Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.12.10. 12:59:59

senkialfonz40 írta:
herlius írta:Ma semmi nem jött be neki, teljesen levették a pályáról és a végén kicsit mintha bepöccent volna. Kár azért a sárgáért. Remélem ennél csak jobban fog játszani.
Hát, baromira nem vicces :? azért a semmiségért sárgát adni, nem értettem a "sporit".
Én úgy láttam kivette a részét a labdatartásból, a szabadrúgás pedig "megrendítő" erejű volt, "szohopokovszoszkíj" kereste egy ideig a bogyót, miután fejbe lett lőve, ha előbb eszmélünk a kapu előtt bekotorhattuk volna. :)
Engem nem lepett meg a sárga lapja. Valóban semmiségért kapta, de előtte már kétszer figyelmeztette a spori veszélyes játék miatt. Szóval várható volt, hogy legközelebb nem fog mérlegelni.
Avatar
kicsics
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2008.02.21. 14:02:37
Tartózkodási hely: Balmazújváros

2009.12.10. 11:56:14

Hát ezt a vidit mindenkinek ajánlom, angol tudás természetesen szükségeltetik, de hatalmasokat lehet nevetni a csávón, nagyon nagy forma Laughing Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=VFuSsg4wO-g
Tényleg nagyon komoly :lol:
Training startst when I say so 8)
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.12.10. 11:47:40

Tegnap volt 2 viszonylagos ziccere (ha az első félidőben a 16-osról való lövést, illetve a meccs végén a szabadrúgást annak veszem). És nem sokon múlt, hogy megint betaláljon, főleg az utóbbinál :) Neki nem kell sok ziccer, az fix.

Egyébként nagyot hajtott tegnap. Nem sokszor jutott előre a labda, inkább csak a középpályát uraltuk, ezért kissé nehéz volt a dolga. Viszont párszor hátrajött, kimozgott oldalra, ide-oda. És megint volt egy-két villogása (gondoljunk csak a sarkazására az oldalvonalról). Szerintem összességében elégedettek lehetünk a tegnapi teljesítményével. Egy betömörülő ellenfél ellen sajnos a támadó csapat középcsatára sínyli meg legjobban a szituációt.
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.10. 09:25:37

herlius írta:Ma semmi nem jött be neki, teljesen levették a pályáról és a végén kicsit mintha bepöccent volna. Kár azért a sárgáért. Remélem ennél csak jobban fog játszani.
Hát, baromira nem vicces :? azért a semmiségért sárgát adni, nem értettem a "sporit".
Én úgy láttam kivette a részét a labdatartásból, a szabadrúgás pedig "megrendítő" erejű volt, "szohopokovszoszkíj" kereste egy ideig a bogyót, miután fejbe lett lőve, ha előbb eszmélünk a kapu előtt bekotorhattuk volna. :)
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.12.10. 00:14:05

Ma semmi nem jött be neki, teljesen levették a pályáról és a végén kicsit mintha bepöccent volna. Kár azért a sárgáért. Remélem ennél csak jobban fog játszani.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.12.06. 20:36:03

Hát ezt a vidit mindenkinek ajánlom, angol tudás természetesen szükségeltetik, de hatalmasokat lehet nevetni a csávón, nagyon nagy forma :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=VFuSsg4wO-g
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2009.12.06. 19:57:47

ElBartimaeus írta:
Jah, meg Pedro mennyi kritikát kapott, hogy csak gólt lőtt meccsen, Ibránál meg ez pont pozitívum, hogy akkor is képes gólt lőni, amikor nem megy neki. Akkor ez hogy is van?
Hát... :roll: Ilyen stílusú - befejező csatár - stílusú játékosból elég egy is, főleg egy meccsre a 11 játékos közé egyszerre - egy bőven...
Az erősebb kutya .... - elvén Ibra előrébb helyezkedik el a ranglétrán és igen, azt még laikusok és foci nem különösebben kedvelő egyének is észreveszik, ahogy a szomszédcsaj mondta nekem ma: " Te az a nagyorrú magas csávó, az minden meccsen gólt lő, amin játszik..." ... nahát, és tényleg ez a helyzet.

