Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.06.17. 13:24:57

Mikaos írta: Ibrahimovic - Pato
Pato-t ne! Tehetséges a srác, de szerintem kicsit azért túlsztárolják, hisz ő a Milan egyetlen fiatalja. Szerintem annyira nem is illene be ide. És (tudom h nem kezdünk "és"-sel mondatot... :D ) azért az is mondd valamit, h nem került be a brazil keretbe akár Dunga akár nem. Mert én pl. előbb Ronaldo-t hívtam volna be... Igaz nem láttam annyit játszani, de mikor láttam nem győzött meg...
Ja és szerintem nem fog jönni ide az biztos...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.06.17. 13:20:08

sport.es

rosell mielőbbi választ kér peptől, hogy zlatan kell e neki. ha nem, akkor a pato-torres-robinho hármasból akarna vkit idehozni


elmundodeportivo

megszavaztatták a népet, h mely játékosokat szeretnék leginkább barca mezben van der wiel, cesc, torres
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2010.06.17. 13:18:07

BarcaRulez írta:Khmm. Milos Krasic. Tehetségek szlovén/szlovák srác.
Krasic szerb. 8) :lol:
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.06.17. 13:11:36

Mikaos írta:Mai Top Story:
Ibrahimovics - Fabregas csere (www.elmundodeportivo.es)

Csak azt nem értem, hogy Wengernek mi szüksége lenne Chamakh és Van Persie (+Bendtner és Vela) mellé még egy csatárra, aki ráadásul sokkal-de-sokkal több fizetést nyelne el, mint bármelyik másik játékos a csapatukban.
Szóval egyelőre nem látom a valóságtartalmát a hírnek.

Másrészt a Sport.es ilyen cserékről beszél még:
Ibrahimovic - Pato
Ibrahimovic - Robinho
Ibrahimovic - Torres
Pato szerintem nem jön. Felesleges lenne, Bojan kb olyan szintű mint a Brazil.
Itt a kérdés: Bal szélső kell vagy egy újabb középcsatár. És itt jön képbe Robinho vagy Torres.
Én Torresre tippelek. Egyrészt, mert Villát megvettük Ibra "mellé" ebből is látszik, hogy Guardiola a 08/09-es tridentét akarja összerakni 2 gólerős támadóval+Messivel(aki szintén gólerős :wink: )
Másrészt Messi középről fog valószínű támadni, mint tavaly és így Torres és Villa is középről támadhatnának.


A Hleb,Caceres,Henrique,Keirrison 4-es jövőjéről:
Hlebnek van ajánlata Olaszországból, menne is, csak nem a Sampdoriába.
Caceresnek szintén olasz ajánlatai vannak, a Milan és az Inter is vinné.
Henriqueről nem írnak konkrét csapatot, de ő is végleg távozhatna, nem kölcsönbe.
Keirrison jelenleg a Fiorentinánál van kölcsönben, de a Santosba mehetne, hogy újra formában legyen.

Touré még ma a City játékosa lehet, végre ez is lezárul(remélem ettől a Fabregas ügy felgyorsul)

Márquezért pedig a Juventus érdeklődik. Én nem adnám el Rafát, főleg ha ő is maradna. Így lenne 5 középső védő+ játszhatna VKP-t is.

Amúgy van olyan érzésem, hogy Rosell megoldja az "Ibra kérdést", míg Laporta Fabregast próbálja addig.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.06.17. 11:59:00

BarcaRulez írta:Khmm. Milos Krasic. Tehetségek szlovén/szlovák srác. 15 millió kivásárlási ár 20-25 éves,gyors,pontos. 30 milliót bukhatunk Cesc en de krasicon csak 15 öt ha nem jön be. Most pl Krasicért a real,MU,Milan is jelentkezett. Most a CSKA Moskwa játékosa. Megéri (szerintem
Ez mind szép és jó, de kivel több esély bukni? Cesc-szel, aki tökéletesen illik a katalán gépezetbe vagy egy szláv "tehetséggel", aki már a korban is benne van. Sztem hagyjuk már ezt a "fiatal tehetséges tehetséges srác, jól passzol stb." logikát, ráadásul úgy, hogy még fel sem merült a neve. Ha már az ilyen "tehetségeknél tartunk, foglalkozzunk Csigával, Keirisson-nal mert ők itt vannak és hasonlóan kerültek ide nagy pénzekért.

