Premiership / The FA Cup

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.03.15. 09:53:04

Sanama írta:.....
Ez mondjuk nem kérdés, h Ronadlinho a jó éveiben sokkal nagyobbat alkotott. Ő neki elég volt az 3 nagyon jó év, h pl. Maradonával emlegesség egy lapon, azért Ronaldot nem tartják közel ekkora zseninek. De még Messinek is fel kell kötnie a gatyáját, ha Ronie fölé akar nőni.
Cristianonak amugy nem volt nehéz meglőnie ugy azokat a gólokat, ha azt vesszük, a tavalyi Mu egyértelműen rá épült. kamuszabadrúgásokat, kamu11-ket ő rúgta, szögleteknél, beadásoknál az ő fejét keresték. Fergusson rájött, h a gyerek nagyon érzi a kaput, kiválóan fejel, és ebből nagyon jól profitálált. Lőtt is 42 gólt a szezonban, de mellette Rooney vagy tevesz nem sok gólt szerzett. Ellenben a Barcánál mind3 támadó ontja a gólokat.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.03.15. 09:40:27

LM10 írta:OFF:Tegnap délutántól kezdve az egész környéken nem volt nem és kidülledt szemekkel néztem az eredményt :shock:

ON: valaki a MU-LIVERPOOL meccsről tud összefoglalót szerezni? Előre is kösz.
tessék ;)

http://www.youtube.com/watch?v=TY03HbaKaLA
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.03.15. 09:24:12

OFF:Tegnap délutántól kezdve az egész környéken nem volt nem és kidülledt szemekkel néztem az eredményt :shock:

ON: valaki a MU-LIVERPOOL meccsről tud összefoglalót szerezni? Előre is kösz.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.03.14. 19:56:44

LG!
Ja igazad van Ronaldinhoval kapcsolatban,hogy meddig villogott stb.

Viszont számomra az nagyon sokat elmond Ronaldorol,hogy Zambrotta,Santon úgy leveszik a pályáról ,mint a sicc.
Ronaldinho-ra fénykorában egy Gattuso-Nesta duo sem volt elég .
Ez pedig nem kis különbség.

Meg az,hogy Ronaldinho a cseleivel nem hátrafelé ment,vagy egyhelyben állt,Ronaldoval ellentétben.

És hát Ronaldonak mikor van a fénykora ha nem most mikor Aranylabdát kapott? Tudom tavalyra vonatkozott,de idén nagyon leeresztett.
És megnézném,hogy Gattuso Ronaldorol mikor pattanna le :D Gattuso ránézne Cristiano-ra és összesne a portugál :p

Ronaldinho pedig miután eresztett le? Azután,hogy megnyert mindent.
Ronaldo pedig messze nem nyert még meg mindent.

Ezen nem veszek össze senkivel,mindig lesz aki szeretni fogja őt,mindig lesz akinek szúrni fogja a szemét. :) Én az utóbbi csapatba tartozok,elismerem a tudását,csak a képességeit nem mindig a csapata illetve a saját hasznára "mutogatja". Ronaldinho abban a kb. 3évben sokkal szebben és hasznosabban játsztott,mint Ronaldo most,illetve tavaly.

De lehet én vagyok elfogult Ronaldinhoval kapcsolatban,nekem ő örök kedvencem marad..
vd17
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006.08.08. 15:40:24
Tartózkodási hely: Ózd

