Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.07.20. 09:41:36

Varga Tamás írta:Én is szeretlek!
Egyébként, én úgy gondolom, hogy egy játékossal először az edzőnek kell tisztáznia a dolgokat. Ez olyan, mint a munkahely. Ott sem a vezérigazgató ül le a munkással beszélni először, hanem a közvetlen felettese. Én így gondolom, de biztos rosszul. Mint mindig.
Szerinted én mit írtam? Egy szóval nem azt, hogy nem is Pepnek kellett volna először beszélni. Nem mondtam h rosszul gondolod, csak azt, hogy fingod nincs, hogy miért jött Pep később. Ezer oka lehet, és te rögtön kombinálod.
nem kell a személyeskedés!

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.20. 09:40:42

barcelinho_5 írta: És végszóként remélem hogy Eto'o helyére hamarosan megtaláljuk az utódot, aki véleményem szerint Emanuel Adebayor!
De ez már megint egy újabb téma, mert sokan itt a fórumon kimondva-kimondatlanul ellenzik a togói idehozását, pedig állítom hogy még 4-5 olyan Arsenal meccset sem néztek végig amin a csatár szerepelt!
Tavaly szinte ez összes Arsenal meccset láttam, nagyon jó volt. Ugyanakkor tavaly előtt is láttam sok Arsenal meccset, akkor már nem annyira. Nekem annyi bajom, h ez volt az első igazi olyan szezonja, ahol igazán nagyot alkotot, és nem vagyok biztos benne, h lesz folytatása...Ugyanis őt még Wenger se tartotta szupertehetséges gyereknek, ő sem várt tőle ilyen teljesitményt.
Etoo távzását meg ideje lenne elfogadni, mert attól, h itt páran sirnak-rinak még nem fog maradni.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.20. 09:38:03

Én is szeretlek!
Egyébként, én úgy gondolom, hogy egy játékossal először az edzőnek kell tisztáznia a dolgokat. Ez olyan, mint a munkahely. Ott sem a vezérigazgató ül le a munkással beszélni először, hanem a közvetlen felettese. Én így gondolom, de biztos rosszul. Mint mindig.
Kép
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.07.20. 09:35:30

Varga Tamás írta: Az is hatalmas emberi jellemre vall, hogy Txiki beszélt vele, aztán a végén Pep is megjelent. Szerintem, ennek pont fordítva kellett volna történnie. Samunak mégis az edző a közvetlen felettese.

Adebayor meg nem kell, mert a hányinger kerülget, ha meglátom.
Azért nem kéne túlkombinálni ezt is. Fogalmad nincs miért jött később Pep, nekem sincs, épp ezért nem akadok fenn minden ilyen badarságon. Bolhából elefántot csinálsz megint.

Lassan a forumozókat is hányiger kerülgeti ha téged meglátnak...

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.20. 09:03:10

aronba írta:Hát igen, tény hogy Eto sem aRealban, sem a Barcában nem tudott tartósan megmaradni, az is tény hogy egyik csapatban sem szerzett valami sok barátot magának. Az is tény hogy az európai topcsapatok nem tolonganak érte. Ezek szerint vele lehet valami probléma. Az egy dolog hogy önti a gólokat, de a fociban az nem minden, azt hiszem hogy a Barca vezetősége és az érdeklődést nem kifejtő klubok sokkal többet Tudnak Etorol minden hibájáról mint azok akik csak a gólvágót látják benne.
Persze, négy éven keresztül ez nem okozott problémát. ne nevettessük már ki magunkat ilyen sületlenséggel. Voltak/vannak nála sokkal balhésabb labdarúgók, mégis éveket húznak le csapataiknál, kulcsszerepet kapva. Lásd anno Cantona, a Gazza, Maradona stb. Itt a gond az edzővel van: ő nem képes kezelni a srácot, kevés ő hozzá. Tudja, hogy kevés, ezért elküldi.
Az is hatalmas emberi jellemre vall, hogy Txiki beszélt vele, aztán a végén Pep is megjelent. Szerintem, ennek pont fordítva kellett volna történnie. Samunak mégis az edző a közvetlen felettese.
Adebayor meg nem kell, mert a hányinger kerülget, ha meglátom.
Meg Drogba? Akik azzal dobálóztak, hogy Mourinho ide ne jöjjön, mert miket nyilatkozott a Barcáról korábban, az elefántcsontparti hasonló mondatait már elfelejtették? Én nem.
Kép
aronba
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.01.09. 23:33:39

