Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.06.21. 17:47:37

MessiFan írta:Laporta azt mondta hogy az Arsenal lassacskán beadja a derekát és jön Fabre június 30 előtt.
Ééés azt is mondta hogy az új vezetőség sem akarja eladni Ibrát.
És Henryről és nyilatkozott: A VB után tárgyalni fognak az érdeklődőkkel.
Hogy honnan szedtem ezt?
http://www.fcbarcelona.com/web/english/ ... 11682.html
Ennek csak hihetek nem?:D
Rossz a fordításod. Azt mondta, hogy valószínűleg nem jön 30.a előtt, a complicated bonyolultat jelent.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.06.21. 17:47:37

Félreértetted. A cikk szerint Laporta azt mondta, hogy 30.-a előtt nehéz lenne megszerezni Cescet, de mindent megtesznek.

UI:Megelőztél néhány tizedmásodperccel. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noname 2010.06.21. 17:48:43-kor.
A Fifa egy szégyen
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.06.21. 17:41:25

Laporta azt mondta hogy az Arsenal lassacskán beadja a derekát és jön Fabre június 30 előtt.
Ééés azt is mondta hogy az új vezetőség sem akarja eladni Ibrát.
És Henryről és nyilatkozott: A VB után tárgyalni fognak az érdeklődőkkel.
Hogy honnan szedtem ezt?
http://www.fcbarcelona.com/web/english/ ... 11682.html
Ennek csak hihetek nem?:D
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.06.21. 17:22:14

kudu írta:
Bestbarca írta:...
Tény, hogy Torres nyilatkozta, hogy sokat faragják a védők, de nem feltétlen hagyja ott a Poolt sztem, ki fogja várni ki lesz az új edző, aki sztem akári is legyen, de a Gerrard-Torres kettősre szeretné építeni a csapatát. Az is igaz, hogy szívesen látnám a csapatban, és nemigen lennének beilleszkedési problémái.

Igen, nincs igazi balszélsőnk. Ronaldinho óta nincs, Henry is csak egy fél szezon erejéig tudta megoldani azt a kérdést, a tavalyi tavaszi szezonban nyújtott ott kiemelkedőt. Pedro talán jó lesz arra a posztra, de neki még rutint kell szereznie.
Amúgy meg Gerrard közel a madridhoz,Torres is elvágyódik.Szétesőben van a pool,nincs pénz,nem fogják tudni megtartani a klasszisaikat!Torres sikerekre vágyik,amik mostanság nem lesznek poolban az fix!Sztem tuti távozik.

Ronaldinho sem volt szélső mikor idejött,Rijkaard találta ki neki azt a posztot.Pedro meg jó játékos,viszont ha középen torres,akkor Villa balon,aki még azért jobb,és én azt veszem észre,hogy idén nem akar Pep kockáztatni,és egy atom erős keretet akar összehozni,amivel megjegyzem Rosell is egyet ért.És sztem Villa jobban be fog tudni épülni,mint Henry,akivel én még azon a bizonyos tavaszon sem voltam elégedett.Sőt az egészből még üzletileg is jól járunk,mivel Ibra min.40 bevétel,kb.50 Torres,tehát 10minusszal megússzuk rossz esetben,amit kb 2 hét alatt kiárulunk mezekből meg stb...,a fizuja sem lesz több,lehet még kevesebb.Az összes többi bevétel Torresből plusz.Sztem ezért is támogatja,"erőlteti" Rosell a dolgot!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.06.21. 17:10:36

Szerintem teljesen fölösleges itt támadókról (Torres, Robinho, Mata) beszélni. Majd ha Ibra el megy, akkor beszéljünk róluk! :)
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.06.21. 17:08:57

kudu írta:
Bestbarca írta:...
Azt honnan vetted, hogy a City 50et adna Ibráért? Mert én ilyen ajánlatról nem hallottam, és tudtommal nem is keres itt Zlatan 11 milliót....
Ibra 11et keres,nézd vissza a híreket,annyiban egyeztek meg.A city pedig 51-et ajánlott elsőre Ibráért,a Robinhós ajánlat előtt.Amúgy 50 körül álítólag többen érdeklődnek,no persze állítólag,de sztem a city simán kipengeti.Vagy most a legújabb cél a Milan,lehet hogy azért ott Berlusconi a zsebébe nyúl és kifizeti!Ja és Juvénak is kéne,és ha 50M nem is jön össze,40 szinte fix,és úgy is megéri a biznisz!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2010.06.21. 17:03:17

Bestbarca írta:...
Nem kötekedésképp, de több ponton is lenne hozzáfűznivalóm a mondandódhoz.

