Bajnoki Mérkőzések 08-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.05.18. 07:10:18

Iniesta írta:Érdekes minden vesztes meccs után ez van. Mindenki mindekiről lehúzza a keresztvízet és el küldi a megye 2-be focizni, mert botlábú senkiházi. Szerintettek milyen motivációval kellett volna játszaniuk ezen a meccsen? Megnyerték a bajnokságot, meg a kupát! Ami Eto'o-t ill. tény kihagyott egy csomó ziccert, de kérdem én Ibra meg Tevez meg Forlán adott esetben nem hagynák ki őket? Ti csak azt vágjátok, h a Tevez megint gólt lőtt, meg az Ibra is, de akkor nem írtok ide egy darab hozzászólást se mikor nem megy se Ibrának se Teveznek. Ha nem lenne Eto'onak ez a 28 gólja kicsit nehezebb dolgunk lett volna.Gólpasszokról ne is beszéljünk. Kicsit több tiszteletet érdemelne, letett egyet s mást az asztalra.

Visca El Barca!
nincs igazad! minden meccs után leírjuk (már aki) véleményünket, van aki csak áradozik, van aki tárgyilagos, és persze van aki kissé pesszimistább nézetet vall.
Nekem Eto'o azért visszatérő témám, mert fontos poszton van, és most már túl hosszú ideje abban nyújt átlagon alul, amiben elvárható lenne az ő posztján : a góllövésben!!
látom,látjuk, hogy hajt de a lényegen ez nem válltoztat, valaminek itt történni kellene, mert ahogy írtam a BL-en ez megbosszúlja magát!
Hogy az eset mennyire nem egyszerű, éppen én írtam, hogy még az is benne van a pakliban (bár így lenne) hogy éppen a BL.-meccsen rukkol ki egy-két fontos góllal! én annak ellenére szurkolok neki, hogy leírom a hibáit, ami persze csak egy vélemény a sok közül.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.05.18. 00:03:12

Mókás, hogy valaki a gólpasszaival jön, én pedig pont úgy látom hogyha egy min imális szinten tudna passzolni, mondjuk mint a csapatból csak a belsőbekk piqué, akkor megkérdőjelezhetetlen lenne a produkciója.

Év elején azt hittem nem létezik jobb csatár Etoonál, most pedig úgy gondolom egyszerűen jó formában volt. És sok (legalább 5) középcsatár képes lenne a teljesítményére. Forlán most van formában, utol is érte Samut, pedig nézzük már meg hogy nemhogy egy szinttel gyengébb kiszolgálói vannak, hanem egy szkadéknyi különbség van Etoo társai és az ő társai között.
Csak tudatosítsuk magunkban: a világ valaha volt legjobb támadófociját játszó csapat szolgálta ki egész évben!!
honda25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2009.05.03. 15:10:20

2009.05.17. 22:38:26

A meccsnek nem volt ma már tétje, Guardiola kiküldte a fiatalokat meg azokat, akik kevesebbet játszottak idén, hogy bizonyítsanak. Hát még ha bizonyítottak volna...
Caseres, Abidal, Sylvinho, Gudjohnsen, Hleb pápá.
Pedro játéka sem győzött meg...
Ellenben Jeffren, aki csereként beállva jobb volt bármelyik játékosnál, tetszett a játéka.
Eto'o: kész röhej, amit ma nyújtott. Kihagyott 7-8 ziccert, mindenki rá játszott még gólhelyzetben is, plusz rúgatnak vele egy tizenegyest, amikor már semmi önbizalma sincs. De azért rúgott egy gólt.
Április óta tucatszámra hagyja ki a helyzeteket, ami megbocsájthatatlan számomra. Kíváncsi vagyok mit nyújt a hátralévő meccseken. Remélem, előveszi végre a góllövő cipőjét.
Hajrá Barca! És a Honda!
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.05.17. 22:36:44

Nem volt rossz meccs, az eredmény miatt egyébként bosszankodnék, de most betudom a balszerencsének, s úgy sem volt tétje.