2008.07.20. 08:56:47

Hát igen, tény hogy Eto sem aRealban, sem a Barcában nem tudott tartósan megmaradni, az is tény hogy egyik csapatban sem szerzett valami sok barátot magának. Az is tény hogy az európai topcsapatok nem tolonganak érte. Ezek szerint vele lehet valami probléma. Az egy dolog hogy önti a gólokat, de a fociban az nem minden, azt hiszem hogy a Barca vezetősége és az érdeklődést nem kifejtő klubok sokkal többet Tudnak Etorol minden hibájáról mint azok akik csak a gólvágót látják benne.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2008.07.20. 07:23:28

Több kérdés merül fel azzal együtt is, hogy szerintem mehet

1. Vajon miért nem tolonganak egy ilyen képességü játékosért
2. Mi lehet az oka, hogy nekünk annyira nem kell
3. Amig R 10 mellett volt kiállás egy-két jtékos részéről itt csend van
4. Több balhé volt vele, de mi lehet a fő büne
5. Valami ok miatt már bárhova elmenne
Fecó
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2008.07.20. 02:50:17

Hát úgy néz ki, hogy ennyi volt. :(
Pedig reménykedtem, hogy ezekkel a Kuruvchi-féle ügyekkel csak szívatják a népet, és végül maradni fog, de a főoldalon lévő cikk szerint már 100%, hogy megy.
4 éve nagyon örültem, hogy megszereztük, mert a Mallorcában korábban az Eto'o-Luque kettőst egyszerűen öröm volt nézni. És Samu csak még jobb lett azzal, hogy idekerült.
Hogy miért küldik el, az már egyáltalán nem érdekel, úgysem fogják elárulni. De remélem, hogy ha valakit hoznak a helyére, az európai lesz, de még jobb lenne, ha spanyol. Afrikaiból meg dél-amerikaiból van már elég, nem kéne mindenkit Barcelonába költöztetni.
Ami meg Adebayort illetni: elég Arsenal meccset láttam ahhoz, hogy megállapítsam, közte és Hleb között osztálykülönbség van, és nem a togói javára.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
barcelinho_5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:07:45
Tartózkodási hely: Veszprém

2008.07.20. 01:34:49

Pocsa11 írta: Gondolom az újdonsült fantasztikus edzői tapasztalattal rendelkező Pep nem tud bánni a kis drágával, és inkább megszabadul tőle.
Egyelőre ez az edző többet tett le az asztalra, mint bármelyikünk itt, ezen a fórumon, valamint sem te, sem én nem láthatunk bele az öltöző légkörébe, nem tudhatod hogy Eto'o hányszor viselkedhetett úgy hogy a sajtónak nem jutott tudomására. Véleményem szerint az Eto'o sztoriknak, ügyeknek csak egy része jut el hozzánk, azok az egész egyszerűen bántó és embertelen nyilatkozatok, amik arról szólnak hogy ha nem nyer címeket akkor nem marad a csapatnál... Tudom, hogy Eto'o volt az utóbbi évek sikereinek letéteményese, és egyik legkiválóbb játékosa, de higyjétek el, egy korszak lezárult, és ez nem ér annyival véget hogy felállítjuk az edzőt és hozunk helyette egy másikat! Ki kell cserélni, azokat a játékosokat is, akik akarva-akaratlanul beleszürkültek ebbe a Barcába, és a régi korszak dicsőségéből próbálnak megélni. Tudom én hogy nehéz, nehéz megválni egy Ronnietól, Decotól, de mese nincs! Ezeket meg kell lépni ha tetszik, ha nem!