Tény, hogy Torres nyilatkozta, hogy sokat faragják a védők, de nem feltétlen hagyja ott a Poolt sztem, ki fogja várni ki lesz az új edző, aki sztem akári is legyen, de a Gerrard-Torres kettősre szeretné építeni a csapatát. Az is igaz, hogy szívesen látnám a csapatban, és nemigen lennének beilleszkedési problémái.

Igen, nincs igazi balszélsőnk. Ronaldinho óta nincs, Henry is csak egy fél szezon erejéig tudta megoldani azt a kérdést, a tavalyi tavaszi szezonban nyújtott ott kiemelkedőt. Pedro talán jó lesz arra a posztra, de neki még rutint kell szereznie.

Azt honnan vetted, hogy a City 50et adna Ibráért? Mert én ilyen ajánlatról nem hallottam, és tudtommal nem is keres itt Zlatan 11 milliót....
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2010.06.21. 16:52:17

MichaaBee írta:
davi10 írta:Szerintem ha Villát középre vettük akkor Robinhónak kéne jönnie, de ha Villa játszik baloldalt akkor jöjjön Torres.
Vagy maradjon Ibra és ha befuccsol, akkor játsszon Pedro és Bojan. Nagyon rossz ötlet? :roll:
Ez sem rossz megoldás, de maradjon az 1. variáció, mert akkora mázlink nincs, hogy egyikük se sérüljön le....
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.06.21. 16:33:46

davi10 írta:Szerintem ha Villát középre vettük akkor Robinhónak kéne jönnie, de ha Villa játszik baloldalt akkor jöjjön Torres.
Vagy maradjon Ibra és ha befuccsol, akkor játsszon Pedro és Bojan. Nagyon rossz ötlet? :roll:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2010.06.21. 16:24:29

Szerintem ha Villát középre vettük akkor Robinhónak kéne jönnie, de ha Villa játszik baloldalt akkor jöjjön Torres.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2010.06.21. 16:15:21

S.Agüero írta:SAF? Ki az a csapat?

Ha 4-3-1-2 - es felállást akarunk alkalmazni, akkor Pedro melyik poszton játszana? Csatár? vagy csatárok mögött? Ő ott nem jó szóval szélső poszt kell lenni a csapatba. Jó lesz az a 4-3-3. :wink:
SAF: Sir Alex Ferguson alias MU
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.06.21. 16:08:38

SAF? Ki az a csapat?

Ha 4-3-1-2 - es felállást akarunk alkalmazni, akkor Pedro melyik poszton játszana? Csatár? vagy csatárok mögött? Ő ott nem jó szóval szélső poszt kell lenni a csapatba. Jó lesz az a 4-3-3. :wink:
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.06.21. 15:29:45

Szerintem is inkább hazajönne Torres,úgy érzem elege van a PL védőinek faragásából.Plusz azért nézzük meg a két lehetséges csapatot.Jó jó a MU,de azért ez a mostani Barca keret sztem többre hivatott.Plusz mi nagyobb fizut is tudunk neki adni,ugye a MU-nál nem frankó minden.És Torres ugye címeket akar nyerni.Sztem ő is érz,hogyha most ide igazol,akkor számíthat egy-két bajnoki,meg bl címre :D :twisted: .Nehéz elképzelni,hogy bárki föl fogja tudni venni a versenyt egy:

Valdes,Alves,Pique,Puyol,Abidal(Maxwell),Fabregas,Xavi,Iniesta,Messi,Villa,Torres

kezdővel,ami elég valószínűleg összejön itt jövőre.Könnyen lehet hogy ez lesz a történelem legjobb csapata.Pláne hogy nem akármilyen cseréink lesznek mellé,tavaly láthattuk mire képesek!A sok spanyol játékos azért lenne jó egy csapatban,mert nem egy mérkőzést nyomtak már le együtt,és tuti meglenne az összhang.Sztem Villa megoldaná a balszélt is,emlékezünk hogy mennyit kritizáltuk a barcát 2008-09-es szezon előtt,hogy nincs igazi szélsőnk,és miért kell ott kényszerből játszatni Henryt,hát bejött!Sztem Villa meg tudja oldani olyan szinten a balszélt,mint Henry,egy olyan 25 gól szinten :D!

Torres ugye spanyol focivilágban nevelkedett,az egész csapat ismeri,xavi,ini,(Fabregas)ismeri a mozgását,nem egyszer rugattak már vele gólt,26 éves,viszonylag fiatal,de ugyan akkor tapasztalt,jó korban van,bizonyítani akar,nyerni akar,címeket akar,megvan benne a sikeréhség az fix!