Pedrító pedig... oké ám, hogy rendkívül fontos gólokat lőtt, de a mezőnymunkában fejlődenie kell, legalábbis ide, ebbe a Barcába igen vagy elmennie egy olyan csapathoz, ahol a közetkező Pippo Inzaghi válhat belőle vagy akár Ibra.
Nálunk erre nincs esélye.
Kép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.12.06. 19:39:53

ElBartimaeus írta: Jah, meg Pedro mennyi kritikát kapott, hogy csak gólt lőtt meccsen, Ibránál meg ez pont pozitívum, hogy akkor is képes gólt lőni, amikor nem megy neki. Akkor ez hogy is van?
Ezért tényleg kár. De megszokhattuk, hogy mindenkinek megvannak a kedvencei/nem-kedvencei, és sajnos eszerint válogatnak a csapatban is attól függetlenül, hogy milyen a valódi teljesítmény. Vannak állandósult, megszokott, már-már kötelező célpontok, illetve vannak szezonális divatok, hóbortok ( :D ).
ElBartimaeus írta:Mert hogy még mindig nem olyan a mutatott játék összképe sztem, mint amit el lehetne várni, néha egy sarkazás, néha egy ollózás, de ezek meg kis százalékban jönnek be...
Én nagyon meg vagyok elégedve Ibra teljesítményével. Természetesen lehetne még jobb is, és van benne még tartalék, de összességében zseniális a 18 meccs/ 10gól és 6 assist mérleg. Tökéletesen elvégzi azt a feladatot, amit egy jó középcsatár elvégez (jó helyzetkihasználás), de ezen felül assistokat is ad dögivel (ami ritka, mint a fehér holló ezen a poszton).
Emellett a mozgása rendkívül jó (már a társak is kezdik érezni), a letámadása is átlagon felüli, a hajtása, a küzdőszelleme, a viselkedése.

Tényleg csak annyi lehet a probléma, hogy az ember mindig többet és többet vár egy zsenitől.
Egyszer már írtam, de olyan jól hangzik: Minden fillért megért.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.06. 19:28:44

Ez a hozzászólásom magamról fog szólni, de nem off! Szíveskedjetek észrevenni a párhuzamot a meccsleírásom és Eto'o és Ibra játéka között. Ezt most azoknak írom, akik azt mondják, hogyha a csapatnak se megy, akkor neki azért mégis, meg neki helyzet sem kell, meg a többi tipikus Ibra seggnyalós duma. Félreértés ne essék, jól teljesít, de még mindig nem egy isten, még mindig nem váltotta meg a világot, még mindig van hova fejlődnie, még mindig hibázik, utóbbi meccsen nem is olyan keveset, és még mindig nem igaz teljesen az, amit sokan leírtok leírtok.

Ma fociztunk, nekem hosszú idő óta megint nagyon jól ment a játék, szinte minden cselem bejött (és elég sokat cseleztem) ezzel emberfölényt tudott a csapat kialakítani. De ez egészen addig működött, amíg a többiek nem álltak meg és nézték, ahogy csinálom. Amint nem lett semmilyen más lehetőségem a cselezésen kívül máris többször veszettem el a labdát. Mozgás kellett volna. labdákat is nagyon jól tudtam adni, sokszor több ember előtt-között suhant el laposan és lett átvehető gyorsaságú amikor a csapattárshoz ért. De amikor futásban voltam és mindenki más csak állt, akkor hiába próbáltam labdát adni, ember mögé nem tudok passzolni! Kellett volna a mozgás! Akkor kerültek ők is helyzetbe, ha mozogtak, többnyire amikor csak elöl ácsorgott valaki, akkor nem lett belőle semmi, mert elvesztette a labdát amikor felpasszoltuk rá, de mivel nem lépett vissza nem tudtuk olyan könnyen felvinni a labdát.

Csak hogy tapasztalat is van a mögött, amit mondok, még ha a szint más is...