Eto'o számára most lesz, vagyis lennie kell másfél hét szünetnek. Addig fel kell frissülnie minden értelemben.

Ellenben majd, a BL döntőn ha hasonlóan dekoncentrált, s balszerencsés lenne, szó nélkül behoznám Smárit, aki ma legalább küzdött, s adott egy gólpasszt is.
Ellenben Hleb hozta a már megszokott lapos, unalmas, haszontalan, gyenge játékot. Thiago 20 perc alatt kb. annyit mutatott. A belorusz akarása maximum a faltjaiban nyilvánult meg, más részről pontatlanul, lassan, ötlettelenül játszott, fáziskéséssel. Sokadjára is azt tudom mondani:
Aliaksandr és a klub érdeke, hogy menjen, ha 10 milliót fizetnének érte, akkor összetehetik Laportáék a kezüket.

Másrészt a fiatalok közül Pedro-n látni lehetett, hogy akar, s én csere szélsőként szívesen látnám a jövőben.
Xavi Torres elég sokat szabálytalankodott, nincs olyan ütemérzéke, mint Serginek, de még fejlődhet. Ellenben 22 éves, nem hiszem, hogy valaha is biztos kerettag lesz.
Sylvinho nagyon eltűnt, támadásban alig volt szerepe.
a többieket nem emelném ki.

Nos, csalódott, ahogy már mondtam nem vagyok különösképp, ez a tartalékos csapat sem vallott szégyent.

Egyébként ez nem a Samuel Eto'o és nem az átigazolási topic!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára torrestoni 2009.05.17. 22:38:46-kor.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Iniesta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2005.02.10. 13:08:16
Tartózkodási hely: Gyor

2009.05.17. 22:36:01

Érdekes minden vesztes meccs után ez van. Mindenki mindekiről lehúzza a keresztvízet és el küldi a megye 2-be focizni, mert botlábú senkiházi. Szerintettek milyen motivációval kellett volna játszaniuk ezen a meccsen? Megnyerték a bajnokságot, meg a kupát! Ami Eto'o-t ill. tény kihagyott egy csomó ziccert, de kérdem én Ibra meg Tevez meg Forlán adott esetben nem hagynák ki őket? Ti csak azt vágjátok, h a Tevez megint gólt lőtt, meg az Ibra is, de akkor nem írtok ide egy darab hozzászólást se mikor nem megy se Ibrának se Teveznek. Ha nem lenne Eto'onak ez a 28 gólja kicsit nehezebb dolgunk lett volna.Gólpasszokról ne is beszéljünk. Kicsit több tiszteletet érdemelne, letett egyet s mást az asztalra.

Visca El Barca!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.05.17. 22:34:21

Eto'o val nem az a baj amit ma művelt, hanem az hogy hosszú idő óta ugyanezt teszi!
Azt írtam egy meccsel ezelőtt hogy talán nincs szerencséje, de most már azt kell írni, hogy el szerencsétlenkedi a helyzeteket, ami miatt a csapat szív!
a mai vereség jórészt az ő érdeme, ha másért nem azért mert a többiek mást sem tettek, mint alá dolgoztak.Valaki írta, hogy tét nélküli volt a meccs, ez nem egészen igaz, ezt a vereséget a Barcelona számlájára könyvelik, ez az egyik, a másik pedig, hogy ha tét nélküli a mérkőzés akkor még inkább ontani kellett volna a gólokat!
Végül pedig, hogy egy ilyen Eto'o-val BL. meccset játszani... hát nem tudom.
a gondot még fokozza, hogy Guardiola nem cseréli le időben soha!
Az már a sors fintora, hogy mégiscsak ő vezeti a góllövő listát?! látom az ellentmondást, de nekem akkor sem tetszik, úgy érzem könnyen rajta veszíthetünk.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.05.17. 22:02:24

vkinga írta:A meccsen Etonak nem volt szerencséje. Rengeteg ziccert hagyott ki. Azt mondom, hogy Messi 18-19 évesen sokkal jobb volt, mint Bojan. Bojan nem lesz akkora játékos. Messi egy hihetetlenül tehetséges játékos.

