A Sport1 és a Real Madrid

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2004.10.25. 14:11:38

FIGO 10 írta:Pont fordítva! A Barca játszik szombat este a Bilbaó ellen, majd kedden otthon a Milan ellen!!!!!! EZ TUTTI!!!! :wink:
ezt honnan tudod? :)[/quote]

Ezt most komolyan kérded??? Ha igen akkor egy két tipp, hogy honnan: TV újság, online tv újság (port.hu - TV újság), fcbarcelona.com, viasat3.hu...............

Egyszóval minden érintett TV csatornának megnézed az aznapi műsorát, és láthatod!!!!!!!!!!! :)
"Més Cuen un Club"
FIGO 10

2004.10.25. 14:08:10

Pont fordítva! A Barca játszik szombat este a Bilbaó ellen, majd kedden otthon a Milan ellen!!!!!! EZ TUTTI!!!! :wink:[/quote]

ezt honnan tudod? :)
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2004.10.25. 14:04:19

De legalább szórakoztató lenne! :wink: Unalmas, sőt néha fájdalmas, ami a Real meccsein megy! :(
Barca meccsen sokkal többet lehetet szórakozni már tavasszal is! :lol:
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2004.10.25. 14:02:35

Silavuns!én úgy tudom h VASÁRNAP is a SPORT2 adja a Barca-Bilbao meccset, és Szombaton a Real-t az S1, azért mert a Real kedden játszik a kupában így, ő játsza hamarabb a bajnoki mecsét, még a barca később(vasárnap) :wink:[/quote]

Pont fordítva! A Barca játszik szombat este a Bilbaó ellen, majd kedden otthon a Milan ellen!!!!!! EZ TUTTI!!!! :wink:
"Més Cuen un Club"
Avatar
jokedvu
Jugador del Barça
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: 2004.10.09. 00:42:58
Tartózkodási hely: Szolnok

2004.10.25. 14:01:08

Ez az egész sport1-reálmadrid összefüggés,
egy szánalmas, undorító, nevetséges dolog!

Puta sport1 ! :evil:
Kép
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2004.10.25. 13:59:57

Figo 10 - természetesen gondolom, hogy téged ez a probléma különösebben nem érdekel, sőt! Ettől függetlenül véleményedet köszönöm, és reagálnék is rá: az, hogy a Siemens a Sport1 támogatója még nem jogosítaná fel a csatornát arra, hogy csak Real Madridod nyomjon, mert hisz ez nem egy Real Madrid TV, hanem egy sportcsatorna, amelynek az lenne a feladata, hogy a nézőket szórakoztassa, hogy értük legyen!!!!!!!! Nos szerinted eddig mi volt szórakozatóbb, a Real vagy a Barca meccsei??? - Nos ez költői kérdés volt, a VÁLASZT TUDJUK!!!!!
A másik, hogy a Real szombatonként, a Barca meg vasárnaponként játszik - ez így van, ÉS??? Kérdem én!!!!! És akkor mi van???? Tavaly egy rakás Barca meccs volt vasárnaponként, idén miért nem lehet így? Szerinted meddig tartana valahogy átvariálni a programokat, hogy vasárnaponként Barca meccs legyen a néhol nevetségesen [auto_cenzúra] Olasz meccsek helyett!!!!! (Tisztelet a kivételnek persze, de túlnyomó részt [auto_cenzúra] meccsek vannak olyankor + amerikai foci!!!!)

A lényeg, hogy a Sport1 dönthetett, ÉS DÖNTÖTT, ROSSZUL!!!!!!!!!!!!! Ennyi!!!!! Szerintem! :?
"Més Cuen un Club"
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2004.10.25. 13:58:19

Igazán hozzászokhattál volna ehhez a kombinációhoz! :(
Őrúlök, ha közvetíti a meccset az S1! :) De, ha felvéteről adja, miért nem lehet másnap? :? 4 nappal később már nem olyan izgalmas. :evil: Addig agyba-főbe adják a rövid összefoglalókat :!:
FIGO 10

2004.10.25. 13:54:43

Silvanus írta:Egyetlen apró megjegyzés még - most persze rámcáfol a Sport1 azzal, hogy csütörtökön este csúsztatva megtekinthetjük a Barcelonát a Spanyol kupa legjobb 32 közé jutásáért, illetve valószínüleg szombaton este is őket láthatjuk majd élőben a Bilbaó ellen (plussz jövő kedd Viasat3 élőben a Milán ellen), DE EZEKTŐL FÜGGETLENÜL sajnos a tendencia maradni fog, ebben biztos vagyok, ezért továbbra is fentartom morgolódásom tárgyát!!!! :evil:
Silavuns!én úgy tudom h VASÁRNAP is a SPORT2 adja a Barca-Bilbao meccset, és Szombaton a Real-t az S1, azért mert a Real kedden játszik a kupában így, ő játsza hamarabb a bajnoki mecsét, még a barca később(vasárnap) :wink:
FIGO 10

2004.10.25. 13:53:05

Silvanus írta:Sziasztok!