Egyszóval mindent összevéve Torres a legkisebb kockázattal járó igazolás,sztem ezért is akarják őt elsődlegesen!Plusz,ha madridosan nézzük a dolgot :) , nem kevés bevétel lenne a mezeladásokból!Torres hazajön,pfff sztem 2 hónap és behozza az árát!Megalkudni meg meg fogunk tudni,most ugye 45-ről van szó,60-at kérnek,50 körül jön!

Szerk.: Ja és megjegyzem 50ért elpasszoljuk a citynek Ibrát,és meg is van az ára,a fizuja meg csak nem lesz több Ibráénál,aki 11-et keres!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.06.21. 11:47:24

Én még mindig tartom, hogy balszélsőre lenne szükség és nem középcsatárra, ráadásul az árfekvés sem elhanyagolható szempont. Robinho szerintem nincs itt túlajnározva, csupán az elérhető játékosok közül arra a posztra ő lenne a legmegfelelőbb. Torres érkezésével vagy tényleg kikerülne Villa balszélre, ami -bár még látatlanba- ami sztem hiba lenne. Az ő gólérzékenységet fognánk ezzel vissza. Lehet hogy tud balon is játszani, de ő egy vérbeli középcsatár és ezt szvsz nem nagyon lehet megkérdőjelezni. (Megjegyzem a legfájóbb ebben az esetben az, hogy Bojan még inkább mellőzve lenne)
A másik lehetőség meg csak rosszabb. Egy 4-3-1-2-es felállás gyilok lenne. Pont Messit fognánk vissza. Itt nincs arra szükség hogy Messi szervezzen mint az Argentín válogatottban mert nincs alternatíva (kiv. Verón) arra posztra. Ez Xavi + Ini feladata és kevesen értenek jobban hozzá.

A brazil sztem letett már annyit ebben a bajnokságban, hogy ne lehessen azt mondani hogy zsákbamacska.
Torres pedig úgy emlékszem azt nyilatjkozta, hogy ha visszatér Spanyolo.-ba csak az Atleticó lehet a cél, bár megértem hogy sikerekre vágyik.
Akárki is jön én bízom abban hogy Pep megtalálja a helyét és meg fogja érni azt a pénzt amiért idejön.

Akik pedig arra apellálnak, hogy mennyire fog hiányozni egy olyan testfelépítésű játékos mint Ibra, az gondoljon vissza hogy nem egyszer volt hatalmas hátrány belőle, mert a bírók mindent befújtak ellene amikor próbálta megtartani a labdát.
Forca Barca!!!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.06.21. 10:49:34

Ilúvatar írta:Sanama: Ezzel most nagyon túlzsúfolt lenne a támadó sor... :s
Ebben benne van,hogy Ibrahimovic távozik. Raiola le fog ülni Rosellell tárgyalni, viszont egyre többet cikkeznek arról,hogy Ibra valószínűleg távozik.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.06.21. 10:47:32

Sanama: Ezzel most nagyon túlzsúfolt lenne a támadó sor... :s
KépKép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.06.21. 10:31:06

Sport.es a következőket írja:

Rosell 45milió Eurót szándékozik ajánlani Fernando Torresért a Liverpoolnak,akik ezzel szemben kb. 60milióra teszik az árát.
Viszont úgy tűnik versenytársa akadt a Barca, SAF személyében,aki 48at kínál a játékosért.

Ahogy Torres azt elmondta,vagy Anglia vagy Barcelona.És ahogy azt korábban is elmondta,haza akar térni,mert fizikailag nem bírja a PL-t...
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.06.21. 09:39:05

Barca_10 én is kb. így vagyok vele. Ha lehet jöjjön Torres, aki látta már játszani az elismeri, hogy mekkora egy klasszis, aki meg nem az vessen magára. Ha viszont nem jön Torres, inkább Pedro játszon ott, mert azért már ő is letett 1-2 dolgot az asztalra, míg Robinho a fizetési kérvényét...
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.06.21. 09:29:14

