Európai Játékospiac; Ellenfeleink Játékosai

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.07.20. 18:46:52

BraunA írta:hali,
nem tud valaki egy linket az eddigi átigazolásokról?
köszi
http://transfermarkt.de/de/statistiken/ ... sfers.html (és válts a bajnokságok között)
BraunA
Jugador del Barça
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2009.06.17. 18:51:11
Tartózkodási hely: magamon kívül, mint mindíg

2010.07.20. 18:43:49

hali,
nem tud valaki egy linket az eddigi átigazolásokról?
köszi
Barca més que un club
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.20. 14:34:58

Atlantis írta:
Zozzy 5 írta:NSO: megérkezett Madridba Di María, az "új Drogba"...ez több mint nevetséges :D legalább egy vonás hasonlóság lenne köztük könyörgöm...mit tudom én mindketten inkább sör mint bor vagy kutya mint macska de a szeméből látszik, hogy még ez sem stimmelne...
Elég szépen kiemelve ott van a cikk alján(AZ „ÚJ DIDIER DROGBA” NÉGY ÉVRE ÍRT ALÁ - cím alatt), hogy Juan Lescano-ra vonatkozott az a rész... :roll:
ez esetben elnézést a fatális tévedésért, bár meg kell hagyni, van marketingérzéke az nso-nak...
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.07.20. 14:08:33

Balotelli egy problémás játékos. Ha sikerül jól kezelni a srácot akkor utólag könnyen lehet, hogy nagy vételnek bizonyul majd, mert a tehetsége megvan hozzá. Ez egy kockázat, amit a City felvállalt most.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.07.20. 13:47:05

Nem csak az,hogy nem adnak annyit egy védőért,mert ez is igaz,de azért rossz példa,mert inkább 10 Adriano,mint egy Balotelli nem kell olyan játékos akit a sajátjai fütyülnek ki!Aki hisztizik, ha nem kezdő,ha játszik meg láttuk mit csinált ellenünk is!Hihetetlen!Elismerem,hogy nagy tehetség,de ezt Ő idáig háttérbe szorította a viselkedésével és nem láttam rajta azt,hogy változtatni szeretne rajta.
Kép
Avatar
dioric
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.03.30. 20:24:17
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2010.07.20. 13:44:58

Fernando írta:Egyébként egy védőért soha nem adnak annyit, mint amennyit egy csatárért.
csak Csigrinszkijért :D
ser del Barça es el millor que hi ha
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.07.20. 13:35:12

kristop írta:a fiatal kor és a remek potenciál iszonyatosan megdobja a játékosok piaci értéket. az lehet, hogy neked nem érne ennél többet, de neki van akkora hírverése, média értéke, hogy elkérhessenek 25 milliót mondjuk.

Adriano volt 10 millió és mindenki nagy igazolásnak nyilvánította. azért Balotelliben JÓVAL több van, plusz fiatalabb is, pedig utálom a gyereket.
Reklámérték? Szerintem az MÉG nincs neki. Az, hogy a sajtó így kezelte ahogy, maximum az dob rajta. De biztos nem 35-ig.

Egyébként egy védőért soha nem adnak annyit, mint amennyit egy csatárért.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2010.07.20. 13:25:08

a fiatal kor és a remek potenciál iszonyatosan megdobja a játékosok piaci értéket. az lehet, hogy neked nem érne ennél többet, de neki van akkora hírverése, média értéke, hogy elkérhessenek 25 milliót mondjuk.

Adriano volt 10 millió és mindenki nagy igazolásnak nyilvánította. azért Balotelliben JÓVAL több van, plusz fiatalabb is, pedig utálom a gyereket.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.07.20. 12:59:02

LG írta:
Fernando írta:Nem kell mindent elhinni amit lehoz a sporthirado...

Lemerem fogadni, hogy nem fog 35 milliót adni érte a City, ha megy egyáltalán. A reális értéke olyan 15 millió. Eddig semmit nem csinált, lőtt 1-1 gólt és túlsztárolták. Nagyképű. El fog tűnni, mint Cassano anno.
Azért egy 19 éves játékosnál nem azt kéne nézni, h mit tett le eddig az asztalra, hanem, h mit tehet le. És benne igenis óriási potenciál van, nincs hozzá hasonló tehetséges. Erős, gyors, technikás, egyszóval remek játékos. Gyenge pontja a nagyképűsége, meg, h idegbeteg, de én ezzel együtt is nagy esélyt látok rá, h nagy játékos legyen.
Van benne potenciál, és sok mindent véghez vihet. Ellenben nem értek egyet pár hozzászólással.

5-6 éve volt egy CR. Igen. De ő nem volt se idegbeteg se nagyképű, se balhés. Csak miután már eléggé megmutatta a világnak, hogy kell vele számolni. Egyszerűen elszállt. Balotelli ezt fordítva csinálta. Előbb elszállt, majd mellette voltak jó meccsei.