Nem véletlenül játszottak a nagyok. Hleb és Gigjonsen meg Bojan sem győztek meg. A meccs ember Alves volt. A kapus szépen védett. Tudom, hogy fiatal, de akkor is ez a véleményem. A Barcába egy embert tudnék elképzelni, és az pedig Carlos Tevez.
.....
1. én nem hasonlítanám össze még Messit és Bojant. Messi szélső, Bojan középcsatár. Egy szélsőnek az a dolga h fusson, cselezze, ehhez nem kell nagy rutin. Egy középcsatárnak ellenben kell a rutin.
2. Bojan nem győzött meg? Akkora gólpasszt adott h sztem Xavi is csak bámult, ezenkívül is volt kb 2 lyan helyzet ahol Etooval akart gólt rúgatni, pedig ú simán belövi!
3. Alves a meccs embere? Jó vicc!
4. Gudjohnsen -légyszíves írd le jól a nevét :!: Ezenívül ez a Gigjonsen, aki nem győzött meg az első félidőben a legjobb játékos volt a pályán.
5. Tevez :arrow: :lol:

Szerk: Ha Gigjonsennek írod, le Gudjohnsen nevét, ne várj szép reakciókat! Az egy dolog h nem szereted a játékát, de azért annyi tisztelet legyen benned h legalább megpróbálod leírni a nevét helyesen!
A Fifa egy szégyen
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.17. 21:58:31

Mindenhol Samut szidják?! Ez nem igaz! :D Pedig én tudom mi volt valójában: amikor Pep nem volt ott az öltözőben, akkor megbeszélték, hogy ők elmennének Rómába egy kicsit. És ehhez ki kellett kapni ( kommentátor mondta )! Így már előre megbeszélték, hogy kihagyják a helyzeteket! :D :lol: Ez bejött, igazából mindenki örül! :D Az is lehet, hogy csak simán tengeribeteg a csapat nagy része és nem akartak nyerni, mert akkor hajóval mentek volna haza. Csak elbénázták és ki is kaptak! :lol:
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.05.17. 21:55:40

A meccsen Etonak nem volt szerencséje. Rengeteg ziccert hagyott ki. Azt mondom, hogy Messi 18-19 évesen sokkal jobb volt, mint Bojan. Bojan nem lesz akkora játékos. Messi egy hihetetlenül tehetséges játékos.

Nem véletlenül játszottak a nagyok. Hleb és Gigjonsen meg Bojan sem győztek meg. A meccs ember Alves volt. A kapus szépen védett. Tudom, hogy fiatal, de akkor is ez a véleményem. A Barcába egy embert tudnék elképzelni, és az pedig Carlos Tevez.
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2009.05.17. 21:38:33

samuka ezek után meg is érdemli, hogy lemaradjon az első helyről.
ennyi helyzetet nem lehet kihagyni büntetlenül. lásd pl. a mai meccset
bszilard10
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2007.09.19. 23:51:36

2009.05.17. 21:36:17

nem kell ide se ibra se forlan.meg hogy 70 milat adni ibraert +eto'o:)))) ez az ev vicce.david villa kell,o meg lesz 30ert max 40 es sokkal jobb csatar mint az a bekepzelt sved
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.05.17. 21:34:03

