Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.08.04. 18:35:01

Unalmas már ez a téma!Le kéne zárni ezt is meg a szélsőt is!Idén szerintem marad de jövőre megy Eto'o nem hiszem hogy ilyen helyen ahol nem bírják szívesen maradna!De akkor is kérdem én ki jön?Drogba?30 év!Adebayor?Szerintem nem!Akkor a fő célpont lehet Benzema!Most bocsássa meg a világ nem egy messiás és egyenlőre nem látom őt akkora játékosnak hogy Eto'o utód lenne!Amúgy meg akit a csatársorból kirúgnék páros lábbal az henry!Vicccc amit művel!Na nehogy már két év kelljen neki beilleszkedni!!!!
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.08.04. 18:09:57

ezen én nem gondolkodnék... Eto'o marad és kész!!!!!!!rugdossa a gólokat mi kell még??? és sztem nehezen tudnánk pótolni
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2008.08.04. 18:08:30

Az én szemembe eto'o jobb csatár mint Henry,szóval nem értem miért kell eladni ha elmegy és kit vesznek meg a helyére?....vmi kis semmire való csatárt ide hoznak csiki is meg pep is ka*ja be a ....-at! :evil:
Talán Drogbával elégednék meg a helyére de még ő vele se biztos... :?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2008.08.04. 18:04:43

mindegyik csak ködösít itt jobbra-balra... nem hogy megmondanák, hogy ezért vagy azért nem kell...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
dekor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2006.12.02. 17:21:14

2008.08.04. 13:55:10

Én nem tudom miért akarják eladni Eto'ot. Igazából vagy a magaviselete, vagy az ára miatt(40M) akarják elpasszolni, vagy egy olyan dolog miatt amiről mi nem tudunk. Én nagyon szeretem őt ahogy sokan mások, és szerintem Henry jelen pillanatban nagyon messze van Samutól. Ha mégis eladják akkor óriásit fogok csalódni a nagy okosokban ott fenn, és nagyon várni fogom a bukásukat... Eto'o mindig a maximumot teljesítette ellenben pár játékossal, csak egy baja van- ami a szívén az a száján... És már az egy nagy f.szság volt a vezetőségtől hogy idáig eljutottunk ebben az ügyben, és tisztelem Eto'ot hogy így viseli ezt az egész ügyet, mert csinálhatna mást is...
Avatar
MeNnOn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.07.25. 10:55:05
Tartózkodási hely: topsecret*-*

2008.08.04. 13:43:14

hát ja sajnos eléggé nehéz :? :?
Asszem 1értelmű ;-)
Viscaaa Barcaaa ( L )

G.Dos Santos FaN :(
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.08.04. 13:41:38

MeNnOn írta:
Bestbarca írta:A sport.es-en most olvasom, hogy Pep véleménye nem változott Eto'o-val kapcsolatban. Ez hihetetlen. Eto'o átlagosan 38 percenként lő gólt az előkészületi meccseken, erre meg, áhhhhh. Szerintem ez már túlzott ragaszkodás az előzetesen elképzeltekhez. Eddig is tudtam, hogy Pep nem számít Eto'o-ra, de azt hittem mejd belátja, dehát erre egyre kevesebb az esély. :( Amit eddig írtam azért megállja a helyét, abban biztos vagyok, hogy pótlás nélkül nem engedné el, meg abban is hogy a vezetőség sem hülye azért. Szerintem ha nem tudunk a következő 10 napban megegyezni egy a pótlására kiszemelt játékossal sem, akkor marad. Pep meg csak elismeri majd, ha egy szezonban vág 40-et. :D
ő a szakember, ő tudja..nem tudhatjuk mi innen,hogy mit akar ...
Ez is igaz, csak nehéz megérteni.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
MeNnOn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.07.25. 10:55:05
Tartózkodási hely: topsecret*-*

