Dmitro Csigrinszkij

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.07.06. 16:03:01

Bomba üzlet volt a srác...
De még mibndig inkább lássunk 15 misit, mint Csiga szenvedéseit a páylán további szezonokon keresztül. Bizonyos értelemben ezzel beismertük, hogy rossz döntés volt idehozni Őt. Sok sikert neki régi/új állomáshelyén.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2010.07.06. 15:37:08

sjd írta:
Guardiola írta:Engem sokkal jobban aggaszt az indoklás, mint az, hogy mennyiért jött és mennyiért ment.

"The money received for the 23-year-old central defender will help ease the Club’s short-term liquidity problems. "

Bár ez azt is takarhatja, hogy ki kellett volna most csengetni Chygrynskiy árát a Shakhtarnak helyett inkább visszaadtuk...
Ez azért elég érdekes. Olyan hirtelen mutatkozott hiány, h már nem volt idő kölcsönt felvenni? Mert az előre látható h ha nyáron nincs meccs (jegybevétel) meg tévés bónuszok, akkor a játékosok fizetése fog egy kis kiesést okozni. Mondjuk lehet h az elnökváltás kicsit bekavart, de ez így elég amatőr módon hangzik
Elképzelhető, hogy most (a közeljövőben) kellett volna kifizetni a fennmaradó 15 millát csigáért és az új vezetés nem számított rá így hasznosabbnak láthatták ha azt a 15 millát más játékosra fordítják. Így ésszerűnek tűnik a transzfer, más ésszerű magyarázatot egyelőre én nem látok :)

Szerk: úgy képzelem el mint amikor egy cég lizingel egy autót. A cég új vezetést kap aki úgy dönt arra az autóra nincs szükség, és mivel a részletek kisebb részét fizették ki úgy döntenek, hogy nem fizetik tovább a törlesztőrészleteket hanem inkább visszaadják. Gazdaságilag jó döntésnek tűnik...
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.07.06. 15:28:18

Guardiola írta:Engem sokkal jobban aggaszt az indoklás, mint az, hogy mennyiért jött és mennyiért ment.

"The money received for the 23-year-old central defender will help ease the Club’s short-term liquidity problems. "

Bár ez azt is takarhatja, hogy ki kellett volna most csengetni Chygrynskiy árát a Shakhtarnak helyett inkább visszaadtuk...
Ez azért elég érdekes. Olyan hirtelen mutatkozott hiány, h már nem volt idő kölcsönt felvenni? Mert az előre látható h ha nyáron nincs meccs (jegybevétel) meg tévés bónuszok, akkor a játékosok fizetése fog egy kis kiesést okozni. Mondjuk lehet h az elnökváltás kicsit bekavart, de ez így elég amatőr módon hangzik
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2010.07.06. 15:23:47

Engem sokkal jobban aggaszt az indoklás, mint az, hogy mennyiért jött és mennyiért ment.

"The money received for the 23-year-old central defender will help ease the Club’s short-term liquidity problems. "

Bár ez azt is takarhatja, hogy ki kellett volna most csengetni Chygrynskiy árát a Shakhtarnak helyett inkább visszaadtuk...
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.07.06. 15:15:40

Kovi írta:
Barcaádám írta:ja és buktunk 10 millió eurót..
Dehogy, visszajött ez a pénz a mezeladásból. :lol:
Ehhez a 46 millió ukránból 125 ezernek kellett volna egy 80 eurós mezt vennie, az pedig a lakosság 0.2 %-a, azaz ha az Ukrán Hazafiak Pártjának minden tagja hazafiasságból vett egy ilyet, már jók vagyunk
De vehetjük úgy is, hogy az ukrán lakosság pont ekkora hányadának van 80 eurója, és úgy is kijön
(bocs, nincs suli, úgyhogy érzem a matek hiányát)
:D
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2010.07.06. 15:06:24

Barcaádám írta:ja és buktunk 10 millió eurót..
Dehogy, visszajött ez a pénz a mezeladásból. :lol:
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2010.07.06. 15:05:00