Továbbra is azt tartom hogy egy Ibra-balszélső(Robinho) csere lenne a Cesc transzfer után a legégetőbb, de ha a svéd nem helyette jönne, nem kéne erőltetni egy újabb középcsatár idehozatalát. Torres fantasztikus játékos és beleillik a Barca játékába, de ha itt van Villa feleslegesnek érzem, hacsak Pep át nem akar térni egy 4-3-1-2 -es felállásra ahol Villa és Torres/Ibra mögött játszana Messi. Bár nem hioszem hogy a széleket feladná Pep, szvsz nem is lenne sok értelme, ráadásul Pedro posztja szinte megszűnne. Szerintem Ibra vagy maradjon, vagy egy szélsőt hozzunk helyette. Lehet hogy egy kicsit mániám lett ez a szélső-dolog, de én ebben látok rációt.
Ha már egyszer van egy Villánk, miért tegyük ki a bal oldalra. Biztos jól játszana, de ő vagy centernek vagy egy kétcsatáros játékba illene igazán. Arról nem is beszélve, hogy ezzel Bojant szinte el is felejthetjük sajnos, ami hatalmas hiba lenne.
Forca Barca!!!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.06.17. 11:57:06

Itt Ibra "csere" nem hiszem hogy lesz.Mármint klasszikus csere.
Ibra vagy a Citybe, vagy Chelseabe megy,ha megy.
Cserére egy lehetőség lesz,ha esetleg Robinhot akarja Pep és akkor Citybe megy Zlatan.

De ha Torres,vagy Pato jön(őket említi a sport.es Robinho mellett) akkor cseréről szó sincs.
BarcaRulez
Barça B
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2010.06.12. 13:08:16

2010.06.17. 11:41:36

Khmm. Milos Krasic. Tehetségek szlovén/szlovák srác. 15 millió kivásárlási ár 20-25 éves,gyors,pontos. 30 milliót bukhatunk Cesc en de krasicon csak 15 öt ha nem jön be. Most pl Krasicért a real,MU,Milan is jelentkezett. Most a CSKA Moskwa játékosa. Megéri (szerintem
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2010.06.17. 11:01:11

én nem tudom,mit mondjak az igazolásokhoz...szerintem ha Touré megy,akkor 99%,hogy Cesc jön..így az egyik szemem sír,a másik nevet...
a másik Ibra.Én örülnék egy Ibra-Robinho cserének,de sajna kevés az esély rá...de ahogy elindultak,az sem lepne meg,ha felmerülne egy Ibra-Inzaghi csere ...kicsit túlzásba vitték szvsz.. :roll:
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.06.17. 10:55:33

Az Arsenal is hasonló, sokpasszos gyors játékot csinál, mint mi szóval nem tudom mennyivel jobban illeszkedne oda a svéd, mint hozzánk.
Sztem akkora kacsa, hogy már hattyú.
A többi alternatíváról meg már 1-2 napja írt az újság.

Írnak még arról, hogy Rafa felől érdeklődik a Juve. Állítólag 3 millió körül ajánlhatnak.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.06.17. 10:49:59

Mai Top Story:
Ibrahimovics - Fabregas csere (www.elmundodeportivo.es)

Csak azt nem értem, hogy Wengernek mi szüksége lenne Chamakh és Van Persie (+Bendtner és Vela) mellé még egy csatárra, aki ráadásul sokkal-de-sokkal több fizetést nyelne el, mint bármelyik másik játékos a csapatukban.
Szóval egyelőre nem látom a valóságtartalmát a hírnek.