2009.03.14. 18:58:40

cps46 írta:
Ronaldoról meg annyit, hogy van néhány erénye a srácnak, de ezekből maximum a szabadrúgáslövő tudománya kiemelkedő. Ezen kívül vele rúgatják a 11-est, és befejel néhány szögletet. A marha látványos cselei manapság már nem jönnek be, az egyetlen amivel próbál kitűnni, hogy minél látványosabb pofát vágjon a földön ülve, amikor épp nem kapott meg egy "jogos" szabadrúgást.
Beszállva ebbe a kis fejtegetésbe,én Ronaldo-ra külön odafigyeltem az Inter elleni Bl-visszavágón,és hát...Egy 18 éves kölyök,gondolok itt Davide Santon-ra,ha nem is azt mondom,hogy simán,mert néha kellett a nagy öreg Zanetti segítsége,de valósággal levette a pályáról.Ronaldo-nak momentuma nem volt a fejes gólja előtt és után sem!És egy 18 éves srácról beszélünk,aki ugye nem a képzetlen favágó pl-ben megszokott hátvédek egyike.A United-ről meg csak annyit,hogy miután láttam az Inter ellen őket,hát nem egy túl félelmetes csapat benyomását keltették.És meg is húztam bwin-en a Liverpool-t és tessék:4-1-es égés hazai pályán,ideje volt már,mert ez a Manchester nem akkora csapat,mint a tavalyi.
"Ha olyan játékosokkal találkoznék szembe a pályán,mint a Barcelona játékosai,valószínűleg én is forognék,mint a tojógalamb..."-Nyilasi Tibor

Gránátvörös-kék,egy darab a lelkemből...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2009.03.14. 18:58:26

MU vereségének örülök, ők sem verhetetlenek hazai pályán sem. A bajnokságban nem igazán megy nekik a nagycsapatok ellen, talán csak a Chelsea-t tudták megverni idáig. Kár, hogy a kiscsapatok játékosai már akkor összefssák a bokájukat, amikor CR nevét kiejti a hangosbemondó...

Arsenal - Blackburn 4-0 (Ooijer öngól, Arshavin, Eboué 2)
Lehetett volna nagyobb is a különbség, Bendtner kb. 5 ziccert hagyott ki. Diouf ismét bebizonyította, hogy az egyik legnagyobb gyökér, 4 méterről becsúszva, majdnem eltörte Almunia bokáját :? Arshavin rohadt jó + Walcott-on sem látszik a 3 hónapos kihagyás. Fabregas, Rosicky, Adebayor és Eduardo (ismét összeszedett egy kisebb sérülést, 2 hét pihi) felépülése után nem lesz itt nagy gond :)

Itt vannak a gólok, Arshavinét érdemes megnézni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2009.03.14. 19:06:00-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.03.14. 18:42:32

Sanama írta:Beszálva ebbe a CR7 vs R10 vitába.
Ronaldinho nagyszerű volt kis-és nagycsapatok ellen is egyaránt.
Emlékezzünk csak a Milan elleni meccsre,mikor Gettuso lepattant róla ,vagy Chealsea meccsre stb.

Ronaldo viszont a sok hülye látványos cselével,vagy:
-1heylben áll
-hátrafalé megy
-elakad
nagyobb ellenfelek meg szó szerint leveszik a pályáról,és ahogy korábban említették fejel néha 1-2gólt meg pontrugások.

Ronaldinho sokkal zseniálisabb focista volt,mint Ronaldo. Akármikor veszélyes volt,és a cseleivel nem hátrafelé ment,illetve egy Zambrotta nem volt elég ellene,hogy beszürküljön.
Ja és azért Ronaldinho 4évig a csúcson volt,utána ment el a focitól a kedve,mert megnyert mindent...
Ronaldo hol nyert meg mindent? ÉS már ereszt a lufi
Azért ezzel nem értenek 1et :!: Ronaldinho 3 évig volt a csúcson, nem 4 évig. A fiatalabb korszakát nem veszem ide, akkor még "csak" egy nagy igéret volt. De még az a 3 év se volt egész 3 év, 2004 tavaszán kezdődött, és 2006 tavaszán véget is ért a nagy varázslás. De még ez alatt a 2 év alatt is volt rengeteg szürke, végigsétált meccs, világosan emlékszem, h pl. 2005 őszén is nagyon gyenge volt, tavasszal talált magára. Szóval mondhatjuk, h Ronaldinho virágzása tiszavirág életű volt.
Cristiano eddig 1 évben teljesitett nagyon magas szinten, az a tavalyi volt. Idén jelentősen visszaesett. Ugyanakkor nem lehet kizárni, h még lesznek jó évei, hiszen még nagyon fiatal. Bár elméletileg Ronaldinhonak is lehetnének, de.. :? :roll:
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2009.03.14. 18:26:45