Én ugy vagyok vele hogy tavaly nyáron buktunk 25 milkát , most nyertünk 15-őt :D
Visca El Barca
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.07.06. 15:01:33

Barcaádám írta: ja és buktunk 10 millió eurót..
Ezt a 10est már bőven akkor buktuk amikor tavaly augusztusban fizettünk 25öt érte
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2010.07.06. 14:59:44

Ez kétségbeejtő.Így minek kellett megvenni könyörgöm???Csalódtam a klubban és Pepben.. ez nem Barcához méltó.. egy hozunk egy fiatal játékost elmondják hogy megvan a Barca védelme 10 évre.. aha.. majdnem.. borzasztóan teljesít, de semmi türelem ezt lehet látni Ibra esetében is, remélem ő nem jár így..

ja és buktunk 10 millió eurót..
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.07.06. 14:57:50

Csakis jókat kívánok továbbra is Csiga!
A viszont nem látásra! :lol:
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2010.07.06. 14:48:27

Csiga még fiatal és van benne potenciál. 1 év után eladni, úristen. Henry is kb. így játszott az 1. évében aztán láttuk mi lett vele a köv. szezonban. Csiga biztos nem fejlődött volna ekkorát, de könyörgöm FIATAL!!! Hát ez van, Pep mintha fifázna, gratulálok neki, és sokat írtátok, hogy tavaly mindent nyertünk stb.., ez Pep érdeme is természetesen, de legfőképp a játékosoké!!! Viszlát Csiga, sok sikert a továbbiakban is!!!!
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.07.06. 14:46:42

dorzsolt7 írta:Volt egy Ukran-Roman baratsagos merkozes, ott is nagyon gyengen jatszott Csiga. Pl.az egyik roman lovesnel ugrott felre a labda elol, es ugy kaptak egy hatalmas golt.
Tejószagúatyaúristennane. :roll:

Viszlát Dmitro, nekem hiányozni fogsz. Azt hittem, egyszer lesz belőled valaki, ennél a klubbnál. Hát, nem így lett.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2010.07.06. 14:58:48-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
dorzsolt7
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2010.07.06. 09:37:03
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely, Erdely
Kapcsolat:

2010.07.06. 14:36:07

Volt egy Ukran-Roman baratsagos merkozes, ott is nagyon gyengen jatszott Csiga. Pl.az egyik roman lovesnel ugrott felre a labda elol, es ugy kaptak egy hatalmas golt. Emlekeztek? Nekem sem volt a kedvencem * pa-pa
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.07.06. 14:23:34

Végre!És Hála Istennek!Köszönjük a semmit!Gratulálok Pep!!! :lol:
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.07.06. 14:17:39

Visz lát Csiga!
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
MR. TROMORT777

2010.07.06. 13:39:09

Szóval összegezve 10 milláért vettük kölcsön egy évre :x
Azért sajnálom az eladását, mert mindenki látta milyen teljesítményt nyújtott az Európai Szuperkupán, nagyon jól játszott. A szezon vége fele is volt olyan meccse, ami már jónak mondható. Én nem szoktam Pep-et szidni, de miért kelett azt mondania, hogy ameddig Ő az edző Csiga maradni fog. De ezt kár pozitívumnak is felfoghatjuk, mert beismeri(?) a saját hibáját.
Csiga döntése is meglepő, már amennyiben igaz.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2010.07.06. 13:22:29

Na, megvan az egyik legjobban várt hír Villa után... :D Már csak Cesc kéne, meg hogy Ibra marradon -esetleg egy jobbhátvéd, de az mehet ifiből is tőlem -, és valahogy sikerül elhomályosítani Yaya eladását.