Másrészt a Sport.es ilyen cserékről beszél még:
Ibrahimovic - Pato
Ibrahimovic - Robinho
Ibrahimovic - Torres
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.06.16. 22:47:01

neobarca írta:Lenne egy felvetésem, kíváncsi vagyok a véleményetekre DE ne nézzetek hülyének.
Most, hogy a csapatban ennyi spanyol játszik és még érkezne Fabre esetleg "Torres" nem fogunk túlságosan elspanyolosodni?
Nem, mert a csapat többsége katalán marad :D :D
Avatar
rivaldo90
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2010.05.17. 17:14:05

2010.06.16. 22:46:22

neobarca írta:Lenne egy felvetésem, kíváncsi vagyok a véleményetekre DE ne nézzetek hülyének.
Most, hogy a csapatban ennyi spanyol játszik és még érkezne Fabre esetleg "Torres" nem fogunk túlságosan elspanyolosodni? Én nagyon örülök neki, hogy szinte alig van csapat aki büszke lehet, hogy honi játékosok adják a csapatuk gerincét, de a többi "nem spanyol" nem érezné magát kényelmetlenül, hogy ennyi 1nemzetiségű van?
Emléxem anno Van Gaal idejében az volt pont a baj, hogy elhollandosodott a csapat. Szinte az egész akkori holland válogatott nálunk játszott. Voltak szép pillanataik de a vége nagy lebőgés lett.
Nem veszélyeztethet ez ismét minket?
Kíváncsian várom a véleményeteket.... NEM a hülyegyerekezést, mert mint mondottam ez egy felvetés és szikra nálam. 8) :D
Még az "esetleg kategóriába" lehet venni Matát és Silvát is. Szerintem nem hangzana rosszul a spanyol válogatott kifejezés lehet, hogy barca+Ramos és Casillas. Komolyra fordítva a szót, nem lenne gond ha sok spanyol lenne. Ők a saját környezetükben lennének, nem úgy mint a felsorolt hollandok.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.06.16. 22:45:32

A "hollandosodás" egy spanyol (illetve katalán) csapatnál gond. A spanyolosodás aligha... én kétlem. Nem hiszem, hogy a külföldiek kényelmetlenül éreznék magukat, amíg a vezetőedző nem kivételez. (Ez pedig legfeljebb Busquets kapcsán merülhet fel, de nagyon sok külföldi játékost igazolt ahhoz Pep, hogy ez a vád komoly lehetne.)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2010.06.16. 22:37:46

Lenne egy felvetésem, kíváncsi vagyok a véleményetekre DE ne nézzetek hülyének.
Most, hogy a csapatban ennyi spanyol játszik és még érkezne Fabre esetleg "Torres" nem fogunk túlságosan elspanyolosodni? Én nagyon örülök neki, hogy szinte alig van csapat aki büszke lehet, hogy honi játékosok adják a csapatuk gerincét, de a többi "nem spanyol" nem érezné magát kényelmetlenül, hogy ennyi 1nemzetiségű van?
Emléxem anno Van Gaal idejében az volt pont a baj, hogy elhollandosodott a csapat. Szinte az egész akkori holland válogatott nálunk játszott. Voltak szép pillanataik de a vége nagy lebőgés lett.
Nem veszélyeztethet ez ismét minket?
Kíváncsian várom a véleményeteket.... NEM a hülyegyerekezést, mert mint mondottam ez egy felvetés és szikra nálam. 8) :D
Avatar
rivaldo90
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2010.05.17. 17:14:05

2010.06.16. 21:41:51

Nem tudom, hogy valaki már megosztotta velünk-e az infót, ha igen akkor elnézést. Csak egy érdekesség. Angliában lehet arra fogadni, hogy Torres a barca játékosa lesz-e a nyáron. Ha igen, akkor az egyik fogadóiroda ötszörös pénzt fizetne.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.06.16. 15:16:48