Forlán 28 mostmár :evil: :evil:
Nehéz döntés, de a bl döntös szereplésen és azon hogy megnyeri-e a Pichichit attól fűggően tartanám meg Etoot.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.05.17. 21:31:52

aynas írta:ami engem elszomorít, nagyon gyengén teljesített szinte mindeki
már értem miért nem bízik guardiola hlebben, cacaresben.
gudjohnsen egy vicc.
ezt a jeffren gyereket már rég fel kellett volan hozni! 10 percet többet csinált mint pedro és bojan egész meccsen.
eto'o. ennek az emvernek van bőr a képén? 28 gólt rúgott a bajnokságban. és. az ő helyén ibra 40-et lőtt volna.
azt tessék megszámolni hány ziccert ,helyzetet hagyott ki a szezonban.
erős lesz, amit írok ,de tőlem mehetne a nyáron ibráért cserébe.
igen igazad van, a Barca meg adjon még mellé 70 millát az internek, h baromovics idejöjjön, és el kezdje rombolni a csapatszellemet...
teljesen igazad van,...
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2009.05.17. 21:26:43

ami engem elszomorít, nagyon gyengén teljesített szinte mindeki
már értem miért nem bízik guardiola hlebben, cacaresben.
gudjohnsen egy vicc.
ezt a jeffren gyereket már rég fel kellett volan hozni! 10 percet többet csinált mint pedro és bojan egész meccsen.
eto'o. ennek az emvernek van bőr a képén? 28 gólt rúgott a bajnokságban. és. az ő helyén ibra 40-et lőtt volna.
azt tessék megszámolni hány ziccert ,helyzetet hagyott ki a szezonban.
erős lesz, amit írok ,de tőlem mehetne a nyáron ibráért cserébe.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.05.17. 21:22:57

VictorValdes19 írta:
Pavel írta:Hleb és Abidal, én hazafele beledobnám őket a tengerbe. :twisted:
Ugye :?: Főleg Hlebet. Hogy lehet egy játékos ilyen szemét :?: Ha ő nem lett volna győzünk...1000%, hogy győzünk.Sőt megkockáztatom, hogy fogadott a Mallorca győzelmére s azért játszott ilyen .arul. Kínzópadra vele :!:
Úgy van!
Eto'o-val is. Azért nem lőtt 123 gólt ma ,mert a Mallorca a volt csapata.
Őfúj,meg amugy is s*ar játékos..
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2009.05.17. 21:21:39

Pavel írta:Hleb és Abidal, én hazafele beledobnám őket a tengerbe. :twisted:
Ugye :?: Főleg Hlebet. Hogy lehet egy játékos ilyen szemét :?: Ha ő nem lett volna győzünk...1000%, hogy győzünk.Sőt megkockáztatom, hogy fogadott a Mallorca győzelmére s azért játszott ilyen .arul. Kínzópadra vele :!:
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.05.17. 21:20:48

Samu lőtt egy gólt, kihagyott sok-sok helyzetet, belelőtt a sorfalba egy szabit, és kihagyott egy tizit...
de ez van, nem volt tétje a meccsnek :)
Oier-rel elégedett voltam, látszott a végén, h ideges volt, de ennyi belefér, átesett a tűzkeresztségen, nem volt rossz!
Pedro: egyértelmű, h jövőre már az alapcsapat tagja lesz, gyors, jól cselez... legalább annyit fog játszani, mint Bojan...
Thiago és Jeffren is szvsz felkerül az A keretbe a nyáron...
Visca el Barca! BAJNOK CSAPAT!
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2009.05.17. 21:19:24

noname írta:Nehogy már vki idegeskedjen emiatt a meccs miatt. Az égvilágon semmi téje nem volt és a lehető legyyengébb csapatunkat küldtük pályára.Kísérletnek nem volt rossz, leírom a tapasztalataimat, kezdem a pozitívumokkal:
1. Bojan- a meccs legjobbja sztem. Több hatalmas passzt adott(etoonak), de ezen kívül is remekül mozgott
2. Guddy- maradni akar nálnuk, ez egyértelmű. Nagy passzokat adott, főleg az első félidőben.
3. Jeffren - bejött és Bojan után a legemlékezetesebb teljesítmény az övé volt
4. Pedro-jól mozgott, első félidőben főleg

