát :!: Érzésem szerint Mihuék is meg akarják tartani a jó öreg Samut...
Konkrétan, szavakkal is leírták, h nem akarják eladni! Vissza lehet olvasni... :roll:
És nem Samu egész szezonját illette a kritika, hanem az utolsó kb. 10-12(?) meccsét... :)
Esetleg erről az időszakról lenne értelme meccs/gólarány statisztikának, mert mégegyszer: a megfogalmazott kritika erre vonatkozott... :evil:

A góljaira igenis szükség van! De ha kicsit pontosabb az utóbbi időben, már toronymagasan vezethetné a góllövőlistát...ez tény.
Hogy ki hogyan kezeli ezt, kinek hogyan jön le, az más téma. De nem kéne a szharnak a pofonokat adni, mert kb. ez megy egy ideje a topicban... :oops:
Kép
XAVI - INIESTA - MESSI - Neymar +++ - Milan:? - tán lesz feljebb is...am nem vagyok optimista...
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.05.19. 12:20:27

Varga Tamás írta:
ozsimiki írta: Istenem, szánalmas,h direkt nem érted meg sok esetben amit írnak. értsd félre direkt,vagy nem direkt, te esetedben nem tudni, jó szórakozást hozzá,és ennyit írnék csak, illetve idéznék a hszemből ,amit te is idéztél:

Eto'onak nagyban köszönhetjük,hogy a sorozatok végére mi álltunk a legjobban...

ezt nem tudom,h lehet úgy lefordítani,h nem érnek semmit a régebbi
duplák, szimplák....

szerk: szánalmasra már írtam példát, ha szerinted az szánalmas,hogy megjegyezzük ha vkinek gyengébben megy,és leírjuk,h fontos pillanatokban majd jobban kell koncentrálnia ,akkor bajok vannak. és neked írom, aki játékos SZAPULÁSBAN (amit mi írtunk páran,az közel sem az, mi nem akartuk eladni, ha meg nem rám-ránk érted,akkor ne engem idézve írd) eléggé jártas.

este venni fogom a fáradtságot, hogy kiemelkedő tudású csatáraink teljesítményének bajnoki/gól relációban utánanézzek.
3. semmit sem értettem félre. Amit írtál, azt lefordítottam magamban, és sokadszorra is arra jutottam, amit leírtam. Persze, majd jön XY és megint elmondja, hogy "én milyen hülye vagyok, nem tudok magyarul, nem tudok értelmezni" - már megszoktam, nem is érdekel különösebben.
4. remélem 2014-ig hosszabbítanak vele a nyáron, és akkor még kénytelenek lesztek elviselni őt évekig a Barcelonában. Remélem, nem betegedtek bele!
A semmin vitatkoztok!
Le lett írva Mikiék által,h nagyszerű playa Samu,borzasztóan jó szezont fut.Igaz,h sajna az utóbbi időben elég pontatlan,ezen jó lenne javítani és visszatalálni az idény első 2/3-ának formájához.Valamint az,h akármennyire is termelte zsákszámra a gólokat,nem szabad megállnia,mert MOST is MÉG szükségünk van a találataira.
Nekem kábé ez jött le.
Abban nem értem Tamás szándékát,ha beírja a meccs/gól statit.Ezzel mi lesz bizonyítva?A vitátokkal kapcsolatban semmi,mivel nem kapcsolódik a dolgokhoz.Sztem.Akármi is jön ki a számokból,attól még igaz marad,h nagyon fontos szereplője volt az eddigi sikeres szezonunknak Eto'o,de még egy utsó erőfeszítésre tőle is szükség lesz,ha realizálni akarjuk a BL-t (és nem mellékesen a gólkirályi ill Aranycipő címet).És sztem nagyjából ezt szerették volna a srácok elmondani.
a 4. pontot meg végképp nem értem.Reméled,h nem betegednek bele :?: Azt meg aztán végképp nem írták,h el kellene pattintani a playát :!: Érzésem szerint Mihuék is meg akarják tartani a jó öreg Samut...