nuh írta:A leghasznosabb igazolás egy olyan játékos lenne, aki le tudja fedni a legproblémásabb két helyet a csapatban: bal szélső, bal oldali középpályás poszt. Ez az ember Silva. Nagyon megbízhatóan osztogatja a labdákat, ismeri Villát... Nem kéne elvenni Pedrotól és Bojantól a játéklehetőséget, és lehetne pihenni Xavinak és Iniestának is. Sőt mostanában úgy láttam, hogy jobb oldalon sincs elveszve.
Ez nagyon érdekes. Cesc minden valószínűség szerint érkezik, de ha ő nem is jön miért a legproblémásabb csapatrész a bal oldali középpálya? Ezt nem igazán tudom hová tenni.
Robinhoval kapcsolatban pedig nagyon megoszlanak a vélemények, és ez így van rendjén. DE én úgy látom, hogy több érv szól mellette mint ellene. Persze szigorúan szvsz. Bennem nem az a kép alakult ki róla, hogy egy önző cselgép lenne. A válogatottban is elég jól osztogat és bár a Cityben nem sokszor láttam, de anno a Realban szinte egymaga vitte a csapatot. (na jó, pici túlzás, de majdnem)
Azonkívül, nem igazán van olyan játékos jelenleg aki mozdítható, be tudná tölteni azt a posztot, viszonylag olcsó (nem utolsósorban bele lehet vonni egy cserébe így pénzt is látnánk) és illene is a játékunkba. Jó játékos Silva, de valszeg ugyanaz lenne. A bal oldalunk újra szinte impotens lenne, ami a góllövést illeti. Pedro viszonylag gólerős volt, de a játékhoz nem tudott sokat hozzátenni. Úgy gondolom így megoldódhatna mindkét probléma. Van néhány hátulütője, igaz. Nem tudom mekkora party-arc mostanában, de talán valamennyire benőtt a feje lágya, Pep pszichológiai képességei is legendásak :lol: és lenne más játékos is aki miatt koptathatja a padot (Pedro).

Ez persze szubjektiv, de inkább elnéznék egy jó balszélsőt és Villát középen, minthogy "elpazaroljuk" a szélen a gólerősségét. Erre pedig inkább Robinho mint egy jó képességű, de közel sem klasszis Mata.
Forca Barca!!!!
duncan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2009.12.18. 01:10:11

2010.06.16. 14:29:08

Mikaos írta:A két megoldás közül (középcsatár igazolása vagy balszélső) én is az utóbbit választanám. De könyörgöm, ne Robinho-t :D Olyan zsákbamacska az az ember, azt sem lehet tudni, hogy egy-egy meccsre milyen hangulattal és kedvvel érkezik. Egyiken parádézik (azt is elsősorban önmagáért, 600 bicikli-csel, stb), a másikon meg hallani nem lehet róla.
Ugyanaz az érzésem vele, mint Robbennel: nyaktól felfele kevés adatott meg, ezért sosem lesznek világklasszis játékosok, csak nagyon jók.
Másrészt nincs szükségünk partyarcokra a csapatban, gondolok itt Robinho-ra.

Akárki: Mata, Silva, Suárez megfelelőbb igazolás lenne a bal szélre, még ha nem is tudnak annyira cselezni, meg gyorsan futni, mégis több haszon lenne belőlük.
Nekünk "one man show"-ra ott van Messi, nincs szükség még egyre...aki ráadásul gyengébb kiadás is.
Ibrát nem nagyon éreztétek(nem csak rólad van szó Miakos,nem akarok személyeskedni) zsákbamacskának tavaly nyáron, most meg arról folyik a vita,hogy kire cseréljük el. Ezek után én viccesnek tartom,hogy Robinhot vagy Robbent ugyanezek a személyek akarják leírni.
Egyszerűen arról van szó,hogy reálosok voltak,mégpedig akkor,amikor a real volt előrébb a táblázaton a szezon végén-amiben ennek a két játékosnak is volt nem kevés érdeme- ezért még mindig utáljátok őket.
Robinho még nem nyert semmilyen nemzetközi kupát,ezért nem hinném,hogy motiválatlan lenne itt,pláne nem Pep keze alatt. Ne felejtsük el,hogy ha Robinho nem válna be,akkor ott lenne mögötte Pedro,akit Pep nyugodtan beküldhet helyette és akár ki is szoríthatná a brazilt. Ez csak abban az esetben fordulna elő,ha Robinho rosszul játszana. Én több esélyt látok arra,hogy Robinho klasszissá nőné ki magát, végre lenne baloldali támadójátékunk is. Messi is szabadabb lenne,ha a másik oldalon is lenne egy cselgép,aki megosztaná a védők figyelmét... a világ legjobbjának így több tere lenne,amit ő úgy hiszem könyörtelenül ki tudna használni.
Felhozzátok,hogy Robinho a cityben nem volt jó. Ez nem igaz, legalábbis nem így igaz. Robinho nem volt rossz,de sokat volt sérült,ez hátráltatta. Ami pedig a legfontosabb: Robinhonak nem fekszik az angol bajnokság stílusa,pont úgy,mint ahogy Ibrának a spanyol stílus, a Barca stílusa. Erre nem gondol senki? Vagy netán arra,hogy egy játékos teljesítményében fontos szerepe van a társaknak. Amikor Robinho alapember volt a cityben ,nem igazán volt ott ütőképes csapat,sőt.Közepes tudású játékosok játszottak mellette. Így nehéz hosszú távon kitűnni. R10 sem nyert a PSG-vel semmit,aztán nálunk mégis bevált. Erről ennyit.
Mata nem lenne jó,Pedro is tud annyit,mint ő és Pedro saját nevelés. Silva pedig túl drága a tudásához képest és inkább lenne ő jó Iniesta helyén,mint szélen. Suárezről pedig hasonló a véleményem,mint Mata-ról.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.06.16. 14:26:19