Jah, meg Pedro mennyi kritikát kapott, hogy csak gólt lőtt meccsen, Ibránál meg ez pont pozitívum, hogy akkor is képes gólt lőni, amikor nem megy neki. Akkor ez hogy is van? Mert hogy még mindig nem olyan a mutatott játék összképe sztem, mint amit el lehetne várni, néha egy sarkazás, néha egy ollózás, de ezek meg kis százalékban jönnek be...

Nem kell valakit csak azért isteníteni, mert van neve!
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2009.12.06. 17:49:16

Hát jó kis csereüzlet volt. Elég drága, de eddig nagyonis bevállt. Eto'o is rengeteg gólt lőtt, de neki akkor ment igazán jól, ha az egész csapat jó teljesítményt nyújtott, ilyenkor 3-4 gólt is lőtt, de ha a csapatnak nem ment, akkor ő sem tudta hozzátenni a plusz amire szűkség let volna. Ibra viszont képes levenni a többiekről a terhet, akkor is tud villanni, amikor a többieknek nem igazán megy a játék. Tegnap sem kellett tőle több, így is lőt egy gólt, a többit mások megoldották, de a Clásicon például nélküle nem tudom mi lett volna. Az a tipusú játékos, aki kitűnően kiegészíti a mi néha +1 paszból áló játékunkat. Nem mellesleg a helyzeteit magas százalékban értékesíti. Én éppen ezt vártam tőle.
Így tovább Ibra! Hajrá FC BARCELONA!!!
Kép
"...létezem és élvezem, így szép!" - Supernem
Kedvencek: Puyol, Xavi, Messi
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.12.06. 17:16:59

samu egy ikon, ezzel együtt azt hiszem, jól jártunk a cserével.
zlatan ibrahimovics.
ennyi.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.06. 17:12:43

barca99 írta: Sőt, még azt is megkockáztatom, ha Aranzubia nem húzza le a lábáról azt a labdát 1-0-nál, akkor még egy sima 3-4-0 is benne lehetett volna.
Én is így gondolom, azért is voltam mérges a félidőben, mert simán vezethettünk volna több góllal is, és ilyenkor mindig benne van a pakliban a szenvedés, ami meg is érkezett és eltartott a második gólunkig. :?
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.12.06. 12:52:30

chi omega írta:a gólja elfeledteti, hogy ez volt az első igazán gyenge meccse a bajnokságban. nagyon jól fogták.
Én is így éreztem. Pedig mondani is akartam, hogy eddig nem is volt rossz meccse amióta itt van. Tegnap azért nem nagyon villogott, de megint meglőtte a maga gólját, ami bebiztosította a 3 pontot. Főleg hogy előtte két Depor helyzet is volt (bár az egyik végülis les volt).

Sőt, még azt is megkockáztatom, ha Aranzubia nem húzza le a lábáról azt a labdát 1-0-nál, akkor még egy sima 3-4-0 is benne lehetett volna.
Avatar
kicsics
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2008.02.21. 14:02:37
Tartózkodási hely: Balmazújváros

2009.12.06. 12:47:31

Én már az elején nagyon örültem annak, hogy Ibrát kicserélik Samuval!
Sokkal jobb és hasznosabb játékosnak tartom.
Samu igaz rengeteg golt rugott de nagyon sok ziccert is kihagyott.
Ibrának szinte helyzet se kell...
Ez nagyon sokat számít!
Új esti mese van alakulóban Katalóniában :?:
Ibrahimovic és a hét törpe :lol:
(Messi,Alves,Iniesta,Xavi,Pedro,Bojan,Maxwell)
Na persze meg a többiek....
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2009.12.06. 12:18:03

Elég pimasz gólt rúgott, meglepődtem ilyent is lehet a zöld gyepen csinálni. Rettentően erős fizikumú és technikás játékos. Eddig kellemes csalódás. De én most se hasonlítanám össze Samuval. Így tovább Zlatan!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2009.12.06. 12:15:14