Sok ikert otthon Chyg, ez a foci túl sok volt neki. Személy szerint örülök hogy megy, mert nem tudta belopni magát a szívembe, köszönhetően az érdekes megoldásai miatt... És így legalább nem fogja "rabolni" a perceket a Muniesa-Fontás páros elől.
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2010.07.06. 11:49:38

Ilyen igazolásoknak mint Dmitro,Keirrison és még sorolhatnám semmi értelme...minden játékoson bukunk 5-10 milkót, ennyi erővel fel hozhatnánk a fiatalokat sokkal kevesebbér :roll:.
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
zsulter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2005.12.24. 14:50:02

2010.07.06. 11:28:49

visca el barca írta:pff... újabb értelmes igazolásaink egyike volt :D
ahhoz képest h pep tavaly minden héten lenyilatkozta, hogy amíg ő az edző addig itt marad...
Akkor lehet Guardiola is távozik :lol:. A viccet félre téve én sem tudom hova tenni sem az érkezését sem a távozását...
Az én olvasatomban ez azt jelenti, hogy Marquez marad a csapatnál és középhádvédként számolhatunk vele, ami azt jelenti, hogy egy Vkp érkezni fog a nyáron (sajnos fel kell készülni lelkileg, hogy Masquerano lesz az elsődleges célpont...)

Pep tavalyi igazolásait szerintem senki nem értette igazán (én személy szerint ki is vagyok bukva, ha így könyvelnék, mint ahogy Pep "managerkedik" (igazol), alighanem már régen ki lennék rúgva...). Maradjunk annyiban, hogy a "tavalyi évet megnyerte magának" (Sacchi), reméljük tanult belőle és ilyen baklövések nem lesznek többé...

Szerintem Cácerest vissza kellene hozni. Őt jó igazolásnak tartottam mindig is és a kevés játéklehetőség ellenére látom benne azt a képességet, hogy olyan jó legyen mint Piqué....Ezen felül még gyors is, amire a Barcának hátul szüksége is van, hiszen leggyakrabban a kontrákkal kell megküzdeni hátul..(Csiga ezért sem volt jó nekünk mert szó szerint csiga...)

A többit meglátjuk...(egy Robinhonak azért örülnék, és ha nem jön Fabregas, akkor Hlebnek kéne adni egy esélyt Xavi-Ini alternatívaként, nem pedig baloldali támadóként, ahol Pep játszatta...ezen a poszton nem vallana kudarcot mert jól lát a pályán, csak nem gólerős, ezért sem volt jó baloldali támadónak...)

UI: Bocsi az igazolások topic-ba szántam, de elnéztem, ha tudjátok rakjátok át! Köszi
Kép
Los Equipos de Leyenda: (Ramallets, Olivella, Gracia, Segarra, Tejada, Gensana, Kocsis, Kubala, Czibor, Suarez, Eu. Martínez. El entrenador era: Helenio Herrera)
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.07.06. 11:17:16

Van nálunk a faluban egy bolond, akinek van egy olyan szokása, hogy bejár a városba és a piacon mindeféle lim-lomot megvesz, aztán hazajön és féláron eladja a falusiaknak.
Na hol az összefüggés e között és Csiga esete között? :D
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.07.06. 11:03:45

pff... újabb értelmes igazolásaink egyike volt :D

ahhoz képest h pep tavaly minden héten lenyilatkozta, hogy amíg ő az edző addig itt marad...

remélem most nem az jön, 20 M-ért veszünk egy újabb cacerest-csigát-henrique-t...

azért sok sikert neki. nekem szimpi volt a srác, arról nem tehet h nem barca szint
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Somaa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2010.06.15. 17:03:01

2010.07.06. 10:58:42

Ezzel az üzlettel csak a Shartar járt jól a másik két fél közel sem annyira.
Szerencsére még időben elpasszoltuk,jó áron.
Köszi mindent és sok sikert Csiga!
Kép

Visca el Barca!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.06. 10:48:29