Mikaos írta:A két megoldás közül (középcsatár igazolása vagy balszélső) én is az utóbbit választanám. De könyörgöm, ne Robinho-t :D Olyan zsákbamacska az az ember, azt sem lehet tudni, hogy egy-egy meccsre milyen hangulattal és kedvvel érkezik. Egyiken parádézik (azt is elsősorban önmagáért, 600 bicikli-csel, stb), a másikon meg hallani nem lehet róla.
Robinho nem zsákbamacska. A Real Madridban is megmutatta mit tud és nem rinyált. Nem azon múlt akkor sem neki, hogy milyen a hangulata....
Krisztian91
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.03.23. 19:02:00
Kapcsolat:

2010.06.16. 13:57:48

Nagyon örülnék egy Torres - Ibra cserének, de valahogy nem tudom elképzelni, hogy ez megtörténjen. Szerintem vagy Robinho fog jönni, vagy marad Ibra a helyén. Én ezt a két felállást tudom elképzelni ... :-k
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2010.06.16. 13:55:02

Fabregas nagyon kellene. Messi nem bír el egyedül egy egész szezont.(most is nagyon fáradt Maradona mondta)
Fabregas bevethető Messi helyén,valamint a kp-n bárhol.
Szerintem egy balszélsőt kell igazolni,aztán készen vagyunk.

Ibrával most mi van? Torres Ibra csere lesz?
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.06.16. 13:53:26

Napokon belül elhagyja a Barcelona labdarúgócsapatát Yaya Touré - közölte az El Mundo Deportivóval ügynöke, Dimitri Seluk.
:?
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2010.06.16. 13:19:26

Lehet hogy volt már róla szó, de én azt mondom hogy meglehetne Pepéknek próbálni leigazolni ezt az Elia nevezettü fiatal holland támadót.Sztem nagy tehetség a srác :roll: :idea:
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.06.16. 12:54:33

Ha azt nézzük a triplázás is balszélső nélkül volt meg :) És ott nem is Villa volt a szélen,hanem Henry,ezzel sokat elmondtam.

Ha már Ibra megy,és Villa-Messi mellé kellene egy harmadik ember,én(persze semmit nem számít) Robinho helyett gondolkodás nélkül Torrest választanám.
Robinhonak tegnap jó meccse volt az igaz,de fejben nem az az igazi.És most annak ellenére ,hogy tegnap jól tolta,még mindig kicsit zsákbamacskának tekinteném. Cityben 0,Santosban jó volt.

Torres pedig 15perc alatt beilleszkedne,nagyjából annyit kéne cisnálnia mint a válogatottban,lőni a gólokat.
Aztán akkor simán lehetne,ahogy mondták páran 2csatár,mögöttük Messi.

Remélem ha már jön még egy csatár,az Torres lesz.
divadka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2006.02.24. 10:45:39

2010.06.16. 12:38:22

Egyet értek Mikaos-al Robinhoval kapcsolatban.
nuh
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009.02.22. 09:35:23

2010.06.16. 12:34:08

A leghasznosabb igazolás egy olyan játékos lenne, aki le tudja fedni a legproblémásabb két helyet a csapatban: bal szélső, bal oldali középpályás poszt. Ez az ember Silva. Nagyon megbízhatóan osztogatja a labdákat, ismeri Villát... Nem kéne elvenni Pedrotól és Bojantól a játéklehetőséget, és lehetne pihenni Xavinak és Iniestának is. Sőt mostanában úgy láttam, hogy jobb oldalon sincs elveszve.
Lezárt