Félre értések elkerülése végett gyorsan leszögeznék 1 dolgot: én imádom a Sport1-et, nagyon jó, igényes csatornának tartom, szinte csak azt nézem!!!

Ettől függetlenül:

Sokat gondolkodtam, hogy mit is írjak - vagy hogy egyáltalán írjak-e ezzel kapcsolatban - végül arra jutottam, hogy talán többen is az én véleményemen vannak, és ezt szívesen elmondanák itt, ebben a topicban!

Nos engem borzasztóan zavar, és bosszant az, hogy ebben a szezonban már szinte ez a két dolog - a Sport1 és a Real Madrid - teljesen összeforrott, ami annyit tesz, hogy szinte minden Real Madrid meccset láthattunk, láthatunk, és fogunk is látni élőben (esetleg csúsztatva a Sport1-en, teljesen függetlenül attól, hogy milyen rosszul, unalmasan játszanak! Kérdem én miért? Csak azért mert ők a Real Madrid :?: Ez nevetséges :!:

És a Barcelona? Akik sorra nyerik a meccseiket, és szebbnél-szebb, közönségszórakoztató focit játszanak, ők meg átkerültek a Sport2-re folyamatosan, MERT AZT EGYENLŐRE AZ ORSZÁG 98%-a NEM IS TUDJA FOGNI???????? MIÉRT, kérdem megint :?:

Miért nem lehetett megoldani valahogy, hogy ha már a Real is, akkor a Barca is legyen mindig képernyőn, vagy hol ez, hol az, de így - hogy a Real mindig, a Barca meg csak ímmel-ámmal, ez undorító!!!... Helyette minden vasárnap este lehet nézni egy fantasztikus amerikai focit!... :x Hányok tőle.......

Ez felháborító, elviselhetetlen!!!!!!!! Nektek erről mi a véleményetek????
nekem ez:
1) a SPORT1-nek az 1ik legjelentősebb szponzora a SIEMENS Mobile cég :arrow: a real-nak is a főszponzora

2)ez függ a meccs kezdetétől is :arrow: szombaton van 2 spanyol meccs, vasárnap CSAK olasz.a real mindig szombaton és nem vasárnap játszik még a Barca 80%-ban Vasárnap, és ez a jövőben is így lesz.A Real pedig idén a mecscei 80%-át szombaton játsza.hogy miért?én azt nem tudom :roll:
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2004.10.25. 13:52:59

Egyetlen apró megjegyzés még - most persze rámcáfol a Sport1 azzal, hogy csütörtökön este csúsztatva megtekinthetjük a Barcelonát a Spanyol kupa legjobb 32 közé jutásáért, illetve valószínüleg szombaton este is őket láthatjuk majd élőben a Bilbaó ellen (plussz jövő kedd Viasat3 élőben a Milán ellen), DE EZEKTŐL FÜGGETLENÜL sajnos a tendencia maradni fog, ebben biztos vagyok, ezért továbbra is fentartom morgolódásom tárgyát!!!! :evil:
"Més Cuen un Club"
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2004.10.25. 13:49:16

Sziasztok!

Félre értések elkerülése végett gyorsan leszögeznék 1 dolgot: én imádom a Sport1-et, nagyon jó, igényes csatornának tartom, szinte csak azt nézem!!!

Ettől függetlenül:

Sokat gondolkodtam, hogy mit is írjak - vagy hogy egyáltalán írjak-e ezzel kapcsolatban - végül arra jutottam, hogy talán többen is az én véleményemen vannak, és ezt szívesen elmondanák itt, ebben a topicban!

Nos engem borzasztóan zavar, és bosszant az, hogy ebben a szezonban már szinte ez a két dolog - a Sport1 és a Real Madrid - teljesen összeforrott, ami annyit tesz, hogy szinte minden Real Madrid meccset láthattunk, láthatunk, és fogunk is látni élőben (esetleg csúsztatva a Sport1-en, teljesen függetlenül attól, hogy milyen rosszul, unalmasan játszanak! Kérdem én miért? Csak azért mert ők a Real Madrid :?: Ez nevetséges :!:

És a Barcelona? Akik sorra nyerik a meccseiket, és szebbnél-szebb, közönségszórakoztató focit játszanak, ők meg átkerültek a Sport2-re folyamatosan, MERT AZT EGYENLŐRE AZ ORSZÁG 98%-a NEM IS TUDJA FOGNI???????? MIÉRT, kérdem megint :?:

Miért nem lehetett megoldani valahogy, hogy ha már a Real is, akkor a Barca is legyen mindig képernyőn, vagy hol ez, hol az, de így - hogy a Real mindig, a Barca meg csak ímmel-ámmal, ez undorító!!!... Helyette minden vasárnap este lehet nézni egy fantasztikus amerikai focit!... :x Hányok tőle.......

Ez felháborító, elviselhetetlen!!!!!!!! Nektek erről mi a véleményetek????
"Més Cuen un Club"
Lezárt