És végszóként remélem hogy Eto'o helyére hamarosan megtaláljuk az utódot, aki véleményem szerint Emanuel Adebayor!
De ez már megint egy újabb téma, mert sokan itt a fórumon kimondva-kimondatlanul ellenzik a togói idehozását, pedig állítom hogy még 4-5 olyan Arsenal meccset sem néztek végig amin a csatár szerepelt!
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2008.07.20. 01:23:48

albicelesteX írta:Igen!Én is ezért állok értetlenül a dolog előtt!ő ugyanúgy termelte a gólokat edzett keményen jó néha nagy volt a szája...de csak ezért elpaterolni és elpazarolni!persze nem ment neki se mindig ugyan olyan jól de azért szerintem az ő esete sokkal másab mint Gaucho-é!
nem tudom még milyen évünk lesz,de az biztos ,hogy egész más barcara kell felkészülnünk...
kemény ,sokat futó játékosokat vettünk(akik azért már láttak labdát...) akik ha összejön sokkal modernebb focit játszanak,mint a tavalyiak...
tehát a sikert egy csapattól várjuk,nem primadonnáktól...ezért nem kell e'too...
Avatar
Pocsa11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2008.02.18. 21:07:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.07.20. 00:57:43

Ronaldinho&Barca írta:Fura, nem értem még mindig. Pedig már napok óta ezen gondolkodok, de hiába. :) De a 3om meghatározó emberünk közül, nekem is ő fog leginkább hiányérzetet kelteni. De feltenném a kérdést, mi lesz ha nem akad rá vevő? Akkor majd padozásra lesz ítélve, vagy mondjuk áron alul fog elkelni?
Nem tudom miért kell pont őt eladni, mi lehet az a stratégia amibe az ő személye nem fér bele, minden esetre kíváncsi leszek a végkifejletre.
Gondolom az újdonsült fantasztikus edzői tapasztalattal rendelkező Pep nem tud bánni a kis drágával, és inkább megszabadul tőlle. Számomra csak ez az egyetlen dolog jöhet szóba, amiért meg akar válni tőlle. Más oka nem lehetne.
És ez a gondolat meglehetősen felb.ssza az agyam.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.07.20. 00:35:46

Igen!Én is ezért állok értetlenül a dolog előtt!ő ugyanúgy termelte a gólokat edzett keményen jó néha nagy volt a szája...de csak ezért elpaterolni és elpazarolni!persze nem ment neki se mindig ugyan olyan jól de azért szerintem az ő esete sokkal másab mint Gaucho-é!
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.07.20. 00:22:51

Fura, nem értem még mindig. Pedig már napok óta ezen gondolkodok, de hiába. :) De a 3om meghatározó emberünk közül, nekem is ő fog leginkább hiányérzetet kelteni. De feltenném a kérdést, mi lesz ha nem akad rá vevő? Akkor majd padozásra lesz ítélve, vagy mondjuk áron alul fog elkelni?
Nem tudom miért kell pont őt eladni, mi lehet az a stratégia amibe az ő személye nem fér bele, minden esetre kíváncsi leszek a végkifejletre.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.07.20. 00:15:46

Hát én nem értem nagyon ezt, azaz, hogy miért akarnak megszabadulni a világ legjobb csatárától, mégis milyen lehet az az elképzelés amibe ő nem fér bele? Nem értem. Felmerül lassan az is bennem, hogy talán ő akar elmenni, Dinho Deco elment, nincsenek haverok talán, nincs motiváció, vagy nem tudom.

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Pedro10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2007.12.09. 11:19:31

2008.07.20. 00:12:23

Se itt,se a Realban nem tudott sokáig gyökeret ereszteni.Biztos vagyok benne hogy a személyével van a baj.
Azáldójátnéki.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.07.20. 00:06:07

A 3 távozó korszakalkotó közül nekem ő fog a legjobban hiányozni!Szerintem ő még mindig tudna hozzátenni a játékhoz!Ő egy nagy forma és nem csak a pályán kívül!Neki nagyon köszönök mindent!!!Kalapot emelek előtte mert ő tényleg az elmúlt 5 év kiemelkedő és mehatározó figurája volt VÉGIG!!!!Köszönöm Eto'o!!Sok sikert!
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.07.19. 21:27:24

Léfe írta:Én nem tudom a választ, de mi lehet az oka, hogy Etoo nem kell senkinek. Pedig még tavaj is nagy millák repkedtek, hogy ki vinné.
Az,h tavaly nem akartuk eladni....kell idén is sokmindenkinek az tuti,csak kivárnak...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2008.07.19. 21:23:46

Én nem tudom a választ, de mi lehet az oka, hogy Etoo nem kell senkinek. Pedig még tavaj is nagy millák repkedtek, hogy ki vinné.
Fecó
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2008.07.19. 20:52:02

Én még emléxem amit Eto'o mondott pár hónapja,azért azt is vegyük számításba:
" ha ő úgy érzi majd,hogy már nem tud AZON a szinten a Barcában teljesíteni,vagy úgy érzi már nem tud a csapat hasznára lenni,inkább elmegy,semhogy hátráltassa a csapatot".........-kb ez volt a lényege..