2008.08.04. 13:36:36

Bestbarca írta:A sport.es-en most olvasom, hogy Pep véleménye nem változott Eto'o-val kapcsolatban. Ez hihetetlen. Eto'o átlagosan 38 percenként lő gólt az előkészületi meccseken, erre meg, áhhhhh. Szerintem ez már túlzott ragaszkodás az előzetesen elképzeltekhez. Eddig is tudtam, hogy Pep nem számít Eto'o-ra, de azt hittem mejd belátja, dehát erre egyre kevesebb az esély. :( Amit eddig írtam azért megállja a helyét, abban biztos vagyok, hogy pótlás nélkül nem engedné el, meg abban is hogy a vezetőség sem hülye azért. Szerintem ha nem tudunk a következő 10 napban megegyezni egy a pótlására kiszemelt játékossal sem, akkor marad. Pep meg csak elismeri majd, ha egy szezonban vág 40-et. :D
ő a szakember, ő tudja..nem tudhatjuk mi innen,hogy mit akar ...
Asszem 1értelmű ;-)
Viscaaa Barcaaa ( L )

G.Dos Santos FaN :(
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.08.04. 13:35:05

A sport.es-en most olvasom, hogy Pep véleménye nem változott Eto'o-val kapcsolatban. Ez hihetetlen. Eto'o átlagosan 38 percenként lő gólt az előkészületi meccseken, erre meg, áhhhhh. Szerintem ez már túlzott ragaszkodás az előzetesen elképzeltekhez. Eddig is tudtam, hogy Pep nem számít Eto'o-ra, de azt hittem mejd belátja, dehát erre egyre kevesebb az esély. :( Amit eddig írtam azért megállja a helyét, abban biztos vagyok, hogy pótlás nélkül nem engedné el, meg abban is hogy a vezetőség sem hülye azért. Szerintem ha nem tudunk a következő 10 napban megegyezni egy a pótlására kiszemelt játékossal sem, akkor marad. Pep meg csak elismeri majd, ha egy szezonban vág 40-et. :D
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
kvidra9
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2008.08.02. 10:42:15

2008.08.04. 13:10:23

Ha többet akar megtudni a Barca meccseiről akkor nézzen be:

www.realfans.gportal.hu
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.04. 13:06:16

Muszáj neki hallgatnia, máskülönben tényleg nem lesz maradása.
HAJRÁ SAM
Kép
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.08.04. 13:04:36

Hát nem hinném, hogy Barcelonában ennyire nincs köze az edzőnek a játékoskerethez, eddig is azok érkeztek, akiket Pep kért+ Benzema is Pep elsőszámú kedvence, és nem csak Txikié. Továbbá én azt akatam írni, hogy Pep belemenne, ha megfelelő pótlásról tudnaknak gondoskosni, de jelen állás szerint erre képtelenek. Itt senki sem kardoskodik Eto'o mellett csak a közönség, mondjuk azért ennek súlya van, de a piaci helyzet Eto'o malmára hajtja a vizet. Az is fix, hogy nem fogják áron alul eladni, kaptak már eleget Deco miatt is. Pótolni meg nem tudják, egyik jeleltet sem tudják megszerezni. Laporta meg azon van, hogy visszaállítsa a népszerűségét, így könnyen lehet, hogy halgat a nép akaratára.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bestbarca 2008.08.04. 13:06:27-kor.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.04. 12:55:43

Az meg tökmind1, hogy egy edző mit is mond. Legalábis ebben az esetben tuti. Txiki ki akarja használni még ezt a kis időt, amíg ebben a csapatban van.... Aztán ugyis le kell mondania.... Szóval, mint ahogy Schuster sem szol bele nagyon hogy kik jöttek, mentek a Realnál, úgy nem biztos h Pepnek ssok köze van hozzá. Vagyis köze lenne, csakhát...
Kép
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.08.04. 12:52:45

Nem hinném, hogy Samu valami féle "inkvizíció" tárgya lenne, és még ha Txiki el is akarná távolítani, azért Pepnek biztos van annyi beleszólása, hogy: "Jólvan öreg, na de kit kapok helyette?" És erre a kérdésre Txiki nem tudna meggyőző választ adni az fix. :wink:
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.04. 12:51:17

De akkor sem lehet/ tudunk a helyére igazolni SENKIT. :?
Kép
Mosquito

2008.08.04. 12:48:08

Na igen csak lehet, hogy közben rájöttek többet kapnak Samuért ha mégis úgy tesznek, mintha szükség lenne rá.
Tixiben nem bízom. Az MU pedig könnyen letesz 35-40misit ha kell nekik és azt el fogják fogadni. :?
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.08.04. 12:44:09