15-nél többet nem ér jelenleg. Ha nem az Interből vennék (ha veszik), akkor lehet, hogy még a 10-et se verdesné nagyon.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.07.20. 12:58:57

City tényleg kezd a ló túloldalára esni.. Ma olvastam pár helyen, hogy akár Drogba is kiköthet a Cityben, így a cselszki vihetné Torrest. Balotelli mellett Drogba is oda megy, akkor egyrészt, kemény csapat lehet jövőre a City, továbbá némi konfliktus is kirobbanhat, MÁR CSAK a támadók körébe (Adebayor, Balotelli, Drogba..) HA, igazak a hírek. :)
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.07.20. 12:57:46

noname írta:Baloteli meg CR közt azért nemki különbség van CR javára. Utóbbit volt h az egész közönség kifülyülte, mégis hajtott, harcolt, gólokat lőtt, míg ez a majom a kifütyülés miatt össze-vissza rúgkapálta a labdákat, meg a mezét vágta a földhöz. CR hisztis, de azt el kell ismerni, h hajt, küzd.
Mondjuk most a VB-n nem szakadt meg...de a klubcsapataiban, főleg a mu-ban valóban azt tiszteltem benne, h valóban mindig küzdött, maximumot próbált nyújtani, a védekezésben is mindig besegített.
Ettől függetlenül nem kell Balottelit leírni. R10, Rivaldo, Ibra stb...egyik sem volt soha egy küzdős játékos, fénykorukban sem.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.07.20. 12:40:54

Baloteli meg CR közt azért nemki különbség van CR javára. Utóbbit volt h az egész közönség kifülyülte, mégis hajtott, harcolt, gólokat lőtt, míg ez a majom a kifütyülés miatt össze-vissza rúgkapálta a labdákat, meg a mezét vágta a földhöz. CR hisztis, de azt el kell ismerni, h hajt, küzd.
A Fifa egy szégyen
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.07.20. 12:35:14

Fernando írta:Nem kell mindent elhinni amit lehoz a sporthirado...

Lemerem fogadni, hogy nem fog 35 milliót adni érte a City, ha megy egyáltalán. A reális értéke olyan 15 millió. Eddig semmit nem csinált, lőtt 1-1 gólt és túlsztárolták. Nagyképű. El fog tűnni, mint Cassano anno.
Azért egy 19 éves játékosnál nem azt kéne nézni, h mit tett le eddig az asztalra, hanem, h mit tehet le. És benne igenis óriási potenciál van, nincs hozzá hasonló tehetséges. Erős, gyors, technikás, egyszóval remek játékos. Gyenge pontja a nagyképűsége, meg, h idegbeteg, de én ezzel együtt is nagy esélyt látok rá, h nagy játékos legyen.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.20. 12:25:26

kanty írta:Balotelli témához:

Kb 6-7 éve volt egy nagyjából ilyen személyiségű és tipusú játékos, Cristiano Ronaldo. Őt is nagyképűnek neveztek, önző volt a pályán és volt jópár balhéja is. DE mégis lett belőle valaki, persze a nagyképűság és a többi megmaradt. Balotellinél is ilyesmi lehet, szerintem.
Igen ám, de CR mentora Ferguson volt. Nagyrészt neki köszönheti hogy ennyire ki tudott teljesedni, meg persze a képességeinek. Viszont nem látom magam előtt ahogy Mancini "megszelídíti" Balotellit! :)

Amúgy a 35 milla valóban sok érte. Mindenesetre az Inter remek üzletet csinál ha valóban igazak a hírek! A citynél meg már az öltözőbe is alig fognak be férni a játékosok lassan. :D Szvsz a túl bő keret lesz a vesztük! Én ebben reménykedem.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2010.07.20. 12:22:46

kanty írta:Balotelli témához:

Kb 6-7 éve volt egy nagyjából ilyen személyiségű és tipusú játékos, Cristiano Ronaldo. Őt is nagyképűnek neveztek, önző volt a pályán és volt jópár balhéja is. DE mégis lett belőle valaki, persze a nagyképűság és a többi megmaradt. Balotellinél is ilyesmi lehet, szerintem.

Én nagy tehetségnek tartom és ha időben megjön az esze akkor nagy játékos lehet belőle. A srácnak a vérében van a foci, rajta múlik, h mennyit hoz ki magából.
Kb. ez az én véleményem is, sőt pont Cé jutott eszembe a srác nagyképűsége kapcsán, meg amúgy is tudjuk, hogy nem csak szerény emberekből lesz nagy játékos, vagy éppen edző.
Ott van például: Cr, Mourinho, Benítez, Ferguson stb....

Csak az a kérdés, hogy mennyi alázat szorult belé, ha éppen csak maga érdekében dogozik akkor is kell alázat, mert azért Cr is rengeteg edzésnek köszönheti, hogy itt tart.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.07.20. 12:13:04

Balotelli témához:

Kb 6-7 éve volt egy nagyjából ilyen személyiségű és tipusú játékos, Cristiano Ronaldo. Őt is nagyképűnek neveztek, önző volt a pályán és volt jópár balhéja is. DE mégis lett belőle valaki, persze a nagyképűság és a többi megmaradt. Balotellinél is ilyesmi lehet, szerintem.