Negatívumok:
1.Etoo-peche volt, fáradt mind mentálisan, mind fizkálisan. Pihennie kell a következő meccsen!
2.Caceres - annyit szerencsétlenkedett h elképesztő. [auto_cenzúra] se ér azzal h néha hatalmas szerelései vannak, ha máskor meg tucatszámra adja el a labdákat. Nagyon kölcsönadás szaga kezd lenni a dolognak. Azt pedig ne mondja senki h mecshiány, mert Pique a fél ősz alatt bénázott annyit mint Caceres 2-3 meccs alatt, pedig előtte egy évig alig játszott az MU-ban
3. Xavi Torres- lassú, körülményes, az ütemérzéke se volt vmi jó, maradjon az Atleticnél
4.HLEB MEHET AHOVA AKAR!!!!!sokáig védtem, de most kísértetiesen emlékeztettt egy bizonyos Decora vagy Ronaldinhora. Ha emberhátrányba játszottunk volna, kb ugyanott lennénk. Egyszerűen magasról lexarta az egészet, miközben bőven lett volna alkalma csillogni. Passzolni főleg hátra passzolt, mégis volt néhány eladott labdája.

Guddy ha így játszik a maradék 2 meccsen, könnyen lehet h marad. Jeffren és Pedro pedig jöhetnek fel jövőre az A csapathoz! 8)
Figyelj kicsit megvédeném Cácerest. Kicsit szívügyem a srác de ettől függetlenül meccshiánya van. Felesleges összehasonlítani Piqével, mert ő nem az. Mindenki más, és ha jól emléxem azért vettük meg mert 1 szezont húzott le a Recrében és csapata 1ik, ha nem a legjobbja volt. Sztem tehetséges, és neki igenis meccshiánya van. Piquének meg ilyen gondja nem volt, mert miután lejátszotta az előszezont, szinte azonnal sokat is játszott. Neki nem kellett hónapokat kihagyni! Cáceres meg mióta nem játszott már! Szal ennyi, a többivel nagyjából egyetértek.
Még annyi h Eto'o lehet fáradt, de kb 5 ziccerből 1et rúgott be és a 11-est is kihagyta. Gondoltam h kihagyja, mert nem játszott jól. Bojan sztem bevágta volna, ez ma az ő napja volt. HIBA lenne eladni a srácot. 18 évesen Messi se volt sokkal jobb...
This is what I want to be...DRUG FREE
FC BARCELONA - Szerelem '94 óta
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.17. 21:17:04

A késembe nem fogok beledőlni, de egy megnyert meccset adtunk el.
A fiatalok jók voltak. Eto'o bosszantóan játszott, ma gólkirály lehetett volna. Hleb és Abidal, én hazafele beledobnám őket a tengerbe. :twisted:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.17. 21:14:48

Xavi Torres erős, de lassú játékos, ellenben labdabiztosnak tűnik. Thiagotól nagyon sokat várok, de Jeffren is tehetséges.
Lesz miből válogatni, és reméljk, kapnak még lehetőséget idén a már tét nélküli bajnokikon.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Dexter

2009.05.17. 21:14:46

Nem volt gond ezzel a meccsel, ha Eto'o jobb formában van simán meg is lehetett volna. Inkább a pozitívumokat kell nézni. Thiago, Pedro és Jeffren is elég jó teljesítményt nyújtott, jövőre szerintem többször feltűnhetnek majd a nagy csapatban is.
Avatar
barca52
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2005.12.02. 14:50:32
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.17. 21:13:28