++ Ezen kívül messzemenőkig egyetértek ezzel a 3 részre "osztással",amit Ozsi felhozott.Én is a többségi,második kalapban vagyok.És igaz,h az első és harmadik kategória csatározásai miatt halványulnak el az arany középút szavai.Sőt,néhányaknak egybemosódik a szidalmazással ez... :roll: )
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2009.05.19. 12:11:43

Sokan teljesen félreértik itt a dolgokat, tisztelet a kivételnek. Ajánlom mindenkinek, hogy olvassa ele Miki, Mihu, Bányász, vagy az én hosszabb véleményemet, mert itt teljesen két különböző dologról van szó. Olvasott szövegértés feladat, hogy úgy fogalmazzak :P
Még egyszer elmondom, hogy azzal, hogy itt sírnak egyesek, hogy milyen hálátlanok vagyunk és a többi, nem megyünk semmire. Érveket kérek Eto'o jó játékára, mert ez február vége óta nincs. Ez nem utolsó két meccs. Az előző hozzászólásomban statokat is hoztam, de a legnagyobb hiba nem a statokban van, hanem a mutatott játékban. Jelenleg én konkrétan nem tőle várom, hogyha nem is megy a csapatnak majd ő segít ezen. Lehet hogy az ő gólja lesz az ami segít, volt ilyen, de ezekből sok volt ajtó ablak ziccerbe hozott eset, amiből sokat ki is hagyott.
Avatar
Fevernova
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2009.05.14. 12:23:37
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.05.19. 12:06:05

Bajnokság megvan kupa megvan Eto' o gól nincs! Ennyi történt! Minden jó csatárnak van ilyen periódusa..Örűljünk annak , hogy a miénk és ne bánts senki! Azért ő nem egy Oleguer! Az meg , hogy elvárások iránta..Szerintem Pep az egyetlen aki elvárhat tőle valamit de érdekes mindig kezdő Eto'o!
SEX N MONEY...
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.05.19. 12:02:07

Varga Tamás írta:
ozsimiki írta: Istenem, szánalmas,h direkt nem érted meg sok esetben amit írnak. értsd félre direkt,vagy nem direkt, te esetedben nem tudni, jó szórakozást hozzá,és ennyit írnék csak, illetve idéznék a hszemből ,amit te is idéztél:

Eto'onak nagyban köszönhetjük,hogy a sorozatok végére mi álltunk a legjobban...

ezt nem tudom,h lehet úgy lefordítani,h nem érnek semmit a régebbi
duplák, szimplák....

szerk: szánalmasra már írtam példát, ha szerinted az szánalmas,hogy megjegyezzük ha vkinek gyengébben megy,és leírjuk,h fontos pillanatokban majd jobban kell koncentrálnia ,akkor bajok vannak. és neked írom, aki játékos SZAPULÁSBAN (amit mi írtunk páran,az közel sem az, mi nem akartuk eladni, ha meg nem rám-ránk érted,akkor ne engem idézve írd) eléggé jártas.

este venni fogom a fáradtságot, hogy kiemelkedő tudású csatáraink teljesítményének bajnoki/gól relációban utánanézzek.
3. semmit sem értettem félre. Amit írtál, azt lefordítottam magamban, és sokadszorra is arra jutottam, amit leírtam. Persze, majd jön XY és megint elmondja, hogy "én milyen hülye vagyok, nem tudok magyarul, nem tudok értelmezni" - már megszoktam, nem is érdekel különösebben.
4. remélem 2014-ig hosszabbítanak vele a nyáron, és akkor még kénytelenek lesztek elviselni őt évekig a Barcelonában. Remélem, nem betegedtek bele!
Sztem még mindig nem érted... :) Szóval azt hiszem én vagyok xy.Nem mondom,h h*lye vagy de most sztem tényleg félreértesz valamit.Sztem Miki ponthogy azok közé tartozik akik nem akarják eladni.Csak vannak elvárásai Eto'oval szemben.De ettől még elismeri az idei teljesítményét,csak (sztem jogosan) elvárja,h amikor ténylegesen igazán fontos akkor is betaláljon.

Mondjuk úgy mint 2006-ban.

És,h ne értsd félre,h mi az,h "tényleg,igazán fontos gól" idézem magamat,h tudd mire gondolok:
Én pedig akkor megkérdezném,h Nálad Iniesta Sevvillának lőtt gólja ugyan olyan súlyú mint a Chelseanek lőtt gólja?Gyaníthatóan nem...

Tehát akkor Eto'o góljainak a súlya is más..szvsz.
Vagy szerinted egy Bl döntőben lőtt győztes gól az ugyan akkora értékkel bír mint a többi amit előtte szerzet?Ugye,h nem...mert ezt sikerült leírni.
Kétlem,h bele fog betegedni bárki is ha itt marad. :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bányász 2009.05.19. 12:15:37-kor.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Lezárt