Egyszerűen elképeszt ez az ember , minden meccsen tud vmi olyat mutatni amin meglepödők. Nem tudom mire várjak arra hogy Henry formába jöjjön vagy Robinhora , mert ha vmelyik bejön hihetetlen lessz ez a tridente. CSak attól félek hogy idén tulmagsra teszi a lécet és jövőre ne adj isten nem megy neki ilyen jól akkor sok kritikát fog kapni :S
Visca El Barca
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.12.06. 12:10:54

Még a szezon fele sem ment le. Még nem jelentsük ki, hogy jobb, mint Eto'o (bár szerintem is az :D ). Eto'o azért -"közel"- ezt a formát majd 5 éven át tudta hozni.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.12.06. 12:06:23

Hát ez már tényleg emberfeletti ! :D
91percenként lő egy gólt :DD

Zlatan, annyit tudok mondani hogy csak így tovább...
blaugrana1201
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009.05.02. 18:45:21

2009.12.06. 10:42:27

A TÖRVÉNY nem bír vele :!: :!: :!: 8)
Avatar
10Messi4ever
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.05.24. 22:46:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2009.12.06. 10:36:03

Megint ott ólálkodott végig, és végleg eldöntötte a meccset. Tökéletesen beleillik a Barçába! Tényleg lehetne kicsit önzőbb, aztán lenne itt parádé! 8)
J.S.Bach - J. Haydn - Liszt F. - E. Satie - Dukay B.

"Ne féljetek!"
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.12.06. 10:30:10

Ibra azért volt jobb Samunál, mert Samu tavaly a szezon 1.felében mindent bevert meccsenként akár 2-3 gól, de "kiégett" a 2. felében...ellenben Ibra inkább lő meccsenként 1-2 gólt, de ezt folyamatosan teszi..meg ha Samut kivették a játékból és nement neki, akkor a gólok is ritkán jöttek tőle, ellenben Ibra ekkor is képes gólt lőnni. 12/10 gyerünk tovább.
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.06. 10:29:59

Rivaldo11 írta:Nem tegnap játszotta a legjobb meccsét, mégis az első adandó ziccerét kíméletlenül bezúzta. 12 meccs 10 gól. Nem akármi, ha ezt tartani tudja.
Kicsit kontárkodok: második!, de így se rossz! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára senkialfonz40 2009.12.06. 10:30:52-kor.
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.06. 10:24:20

Nem tegnap játszotta a legjobb meccsét, mégis az első adandó ziccerét kíméletlenül bezúzta. 12 meccs 10 gól. Nem akármi, ha ezt tartani tudja.
Rivaldo-A Legnagyobb.
katalunya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2009.10.18. 17:43:30
Tartózkodási hely: Ghana

2009.12.06. 10:21:50

attól félek h elfárattunk...iniesta se jáccot vmi hú de nagyon jól,csak messire ehet mondani,de még rá se h kicsattan az energiától...ezt keddig vagy szerdáig meg kell oldani...de ibráról: én amikor interes lett attól kezdve lettem interes,és imáttam a beszólásait,a cseleit mindenét...elképesztő volt a tavalyi szezonja,de a mostani még azt is felűlmúlja...így tovább 8)
Kép
Dream Team: Valdés-Dani A.,Beckenbauer,Piqué,Roberto C.- Y.Touré-Xavi,Iniesta-Messi,Eto'o,Henry
"Csak türelmesen, és minden jól fog elsülni” - Pep Guardiola
Make the ball happy :)
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.12.06. 10:11:22

Messze a legjobb a világon az első labdaérintésben!Egyszerűen hihetetlen h milyen jól lő kapásból. De a passzai is remekek. NAgyon hatékony és ez nagyon kellett a csapatnak. Lehet h Etoo többször hozta valamivel magát helyzetbe, de Ibra átkozottul hatékony. Amikor tiszta lövőpozícióba kerül, gyakorlatilag el is lehet könyvelni a gólt. Etoo az ilyeneket rendszerint belelőtte a kapusba. Ezekért Ibra a világ legjobbja.
A viselkedése nagyon váratlan. Nem panaszkodik, nem siránkozik, nem hisztizik, csinálja a dolgát! 8)
Már kezd reálisabbnak tűnni az a 65 millió euró. :wink:
A Fifa egy szégyen
Lezárt