Pont ma reggeli hír, hogy egyre biztosabb, hogy Eto'o marad, a klubb meg akarja tartani, mivel a jelenlegi piaci viszonyok miatt nem tud megfelelő helyettest találni. És ezt semmiben nem befolyásolja a C.Ronaldo ügy. Egyszerűen vagy megszerezhetetlen játékosokat nézett ki a Barca, vagy túl drágákat. Nincs ki pótolhatná, és rosszabbat meg nem érdemes venni ezt Barcelonában is belátták. Úgyhogy ha ez igaz, már pedig a sport.es nem szokott hülyeséget írni, akkor Samu marad. A cikk úgy írja, hogy még legalább 1 évre, mi reméljük sokáig. 8)

Mosquito már ne haragudj, de ez meg f.szság:
"Nem feltétlen akarnak a helyére másik játékost. Nekik az a lényeg, hogy Samu menjen"
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Mosquito

2008.08.04. 12:27:06

MQuC írta:Igen. Talán elismeri. Vagy a játékát, vagy beletörődik ,hogy úgy sem tudunk érdemben igazolni a helyére. Szóval, ha ezek után mégis eladják, akkor már tényleg nem sokáig húzzák. Most itt főleg a vezetésre gondolok.
Nem feltétlen akarnak a helyére másik játékost. Nekik az a lényeg, hogy Samu menjen és sajnos még bőven van rá sansz, ha CR-t pótolni akarják manchesterben.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.04. 12:21:18

Igen. Talán elismeri. Vagy a játékát, vagy beletörődik ,hogy úgy sem tudunk érdemben igazolni a helyére. Szóval, ha ezek után mégis eladják, akkor már tényleg nem sokáig húzzák. Most itt főleg a vezetésre gondolok.
Kép
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.08.04. 12:20:04

Sztem Eto'o marad.Már Pep is egyre jobban megbarátkozik a gondolattal.Eto'o 2.góljánál tapsolt és fülig ért a szája.Amikor Eto'o góltlőt max komor fejjel tapsolt.Sztem Pep lassan elismeri h Eto'o-nak maradnia kell.(Remélem)
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2008.08.04. 12:09:38

bouba írta:Ha annyira nem számolnak vele ,akkor meccsre minek állítják be..?
semmi sem az aminek látszik :D
Hát Pep sztem számolna vele csak csiki nem számol vele.......ő miért szól bele ezt nem értem..... :evil:
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2008.08.04. 12:07:30

danianevem írta: Menj már a madridosok fórumára, ők lehet hogy rá is kattintanának... Egyébként én sértésnek veszem, hogy nem tegezel... 15 vagyok az ég áldja meg...
Nem kell vele foglalkozni, ha nem szólsz hozzá majd csak abbahagyja.
Viszont az már haladás hogy csak 1x irta be a cimet:D
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2008.08.04. 11:58:36

kvidra9 írta:Ha többet akar megtudni a Barca meccseiről akkor nézzen be:

http://www.realfans.gportal.hu
Menj már a madridosok fórumára, ők lehet hogy rá is kattintanának... Egyébként én sértésnek veszem, hogy nem tegezel... 15 vagyok az ég áldja meg...
Avatar
bouba
Capitá del Barça
Hozzászólások: 968
Csatlakozott: 2007.02.04. 11:19:25

2008.08.04. 11:48:00

Ha annyira nem számolnak vele ,akkor meccsre minek állítják be..?
semmi sem az aminek látszik :D
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.08.04. 11:18:50

kvidra9 írta:Ha többet akar megtudni a Barca meccseiről akkor nézzen be:

http://www.realfans.gportal.hu
Te mekkora egy szerencsétlen vagy? Nem veszed észre, hogy senkit sem érdekel és, hogy törlik minden ilyen hozzászólásodat 30 percen belül?

Annyira ostoba vagy, hogy az már fáj. Te jó ég, valami kegyetlen. Megvárjuk szépen amig megunod.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Lezárt