LG írta: Azért ebbe nem lennék biztos. Ne feledük, h pár évvel ezelőtt a Liverpoolnál még nem [auto_cenzúra]ák a pénzt, a muval ellentétben, nem rendelkeztek olyan erős játékerettel. De a 2000-s évek elején folyamatosan javultak, és most, h pénzügyileg is legnagyobb csapatok közé emelkedtek, most már sztárokat igazolhatnak, pl. Torres. Idén sztem már egész jók, csak a stabilitással vannak gondok, ha ebben is javulnak, meglehet a bajnokság.
Bárcsak így lenne. :roll:
Sztem Benitezzel sose lesz bajnok a 'Pool, egyszerűen nem tud stabilitás teremteni az állandó rotációjával. Mikor odament, azt ígérte hogy 3 éven belül bajnokot farag a csapatból, és most már az 5.-et tapossa.
Mindegy, annyira már nem érdekel az angol foci, nem tud már igazán zavarni a csapat töketlenkedései a kis/közép csapatokkal...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.03.14. 18:00:50

Beszálva ebbe a CR7 vs R10 vitába.
Ronaldinho nagyszerű volt kis-és nagycsapatok ellen is egyaránt.
Emlékezzünk csak a Milan elleni meccsre,mikor Gettuso lepattant róla ,vagy Chealsea meccsre stb.

Ronaldo viszont a sok hülye látványos cselével,vagy:
-1heylben áll
-hátrafalé megy
-elakad
nagyobb ellenfelek meg szó szerint leveszik a pályáról,és ahogy korábban említették fejel néha 1-2gólt meg pontrugások.

Ronaldinho sokkal zseniálisabb focista volt,mint Ronaldo. Akármikor veszélyes volt,és a cseleivel nem hátrafelé ment,illetve egy Zambrotta nem volt elég ellene,hogy beszürküljön.
Ja és azért Ronaldinho 4évig a csúcson volt,utána ment el a focitól a kedve,mert megnyert mindent...
Ronaldo hol nyert meg mindent? ÉS már ereszt a lufi
Roniee21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2006.10.03. 14:48:43

2009.03.14. 17:54:30

Egyslágeresnek, vagy inkább kettőnek Dinhot mondanám. De az a sláger ütős volt. by Fernando

Ronaldinho-t sokkal nagyobb játékosnak tartom,mint Kaká-t meg Cé-t,ő NEM
egyslágeres játékos. Kezdetek óta,mióta a Barcába jött,ő volt az ész,a legjobb játékos,éveken keresztül.4 éven keresztül toppon volt a BARCÁBA.
03/04,04/05 05/06 06/07.(a PSG-s korszakát,meg a válogatottat még ide se vettem)
Cristiano sem egyslágeres játékos,ahogy Kaká sem.Ronaldinho-t meg szerintem egyenesen bűn annak nevezni. :wink: :)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.03.14. 17:30:22

ozsimiki írta:
barca99 írta:
Egyik ismerősem erre ennyit reagált: "legalább még öt évig nem fenyeget az a veszély, hogy a Pool PL-arany közelben lesz." :D
kb :wink: :lol:
Azért ebbe nem lennék biztos. Ne feledük, h pár évvel ezelőtt a Liverpoolnál még nem [auto_cenzúra] a pénzt, a muval ellentétben, nem rendelkeztek olyan erős játékerettel. De a 2000-s évek elején folyamatosan javultak, és most, h pénzügyileg is legnagyobb csapatok közé emelkedtek, most már sztárokat igazolhatnak, pl. Torres. Idén sztem már egész jók, csak a stabilitással vannak gondok, ha ebben is javulnak, meglehet a bajnokság.
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2009.03.14. 16:34:02

Eddig attol tartottam hogy a M.U -val kerulunk ossze de most mar annak orulnek ha veluk jatszanank a meccset! :D
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2009.03.14. 16:26:42

Szerintem egy MU, Pool párosból a BL-ben simán az utóbbi a félelmetesebb. Az MU-t és Chelsea-t oda-vissza verték, és csak azért nem vezetik a bajnokságot, mert bárkivel képesek 0-0-t játszani, főleg ha nincs Torres.