Barcaman1993 írta:
Barca_10 írta:Nekem már Mata ajnározásából van elegem.Minek ő ide?Simán lehozza azt a szintet Bojan és Pedro is,fölösleges pénzkidobás lenne,ráadásul ha megy Ibra akkor valamelyik stabil kezdő is lehetne(feltéve ha nem jön egy balszélső,vagy még egy középcsatár).
Azért Robinho-Mata 2-ős között van egy-két különbség. Mata sztem azért elég jól játszott idén, bár lehet, hogy Ti nem így gondoljátok. Másrészt fele annyiba kerül, mint Robinho. Harmadrészt sztem Mata még tűrné a padozást, de abban biztos lehetsz, hogy Robinho nem. Mata magatartása és a csapat érdekeinek előrébb tartása fontosabb, mint a maga imidzse. Robinhonál ebben nem lennék biztos.
De én egy szóval sem mondtam,hogy Robinho kell ide.Azért mert a VB-n csinált egy pár biciklicselt,meg adott egy szép gólpasszt,hát ezt Pedro is megcsinálja.Lehet,hogy elfogult vagyok Pedroval szemben,mert nekem Ő a kedvencem,de nélküle idén kettővel kevesebb kupa lett volna..
Somaa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2010.06.15. 17:03:01

2010.06.21. 09:28:37

ha ibra megy akkor mindenképpen torres jöjjön helyette
és kisebb csapatok ellen simán ki lehetne állni egy Messi-Bojan-Pedro csatársorral
Kép

Visca el Barca!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.06.21. 09:25:01

Barca_10 írta:Nekem már Mata ajnározásából van elegem.Minek ő ide?Simán lehozza azt a szintet Bojan és Pedro is,fölösleges pénzkidobás lenne,ráadásul ha megy Ibra akkor valamelyik stabil kezdő is lehetne(feltéve ha nem jön egy balszélső,vagy még egy középcsatár).
Azért Robinho-Mata 2-ős között van egy-két különbség. Mata sztem azért elég jól játszott idén, bár lehet, hogy Ti nem így gondoljátok. Másrészt fele annyiba kerül, mint Robinho. Harmadrészt sztem Mata még tűrné a padozást, de abban biztos lehetsz, hogy Robinho nem. Mata magatartása és a csapat érdekeinek előrébb tartása fontosabb, mint a maga imidzse. Robinhonál ebben nem lennék biztos.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.06.21. 09:20:48

Nekem már Mata ajnározásából van elegem.Minek ő ide?Simán lehozza azt a szintet Bojan és Pedro is,fölösleges pénzkidobás lenne,ráadásul ha megy Ibra akkor valamelyik stabil kezdő is lehetne(feltéve ha nem jön egy balszélső,vagy még egy középcsatár).
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.06.21. 09:18:24

stef.lev:
"Szerintem egyáltalán nicsn rá szükség, mert ha iba elmegy akk középcsatárnak ottvan villa és akkor baloldali támadónak érkehzetvki, pl: robinho vagy mata. Másik meg Torres ezrintem nem illene be a barca játékába és nem lenne jó hatással a csapatra ha az egész spanyol válogatott itt játszana..."

Ilyeneket ne mondjatok, hogy nem illene a Barca gépezetbe, mert hülyét kapok. Láttátok már itt játszani Torrest? NEM! Akkor miről mondtok véleményt? 4-3-1-2 felállásban igenes, hogy játszhat egyszerre Torres meg Villa is. Másrészt Robinho minek? Még egy alacsony játékossal több lenne, azt meg nem is mondom, hogy a játéktudása még Ibráét sem közelíti meg, nem hogy Torresét. Ez a pali 3 éve nem mutat semmit szinte, Ti meg elvagytok ájulva, hogy milyen gólpasszt adott Észak Korea ellen (tisztelet a kivételnek)... Ebben a brazil válogatottban csak azért van helye, mert tulajdonképpen nincs más, vagy ha lenne akkor nem viszik el (gondolok itt Patora, Ronaldinhora, Diegora...). Természetesen nem rossz játékos, de azért ha visszagondoltok az elmúlt 2 meccsre is mit láttatok? Volt 1 szép gólpassz, 88 biciklicsel egy helyben állva, amivel semmit nem értek el aztán ennyi. Meg 1-2 30 méteres kapura lövés... Sztem ez ide édeskevés, Meg a Cityben mutatott játéka, bár nem tudom, hogy hogyan játszott a Santosban, de azt kb. olyan komolyan kell venni, mint ahogy a holland bajnokságban játszanak... Lehet, hogy jó vagy az is lehet, hogy úgy járunk, mint Keirrisonnal.

Bocs, ha hosszú lett, de ez a Robinho ajnározástól már nem bírtam ki csöndben. :D :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2010.06.21. 09:27:30-kor.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.06.21. 09:15:57

Barcaman1993 írta:
visca el barca írta:a szedett-vedett mindenkit vásárolgató tottenham vinné cacerest 11 M-ért
Forrás?

Nemzetisport.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.06.21. 09:05:25

visca el barca írta:a szedett-vedett mindenkit vásárolgató tottenham vinné cacerest 11 M-ért
Forrás?
Lezárt