Én nagy tehetségnek tartom és ha időben megjön az esze akkor nagy játékos lehet belőle. A srácnak a vérében van a foci, rajta múlik, h mennyit hoz ki magából.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2010.07.20. 12:06:36

albicelesteX írta:Úgy néz ki Balotelli megy a City-hez valami 35 milláért Én úgy gondolom ez érte borzasztóan sok.Nem hiszem,hogy megváltozna még Mancini kedvéért sem,ő egy ilyen ember mindig lesz vele gond...
Biztos, hogy hatalmas tehetség a srác! Aki 19 évesen ilyen szinten tart az bizony nem kutyaütő, és én abban sem vagyok biztos, hogy nem viszi NAGYON sokra. Egyébként tavaly jónéhány Inter meccset megnéztem(igazából nem tudom miért:D) és nekem bejön a stílus amiben nyomja.
Egyébként anno a Barca is le akarta igazolni, mivel próbajátékon 3 meccsen 8 (!) gólt lőtt, csupán azért nem igazolták le mert Eu-n kívüli, pontosabban ghánai volt.

Akit érdekel amúgy:
http://en.wikipedia.org/wiki/Balotelli

Tavaly összesen(bajnokság, bl, kupa) 40 meccsen: 11 gól, 8 assist
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.07.20. 11:53:26

Fernando írta:Nem kell mindent elhinni amit lehoz a sporthirado...

Lemerem fogadni, hogy nem fog 35 milliót adni érte a City, ha megy egyáltalán. A reális értéke olyan 15 millió. Eddig semmit nem csinált, lőtt 1-1 gólt és túlsztárolták. Nagyképű. El fog tűnni, mint Cassano anno.
Abban egyetértek hogy nem ér annyit. De abban viszont nem hogy semmit nem csinált. Lőtt elképesztően nagy bombagólokat, simán megforgat 3 embert és ha szerelik akkor tizi, és nem lőtt annyira kevés gólt. Nem tudom mennyit de 10nél több. Ja és 19 éves szóval nem hinném hogy el fog tűnni :D
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.07.20. 11:49:56

Igen..van benne fantázia én elismerem!De anno volt Cassanoba is!Még se vitte semmire pont az ilyen tapló magatartása miatt.Én nem látom benne a jövőt,mert szerintem képtelen lesz megváltozni.Egy arrogáns öntelt modortalan valami aki szerintem nem is csapatjátékos.Az Inter járt a legjobban.
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.07.20. 11:47:54

Nem kell mindent elhinni amit lehoz a sporthirado...

Lemerem fogadni, hogy nem fog 35 milliót adni érte a City, ha megy egyáltalán. A reális értéke olyan 15 millió. Eddig semmit nem csinált, lőtt 1-1 gólt és túlsztárolták. Nagyképű. El fog tűnni, mint Cassano anno.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.07.20. 11:37:35

Fecooo írta:
albicelesteX írta:Úgy néz ki Balotelli megy a City-hez valami 35 milláért :shock: Én úgy gondolom ez érte borzasztóan sok.Nem hiszem,hogy megváltozna még Mancini kedvéért sem,ő egy ilyen ember mindig lesz vele gond...
én inkább arra az apróságra figyeltem fel, h banántelli ezszerint többet ér egy Yaya Tourénál... :( érthetetlen...
nem most ér többet,hanem több lehetőség van benne. ha nem lenne ekkora fütyi,simán lehetne belőle klasszis csatár. yaya ennél már nem lesz jobb.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.07.20. 11:34:54

albicelesteX írta:Úgy néz ki Balotelli megy a City-hez valami 35 milláért :shock: Én úgy gondolom ez érte borzasztóan sok.Nem hiszem,hogy megváltozna még Mancini kedvéért sem,ő egy ilyen ember mindig lesz vele gond...
én inkább arra az apróságra figyeltem fel, h banántelli ezszerint többet ér egy Yaya Tourénál... :( érthetetlen...
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2010.07.20. 11:33:24

albicelesteX írta:Úgy néz ki Balotelli megy a City-hez valami 35 milláért :shock: Én úgy gondolom ez érte borzasztóan sok.
Balotelli naná, hogy nem ér ennyit, viszont a Citynek marha sok pénze van, így meg se kottyan nekik! Az inter meg köszönte szépen :) Nekik ez egy problémával is kevesebb. Azonban én már a Cityt eléggé túlvásároltnak éreztem eddig is, erre még most rámegy Balotelli is... hát nem tudom :D
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.07.20. 11:29:25

Úgy néz ki Balotelli megy a City-hez valami 35 milláért :shock: Én úgy gondolom ez érte borzasztóan sok.Nem hiszem,hogy megváltozna még Mancini kedvéért sem,ő egy ilyen ember mindig lesz vele gond...
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.07.20. 09:41:43

Aleksandr Bukharov
Rubin Kazany :arrow: Zenit Szentpétervár

Juan Pablo Pino
Monaco :arrow: Galatasaray

Korcsmár Zsolt
Újpest :arrow: Brann Bergen

Marcus Berg
Hamburg :arrow: PSV (Kölcsönbe)
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Lezárt