Ellenben a Manchesternek egy kivételével a rangadókhoz köze nem volt, és a 20 győzelméből 9db 1-0-ás volt (ebből egy csomó 90. perces), ami ugyanúgy 3 pontot ér, de ezek csak angol kiscsapatok ellen, így pedig nem nagy szám. Tavaly is úgy nyertek BL-t, hogy a kieséses szakaszban mindenki ellen meg kellett szenvedniük, és a döntőt is csak a szerencsének köszönhetik.

Ronaldoról meg annyit, hogy van néhány erénye a srácnak, de ezekből maximum a szabadrúgáslövő tudománya kiemelkedő. Ezen kívül vele rúgatják a 11-est, és befejel néhány szögletet. A marha látványos cselei manapság már nem jönnek be, az egyetlen amivel próbál kitűnni, hogy minél látványosabb pofát vágjon a földön ülve, amikor épp nem kapott meg egy "jogos" szabadrúgást.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.03.14. 16:25:10

cruyff írta:Mennyi mák kéne már ennek az internek? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kedvencem a bosnyák, egyedül lerendezhette volna az angolokat szerdán.
bár ettől függetlenül igazad van. sok. 8)
itálián kívűl az élet már nagyon régóta nem az interről szól.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.03.14. 16:23:29

cruyff írta:Mennyi mák kéne már ennek az internek? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kb 5cm. Két kapufa
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.14. 16:22:07

Mennyi mák kéne már ennek az internek? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
VISCA EL BARCA!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.03.14. 16:19:20

bár egyik brigádot sem szeretem, de nagyon örülök a liverpool győzelmének! az meg hogy a mú nem verhetetlen már a hét közepén is kiderülhetett volna, ha egy picivel több mákkal játszik az inter.
de mindegy, ami késik, nem múlik, lényeg, h 30 év után ismét péppé alázta a pool a mút a mencseszteri (rém)álmok színházában. 8)
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.03.14. 16:13:36

Kluivertinho írta:
lionelmessi19 írta:Hát ez vmi gyönyörű volt. :D

Kezd tetszeni ez a Liverpool, sorra verik az unszimpatikus csapatokat..
Ugyanezt akartam írni. Szépen és jól játszanak, azt amit kell. Még a hátvédjeik is ilyen gólokat tudnak lőni. Oda-vissza verték a Realt, a MU-t. Már csak a Chelsea hiányzik a sorból. :D
azért nem bánnám, ha a bl-ben is oda-vissza vernék, mert akkor eggyel kevesebb lenne a konkurens csapat a BL-ben :D
utána mondjuk lehetne egy arsenal-pool elődöntő arsenal továbbjutással, és akkor megint két "csapatom" játszaná a döntőt :D

(azért írtam így, mert akkor a mindenki által legveszélyesebbnek tartott csapatokat elkerülnénk, akkor az már félig a döntővel lenne egyenlő :D )
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2009.03.14. 16:08:08

lionelmessi19 írta:Hát ez vmi gyönyörű volt. :D

Kezd tetszeni ez a Liverpool, sorra verik az unszimpatikus csapatokat..
Ugyanezt akartam írni. Szépen és jól játszanak, azt amit kell. Még a hátvédjeik is ilyen gólokat tudnak lőni. Oda-vissza verték a Realt, a MU-t. Már csak a Chelsea hiányzik a sorból. :D
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.14. 16:06:30

fcbarcelonazsombi írta:Kis pofon a Mu-nak!
Remélem poolt elkerüljük inkább united.
Grat a poolnak szép volt!
Azért én Mikivel értenék egyet. Volt most egy gyenge meccse a Mu-nak, ebből nem igazán szabad kiindulni, továbbra is ők a Bl egyik nagy esélyesei. A Poolnak meg tiszteletem. Két meccsen 8-at szórni a Real-MU kettősnek...az már nem semmi! Grat.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.03.14. 16:04:33