Hát ez a hír meglepett! :) Nem gondoltam volna hogy eladjuk! Azt hittem még egy évet el lesz a kispadon vagy akár még komolyabb szerephez is juthat. De őszintén szólva nem bánom. Eszetlenül kiadtunk érte 25 millát, és most örülhetünk hogy 15-öt kaptunk érte. Ami nem rossz végül is! :roll:
És szerintem hülyeség hogy majd bele jött volna ( ahogy Ibranal is hülyeség, de ezt most hagyjuk) mert annyira nem illik ide... Egyszerűen nem ment volna és kész. Még időben túladtunk rajta! Ja és így kötve hiszem hogy Marquez elengedné Pep, ami jó hír mert én nagyon kedvelem! :)

Összességében kösz mindent Csiga :D és sok sikert a továbbiakban!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2010.07.06. 10:38:24

Lionel85 írta:Egy év alatt 10 millió eurót esett az ára. Ez már bravúr. Gazdag csapat a Barcelona, de nem ennyire, ilyen [auto_cenzúra] üzleteket még én is jobban kötnék... :? :lol:
Sajnos az a helyzet (ami már-már csodaszámba megy), hogy egy ilyen év alatt nem esett az ára. Csiga soha nem ért többet 10-15 milliónál. Csak mi voltunk képesek 25-öt adni érte. Nyilván most sem ér 15-öt, csak annak a klubnak, aki 25-ért eladta.
Jobb lesz így mindenkinek, de azért Titinho "pohár vízes" példája kicsit erős volt. Nincs okunk elítélni semmilyen téren, főleg, hogy ezzel már az emberi oldalát is minősítette.
Egyébként meg egyikünk sem hagyott volna ki egy ilyen lehetőséget, amit a Barca kínált Csigrinszkijnek.
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
Avatar
hölör
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:42:45
Tartózkodási hely: Váchartyán

2010.07.06. 10:24:59

Titinho írta:Ááááhhh!!! Milyen szép reggel ez a mai!!! :D

Hála a jó égnek, hogy eladtuk! És még 15 milliót is kapunk érte? Óriási!

Viszont nem kicsit lepett meg az ukrán jézus távozása. De kit érdekel ez ilyenkor? Hasta luego Csiga!

Szerintem egyébként nagyon is jó üzletet csináltunk most vele, hogy eladtuk. Nem volt tervben, de egy 15 milliós!!! ajánlatra nem lehet nemet mondani egy Csigáért. Ha átadólistára tesszük, ki adott volna érte 15 millát? Senki. Jövőre ki adott volna érte 15 millát? Senki. Mert jövőre is csak a padot koptatta volna, a Király-kupában játszott volna tavaszig (mert ott az első komoly ellenfél ellen már padozna) meg néhány fütyi bajnoki meccsen (Barca-Hercules meg ilyenek). Jövőre max a felét, 7-8 millát kaphattunk volna érte 15-öt a büdös életbe sem. Örülök, hogy Pep is belátta, hogy hibázott.

De szerintem itt inkább ez a 15 milliós ajánlat volt a kecsegtető, erre nem lehetett nemet mondani.

Na egy szó mint száz: Sosem kedveltelek (sőt...kb. egy pohár vizet többe nézek, annak legalább van értelme) és most hála a jó égnek búcsúzom is tőled!

ADIOS CSIGA :!:
JUHÉÉÉÉÉÉ :!:
OFF:
Sajnos ez a hsz egy hatalmas csalódás volt nekem. Abban lehet vita, hogy menjen vagy maradjon, de ennyire lekicsinylően beszélni egy emberről olyan egyszerű lelket takar, amit a korábbi hsz-ekben nem lehetett tapasztalni és ami egyre jobban felüti fejét sajnos az oldalon.

ON:
Én sajnálom, hogy elment. Azt gondolom több bizonyítási lehetőséget érdemelt volna. Valamit látott benne Pep, ami miatt akarta még annak ellenére is, hogy a BL-ben nem játszhatott. Az a valami (amit én sem láttam egyébként) biztosan nem tűnt el belőle. Mindenesetre érdekes, hogy néhány meccs és az edzések alapján egy "a jövő nagy védője" hozzáállást felváltotta az "adjuk el gyorsan amíg kell valakinek".
A meneküléssel az a baj, hogy az éned mindig veled marad.
Lezárt