Szal lehet ő akar menni,végülis nem szerepelt a nyilatkozatában mostanság,hogy mindenképpen maradna és csak a Barca blablablaaa....

Na meg azt se felejtsük el:eléggé szókimondó egyén,ha nem is cabronozva, de diplomatikusan,ugyanakkor csípősen odamondogatna az illetékesek felé,ha épp el akarnák -szó szerint- üldözni: még akkor is,ha a klub menetette meg a Madrid "hálójából" anno!

Azért azt megtapasztal6tuk,hogy ami a szívén,az a száján...

:roll:
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.07.19. 20:47:05

Eto'o is elutazik Skóciába és készül a csapattal.
Eközben Txikiék folyamatosan keresik számára az ideális klubot.
Egyelőre nem kapott a klub (értékelhető) ajánlatot a kameruniért.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.19. 19:22:44

Már korábban kifejtettem, mekkora ökörség elüldözni Samut. Szakmailag teljesen megalapozatlan, arról nem is szólva, hogy hiába kajtatnánk hozzá hasonló csatár után. A vezetőségnek-Guardiolával az élen-megjöhetne végre az esze. Eto'o elüldözése ostoba hiba lenne.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.19. 19:01:16

Én is éppen most néztem az fcbarcelona.com-on ezeket a képeket. Remélem, marad, bár sok reményt nem fűzök hozzá.
Kép
Mosquito

2008.07.19. 18:53:54

A főoldalon olvasható cikk ellenére, ezen a képen mintha Eto'o lenne:

Kép

gondolom hiteles forrás volt a cikk alapja(talán a videóban is elhangzik)*, de nekem a mai edzésen kívül nem rémlik semmilyen más időpont amikor ez készülhetett :?

itt a kép forrása és ez a cím szerint a mai edzés
lehet csak az orvosi vizsgálatokhoz kellett pár gyakorlat?

*közben átolvastam én is a hivatalos oldalt és ott tényleg azt írják, hogy a Miniestadiban a fizikai állapotukat ellenőrizték csak. Szóval tényleg én kérek elnézést. :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mosquito 2008.07.19. 19:07:26-kor.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.07.18. 13:44:09

Varga Tamás írta:
antiimperialista írta:Mi lesz a következő? Jövőre Messit adják el? Vagy Krkicet?
Szerintem, mind a kettőt, úgy 25 millióért összesen, de bónuszként hozzácsapják Xavit és Iniestát is. :twisted:
Vicc ez a vezetés, a fél világ rajtunk röhög, a másik fele ölbe tett kézzel néz, és értetlenkedik.
(a lehülyézéstől a sok okos kíméljen meg, nem vagyok rá kíváncsi)
És ölbe tett kézzel várják, hogy a vezetésünk "bölcs" politikájának eredményeként melyik sztárunkhoz fognak hozzájutni bagóért.

Eto'o-ért akkor kaptunk volna 40-et, ha nem akarjuk eladni. Egy éve volt pár jelentkező aki letette volna ezt a pénzt. Most, azok után, hogy szabadulni akarunk tőle, senki nem fog adni 20-25-nél többet érte. Naná, majd hülyék lesznek.... Laporta árulni akarja, a többiek kivárnak és augusztusban elmegy féláron.

Mi meg majd hozhatjuk Adebayort, vagy Kanoutét... Egyikük sem ér fel két lábbal sem Eto'o gyengébbik lábáig. Szerencsétlen ostoba vezetés... Fájdalom.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
vilmso94
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.07.09. 10:43:57
Tartózkodási hely: Eger
Kapcsolat:

2008.07.18. 12:57:04

Eto'o ne menj el !!! Kellesz nekünk !!!
Magyar a szív, de Katalán a lélek, Barcelona drukker leszek amíg élek!!!,
Kép
Kép
Lezárt