Arshavin hamar vezetést szerzett. Végre meglőtte első gólját, remélem innen csak jobb lesz. 8)
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.03.14. 16:04:18

Arshavin megszerezte első gólját az Arsenalban. :)
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.03.14. 15:59:00

Fernando írta:
Fecooo írta:krisztina egy nagy nulla, olyan, mint az egy-slágeres bandák, egy ideig ott vannak a topon, utána mindenki elfelejti őket, Messi egy állócsillag, aki sok-sok slágert fog még "elővezetni" :D
Szerintem ez nemigaz. Nemhinném, hogy elfogja valaki is felejteni Ronaldot, köszönhető a médiának, meg szerintem Ronaldo teljesítményének is. Nem játszott ő 2-3 éve sem rosszul, a tavalyi volt egy kiemelkedő éve, de összességében hasznos játékos, nemlehet tőle mindig csodát várni. Ne értsetek félre nem kedvelem a stílusát, de azért szerintem nagyon jo játékos. Most akkor egy slágeres Nedved is meg Kaká is. Azota Kaká se villog ugy, mégis hasznos és kulcsember a Milanban. Egyslágeresnek, vagy inkább kettőnek Dinhot mondanám. De az a sláger ütős volt.
jóó, elismerem kicsit sarkosan fogalmaztam, de számomra a két luzitán médiasztár több mint unszimpatikus...
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.03.14. 15:57:04

egy dolog tény: az mu-nak nem sok ilyen gyenge meccse volt, ezért nem kell őket már is lenézni, DE!
másik tény: az mu idén hemzsegett az 1-0 győzelmektől, azért vannak ott a tabellán ahol, tehát eredményesek maradtak, mint tavaly voltak, de a játékuk fokozatosan gyengült, a BL-győzelem utáni Barca-ra emlékeztetnek, annyi különbséggel, h a hanyatlásuk hosszabb folyamat lesz, mint a mi csapatunké volt, ők most még a csúcsközelben vannak, de nem lesz ez sokáig így... hamarosan leáldoz a csillaga ennek az MU-nak, Fergi jövőre nyugdíjba megy, és hacsaknem a szpesöl zéró lesz az edzőjük, sztem ínséges idők fognak köszönteni a Trafford-ra...
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.03.14. 15:55:47

Fecooo írta:az MU megirigyelte a Real fagyiját, ők is kaptak egy 4 gombócosat
rendes volt a Pool, nem akart diszkriminálni :D :D :D

jómagam is jobban félek a pool-tól, mint a félelmetes-cr irányította mu-tól, taktikailag a pool szinte tökéletes, hála Benitez zsenialitásának, igaz, h nem látványos, de nem is olyan antifoci, mint a szpesöl zéróé :D
Nananana. Ez a Mu még így is a világ 1ik legjobb csapata, megnézném mi lenne ha összekerülnének a hatalmas stratégával felálló Poollal Bl-ben. Azért nehogy már ekkorát menetelnek és most leírják őket. Lehet( lehet...) lesz 1 gyengébb évük az ő szintjükön de az mit jelent? Carling Cup, Pl. Pool meg nem nyer semmit.

Amúgy meg mind2 ellen vért kell izzadni ha tovább akarunk jutni, mert be kell ismerni: Igenis erőnlét szintjén senki nem veheti fel velük a versenyt. A legszembetűnőbb a tavalyi Milan-Arsenal meccs volt a San Siroban, de akár Mu-Interen is látszott. Kegyetlenek. Ekkora futómennyiséggel a pálya minden szegletén létszámelőnyt alakítanak ki. És pár művész is tolja már a top angol klubokban, de ha komolyan akarjuk venni magunkat, mindenkit meg kell verni.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Lezárt