MichaaBee írta:Ebből a meccsből legfeljebb annyi konklúziót vonhatunk le, hogy a B csapat nem bírná az első osztályt... :roll: Nem tudom miért kell megint Puyolt elővenni, talán elromlott az elem az otthoni távkapcsolójában és lemaradt 2 helyzetről, vagy mi?
A helyzetkihasználás meg egy dolog. Ma csak Eto'ónak volt helyzete, ő eltolta az összeset, de a döntőben ott lesz Messi, Xavi, Ini, Henry akik mostanában nem csesznek el ennyi helyzetet.
Ma értelemszerűen nem cseszett el semmit, csak megemlítettem, hogy mostanában nem hozza az igazi formáját, és ezzel szerintem sokan egyet értenek. Ami pedig a helyzetkihasználást illeti, igazad van, de akkor is szükség van egy olyan Eto'o-ra aki 3 helyzetből 3-at berúg. A Manchester ellen nem lesz 10 helyzetünk, hiába lesz ott minden nagyágyú, a Unitednek hasonló bombabiztos védelme van, mint a Chelsea-nak. Csak ők nem antifocival érik el a céljaikat...
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.05.17. 21:10:28

Alberto10 írta:nem láttam a meccset most értem haza és az lenne a kérésem h vki írja le a fiatalok teljesítményét !! Különösen érdekelne Oier játéka de kiváncsi vok Xavi Torresére és főleg Jeffrenre meg Thiagora!!
egyébként a csapat h teljesített??? Köszi ha leírjátok
nyilván más is ír véleménytl, íme az enyém: Oier megbízható volt, kifutásokban jobb mint VV, egy bakija volt azt javította is. Xavi torres jól szűr, szerintem hajszállal rosszabb még mint Sergio. Pedro istenkirály volt. Thiago jól játszott a Xavi vonal méltó folytatója lehet. Jeffrennek 10 perce volt azalatt is volt benne potenciál,jövőre feljön szerintem.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.05.17. 21:09:01

Nehogy már vki idegeskedjen emiatt a meccs miatt. Az égvilágon semmi téje nem volt és a lehető legyyengébb csapatunkat küldtük pályára.Kísérletnek nem volt rossz, leírom a tapasztalataimat, kezdem a pozitívumokkal:
1. Bojan- a meccs legjobbja sztem. Több hatalmas passzt adott(etoonak), de ezen kívül is remekül mozgott
2. Guddy- maradni akar nálnuk, ez egyértelmű. Nagy passzokat adott, főleg az első félidőben.
3. Jeffren - bejött és Bojan után a legemlékezetesebb teljesítmény az övé volt
4. Pedro-jól mozgott, első félidőben főleg

Negatívumok:
1.Etoo-peche volt, fáradt mind mentálisan, mind fizkálisan. Pihennie kell a következő meccsen!
2.Caceres - annyit szerencsétlenkedett h elképesztő. [auto_cenzúra] se ér azzal h néha hatalmas szerelései vannak, ha máskor meg tucatszámra adja el a labdákat. Nagyon kölcsönadás szaga kezd lenni a dolognak. Azt pedig ne mondja senki h mecshiány, mert Pique a fél ősz alatt bénázott annyit mint Caceres 2-3 meccs alatt, pedig előtte egy évig alig játszott az MU-ban
3. Xavi Torres- lassú, körülményes, az ütemérzéke se volt vmi jó, maradjon az Atleticnél
4.HLEB MEHET AHOVA AKAR!!!!!sokáig védtem, de most kísértetiesen emlékeztettt egy bizonyos Decora vagy Ronaldinhora. Ha emberhátrányba játszottunk volna, kb ugyanott lennénk. Egyszerűen magasról lexarta az egészet, miközben bőven lett volna alkalma csillogni. Passzolni főleg hátra passzolt, mégis volt néhány eladott labdája.

Guddy ha így játszik a maradék 2 meccsen, könnyen lehet h marad. Jeffren és Pedro pedig jöhetnek fel jövőre az A csapathoz! 8)
A Fifa egy szégyen
Avatar
barca500
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2008.12.13. 20:55:36
Tartózkodási hely: Szolnok

2009.05.17. 21:08:53

Eto'o rendesen kiidegelt ma, ez a meccs szerintem rajta ment le, bár inkább most csináljon ilyet, mint a MU ellen. És ha jól emlékszem neki nem csak egy ilyen meccse volt a szezonban, hogy sorra szórakozta el a helyzeteket. :cry:
Lezárt